98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اسم دختر پسری که به دنیا یاشار بخوره

۴ بلوط

دارم شبکه‌ی مستند رو نگاه میکنم.یه برنامه‌ست در مورد زندگی خیلی سخت عشایر و اینکه بهشون رسیدگی نمیشه و حتی دامداری رو هم به سختی انجام میدن.اینکه یه سری جاها میوه‌ی درخت بلوط قوت لایموت مردم شده.آدم نمیدونه چی بگه.نه نفت دارن نه گاز.و حتی جنگلبانی اگه هیزم بیارن جریمه‌شون میکنه.وقتی کاری از دست آدم برنمیاد هی باید حرص بخوره.حرص بخوره.و حرص بخوره. . . . .

زیباترین دختر دنیا.

و چه کسی میتوانست این باور را از دخترکوچولوی امروز اتاق عمل ما بگیرد که زیباترین دختر دنياست؟!همانطوری که روی ویلچر نشسته بود با لبخند و اطمینان کامل میگفت اسمم حنانه ست و من زیباترین دختر دنيا هستم.و این زیباترین دختر دنيا حتی میدانست که با هموگلوبین شش به اتاق عمل امده! . . .

352

یعنی اگه چندصدسال پیش تو همون مملکت خودشون میموندن و بعد فروپاشی شوروی میرفتن روسیه ، الان حداقلش این بود که اسمم ناتالیا لوتیسکایا بود و یه دختر خوشحال و خندون و زیبای روسی بودم که قراره یکشنبه با دوس پسرش بره کلیسا نون و شراب بخوره . . . .

وقت

دختر خانمای عزیز اگه پسري گفت من خیلی سرم شلوغه و نمیتونم فول تایم باهات باشم، گوه میخوره و داره وقتشو با دخترای دیگه تقسیم میکنه. بیل گیتس و زاکربرگ هم واسه دختر همیشه وقت دارن . . .

دلنوشته ای به دخترم

سلام به تکه ای از وجودم
 
دختر عزیزم در این دوماهی که مهمون خونه ی من و بابا احسان شدی زندگی ما رنگ و بوی دگری پیدا کرده.الان همه ی فکرمون تو شدی که چیکار کنیم خوشبخت ترین دختر دنيا باشی
دختر عزیزم تو زیبا ترین و ناز ترین دختر دنيایی
دوستت دارم 
 
 
۴دی ماه ۱۳۹۸ . . .

ئختر اولین ها

م.کاکلی
اولین هارو باهاش تجربه کردماولسن سفر دو نفری با ی دختر
اولین راه رفتن دو نفره 
اولین دست گرفتن ی دختر تو خیابون
اولین لب 
اولین اغوش 
اصا کلا اولین دختری ک لمسش کردم
اولین جاهای ممنوعه ای ک نباید لمس میشدن ولی شدن
اولین محرمیت من با یه دختر
کلا اولین چیزای باحالی ک هر پسري تو زندگیش میتونه تجربه کنه. . . .

دختریعنی

  دختر یعنی چی؟!؟!؟!؟
میگن دختر یعنی ظرافت
یعنی زیبایی در عین سادگی
یعنی درست حرف بزن صاف وایسا درست راه برو
دختر یعنی نجابت یعنی سرت پایین باشه
یعنی تو خیابون به هرکسی نگاه نکنی
یعنی انقدر برا خودت ارزش قائل باشی که نزاری طرف مقابلت که
حتما عشقته یه بار گوشی رو روت قطع کنه
دختر یعنی بابا بابا گفتناش
شبا تنها تو اتاق بودنو ترسیدناش
دختر یعنی خانوم بودن  یه دختر مثه خواهر یلدا
دختر یعنی بزرگ بودن تو بچه گیاش
دختر یعنی تجربه تو بازیای بچه گونه
د . . .

صلاح چیه ؟

یه جاهایی از زندگی میمونی چیکار کنی
یه دلت میگه توجه و اون کار اشتباهه و بد داری میری تو قعر
یه دل اما میگه برو تو دلش! و فکر بد نکن قد یه ثانیه و ی لحظه
# دلم میخاد بریزم بیرون و همه چیو بگم به مامانم! اما همش نگرانم که نگرانم شه
و الکی هرس بخوره:(
نمیدونم نمیدونم چیکار کنم! از ی طرف چون شهر غریبم دوس ندارم غصه مو تو اینجا بخوره
صلاح به نظرتون گفتن درد و دلای شخصیتون به مادر هست یا نه؟
مزیت و معایبش چیه؟ کدوم بیشتر میچربه؟  . . .

دختر یعنی .

دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها، آرامش وقت بی قراری ها، عاشقانه ای هنگام غروب، دختر یعنی تفسیر جمله ی دوستت دارم” یعنی خدا هم زیباست، عجب نقاشی خوبی است دختر یعنی دختر، مادر، معصومیت تا بی نهایت… . . .

دختر یعنی عشق

دختر یعنی لبخند در هجوم گریه ها ، ارامش وقت بیقراری ها ،عاشقانه ای هنگام غروب،دختر یعنی تفسیر جمله دوستت دارم یعنی خدا هم زیباست،عجب نقاشی خوبی است دختر یعنی دختر ، مادر، معصومیت تا بی نهایت. . . .

خراب شد همه چی

یه دختر با خیال بافی و همه چی یکی وارد زندگیش میشهعاشقش میکنهفکر میکنه میشه زن زندگیشاون دختر نمیدونه کهاون پسر یه روز  خراب میکنه کل زندگیشقبل تو هیچ پسري نبودبعد تو هم نمیاد ازت متنفرم زندگی . . .

نيکا کوچولو

پسر یکی از دایی هام یه دختر 5 ساله داره به اسم نیکا. یه دختر ناز و توپولی و بانمک و خوشگل. این دختر کوچولو هفته پیش، بخاطر آلودگی هوا، ش تو خونه بوده و بیرون نیومدن تا اینکه مامانش میبینه نیکا مدام آب میخوره و دستشویی میره. اونقدر این آب خوردن و دستشویی رفتن نیکا زیاد میشه که مامانش میبردش دکتر و بعد از معاینه، نیکا کوچولو رو بستری میکنن و آزمایش میگیرن و میبینن قندش 500 هست. درحالی که قند یه به 5 ساله باید 200 نهایت 250 باشه. دکتر گفته اگه دو س . . .

دخترِ بابا

شاید تا بیست روز پیشفکر میکردم هیچ چیزی نمیتونه جای تورو تو دل من بگیره هیچکی نمیتونه عشقی که به تو دارمو تو دلم کمرنگش کنهولی حالا .یکی رو دارم که شده همه زندگیم همه ی جونم . همه فکرم یه دختر ناز و فسقلی یه فرشته اره خدابهم یه دختر داده یه دختر که تموم عشقمو واسه خودش کرده   . . .

جذاب ترین دختر آتش نشان در دنیا را ببینید

دختر زیبا و ورزشکار به عنوان جذاب ترین دختر آتش نشان شناخته شد . این دختر زیبا علاوه بر شغل زیبای آتش نشانی  یک مربی فیتنس و بدنسازی نیز هست !خانم گون نارتن، دختر نروژی به عنوان جذاب ترین مامور آتش نشانی در جهان در اینستاگرام شهرت پیدا کرده است.پیک من . . .

, دانلود آهنگ تی ام ب بندر

,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر بندر ریمیکس,    دانلود اهنگ دختر بندر تی ام بکس با لینک مستقیم,    دانلود موزیک ویدیو تی ام بکس دختر بندر,    دانلود آهنگ تی ام بکس ناز داره چه وای ریمیکس,    ریمیکس اهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس دختر خوشگل بندری,    متن آهنگ دختر بندر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس بیخیال فردا,    . . .

درد عشق

تخت کنار تخت عمم یه دختر 19ساله بستری بود ، دو روزی می شد از مراقبتهای ویژه منتقل شده بود به بخش ، ظاهرا یه شبانه روز تو کما بوده ، علتش هم خوردن قرص زیاد بود  .مادرش آروم و قرار نداشت تمام مدت بیمارستان بود .میگن عشق آدم رو کر و کور میکنه ، راست میگن ، تو این سن که دیگه کلا عقل تعطیل میشه ،چون خانوادش اجازه نداده بودن با پسري که دوستش داشت ازدواج کنه دست به همچین کاری زده بود .پسره دور از چشم خانواده ی دختر اومده بود پیشش ، چقد بی تاب بودن جفتش . . .

تولد

سلام.
بیست سال پیش در چنین روزی که نه نوزده سال و سیصد و شصت و چهار روز پیش در چنین شبی البته یه ساعت پیش،
من از ته تغاری بودن دراومدم.
نه خوب از ته تغاری بودن دراومدن خوشحالی داره؟؟
.آبجی کوچیکه به دنيا اومد فردا شب،به گفته مامانم ساعت هشت و خورده ای شب.
ولی خوشحال بودم.اونقدی که میگفتم این چشماش مثل توشلست درش بیاریم خودش رو بندازیم بالا پشت بوم گربه بخوره.
حسودم خودتونید .به قول بچه مردم سنگدلم خودتونید(آخه مامانم که این رو به بچه مردم ت . . .

یک

امروز یک دنيا دلم گرفته بود دلم میخواست باهاش حرف بزنم
دلم براش تنگ شده بود خیلی خیلی دلم براش تنگ شده بود
براش یه شکوفه کوچولو تو تلگرامش فرستادم
منتظر موندم تا سین بخوره . . .

ماری چی ایرانی

ماری چی ایرانیدر خارج از ایران رسم بر این است که پسري که عاشق دختری است ; زمانی که می خواهد از دختری درخواست ازدواج کند با گروهی از نوازندگان و خوانندگان به درب خانه دختر می روند و شروع به خواندن و نواختن می کنند و اینگونه درخواست ازدواج می کنند;این سیستم را برای ایران در نظر بگیرید که آهنگ مورد علاقه دختر یا پسر یا آهنگ مشترکشان نواخته می شود.گروه می تواند این کار را بیرون از خانه دختر یا حیات خانه دختر یا داخل خانه دختر انجام دهد. بسیاری دنبا . . .

ماری چی ایرانی

ماری چی ایرانیدر خارج از ایران رسم بر این است که پسري که عاشق دختری است ; زمانی که می خواهد از دختری درخواست ازدواج کند با گروهی از نوازندگان و خوانندگان به درب خانه دختر می روند و شروع به خواندن و نواختن می کنند و اینگونه درخواست ازدواج می کنند;این سیستم را برای ایران در نظر بگیرید که آهنگ مورد علاقه دختر یا پسر یا آهنگ مشترکشان نواخته می شود.گروه می تواند این کار را بیرون از خانه دختر یا حیات خانه دختر یا داخل خانه دختر انجام دهد. بسیاری دنبا . . .

ماری چی ایرانی

ماری چی ایرانیدر خارج از ایران رسم بر این است که پسري که عاشق دختری است ; زمانی که می خواهد از دختری درخواست ازدواج کند با گروهی از نوازندگان و خوانندگان به درب خانه دختر می روند و شروع به خواندن و نواختن می کنند و اینگونه درخواست ازدواج می کنند;این سیستم را برای ایران در نظر بگیرید که آهنگ مورد علاقه دختر یا پسر یا آهنگ مشترکشان نواخته می شود.گروه می تواند این کار را بیرون از خانه دختر یا حیات خانه دختر یا داخل خانه دختر انجام دهد. بسیاری دنبا . . .

روز جهانی دختر - یازده اکتبر

روز جهانی دختر، مبارک!
 
روز بین‌المللی دختر یک روز یادبود بین‌المللی اعلام‌شده از سوی سازمان ملل متحد است که به روز دختر نیز مشهور است. ۱۱ اکتبر ۲۰۱۲، اولین روز دختر بود. این یادبود در حمایت از فرصت‌های بیشتر برای دختران و ارتقای آگاهی در خصوص نابرابری جنسیتی که دختران در سطح جهان به خاطر جنسیتشان مواجه‌اند برگزار می‌شود.
  . . .

کاش همین یبار از اون چیزی که میترسم،سرم نیاد.کـاش

از شوقم امشب چمدون بستم واسه دو هفته دیگه.
میدونی؟میترسم.میترسم مثل پارسال بد بخوره تو پَرَم.
میترسم روز تولدم ،مخصوصا ک هوا هم ابری باشه(پارسال کذایی) زار زار گریه کنم
وای وای.
یک دنيا برنامه ریخته بودیم
دو هفته سرکلاس ریاضی و زیست و شیمی و دینی لحظه به لحظه ی اونروز رو نقاشی کردیم و جزئیاتشم برنامه ریزی کردیم.کاش نمیکردیم
ولی همش رفت رو هوا
 
من،روز تولدم،دلم نمیخواست تبریک هیچکس و جواب بدم،خالم زنگ زد پشت تلفن گریه کردم،پارسال ر . . .

سمیرا صد و هفت

دیروز روز پنجم بود و من دوباره عصبانى شدن رو تجربه کردم. به نظرم چیزى که باعث میشه فکر کنم عصبانیت بده و تغییرش بدم نگاه عموم به عصبانیته و اینکه کسى که عصبانى میشه عصبیه. ولى فهمیدم یه دلیل عصبانیتم اینه که بقیه فکر میکنن بچه اى هستم که نیاز به حمایت داره و رفتارهاى من اینو بهشون میرسونه و تصمیم گرفتم رفتارهامو تغییر بدم به انسانى کاملاً مستقل تر . در این نقطه ازدواج به صورت یه شکل مستقل ارتباطى میتونه به آدم کمک کنه. مثلاً آدم باید در اینکه . . .

سلامی برای مهربان پدر

دلتنگ تو ام دلتنگ تو ای مهربانمدلتنگ تو امدلتنگ تو ای مهربانمیادت میاد دو تا دختر داری ؟دو تا دختر که منتظرتنهر روز چشم به در نباور نمی کنندو تا دخترکه بی تو می میرنبابا جانمدلهره دارمدلهره بی تکیه گاهی . . .

صاعقه موجب مرگ دختر مهابادی شد

30 مهر 1398 بخشدار مرکزی شهرستان مهاباد گفت: یک دختر جوان مهابادی بر اثر رعد و برق و صاعقه جان باخت. به گزارش برق نیوز، سلیمان پاکزاد افزود: این دختر جوان که ئه‌سرین. م نام داشت بهمراه خانواده خود در یکی از باغ‌های روستای سیچان بلاغ در بخش مرکزی مشغول بکار بود که از ناحیه گردن دچار صاعقه شد و جان باخت.وی، با بیان اینکه این دختر جوان ۲۴ سال سن داشت افزود: پس از برخورد صاعقه به این دختر، وی به بیمارستان مهاباد منتقل شد، اما تلاش‌ها برای احیای وی ب . . .

آدم هایی که میبینم

تو هر خانواده ای یه آدم قالتاق هست که میخواد حق دیگران رو بخوره.حالا چه درآوردن مال کسی از دستش باشه چه درآوردن ارث.جالب قضیه اینه که این آدم کسیه که معمولا پدر و مادر بیشترین خرج و زحمت رو روی اون کشیده.آدم هایی دیدم که پسر خانواده رو فرستادن دانشگاه و دختر خانواده بی سواده.بله،کاملا بی سواد.حتی به سبک قدیمی ها نفرستادن کلاس قرآن تا حتی خوندن اون رو یاد بگیره.بعد همین پسر تمام املاک خانواده رو از چنگ شون درمیاره و اونی که از پدر و مادر مواظبت . . .

فانتزی ،دوست دارم دختر داشته باشم

به عشق جان میگم مامان من خیلی دوست دارم ببینم کودکی یه دختر چطوریه،منظورم اینه که یه دختر بچه کوچیک توی دوران طفولیت یا دبستانش چطوریه،خب درسته خودم دختر هستم،اما الان حس میکنم دیدن دوران کودکی یه دختر بامزست،مثلا میتونی بهش بگی بیا موهات رو ببافم،کلی لباس بامزه داره،عروسک داره،باهاش بازی کنی،احساس های یه دختر بچه خیلی بامزست،من خودم دختر کوچیک خونوادم،و خونواده ما بیشتر پسر دارن،الان نه اینکه از دوقلوها خسته شدم،نه اصلا،عاشقشونم،ال . . .

فانتزی ،دوست دارم دختر داشته باشم

به عشق جان میگم مامان من خیلی دوست دارم ببینم کودکی یه دختر چطوریه،منظورم اینه که یه دختر بچه کوچیک توی دوران طفولیت یا دبستانش چطوریه،خب درسته خودم دختر هستم،اما الان حس میکنم دیدن دوران کودکی یه دختر بامزست،مثلا میتونی بهش بگی بیا موهات رو ببافم،کلی لباس بامزه داره،عروسک داره،باهاش بازی کنی،احساس های یه دختر بچه خیلی بامزست،من خودم دختر کوچیک خونوادم،و خونواده ما بیشتر پسر دارن،الان نه اینکه از دوقلوها خسته شدم،نه اصلا،عاشقشونم،ال . . .

دنیای بد رنگ !

دنيا چقدر امشب بد رنگه.
دنيای این شکلی حااااااالمو بهم میزنه!
.
خدایا امشب حداقل یه خواب سنگین عطا بفرما .

پ.ن:اگه دیدید چن روزه همه چی زندگیتون داره طبق برنامتون برای رسیدن به هدفتون بدون هیچ مانعی پیش میره.روون و نرم!بدونید قراره گند بخوره به تهش!مطمئن باشید!
  . . .

شاه‌بیت حضرت رقیه

دیئَرَم هر شام و سحر رقیه مهتابیم دی منیمبیر توکی دنيایه دیر دختر اربابیم دی منیمترجمه فارسی:هر شب و سحر ورد زبانم این است رقیه (س) مهتاب شبهایم هستمی ارزد بر کل دنيا یک تار مویشاین رقیه (س) چون دختر اربابم هستپ.ن: با کلیک روی عبارت صفحه اصلی» در بالای وبلاگ سایر مطالب و نوحه ها را نیز مشاهده کنید. . . .

پس لرزه های چیز خوری شیطان رجیم

پریروز نزدیکای ظهر چشامو باز کردم دیدم پدرم لباس کوه نوردی پوشیده و مادرمم کنار من دراز کشیده و داره جوراب پشمی میبافه (یکی از گرم ترین و لذت بخش ترین صحنه های دنيا برا من).مادرم از پدرم پرسید کجا میری؟ گفت دارم میرم کوه. مامانمم گفت منم باهات میام. خلاصه دوتایی رفتن کوه. اونجا برگشتنی با هم حرف زدنی، مامانم به پدرم گفته که دختر خواهرت (که میشه دختر عمه من) چی به دختر تو گفته (که من باشم). پدرم به نقل از مادرم آتیش گرفته و همون جا گفته سوار ماشی . . .

58

او از همان بچگی همینطور بود. یک دختر حرف گوش کن. روی حرف بابا مامانش حرف نمی زد. تک دختر خانه بود و ته تغاری. از برادرهای متعصبش هم حرف شنوی داشت. یک روز آمد و گفت چکار کنم. گفت میترسم. از یک طرف دوستش دارم از طرف دیگر اگر پدر و مادرم بفهمند جنازه ام را میگذارند دم در خانه. گفتم به حرف دلت گوش بده .گفت میترسم. حالا تنها چیزی ک به دادش نخواهد رسید همان ترسیدن است.گفتم به حرف دلت گوش بده. نگفتم؟دیدی ترسیدن هیچ سودی نداشت. دیدی همان پدر و مادری که تو از . . .

حرف از مستقل بودن دختر تو جلسه خواستگاری

سلام.
من یه دختر مستقل هستم و همین موضوع رو تو جلسه خواستگاری بیان کردم . به آقا گفتم من همیشه نظرات خوب رو قبول میکنم و م رو میپذیرم اما در زندگی شویی اجازه دخالت حتی به پدر و مادر خودمم  رو هم نمیدم . به نطر شما آقایون اگه این جمله رو بعد از کمی آشنایی با دختر و خانواده اون بشنوید چی فکر میکنید؟ . . .

ننه

نهم فروردین ماه سال 1398، مراسم عروسی آخرین دختر مش حسین و زیبنده خانوم بود! مش حسین حالا 15 ساله که دیگه پیش ما نیست و همه ما به احترام همسرش و آخرین دختر خانواده، از گوشه کنار دنيا دور هم جمع شدیم تا این اتفاق را جشن بگیریم. همه چیز همانطور پیش رفت که باید! 
زمان مثل برق و باد گذشت و  شب آخر رسید، صبح روز بعد همه راه خودشون را میرن و ننه حالا بعد از عمری برای اولین بار تنهای تنها میشه، بدون مش حسین و بدون بچه ها! آخر شب وقتی دختر کوچیکه پتو را میکشی . . .

پاریس ناتمام_پارت اول

  اسم من بهار.22سالمه و توی یک خونه ی نقلی با مامان و بابام و داداشم زندگی میکنم.داداشم ازدواج کرده و حاصل ازدواجشون هم یک دختر خوشگل به اسم نگار.من و پنج تا از رفیقام یه اکیپ باحالیم و همیشه با همدیگه هستیم و از بودن در کنار هم لذت میبریم.گروه ما تشکیل شده از سه تا دختر باحال و سه تا پسر باحال تر.من و طلا و شهرزاد بهترین رفیق های هم هستیم ولی من با طلا راحت تر هستم چون اخلاقش مثل خودمه و عاشق مسافرته. اما شهرزاد خیلی ساکت و بی حاله و اصلا حس و حال . . .

نودُ پنج

اونی که حاضره فداکاری کنه و سهم پیتزای باباشو بخوره تا پدر رو از انواع مرض های فست فودی و سوسیس کالباسی نجات بده کیه؟ بازم اینجانب ^___^ . . .

سیگار

نکته عجیب اینه که سیگار کشیدن توی کانادا شده یه چیز کاملا مسخره و عادی.
یعنی تو نمیتونی دختر یا پسري پیدا کنی که سیگار نمیکشه.
معدود ایرانی دیدم که سیگار نمیکشن یا بعضی هندیا نمیکشن،
ولی واقعا توی مملکتی که به قول خودشون بهترین کشور دنيا برای زندگی انتخاب شده،
تعجب اوره این همه سیگار و ماری جوانا و کوکائین کشیدن.
فقط خیلی عجیبه. . . .

چرا بعضی ها بعد از سن حدود 25 سال از فاز ازدواج میان بیرون

سلام
من الان نزدیک یه ساله که این وبلاگ رو دنبال میکنم، یه سوالی برام پیش اومده، البته خودم هم نسبت به سوالم نظرم رو میگم، خوشحال میشم بقیه هم نظر بدن.
در این یه سال اکثر پست های که در مورد ازدواج و دوستی و عشق عاشقی و . که در این فازها بودش، رنج سنی سوال کنندگان -24 بود و مثلا گفته شد دختر نوزده ساله یا پسري بیست سال هستم و عاشق شدم چیکار کنم.
ولی نکته بد ماجرا اینکه احتمال اینکه این ها بهم برسن خیلی کمه، اون هم به دلایل متعدد اما من هرگز ندیدم ا . . .

چرا چیدمان اتاق نوزاد دختر سخته؟

برای دیوار اتاق نوزاد دختر بیشتر باید از رنگ های شاد و لطیف استفاده کنیم .ترکیب رنگ های شاد مانند صورتی نارنجی سبز لیمویی و سفید بسیار برای اتاق نوزاد دختر مناسب خواهد بود .البته رنگ های اتاق نوزاد دختر فقط به این چند رنگ محدود نمیشود و میتوانید در این لینک به طور مفصل در مورد آن بخوانید.
برای چیدمان اتاق نوزاد دختر رو میشه به راحتی یک اتاق خوشگل و دلباز طراحی کرد. . . .

اقای میم (۱)

همیشه توهم اینو داره که خیلیییی زیباسالبته از نظر من خیلی خیلی معمولیههمیشه دوست داره بگم تو چقد خوشگلی چه چشایی داری چه دماغی و.وقتی میبینه نمیگم برمیگرده میگه: عمم همیظه میگه زیباترین پسري که دیدم تویی ، تو صورتی داری که خیلی پسرها ارزوشونه و.منم از اونجایی که زیبایی اولیت اخرم بوده همیشه در هر رابطه ای ، چه عاشقی چه دوستی چه همکار و . برا همین خندم میگیره و میگم: خوشگلی بخوره تو سرم به چه دردی میخوره.اقا بهش برمیخورهعین دخترا میمونه ت . . .

My life 1

وارد زندگی  مجازی شدم.دیدم چند تا  دختر باهم یه خانواده  مجازی تشکیل دادن .همه دختر ولی یکی در نقش پدر   یکی  دختر یکی جد یکی  .منم  خوشم امد گفتم  منم نوه شما.از  اون روز همه چی شروع شد.باe   آشنا شدم که در نقش مادرم .بود خیلی وابستش شدم .ولی اون  با اینکه یه بازی بود  خیلی مراقبم بود.حتی در حدی که گاهی فکر می کردم واقعا یه   بچم .به اینکه  s  در نقش جد م بود  یعنی مادر مادر مادرم  ازم کوچیک تر بود  ولی باز ته تغاری من بودم  و به من سخت می گرفتن  . . .

دلیل زنده بودنم.

ماه اخره دختر قشنگ من
دختر قشنگم از ته دل ارزو میکنم زندگی تو عین من نشه.
عزیزِ جونم همه زندگیمو میدم که تو خوشحال باشی
هر کاری می کنم که تو ارامش داشته باشی
بهت قول میدم هیچ وقت نزارم دردایی که من کشیدم و زجرایی که بهم دادن سر تو هم بیارن.
دختر عزیز من هیشکی به اندازه مامان دوستت نداره باور کن. تو تنها دلیل زنده بودن منی. . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)