98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

انشا درباری سلیمانی

انشا در مورد حاج قاسم سلیمانی

انشا در مورد شهادت حاج قاسم سليماني
 انشا اول درباره قاسم سليماني
 مقدمه : افسانه ها ، تا زمانی افسانه می مانند ، که اتفاقی مانند آن در عصر ما نیفتد ، اخیرا یکی دیگر از افسانه ها به وقوع پیوست و تبدیل به خاطره ای تلخ برای تمامی آزادگان این کره ی خاکی شد؛شاید بگویید کدام افسانه؟! افسانه ی جاودانی پهلوان هایی مانند رستم و پیدا شدن فردی همتای مالک اشتر و دوباره تکرار شدن ضایعه ی تلخ حضرت ابوالفضل (ع).  بند : مالک اشتری دیگر معروف به س . . .

برای دریافت کتاب خود آموز و روش تدریس انشا به نام "کتاب کوچک انشا" تالیف دکتر عبداله علی اسماعیلی به این آدرس بپیوندیدhttp://starmath.ir/product/%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%81%d8%a7%db%8c%d9%84-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8-%da%a9%d9%88%da%86%da%a9-%d8%a7%d9%86%d8%b4%d8%a7%d8%a1/ . . .

انشا

 
● موضوع انشاء به پسرها :  فکر کن ۲۵ سالته.
پی نوشت ها:▪ اوکیا نام یکی از شخصیت های سریال های ترکی است.
▪ تصویر اصل انشا به نظرم جالب تر بود تا اینکه متنش رو بنویسم.
▪ به نظر درک اینکه در بازیهای کبدی قهرمانی ن آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند که مرد بوده ، را برای اینکه تو سالن راهش بدن روسری سرش میکنن سخت تر از این انشاست .
  . . .

انشا

 
● موضوع انشاء به پسرها :  فکر کن ۲۵ سالته.
پی نوشت ها:▪ اوکیا نام یکی از شخصیت های سریال های ترکی است.
▪ تصویر اصل انشا به نظرم جالب تر بود تا اینکه متنش رو بنویسم.
▪ به نظر درک اینکه در بازیهای کبدی قهرمانی ن آسیا در گرگان، مربی تیم دختران تایلند که مرد بوده ، را برای اینکه تو سالن راهش بدن روسری سرش میکنن سخت تر از این انشاست .
  . . .

اقدام پژوهی درس انشاء، بهبود بخشیدن به تفکر خلاق دانش آموزان

اقدام پژوهی درس انشاء، بهبود بخشیدن به تفکر خلاق دانش آموزان اقدام پژوهی چگونه می توانم با كمك درس انشا تفكر خلاق را در فراگیرانم بهبود ببخشم . اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد . فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 20 فهرست مطالب مقدمه : بیان مسئله کلاس انشا را ا . . .

اقدام پژوهی درس انشاء، بهبود بخشیدن به تفکر خلاق دانش آموزان

اقدام پژوهی درس انشاء، بهبود بخشیدن به تفکر خلاق دانش آموزان اقدام پژوهی چگونه می توانم با كمك درس انشا تفكر خلاق را در فراگیرانم بهبود ببخشم. اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد. فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 20 فهرست مطالب مقدمه: بیان مسئله کلاس انشا را از حالت خ . . .

آقا اجازه

زیبایی رمز ماندگاریست و سادگی رمز زیباییشهدا چه ساده و زیبا بودندمن می خواهم در آینده شهید بشوممعلم پرید وسط حرف علی و گفت :ببین علی جان موضوع انشا این بود که در آینده می خواهین چکاره بشینباید در مورد یه شغل یا کار توضیح می دادی !مثلا پدر خودت چه کاره است ؟آقا اجازه شهید  . . .

عکس 71

عکس نوشته عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد | عکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد

عکس نوشته عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد
عکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد
پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد
عکس عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد!!!
نمی دانم پس از مرگم چه خواهد شد
                        &nb . . .

عکس 71

عکس نوشته عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد | عکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شدعکس نوشته عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شدعکس پروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شدعاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شدپروفایل عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شدعکس عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شدعاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد!!!نمی دانم پس از مرگم چه خواهد شد                           & . . .

دانلود اقدام پژوهی ایجاد تحول در درس انشاء

دانلود اقدام پژوهی ایجاد تحول در درس انشاء دانلود اقدام پژوهی چگونه در درس انشا ء دوره راهنمایی تحول ایجاد کردم . اقدام پژوهی حاضر شامل کلیه موارد مورد نیاز و فاکتورهای لازم در چارت مورد قبول آموزش و پرورش میباشد. این اقدام پژوهی کامل و شامل کلیه بخش های مورد نیاز در بخشنامه شیوه نامه معلم پژوهنده میباشد. فرمت فایل: ورد قابل ویرایش تعداد صفحات: 14 فهرست ((چکیده)) مقدمه:توصیف وضعیت موجود گردآوری اطلاعات (شواهد1) چرا دانش آ . . .

تصاوير هوايي از تشييع شهيد سليماني در اهواز

&
تصاویر هوایی از تشییع شهید سليماني در اهواز
 
 


تصاویر هوایی از تشییع شهید سليماني در اهواز
مراسم تشییع پیکر مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سليماني، ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان صبح امروز یکشنبه با حضور باشکوه مردم قدرشناس استان خوزستان در اهواز در حال برگزاری است. . . .

حضور وزير آموزش و پرورش در منزل سليماني

&
حضور وزیر آموزش و پرورش در منزل سليماني
 
 


حضور وزیر آموزش و پرورش در منزل سليماني
خبرگزاری مهر: وزیر آموزش و پرورش با حضور در منزل شهید سليماني، شهادت این رشید کشور را به خانواده وی تبریک و تسلیت گفت.
محسن حاجی میرزایی، در دیدار با خانواده شهید سليماني ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و کشور اظهار کرد: در آموزش و پرورش وظیفه داریم در معرفی دقیق ابعاد شخصیت سليماني، روحیات، منش و فعالیت‌ . . .

اولین روز مهمانی مبارک :)

خب. امروز اولین روز مهمونی بزرگ خداوند محسوب می شه.امید وارم که هممون یه خونه تی اساسی به این دلامون بدیم.امسال یکم حال و هوای ماه رمضون فرق می کنه.به قول یکی از دوستان "رمضان امسال اما دست‌هایمان بیشتر محتاج دعاست و دل‌هایمان هر لحظه دخیل بسته است برای اجابت؛ سحر و افطارش بوی نیاز می‌دهد، بوی احوال ملتی ناخوش که به آغوش خدا پناه اورده است!  "
 
انشا الله نماز و روزه هامون قبول باشه ، عاقبتمون ختم به خیر بشه.
 
التماس دعا
 
یا حق . . .

نسخه‌ آشفته‌ دیوانِ عمرِ ما مپرس

خط غلط، معنی غلط، انشا غلط، املا غلط.
#اسیر_شهرستانی
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
مشاهده مطلب در کانال . . .

اطلاعیه برگزاری کلاسهای مجازی

با سلام و تبریک آغاز سال جدید و آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما دانشجویان گرامی و خانواده های محترمتان، به اطلاع می رسانم که محتوای کلاسهای آموزشی در حال آماده سازی و ضبط هستند و انشا الله به زودی از طریق سامانه آموزش مجازی آفلاین دانشگاه (elc.qiet.ac.ir) در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اطلاع رسانی های دقیقتر نیز متعاقبا از طریق همین وبلاگ و یا سایر روشهای دیگر اعلام خواهد شد. . . .

لحظه دیدار

درخشان  گوهری  در  چشم  من  یکدم  هویدا  شدکه  از   نور رخش  چشمان  من   یکباره  بینا    شد
 
پری  ماه   چهره  ،   شمس  نور  افشان     رویاهامگل  اندام  قشنگی   که  ز مهرش   دیده  دریا   شد
 
در  آغوشش  گرفتم  جای ،  و  بوسیدم  لبانش   راو دستش  را  که  بوسیدم  حسابی  این دلم وا شد
 
ز لطف  ایزد  یکتا  بسی  خرسند  و       خوشبختمکه  از  لطف  وجودش   مهر  او  هم  در دلم جا شد
 
نشستم  در  حضورش   با  دو  صد  شور   و شعفآنجا ،  کنارش   گفتگو . . .

ترجمه صوتی دعای عهد

سلام و احترام 
ترجمه صوتی دعای عهد برای اولین بار شنیدم، توی این ایام که نیاز به حس مثبت اندیشی داریم، براتون آدرس آپلودش رو میگذارم، انشا الله که بعد از شنیدن این ترجمه صوتی کلی اندیشه مثبت براتون اتفاق بیافته
http://uupload.ir/view/s8vc_معنای_فارسی_اهای_عهد.mp4/ . . .

تولید محتوا نیاز اساسی دیجیتال مارکتینگ

تا اینجا با نحوه ی کار و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ آشنا شدیم . در این مقاله سعی می کنیم با  یکی از پایه های دیجیتال مارکتینگ آشنا شویم . تولید محتوا مدت هاست که وجو داشته . چه در سالیان قبل به شکل نوشتن بلاگ های کوچک و بزرگ چه حتی به شکل نوشتن انشا در دوران ابتدایی . احتمالا شما هم مثل من هیچ وقت فکر نمی کردید که دوره ای برسد که همان نوشتن ساده ی انشا به زیرشاخه ای در حوزه ای بدل گردد که نامش تولید محتوا شود و به کسی که آن را تولید م کند بگوییم . . .

دانلود آهنگ حسين سليماني به نام آهم ميگيره

حسین سليماني آهم میگیرهدانلود آهنگ حسین سليماني آهم میگیرههمین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای حسین سليماني بنام آهم میگیره با لینک مستقیم ?Download New Song By : Hossein Soleimani – Aham Migire With Text And Direct Links دانلود آهنگ با کیفیت 320 kbps دانلود آهنگ با کیفیت 128 kbpsآهم میگیره آهم میگیره???امروزو فرداس که تو تنها بمونی قدر منو بدونی اما دیره اما دیره ???امروز و فرداس ببینی همه عشقت ببینی همه عمرت داره میره داره میره داره میره???بارون ببارون میزنه حالو . . .

انشا

انشا از کوزه همان برون تراود که در اوست+عکس پروفایل زیبا
 سایت تفریحی » کد تو ابزار وبلاگ » سایت سرگرمی 
امروز در این نوشتار جامع و کامل از بخش انشا، سایت کد ابزار انشا از کوزه همان برون تراود که دراوست و گسترش ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که دراوست, داستان و مفهوم یا ریشه به همراه معنی و عکس پروفایل شاد ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که دراوست به طور مفصل همرا با بازنویسی به صورت جام . . .

انشا

انشا از کوزه همان برون تراود که در اوست+عکس پروفایل زیبا سایت تفریحی » کد تو ابزار وبلاگ » سایت سرگرمی امروز در این نوشتار جامع و کامل از بخش انشا، سایت کد ابزار انشا از کوزه همان برون تراود که دراوست و گسترش ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که دراوست, داستان و مفهوم یا ریشه به همراه معنی و عکس پروفایل شاد ضرب المثل از کوزه همان برون تراود که دراوست به طور مفصل همرا با بازنویسی به صورت جامع . . .

واگويه هاي شهادت قاسم سليماني

حقیقت آن است که قاسم سليماني شدن آسان نیست. خیلی چیزها باید کنار هم جمع شوند  که کسی در این جایگاه قرار بگیرد و تقریبا تمام عمر مفیدش را مشغول جهاد باشد. بیش از چهل سال مجاهدت چیزی فراتر از تصورات من است. این که هیاهو نکنی و مرد وظیفه باشی. این که بالاخره در بستر نمیری حتی اگر در دوران بعد از میان‌سالی باشی و کلمه مسخره بازنشسته پسوند نام دوستان و هم‌سالانت شده باشد. این که در عین ‌بی‌سرو صدایی آن‌قدر مهم شده باشی که کسانی دنبال جا . . .

دانلود پاورپوینت روش های تدریس چند پایه

دانلود پاورپوینت روش های تدریس چند پایه دانلود پاورپوینت روش های تدریس چند پایه فرمت فایل : پاورپوینت تعداد اسلاید: 56 آنچه در این قسمت ذکرمی شود، شیوه های مرسوم تدریس در کلاسهای چند پایه است که عبارتند از : روش محوری روش گروهی روش تلفیقی روش محوری : در این روش برای هر پایه درس معینی پیش بینی می شود، به طریقی که حداکثر 3 گروه از دانش آموزان با فاصله ی پیش بینی شده مستقیماً با معلم کار می کنند و برای گروه های دیگر دروسی . . .

دانلود فایل پاورپوینت روش های تدریس چند پایه

دانلود فایل پاورپوینت روش های تدریس چند پایه دانلود پاورپوینت روش های تدریس چند پایه فرمت فایل : پاورپوینت تعداد اسلاید: 56 آنچه در این قسمت ذکرمی شود، شیوه های مرسوم تدریس در کلاسهای چند پایه است که عبارتند از : روش محوری روش گروهی روش تلفیقی روش محوری : در این روش برای هر پایه درس معینی پیش بینی می شود، به طریقی که حداکثر 3 گروه از دانش آموزان با فاصله ی پیش بینی شده مستقیماً با معلم کار می کنند و برای گروه های دیگر در . . .

پروانه ای هستید که در تاریکی شب شمعی روشن پیدا کرده اید.

انشا نوشته شده توسط رضاکاکائیان 
در تاریکی شب با بال های رنگین خود که هر کدام از بال هایم همچون رنگین کمان رنگا های خیره کننده ای بر ان نقش بسته است که در تاریکی شب جلوه های زیباتری پیدا میک ند از این سو به آن سو پرواز می کنم تا به نوری برسم.
 
پروانه ها در شب هر کجا که نور کم هم که باشند به آنجا می روند و در آن نور پرواز میکنند همچونمعبودی که انگار بر دور ان می چرخد و معبود خود را طواف میکند.
 
در همین تاریکی به دنبال یک روشنایی می گشتم شعمی روشن ا . . .

انشا خاطرات سفر به مشهد

تابستان بود و مصادف با اعیاد غدیر و قربان که تصمیم گرفتیم به مشهد سفر کنیم. در حقیقت قصد دارم در این مطلب کوچک بخشی از خاطرات سفر تابستانی ام به مشهد را در قالب انشا مشهدم برای شما تعریف کنم. راستی من یک دانش آموز دبیرستانی هستم و اولین بار هست که تصمیم گرفتم خاطرات سفرهایم را بنویسم.از آنجا که پدر و مادر ما علاقه زیادی به مسافرت دارند، برای من و خواهرم این فرصت فراهم شد تا بتوانیم شهرهای ایران و چند کشور خارجی را ببینیم. البته الان که به خاطر . . .

انشا درباره کرونا

 کرونا :علایمش سرفه خشک.سردرد.تب بالا و.است.بسیار واگیر دارد و ب تازگی کمر به قتل انسان در این کره خاکی بسته است.که اگر کسی صلاح های مورد نیاز برای مقابله با این ویروس را نداشنه باشد.مبتلا می شود و مورد شکنجه های کرونا قرار میگیرد و احتمال زنده ماندنش کم است. کرونا.ویروس جدید ومهمان نا خوانده ای است که اینک ساکن اکثر کشور هاست. در این ایام که کرونا در کشور ماست.با استفاده از ماسک.ژل ضد غفونی و لوازم بهداشتی از خودمان و خانواده مان مراق . . .

از هر دری سخنی.

فکر کنم قراره یه پست طولانی باشه
 
خاله بودن احساس خوبی داره. به خصوص وقتایی که دست‌هاشو دراز میکنه تا بغلش کنی!
همیشه یه نفرت عجیبی از بچه ها داشتم، حتی یادمه کوچیک تر که بودم وقتی مامانم احتمال میداد باردار باشه تنها کسی که به شدت عصبی و ناخوش بود من بودم و چندبار حمله کردم طرفش و با مشت روی شکمش کوبیدم! شاید علاوه بر اون تنفر واقعا چشم دیدن یه بچه ای که توجه بقیه رو داشته باشه، نداشتم. اما حالا که بیشتر بهش فکر میکنم یه جورایی دلم میخواد یه . . .

زندگینامه

قاسم سليماني نام پدر حسن متولد ۲۰ اسفند سال ۱۳۳۵ در شهرستان رابُر از توابع استان کرمان در ایل عشایر سليماني و فرمانده پیشین قدس است. او در دوران جنگ ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عملیات‌های والفجر هشت، کربلای چهار و کربلای پنج بود.قاسم سليماني در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله ‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به فرماندهی قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش در عراق و سوریه، سليماني به عنوان فرمانده . . .

پست اینستاگرامی زینب سلیمانی به مناسبت روز جانباز

    بسم الله الرحمن الرحیم
پست جدید اینستاگرامی زینب سليماني فرزند شهید قاسم سليماني به مناسبت روز ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز
 

ادامه مطلب . . .

اقتصاد و فرهنگ، اولويت مجلس يازدهم

به نام خدا و برای خدا اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلامآقای رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس شورای اسلامی، از تهیه طرح دو فوریتی نمایندگان مجلس برای تغییر نام فرودگاه بین المللی مهرآباد به نام فرودگاه بین المللی شهید سپهبد قاسم سليماني خبر داد.تغییر نام فرودگاه مهرآباد به نام شهید سپهبد قاسم سليماني، کار پسندیده‌ای است، اما مگر وظیفه نمایندگان مجلس، تغییر نام فرودگاه و خیابان و کوچه است؟!وقتی رهبر مع . . .

انگشتر حاج قاسم هدیه خانواده شهید سلیمانی به شرکت کننده عصر جدید

اهدای انگشتر شهید قاسم سليماني به مهران رحمانی شرکت کننده عصر جدید به خاطر ترسیم چهره حاج قاسم سليماني در فصل دوم عصر جدید و هدیه ای با ارزش به که مهران رحمانی یکی از شرکت کنندگان عصر جدید رسید
ادامه مطلب . . .

پینه کف پا را چگونه درمان کنیم؟

شستن ظرف ها در هوای سرد می تواند باعث خونریزی و پینه دست ها شود. پینه دست ها می توانند درد و خارش ایجاد کنند. چندین روش درمانی در خانه وجود دارد که می تواند به درمان مشکل پینه دست ها کمک کند. این مقاله، از 12 داروی خانگی برتر در مورد پینه دست و پا بدون هیچ گونه عوارض جانبی پرده برمی دارد. این اطلاعات تنها برای اطلاع رسانی است و هدف آن ارائه مشاوره پزشکی نیست.
نکات مهم
دست ها در برابر پینه و خشکی آسیب پذیر هستند چون از پر استفاده ترین قسمت های بدن ه . . .

جدیدترین تصویر از مزار سلیمانی؛ ۴ ماه بعد از شهادتش

مردم در کرمان همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، با حضور در جوار مزار سید شهدای مقاومت، شهید حاج قاسم سليماني با آرمان‌های این شهید بزرگوار تجدید میثاق کردند.شب . . .

سلیمانی چگونه سلیمانی شد؟

با هم رفتیم به محل تولدش، همه جا را نشان ما داد و گفت: 
اگر روزی آقا به من اجازه دهند از شغلم کناره بگیرم، حتما به روستا بر می‌گردم و دوباره کار پدرم را انجام می‌دهم.
پدرم کشاورز بود، تمام این بوته‌ها را با دست خودش کاشت، دوست دارم برگردم و یک کار درآمدزا از همین بیابان که کسی برای ارزش قائل نیست برای جوانان روستا مهیا کنم. . . .

همانجا،بالای تپه

بسم ربّ شهدا.
سلام!
این اولین نوشته من در بلاگ بیان هست،و قبلا اینجا وبلاگی نداشتم.
آدرس این وبلاگsarbaz1300 هست،به یاد سپهبد متواضع و شجاعمان.
شهید سليماني.به یاد جاودانه مردِ ایل سليماني.
و اسم وبلاگ ،فانوسی روی تپه روشن است.
شاید بپرسید،ماجرای تپه و فانوس چیست؟!کدام تپه و کدام فانوس؟!
داستان از آنجا شروع می شود،یک روستا در جنوب استان کرمان،یک روستای کوچک، حوالی رود هلیل.
آنجا یک تپه هست،دورتر از خانه های خشت و گلی و سنگی،تپه ای که روی آ . . .

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%