98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اگر آب‌ها خشکی‌ها جابجا شوند چه اتفاقی می‌افتد؟

باید حرکت کرد، در س هیچ اتفاقی نمی افتد

مقاله ای در مورد دستور جلسه ی لژیون "محبت،بخشش را منتقل می کند"توسط اسیستانت محترم شعبه میرداماد همسفر سهیلا . . .

دیروز خانه ی خواهرم دعوت بودم ، همکارم کار واجبی داشت و نگران بودشیفتم را جابجا کردم و به خانه ی خواهر نرسیدم ، به او نگفتم که میتوانستم جابجا نکنم ، احساس بی شعوری میکنم . . .

هنگام درخواست آدرس وب سایت در مرورگر چه اتفاقی می افتد؟

سوال بسیار خوبی بود که سزاوار پاسخ است. در این مقاله می خواهیم یک سطح بالاتر از این فرآیند را توضیح دهیم ، و ببینیم که برای تبدیل یک درخواست URL به یک وب سایت در مرورگر شما چه اتفاقاتی رخ می دهد. همچنین در این مقاله برخی اصطلاحات اساسی را کشف و بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید! سرور مجازی  . . .

علت خشکی دهان و راه های درمان

حتما تا به حال خشکی دهان در صبح را تجربه کرده اید؛ اما آیا می دانید دلیل ایجاد این مشکل چیست؟ زمانی که غده های تولید کننده بزاق دهان شما برای مدت طولانی، بزاق کافی، تولید نکنند؛ بنابراین رطوبت دهانتان کم می‌شود و دچار خشکی دهان یازروستومیا» می شوید. در بین افراد مسن خشکی دهان رایج تر است و یکی از دلایل این موضوع، می تواند این باشد که آن ها بیشتر از دیگران، داروهای مختلف مصرف می کنند. البته دلایل دیگری هم برای ابتلا به خشکی دهان وجود دارد که . . .

هنگام درخواست آدرس وب سایت در مرورگر چه اتفاقی می افتد؟

سوال بسیار خوبی بود که سزاوار پاسخ است. در این مقاله می خواهیم یک سطح بالاتر از این فرآیند را توضیح دهیم ، و ببینیم که برای تبدیل یک درخواست URL به یک وب سایت در مرورگر شما چه اتفاقاتی رخ می دهد. همچنین در این مقاله برخی اصطلاحات اساسی را کشف و بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید!

  

سرور مجازی


نوین هاست ،ارائه دهنده خدمات هاستینگ و سرور . . .

مورچه و حضرت سلیمان

روزی حضرت سلیمان مورچه‌‌ای را در پای کوهی دید که مشغول جابجا کردن خاکهای پایین کوه بود. از او پرسید: چرا این همه سختی را متحمل می‌‌شوی؟مورچه گفت: معشوقم به من گفته اگر این کوه را جابجا کنی به وصال من خواهی رسید و من به عشق وصال او می‌‌خواهم این کوه را جابجا کنم.حضرت سلیمان فرمود: تو اگر عمر نوح هم داشته باشی نمی‌‌‌توانی این کار را انجام بدهی.مورچه گفت: تمام سعی‌‌ام را می‌‌کنم!!حضرت سلیمان که بسیار از همت و پشتکار مورچه خوشش آمده بود برای . . .

ماهواره ژاپنی رکورد گینس را جابجا کرد

ماهواره ژاپنی رکورد گینس را جابجا کرد
این دستگاه که TSUBAME نام دارد، از نوع ماهواره های آزمایش ارتفاع پایین (SLATS) است که از ۲۳ دسامبر ۲۰۱۷ تا اول اکتبر امسال را در مدار سپری کرد و طی همین بازه زمانی ارتفاع خود را تا ۱۶۷.۴ کیلومتر سطح زمین کاهش داد؛ ارتفاعی که تا کنون هیچ ماهواره دیگری توانایی فعالیت در آن را نداشته است.• دانلود بازی و معرفی بازی های جدید . . .

مقدمه ای بر رفتار سازمانی در سطح جهانی

در یک سیستم اقتصاد جهانی مدیران باید تفاوتهای فرهنگی را درک کنند و شیوه مدیریت سازمان های خود را بر اساس آن تعدیل نمایند. برای مثال اختلاف فرهنگ و شیوه زندگی باعث تفاوتهایی بین کارگران آمریکایی و ژاپنی شده است:کارگران آمریکایی تنها کار می کنند، به میزان زیادی جابجا می شوند، طبق دستورالعمل مسائل را به صورت سیستماتیک حل می کنند، به مسئولیت فردی اعتقاد دارند، از تضاد و تمارض پرهیز می کنند، اختیارات و مسئولیت واحد را می پذیرند، به سلسله مراتب . . .

رباعي چشم

تــا چشمِ من به چشمِ، چشـــــمِ خمار افتد چشمِ هـــــــزار بد چشم، چشمم دچار افتد این چشمِ من ز چشمِ هم چشم چشم گردید ای کاش چشمِ هـم چشم در چشمِ خار افتد امپراطور . . .

یک روز آتش یک روز آب یک روز

ما عادت کردیم به سوگهای بی انتها، و دردهای بی پایان  چه می شود گفت و چه می توان کرد یک روز آتش به جان می افتد و روز دیگر سیل چه دردیست کشتی که در دریا به آتش افتدو خانه ای که درخشکی  به آب هر دو جان کاهند و درد آور ، هر دو غم می شوند و می بارند بر چشم جامعه ای که بزرگتر ندارد جامعه ای که رها شده در ظلم و ستم و ولنگاری . جامعه ای که جز آقا و آقازاده برایش مهم نیست. و تنها نقطه به دور از آتش و آبش همان خانه های آقازاده هاستبه خدا درد است و از هر طرف بخوا . . .

چه زمانی کم خونی رخ می‌دهد در بدن

کم خونی زمانی اتفاق می‌افتد که گلبول‌های قرمز سالم خون اکسیژن لازم را به اندام‌ها
ادامه مطلب . . .

Good day

هجدم اسفندماه  هر سال اتفاق می افتد که جهان را در آغوش می گیرد لبخندی می زندو صدای مهربانیت در روی تمام خشکی ها طنین انداز می شود.  تو ظهور می کنی در این فصل در این روز. تو منجی روزهای تاریک و شبهای سرد من خواهی بود.  اسفند خجسته باد # تقدیم#تو#زاد روز  . . .

376 + 983

بسم الله
 
اتفاق‌ می‌افتد. پشتِ هم. از تخت. جلوی آینه. پشت پنجره‌ی اتاق. در کوچه چهارم. بالاتر از دکه. روی نیمکت‌های سردِ پارک و لابه‌لایِ پرسه‌ی گربه‌ها. اتفاق می‌افتد. بین نت‌های سه‌تار. بین صفحه‌های کتاب هری پاتر. بین تق تق کیبورد. همین حالا. در باز شد. . . .

تنها میان اتاقم نشسته‌ام. نمی‌دانم به چه علت ولی از خودم پرسیدم اگر همین الان بلند شوم و خودم را از سقف حلق‌آویز کنم، چه اتفاقي مي‌افتد؟ به راحتی پاسخ این سوال را پیدا کردم: هیچ! . . .

بنر

بنر پرچم یا تکه پارچه ای است که دربردارنده یک نماد . نشان واره . شعار یا پیامی دیگر استامروزه معمولاً منظور از بنر پیام‌های تبلیغاتی‌ای است که در سطح وب استفاده می‌شود. این بنرها معمولاً پیام خود را در قالب طرحی هنرمندانه از تصاویر و متون و برای اهداف تبلیغاتی بیان می‌کند. اساساً این گونه بنرها بر اساس تکرار مجموعه‌ای از تصاویر پشت سر هم یا همان تصویر بر ثانیه ساخته می‌شوند که تصاویر یا متون داخل بنر پس از گذشت مثلاً یک ثانیه به اندازه مع . . .

شب قدر

یک آن خوابش می‌برد، قرآنی که بالای سرش گرفته بود از دستش می‌افتد، همه می‌ریزند بر سرش که چرا انداختی؟ گناهانت بخشیده نشد هیچ، اضافه خدمت هم خوردی. جواب سوالشان را نداده با این قرآن فرود آمده سوالی برایش پیش می‌آید که چگونه جماعتی هر روز زمین خوردن هم‌نوعان خود را به چشم می‌بینند و بی‌تفاوت عبور می‌کنند اما برای به زمین افتادن قرآن مدعی‌العموم می‌شوند؟ شاید این پیشانی سوخته‌گان یقین دارند خَلِصنا مِنَ الناری در کار نیست تنها باید در . . .

علل خشکی دهان

سندرم خشکی دهان چیست و چه علل و علائمی دارد ؟
در یک فهرست رتبه‌بندی شده‌ از بیماری‌ها،‌ یکی از مواردی که در رده‌های پایین قرار دارد ولی باید آن را جدی گرفت، خشکی دهان است. دهان به طور طبیعی باید دارای بزاق باشد، ولی وقتی بزاق کم شود مشکلاتی ایجاد می‌شود. خشکی دهان حالتی است که در آن دهان خشک و عاری از بزاق می‌شود، در نتیجه هنگام بلع، چشیدن و جویدن غذا دچار مشکل می‌شویم. بیماری‌هایی مانند دیابت، ایدز یا اختلالات تیروئید باعث خشکی دهان می . . .

سرعت انتقال گرما

تغییر فاز ( مایع به بخار یا بخار به مایع ) در تمامی فرایندهای تقطیر اتفاق می افتد. در فرایندهای چند مرحله ای تغییر فاز در دو طرف سطح انتقال گرما اتفاق می افتد. در فرایند MSF، در خارج از لوله ها، عمل میعان انجام می شود، در صورتی که داخل لوله ها هیچ یک از دو عمل میعان و یا جوشیدن اتفاق نمی افتد و تنها آب دریا تا حدی که به گرمای محسوس برسد، گرم می شود.مطلب کامل را در سرعت انتقال گرما بخوانید. . . .

رزين سختي گير

رزین سختی گیر (تبادل یونی) چیست:عملیات تصفیه آب معمولاً برای نرم کردن آب یا ضدعفونی کردن آب به کار گرفته می شود ، اما از آن برای حذف سایر مواد موجود در آب در عملیات های مانند دیونیزاسیون و ضد عفونی نیز استفاده می شود.تبادل یونی یک فرایند شیمیایی خاص را توصیف می کند که در آن یون های محلول ناخواسته با بار مشابهی برای یون های دیگر جایگزین می شوند.یون ها اتم ها یا مولکول هایی هستند که تعداد کل الکترون ها با تعداد کل پروتونها برابر نمی باشند. حذف . . .

اگه یه فضانورد در فضا بميره چه اتفاقي مي افته واز جسداون چه استفاده هایی میشه

اگر فضانورد در فضا بمیرد چه اتفاقي می افتد واز جسد چه استفاده ای می شود
 نیل الدن آرمسترانگ فضانورد آمریكایی، نخستین انسانی است كه طی ماموریت آپولو ۱۱ در ۲۰ ژوئیه ۱۹۶۹ (۲۹ تیر ۱۳۴۸) بر كره ماه گام نهاد.
 
وی فضانورد ناسا، خلبان آزمایش‌كننده، مهندس هوافضا، استاد دانشگاه و خلبان نیروی دریایی ایالات متحده آمریكا بود؛ نیلآرمسترانگ نخستین انسانی بود كه كره زمین را از فضا مشاهده كرد.چگونه فضانوردان سفرهای فضایی انجام می دهند . . .

سرعت انتقال گرما

تغییر فاز ( مایع به بخار یا بخار به مایع ) در تمامی فرایندهای تقطیر اتفاق می افتد. در فرایندهای چند مرحله ای تغییر فاز در دو طرف سطح انتقال گرما اتفاق می افتد. در فرایند MSF، در خارج از لوله ها، عمل میعان انجام می شود، در صورتی که داخل لوله ها هیچ یک از دو عمل میعان و یا جوشیدن اتفاق نمی افتد و تنها آب دریا تا حدی که به گرمای محسوس برسد، گرم می شود.
مطلب کامل را در سرعت انتقال گرما بخوانید. . . .

سلامم

پیامو دیدی، سریع بزنگ کارت دارم یه شماره کارت که رمز دومشو داشته باشی و بتونی با آپ پول جابجا کنی هم واسم بفرست. . . .

درمان خشکی بینی باطب سنتی

نخستین بخش از مجاری تنفسی بدن که هوا از طریق آن وارد، و گرم می‌شود، بینی است. بینی جایی است که آلودگی‌ها، باکتری‌ها، و ویروس‌ها را گیر می‌اندازد و از انتقال آن‌ها به سایر نقاط دستگاه تنفسی‌مان پیشگیری می‌کند. اگر از خشکی بینی رنج می‌برید، این مسئله می‌تواند نشانه‌ای از وجود مشکلاتی دیگر باشد. این علائم، علی‌رغم این‌که دلالتی بر وجود مشکلات حاد و حیاتی نیستند، ولی می‌توانند بسیار ناخوشایند باشند و روز به روز وخیم‌تر شوند، زیرا وقت . . .

۶ ماده غذایی برای جلوگیری از خشکی پوست

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران به نقل از CAR۲  ، علاوه بر عامل سردی و آب و هوای خشک چندین عامل دیگر مانند سن، جنسیت و عادات غذایی هم باعث خشکی پوست می شوند. در حالی که لوسیون ها می توانند به طور موقت مشکل خشکی پوست را حل کنند، تغییر رژیم غذایی یک راه حل موثر برای رفع این مشکل است. اینها بهترین مواد غذایی هستند که باید برای جلوگیری از خشکی پوست مصرف کرد.
 
ادامه مطلب . . .

روش های لینک سازی جدید در وبلاگ

از مهمترین کارهایی که میشه برای سئو یا (SEO) ویسایت یا وبلاگ انجام داد لینک سازی است.سئو یعنی چی؟ به هر کاری که برای بهبود رتبه سایت یا وبلاگ ما که انجام میدهیم سئو گفته میشه (خیلی خلاصه!)لینک بیلدینک یک فرآیندی است که سایت های دیگر به وب سایت شما لینک می دهند و به کاربران کمک می کنند تا بین صفحات موجود در اینترنت جابجا شوند. . . .

220

به من صفر داده اونم به خاطر یه تقسیم جابجا! من دیگه حرفی ندارم :/ صفر آخه؟ خب خروجی اشتباهه که باشه. تو که انسانی، کامپیوتر نیستی، صفر آخه؟ :| صفرررر؟ :| 
کل انرژیم برا بقیه تمرینا پاشید حقیقتا. 
ینیا ://// نمیدونم چی بگم! . . .

چه کسی بیشتر مقصر است؟!

در اتفاقاتی که برایمان پیش می آید و نتایجی که کسب می کنیم ، آیا صرفا خودمان تاثیر گذار هستیم یا صرفا بقیه؟
قطعا گزینه دیگری هم که می تواند خیال همه مان را راحت کند این است که هم ما و هم بقیه. 
 
ولی یاد گرفته ام که وقتی یک اتفاق را به چند نفر نسبت بدهم آنگاه هیچ نتیجه درستی نمی توانم بگیرم. پس ترجیح می دهم که اگر اتفاقي می افتد و یا چیزی پیش میاید حتما نتیجه کار خودم بدانم و نه کسی دیگر. خب مشخص است که صرفا من تاثیر گذار مطلق نبوده و نیستم ولی بی شک . . .

خدابیامرز

سلام
پاییز بیست
 
نخست:
مرگ که صدایش بلند شود هرکسی به تعجیل می‌افتد. یکی می‌افتد به عبادت و نماز و روزه قضا. یکی برای این که بعد از خودش در کش واکش ارثیه حق و ناحقی نشود وصیت می‌کند. یکی دیگر برای اینکه حلالیت بطلبد و از مردم رضایت بگیرد به تکاپو می‌افتد. یکی هم برای اینکه به عشق و حالش، که به خاطر دویدن‌های بی‌حاصل فرصتی برایشان نداشته، برسد می‌زند به بی خیالی و هرچه را جمع کرده می‌خورد و می‌نوشد و. همه‌اش به این برمی‌گردد که چی برای آد . . .

دلایل خشکی دهان و روش های درمان خشکی دهان

 
علل خشکی دهان:
اضطراب، غم و نگرانی‌های گوناگون همیشه یار و همراه استرس هستند و یکی از مهم‌ترین علل خشکی دهان استرس است. در شرایطی که روح و روان ما دچار فشار و تنش زیاد باشد بدن عملکرد متفاوتی از خود نشان می‌دهد که یکی از بارزترین آن‌ها خشکی دهان است.
  

ادامه مطلب . . .

حقیقت کدام است؟

براستی حقیقت چیزی نیست که بیان می شود. تصویری نیست که در ذهن تجسم می شود.واقعیت اتفاقي است که می افتد.کاری است که خارج از ذهن و زبان در حال انجام است.حقیقت را نمی توان گفت. نمی توان شنید.ما انسان ها در لبه ی تیز تردید و توهم سیر می کنیمو زیبایی داستان شاید کم کردن فاصله ی این امر باشد.   . . .

گرسنگی و لمس گرسنگی !

 گرسنگی و لمس گرسنگی !
انسانها به سیم وصل می شوند تا لمس شوند. از بدو تولد تا روزی که خواهیم مرد ، نیاز ما به تماس جسمی باقی مانده است.
گرسنگی از گرسنگی - که به عنوان گرسنگی پوست یا محرومیت از لمس نیز شناخته می شود - هنگامی اتفاق می افتد که فرد کمی از تماس با سایر موجودات زنده کم و زیاد شود.
صبر کنید ، این یک چیز واقعی است؟در واقع. به نظر می رسد این وضعیت در کشورهایی که به طور فزاینده ای لمس می شوند شایع تر است.
به عنوان مثال ، فرانسه به عنوان یکی از . . .

خیمه شب بازی

 اسب درشکه‌ای توی جوی پهنی افتاده بود و قلم دست و کاسه زانویش خرد شده بود. آشکارا دیده می‌شد که استخوان قلم یک دستش از زیر پوست حنایی‌اش جابجا شده و از آن خون آمده بود. کاسه. . . .

معانی اشکال فال قهوه ترک

فال قهوه یا فال چای به طور کلی نوعی پیشگویی به وسیله فنجان نوشیدنی است به گونه‌ای که قبل از خوردن قهوه یا چای درون فنجان، نیت کرده و پس از خوردن آن مقداری از مایع را باقی می‌گذارند به طوری که ناخالصی نوشیدنی درون آن جابجا شوند سپس با توجه به اشکالی که با ته نشین شدن ناخالصی قهوه یا چای بجا می ماند و شکل های مختلف و گوناگونی بجا می گذارد آن را تعبیر و پیشگویی می کنند! . . .

عیدِ کشتن

عده ای از نوشته های ظاهری برخی از ادیان اینگونه می رساند که برای رسیدن به سعادت باید نفس خویش را در راه خدا زنده کرد و در دینی دیگر می گویند برای زنده کردن ابتدا باید کُشت تمام خواستن ها را و همه ی خواستن هایت را باید با خواسته های خدا هم مسیر کنید. 
آنچه که به واقع اتفاق می افتد این است که اکثریت از آیین قربانی و سایر آیین ها ظاهری بیشتر درک نکرده اند برای همین تغییر صورتی مشخص در شیوه ی اجرای آیین ها توسط این گونه اشخاص اتفاق می افتد و در طول . . .

تو را خدا بخند .

باور کن خیلی چیزها در این دنیا اتفاقي است، خبرهای بد که در صف نایستاده‌اند تا یکی یکی وارد شوند و بگویند خب برای امروز بس است، بقیه‌ی خبرهای بد بماند برای فردا. اصلاً ذات اتفاق به همین است که ناگهان می‌افتد. دنبال تعبیر و تفسیر اینکه چرا با هم آمده‌اند نباش. باهم آمده‌اند چون "اتفاقي" می‌‌آیند. 
 گفتند این روزها دلمان از شنیدن اینهمه خبر بد سوخت و خاکستر شد. من می گویم به هیچ خبری فکر نکن. دلهره فقط در دل تو است، واقعیت بیرونی ندارد، انچه ن . . .

ماينر

خاموشی ماینرها باعث چه اتفاقي میشودافت قیمت در بازار ارزهای دیجیتال باعث شده است که ارزش بیت کوین در معرض خطر کاهش زیادی قرار بگیرد در حالیکه در تلاش است قیمتهای قبلی خود را کلید بزنند و سطوع حمایتی خود راحفظ کند. وجود نزول در ارزش بیت کوین باعث موضوع دیگری نیز شده است که اصطلاحا به آن خاموشی ماینرها می گوییم که در نتیجه آن،ماین کنندگان بیت کوین دستگاه های خود را خاموش می کنند. دلیل اصلی افت  قیمت بیت کوین در ماه دسامبر(آذر) ن . . .

آیا میدانید،درون اکثر موس های کامپیوتر،"دوربین فیلم برداری" وجوددارد!

بنام خدا
باسلام.
آیا میدانید،درون موس های لیزری و اپتیکال ! یک دوربین فیلم برداری با سرعت بالا وجود دارد؟! 
درون موس های کامپیوتری،دوربین فیلم برداری با رزولولیشن پایین و سیاه،سفید و با سرعت فرم بالا ! وجود دارد،که وقتی موس جابجا میشود، به کمک این دوربین،اطلاعات جابجا شدن موس مشخص میشود و در انتها برای کامپیوتر،برای به حرکت در اوردن، علامتگر موس روی سیستم عامل،فرستاده میشود

تصویر فیلم برداری یک موس!
ادامه مطلب . . .

من هم کشمیری هستم

بسم الله.نمیدانم شنیده اید یا نه.در کشمیر بزرگترین کورسازی جهان دارد اتفاق می افتد.‌چشمهایشان را با گلوله ساچمه ای کور می‌کنند.ما هم بیخیال زندگیمان را می‌کنیم.می‌خواهیم صدایشان را به گوش عالم برسانیم بلکه خفتگان بیدار شوند.با ما همصدا شوید.من هم کشمیری امچشم های مرا هم نشانه بگیریددنیای پر از ظلم ارزش دیدن ندارد 
  . . .

فروش پلی اتیلن گلیکول 400-خرید پلی اتیلن گلیکول 400

پلی اتیلن گلیکول 400 چیست ؟ Polyethylene glycol) PEG) ترکیباتی پلیمری از اتیلن گلیکول (EG)هستند که بسته به تعداد واحد های EG که در ساختار مولکولی خود دارند، دارای خواص متفاوت فیزیکی و شیمیایی هستند و هرکدام در صنعت خاصی کاربرد دارد.پلی اتیلن گلیکول 400 (PEG 400):دارای مقادیر کم مولکولی با سمیت کم است. این بسیار هیدرولیکی است یک ماده مفید در ترکیبات دارویی است که باعث افزایش محلول و قابلیت زیست پذیری داروهای محلول در آب می شود. این ماده در موارد چشم پزشکی برای تس . . .

اسیدپاش‌های اینترنتی، تروریست‌های کامنتی

اپیزود اول
در طول 4 یا 5 سال گذشته، هفته‌ای نبوده که در آن اتفاق خاصی رخ نداده باشد. هر بار که اتفاقي می‌افتد، شاهد حجم زیاد مطلب اعتراضی و از سر خشم در شبکه‌های اجتماعی هستیم. امثال من در این موارد همیشه محکوم به فحش خوردن هستیم. چرا این دوستان خشمگین گمان می‌کنند همیشه حق با آنان است و با کوچکترین رخدادی همه باید با آن‌ها هم صدا شوند! این دوستان عزیز که تمایل عجیبی به هم صدا کردن دیگران با خود دارند، کوچکترین نظر مخالف یا حتی انتقاد ملایم ر . . .

بعداز ظهور چه اتفاقی می افتد؟!

باخودمان صادق باشیم.
خیلی از این بهانه هایی که به حساب "منطقی بودن"ردیف میکنیم برای انجام ندادنِ کارهای رویِ زمین مانده، کشک اند؛ کشک!
.
اگر نه آن مردی که آمد و به امام حسین (ع)گفت:
تکلیف جنگ مشخص شده دیگر من به کارت نمی آیم،.
یا آن یکی که اسبش را تعارف کرد به جای ماندن خودش هم.
 
خود را محک بزنید قبل از آنکه دیر بشود.
وقتش که برسد ،این کاروان منتظر من وتو نمیماند.
 
.
به قول استاد رائفی پور؛نمی فهمیم که نداریم.!
                                 . . . تعجیل . . .

116

خیلی دارم مقاومت میکنم که باز یکی از شعر یا متنای عاشقانه‌ای که هزارساله سِیوشون کردم و هلاکشونم رو پست نکنم =)))واسه همین اجازه بدین بگم قلبا امیدوارم این جشنواره هرچه زودتر به خیر و خوشی تموم شه که هم کیف کنم از اینکه این همه دردسر تو این دو ترم ارزشش رو داشت، هم به بقیه زندگیم برسم، هم دیگه لازم نباشه سنتورمو جابجا کنم و از این درد لعنتیِ کتف و مصرف مسکن خلاص شم -__- . . .

نمی دانم چرا آدمها. ( سوء تفاهم)

نمی دانم چرا آدمها.با یکدیگر حرف نمیزنند!چرا هنگام ناراحتی سکوت یا قهر می کنند؟!باور کنید تمام سوء تفاهم ها از همین حرف نزدن ها شروع می شوند.به یکدیگر اجازه حرف زدن بدهیم.بگذاریم مشکلمان را کلمات حل کنند!باور کنید هیچ چیز به اندازه حرف زدن روی قلب و احساس و فکر ما تاثیر ندارد!کلمه ها قدرتی دارند که می توانند کوههای درون فکر ما را جابجا کنند.و دیوارهای بین ما را از بین ببرند!باز هم میگویم به یکدیگر اجازه حرف زدن بدهیددر این روزگار افسردگی . . .

برگی یک کتاب / اگر هر شب ۸ ساعت بخوابیم دقیقاً چه اتفاقی در بدن‎مان می‎افتد؟

۱- چیزهای جدید را سریع تر یاد خواهید گرفت۲- هوشیاری بیشتری خواهید داشت۳- وزن خود را راحت تر کنترل خواهید کردتحقیقات نشان داده هنگام خواب، هورمونی در بدن به اسم لپتین تولید می شود، که به بدن می گوید که ما سیر هستیم و به غذا احتیاج نداریم. اگر خواب کافی نداشته باشیم، تعادل این هورمون برهم می خورد و در طول روز درگیر هوس های غذایی می شویم.  . . .

میت زنی سرعتی و لحظه ای تکواندو مجموعه فرهنگی ورزشی پارس پونک (وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلن

میت زنی سرعتی و لحظه ای تکواندو بچه‌های مجموعه فرهنگی ورزشی پارس پونک زنجان یکشنبه دوازدهم آبان ماه98 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)