98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

ازدواج موقت پارسیانgo

دیگه ازدواج نکن.

از من میشنوی دیگه ازدواج نکنما چیمون از کرم خاکی کمتره؟؟کرم خاکی موجودی تک جنسیتی هستخیلی راحت با خودش زندگی میکنهنه دغدغه زن و نه بچه!فقط اگه مشکلتون مسایل جنسی هست حداکثر ازدواج موقت پنهانی کنید.اینارو بعنوان دلسوزی از من بنوید.توضیح: از کامنت های خصوصی دریافتی . . .

اثبات زوجیت

مشاوره حقوقی اثبات زوجیت : تشکیل خانواده و ازدواج کردن به عنوان یک فعل نیکو در جامعه محسوب می شود زیرا  همه جوامع در هر جای دنیا فارق از هر دین و مذهبی، تشکیل خانواده را امری نیکو ومقدس قلمداد می کنند،در برخی از موارد طرفین نکاح اعم از زن و مرد منکر وجود رابطه زوجیت  و درحقیقت ازدواج می شوند درمشاوره حقوقی اثبات زوجیت باید بیان داشت ، انکار ازدواج و وجود رابطه زوجیت بیشتر در مورد نکاح و ازدواج موقت پیش می آید. قطعا ازدواج موقت استحکام  نکاح و . . .

نظر اي در مورد صيغه

نظر آیت الله ای در مورد صیغه یا ازدواج موقت چیست
 
نظر مقام معظم:
 
متأسفانه غالب افراد، ازدواج موقت را با كامیابی آنی اشتباه گرفته ‏اند و همین مسئله سبب شده است این موضوع نتواند در جامعه ما جایگاه حقیقی خود را باز یابد.
 
تبلیغات سوئی هم كه بیش از یك قرن در جامعه ما توسط غرب‏گرایان انجام شده، در ضمیر مردم رخنه كرده است؛ به گونه‏ای كه گاهی روابط نامشروع، با تسامح نگریسته می‏شود؛ چگونه مشكلات شرعی خود را حل كنیم . . .

چند تا سوال در مورد ازدواج موقت

سلام
برای من چند تا سوال در مورد ازدواج موقت (صیغه) پیش اومده که ممنون میشم جواب بدین.میگین پسرای مجرد چون به خاطر تحصیل و شغل و مسکن نمیتونن ازدواج کنن و برای اینکه گناه نکنن خودیی نکنن!و نکنن! پس باید راهی باشه برای جواب دادن به نیازشون!
 
خب این سوال برای من پیش میاد که دخترا که زودتر از پسرا به بلوغ میرسن و زودتر از پسران این نیاز رو احساس میکنن خودتون هم در وبلاگ تون شاهدین که متاسفانه تعداد دخترانی که بر اثر فشار این نیاز مبتلا به . . .

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج در چه زمینه هایی صحبت میکند؟
ازدواج دائم
ازدواج موقت
ازدواج سفید 
ازدواج سفید اسلامی
باهم باشی
باهم باشی اسلامی
شیوه صحیح ازدواج
مشاوره قبل از ازدواج
مشاوره حین خواستگاری
بهترین مسائلی که باید در هنگام خواستگاری مطرح شود
مدیریت خواستگاری
مدیریت نامزدی
نامزدی قانونی
نامزدی شرعی
هدایای نامزدی
مشاوره حین دوران عقد
هدایای عقد
حقوق زوجین در دوران عقد
بایدها و نبایدهای دوران عقد
باید و نبایدهای شب زفاف
وظایف زوجین در زفاف
روان . . .

همسریای رایگان !!!!

خدمات همسریابی در این مرکز رایگان است !!!
 
 
----------------------------
رایگان ، مجانی ، صیغه ، صیغه ای ، مرد ، زن ، مطلقه ، بیوه ، دوست ، همراه ، جنسی ، روحی ، پول ، صیغه یابی ، عشق ، تهران ، آبادان ، شیراز ، اصفهان ، سامان ، تبریز ، مشهد ، ارومیه ، کرج ، کاشان ، اهواز ، خرمشهر ، زاهدان ، ازدواج ، ازدواج موقت
  . . .

همسریابی رایگان

همسریابی در این مرکز رایگان است و هزینه ای برای یافتن همسر از شما گرفته نمی شود
 
-------------------------------------
رایگان ، مجانی ، صیغه ، صیغه ای ، مرد ، زن ، مطلقه ، بیوه ، دوست ، همراه ، جنسی ، روحی ، پول ، صیغه یابی ، عشق ، تهران ، آبادان ، شیراز ، اصفهان ، سامان ، تبریز ، مشهد ، ارومیه ، کرج ، کاشان ، اهواز ، خرمشهر ، زاهدان ، ازدواج ، ازدواج موقت . . .

همسریابی . حفظ اطلاعات شما

توجه !!!!
همانطور که در راهنما گفته شده است ، به جز اطلاعات عمومی ، اطلاعات شخصی شما به هیچ عنوان در دسترس بقیه قرار گرفته نمی شود !!!!
 
----------------------------
رایگان ، مجانی ، صیغه ، صیغه ای ، مرد ، زن ، مطلقه ، بیوه ، دوست ، همراه ، جنسی ، روحی ، پول ، صیغه یابی ، عشق ، تهران ، آبادان ، شیراز ، اصفهان ، سامان ، تبریز ، مشهد ، ارومیه ، کرج ، کاشان ، اهواز ، خرمشهر ، زاهدان ، ازدواج ، ازدواج موقت . . .

با ازدواج كردن چه کسانی برما محرمن

با ازدواج كردن چه كسانی به هم محرم می شوند
در فقه اسلامی محارم به دو دسته نسبی و سببی تقسیم می شوند. محارم نسبی همان اقوام و خویشان نزدیك هستند كه به انسان محرم اند مانند عمه، عمو، خاله، دایی و. محرمیت سببی نیز یا از طریق ازدواج حاصل می شود و یا از راه شیر خوردن. اكنون سوال این است كه با ازدواج (چه دائم و چه موقت) چه كسانی با انسان محرم می شوند؟
 
 
محارم سببی مرد
با ازدواج مادرزن و مادربزرگ زن و مادر پدرزن و مادر مادرزن بر مرد مح . . .

ازدواج اجباری چیست؟

ازدواج اجباری یعنی تحت فشار درآوردن فردی برای ازدواج.در تعریفی دیگر ازدواج اجباری یعنی زن و مرد جوانی در اثر فشار روحی یا تهدید و مورد سوء استفاده قرار گرفتن فزیکی مجبور به ازدواج شوند.  . . .

ازدواج هدفمند

 چند تا مصاحبه در خصوص انگیزه های ازدواج، هدف ازدواج و اینطور چیزها داشتم و متفق القول انگیزه همه خانومها این بود که دوسش دارم !! :| و انگیزه همه آقایون وام ازدواج بود!!! :| مرسی که اینقدر هدفمند و با انگیزه ازدواج می کنید/می کنیم. . . .

علل کاهش میزان ازدواج

با خانم جوانی از آشنایان که در شرف ازدواج است در باب ازدواج صحبت می‌کردیم. پس از اینکه تا حدودی متوجه نادرست بودن انتخابش شد، پرسید چرا امروزه جوانان تن به ازدواج نمی‌دهند؟ سوال بسیار جالب توجهی بود. به نظر من علت‌ها را می‌توان اینگونه تبیین کرد:    . . .

افسانه شدنِ واسطه گری در امر ازدواج

قدیم ها و حتی سال های نه چندان دور، واسطه گری در امرِ ازدواج یک ارزش بود و اکثریت افراد سن و سال دار یا حتی متاهل وقتی مجردی را می دیدند، در ذهن خود دنبال پاسخ این سوال می گشتند که: چه فردی برای ازدواج به این شخص می خورد؟اما امروز انگار کسی چنین دغدغه هایی ندارد! گور بابای ازدواجِ بقیه! و یا اینکه: . ان شاالله درست می شود . و از این دست صحبت ها که نه برای جوانِ عذب آب می شود و نه نان!!! . . .

معیار ازدواج دخترها در سن های مختلف

 معیار ازدواج دخترها در سن های مختلف این بخش مهم کمک بزرگی به آقایان در شرف ازدواج می کند تا باتوجه به روحیات مختلف خانم ها در سنین مختلف با آگاهی بیشتر به امر ازدواج بپردازند. به ویژه آقایانی که در ازدواج اول موفق نبودند با دانستن معیارهای ذکر شده خانم ها در سنین مختلف بهتر تصمیم گیری و انتخاب کنید. . . .

سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه در سال 98 چه روزی است؟ You are here:

  سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمه در سال 98 سالروز ازدواج حضرت علی و فاطمهحضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در این روز توسط پیامبر اکرم (ص) به ازدواج یکدیگر درآمده اند. در آن زمان حضرت علی (ع) 21 سال داشته اند و حضرت زهرا (س) در این روز 9 تا 11 سال سن داشته اند که ازدواج در این سن برای بانوان آن زمان امری عادی به حساب می آمد. افراد ثروتمند زیادی برای ازدواج با حضرت فاطمه (س) اعلام آمدگی کردند ولی پیامبر(ص) تنها یک پاسخ به آنان داد و آن این بود که در این خصوص م . . .

ازدواج مجدد، موقت و هیاهوی این روزها!

ازدواج مجدد به معنای چند همسری برای مردان امر جائزی است. البته چند همسری آداب و احکامی دارد که مهم ترین آن رعایت اصل عدالت است.
این نکته را هم نباید از نظر دور نگاه داشت که با توجه به شرط قید شده در دفترخانه (سند ازدواج)، مرد برای اختیار همسر دوم نیازمند جلب رضایت و اجازه همسر اول است. بنابراین رعایت این شرط یک واجب قانونی و شرعی است که منجر به حفظ حقوق و شئون بانوان می شود.
شخصاً با توجه به مشغله ذهنی زیاد حتی اگر از تمکن مالی بالایی برخوردار با . . .

فرق صیغه با دختربازی

بسم الله الرحمن الرحیمبارها دیده شده است که افراد دختر باز که هر از چندگاهی با دختری هستند در زندگیشان خیر نمی بینند و دچار مشکلات فراوانی میشوند و این به دلیل نفرین دختران است چون دخترها اغلب به هوای پیدا کردن جفت زندگی مشترکشان پای در رابطه ها و دوستی ها میگذارند(که البته در تمام دنیا و با فرهنگهی مختلف ثابت شده است که رابطه جنسی در دوستی مرد را از ازدواج منصرف میکند ولی زن و دختر را بیشتر وابسته میکند)؛ولی در ازدواج موقت بحث دل شکستن و نفر . . .

عاقبت ناز کردن دخترای دهه شصتی!

طبق آمار ها در صورت ازدواج مردهای دهه پنجاه و شصت باز هم حدود یک میلیون! دختر دهه شصتی موفق به ازدواج نمیشوند و شاید مجبور باشن تا آخر عمر مجرد بمونن.
پسرای دهه شصتی در یک اقدام غافلگیرانه برای ازدواج سراغ دخترای جوانتر دهه هفتادی رفتن و دخترای دهه شصتی شانس ازدواج رو از دست دادن!
دخترایی که مسن شدن و با اومدن دخترای ترگل ورگل دیگه شاید چندان بختی برای ازدواج نداشته باشن.
 
پ.ن:شاید بگین از لحاظ مالی و جنسی خودشون رو میکنن؛اما هیچکدوم مثل . . .

بهترین مشاور ازدواج در تهران

ازدواج و تشکیل خانواده و بخش مهمی از زندگی آدمی است و گریزی از سختی ها و آسانی های آن نیست. اما بحث اینجاست ما باید این سختی‌ها را تحمل کنیم تا شاید روزهای خوش بیاید؟
هرگز ما به این جهان نیامده ایم تا خود را بکشیم، تا به خود رنج دهیم. کافیست شما به مشاوره ازدواج بروید تا مسائل خودتان به ویژه مواردی که گمان می کنید به رابطه تان آسیب می زنند حل شود و علاوه بر آن یاد بگیرید اصول زندگی مشترک بر اساس نظر مشاور ازدواج خوب در تهران و با این فرهنگ چگونه . . .

راز ازدواج موفق و انواع ازدواج همراه با یک گزینۀ اضافی

انواع ازدواج موفق همراه با یک گزینۀ اضافی
می‌خواهم از شما بپرسم که آیا واقعاً به دنبال یک ازدواج موفق می‌گردید؟ پس باید بیخیال تمام آن حرف‌ها و آدم‌هایی بشوید که می‌گویند باید چه کار کنی و چه کار نکنی. البته یادگرفتنِ برخی موضوعات و پیش گرفتن‌شان اصلاً اشکالی ندارد، چرا که به هر حال ارزش خود را در جایگاه خود دارند، اما ممکن است عواملی حتی بنیادی‌تر از این‌ها، برای موفقیت در ازدواج وجود داشته باشند.

ادامه مطلب . . .

عقد موقت و صیغه همان ست

دیشب دوست عزیزی به من پیام داد که پیامش به شرح زیر است:
سلام. باور کنید صیغه ست که دارن به اسم حضرت علی و اسلام این کار رو انجام می دن!
و نزدیک نشوید، بدرستی که آن و راه بدی است. (اسراء - 32)
و هنگامی که ‌ای انجام می‌دهند می‌گویند: پدران خود را بر آن یافتیم و خداوند ما را به آن فرمان داده است!» بگو: خداوند به فحشا فرمان نمی‌دهد. آیا چیزی به خدا نسبت می‌دهید که نمی‌دانید؟» (اعراف - 28)
کسانی که دوست دارند در میان افراد با ای . . .

ازدواج موقت=؟ بله یا خیر؟ "مسئله این است"

ازدواج موقت=؟ بله یا خیر؟ "مسئله این است"دو نفر حالا تحت هر عنوانی (بی إف-جی إف یا یه مرد که رفته سراغ یه زن تنفروش خیابانی) با هم رابطه جنسی برقرار میکنن این رابطه جنسی اسمش هست و حرامدو نفر دیگه میان عینأ همین رابطه جنسی رو انجام میدن با این تفاوت که دو خط عربی خونده میشه و با این دو خط عربی اون حرام خدا حلال میشه اسمش هم از به ازدواج موقت تغییر پیدا میکنهحالا این دو خط عربیه معجزه گر که حرام رو به یکباره تبدیل میکنه به حلال آیا دستور . . .

بهترين سن ازدواج

بهترین سن برای ازدواج چه سنی است؟ ازدواج و تشکیل خانواده یکی از مهم ترین مسائل زندگی هر شخص محسوب می شود. در موفق بودن یک ازدواج ، عوامل زیادی موثر هستند. شاید عقیده بسیاری از افراد ، فقط شناخت و تفاهم پیش از ازدواج ، ملاک یک ازدواج موفق محسوب شود و برخی دیگر نیز شرایط مالی خوب را برای داشتن زندگی ایده آل و یک ازدواج پایدار ، مهم می دانند. هر کدام از این دلایل ، قطعا برای شروع یک زندگی مشترک ، لازم و منطقی به نظر می رسند اما یک عامل دیگری نیز وج . . .

فعال شدن دوباره؟

در طول این یه هفته به طور کلی فراموش کرده بودم که این‌جا هم می‌شه نوشت!
چقدر عجیب و آزار دهنده. ترجیح می‌دادم الانم می‌تونستم تو کانال بنویسم ولی شاید این قطعی موقت اینترنت،( امیدوارم موقت باشه) بهانه ای شد که وبلاگ دوباره فعال بشه.  . . .

ویزای نامزدی آمریکا، از شناخت تا دریافت

ویزای نامزدی آمریکا (ویزای K1)مهاجرت به کشور آمریکا با دریافت ویزای ازدواج آمریکا و ویزای نامزدی آمریکا نیز جزء محبوب‌ترین روش‌ها محسوب می‌شوند. ویزای نامزدی آمریکا که به ویزای K1 مشهور است؛ در زمره ویزاهای غیر مهاجرتی و موقت در نظر گرفته می‌شود. این ویزا برای افرادی صادر می‌شود که هنوز به طور رسمی ازدواج خود را به ثبت نرسانده‌اند و در آینده‌ای نزدیک قصد دارند تشریفات ازدواج خود را فراهم نمایند. . . .

متن صيغه موقت از نظر آيت الله اي

متن صیغه موقت از نظر آیت الله ای مطابق نظر آیت الله ایسوال: برای ازدواج موقتی که مرد وکیل زن است چه عبارت عربی را مرد باید بگوید.؟پاسخ: اگر خود مرد به وکالت زن صیغه را بخواند، پس از تعیین مدّت و مَهر مرد به وکالت از زن بگوید «مَتَّعْتُ مُوَکِّلَتی لِنَفْسی فِی الْمُدَّةِ الْمَعْلومَةِ عَلَی الْمَهْرِ المَعْلوم » و پس از آن از جانب خودش صیغه قبول «قَبِلْتُ» را بخواند.منبع: استفتاء سایت هدانا از دفتر استفتائات حضرت آ . . .

مهم ترین اصل در انتخاب همسر مناسب پیش از ازدواج

4 اصل مهم در انتخاب همسر مناسب از نظر روانشناس پیش از ازدواج مشاور , مرکز روانشناسی , مرکز مشاوره , مشاوره خیانت , مشاوره خانواده , روانشناس پیش از ازدواج , مشاور قبل از ازدواج , روانشناس طلاق ,مرکز مشاوره 
روانشناس پیش از ازدواج به افراد کمک می کند تا با آگاهی مناسب درباره اصولی که برای انتخاب شریک زندگی لازم است ، دست به انتخاب زنند. در بهترین مرکز روانشناسی برنامه های متنوعی با موضوعات مشخص و هدف های معنا دار برای کسانی که نیاز به مشاوره پیش . . .

دستور موقت در دعاوی خانواده

دستور موقت در دعاوی خانواده
در قانون حمایت خانواده ، قانونگذار شرایط آسان تری را جهت صدور دستور موقت در نظر گرفته است به طوریکه دادگاه می تواند پیش از اتخاذ تصمیم در مورد اصل دعوی به درخواست یکی از طرفین در اموری از قبیل حضانت ، نگهداری و ملاقات طفل و نفقه زن و محجور که تعیین تکلیف آنها فوریت دارد بدون أخذ تأمین ، دستور موقت صادر کند ، این دستور بدون نیاز به تأیید رییس حوزه قضایی قابل اجراء است ، چنانچه دادگاه ظرف شش ماه راجع به اصل دعوی اتخا . . .

روانشناسی ازدواج

روانشناسی ازدواج بالا بردن آگاهی و توانایی در رابطه با انتخاب همسر مناسب را پیش از ازدواج، برای انتخابی درست و هوشمندانه ضروری می‌داند.یکی از روانشناسانی که در زمینه روانشناسی ازدواج بسیار کار کرده‌است باربارادی آنجلس می‌باشد. وی کتاب‌های بسیاری در رابطه با روانشناسی ازدواج به چاپ رسانده و سمینارهای زیادی را در این رابطه برگزار کرده‌است. در ادامه به ویژگی‌هایی اشاره می‌کنیم که از نظر باربارادی آنجلس لازم است در همسر آینده خود به د . . .

۱۹ ازدواج غلط

هیچ کس دوست ندارد ازدواج کند و بعد از مدت کوتاهی طلاق بگیرد اما واقعیت این است که برخی از ازدواج‌ها از همان ابتدای کار شکست خورده هستند یا در بهترین حالت شانس کمی برای موفقیت دارند.  هدف بنیادی ازدواج، رسیدن به آرامش و کمال ذکر است ولی نگاه ابزاری به این امر باعث به […]
نوشته ۱۹ ازدواج غلط اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

ازدواج چیست؟

ازدواج قراردادی رسمی برای پذیرش یک تعهد متقابل به منظور تشکیل خانوادگی است تا طرفین ازدواج رد سایه آن، در خط سیر معین و شناخته شده ای از زندگی قرار گیرند. این قرارداد با رضایت و خواسته زن و شوهر برمبنای آزادی کامل دو طرف منعقد می گردد و در پرتو آن، روابطی بس نزدیک بین آن دو پدید می آید. این قرارداد، ارتباط و پیوند دو طرفه به وسیله الفاظ و عباراتی معین انجام می گیرد. که آن را عقد یا پیمان ازدواج می نامیم. . . .

به چه علت مشاوره قبل از ازدواج در مركز مشاوره آرامش دركاشان بهتر جواب مي دهد؟

1-وجود سه جلسه مشاوره تخصصی2-تعیین همتاسازی میان دونفری كه قصد ازدواج با یكدیگر را دارند.3-بررسی واعلام تناسبات و سیستم های ادراكی دونفر كاندید ازدواج4-اجرای پرسشنامه ها و آزمونهای جامع تخصصی مشاوره قبل از ازدواج5- پرداخت هزینه مناسب مطابق با تعرفه های سالهای قبل6-درصورت وم اجرای جلسات مشاوره برای خانواده ها درصورت نیتی از ازدواج دونفری كه درمشاوره قبل ازازدواج مانع خاصی برای ازدواج آنها تشخیص داده نشده است. . . .

بهترین مشاور کودک در تهران

برای همه ما  یکی از نقاط عطف زندگی مان محسوب می شود. گذران زندگی تا آخر عمر با فردی دیگر.اگر چه در ابتدا ازدواج برای افراد امری شورانگیز و پر هیجان است اما ازدواج و زندگی مشترک ابعاد گوناگونی دارد.برای تصمیم گیری بهتر در رابطه با ازدواج با تیم زندگی خوب همراه شوید.بهترین مشاور ازدواج . . .

ماجرای ازدواج زن آمریکایی با یک الاغ

با مونالیزا گورخر خری که حیوان خانگی شد، آشنا شوید.
دلدادگی ۲ ساله زن و الاغ آمریکایی به ازدواج ختم شدبه گزارش فارس، در تازه‌ترین نوع از ازدواج‌های عجیب آمریکایی، یک زن اهل شهر سیاتل با الاغ مورد علاقه خود ازدواج کرده استاین زن آمریکایی در خصوص این اقدامش گفت که پس از دلدادگی و تجربه بی‌نظیر ۲ ساله‌اش با این حیوان تصمیم گرفت که با آن ازدواج کند.
و اما اصل ماجرا را در مجله ی همه چیز بخوانید.مجله ی تفریحی همه چیز . . .

فرق ازدواج در دنیای غرب و ازدواج در دنیای اسلام

در ازدواج و زندگی در دنیای اسلام با توجه به توانایی‌های جسمی و روحی زن و مرد برخی از مسئولیت‌ها مشترک و برخی مختص به زن و یا مرد است. حقوقی مثل مهریه و نفقه مانند خوراک و پوشاک و سایر وسایل زندگی زن و خانواده بر عهده مرد است، ولی در دنیای غرب همه […]
نوشته فرق ازدواج در دنیای غرب و ازدواج در دنیای اسلام اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

گواهی موقت مدرک فارغ التحصیلان پیش دانشگاهی - شهریور ۹۸

گواهی موقت مدرک پیش‌دانشگاهی آماده شده است. دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل پیش‌دانشگاهی می‌توانند از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ برای صدور و دریافت آن به مدرسه مراجعه فرمایند. . . .

2287

چرا جدیدا همه گیر دادن که ازدواج کن دیگه بسه؟ مگه من چند سالمه؟ مگه قراره اتفاق خاصی بیفته توو ازدواج که اینطور میگن؟ انقدر حرصم میگیره وقتی سولای کاملا شخصی می پرسن از آدم دلم میخواد جواب ندم و بخندم ولی حمل بر بی ادبی می شه،کاش می شد توو حیطه ی زندگی شخصی کسی وارد نشیم، فلانی چرا ازدواج نمیکنه؟ چرا بچه نمیاره؟ چرا کم حقوق میگیره؟ چرا زنش چاقه؟ چرا شوهرش کچله؟ چرا دماغشو عمل نمیکنه؟ چرا با اون فیس خوشگلش با این بی ریخت ازدواج میکنه؟ چرا ماش . . .

انتقاد تند دستیار معاونت ن از ترویج چندهمسری

دستیار حقوق شهروندی معاون
رئیس‌جمهور در امور ن و خانواده ضمن انتقاد نسبت به برخی اقدامات برای
ترویج چندهمسری برای مردان گفت: به جای انجام تمهیدات لازم و حمایتی در جهت
تحقق امر ازدواج برای مردان مجرد، جریانی به ترویج و ترغیب مردان متاهل به
ازدواج مجدد پرداخته‌؛ در حالیکه این امر به فروپاشی نظام خانوادگی
و افزایش طلاق و دعاوی مهریه منجر خواهد شد. 


شهناز سجادی در گفت‌وگو با ایسنا، در
واکنش به بر . . .

کلش آو کلنز

Searches Related to کلش آو کلنز

دانلود بازی کلش اف کلنز فارسی
دانلود بازی کلش اف کلنز از بازار
دانلود به روز رسانی کلش اف کلنز
دانلود کلش اف کلنز برای کامپیوتر

دانلود کلش اف کلنز 8.67.3 -اندروید
دانلود بازی کلش اف کلنز هک شده
دانلود بازی کلش اف کلنز بی نهایت
دانلود کلش اف کلنز هک شده رایگان . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)