98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

انشاء درباره قاسمسلیمانی

دانلود انشا در مورد حاج قاسم سلیمانی

دانلود رایگان انشاء در مورد شهید سلیمانیفرمت فایل: word قابل ویرایشتعداد صفحات: 3 صفحهشرح مختصری از انشاء
انشا در مورد سلیمانی,انشا در مورد شهادت حاج قاسم,انشا در مورد قاسم سلیمانی,انشا درباره سلیمانی,انشا درباره شهید سلیمانی,انشا دل ها,انشا قاسم سلیمانی,انشاء قاسم سلیمانی,شهات حاج قاسم سلیمانی
انشا در مورد سلیمانی,انشا در مورد شهادت حاج قاسم,انشا در مورد قاسم سلیمانی,انشا درباره سلیمانی,انش . . .

انشاء

معلم از دانش آموزان خواست که انشاء درباره یک مسابقه فوتبال بنویسند. همه مشغول نوشتن شدند جز یک نفر، معلم از او پرسید: تو چرا نمی نویسی؟دانش آموز جواب داد:نوشته ام!معلم دفتر او را گرفت و نگاه کرد. نوشته بود: به علت بارندگی فوتبال برگزار نخواهد شد! . . .

برگزاری طرح زنگ انشاء

 برگزاری طرح زنگ انشاء با موضوع کتاب و کتابخوانی در تاریخ 1398/08/28بمناسبت هفته گرامیداشت کتاب با حضور دانش آموزان پایه ششم و معلم مربوطه دبستان پسرانه امام رضا (ع) که هرکدام از دانش آموزان چندسطری رو یادداشت کردند که به گفته دانش آموزان این زنگ انشاء خیلی برایشن جالب و شیرین بودودر پایان دانش آموزانی که عضو کتابخانه نبودند قرارشد برای عضویت به کتابخانه مراجعه نمایند.  . . .

انشا با موضوع قلم

موضوع انشا: قلم
گاه نرم نرمک راه می رود بی هیچ عجله ای در پیاده رویی سفید رنگو رد کفش های گِلی اش را یک به یک جا می گذارد،گاهی هم سراسیمه و سرگردان بدو می رود تا به مقصد برسد . قلم، رد پاهایش گاه یک داستان عاشقانه است با پایانی تلخ شاید هم شیرین و گاه شعری با ملودی از جنس باران.گاه با آن چنان لطافتی آرام آرام و موذیانه ممنوعه هایی را فریاد میزند که فقط در افکار گنجانده می شود و هرگز با زبان آدمی قابل بیان نیست . قلم، خود اگرچه بی صداست ، اما زبانی . . .

نگارش دهم درس دوم عینک نوشتن با موضوع تفنگ

نگارش دهم
درس دوم عینک نوشتن
موضوع: تفنگ
در یک صبح بهاری با صدای گوش نواز پرندگان بیدار شدم و از پنجره نگاهی به بیرون انداختم. خورشید خانم داشت زمین را گرم می کرد، ناگهان صدای گوش خراشی را شنیدم و به دنبال آن گنجشک کوچکی را دیدم که با بالهای خونین نقش بر زمین شد، با خودم گفتم نکند باز شکارچی ها به جان این پرنده های بی زبان افتاده اند؟ بله حدسم درست بود.از خانه کمی دور شدم، به جنگل رسیدم تا عامل این کار را پیدا کنم، کسی در جنگل نبود ولی از آن دور . . .

انشا ادبی درباره امام زمان کلاس هفتم

انشا در مورد امام زمان کلاس هفتم انشا در مورد امام زمان کلاس پنجم انشایی درباره ی ظهور امام زمان انشا احساسی در مورد امام زمان انشا در مورد امام زمان به زبان عادی و ادبی انشا در مورد امام زمان عج الله انشا در مورد نیمه شعبان کلاس چهارم انشاء درباره امام زمان (عج)
ادامه مطلب . . .

لیوان شکسته

استاد این بار با موضوع جدیدی درس انشاء را شروع کرد. او لیوانی را از کیف خود در آورد  به شاگردان نشان داد و گفت موضوع انشاء امروز این است. بعد ناگهان لیوان را به زمین زد و صدای مهیبی بلند شد و تکه های شیشه به این سوی و آن سوی پرت شد. همه شاگردان از این کار استاد متعجب شده بودند و سکوت همراه با ترسی ملایم فضای کلاس را در بر گرفته بود. انگاری زمان متوقف شده بود و همه در فکر عمیقی فرو رفته بودند. بعد استاد گفت حالا شروع کنید به نوشتن!
پس از مدتی مشخص شد . . .

انشاء درباره درون یک فضاپیما که روی ماه فرود امدید

انشاء درباره درون یک فضاپیما که روی ماه فرود امدید
همیشه آرزوهای ما به صورت یک خیال در ذهن ما پرورانده می شود تا در نهایت به زودی به تعبیر برسند و خیلی زود به آن دست یابیم. در یکی از همین روزها وقتی که پشت پنجره ی اتاقم نشسته بودم به رویای همیشگی ام فکر کردم. به رویایی نشستن در فضاپیما و رفتن به کره ی ماه! با بستن چشمانم این خیال خیلی سریع به واقعیت رسید تا به خودم جنبیدم دیدم که در فضاپیمایی نشسته ام که پر از دکمه های عجیب غریب و رنگارنگ است که . . .

.سال نو مبارک.1398

سلام دوستانآغاز سال جدید رو به همه شما تبریک میگم  انشاء الله سال جدید سال فرج در ظهور حضرت مهدی عج باشهاللهم عجل لولیک الفرجآمینانشاء الله سال جدید سال برآورده شدن همه آرزو ها باشهامیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشید با موفقیت های بسیار   . . .

72 - معرفی ایمیل

سلام و خدا قوت به همه کاربران 
احترامآ با توجه به مشکلات پیش آمده برای اینترنت ، پست الکترونیکی جدید اینجانب mjeghbaly@post.ir می باشد . انشاء ا. عزیزانی که تصمیم به ارتباط با بنده دارند ، استفاده خواهند نمود .  . . .

پسره 2

امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم
 
بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.
 
دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!
 
انگار کپی من بود!
 
میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!
 
قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم! . . .

انشاء در مورد سفر به ماه

همراه با کاپیتان نیل آرمسترانگ بودیم.فضاپیما بدجور تکان میخورد و ما داشتیم به سمت ماه می رفتیم.چند دقیقه بعد روی ماه فرود آمدیم.کاپیتان از فضاپیما پیاده شد و هنگامی که قدم بر کره ماه می گذاشت گفت:این گامی کوچک برای بشر و پیشرفتی بزرگ برای بشریت است.»
ادامه مطلب . . .

پیشنهاد به معلمان درباره مدرسه شاد در شادی دانش آموزان دارد ؟

۱-استفاده از روش های فعال تدریس۲-استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه۳-عدم استفاده از تنبیه بدنی۴- استفاده از وسایل کمک آموزشی۵- برقراری ارتباط حسنه با دانش آموزان۶- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی۷- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای۸- جلوگیری از هر نوع برخورد لفظی و بی احترامی به دانش آموزان۹-اختصاص بخشی از کلاس به گفتن لطیفه۱۰- استفاده از موسیقی سر کلاس درس در موقعیت مناسب۱۱- تشکیل تیم های ورزش معلمان و مسابقه با دانش آموزان۱ . . .

انشا درباره پاییز

 بنام خداموضوع انشاء : درباره پاییزپاییز فصل زیبایی است که سه ماه مهر، آبان و آذر دارد ؛ در پاییز ما به مدرسه می‌رویم و مدرسه ها باز می‌شود، همه ی بچه ها شاد و خوشحال هستند ودر حیاط مدرسه بازی می‌کنند. در پاییز برگ درختان می ریزد و باد و باران زیاد است. من فصل پاییز را خیلی دوست دارم چون با شروع مدرسه دوباره دوستانم رو میبینم و خیلی خوشحال می‌شوم. در پاییز رنگ برگ های‌ درختان قرمز، زرد و نارنجی است که کم کم باد آن ها را از شاخه ها میکند. در پا . . .

نگارش دهم درس دوم عینک نوشتن با موضوع پاییز

نگارش دهم درس دوم عینک نوشتن
موضوع: پاییز
پاییز جلوه ای از زیبایی آفرینش است، 
وقتی پرندگان در حال کوچ در آسمان تابلوی شگفت انگیزی را می‌سازند،نقاش پاییز با ترسیم نقش نگاری به زمین، کار و تلاش خود را آغاز می‌کند. به درختان پیراهنی رنگارنگ هدیه می‌دهد و به هر درختی رنگ و لعابی می‌بخشد و با رنگهای مختلف تزئین می‌کند، نارنجی، قهوه ای، قرمز و. آسمان هم تیره و غم ناک است و ابر ها از غصه زیاد در این فصل هر لحظه شروع به گریه و باریدن می‌کنند.پای . . .

پیشنهاد به معلمان درباره مدرسه شاد در شادی دانش آموزان دارد ؟

۱-استفاده از روش های فعال تدریس۲-استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه۳-عدم استفاده از تنبیه بدنی۴- استفاده از وسایل کمک آموزشی۵- برقراری ارتباط حسنه با دانش آموزان۶- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی۷- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای۸- جلوگیری از هر نوع برخورد لفظی و بی احترامی به دانش آموزان۹-اختصاص بخشی از کلاس به گفتن لطیفه۱۰- استفاده از موسیقی سر کلاس درس در موقعیت مناسب۱۱- تشکیل تیم های ورزش معلمان و مسابقه با دانش آموزان۱ . . .

72

آخر هفته رفتیم شهرستان . تولد دختر خاله ات بود .دیروز برگشتیم . وباز هم کار مهد . کارهای خونه .سه هفته دیگه انشاء ا. میریم شهرستان و بهد ام دیگه هیچ تعطیلی نیس که بهش دلمو خوش کنم . معلوم نیس دفعه بعدی کی بریم .جمعه میری تو 19 ماهگی جدیدا کلمه ای یاد نگرفتی . انتظار داشتم بعداز اینکه از پستونک گرفتمت زودی حرف بزنی .باید از شیر بگیرمت . خیلی به شیر خودن از من وابسته شدی . . .

آیا در مورد ازمون Sat می دانید؟

SAT  مخفف Scholastic Assessment Test و به معنی آزمون استعداد تحصیلی یک آزمون وردی به دانشگاه در امریکا یکی از مهمترین آزمون های دانشگاهی برای این کشور محسوب می شود در این آزمون در سه زمینه درسی که عبارت است از انشاء ریاضی و درک مطلب می باشد.
 
مراحل آزمونSAT
 
ابتدا ریاضی را به دو بخش 25 دقیقه و 20 دقیقه تقسیم می کنند در قسمت ابتدایی دانش اموزان بایستی به سوالات تستی خود پاسخ دهند و در بخش بعدی که نوبت به سوالات تشریحی می رسد داوطلبان 20 دقیقه وقت پاسخگویی به س . . .

تا 1400 با رئیسی!

انشاء الله آقای رئیسی بعد از سال 1400 به سراغ عوامفریبانی خواهد رفت که این روزها به دلیل همان عوامفریبی رای مردم را اخذ کردند و با بکار گماردن مسئولینی پیر و فرتوت اما مرفه و بی درد  ، امید محرومین را نا امید کردند! اما این روزها به نوعی مصونیت دارند!
  . . .

هیچ گاه از نامزذ یا داوطلب انتخاب شده

به صرف کاهش آراء او بد گویی و تهمت نگوئید درسال های گذشته تجربه ثابت کرد که افراد عادی بی خبر باهم درگیر میشدند و در گیری فامیلی و طایفه ای به دلیل حمایت از کاندیدا یا داوطلب ایجاد میشد انشاء الله اگر مستندی دارید قبل از آنکه به جاهای باریک برسد به قانون ومرجع قضائی ارائه دهیدابادی (روستا ) در سیستان ----نهور . . .

راهکارهاي مناسب جهت شاداب سازي مدرسه (2)

پیشنهاد به معلمان1- استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه2- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی3- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای4- اختصاص بخشی از کلاس به گفتن لطیفه5- استفاده از موسیقی سر کلاس درس در موقعیت مناسب6- خواندن قصه ها و داستان های جالب و دوست داشتنی برای دانش آموزان در کلاس درس انشاء،دینی، ادبیات و. . . .

هانا

بسم الله الرحمن الرحیم          دخترم فاطیما        تولد دختر عمویت          هانا مبارک تولدتو معجزه الهی میباشد و تولد هانا هدیه الهیستانشاء الله هردو شمادر تمامی مراحل زندگی تان شانس  و اقبال نیکویی داشته بلشید     . . .

هر سال برای تو سیه می پوشیم

دریافت (حجم: 9.09 مگابایت)هر سال برای تو سیه می پوشیم / در دسته ی عاشقان علم بر دوشیمما، بعد هزار و چارصد سال هنوز / با یاد لب تو آب را می نوشیم
انشاء الله محرم هرسالمون با سال قبلی متفاوت باشه و هر سال بهتر و بیشتر از سال گذشته، یشرفت داشته باشیم .
التماس دعا » . . .

نشریات جدید

نشریات جدید ارسالی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور1- سلامت2- عصر ارتباط3- الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت4- حلقه وصل5- صنایع هوایی6- فیلم7- فکه8- باران9- کودک سالم 10- نوآور11- قلک12- جهان کتاب13- خیمه 14- رایانما 15- شبکه16- خانواده جوان 17- دنیای عکس و گرافیک- انشاء و نویسندگی 19- اطلاعات هفتگی20- ناداستان . . .

تاسف

میخاهم بشومﺩﺧﺘﺮﻱ 10 ﺳﺎﻟﻪ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺍﻧﺸﺎﺀِ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﻤﻪ ی اعضای اصلی وزارت خانه ی آموزش وپرورش رابه تعجب واداشت.این دانش آموزجایزه ی بهترین نوشته راازسوی داورین برلین رادریافت کرد.ﮐﺮﺩﻣﻮﺿﻮﻉ ﺍﻧﺸﺎﺀ " : ﻣﻲ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺷﻮﻡﺷﺎﻳﺪ ﺍﻭﻟﻴﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻳﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﭽﻪ ﺩﻩ ﺳﺎﻟﻪ ﭼﻨﻴﻦ ﺷﻐﻠﻲ ﺭﺍﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﮐﺮﺩﻩ !!!ﺑﻨﺎﻡ ﺧﺪﺍ .ﺍﻭﻝ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﮕﻢ ﺧﺏ ﻧﻤﻲ ﺩﺍﻧﻢ ﮐﻪ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﻫﺎ ﭼﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﻲﮐﻨﻨﺪ . . .

انشا با موضوع قفس

موضوع انشا: قفس
موضوع: قفس
قفس در چهار دیواری یا محیطی که راه فراری نداشته باشد خلاصه نمیشود بسیاری از ماها در قفس هایی قرار داریم که خود از آن بی خبریم و وقتی به خود می آییم افسوس می خوریم اما فایده ای ندارد . قفس های روحی و ذهنی ،اعتقادی و این ها همان قفس هایی هستند که استعداد ها وتوانایی های مارا محدود و روح مارا ضعیف و ناتوان می کند و از ما یک جسم بی جان می سازد .همه ما شاید در ظاهر آدم های قوی به نظر برسیم اما اگر جایش باشد ،می شویم همان کود . . .

خطای کاتبان یا سهوالقلم مُنشیان؟

 
خیلی از فارسی زبان ها عبارت زیبای ان شاءالله» را یک واژه یا کلمه می پندارند. در حالی که ان شاءالله» فقط یک واژه نیست، بلکه یک شبه جملۀ عربی است (با ترکیبی از حرف و اسم و فعل) که ترجمۀ فارسی عامیانه اش می شود: اگر خدا بخواهد» اما ترجمۀ دقیقترش می شود اگر خدا اراده فرماید»
    شکل صحیح کتابت این جمله، همین جور است که ملاحظه فرمودید. اما متأسفانه خیلی از فارسی زبان ها سهواً آن را به صورت انشاء .» می نویسند که هم غلط نگارشی فاحش محسوب می شود . . .

آینده جهان از آن کیست

پیروزی حق:
امروز ۱۴۰۰ سال بعد از اربعین اول که دو نفر زائر امام حسین علیه السلام بودند، حدود ۲۵ میلیون زائر امام هستند. باطل برای از بین بردن حق جسم امام حق را زیر سم اسبان قرار دادند اما  حب الحسین ع این واقعه را تبدیل به بزرگترین تجمع تاریخ بشر کرده است با تبلور اوج ارزش های اسلامی و انسانی و این رزمایش ظهور است که می گوید از جولان باطل نترسید که همانا ان الباطل کان زهوقا و انشاء الله به زودی شاهد نابودی باطل که چون کف روی آب جولان می دهد خواه . . .

سلام

بسم الله الرحمن الرحیم با عرض سلام شروع به کار وبلاگ پشتیبان با نام کهف العلم  را به اطلاع می رسانیم .هدف ما از راه اندازی این وبلاگ :1-پشتیبانی جهت مطلب ،عکس ،فیلم،فایل و.جهت وبلاگ های دانش آموزان مدرسه شهید ناظری و دبیرستان امام صادق و .در شهر راین 2-اطلاعیه های مرتبط با درس و مدرسه 3-تدریس و توضیح بخش هایی از کتاب ها4-پاسخ به سوالات 5-گفتگو با والدین دانش آموزان انشاء الله به زودی سایت با همین هدف طراحی و راه اندازی می شود . . . .

جوک

سر کلاس به بچه ها گفتم انشاء بنویسید با این موضوع:اگر مدیر عامل بودید چه می کردید»همه تند تند شروع به نوشتن کردند جزء یکی که پشت پنجره نشسته و داره بیرون رو نگاه میکنه .ازش پرسیدم :چرا تو چیزی نمی نویسی؟ گفت :منتظرم که منشی بیاد تایپ کنه.یعنی در این حد در نقشش فرو رفته بودا!  . . .

مفصل درباره رابطه مقعدی از پشت با همسر +آموزش

مفصل درباره رابطه مقعدی از پشت با همسر +آموزشبسیاری از مردان تمایل دارند که با همسر خود از پشت یعنی همان مقعد رابطه جنسی داشته باشند که برای اکثر خانم ها این کار دردناک است و برخی هم علاقه به انجام دادن آن دارند. امروز در این مطلب از سایت نیک شو به طور مفصل درباره این نوع رابطه جنسی بحث می کنیم. . . .

اسمانا دلم گرفت

وقتی شاعری دل گرفته می شود. آسمانا دلم از اختر و ماه تو گرفتآسمان دگری خواهم و ماه دگری خانمان سوختم از دل چو کشیدم یک آهچرخ سوزد همه را، گر کشم آه دگری ندهی راه که آیم به برت، می‌ترسمکه به جز مرگ نیابم به تو راه دگری تربتی بر سر کوی تو پناه آوردهجز سر کوی تواش نیست پناه دگری نظر از لطف به من کرد و سر و پایم سوختآرزو دارم از آن دیده نگاه دگری شعر زیبای فوق را سالها پیش استاد محمد جواد  تربتی شاعر معروف و استاد دانشگاه پلیس و دبیر دبیرستانهای . . .

عطر عشق

من درباره‌ى تو به آن‌ها نگفتماما تو را دیده‌اند كه در چشمانم شنا مى‌كنىمن درباره‌ى تو به آن‌ها نگفتماما تو را در كلمات نوشته شده‌ام دیدندعطر عشقنمى‌تواند پنهان بماند .!  . . .

پیشنهاد به معلمان

۱-استفاده از روش های فعال تدریس۲-استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه۳-عدم استفاده از تنبیه بدنی۴- استفاده از وسایل کمک آموزشی۵- برقراری ارتباط حسنه با دانش آموزان۶- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی۷- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای۸- جلوگیری از هر نوع برخورد لفظی و بی احترامی به دانش آموزان۹-اختصاص بخشی از کلاس به گفتن لطیفه۱۰- استفاده از موسیقی سر کلاس درس در موقعیت مناسب۱۱- تشکیل تیم های ورزش معلمان و مسابقه با دانش آموزان۱ . . .

پيشنهاد به معلمان

۱-استفاده از روش های فعال تدریس۲-استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه۳-عدم استفاده از تنبیه بدنی۴- استفاده از وسایل كمك آموزشی۵- برقراری ارتباط حسنه با دانش آموزان۶- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی۷- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای۸- جلوگیری از هر نوع برخورد لفظی و بی احترامی به دانش آموزان۹-اختصاص بخشی از كلاس به گفتن لطیفه۱۰- استفاده از موسیقی سر كلاس درس در موقعیت مناسب۱۱- تشكیل تیم های ورزش معلمان و مسابقه با دانش آموزان۱ . . .

شهردار زن با آگهی مجرد بودنش غوغا به پا کرد!/ عکس

او درباره آن دسته از پیام‌هایی که درباره ازدواجش بوده، می‌گوید: نمی‌توانم به سرعت به این درخواست‌ها (خواستگاری ها) جواب بدهم، چون اولویتم جذب پزشک است. او در پاسخ به پرسشی درباره این که آیا ممکن است فرد ایده آل شما بین یکی از این متقاضیان باشد یا نه گفته: باید ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود!
پیک من . . .

چند حقیقت جالب درباره بوسه» که کمتر کسی درباره آن‌ها می‌داند

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : بوسه و بوسیدن شاید یکی از ساده ترین راه ها برای ابراز محبت و علاقه و ایجاد پیوند با یکدیگر باشد، اما حقایق جالب زیادی درباره ی همین بوسه های ساده وجود دارد که اغلب ما از آن بی خبریم. مثلاً شاید ندانید که بوسه فواید و مضرات مختلفی برای بدن ما دارد یا اینکه ما هم علم بوسه شناسی داریم و هم فوبیای بوسه. با چند حقیقت جالب درباره بوسه همراه باشید.
ادامه مطلب . . .

۱۵ حقیقت عجیب و خواندنی درباره فضا و دنیای اسرارآمیز آن

 کاوش در فضا در واقعیت هم به همان اندازه ای که در فیلم های هالیوودی نمایش داده می شود تجربه ی ویژه و حیرت انگیزی است. حتی بزرگ ترین دانشمندان هم از درک کامل جهان وسیعی که در آن زندگی می کنیم عاجزند اما انسان همواره به دنبال کشف حقایق بیشتری درباره ی جهان بوده و خواهد بود.در ادامه به حقایقی جالب و خواندنی درباره ی فضا و شگفتی های آن می پردازیم. . . .

من درباره تو به آن‌ها نگفته‌ام

من درباره تو به آن‌ها نگفته‌اماما تو را دیده‌اند کهدر چشمانم شنا میکنی.من درباره تو به آن‌ها نگفته‌اماما تو را در کلماتم دیده‌اند؛عطرِ عشق،نمی‌تواند پنهان بماند‌‌‌.#نزار_قبانی . . .

مدرسه ای شاد و پویا

 میترا علیخانی همیشه در دوران تحصیل از کم توجهی و بی ‎محبتی آموزگارانش رنج می برده و رفتار مکانیکی آن ها روح کودکانه او را می آزرده و درک می‎کرده است که دلسوزانه عمل نمی‎‎‎کنند. وقتی به نقاط ضعف و کمبود های خودش در درس‎ها به ویژه خط و انشاء پی می برد تصمیم می گیرد که معلم شود و صادقانه خدمت کند.او زمانی دانش آموز بوده که توجه لازم به بچه ها نمی‎شده و ترس و وحشت از معلم نمی‎گذاشته است که لذت آموختن را حس کند در نتیجه آموزش را فقط نوشتن و سیا . . .

نگارش دهم درس دوم با موضوع باران

نگارش دهم درس دوم
موضوع: باران
هنگامی که خداوند باران رحمتش را برای مخلوقاتش به زمین فرو میفرستد،گوش هایم پر میشوند از نغمه های دلنشین نم نم باران و شوری در دلم می افتد و قلبم همانند قلب گنجشگ می زند،بی اختیار میشوم،پر از احساس میشوم،به سویش میروم،خیس میشوم،از بوسه های خدا بر روی زمین بی نصیب نمیمانم و حس میکنم لطف خدا را ،مور مور میشود تنم از لذت گویی که زندگی در رگ هایم به جریان افتاده است. باران،رحمت الهی برای همه معنایی مشخص دارد،معنای . . .

درباره زشتی و قباحت گناه خود ئی

سؤال: لطفاً چند آیه و روایت در مورد گناه استمناء بیان بفرمایید. پاسخ: عمل استمناء یا همان خود ئی، یک قسم از انحرافات جنسی است که از نظر دین مبین اسلام حرام است و ارتکاب آن ضررهای متعدد جبران ناپذیر جسمی، روانی و معنوی در پی خواهد داشت. خداوند متعال در سوره مؤمنون  آیات ۵ […]
نوشته درباره زشتی و قباحت گناه خود ئی اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

پیشنهاد به معلمان برای مدرسه شاد

-استفاده از روش های فعال تدریس۲-استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه۳-عدم استفاده از تنبیه بدنی۴- استفاده از وسایل کمک آموزشی۵- برقراری ارتباط حسنه با دانش آموزان۶- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی۷- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای۸- جلوگیری از هر نوع برخورد لفظی و بی احترامی به دانش آموزان۹-اختصاص بخشی از کلاس به گفتن لطیفه۱۰- استفاده از موسیقی سر کلاس درس در موقعیت مناسب۱۱- تشکیل تیم های ورزش معلمان و مسابقه با دانش آموزان۱۲ . . .

راه کار های برای شاداب کردن مدرسه

۱-استفاده از روش های فعال تدریس۲-استفاده از روش های مناسب تشویق و تنبیه۳-عدم استفاده از تنبیه بدنی۴- استفاده از وسایل کمک آموزشی۵- برقراری ارتباط حسنه با دانش آموزان۶- ترغیب دانش آموزان به فعالیت های گروهی۷- استفاده از روش گردش علمی و نمایشنامه ای۸- جلوگیری از هر نوع برخورد لفظی و بی احترامی به دانش آموزان۹-اختصاص بخشی از کلاس به گفتن لطیفه۱۰- استفاده از موسیقی سر کلاس درس در موقعیت مناسب۱۱- تشکیل تیم های ورزش معلمان و مسابقه با دانش آموزان۱ . . .

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.
زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.
همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه ه . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)