98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

افضل علاج طبيعي للضعف الجنسي

???? افضل اعمال در ماه شعبان ????

--------------------
افضل اعمال در ماه شعبان
 
افضل اعمال در ماه شعبان
موضوع سخنرانی : افضل اعمال در ماه شعبان
پخش آنلاین :http://dll.vaezin.com/up/shaban.-ghomi.mp3
دانلود صوت
شماره صوت : ۸۰۳
تمامی سخنرانی های : حاج آقا قمی,
متن سخنرانی :
برچسب ها : اعمال ماه شعبان, رسیدن ماه شعبان, شعبان ماه من است, صدقه دادان برای مرده, صدقه و استغفار, محدث قمی
 
منبر مکتوب و آنلاین
حاج آقا قمی
۲۰۱۹-۰۸-۲۲ ۱۰:۲۷:۰۳
منبع : سایت واعظ . . .

به فکر علاج مرگ مغزی نهادهای امنیتی خود باشید

وزیر دفاع در واکنش به اظهارات وزیر دفاع فرانسه در کنفرانس منامه، حضور و مداخله غربی‌ها را موجب پیچیده‌تر شدن شرایط امنیتی منطقه برشمرد و به آنها توصیه کرد از طرح‌ها و برنامه‌های مداخله‌جویانه و سلطه‌طلبانه دست بردارند و فعلا به فکر علاج مرگ مغزی نهادهای امنیتی خودشان باشند.اقتدار پایدار . . .

متن کامل زیارت غدیریه + ترجمه مقابل

بسم الله الرحمن الرحیم
دو میراث گرانبها در زمینه امام شناسی از امام هادی علیه السلام به دست ما رسیده است که لازم است قدر آن بیش از پیش بدانیم.اولین آنها، زیارت گوهربار جامعه کبیره» که برای زیارت کردن تمامی امامان معصوم علیه السلام از ایشان صادر شده تا ذرهای از فضائل اهل بیت عصمت و طهارت –علیهم افضلُ صلوات المصلّین- به وسیله آن دانسته شود.دومین آنها زیارت غدیریه» است که ایشان در روز عیدُ اللهِ الاَکبرُ»(: بزرگ ترین عید خدا) یعنی در روز . . .

جو نقش پہ حیدر کے چلتا نظر آتا ہے(منقبت)

منقبت
جو نقش پہ حیدر کے چلتا نظر آتا ہے
انساں وہ فرشتوں سے بالا نظر آتا  ہے
کعبہ سے جو لپٹا ہے حیدر کی عداوت میں
ساحل پہ کھڑا ہوکر پیاسا نظر آتا ہے
اوّل ہے جو خلقت میں افضل ہے جو خلقت سے
کچھ عقل کے اندھوں کو چوتھا نظر آتا ہے
ادامه مطلب . . .

دل را ز بی خودی سر از خود رمیدن است
جان را هوای از قفس تن پریدن است
 
از بیم مرگ نیست که سر داده ام فغان
بانگ جرس ز شوق به منزل رسیدن است
 
دستم نمی رسد که دل از سینه برکنم
باری علاج شکر گریبان دریدن است 
 
شامم سیه تر است ز گیسوی سرکشت 
خورشید من برآی که وقت دمیدن است
 
سوی تو این خلاصه گار زندگی
مرغ نگه در آرزوی پر کشیدن است
 
بگرفت آب و رنگ ز فیض حضور تو
هرگل دراین چمن که سزاوار دیدن است
 
با اهل درد شرح غم خود نمی کنم
تقدیر قصه دل من ناشنیدن است . . .

روز عرفه مبارکباد.

 روز عرفه نهم ذیحجه را روز عَرَفه گویند. از احکام آن در بابهای طهارت، صلات، صوم و حج سخن گفته اند. روز عرفه از روزهای با فضیلت است. اشتغال به دعا پس از نماز ظهر و عصر و نیز اجتماع مردم جهت دعا در این روز استحباب دارد؛ افضلیت دعا از روزه در روز عَرَفه بلکه دعا در روز عرفه از روزه افضل است؛ از این رو، چنانچه روزه موجب ضعف انسان از دعا گردد، کراهت دارد؛ لیکن در صورتی که موجب ضعف نشود مستحب است. زیارت امام حسین در روز عَرَفه از دیگر اعمال مستحب روز ع . . .

امروز را بی تو خفتم

هر دارو که علاج بوددر خانه داشتماما تنم در بادبه تماشای غزل های آخر می رفتامروز را بی تو خفتمفردا که خاک را به باد بسپارندتو را یافته اممگر تو نسیم ابر بودیکه تو را در باران گم کردم؟ . . .

اي دل تو زهيچ خلق ياري مطلب

ای دل تو زهیچ خلق یاری مطلب وز شاخ سایه داری مطلبعزت ز قناعت است و خواری ز طمعبا عزت خود بساز و خواری مطلباین رباعی زیبا  و آموزنده از بابا افضل کاشانی هست که اتفاقی دیدمش وحیفم اومد که با شما دوستان به اشتراک نذارم . . . .

در اسلام عمر تورات افضل بر قرآن است

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز
در اسلام عمر،کعب الاحبار یهودی تازه مسلمان معلم اصحاب پیامبر است،
آنقدر در یهودی بودن خود اصرار داشت که در زمان پیامبر عمر ورقه ای از تورات دست گرفت و پیامبر به بلال گفت اذان بی وقت بگو مردم را در مسجد جمع کرد و عمر را توبیخ کرد و گفت اگر موسی هم بود باید از من پیروی میکرد . . .

دلسوزان عراق و لبنان بدانند اولویت اصلی علاج ناامنی است

هفدهمین مراسم مشترک دانش‌آموختگی و تحلیف دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح روز چهارشنبه 8 آبان ماه با حضور حضرت آیت‌الله العظمی ‌ای فرمانده معظم کل قوا در دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص) برگزار شد.
ادامه مطلب . . .

یقین

یقین:
 مقابل دو صفت رزیله (پست)یعنی جهل مرکب و حیرت یقین است.
رسول خدا فرمود 
(الیقین الایمان کُله)=همه ایمان یقین است.
ایمان موقوف به یقین بلکه اصل آن وعین آن است.
سایر علوم شاخ وبرگ یقین هستند.
ورستگاری درآخرت بدون آن غیر حاصل وفاقد آن در حزب کفار داخل است.
مرتبه ی یقین اشرف فضایل و افضل کمالات و اَهَمّ اخلاق واعظم صفات است.
یقین کیمیای سعادت،ومعراج کرامت است.
یقین (اکسیر اکبر) و(کبریت احمر) است.
برداشت از کتاب :معراج السعاده صفحه 99
 
  . . .

آرامش خیال

علاج واقعه پیش از وقوع باید کرددریغ سود ندارد چو رفت کار از دستبه روزگار سلامت سلاح جنگ بسازوگرنه سیل چو بگرفت ، سد نشاید بستمرکز مشاوره بیمه عمرفلکه دوم صادقیه ، برج گلدیس ، طبقه سیزدهم ، واحد 1946129623 - 46129539مدیریت : علی محمدنژاد09127372340 . . .

گوساله سامری امت اسلام (باب علم پیامبر فرمود شتر عایشه )

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
پیامبر فرمود علی باب علم من است
علی حق است و حق با علی است
ی که عمار دربین آنان است دعوت کننده به بهشت است
هر کس مرا دوست دارد علی را دوست داشته باشد
ضربه شمشیر علی از عبادات همه انسانها افضل است(صحابی و ن پیامبر هم )
علی فرمود
شتر عایشه در جمل گوساله سامری است . . .

تنت له ناز طبیبان نیازمند مباد

تنت به ناز طبیبان نیازمند مبادوجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توستبه هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
جمال صورت و معنی ز امن صحت توستکه ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد
در این چمن چو درآید خزان به یغماییرهش به سرو سهی قامت بلند مباد
در آن بساط که حسن تو جلوه آغازدمجال طعنه بدبین و بدپسند مباد
هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیندبر آتش تو به جز جان او سپند مباد
شفا ز گفته شکرفشان حافظ جویکه حاجتت به علاج گلاب و قند مباد
 "حافظ" @ashenayershgh  . . .

آموزش عملی نماز - اذان - اقامه و ذکرهای بعد از نماز

امام صادق (ع) در مورد اهمیت نماز اول وقت فرمودند:افضل الاعمال الی  الله الصلاة لوقتها و بر الوالدین و الجهاد فی سبیل اللهبهترین اعمال نزد خداوند، نمازاول وقت است پس از آن نیکی بر پدر و مادر، و سپس جهاد در راه خدا است.( بحار الانوار، ج 3، ص 85 )  . . .

جنگ

#سپید_اما_سیاه اینجا سر میز صبحانه تصمیم جنگ میگیرند اصلا مهم نیست که آیا؟کودکان میمیرند اینجا سر نفت خونها میریزند جانها به لب آمده اند دهانها از کفر لبریزند اینجا همه کفن سیاه پوشیده اند رقص شیون گونه ی هیجان است خیابانها همه تب ریز شده اند شعله ای افتاده به جان قفس مرگ در مرگ،تکثیر میشود جبهه ی جنون است خیابان پر از جنازهای زمین گیر شده است غرق خشکی شده است،لیوانِ عطش اینجا شهری به دست ناخدا اسیر شده است نه عشق،نه شعور،نه اعتماد» هر چیز . . .

شعر.ای طبیب  ال چک

  ای طبیب  ال چک      ای طبیب أل چَک  علاجیمدان ،  منه  ائتمه  علاجخاک کوی دوست،کوراولموش گؤزوم درمانی دیرنام معشوقی  نه  حاجت ظاهر ائتمَه ک ای کؤنول!ائل بیلیر ، عالم بیلیر، گول رخلارین سولطانی دیرسینه ده   پیکانیــوا   قیلدیــــم   جگــر   قانین  عطاجانا  مینّتدیـــر  کی   بو  جانانیمین   مئهمانی دیـرنامه گلدی   یاردان ،  ایسته ر    جسد دن   جانیمیبئیله  ساندیم  کی  حقین  گؤیدن  گله ن فرمانی دیراولمـا یــارین  سیّـدا !  جــــور . . .

ز جام عشق او مستم

دگر از درد تنهایی، به جانم یار می‌بایددگر تلخ است کامم، شربت دیدار می‌بایدز جام عشق او مستم، دگر پندم مده ناصحنصیحت گوش کردن را دل هشیار می‌بایدمرا امید بهبودی نماندست، ای خوش آن روزیکه می‌گفتم: علاج این دل بیمار می‌بایدبهائی بارها ورزید عشق، اما جنونش رانمی‌بایست زنجیری، ولی این بار می‌باید                                       شیخ بهایی . . .

اخلاق بندگی

امام سجاد(علیه السلام)
اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَالِهِ، وَبَلِّغْ بِایمانى اَکْمَلَ الْایمانِ،بارخدایا بر محمد و آلش درود فرست، و ایمانم را به درجه کامل‏ترین ایمان رسان،وَاجْعَلْ یَقینى اَفْضَلَ الْیَقینِ، وَانْتَهِ بِنِیَّتى اِلى‏ اَحْسَنِ النِّیّاتِ.و یقینم را برترین یقین گردان، و نیتم را به بهترین نیت‏ها منتهی کن.

دعای مکارم الاخلاق.صحیفه سجّادیّه. . . .

چاقی تا چه معادل داخل ناباروری زوجین تاثیرگذار است؟

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، چاقی می تواند به خشکی امدن مقیاس باروری نسوان از طریق اختلالات قاعدگی و تخمک گذاری تاثیر منفی بگذارد. این اختلالات دربرگیرنده سندرم تخمدان پلی کیستیک است که شایع ترین انگیزه ناباروری ن است و ۶ تا ۱۰ درصد از ن در سن فرزندآوری را دامن تأثیر قرار می دهد. چند جنین انقراض در درمان ناباروری طبیعی است؟ ناباروری از سوی سازمان جهانی بهداشت به عنوان یکی از مهمترین مشکلات بهداشت اشتراکی مطرح است. مشکل ن . . .

نکته بهداشتی: مراقبت از جراحت های قلیل

ولی برای علاج زخم های ناشی از سرگین دریافت حیوانات، بریدگی های عمیق و زخم هایی که خونریزی زیادی می کنند را باید به دکتر رجوع کرد. این باید و نبایدا را درباره درمان زخمی های داخل بناء به یاد داشته باشید: - فاجعه را زیر آب بگیرید، به آرامی بشویید و با یک پارچه تمیز خشک کنید. - روی تباره های باز وازلین بمالید و سپس آن را به یک پانسمان پاکدامن بپوشانید. - زخم را هر روز با آب و صابون بشویید. - فراموش نکنید که روی زخمی که داخل حال بهبود یافتن است، . . .

۳ کشته و ۲۴ زخمی در رخداد زنجیره ای | اعزام ۹ آمبولانس به آزادراه زنجان-قزوین

مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور، در گفت وگو با ایلنا درباره جزئیات این واقعه گفت: یک تک حادثه واقعه بین یک دستگاه اتوبوس- خودرو پراید- دو دستگاه کامیون ایسوزو در اتوبان زنجان به سمت قزوین، ۲ کیلومتر مانده به ضیاءآباد، داخل روزگار ۰۱:۵۹ به سامانه اورژانس کشور اطلاع داده می شود. وی با اشعار این که بلافاصله ۹ دستگاه آمبولانس به محل حادثه گسیل شد، دنباله داد: ۲۴ نفر پهلو اثر این حادثه مصدوم شده اند یک نفر از مصدومان در نگرش علاج شده است. سخنگوی . . .

۶۹ نفر قربانی مرگ معقول در مهربانی و آبان

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از میزان، بر بن گزارش دایره اورژانس کشور، ۱۲۰۵ نفر بوسیله علت گازگرفتگی و مسمومیت با سرگین مونوکسید کربن (co) از نخست مهر تا ۳۰ آبان توسط اورژانسکشور گزارش شد که ۸۵۰ نفر بوسیله مراکز درمانی منتقل شدند، ۲۸۶ نفر درون محل حادثه علاج شدند و متاسفانه ۶۹ نفر همچنین به علت گازگرفتگی متورم کردند. بیشترین مسمومیت با co به ترتیب در استان های تهران با ۲۴۱ نفر، فارس با ۱۱۴ نفر، آذربایجان خاوری با ۱۰۵ نفر و خراسان رضوی با . . .

فرشته نبود. بال هم نداشت.

امام حسین جامع بین اضداد بود. در روز عاشورا امام به خاطر اموری مضطرب شدند، اما هرچه به اضطراب حضرت افزوده میشد، قلبش آرام تر میشد. بنابراین امام حسین همان مضطرب وقور است. 
خصائص اله از شیخ جعفر شوشتری
اما در این واقعه مهم است که توجه کنیم که او به قول عرفان نظر آهاری فرشته نبود. بال هم نداشت. رویین تن نبود و پیکر پولادین نداشت. مادرش الهه ای افسانه ای نبود و پدرش نیم خدایی اسطوره ای. 
او انسان بود. انسان. و همینجا زندگی میکرد. روی همین زمی . . .

اسلام عمری احترامی برای اهل بیت قائل نیست

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
در اسلام عمری است که امیر المومنین سقیفه،یزید، سر فرزند پیامبر رحمت را درون طشت شراب می گذارد و با چوب خیزران بر .ضربه میزند،
در اسلام عمری است که خلیفه سقیفه ،یزید،شراب مینوشدوبا محارم میکند.
و اهل بیت پیامبر را اسیر میگیرند.
یزید فرزند خلف دایی مسلمانان سقیفه معاویه تربیت یافته سقیفه است
معاویه حاکمی است که از طرف عمر اختیار تمام داشت
و عمر چشم بر روی تمام اشرافیت معاویه و ربا و.بست
در چشم . . .

عصاره.شعرصبر253

هو                        صبربقدر چینه دان دانش نصیر ست     وگر اینرا ندانی فهم اسیرستبه هرکس قدر فهمش داده است دوست     مکن پتک و مشو آوار نه نیتبه غیرش ماسوا خوار و قلیلست     کنی درک ورنه ذهنت بس علیلستتوکز یک دانه ارزن مست گردی     یقین با جوز و گندم پست گردیابد دارد فراوان چینه دان پُر     چو خوردند سوی ابلیس ناگهان سُرعلاج ظرف کوچک صبر آمد                      صبوری بر زمینت ابر آمدببارد ار صبوری بر زمینت                ترا . . .

امامت حضرت علی علیه السلام

از نظر شیعه جانشین به حق پیامبر صلی الله علیه وآله حضرت علی و فرزندان معصوم ایشان می باشند. پیامبر صلی الله علیه وآله بارها به جانشینی حضرت علی در مواضع مختلف تصریح کرده اند و مهمترین این مواضع غدیر خم بود. در مسیر بازگشت از آخرین حج خود در حضور دهها هزار حاجی فرمودند: من کنت مولاه فهذا علی مولاه هرکس من بر او ولایت دارم ومولای او هستم این علی بر او ولایت دارد ومولای اوست.
از دیدگاه شیعه چون امام باید علم کافی و مقام عصمت داشته باشد و افضل افرا . . .

فضیلت احیا نیمه شعبان

شب نیمه شعبان، شب بسیار مبارکى است. از امام جعفر صادق علیه السلام روایت است که از امام محمدباقر علیه‌السلام در مورد فضیلت شب نیمه شعبان سؤال شد؛ امام فرمود آن شب بعد از لیلة القدر افضل شب‌ها است.
 در آن شب خداوند به بندگان، فضل خود را عطا مى‌فرماید و ایشان را به مَنّ و کَرَم خویش مى‌آمرزد.پس سعى و کوشش کنید در تقرّب جستن به سوى خداى تعالى در شب نیمه شعبان، که آن شبى است که خدا قسم یاد فرموده به ذات مقدس خود که سائلى را از درگاه خود تا زمانی که . . .

سلام بر حضرت زهرای مرضیه (س)

زیارة فاطمة اهراء علیها السلام : اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ رَسُولِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ نَبِىِّ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ حَبیبِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ خَلیلِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ صَفىِّ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ اَمینِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ خَیْرِ خَلْقِ اللهِ ، اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا بِنْتَ اَفْضَلِ اَنْبِیاءِ اللهِ وَرُسُلِهِ وَمَلا . . .

مجموعه صخا روستای ابرسج

هرروستا حداقل یک فداکار با یک مجموعه انساندوستانه علاج همه دردهاست می شود با جذب و جلب دانایان و توانایان دردهای یک منطقه را به راحتی درمان کرد یک فداکار باید در هرروستائی باشد که بتواند چنین فرهنگی را جا بیندازد 
مشکلات روستا ها براحتی و در قالب قرض الحسنه حل شدنیست اما باید با یک انسان فعال و فداکار و یک مجموعه انساندوستانه مطرح شد و به جنگ مشکلات رفت و این کار بسیار سهل و آسان می باشد 
ما با مجموعه صخا سالهاست استارت زده ایم و شروع کرده ا . . .

پوسترهای حدیثی (۱۶)

علاج بیماری گناهان

 
رعایت حقوق دیگران

 
خوشخویی

 
قناعت

 
سودآورترین کار

 
خوشخویی

 
نماز جماعت

 
چراغ دل

 
دوست واقعی

 
شکر نعمتها

 
خوشرفتاری با همسایه

 
خوشخویی

 
غیبت

 
خطر خودپسندی

 
صدقه و وقف

 
توفیق و تلاش . . .

چگونه مراقب زنی ک زایمان طبیعی انجام داده باشیم

چطور از كسی كه زایمان طبیعی انجام داده مراقبت كنیم
مراقبت های بعد از زایمان طبیعی
مهم ترین و خطرناك ترین زمان بعد از زایمان طبیعی 6 ساعت اول است . در این بازه زمانی باید علائم حیاتی مادر مانند فشار خون، دمای بدن، تنفس و نبض وی و همچنین میزان خونریزی او مورد كنترل قرار گیرد تا مشكلی برای مادر پیش نیاید.
مادران بعد از گذشته شش هفته به حالت طبیعی خود باز می گردنند به طور معمول تا چهل روزخونریزی دیده می شود و ممكن است بسته به نحوه زایمان و شرایط م . . .

طب و تمدن

طب  و تمدن
تمدن بشری نمود عینی انسان در عالم خارج و طبیعت است. آن چه در تمدن بشری می گذرد ارتباط تنگاتنگی با درون انسان دارد چه از بعد جسمی و چه از بعد روحی و قلبی. بشر موجودی منفک از تمدنش نیست. افکار، عقاید، باورها و جهت گیری های قلبی انسان در تمدن پیاده می شود و این دو با یکدیگر ارتباط وثیق داشته و بر هم اثر می گذارند و حتی فراتر از این، جسم انسان و تمدن نیز رابطه ای عمیق دارند.
هر آنچه در طبیعت رخ می دهد در انسان نیز رخ می دهد. اگر حال طبیعت خرا . . .

آموزش ژله میوه ای با میوه های طبیعی

آموزش ژله میوه ای با میوه های طبیعی مواد لازم برای ژله طبیعیآب میوه یا کمپوت :450 میلی لیتررنده پوست پرتقال :یک قاشق چایخوریپودر ژلاتین :3 قاشق چایخوریآب :350 میلی لیترشکر :75گرممیوه های دلخواه : به میزان دلخواه طرز تهیه ژله طبیعی و آسان  :اول پوست پرتقال را گرفته آن را رنده کنید و کنار بگذارید حالا پودر ژلاتین را در ظرفی ریخته و سه قاشق آب جوش را افزوده و با حرارت غیر مستقیم ژلاتین را حل نمایید و در مرحله بعدی آب را به همراه شکر و رنده پوست پرتقال . . .

و اما آغاز این داستان

چند شبی از بلندترین‌شان در هزاروسیصدونودهشتمین سال هجری شمسی می‌گذرد و چند صباحی بیش به کریسمسِ دوهزاروبیستم باقی نیست. در این شبِ خلوتِ سردِ تاریک، دل امیرعلی نیز چنین می‌نماید. اما گاه‌به‌گاهی آهوانِ سرکشِ امید بر این پرده‌ی تاریک نقش‌هایی دل‌فریب به‌جای می‌گذارند. امیرعلی دل در گرو خالق این آثار دارد.
فی‌الحال فال امسال حافظ شیرین‌سخن -که حسین برایم باز کرد- مطلعی باشد بر این داستان امیرعلی.
 
رواق منظر چشم من آشیانه . . .

و اما آغاز این داستان

چند شبی از بلندترین‌شان در هزاروسیصدونودهشتمین سال هجری شمسی می‌گذرد و چند صباحی بیش به کریسمسِ دوهزاروبیستم باقی نیست. در این شبِ خلوتِ سردِ تاریک، دل امیرعلی نیز چنین می‌نماید. اما گاه‌به‌گاهی آهوانِ سرکشِ امید بر این پرده‌ی تاریک نقش‌هایی دل‌فریب به‌جای می‌گذارند. امیرعلی دل در گرو خالق این آثار دارد.
فی‌الحال فال امسال حافظ شیرین‌سخن -که حسین برایم باز کرد- مطلعی باشد بر این داستان امیرعلی.
 
رواق منظر چشم من آشیانه . . .

bts news tour spek your slf in riaz

,
****
ھاى گاییز^^انیونگ ھآسیوو
خبراى داغ دارم^^
پسرا الان تو تور سپیکینگ یورسلف توی ریاض~.~عربستان ھستن ،،،دیشب ک بود کنسرت داشتن،،،آھنگاى مثل بپسھ ،،،نات تودى،،،ىوفوریا وینگز و اوووووووووو کلی آھنگ خوندن و خلاصه
گل کاشتن
ى خببببببررر
تولد جیمین بود دستو جیغو ھوووررررا
فایتینگ بنگتن بویز
ھنوز عربستاننن.آخر کنسرت عربى حرفیدننننن مثلا تهیونگ گفت افضل آرمی.بھترینن آرمیا و ھوپم شکرا کفففتتتتتتتت@@کوفتتون شھ

 
 
 
جیغ
  . . .

دراسلام عمری مقام یهودیان بالاتراز اصحاب و خانواده پیامبراست

بسم الله الرحمن الرحیم
از محققان تاریخ اسلام عمری میخواهم راجع به جایگاه یهودی تازه مسلمان (کعب الاحبار)که پیامبر رحمت را ندیده بود و جایگاه امیرالمومنین علی علیه الاف السلام که مولود کعبه بود و در خانه پیامبر بزرگ شده بود و داماد پیامبر بود و پسرعموی پیامبر بود و طبق نظر همه علمای سقیفه یک ضربه شمشیر او در روز خندق از عبادت تمام انسانها افضل است و قرآن ناطق است و کاتب وحی است و فاتح خیبر است و قاتل مرهب است چه جایگاهی دارد؟
آنچه من در منابع . . .

خرمای بم

خرمای بمگفتم بیا ورابطه مان را به هم مزنگفتا برو ز عهد و وفا هیچ دم مزنگفتم که شهد عشق تو خرمای بم بودگفتا به ساز خویش تو هی زیر و بم مزنگفتم که وعده های تو وعشق ما چه شدگفتا دلم زعشق دروغی به هم مزنگفتم که "بیژنم "تو برایم "منیژه "ایگفتا به خنده حرف فریدون و جم مزنگفتم که اشک و درد و غم من چه می شودگفتا که قالبی سخن از درد و غم مزنگفتم بیا که زنده کنم عهد رفته راگفتا به شاخ خشک تو بیهوده نم مزنگفتم که درد قافیه دارم علاج چیست؟گفتا حریم شعرو سخن را . . .

گاز انتونوکس

گاز انتونوکس چیست : زایمان به روش سزارین عوارض بسیار زیادی دارد. شخصی که سزارین می کند مجبور است در صورت زایمان مجدد نیز تحت عمل جراحی قرار بگیرد. بنابراین امروزه در تمام جهان زایمان طبیعی بسیار رایج شده و عمل سزارین به ندرت انجام می شود. اما در ایران برای فرار از درد زایمان طبیعی، سزارین بسیار رایج است. در صورتی که یک انتخاب سوم نیز وجود دارد. زایمان طبیعی بدون درد زایمان با گاز انتونوکس.یکی از رایجترین روش ها برای زایمان طبیعی، استف . . .

وابتغوا الیه الوسیله

یا ایها الذین آمنوا اتقوالله و ابتغوا الیه الوسیله.  مائده/35
ای کسانی که ایمان آوردید، تقوای الهی پیشه کنید
و بسوی او وسیله بجویید.
 
بهترین وسیله ای که بشود با آن به سمت و سوی خالق حرکت کرد چیست؟
متوسل به انسانی دیگر؟ 
بدور از عقل است که همو همچون ما محتاج وسیله ایست برای حرکت خویش الی الحق
حتی آنان که مدعی اند خود وسیله اند که می توانند دیگران را به سمت و سوی حق رهنمون کرده و به مقصد برسانند نیز محتاج وسیله ای برای حرکت خویش هستند
 
قطعا . . .

روز بزرگداشت سلمان فارسی

روایت است که پیامبر اکرم (ص) فرمود: هر که می‌خواهد به مردى بنگرد که خداوند قلبش را به ایمان درخشان کرده، به سلمان بنگرد.» در تاریخ صدر اسلام پس از مقام امیرالمومنین علی (ع)، هیچ‌کس به اندازه سلمان فارسی، جایگاهی چنان افضل، اعلم و اقرب به پیامبر (ص) سراغ نداریم هم او بود که پیامبر درموردش فرمود: سلمان از خانواده من است، سلمان از من است»
سلمان را چقدر شناخته‌ایم و چه میزان در احوالات و اندیشهّ‌ایش غور کرده‌ایم؟ شناخت سلمان و همراه شدن با ای . . .

نه هر آهی قبول افتد، نه هر اشکی اثر دارد.

کارهای ما به خودی خود نه کوچکند نه بزرگ. اما وقتی در قاب نیّت ها و انگیزه ها می نشینند، وزن و حجم می گیرند و قیمت و اندازه شون مشخص می شود.
مثلاً مرد مسلمانی را می بینیم که در رکاب رسول خدا جنگده و کشته هم شده، اما قتیل الحمار» از آب در می آید. می دانید چرا؟ چون خدا در نیّت این مرد بینوا جایی نداشته است! در عوض کسی به امر خدا برای کسب روزی حلال و برای امرار معاش، تلاش می کند، اما در مقام مجاهد فی سبیل الله جای می گیرد!
یا کسی که فقط یک دانۀ خرما د . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)