98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

از وقتی رفتی ته ریش میزارم

وقتی رفتی.

وقتي رفتي باز هوا بد شدروزگار از بدی بدتر شدوقتي رفتي آسمون تر شدگریه ابرا بدتر شدگلا پژمردن وای گلا مردنشاخه هاشون زیر پا خم شدابرا باریدندلا پوسیدنقفس قناری تنگ تر شدوقتي رفتي باز هوا بد شدروزگاراز بدی بدتر شد این دلم مردهدستمو خوندهصبح تا شب بهونه آوردهوقتي رفتي باز هوا بد شدروزگار از بدی بدتر شددیگه برگرد یاردیگه بس کن یاردل من از غصه داغون شدبی تو من خسته م درهارو بستمهمه جا واسم یه زندون شدبی تو من پژمردمبی تو من میمیرم. . . .

رسیدن

فکر کن ! همه ببینن که مردی ولی تو زنده باشی
چه تصویر قشنگی!
فکر کن . میری میری میری بالا و پرت میشی از یه جایی و دیگه بعد از اون چشم ها تو رو نمی بینن. کسی نمی دونه کجایی! فکر می کنن تموم شدی
ولی تو توی اون سرزمینی که کسی نمی بینه به زندگیت ادامه میدی!
کسی نمی دونه تو به اونجا رسیدی 
و چه قدر برای این رسیدن رفتي رفتي رفتي رفتي رفتي . ! 
  . . .

آهنگ غمگین و احساسی هوای دل از راتین رها

آهنگ فوق العاده زیبا و احساسی "هوای دل" با صدای راتین رها
ترانه، آهنگ و تنظیم: راتین رها
تهیه شده در پارسوآ پخش
دانلود مستقیم
تو رفتي و بهونه هام
تو هر خیابون خیس شدن
اونقد دلم گریه میخواد
که ابرا هم حریص شدن
با این دل شکستنی
خاطره هات رفیق شدن
این همه سال رفتي و
دردای من عمیق شدن.
تو  نیستی و هوای دل 
هم غصه ی اشکام شده
حس غم انگیز خزون
متن ترانه هام شده 
تو نیستی و عکس چشات
حک شده توی قاب دل
چشامو رو هم ميزارم
شبا میای به خواب دل . . .

در شهادت رفیقم:

تو رفتي و مرا تنها گذاشتیاسیر مهنت و غمها گذاشتیتو رفتي و منم در نیم راهیمرا در جاده‌ی غوغا گذاشتیتو رفتي و منم تنها شدم دوستبه قلبم نقش غم را جا  گذاشتیچو رفتي و دیگر هم بر نگشتیچه دردی بر من شیدا  گذاشتیتو رفتي و دیگر حرف نگفتیغمت را بر دل تنها گذاشتیشنو درد من دیوانه یکدمرفیق من مرا، ای وا گذاشتیگرگان - گلستانبعد از شنیدن خبر شهادت پسردایی عزیزم . . .

شال عربي

 رفتي و غم برگ و برت در بغلم ماندصدخاطره وقت سفرت در بغلم ماندخوابیده ای ای خواب زده در بغل خاکبیخوابی وقت سحرت در بغلم ماندبستی به نوک تیر دلم را و پریدیشال عربی کمرت دربغلم ماندتیرسه پر آمد سپرت بند به مو شدای بی سپر من سه پرت در بغلم ماندآتش زده ولله مرا کاش ببینیقدری نم چشمان ترت دربغلم ماندسیراب شدی یا نشدی؟آب نخوردی؟خشکی لبت با جگرت در بغلم ماندرفتي و شبم بی تو دگر ماه نداردخاموشی روی قمرت در بغلم مانداین تیر که نه!نیزه بی رحم تورا ک . . .

تو.

وقتي كه موهایم را عمیق می بوئی و نفس می كشی؛وقتي كه پیشانی ات را روی پیشانی ام میگذاری و آرام بوسه می زنی؛وقتي كه عمیق نگاهم می كنی و در گوشم عاشقانه هایی كه بدجور دوستشان دارم را می خوانی؛وقتي هنگام غم و ناراحتیت سرت را روی زانوام می گذاری و از من می خواهی آرامت كنم؛وقتي یقه ی لباست را صاف می كنم و تو سرت را روی شانه ام می گذراری و دیگر دل نمی كنی؛وقتي اینقدر منی!انقدررررر منی!چگونه نپرستمت؟كافرست آن كه تو را بیند و بی دین نشود.❤ . . .

الهه_رفتی

ای که رفته با خود دلی شکسته بردیاین چنین به توفان تن مرا سپردیای که مهر باطل زدی به دفتر منبعد تو نیامد چه ها که بر سر من!ای خدای عالم چگونه باورم بودآنکه روزگاری پناه و یاورم بودسایه اش نماند همیشه بر سر من زیر لب بخندد به مرگ و پرپر من
رفتي و ندیدی که بی تو شکسته بال و خسته امرفتي و ندیدی که بی تو چگونه پرشکسته امرفتي و نهادی چه آسان دل مرا به زیر پارفتي و خیالم زمانی نمی کند مرا رهاای به دل آشنا، تا که هستم بیا، وایِ من اگر نیایی . . .

دلم

وقتي فراموش میكنم همه چیز راوقتي از یاد می برم همه كس راوقتي بهانه می گیرم برای ماندنوقتي دلم نیست با رفتنحرفی دارد این دلدردی دارد این جاندلم گیر است جایی بدجوردلم درگیر است به حالی   . . .

تگرگ

وقتي که بارون زدتگرگم همراش بودتو سردیه عشقتزمستون اومد زودآروم بودم با توبی من کجا رفتيسرد بودن اون دستاتتنها چرا رفتيحالا شده طوفانتو دریای قلبمموجان که میکوبنبه سینه ام هر دمبعد از تو پاییزاهوا خیلی سردهلطفی تو بارون نیسابرم پر از درده . . .

آموزش ویروس نویسی

شاید این آخرین پستی باشه که امروز ميزارم پس یه پست خیلی خوب ميزارم خب توی این پست میخوام بهتون آمزوش ویروس نویسی رو یاد بدم که شاید بعد از تست نفوذ به کلاینت یه بنده خدایی
بدردتون بخوره
ادامه مطلب . . .

سفرت به سلامت

دو سال پیش در حرم امام رضا موقع تحویل سال با هم و با همه ی دیگرانی که آنجا بودند دعای تحویل سال را بلند خواندیم. صدایت را می شنیدم که می گفتی حول حالنا الی احسن الحال» دلم برایت می رفت که باید این را از روی ویلچر بخوانی وقتي بوسیدمت به این فکر کردم که سال دیگر هستی یا رفتي؟ بودی. اما روی تخت، بی حال و ناهوشیار فکر کردم سال بعد چطور؟ وقتي حالا این قدر بدحالی، سال بعد، بدتر بودن چه شکلی است؟ 
حالا می دانم چه شکلی است. امسال که بیاید از همیشه به . . .

آسماني بايد بود

 در شب آمدنت من جوان بودم و شادغنچه ای پاک و لطیفپر هیاهو و پر از شوق و نشاطعشق تو پایه آمالم بود تو به لبخندی دل و جان را بردیو تو رفتي و من اینجا ماندمبی تو من جا ماندم تو که رفتي و دگر در دل و جانجز خزان هچ نبودتو که رفتي دل و جان خلوت شداز گل و شوق و بهارتو که رفتي و دگر بی خبر از حال دل عاشق بی تاب و غریب.بی تو من جا ماندم. آسمان جای تو بدو زمین جای من استمن کجا و تو و عشق تو کجا.  از پس عالم طوفانی و پر درد خزانباز از راه رسید فص . . .

سال داره نو میشه

خب امروز اخرین روز سال نود و هفت هست و من به شدت از عملکردم در سال نود و هفت راضی بودم. امتحان زبانم رو انداختم هفده فروردین و فارغ از نتیجه امتحان هر چی که باشه شروع سالم رو ميزارم بعد از ۱۷. کل عیدم مرخصی گرفتم تا کمی منسجم تر رو چیزایی که یاد گرفتم تمرکز کنم و برم برای امتحان. اهداف امسال و دستاوردهای سال پیش کاملا مشخصن و ميزارم بعد ۱۷ با فکر باز بنویسم.   . . .

به مناسبت سالروز مرگ استن لی:اولین کمیک استن لی برای اسپایدرمن

امروز 22 آبان(13 نوامبر) سالروز مرگ بزرگترین نویسنده کمیک؛یعنی استن لی است.به این مناسبت برای شما اولین کمیک این استاد برای اسپایدر من رو ميزارم رو براتون ميزارم.
این کمیک شماره 15 از کمیک فانتزی شگفت انگیز» است که در سال 1362 منتشر شد.چند وقت پیش مارول نسخه ترمیم شده ی آن را پخش کرد.(در این نسخه دیالوگ ها و داستان فرقی نکرده و فقط کیفیت بالا رفته)هم اکنون من هر دو نسخه را با ترجمه ی عالی سایت اسپایدی براتون ميزارم.
لینک صفحه
پیشنهاد میکنم هر دو نس . . .

رفتن بی خبر

حتی نمی دونم از کی رفتي ؟رفتي و  هیچ خبری به من ندادیهمین یعنی با دلخوری رفتيو منم از همین ناراحتم از اینکه با دلخوری رفتيخیلی متاسفم از این بابتکاش فرصت پیدا میکردم یه بار دیگه باهات حرف بزنمکاش یه بار بیای ، یه بار گذرت به اینجا بیفتهقلبم میگه دیگه هیچ وقت نمی آیی هیچ وقت پیدات نمیکنمبرای همیشه از وبلاگ گذاشتی ، رفتيو من هر بار که وارد وبلاگ میشم کامنتی از تو جست و جو میکنمدنبال ردی از تو هستمولی تو نیستیباید خبر میدادی این رسم رفتن نبود . . .

با خدا

وقتي با خدا حرف می زنی هیچ نفسی هدر نمی رودوقتي منتظر خدا باشی هیچ لحظه ای تلف نمی شودوقتي به خدا اعتماد كنی هرگز رنگ شكست را نخواهی دیدبا خدا هیچ چیز را از دست نخواهی داد .  . . .

بعد تو بدجور احساس ندامت مي کنم

بعد تو بدجور احساس ندامت می‌کنم از خودم، از عالم و آدم شکایت می کنم آمدی! رفتي! همین درماندگی میراث کیست؟اینکه بی تو هر کجا احساس غربت می کنم جای خالی تو و شب های بی خوابی من نیستی و با در و دیوار صحبت می کنماین بلاهایی که آمد بر سرم گردن بگیر که تو خوبی و به خوبی زود عادت می کنم می روی پشت سرت هم اشک می ریزم هم آبحرف قلبم را نمی گویم، نجابت می کنمراستی! رفتي و بعد رفتنت باران گرفت آه، می بخشی اگر عشقم صدایت می کنمچتر را با خو . . .

صد و بیست و نه

رفتي.گذاشتیمونو رفتي.دخترتوپسرتو و همسری که باید کوه صبر باشهشاید قبل ازین ک هق هق های خودمو بشنوم فکرشو نمیکردم چقدر برام بوی باباجی رو میدادیروحت شاد عمو جانم❤ . . .

دانلود آهنگ سینا پارسیان به نام بهتر که رفتی

سینا پارسیان بهتر که رفتي
دانلود آهنگ سینا پارسیان به نام بهتر که رفتي
دانلود آهنگ جدید هنرمند سینا پارسیان به نام بهتر که رفتي با متن دو کیفیت Mp3 320 و پخش آنلاین 128 در جاز موزیک
Download New Music … Sina Parsian • Behtar Ke Rafti … With Text And Direct Links In Jazmusic
متن آهنگ بهتر که رفتي از سینا پارسیان کامل
ترانه بهتر که رفتي با صدای سینا پارسیان به صورت آنلاین به زودی گوش دهید
DOWNLOAD MP3 128
DOWNLOAD MP3 320 . . .

بی تفاوت

وقتي دلم به درد میاد و کسی نیست به حرفهایم گوش کند، وقتي تمام غمهای عالم در دلم نشسته است، وقتي احساس می کنم دردمند ترین انسان عالمم. وقتي تمام عزیزانم با من غریبه می شوند. و کسی نیست که حرمت اشکهای نیمه شبم را حفظ کند. وقتي تمام عالم را قفس می بینم. بی اختیار از کنار آنهایی که دوستشان دارم بی تفاوت می گذرم  . . .

دلم تنگيدع بود!

تقریبا حدود یک ماهع ک دیگ اینجا پست نميزارمبعد این چن وخت نشستم دل سیر تموم پستا و کامنتارو خوندم و کلی گریه کردم. چ روزایی بودن :) دلم باز همون روزا رو میخواد.ب دلیل اینک فهمیدم من بدون اینجا نمیتونم باز پست ميزارم :|البته از روزای خوب و خوشم ^^! . . .

ما جهانِ بدون تو را نشانت میدهیم

سلام .
اولین مطلب منتشر شده ی من .
به زودی مطالب با ارزشی در زمینه طراحی سایت ، گرافیک ، کسب درامد اینترنتی با گوشی و کامپیوتر ، شاد ، غمگین و. براتون ميزارم امیدوارم که به کارتون بیاد / سه شنبه عمل دارم و بعدش هم 10 روز استراحت اگر درست شدمو برگرشتم براتون مطلب های قشنگی ميزارم
نتیجه : ایمیل هاتونو چک کنید.مهدی یوسفی | برنامه نویس و طراح گرافیک . . .

دانلود آهنگ دانوش به نام لال

دانلود آهنگ جدید دانوش به نام لالDownload New Music Danoosh – Laalدانوش لالاگه میبینی ساکتم لال نیستماگه میبینی هیچی نمیگم بیخیال میشماگه میبینی دل توی دستات یه بازیچسواسه این بود میگفتم شاید بمونی باز پیشموقتي تو بری خاطرت تو این خونهبری میسازه تنهایی از من یه دیوونهوقتي با من بد شدی رفتي ترسیدمدیگه آخره رابطست با تو خیلی دیر فهمیدمنمیبینی بی تو من نمیمونه چیزی ازم برینمیشه که حرفاتو بزنی چیزی نگم بریچی به سر تو اومد که اینجوری با دلم ساختیبرای دا . . .

دانلود آهنگ جدید رفتی که رفتی مهیار فلاحی

دانلود آهنگ جدید مهیار فلاحی رفتي که رفتي
Download New Music Mahyar Fallahi rafti ke rafti
آهنگ جدید مهیار فلاحی بنام رفتي که رفتي
هرچی داشتمو گذاشتم پای تو با من بمونی چی فکر میکردم و چی شد
هرکاری کردی بتونی از چشم دلم بیفتی همه رو کنار گذاشتم تا کنار من بمونی
 
ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ از اون روزی که رفتی غمت آتیش به جون زد علیرضا روزگار

دانلود آهنگ از اون روزی که رفتي غمت آتیش به جون زد علیرضا روزگار سریال باغ سرهنگ قسمت آخر
Download New Music Alireza Rozegar Az On Roozi
دانلود آهنگ علیرضا روزگار بنام از اون روزی که رفتي پخش شده در سکانس پایانی سریال باغ سرهنگ کامل کیفیت اصلی با لینک مستقیم 

ادامه مطلب . . .

دانلود آهنگ جهنم زندگی گذاشتی رفتی هر کاری کردم بس نبود ول کردی رفتی

دانلود آهنگ جهنم زندگی گذاشتی رفتي هر کاری کردم بس نبود ول کردی رفتي
دانلود آهنگ خیانت از مرتضی جوان
پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنیدبیتاب | دانلود آهنگ غمگین، عاشقانه و قدیمی . . .

متن آهنگ ساده نیست از سارن

متن و تکست آهنگ جدید سارن به نام ساده نیست
Saren Sade Nist
 
 متن آهنگ:
با من نموندی نخواندی از چشمایه من اون همه عشقوراحت گذاشتی رفتي‌ بیرحم بستی رویه عشقم اون دو تا چشمواین دم رفتن روی حرفم حرف میاوردی انگار واست مهم نبودم منکی‌ بودم واسه توساده نیست آماده نیست قلبم واسه تنها شدنمگه شوخیه عاشق کنی‌ تنها بذاری منو با خودمبا خودم هی‌ گفتم دوستم داره اون خیلی‌ زیادآدم از هر چی‌ که میترسه یه روزی سرش میادحال من همینه و کاش میشد بگم به توبگم که بد ک . . .

خواب چشمامو گرفتی رفتی

خواب چشمامو گرفتي رفتيتا شبا گریه و هق هق بکنمببرم سر بغلِ زانو هامبا همهِ خاطره ها دق بکنمخواستی تا منو دیوونه کنیعاشقم کردی و رفتي تنهاموندمو یک دل دیوونه ی توبی تو باید چه کنم با غم هادردمو آینه ها می فهمنبی تو دیدن که چقد پیر شدمبا خودم حرف زدم تنهاییاز تو وُ عشق تو دلگیر شدمبی تو مثلِ یه غریبی تنهاتوی هر جمع دلم می گیرهتوو یه کنجی دلمو جا میدمحرف از عشق بشهِ میمیرهچقدر ساده به تو دل دادممنو توو عشق تو بازی دادیتا که زنجیر بشم با یادتمن گ . . .

شدی دور از دلم رفتی ندیدی

شدی دور از دلم رفتي ندیدینمی فهمی هنوزم چِش به راتمهنوزم تا یکی میگهِ کجاییبهش میگم هنوزم پا به پاتمنمِ بارون که می بارهِ دو چشمامنمی تونهِ نبودت رو ببینهکسی کهِ غصه دارهِ از جداییهمون بهتر که تنهایی بشینهتو از حالم چه می فهمی که این دلشب و روزش همش با غصه سر رفتکنارهِ پنجرهِ با خاطراتِتنشستو با دلی پر غصه ور رفتاگهِ یادت بیاری لحظه ها رویه قولی و قراری بین ما بودکه تا روزِ قیامت پا به پامیمیونِ ما هَمش حرف از وفا بودنمی دونی چقد دوری عذابه . . .

کاش چون پاييز بودم

کاش چون پاییز بودمکاش چون پاییز خاموش و ملال‌انگیز بودمبرگ‌های‌ آرزوهایم یکایک زرد میشدآفتاب دیدگانم سرد می ‌شدآسمان سینه‌ام پر درد میشدناگهان توفان اندوهی به جانم چنگ می‌زداشک‌هایم همچو باران دامنم را رنگ می‌زدوه چه زیبا بود اگر پاییز بودمآسمانش را گرفته تنگ در آغوشابر با ان پوستین سردِ نمناکش باغبی‌برگیروز و شب تنهاستبا سکوت پاکِ غمناکش سازِ او باران، سرودش بادجامه‌اش شولای عریانی‌ست ور جز اینش جامه . . .

یک پدربزرگ آپدیت شده

تو یه کتابی خواندم که نوشته بود:
پیرمرد میگفت
با گذشت سالها می بینی که پیر شده ام
و امیدوارم داناتر هم شده باشم.
قدیم ترها وقتي توی خیابان و یا پارک ها راه می رفتي دست بیشتر پیرمردها مجله و رومه می دیدی،وقتي  هم خانه
پدربزرگ ها و مادربزرگ ها می رفتي کنج یکی از اتاق ها یک کتابخانه با کتاب های مورعلاقه شان بود،شنیدن اخبار و رادیو 
و دیدن مستندها هم از سرگرمی های جالب اونا بود.خب معلومه چنین پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی با کلی تجربه و آگاهی 
پیر . . .

نفرین به لحظه ای که رفتی

لعنت به من امید لعنت به روزی که تو رفتي چیکار کردم که رفتي با همه ی آتش تو قلبم نفرین با همه ی دردم نفرینم به اون روز شوم خدایا کاشکی نمیومد کاشکی جدایی نبود من چیکار کردم امید چیکار کردم که هر چقدر الان بگم اشتباه کردم هیچیو درست نمیکنه بدجور دیر شده دیر شده میفهمی امید مثل قطاری که ازش جا میمونی حالا هر چقد گریه کنی قطار رفته معشوقت تو اون قطار بود اگر یکسال کنار ریل منتظر بمونی هم اون قطار اون انسان اون لحظه بر نمیگرده  . . .

ما رو باش.

ما رو باش خیال می كردیمهمیشه یكی رو داریمیكی كه به وقتِ گریه سر رو شونه هاش بذاریمما رو باش خیال می كردیم یكی به فكر ما هستمیون این همه وحشت؛‌بین این مردمون پستمن كه واسه ی چشمات قرصِ ماهـو می شكستممن رو بـاش چه بچگونهكی رو عاشق می دونستمتوی كوچه باغِ رویاواسه كی شبا نشستیمما رو باش دل به كی بستیم؛كی رو عاشق می دونستیمما رو باش خیال می كردیمگلِ عشقی كه شکفتیراز شب های بغض روبه هیچ نامحرم نگفتیندونستم میری یه روزیتموم عشق تو پوچهحیفِ اون ه . . .

x-

x-ی هست که اکثر ما با ان یا در گوشی یا در رایانه اشنایی داریم و من هم امروز این نسخه از نرم افزار رو برای رایانه ميزارم تا دوستان بتونن از ان استفاده کنن نسخه اندرویدی هم به زودی براتون ميزارم.
 

 

 
 
 
اسان یادبگیرلذت ببر . . .

بيعنوان

آن روز که دستانم را رها کردی،قلبم پیشت جا ماند.رفتي و عشقت،تمثیلِ ستودنی این شب‌های من شد؛راستی کاش می‌گفتیبا آن دل-که بیمار تو شد-چه کردی؟! "ترمه سلطانی هفشجانی" . . .

متن آهنگ سينا سرلک پيلوت

متن آهنگاز کجای ماجرا باید بگم وقتي هیشکی خنده هامونو ندیدوقتي که اون همه احساس قشنگ یه دفعه از دل ماجرا پریداز ته قصه به اولش برم یا از اول برسم به آخرشبی سر و ته به نظر نمیرسه وقتي پای تو وسط باشه و عشقوقتي پای تو وسط باشه و عشق حاضرم دار و ندارمو بدمتا یه مرتبه دیگه ببینمت که تموم حسمو بهت بگموقتي پای تو وسط باشه و عشق حاضرم دار و ندارمو بدمتا یه مرتبه دیگه ببینمت که تموم حسمو بهت بگماینجا نه سراغی از تو میگیرن نه میپرسن حال و احوال توروهمه . . .

حسرت

به سقف نگا میکنم به نور لامپ میرم تو فکر چت میشم به عکست نگا میکنم بیشتر میرم تو فکر چقد دوستت دارمهمچی بی حالم دلم تو رو میخواد تو رو میخوادتو رو میخواد فردا دانشگاه هفته ی جدید اتفاقا این اواخر آدم شدم دنبال کار و درس یه استارتی زدم اتفاقا گریه ام نمیاد با زهرا حرف نمیزنم چی بگم تکلیفم مشخصه تو برا همیشه رفتي اما وقتي میبینمت همه چی عوض میشه خدایا چقد دوست داشتنی هستی آینده ای که تو ذهنمه با تو بر باده واسه همیشه رفتيو من ندارمت اینو مثل . . .

تو رفتی و من جا مانده ام

بیا باز ورزش کنیم بیا باز نصف شب اذیتت کنم و بگم امید سیکس پکات خراب شدن بگی نخیرم اصلنم بگم چرا تو لاغری استخوناته بعد عصبی شیو بگی به این میگی استخون هی بهت بخندم هی بانمک شی بیا باز با صورتت شکلک در بیار بیا باز بخند غمیگنم دنیا معنایی نداره زندگی معنایی نداره من همچنان ادامه میدم انگار حالم خوبه ولی نیست تو رفتي من جا موندم تو همون خاطرات تو همون نگاه قشنگت با چشمای قهوه ایت من جا موندم تو رفتي با یکی دیگه واسه همیشه مال اون شدی و من حتی حر . . .

زمزمه مشترک

زمزمه زیبا، جهت مجالس ترحیممشترک برای همه مجالسدیگه تو آسمونم نمونده یک ستارهدنیای بی تو دیگه، لطفی برام نداره*(یکساله که) می خونم. فدای اشک چشماتدلم رو میسوزونه، نگاه به قاب عکساتیادته نازنینم وقتي صدام میکردییادمه از ته دل چجور دعام میکردیدلم چه تنگه بازم، تو رو بغل بگیرمبی تو عزیز جونم از این زمونه سیرمدلم میخواد رو خاک قبر تو سر بزارمدریای اشکه بی تو چشمای بی قرارمیه دنیا خاطراته تو این چشای خیسمقصه ی درد و دوری برا تو می نویسمرفتي و ا . . .

شعر ناب غم

جام من ازفراق تو، لبالب ازشراب غموز قدح فراق تو، دل شده بس خراب غمای تو نگار نازنین ،رفتي واز غمت چنیندیده پر آب می کند، عاشقت از گلاب غممحمل ما دراین بهار، بی تو خزان بی بر استانجمن از نبودنت ،مملو پیچ وتاب غمزرفتنت دلم شکست، دوچشم درغمت نشستودیده نیز چون دلم ،گریست در صواب غمچه گویم ازغم فراق، که بر دلم نهاده داغیاد تو میکند دل از، خواندن شعر ناب غماگر تو رفتي ازبرم، به قاب سینه جای توستنگه به عکس تو مرا، رهاند از عذاب غم . . .

افتضاح

گیر کرده‌ام. دلم می‌خواهد بنویسم ولی انگار همه‌ی راه‌ها بسته است. زمانی پر از حرف بودم ولی حالا خالی خالی هستم. کلمه‌ها فرار می‌کنند و هر چیزی که می‌نویسم به چشمم افتضاح می‌آید. دنبال راهی می‌گردم. دنبال راهی که به احساس‌هایی که گم کرده‌ام ختم شود. از بیراه‌ها خسته شده‌ام، پاهای روحم از پیمودن این راه‌های بی‌پایان تاول زده‌اند. گم شده‌ام. گیر کرده‌ام.
تو که رفتي انگار به همه چیز خاک مرده پاشیدند. تو که رفتي من هم رفتم. شاید اگر بودی . . .

کور خوندی

رفتي نشستی به این و اون گفتی که رضاصاد چند روزه توی اینترنت خبری ازش نیست
رفتي گفتی همین روزاست که حذف بشه
پس خبر نداری بنده ی خدا ! خبر نداری داشتم چیکار میکردم توی این چند روز !
حالا خودتو آماده کن
به زودی کاری میکنم هر کسی که توی این کشور خواهد عکاسی یاد بگیره ، محاله اسم منو نشنوه
  . . .

پرداخت حق بیمه براساس حداقل حقوق

احمد نیک فرجام : سلام ! حدود ۴ سال است که در شرکتی مشغول به کار هستم و حقوق دریافتی من بیشتر از مبلغی است که در لیست بیمه به عنوان دستمزد لحاظ می شود . آیا شرکت تخلف انجام می دهد و من باید پیگیری حقوقی و قانونی انجام بدهم ؟ علت چیست ؟ تشکر بابت پاسخگویی ؟ قانونا باید حق بیمه براساس کل حقوق و مزایا محاسبه شود . می توانید به تامین اجتماعی اطلاع دهید . البته از این اتفاقات زیاد می افتد . می توانید بگذارید بعد از جدا شدن از شرکت پیگیری نمائید . معمولا ب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)