98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

آموزش تخصصی شطرنج رایگان

آموزش تخصصي شطرنج کرج

در سراسر پهنه نت در مورد علم شطرنج مباحث و مطالب سودمند یا صرفا سرگرم کننده وجود دارداما به ندرت یا تقریبا هیج یک مسیری مدون و یا حتی برنامه ای برای تمرین و پیشرفت و چگونگیتحلیل و آنالیز میزان آن برای علاقمندان و هنرجویان این رشته ارائه نشده است.در این وبلاگ تلاش اصلی برای ارائه ی این برنامه ی مسیر پیشرفت و دادن اطلاعات و منابع موردنظر و همچنین مشاوره و پشتیبانی اعم از حضوری (کلاس عمومی یا خصوصی) یا مجازی (کلاساینترنتی از راه دور و غیر حضوری) . . .

عکس روز: مشت زنی شطرنج

به گزارش همشهری آنلاین، بوکس شطرنج» یک ورزش دوگانه است که تو ۱۱ راند شامل ۶ راند شطرنج و ۵ راند بوکس است که به طور متناوب ادا می شوند و هر حریفی که هر کدام راندها را چه راند مشت زنی و چه راند شطرنج ‍‍را ببرد، کل مسابقه را توقیف است. هر راند مسابقه چه بوکس و چه شطرنج ۳ دقیقه طول می کشد و فواصل ۳۰ ثانیه ای بین راندها وجود دارد. یک بازی شطرنج واحد در طول شش راند آنجام می شود. . . .

آموزش تخصصی و حرفه ای شطرنج کرج

در سراسر پهنه نت در مورد علم شطرنج مباحث و مطالب سودمند یا صرفا سرگرم کننده وجود دارد
اما به ندرت یا تقریبا هیج یک مسیری مدون و یا حتی برنامه ای برای تمرین و پیشرفت و چگونگی
تحلیل و آنالیز میزان آن برای علاقمندان و هنرجویان این رشته ارائه نشده است.
در این وبلاگ تلاش اصلی برای ارائه ی این برنامه ی مسیر پیشرفت و دادن اطلاعات و منابع مورد
نظر و همچنین مشاوره و پشتیبانی اعم از حضوری کلاس عمومی یا خصوصی یا مجازی کلاس
اینترنتی از راه دور و غیر حضور . . .

مسابقات شطرنج

کسب مقام های اول و دوم وسوم رابه دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات شطرنج شهرستان تبیرک عرض می نماییم.دراین مسابقات آقای محمد امین محمدی مقام اول و مهدی رحیمی مقام دوم و یحیی نادری مقام سوم را کسب نموده اند و به مسابقات استانی راه یافته اند با  آرزوی موفقیت برای این عزیزان . . .

رضا ساریجلو قهرمان مسابقه هفتگی جمعه ۱۰ آبان ماه هیئت شطرنج بهارستان

مسابقات سریع هفتگی هیئت شطرنج بهارستان روز جمعه ۱۰ آبانماه با حضور ۱۲شرکت کننده در محل هیئت شطرنج برگزار گردید. در پایان این رقابت که در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار گردید رضا ساریجلو با کسب ۴ امتیاز ,حمید فتح الهی با کسب ۴ امتیاز و ابوالفضل خانعلی زاده با کسب ۴ امتیاز در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . . .

رضا ساریجلو قهرمان مسابقه هفتگی جمعه ۳ آبان ماه هیئت شطرنج بهارستان

مسابقات سریع هفتگی هیئت شطرنج بهارستان روز جمعه ۳ آبانماه با حضور ۱۴شرکت کننده در محل هیئت شطرنج برگزار گردید. در پایان این رقابت که در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار گردید رضا ساریجلو با کسب ۴,۵ امتیاز ,یاشار امینی با کسب ۴ امتیاز و سعید مستی زاده با کسب ۴ امتیاز در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . . .

رضا ساریجلو قهرمان مسابقه هفتگی جمعه ۱۹ مهرماه هیئت شطرنج بهارستان

مسابقات سریع هفتگی هیئت شطرنج بهارستان روز جمعه ۱۹مهرماه با حضور ۱۶شرکت کننده در محل هیئت شطرنج برگزار گردید. در پایان این رقابت که در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار گردید رضا ساریجلو با کسب ۴ امتیاز ,حمید فتح الهی با کسب ۴ امتیاز و مرتضی ساریجلو با کسب ۳,۵ امتیاز در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . . .

۱۴ - شطرنج باز

نام کتاب : شطرنج بازنویسنده : اشتفان تسوایکمترجم : دکتر محمد مجلسیانتشارات : نشر دنیای نوتوضیحات : داستان های آلمانی قرن ۲۰م. ۱۱۲صفحهبخشی از کتاب :میرکُو چنتوویک تمام اسرار و پیچیدگی های بازی شطرنج را در شش ماه نزد این استاد آموخت. امّا دانش و دانایی او تنها به بازی شطرنج محدود می شد و چیز دیگری نمی دانست. و مسئلهء دیگری که بعدها باعث حیرت کارشناسان شطرنج شد، این بود که میرکُو از تخیل قوی بی بهره بود،و هرگز نمی توانست چشم های خود را ببندد و تصو . . .

مرتضی ساریجلو قهرمان مسابقه هفتگی جمعه ۱۷ آبان ماه هیئت شطرنج بهارستان

مسابقات سریع هفتگی هیئت شطرنج بهارستان روز جمعه ۱۰ آبانماه با حضور ۱۵شرکت کننده در محل هیئت شطرنج برگزار گردید. در پایان این رقابت که در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار گردید مرتضی ساریجلو با کسب ۴ امتیاز ,حمید فتح الهی با کسب ۴ امتیاز و علیرضا سوسنی با کسب ۴ امتیاز در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . . .

محسن قانع قهرمان مسابقه هفتگی جمعه ۲۶ مهرماه هیئت شطرنج بهارستان

سابقات سریع هفتگی هیئت شطرنج بهارستان روز جمعه ۲۶مهرماه با حضور ۱۶شرکت کننده در محل هیئت شطرنج برگزار گردید. در پایان این رقابت که در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار گردید محسن قانع با کسب ۴ امتیاز ,سعید مستی زاده با کسب ۳,۵ امتیاز و حمید فتح الهی با کسب ۳,۵ امتیاز در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . . .

مرتضی ساریجلو قهرمان مسابقه هفتگی جمعه ۲۲ شهریورماه هیئت شطرنج بهارستان

مسابقات سریع هفتگی هیئت شطرنج بهارستان روز جمعه ۲۲ شهریور ماه با حضور ۱۴شرکت کننده در محل هیئت شطرنج برگزار گردید. در پایان این رقابت که در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار گردید مرتضی ساریجلو با کسب ۴,۵ امتیاز , رضا ساریجلو با کسب ۴,۵ امتیاز و حمید فتح الهی با کسب ۳,۵ امتیاز در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . . .

رضا ساریجلو قهرمان مسابقه هفتگی جمعه ۵ مهرماه هیئت شطرنج بهارستان

مسابقات سریع هفتگی هیئت شطرنج بهارستان روز جمعه ۵ مهرماه با حضور ۱۶شرکت کننده در محل هیئت شطرنج برگزار گردید. در پایان این رقابت که در ۵ دور به روش سوئیسی برگزار گردید دضا ساریجلو با کسب ۴,۵ امتیاز ,حمید فتح الهی با کسب ۴ امتیاز و محسن قانع با کسب ۳,۵ امتیاز در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند . . .

شطرنج چوبی کلاسیک ۲۰۱۸ کودک وآینده در پخش اسباب بازی برادران

 
ابعاد : ۲۵ * ۲۵ سانتی مترمحدوده سنی: ۳ سال به بالاشطرنج یکی از آن دسته بازی ها و سرگرمی هایی است که نه تنها یک سرگرمی می باشد بلکه این بازی باعث تمرکز هر چه بیشتر و بهتر و به عنوان ورزش مغز نیز به کار میرود. و باعث پرورش قدرت فکری فرد می شود. زیرا فکر کردن به چگونگی حمله ها و پیش بینی حرکت مهره ها باعث بهبود وضعیت تمرکز در فرد می شود.شطرنج کلاسیک دارای مهره های چوبی نرد دار بوده و به دلیل قطعات کوچک قابل بلع برای کودکان زیر ۳ سال مناسب نیست
برای خ . . .

شطرنج جدید

پیشنهاد شطرنج جدید 
برای ایجاد تنوع وگسترش بیشتر وجذابیت آن پیشنهاد میکنم که یک مهره به نام مین با ویژه گیهای ذیل به آن اضافه گردد.
ازاین مهره یک عدد کنار مهره وزیر و یک عدد کنار شاه قرار میگیرد وشکلی شبیه مین جنگی ضد نفر دارد وصفحه شطرنج 10در10 میشود ودو عدد سرباز مقابل آنها نیز به مجموع مهره های هر رنگ اضافه میشود وتعداد آن به بیست مهره میرسد.
حرکت این مهره یک خانه به یک خانه وفقط به جلو و طرفین میباشد.
این مهره هیچ مهره ای رانمیزند ولی همه مه . . .

دانلود کتاب آموزش حرفه ای تخته نرد

دانلود کتاب آموزش حرفه ای تخته نرد
 
دانلود کتاب
 
 
 
 
دانلود کتاب آموزش بازی تخته نرد - Download.irکتاب آموزش بازی تخته نرد را برای شما دوستان همیشگی سایت آماده کردیم ، در این کتاب کم حجم شما به طور کامل با این سرگرمی اعتیاد آور آشنا می شوید ، تصاویری از .https://mokas.ir/mokas.ir › سایر محصولاتدانلود کتاب آموزش حرفه ای تخته نرد به زبان فارسی - فروشگاه .دانلود کتاب آموزش حرفه ای تخته نرد به زبان فارسی. دانلود کتاب آموزش حرفه ای تخته نرد به زبان فارسینسخه پ . . .

آموزش سئو SEO رایگان【از 0 تا 100】

 
در این مقاله سعی داریم نکات زیادی را راجب آموزش سئو یا همان SEO به صورت رايگان به شما عزیزان یاد دهم پس با من همراه باشید تا این بخش آموزش سئو را کامل یاد بگیرید.آموزش سئو
قبل از خواندن این آموزش سئو توجه کنید:
ادامه مطلب . . .

درس های از زندگی (و شطرنج) ( قسمت اول )

  
درس اول :
 
دَخُوت / دَخومآن خَرعَه نباشیم ! (مغرور نباشیم ! غرور کاذب گاهی کار دستِ آدم میده) 
علت باخت تو همه چیز همینه !
 
درس دوم : 
همیشه همه صفحه ی شطرنج و زندگی رو ببینیم و بعد درست و حساب شده حرکت کنیم که شکست نخوریم !
 
درس سوم :
 
اشتباهات خودت رو در زندگی و شطرنج نمیتونی پاک کنی !
نمی تونی به عقب برگردی و دوباره از اول بسازی و شروع کنی !
بعضی از اشتباهات قابل جبران نیستند!
 
درس چهارم : 
تو زندگی باید مثل زمانی که شطرنج بازی می کنید صبوری پی . . .

مسابقات مرحله شهرستانی شطرنج

کسب مقام های اول دوم وسوم را به دانش آموزان شرکت کننده در مسابقات شطرنج شهرستان تبریک عرض می کنیم.در این مسابقات آقای محمد امین محمدی مقام اول و مهدی رحیمی مقام دوم و یحیی نادری مقام سوم راکسب کردند و به مسابقات استانی راه یافتند با آرزوی موفقیت برای این عزیزان
ادامه مطلب . . .

چگونه کاسپارف به یک شطرنج باز اماتور باخت؟!

 در احوالات کاسپارف استاد بزرگ شطرنج آمده : که در بازی شطرنج به یک آماتور باخت ، همه تعجب کردند و علت باخت را جویا شدند. او اینگونه عنوان کرد، در بازی با او نمیدانستم که او یک آماتور است ، برای این، با هر حرکت او دنبال نقشه ای که در سر داشت میگشتم، گاهی به خیال خود نقشه‌اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش بینی میکردم، اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری میدیدم، تمرکز میکردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم. آنقدر در پی حرکت‌های او بودم و دنبال رو مسیر ا . . .

وقتی کاسپارف به یک شطرنج باز آماتور باخت!

در احوالات کاسپارف استاد بزرگ شطرنج آمده: که در بازی شطرنج به یک آماتور باخت ، همه تعجب کردند و علت باخت را جویا شدند.او اینگونه عنوان کرد، در بازی با او نمیدانستم که او یک آماتور است ، برای این، با هر حرکت او دنبال نقشه ای که در سر داشت میگشتم، گاهی به خیال خود نقشه‌اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش بینی میکردم، اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری میدیدم، تمرکز میکردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم. آنقدر در پی حرکت‌های او بودم و دنبال رو مسیر او ش . . .

کتاب شطرنج را تا حالا خوانده ايد؟

کتاب شطرنج یکی از داستان‌های تحسین‌شده اشتفان زوایگ است که تصویر شدیداً تأثیرگذار و درعین‌حال آزاردهنده از وسواس فکری و بهای نبوغ را ارائه می‌دهد.زوایگ در کتاب شطرنج (Chess Story) با پرداخت مناسب شخصیت‌ها و توصیف عمیق‌ترین احساسات و افکار آن‌ها و همچنین بابیان دقیق جزئیات صحنه‌ها، خواننده را از ابتدا تا انتهای کتاب با خود همراه می‌سازد. در داستان می‌خوانیم: «گروهی از مسافران یک کشتی سیاحتی، قهرمان شطرنج جه . . .

مهلت ثبت نام و لیست کلاسهای موسسه در ترم زمستان

قرآن پژوهان عزیز 
فقط ۲روز دیگر تا پایان ثبت نام✍ کلاسهای آموزشی موسسه‌ قرآنی شیفتگان وحی فرصت  باقیست  لیست کلاسهای ترم زمستان موسسه تربیت معلم تخصصي روخوانی قرآن کریم تربیت معلم تخصصي مفاهیم قرآن کریم آموزش حفظ قرآن کریم آموزش روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آموزش تجوید قرآنآموزش احکام و عقاید  ، مداحی آموزش مصحف و تدبر در  قرآن کریم آموزش راهکارهای خانواده با نشاط آموزش امر به معروف و نهی از منکر آموزش خوشنویسیآموزش زبان انگلیس . . .

یکشنبه، روز ورزش

سلام
امروز وقتی ازخاب بیدار شدم که بروم مدرسه مادرم به من گفت که امروز که  ورزش داری به خاطر گلو دردت سعیکن که
ورزش نکنی یا کم تر بدوی .
و بعد من به ما درم گفتم به شما قول نمیدهم  ، ولی تلاشم را میکنم. وبعد ازاین حرف، من کار ها یم را کردم  و با
اتوبوس رفتم مدرسه، وقتی ،رسیدم مدرسه با یکی از هم  کلاسی هایم شطرنج  با زی کردیم  تا معلم  ما آمد وما شطرنج را جمع کردیم.
معلم یک درس قرآنی داد وبرای آن درس دو تا فیلم دانلود کرد وما هم آن فیلم هارادیدیم تا . . .

آموزش CNC

برگزاری دوره های تخصصي آموزش CNC مبتنی بر کار عملی و کارگاهی با متدی جدید و در کوتاهترین زماندوره های آموزش فرز CNC و تراش CNC و نرم افزارهای مخصوص برنامه نویسی و جیکدگیری مانند : پاورمیل کتیا سالیدوورک سالیدکم ان ایکس و . مهندس میثم قربانی با 15 سال سابقه کار اجرایی و آموزش تخصصي نرم افزارهای ماشینکاریبرگزاری دوره ها بصورت حضوری در کارگاه شما یا در کارگاه ماتماس با 09124072289   . . .

خارج از قاعده:: پست موقت

در فوتبال با کامپیوتر بازیکنی که توپ نزدیکش نباشه نمیتونه شوت بزنه‎ (درسته؟)| در بازی شطرنج خدای میدان شما هستی ولی هر مهره ای را فقط در حدی که آن مهره اقتضا میکند میتوانی حرکت بدهی مثلا نمی‌شود سرباز را بیش از یک خانه حرکت داد یا اسب را جور دیگری غیر از آنچه قواعد شطرنج مشخص کرده است جلو ببری
 
رابطه ما با خدا هم اینگونه است. خدا ما را با اقتضا مختص خودمان آفریده (و همانقدر هم از ما انتظار دارد) و یک قواعدی را هم برای کل جهان آفرینش تعریف کرده
. . .

آموزش حضوری و مجازی زبان هندی

شروع دوره مجازی جدید؛ آنلاین. تحت وب بصورت کلاس مجازی.(تصویری همراه با صوت آنلاین. اسلاید. فیلم و کتاب و جزوات)
آموزش کامل:آموزش خط ازطریق فلش کارت و گیف + جزوه تمرینی.آموزش گرامر صفرتاصد بابهترین روش همراه با جزوات تخصصي و دارای تمرین.آموزش لغات و افعال با روشی عالی و تضمینی.آموزش مکالمات مبتدی تا پیشرفته و تخصصي.آموزش فن ترجمه.آزمون های مجازی ماهانه و نهایی.
تربیت استاد و بکارگیری علاقمندان به آموزش و تدریس با مزایای عالی.ارائه مدرک و گواه . . .

دانلود کتاب آموزش بوکس به زبان فارسي pdf

دانلود کتاب آموزش بوکس به زبان فارسی دانلود کتاب            دانلود کتاب آموزش بوکس pdf فارسی رايگان دانلود کتاب آموزش بوکس به زبان فارسی pdf دانلود کتاب آموزش بوکس تایلندی کتاب آموزش بوکس pdf رايگان کتاب بوکس رايگان دانلود رايگان کتاب راهنمای کامل آموزش بوکس دانلود پی دی اف بوکس فارسی اموزش حرکات بوکس pdf . . .

تخته نرد

وقتی یک دانشمند هندی شطرنج رو اختراع کرد تقدیم به پادشاه هند کرد و پادشاه هند شطرنج رو به ایران فرستاد تا یه جورایی پز دانشمند هاش رو به ایران بدهد.
پادشاه ایران انوشیروان خسرو به داناترین وزیرش بزرگمهر دستور داد تا او نیز بازی بسازد،‌ وزیر ایران که از دانشمندان بزرگ بود بازی زیبای تخته نرد را ساخت
 
فلسفه پیدایش و رموز تخته نرد:
 
30 مهره: نشانگر 30 شبانه روز یک ماه
24 خانه: نشانگر 24 ساعت شبانه روز
4 قسمت زمین: 4 فصل سال
5 دست بازی: 5 وقت یک شبانه رو . . .

کتاب آموزش تربيت سگ به زبان فارسي

 کتاب آموزش تربیت سگ به زبان فارسی دانلود کتاب           دانلود رايگان کتاب فارسی آموزش تربیت سگ دانلود کتاب راهنمای تربیت کتاب اموزش سگ رايگان دانلود رايگان خودآموز تربیت سگ کتاب آموزش سگ ژرمن شپرد pdf اپلیکیشن تربیت سگ دانلود ویدیو آموزش حرفه ای تربیت سگ . . .

آموزش آرایشگری مردانه در تهران

آموزش آرایشگری مردانه در تهران
آکادمی هنر 20 قیچی متشکل از اساتید مجرب و با سابقه در عرصه آموزشگاه آرایشگری مردانه با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مشغول به فعالیت می باشد. این گروه با بیش از یک دهه فعالیت تخصصي و با اتکا بر دانش حرفه ای خود در امر آموزش، افتخار تعلیم هنرآموزان بسیاری را در رشته مراقبت و زیبایی مردانه داشته است. با توجه به اهداف بلند مدت موسسه، تمامی تلاش مدیران و مربیان آن در جهت خدمت رسانی هرچه مطلوب تر و . . .

آموزش دوره نازکدوزی در تبریز

آموزش پروژه محور دوره نازکدوزی خیاطی در تبریز
 
این دوره آموزشی شامل مباحث زیر می باشد:
- آموزش دوخت انواع دامن کوتاه - بلند
- آموزش دوخت انواع شلوار مردانه - نه
- آموزش الگوسازی با روش نوین و کاربردی
- آموزش دوخت و دوز
- آموزش زیگزال
- آموزش برشکاری 
- آموزش دوخت انواع مانتو
و سایر مهارتهای مربوط به نازکدوزی
 
در بهترین مرکز آموزشی مهارت آموزی ویژه بازارکار تبریز
و ارائه مدرک معتبر و رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
 
گارانتی 100% تضمینی
جهت ث . . .

آموزش آرایشگری مردانه در تهران

آموزش آرایشگری مردانه در تهران
آکادمی هنر 20 قیچی متشکل از اساتید مجرب و با سابقه در عرصه آموزشگاه آرایشگری مردانه با اخذ مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، مشغول به فعالیت می باشد. این گروه با بیش از یک دهه فعالیت تخصصي و با اتکا بر دانش حرفه ای خود در امر آموزش، افتخار تعلیم هنرآموزان بسیاری را در رشته مراقبت و زیبایی مردانه داشته است. با توجه به اهداف بلند مدت موسسه، تمامی تلاش مدیران و مربیان آن در جهت خدمت رسانی هرچه مطلوب تر و . . .

دانلود رایگان ChessBase MegaDatabase 2019

دانلود رايگان ChessBase MegaDatabase 2019
 
این مجموعه با حجم 2.4 گیگابایت حاوی دبتابیش حجیمی از بازیهای شطرنجی است که داشتن این مجموعه به همه شطرنج بازان و مربیان توصیه می شود.
 
لینک دانلود
 
برای دانلود بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. جهت دانلود راحت تر فایل ها، در سایت اشتراک فایل Trainbit عضو شوید.  . . .

مبارزه ناخواسته

همه‌ی ما با سرنوشت شطرنج بازی می‌کنیم. او یک حرکت می‌کند، ما یک حرکت می‌کنیم. او سعی می‌کند ما را در سه حرکت کیش و مات کند، ما سعی می‌کنیم جلو این کار را بگیریم، می‌دانیم که نمی‌توانیم پیروز شویم ولی ناگزیریم حسابی با او دست و پنجه نرم کنیماز کتابِ #یک_مهمانی_یک_رقصایزاک_بشویس_سینگر . . .

نظر دهید

دوست دارید در کدام یک از مطالب زیر مطالب ارسال کنیم
آموزش کامپیوتر و ترفندهای کامپیوتری
آموزش طراحی گرافیکی
فایل های گرافیکی PSD  و AI
آموزش سیستم های تخت وب
آموزش ساخت وبسایت(از پایه تا توسعه)
آموزش استارتاپی . . .

آموزش طراحی وب سایت در تبریز

ثبت نام فوری دوره آموزش طراحی وب سایت اختصاصی در تبریز
این دوره آموزشی شامل مباحث زیر و پروژه محور می باشد:
 
1- آموزش HTML&CSS
2- آموزش Bootstrap
3- آموزش Java Script & JQuery
4- آموزش PHP&Laravel
5- آموزش NodeJs&React
 و آموزش الگوریتم سئو 2019
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه نمایید:
آموزش طراحی سایت در تبریز
 
و یا با شماره زیر تماس بگیرید:
80 999 77 0914 . . .

استان کردستان؛ ۱۴۸ کلاس درس با بخاری نفتی گرم می شوند۷

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کردستان گفت: "در سال تحصیلی جاری، ۱۴۸ کلاس درس در استان با بخاری نفتی کاربراتور دار گرم می‌شوند".
داده‌های آماری آموزش و پرورش کردستان حاکیست که در حال حاضر یک سوم مدارس استان به لحاظ ساختمان و فضای درس از استاندارد لازم برخوردار نیستند.
این خبر نقض موارد زیر را دارد:
اصل۳بند۳اصل۳۰از قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران :
*آموزش و پرورش و تربیت بدنی رايگان برای همه در تمام سطوح، و تسهیل و تعمیم آموزش عالی
*دول . . .

دوره آموزش CNC ویژه مهاجرت

دوره آموزش CNC ویژه مهاجرتبرگزاری دوره فشرده آموشی مباحث فرز CNC (اپراتوری دستگاه و نرم افزار ماشینکاری) جهت دوستانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند.این دوره ترکیبی متشکل از آموزش تخصصي جدیدترین نسخه نرم افزار ماشینکاری Autodesk powerMILL 2020 و آموزش عملی در محیط کارگاه و پای دستگاه CNC میباشددر این دوره ده ها فایل تخصصي در زمینه های ابزارشناسی،برنامه نویسی دستی CNC،نقشه کشی و رسم فنی،تلرانس های هندسی و هرآنچه که نیاز یک CNC کار میباشد در قالب یک پ . . .

آموزش قانون جذب صفر تا صد تضمینی – قسمت ۱

قانون جذب چیست ؟ یکبار برای همیشه قانون جذب را به صورت تضمینی و کاملا رايگان آموزش ببینید جامع ترین آموزش در حوزه قانون جذب توسط دکتر فرشید قنبرپور
آموزش کاربردی قانون جذب با تدریس جذاب و ماندگار : دکتر فرشید قنبرپور
مقدمه ای بر بزرگترین قانون جذب کائنات یعنی قانون جذب :
نکات مهم : با دقت و تمرکز نکات را مطالعه و یاد داشت بردارید کنید و به همه آن ها عمل کنید
*کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است
اما قبل از شروع آشنا شوید با مدرس این دو . . .

فعالیت های آموزشی شرکت آداک

آموزش نرم افزار صورت وضعیت نویسی تکساآموزش نحوه تهیه صورت وضعیت آموزش متره و برآورد آموزش تعدیلآموزش ارائه لایحه تاخیراتآموزش تهیه آنالیز قیمت جهت شرکت در مناقصهآموزش آماده سازی مدارک مناقصاتآموزش تهیه نقشه های ازبیلت آموزش تهیه لیستوفرهای کارگاهی با نرم افزار با کمترین پرتآموزش خصوصی مباحث  . . .

آموزش کامپیوتر در بندرگز ،آموزش حسابداری در بندرگز،آموزش تعمیرات موبایل در بندرگز ،آ»وزش خیاطی در بن

آموزش کامپیوتر  بندرگزآموزش حسابداری بندرگزآموزش طراحی وب سایت بندرگزآموزش تعمیرات موبایل  بندرگز ترم پاییز آکادمی تخصصي پارسه در کردکوی و بندرگز شماره تماس :09011715101آدرس:کردکوی/خیابان ولیعصر/جنب عدالت 13 . . .

آموزش هنرهای رزمی

غیر ممکن وجود ندارهآموزش خصوصی کنتاکت کاراته کیک بوکسینگ و دفاع شخصیارائه احکام معتبر و بین المللی تحت نظر کالج انگلستانآموزش شامل : هوازی . نرمش . انعطاف . تمرکز . اعتماد بنفس . اخلاق و منش پهلوانی . فرم مبارزه به روشهای جهانی و همچنین بدنسازی رزمیآموزش تخصصي نوجوانان و جوانان و بزرگسالان آقایان و بانوانپست الکترونیک Alidehghan280@gmail.comشماره تماس : 09212585346 . . .

۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

روز جهانى مربى به تمام اساتید زحمتكش، دلسوز و عاشق تكواندو ایران زمین تهنیت و مبارك باد. یاد و خاطره اساتیدى كه دیگر در بین ما نیستند گرامی باد و روحشان شاد.۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)