98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

العجز الجنسي الدائم

پشت‌کار

یکی از دلایل افسردگی و خودکشی ناامیدی از پیدا کردن جواب و علّتی برای ناکامی‌ها و شکست‌هایمان است، و این در حالی است که چقدر زیادند افرادی که مثل ما شکست خوردند و مثل ما ناکام مانند ولی از پیدا کردن جواب و گذر از موانع کوتاه نیامدند.ایده‌ها و نظرات کارساز ثمره روحیه و ذهن فعّال ما هستند و اگر کسی خودش را به بی‌حالی بزند و ذهنش را برای ادامه کار خاموش کند و یا قابلیّت‌های خود را برای رسیدن به خواسته‌اش ارتقاء ندهد پس طبیعتاً نباید انتظار خر . . .

به نام خالق آسمانها و زمین

عکس بالا (دانلود) مربوط به کهکشانی است که دانشمندان علوم فضایی آن را M104 یا کهکشان کلاه   نامیده اند .
این کهکشان بسیار زیباست و عرض آن بالغ بر 50 هزار سال نوری است و بیش از 28 میلیون سال نوری با ما فاصله دارد که هرسال نوری برابر با 9.5 میلیون میلیون کیلومتر می باشد!
این سخن بدان معناست که نور این کهکشان 28 میلیون سال در راه بوده تا هم اکنون به چشم ما رسیده است! درحقیقت ما وضعیت 28میلیون سال قبل این کهکشان رامیبینیم نه وضعیت امروزآنرا!
در این کهکشان بی . . .

نهج البلاغه، حکمت 4و5و6

امام علی علیه السلام الْعَجْزُ آفَةٌ وَ الصَّبْرُ شَجَاعَةٌ وَ اُّهْدُ ثَرْوَةٌ وَ الْوَرَعُ جُنَّةٌ وَ نِعْمَ الْقَرِینُ [الرِّضَا] الرِّضَى‏ناتوانی آفت و شکیبایی شجاعت و زهد ثروت و پرهیزگاری سپر نگه دارنده است. و چه همنشین خوبی است راضی بودن و خرسندی.امام علی علیه السلام الْعِلْمُ وِرَاثَةٌ كَرِیمَةٌ وَ الْآدَابُ حُلَلٌ مُجَدَّدَةٌ وَ الْفِكْرُ مِرْآةٌ صَافِیَةدانش میراثی گرانبها، و  آداب زیورهای همیشه تازه، و اندیشه آیینه ای . . .

نکته‌هایی از دعای بعد از نماز زیارت امام رضا

به قلم دامنه: به نام خدا. همان‌گونه که گفته‌اند؛ در کتاب تحفة اائر» آمده که شیخ مفید ذکر کرده: پس از نماز زیارت حضرت امام رضا -علیه السّلام- مستحب است این دعا را بخوانند: دعا با این عبارت توحیدی آغاز می‌شود: اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ یَا اللَّهُ الدَّائِمُ فِی مُلْکِهِ الْقَائِمُ » (منبع)
 
و این فراز دعا که در زیر می‌آورم، انسان را به اوج توحید راهنمایی می‌کند و به درگاه خدا پیش می‌راند و دل انسان را به نجوا و زمزمه با خدا مشغول می . . .

اذکار و فضیلت آنها

 
اذکار نافعه و فضایل آنها
ذکر خدا از نزدیکترین مسیرهای قرب و نزدیکی به پروردگار این عالم است
 
بسم الله الرحمن الرحیمما را به دعا کاش فراموش نسازند رندان سحر خیز که صاحب نفسانند* ذکر یونسیه :مداومت تا یک سال = باز شدن چشم برزخی :400 بار در سجده بعد از نماز صبح :لآ اِلهَ اِلآ اَنتَ سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظالِمینَ .* ذکر رفع اضطرار و گرفتاری :5 بار صلوات – آیت الکرسی – سپس در دل بسیار بگو :اللـّهم اجعَلنی فی دِرعِکَ الحصینةِ التی تَجعلُ فیها . . .

عملية زراعة الشعر بتقنية الاقتطاف FUE

تعتبر زراعة الشعر  Hair transplantation هى الحل الدائم لمشکلة تساقط الشعر والصلع.کما یتم إجراء عملیات زراعة الشعر داخل مشفى مجهز تجهیزا کاملا لهذه النوعیة من العملیات.کما یتم تعریف تلک العملیات على أنها عملیات دقیقة لمدى سهولة إجرائها.کما تعتبر زراعة الشعر هى الحل الأمثل للأشخاص الذین یعانون من زراعة الشعر  Hair transplantationأو ما یعرف بالصلع الذکورى.کذلک تعتبر زراعة الشعر الحل الأمثل للأشخاص الذین یعانون من وجود آثار جروح أو زراعة ا . . .

دلار هایی که برای بحرین می رود!

دولتها از کسر بودجه رنج می برند، در حالیکه به سادگی قابل حل است. آنها هم میدانند ولی می خواهند مظلوم نمایی کنند. و آن بازیافت فساد های دولت های قبلی است. البته درون خودشان هم فساد هست، ولی فرض می کنیم همه دولت ها، پس از سقوط فاسد می شوند! چون در دوران قدرت، کسی جرات این ادعا را ندارد، خبرنگاران هم اگر مستند خبر تهیه کنند، از کار اخراج می شوند. یکی از موارد فساد بهره  و جرایم بانکی است. بانکها نمی توانند از مشتری بخش خصوصی، بهره یا جریمه بگیرند. ز . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)