98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

اعاني من برود جنسي

46

آدم باید یک شهید داشته باشد که وقت خوشحالی و ناراحتی برود پیشش و درد و دل کند. برود بگوید فلانی مژده بده! برود بگوید فلانی به مشکل برخوردم. برود بگوید برایم پدری کن. برود بگوید دارد باران می بارد، دعا کن برایم که دعا زیر باران مستجاب است. برود بگوید پدری یادت نرود! برود بگوید . 
آدم یک شهید میخواهد حتما و الا زندگی سخت میشود. . . .

پاورپوینت اخلاق جنسی

پاورپوینت اخلاق جنسی 26 اسلاید اهداف آموزشی مجموعه گردآمده بصورت خلاصه : اهداف دانشی : 1- شناخت دیدگاه اسلام درباره ی غریزه جنسی 2- آشنا شدن با معیار های صحیح ازدواج 3- آشنا شدن با فضائل اخلاقی مربوط به غریزه جنسی مثل : عفت ،غیرت ،حجاب ،رعایت نگاه و. اهداف مهارتی : 1- توانایی نقد دیدگاه های افراطی یا تفریطی در امر غریزه جنسی را پیدا كنیم. 2- سنت های غلط و دست و پاگیر ازداج در جامعه را شناسایی و نقد كنیم. اهداف رفتاری : 1- با توجه به راه . . .

اشتباهات مخرب در روابط جنسی آقایان

هر کسی ممکن است حین رابطه جنسی اشتباهاتی را ندانسته مرتکب شود که آن کارها باعث خاموش شدن میل جنسی همسرش شود. دانستن و حل  این اشتباهات در رابطه جنسی، کمک می کند هم خود فرد، و هم همسر او از رابطه جنسی شان لذت بیشتری ببرند.
۱-بدون یک کلمه حرف، پیش به سوی رابطه جنسی
خیلی از مردها به اشتباه تصور می کنند که پاسخ مثبت دادن به درخواست رابطه جنسی یک وظیفه ی اجباری برای همسرشان است. اجازه ندهید همسرتان احساس کند بدن او را اسباب بازی خودتان می دانید. . . .

هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرود .

 هرگزم نقش تو از لوح دل و جان نرودهرگز از یاد من آن سرو خرامان نروداز دماغ من سرگشته خیال دهنتبه جفای فلک و غصه دوران نروددر ازل بست دلم با سر زلفت پیوندتا ابد سر نکشد وز سر پیمان نرودهر چه جز بار غمت بر دل مسکین من استبرود از دل من وز دل من آن نرودآن چنان مهر توام در دل و جان جای گرفتکه اگر سر برود از دل و از جان نرودگر رود از پی خوبان دل من معذور استدرد دارد چه کند کز پی درمان نرودهر که خواهد که چو حافظ نشود سرگرداندل به خوبان ندهد وز پی ایشان نر . . .

اختلال عملکرد جنسی زن

اختلال عملکرد جنسی زن بررسی اجمالی مشکلات مداوم ، رابطه جنسی مکرر، میل ، ارگاسم یا درد که شما را پریشان می کند یا رابطه شما با همسرتان را متلاشی می کند،از نظر پزشکی به عنوان اختلال عملکرد جنسی شناخته می شوند. بسیاری از خانم ها در برخی از مواقع با عملکرد جنسی مشکل دارند ادامه مطلب  . . .

اگر آزادی های جنسی وجود داشته باشد مردم چشم و دل سیر میشوند؟

⁦✍️⁩اگر آزادی های جنسی وجود داشته باشه مردم چشم و دل سیر میشوند؟
توان جنسی و شهوت مثل آتش تو وجود ما هست؛چشم چرانی و روابط جنسی نامشروع و .مثل هیزم هستند که آتش غریزه ی جنسی رو شعله ورتر میکنند.
به عنوان مثال: در کشورهای دارای آزادی جنسی آمار تماشای فیلم های هر ساله بیشتر میشود و تعداد خانه های رسمی در اروپا و آمریکا در حال افزایش هست؛یا افزایش سواستفاده جنسی از کودکان و.خب اونجا که آزادی جنسی هست و به قول بعضی افراد اونا چشم و . . .

مواد غذایی مخصوص آقایان

رابطه جنسی یکی از بخش‌های مهم زندگی است که هر فرد دوست دارد بهترین تجربه را داشته باشد. بااین‌حال زمانی که صحبت از رابطه جنسی و مدت‌زمان آن است اغلب افراد تصور می‌کنند یک رابطه جنسی خوب به معنای رابطه جنسی طولانی‌مدت است. تحقیقات نشان داده که ن رابطه جنسی خوب را یک رابطه ۱۵ الی ۲۵ دقیقه‌ای می‌دانند. بااین‌حال اگر رابطه‌تان از این هم بیشتر طول بکشد اشکالی ندارد. اگر می‌خواهید استقامت جنسی خود و درنتیجه رابطه جنسی‌تان را افزایش دهید . . .

روش تشخیص میزان میل جنسی و شهوت از روی چهره

میزان میل جنسی در افراد متفاوت است و در زندگی شویی عدم تعادل بین میل جنسی زوجین ممکن است باعث  مشکلات فراوانی شود . برخی افراد سرد مزاج و با میل جنسی کم و برخی گرم مزاج و با میل جنسی زیاد هستند.میتوان از روی مشخصات ظاهری چهره ی افراد میزان شهوتی بودن آنها را تشخیص داد !با ما در ایران ناز همراه باشید:
 
چطور بدانیم میل جنسی یک فرد کم است یا زیاد؟ چطور تشخیص دهیم فرد مقابل میل جنسی کمتری از ما دارد یا بیشتر؟ اندازه و شکل صورت می تواند میزان م . . .

مسئولیت اجتماعی نباید از یادمان برود

بسیار کسانی بودند که در زمان جوانی همین که وارد مرحله‌ی دوم زندگی(ازدواج) شدند، به قول شریعتی مسئولیت فکری و اجتماعی خود را فراموش کردند و زندگی شخصی خانوادگی‌شان را کعبه ساختند و بر گردش، شب و روز و همه‌ی عمر در طواف‌اند و خودشان را و خانواده‌ی انسان را که عبارت بود از پدر، مادر، خواهر، برادر، زن و دو سه بچه، محور گرفته و در پیرامونش عمر را به چرخیدن و دور زدن می‌گذرانند؛ مثل صفر! ولی برادر جان! بدان که مسئولیت فکری پیشکش من و تو، ولی مسئو . . .

پاورپوینت چهار پ:(ABC plus)

پاورپوینت چهار پ:(ABC plus) نوع فایل power point قابل ویرایش 25 اسلاید قسمتی از اسلایدها پرهیز(Abstinence) تقوا و خویشتن داری- پرهیز از هر گونه تماس جنسی پیش از ازدواج پایبندی(Be Faithful ) وفاداری- پایبندی به تک همسری و حریم خانواده یا داشتن تنها یك شریك جنسی پوشش محافظ جنسی(Continuous Condomize) کاربرد مداوم کاندوم- استفاده از کاپوت در هر بار تماس جنسی (و با هر نوع شریک جنسی یا همسر) پایداری(Drug avoidance ): PLUS پرهیز از مصرف مواد و اعتیاد – استفا . دریا . . .

سهراب سپهری و اکهارت تله

عادات ذهنی ما حقایق را پشت حجاب مخفی می کنند.
اگر این حجاب کنار برود آنگاه صدای نفس باغچه نیز شنیده می شود.
***
من صدای نفس باغچه را می شنوم.
روح من در جهت تازه اشیا جاریست
روح من کم سال است
***
او میخواهد همه تر و تازه زیستن را بیاموزند.
و در هر لحظه از نو بدنیا بیایند
***
زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
***
باید همواره درکی تازه از زندگی و اشیا داشته باشی.
باید از همذات پنداری با فکرها و احساسات رها شوی . . .

بررسي تمايلات جنسي و هويت جنسي نوجوان شما

نوجوانان یک پاسخ به سوال همیشگی ” من کی هستم؟ ” را خواستارند که بخشی از پاسخ در بعد جنسی آنها نهفته است. سال های نوجوانی می تواند یک زمان پر از مشکل باشد. هورمون ها، فشارهای فرهنگی و رقابتی و ترس از متفاوت بودن می تواند دلیل سوال بسیاری از نوجوانان در بسیاری از زمینه ها از جمله تمایل جنسی و هویت جنسیتی باشد. تمایل جنسی ، چگونگی مجذوب شدن جنسی و عاشقانه شما به افراد دیگر، به همجنس، جنس مخالف ، و یا به هر دو جنس می باشد که این جاذبه به طور . . .

آشنایی با انواع ژل‌ های روان کننده جنسی (لوبریکانت)

یکی از مشکلات مهم در روابط جنسی، خشکی واژن است که معمولا رابطه‌ی جنسی دردناک را به همراه دارد. ژل‌های روان کننده جنسی (لوبریکانت) باعث روانسازی واژن و افزایش لذت جنسی می‌شوند. . متن کامل در ادامه مطلب . . .

کاهش میل جنسی | راه ها و داروهای کاهنده میل جنسی چیست؟

میل جنسی بسیار بالا باعث می‌شود افراد به دنبال راه هایکاهش میل جنسی خود بروند. ممکن است فرد برای کاهش نیاز جنسی‌اش به خودیی یا روابط جنسی متعدد روی آورد. این مشکل وقتی پررنگ‌تر می‌شود که یکی از زوجین دارای میل جنسی زیاد باشد، درحالی که دیگری شرایط لازم برای روابط جنسی را از لحاظ روحی یا جسمی نداشته باشد. میل جنسی یکی از غرایز طبیعی و نیاز ذاتی بشر است؛ با این حال افزایش بیش از حد آن در ن و مردان متاهل یا مجرد باعث ایجاد مشکل . . .

یده در شمایل خوب تو بنگریم

بگذار به جای نوشتن، به جای عطش ثبت همه‌چیز که مبادا در برود و فراموش بشود، به جای آن‌که دست و چشمم‌ را به کلمه مشغول کنم، بنشینم رو‌به‌روی تو به تماشای آرامش بی‌کرانه‌ات، برای باقی عمر. . . .

خویی چیست؟

خود یی چیست؟
خود یی یا جَلْق زدن (همچنین اِستِمناء برای مردان و استِشهاء برای ن) از روش‌های ی میل جنسی است، این عمل با انگیزش و تحریک اندام جنسی شخص از سوی خودش و یا آلات مصنوعی و ابزارهای ماشینی نیز که آمیزش جنسی را همانندسازی می‌کنند، انجام می‌گیرد و معمولاً انجام آن تا رسیدن به اوج لذت جنسی ادامه پیدا می‌کند که در مردان همراه با بیرون پاشیدن منی و در ن بصورت اسپاسم (سفتی عضلانی) همراه با لذت شدید در ناحیهٔ مهبل می . . .

حفظ حالات خوب سالک

علامه سید محمدحسین طهرانی (ره):اگر یک وقت حالی پیدا کردید، حال توجهی عبادتی، حال ندبه ای یا حال خلوصی. آن حال را خوب نگه دارید و محترم بشمرید و نگذارید که برود. نگه داشتنش هم به مراقبه است. . . .

آموزش مسائل جنسی

آموزش مسائل جنسی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › آموزش_مسائل_جنسیTranslate this pageآموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، از جمله روابط و مسئولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت .
آمیزش جنسی در انسان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › آمیزش_جنسی_در_انسانTranslate this pageJump to ۷ مسائل حقوقی‎ - مسائل حقوقی[ویرایش] . تقریباً در تمامی سامانه‌های قانون‌گذاری جنسی جرمی با مج . . .

آموزش مسائل جنسی

آموزش مسائل جنسی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › آموزش_مسائل_جنسیTranslate this pageآموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، از جمله روابط و مسئولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت .
آمیزش جنسی در انسان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › آمیزش_جنسی_در_انسانTranslate this pageJump to ۷ مسائل حقوقی‎ - مسائل حقوقی[ویرایش] . تقریباً در تمامی سامانه‌های قانون‌گذاری جنسی جرمی با مج . . .

غبار غم برود حال خوش شود

همسایه کناری توی حیاطشون در حال کباب درست کردنه. هیاهو و شور و شوقشون و البته بوی کبابش پر شده تو اتاقم. الان صدای دختر بچه‌اش اومد که گفت : بابا چقدر حالمون خوبه :) 
+الهی شکر . . .

عشق یعنی

 
 
 
دوبیتی 2عشق یعنی وسطِ اندکی از فاصله هابشوی تنگ دل و سر برود حوصله هاناگهان از طرفِ دوست پیامی برسدبرود از دلِ بی تاب تمامِ گله ها#علی_صباغی#عشق #عاشقانه #دوست #پیام#شاعرانه #شعرانه #دوبیتی #دیوان#مجموعه_شعر #غزل #شاعر #دلتنگی#حوصله #ادبیات #شعر_عاشقانه#شعر_معاصر #عصرجدید ۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت : ۱۳:۳۰ . . .

آموزش مسا‌ئل جنسی

آموزش مسا‌ئل جنسینام کتاب : آموزش مسا zwnj;ئل جنسی (مخصوص مجردها) تعداد صفحه : 24 قالب کتاب :PDF به علت حجب و حیا در خانواده ها اموزش این مسائل مهم به خوبی صورت نمی گیرد و به علت عدم اگاهی و در برخی موارد اگاهی های غیر علمی و ناقص بسیاری افراد قادر به لذت بردن ازاین عواطف و احساسات خدادادی .دریافت فایلهمه چیز برای تو . . .

این هم از جشن ما

با گربه ام نشسته ایم پشت پنجره و دوتایی ترقه ها را نگاه می کنیم. تعدادشان کم است و فاصله بینشان زیاد، اما همین هم او را ذوق زده می کند. دست هایم را چنگ زده به امید اینکه بگذارم برود بیرون تا آن نورهای درخشانِ توی آسمان را بگیرد! اگر حواسش را پرت نکنم می رود سراغ صورتم و اگر دعوایش کنم پرده های خانه را جرواجر می کند. نیمه شعبان مبارک :) . . .

کتاب سلامت جنسي دکتر سيامک نوراللهي متخصص پزشکي اجتماعي و سلامت

شرایط کلینیک سلامت جنسی عبارتند از:1.حداقل متراژ درمانگاه 100 متر شامل 3 اتاق همراه سالن انتظار باشد.2.اتاق پذیرش متناسب با تعداد مراجعین باشد.3.اتاق مشاوره باید صداگیر باش،4اتاق مشاوره برای مصاحبه برای یک یا چند مراجع مناسب باشد  . . .

قطره شايع امروزي اسپانيش فلاي چيست

قطره خوراکی جنسی نه اسپانیش فلای اصل  …معجزه ارتباط جنسی این دارو میتواند علاقه شدیدی برای برقراری رابطه جنسی و آمیزش در ن ایجاد نماید. شیوه مصرف : تنها كافی است به صورت مخفیانه 15 قطره از این مایع را در نوشیدنی زوجه خود بچكانید و پس از مصرف ، شاهد نتیجه اعجاب انگیز آن باشید. اثرات كامل این مكمل 30 دقیقه پس از مصرف نمایان میشود. دقت نمایید كه این مایع تنها باید توسط كسی نوشیده شود كه قصد برقراری رابطه جنسی با او دارید. همچنین به هی . . .

دلیل زود انزالی در مردان چیست؟ جدیدترین روش های درمان زود انزالی

در تعریف زود انزالی می توان به نوعی ناکارآمدی جنسی اشاره کرد که بر کیفیت شویی زندگی مرد تاثیر می گذارد. این مشکل زمانی اتفاق می افتد که ارگاسم یا “اوج جنسی” زودتر از زمان مورد نظر اتفاق بیافتد. هیچ شکی وجود ندارد که انزال زودرس (PE) بر توانایی تولید مثل مرد تاثیر می گذارد؛ اما از دیگر عواقب آن می توان به نیتی جنسی در مرد و شریک جنسی اش اشاره کرد که این مورد اهمیت بیشتری دارد.مجله سلامت . . .

رابطه های جنسی در دوران کرونا چگونه می باشد

 
 
رابطه های جنسی در دوران کرونا باید چگونه باشد
 
 
 آیا ویروس کرونا از طریق روابط جنسی نیز منتقل می‌شود؟! شاید خیلیا به این پرسش فکر کرده باشن، اما از طرح آن خجالت می‌کشن.به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا پرسش‌های شما را با کارشناسان مطرح کنیم و حقایق را در اختیار شما بگذاریم. . . .

هیچ کس سرش آنقدر شلوغ نیست!

هیچ‌کس سرش آنقدر شلوغ نیستکه زمان از دستش در برود، و شما را از یاد ببرد !
همه چیز برمی‌گرددبه اولویت‌های آن آدم. 
اگر کسی، به هر دلیلی،تو را یادش رفت، فقط یک دلیل دارد؛
تو جزو اولویت هایش نیستی .! 
پائولو کوئیلو  . . .

رابطه جنسی در دریا آیا یا نمی خواهید؟

رابطه جنسی در دریا آیا یا نمی خواهید؟
همه می گویند که رابطه جنسی در دریا در لیست کارهای انجام شده برای رابطه جنسی است. اما آیا این درست است که خطراتی وجود دارد یا خیر؟
 
ابتدا با ساده ترین شروع می کنیم. در دریا یا دریاچه یا رودخانه ، باکتری های زیادی در آب وجود دارد. با داشتن رابطه جنسی در آنجا ، احتمال ابتلا به عفونت در واژن را افزایش می دهید. اگر از طرف دیگر در استخر باشید ، خطراتی دوباره وجود دارد ، زیرا آب حاوی مواد شیمیایی زیادی است ، که . . .

شازده کوچولو

شازده کوچولو گفت: فقط بچه هایند که می دانند در پی چه می گردند.بچه هایند که کلی وقت صرف یک عروسک پارچه ای میکنندو عروسک برای شان آن قدر اهمیت به هم میرساندکه اگر یکی آن را ازشان کش برود می زنند زیر گریه.آدم بزرگ ها . خودشان به تنهایی چیزی نمی فهمند .ولی این برای بچه ها ملال آور است که مرتب به توضیح دیگران گوش دهند.#شازده_کوچولو . . .

نکات مهم در برقراري رابطه جنسي در طول بارداري

برقراری رابطه جنسی در باردارییکی از سوالات متداول در میان زوجین این است که آیا میتوان در طول دوران بارداری رابطه جنسی برقرار کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که : برقراری رابطه جنسی در دوران بارداری کاملاً بی خطر است ، مگر اینکه پزشک یا ماما به شما گفته باشد که این کار را انجام ندهید.رابطه جنسی به کودک شما آسیب نمی رساند. آلت جنسی شریک شما آنقدر توانایی ندارد که از مهبل عبور کرده و به رحم برسد.بنابراین به نوزاد آسیبی وارد نمیشود.با این حال ، . . .

آشنایی با سند ۲۰۳۰ و e۲۰۳۰ !

✍️آشنایی با سند 2030 و e-2030:
سند ۲۰۳۰:اهداف این سند رفع تفکیک جنسیتی؛ قانونی شدن همجنسگرایی؛ آزادی های جنسی نامشروع؛ امکان تشکیل خانواده به هر صورت مثلا "ازدواج دو زن" یا "انسان با حیوان" یا "ازدواج با محارم".
سند e-۲۰۳۰: کشورهایی مانند چین؛ هند و ژاپن از اجرای سند ۲۰۳۰ به دلیل مهم بودن ارزش های خانوادگی امتناع کردند؛ و همچنین کشورهای اسلامی به دلیل غیر شرعی بودن از اجرای آن خودداری کردند؛آن ها(سازمان ملل)برای رفع این مشکل سند e-۲۰۳۰ را تدوین کردن . . .

خوشبختی سر به هوا

خوشبختی را هراز گاهی احساس می کنم با او  مشکل اساسی دارم چون که خودم را برای ان اماده نکردم قلبم را لبالب از خودش پر می کند و من تحملش را ندارم 
چرا باید ناگهانی باشد چرا باید زود برود وقتی که به ان عادت کردم چرا باید با یاد خوشبختی سر کنم خوب خسته می شوم از تداعی لحظات تکراری گذشته که خوشبخت بودم 
با یکنواختی زندگی ام عجین ترم تا حس بدبختی یا خوشبختی ام 
 
  . . .

عوامل تاثیرگذار بر روابط شویی (بخش دوم)

بنام خالق عشق
 
روابط جنسی خوب و سالم یکی از مهمترین علل خوشبختی در زندگی شوئی می‌باشد. زمانی که زوجین در روابط جنسی به ء کامل نرسند، تعادل روحی و روانی آنان مختل خواهد شد. خیلی از افرادی هم که در جلسات مشاوره جنسی و مشاوره روانشناسی شرکت می‌کنند، در نهایت اذعان دارند که مشکل اصلی آنها در زندگی مشترک، نداشتن رابطه جنسی خوب است. پس آنچه که اهمیت دارد این است که عوامل تاثیرگذار بر روابط جنسی و عوامل نارسایی در کنش جنسی یا عدم رضایتمندی . . .

تاورکرین چیست

تاورکرین یک نوع جرثقیل است که به چرثقیل برجی معروف است
این وسیله می تواند در ساختمان سازی اجسام سنگین را تا ارتفاع معینی بالا ببرد و پس از ان به جابجایی وسیله تا شعاع معینی برود.
تاورکرین دارای قدرت مانور بسیار خوب می باشد
همچنین از تاورکرین می توان در صنایع مختلف استفاده نمود. . . .

ازدیاد درختان پسته

ازدیاد درختان پستهبطور کلی تکثیر درختان پسته به دو روش جنسی و غیر جنسی انجام می شود.تکثیر جنسی : در این روش ابتدا از ارقام مناسب بذر سالم و یکنواخت(بذر پسته بادامی زرندی) تهیه می شود پس از خیساندن آنها در آب معمولی حاوی قارچ کشهای مناسب و موثر، عمل ضد عفونی انجام و در شرایط مساعد کشت می گردد.تکثیر غیر جنسی:پیوند زدن، این روش متداول ترین شیوه غیر جنسی است که پس از تولید نهال بطریقه جنسی و انتقال آن به زمین اصلی استفاده قرار می گیرد.مناسب ترین پی . . .

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%