98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اگه خط بکشی دور خلاف

جهانگیری محاکمه شود

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه مجمع حوزویان رسانه‌ای در محکومیت اظهارات خلاف واقع معاون اول رئیس جمهور جناب آقای اسحاق جهانگیری
⚫️ متاسفانه در سالیان اخیر برخی از مسئولین در بیان مطالب خلاف واقع و انتساب نظرات خلاف واقع به دیگران به گونه‌ای  پیش رفته اند که حتی از انتساب مطالب خلاف واقع به رهبر معظم انقلاب هم ابایی ندارند. 
در روز های اخیر صحبتی از آقای جهانگیری  در رسانه ها منتشر شد با این مضمون که با توجه به تصویب لوایح پالرمو و CFT در . . .

آیا کارهای مرتاضان را می توان معجزه دانست؟

کارهای مرتاضان که در اثر یک سلسله تمرینات مخصوص در ریاضتهای دشوار به دست می آید با معجزه تفاوت دارد.
زیرا معجزه احتیاج به تمرین و ریاضت ندارد بلکه استمرار از نیروی غیبی است که به امر حق و اذن پروردگار عالم در اختیار انبیاء و اولیاء الهی قرار می گیرد.از این گذشته توانایی های مرتاضان محدود است و قدرت بر انجام هر کاری را ندارند و آنچه آنها انجام می دهند برای هر کسی که این سیر را طی کند و اهل ریاضت شود میسر و ممکن است به خلاف معجزه که با عنایت و ع . . .

تناقض در تناقض در تناقض

سر شار از تناقضممگه میشه انقد؟ ینی هی با دست پس بزنی با پا پیش بکشي هر چیزی رو؟لقب جدیدم، همین الان به خودم اعطا میکنم ، کلمه من در آوردی "جمیع التناقیض"نمیدونم دقیقا به چند شخصیتی بودنم برمیگرده یا چی.ولی من تو یه شخصیت واحدم در این تردید و دو به شک بودن و دودلی و دو(/چند) شخصیتی بودن اسیرمو در برخی مواقع بر خلاف باور حتی خودم در آن واحد هم خوبم هم بد.خیلی کم پیش میاد ولی .این تضاد متضاد در واقع شبیه نزدیک کردن دو قطب متفاوق(1) اهنربا به هم هست. . . .

ابطال 20 ادعای خلاف واقع حامیان FATF

 ابطال 20 ادعای خلاف واقع حامیان FATF هدف دولت واصلاح‌طلبان اینستکه باوارونه‌نماییFATFوانحراف افکارعمومی برجام‌های دیگری به ملت و نظام اسلامی تحمیل کنند1. آیا150کشور عضو FATF هستند؟       خیر2. آیا رهبری FATF را تأیید کرده است؟   خیر3. آیاFATF شبیه سازمان ملل است؟     خیر4. آمریکا مخالف عضویت ایران در FATF است یا موافق؟   خیر5. آیاتصویبFATFبهانه را ازدست آمریکامیگیرد؟   الان ۲۸۵دانشمند وو موسسه ایرانی درلیست تحریمندکه باقبولFATF ایران متعهدمیشود . . .

درد ودل باد

باز قلم در دستم میلغزد که چه کنم چه نکنم چه بنویسم و چه ننویسم پنجره اتاق را باز میکنم تا شاید هوا عوض شد  اما هوای دلم عوض شدنی نیست پس از برای دلم دنبال هم نشینی میگردم  هم نشینی که تکراری نباشد همنشینی که بر خلاف من پر از شور و تکاپو است و بر خلاف ریتم کند زندگی پر سرعت بی ایراد و لمس شدنی حس شدنی خنک یعنی باد بی سرزمین بی سقف بی انتها بی بمبست متنوع به او گفتم که من را از این جا ببر ببر جایی دیگر گفت تا به حال به خودت در آیینه نگاه کردی خرس گنده . . .

25 سالگی

25 ساله شدم . بر خلاف هر سال ، امسال شب تولدم غمگین بودم . آخرین روز 24 سالگی من با غم همراه بود . هیچ وقت آدم هایی که روز تولدشون خوشحال نبودن رو درک نمی کردم . چون نه از بالا رفتن سن ناراحت میشم و نه می ترسم . 
امسال برای خودم ناراحت بودم . از این که خودم انتخاب کردم که مستقل بشم ، از این که خودم خواستم که کاری رو انجام بدم که دوست ندارم . از این که کارمند بودن رو انتخاب کردم .
اما تولد امسالم کنار کسایی بود که برای من دور هم جمع شده بودن . نه برای خودشو . . .

اقدامات خلاف شریعت وهابیت

برخی از اقدامات خلاف شریعتوهابیون پس از به قدرت رسیدن، اقدامات زیادی را بر مبنای عقائد فکری خود انجام دادند. برخی از مهم‌ترین اقدامات وهابیون عبارت است از:تخریب قبور بقیع در سال ۱۲۲۱ق[۱۶]تخریب حرم امام حسین(ع)و سرقت ضریح و اشیای قیمتی آن و کشتار تعدادی از زائرین حرم امام حسین(ع) و اسیر کردن ن آن شهر در سال ۱۲۱۶ق.[۱۷]حمله به نجف به قصد تخریب حرم امام علی(ع) در سال ۱۲۲۱ق[۱۸]منبع ویکی شیعه  . . .

سریال بوی باران(عروس تاریکی )

این سریال زیاد سریال جالب و جذابی نیست قابل پیش بینی و کمی هم کلیشه ای.داستان خوبی نداره و پر است از بد آموزی.مثلا قهرمان داستان که خواهر قاتل است برای نجات برادر خود دست به هر قانون شکنی می زند که در موارد واقعی نظیری ندارد.چون بیننده بیشتر با قهرمان داستان همزاد پنداری دارد درست نیست که قهرمان کارهای ناهنجارانجام دهد تا به هدف برسد.حال اینکه نرگس محمدی در سریال نقش پزشک را بازی وی کند در طول داستان برای اینکه به کارهایش برسد به پیرزن تحت پ . . .

متری شش و نیم !

 
 فکر نمیکردم از دیدن فیلم متری شش و نیم» خوشم بیاد ، نمی دانم چرا در مقابل دیدنش مقاومت می کردم،داستانش را نمی دانستم اما همش فیلم ابد و یک روز » برایم تداعی می شد که فکر کنم شاید به خاطر یکی بودن بازیگراش بود !
اما بر خلاف تصوّرم افسوس خوردم کاش این فیلم را در خود جشنواره و در سالن سینما دیده بودم .
 
            
فیلمی خوش ساخت از آقای روستایی (کارگردان) و بازی های خوب پیمان معادی و نوید محمد زاده و پر از دیالوگ های تامل برانگیز و شنیدنی، فی . . .

آنکه بر خلاف نظر اباصالح المهدی رفتار میکند !نمازش با چندان تفاوتی ندارد!مرگش مرگ جاهلیت است!

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
 
​​​​خداوند با نصب امام برای جامعه فصل الخطاب قرارداده اند
بر خلاف راه امام رفتن یک معنا میدهد
من با عدالت و برابری و قسط و قرآن و پیامبر و سربلندی جامعه و کاهش فساد ورباوناامنی و.مخالفم
یک مثال ساده 
آنکسی که امام حسین را در میان پیروان سقیفه تنها گذاشت 
کسی که فرزندان امام را به تیغ شمر و عمر سعد سپرد
چه تفاوتی به حال جامعه دارد که در بستر باشد یا در سجاده نماز؟
هر دو عمل باعث . . .

لغزش چیست

❤یاس❤مهربان❤:سلام عزیزم لغزش از لغزیدن میاد  لغزش فقط مخصوص فرد معتاد نیست  من رژیم باید بگیرم حالا دکتر گفته ولی لغزش میکنم نباید قند بخورم میخورم  من گناهی کردم توبه کردم ولی باز پام لغزید و دوباره خطا کردم یعنی لغزش کردم  من با خودم با خدای خودم عهد بستم کمتر از نواقصم استفاده کنم به مادرم به اطرافیانم قول دادم دیگه غیبت نکنم دروغ نگم حسادت نکنمو خیلی چیزهای به روزی که انجام میدیم ولی تا تو شرایط گیر میکنم باز غیبت میکنم باز از نوا . . .

دانلود فیلم سرکوفت

بازیگران فیلم سرکوفت:سید مهرداد ضیایی، مهری آل آقا، محمد امین کریم پور، سعید رضایی، ویدا جوان، جوانه دلشاد، وحید رحمتی، محمد معماریان و رایان رحمتی
خلاصه فیلم سرکوفت:مجید (وحید رحمتی) برای خواستگاری از فرشته (ویدا جوان) منتظر بازگشت پدر او از سفر خارج است،‌در صورتی که بر خلاف تصور او مظفرخان (سید مهرداد ضیایی) از زندان آزاد شده و به خانه باز می گردد. از آنجا که خانواده مجید کاملا موجه و متشخص بوده و بر خلاف آنها پدر،‌برادر (محمد معماریا . . .

بازی اندروید معدنچی کوچک

بازی زیبای "معدنچی کوچک"  بصورت آفلاین از استدیو بازی سازی مهدی یار که بر خلاف انتظار سازنده این بازی که برای سنین پایین تولید شده بود بعد از انتشار این بازی رنج مختلفی از گروه سنی از آن استقبال کردند.
این بازی ساده در مراحل بالاترش شباحت زیادی به بازی های ماز دارد و بسیار سرگرم کننده بوده.
بر خلاف بازی های مشابه خارجی خود نیازی به سرف زمان زیاد در مراحل ندارد.۳۰صدا
لینک بازی از کافه بازار . . .

جرم انتقال مال توسط مدیون به قصد فرار از دین

س: آیا انتقال مال از ناحیه مدیون، به نحوی که باقیمانده اموال او جهت پرداخت بدهی کافی نباشد، عنوان مجرمانه دارد یا خیر؟ج:با توجه به ماده۲۱ قانون نحوه اجرای محکومیتهای مالی و به صراحت قانونی ( با قید عبارت محکوم علیه یا مدیون) چنانچه، دین شخص از جمله دیون مسلم باشد،عمل او جرم است لذا نظری که قائل به عدم جرم بودن عمل مدیون در انتقال مال به قصد فرار از دین است ،بر خلاف صراحت قانونی است زیرا اولا": قانونگذار در مقام بیان، به "مدیون " اشاره کرده است و . . .

از این بنالیم یا آن؟!

با این همه نهادهای ناظر در کشور،معاون رئیس جمهور آقای جهانگیری ، نقل قولی خلاف واقع  از حضرت آقا را در سطح جامعه مطرح میکند، نهادهای نظارتی هم" صُم"،" بُکم" فقط نظاره گردند! 
 
حالا موندم از این بنالیم یا از آن!! . . .

فرضیه - قانون - . درس آقای دکتر وحدتی

فرضیه حدس منطقی و آزمایش پذیر مبنی بر یک یا چند پدیده در جهان مشاهده میگردد است. تشکیل یک فرضیه نخستین گام در حل مسئله و شرح یک پدیده است . پس از مشاهده یک پدیده طبیعی فرضیه علمی به دنبال پسخگویی به چگونگی چرایی و چیستی پدیده بوجود می آید.در واقع فرضیه هایی که رویکرد علمی دارند تشکیل دهنده نظریه علمی هستند به عبارتیفرضیه علمی = نظریه علمی است.قانون : هرگاه بیان نظریه علمی منتج به رابطه علت و معلولی بین دو یا چند پدیده گردد قانون علمی به عنوان ی . . .

ذهنم خیلی شلوغه

حیف که بر خلاف میل باطنیم به دلیل وجود برخی آدمای فضول اینجا نمیتونم هر چی میخوام رو بنویسم و با نوشتن ذهنمو خالی کنم، خیلی شلوغه ذهنم کلی افکار و احساسات جورواجور که با نوشتن شون میتونم هم سبک شم هم بهشون یه نظم و ترتیبی بدم، اما اینجوری نمیشه :( . . .

نعش این سایه رو سنگفرش خبر از حادثه میده

یکی از یادگارهای روزگار نوجوانی که تا الان با من مانده، قمیشی گوش دادن های مدام، در هنگامه ی ناخوش احوالیها و افسردگیهاست. این بار بر خلاف همیشه، هیچ چیز را پاک نکردم و جالب اینجاست که با گذشت چند روز، هر بار خواندن و مرورشان همان تلخی روز اول را برایم به همراه دارد.پی نوشت: نوشته های این مدلی حالم را به هم می زند، اما فعلا چاه و چاره ی دیگری سراغ ندارم! . . .

خبرت هست

خبرت هست که بی روی تو آرامم نیستطاقت بار فراق این همه ایامم نیستخالی از ذکر تو عضوی چه حکایت باشدسر مویی به غلط در همه اندامم نیستگو همه شهر به جنگم به درآیند و خلافمن که در خلوت خاصم خبر از عامم نیست به خدا و به سراپای تو کز دوستیتخبر از دشمن و اندیشه ز دشنامم نیست دوستت دارم اگر لطف کنی ور نکنیبه دو چشم تو که چشم از تو به انعامم نیستسعدی . . .

آیا می دانستیدهای شکر

می دانید : که وحشتناک ترین بیماری قرین یعنی آایمر که با حواس پرتی های کوچک شروع می شود بر اثر مصرف شکر بوجود می‌آید؟ این به آن معنا است که تا ۲۵ سال دیگر نیمی از جمعیت میانسال کره زمین آایمر خواهند داشت و مرگ زجر آوری در انتظارشان است؟ آیا می دانید : که عامل افسردگی شکر است؟ مردم عامی تصور می کنند با خوردن چیز شیرین روحیه شان شاد خواهدر شد در حالی که کاملا بر عکس است. شادی حاصل از خوردن شیرینی به خاطر اعتیاد است که به آن دارید و با خوردن آن . . .

جستجوگر قوی به جای گوگل #موقت

سلام دوستان داشتم میگشتم تو نت که متوجه شدم یک جستجوگر به نام parseek.ir موجود هست که بر خلاف جستجوگر های یوز و پارسی جو بسیار قدرتمند تر هست البته جا برای پیشرفت داره !
برای ورود کلیک کنید !
لطفا نظر خودتونم ارسال کنید :) . . .

:(

انقددد دلم ازش گرفتهههه!!!فقط دلم میخاد بشینم گریه کنم. !! چرا اینطوری شدمممم؟!؟ خب به درک بهت سه روزه زنگ نزده . به درک دو تا پیام میده میگه عزیزم خستم میخام بخابم. به درک که از صبح منتظری شب بشه که باهاش حرف بزنی همش به درررررک !!!!باید خجالت بکشي فاطمه از کی تاحالا اینقد محتاج توجه یکی شدی!؟! باید خجالت بکشي . بهش حسودیت میشه؟! اره صبح شوهرش زنگ میزنه حالشو میپرسه. شب زنگ میزنه شب بخیر میگه !!!! ولی شوهر تو بلده یه پیام بده حالتو بپرسه بعد . . .

لجن پراکنی!

باید ساز و کاری فراهم شود که اگر مسئولین، خصوصا رئیس جمهور و معاونش دروغ گفتند به خلاف گویی های آنها رسیدگی شود.
اگر اینگونه باشد که نسبت خلافی را حتی به بالاترین شخصیت نظام نسبت دهند و آب از آب تکان نخورد! فردا گستاخان دیگر لجن پراکنی خواهند کرد! . . .

با من برادران زنم خوب نیستند /باید برادران زنم را عوض کنم (استاد ناصر فیض)

مثل همینکه پیرهنت را عوض کنی
عشقت کشیده است زنت را عوض کنی
عمری تورا به گرده گرفته است این قطار
وقتش رسیده تا ترنت را عوض کنی
یک سیر هم نبودی وصدمن شدی کنون
بهتر که سنگ نیم منت را عوض کنی
آمال خویش  راچو کفن میکشی به دوش
اما نمیشود کفنت را عوض کنی
ای کاش جای فتنه وشر تا نمرده ای
این آب حوض پرلجنت را عوض کنی
شلوار جفت خاصیتش این حکایت است
دور از خلاف شرع ! زنت را عوض کنی
از این شراب کهنه سیه مست گشته ای
رفتی که مزه دهنت را عوض کنی . . .

What do we have here now?

یکی از سخت ترین کارای دنیا حرف نزدن با ادماییه که دوس داری باشون حرف بزنی ولی هی صفحه رو باز میکنی یه سری افکار ی میاد تو سرت دوتا فحش میدی صفحه رو میبندی و هیچی نمیگیانصافا تحمل ناپذیره   ++ولی وقتی زمان میگذره، میبینی کار خوبی کردی حرف نزدی پ به تحمل حرف نزدنش می ارزه حتی بر خلاف تموم خواستتدنیای عجیب ی ایه . . .

مردها 2

به نظرم
 
مردها بر خلاف ظاهر خیلی زمختشون
 
ادمای خیلی دل نازک، محتاج، demanding and needy
هستن.
 
وقتی بفهمن یه دختری دوسشون داره، از همه چیزشون برای اون دختر میگذرن.
 
وقتی ببینن برعکس
دوسشون نداره ولی اونها هنوز دوسش دارن
نابود میکنن خودشون و دور و برشون رو.
  . . .

ملکه انگلیس پارلمان کشورش را معلق کرد

کشورهای زیادی د ر اروپا حکومت مشروطه دارند، به طرزی که شاه و ملکه توسط پارلمان و دولت کمی محدود تر شده اند، این درحالی است که بسیاری حتی می گویند در این کشور ها این مقامات، تشریفاتی هستند، بالخصوص درمورد انگلیس، درحالی که طی چند روز اخیر خلاف این ثابت شد.
ادامه مطلب . . .

زمزمه هایش با عروسک

کم پیش نمی آید اینجا (آلمان) که ببینم کسی با حوصله با کودکش، با پدر یا مادر پیرش یا سگش حرف بزند. بر خلاف تمام تفکراتی که از روی نوشته های رومه ها، تصاویر فیلم ها و گفته های دیگران در ذهنم قالب شده بود، اینجا مردم را بسیار معمولی و گوناگون یافتم. مثل خود ایرانی ها پر از تنوع. آدم مهربان و آدم نامهربان کنار هم.
کم پیش نیامده اینجا که ببینم کسی از سر حوصله سر رفتن در انتظار اتوبوس و یا قطار، سر صحبت را با من باز کند! گاهی مردم هر جور که شده می خواه . . .

بریت ماری

شروع ها مهم‌اند. یادآوری اولین‌بارها برایم لذت‌بخش است. تسوکورو تازاکی بی‌رنگ را روز تولدم شروع کردم و امروز که با آقای عرفانی و ناهید خانم آمده ام بیرون ناگهان تصمیم گرفتم بریت ماری را شروع کنم. چرا که نه؟ مردی به نام اوه را به یاد می‌آورم و بر خلاف تصور قبلی‌ام از خاطره تلخی که بین صفحه های کتاب برایم افتاد چندان غمگین نیستم. . . .

تشکیلات بهائیت عامل قانون شکنی بهائیان + سند

تشکیلات بهائیت در یکی از حربه‌های خود برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی پیروان خود را مجبور به انجام اعمال خلاف می‌کند تا حاکمیت مجبور به برخورد با آنها شود و از این رهگذر، فریاد مظلومیت و پایمال شدن حقشان را دنیا بر‌آورند.
مظلوم‌نمایی ابزاری است که بهائیان
ادامه مطلب . . .

مسافر و گربه

آقا این مسافر کشا گاهی به گربه تو پیاده رو هم گیر میدن سوار کنن آقا برو داداش برو عزیزم برو آخه اونی که داره تو پیاده رو راه میره که مسافر نیست اونی که خلاف جهتت داره میاد که مسافر نیست آقا اصن باید یه دوره ببینند بعد برن مسافر کشی اه. مرسی  . . .

قضاوت.

احساس شرمندگی دارمچند ماه پیش یک جلسه خانوادگی گذاشته شد و قرار شد برای پسری که تو سن ۱۵ سالگی مرتکب قتل شده بود پول دیه جمع بشه تا از قصاص نجات پیدا کنه. من راسیتش مخالف بودم و میگفتم کسی که چهار پنج سال از عمرشو تا کانون تربیت بوده چه امیدی بهش هست که بتونه یه زندگی عادی داشته باشه. با خودم فکر میکردم این پسر الان هزار و یک جور خلاف رو یاد گرفتهاما همین الان که دارم اینا رو می نویسم تو بوتیکش نشستم و اون داره مشتری هاش و راه میندازه.  . . .

هرچه باداباد

((به نام خداوند مهربان))
 
مثل کبریت کشیدن در باد ، زندگی دشوار است. 
من خلاف جهت آب شنا کردن را مثل یک معجزه باور دارم!
آخرین دانه ی کبریتم را می کشم در باد. هرچه باداباد.
 
((سهراب سپهری))
                                    
 
 

                        . . .

حرکت در خلاف جهت جمعیت

خانمِ شماره یک:
دست کم سی سال را داشت. موهایش را سشوار کشیده و رنگ کرده بود. رنگش انصافا رنگ تک و جدیدی بود. شاید نسکافه ای، ولی خیلی زیباتر از آن. یک کلاه پشمی سفید و سیاه سرش کرده و جلوی در واگن منتظر ایستاده بود تا به سرعت از قطار بیرون برود. همه نگاه ها سمتش بود. خیلی جدی و واقعی هیچ روسری، شال یا مقنعه ای سرش نبود. حتی دور گردنش هم نبود که بگویم مثلا برای چند دقیقه خودش را خلاص کرده و بعد باز حجاب سرش می گذارد.
از پله های ایستگاه که بالا می رفتی . . .

همقفسی

بخند رو به نگاه تمام پنجره هابریز شورصدا را به کام حنجره هابگو به ماه بتابد به برکه ی تاریککنار عادت سبز درخت و زنجره هاشبیه  نور ،شبیه تلاوت خورشیدبتاب روی سکوت اریب سرسره هابرقص مثل نسیمی که توی مزرعه استبچرخ همقدم چرخ گیج فرفره هابس است این همه بی شور وشوق ،همقفسیشنا بکن به خلاف مسیر دلهره هابپاش پولک اشک ستاره را به شبمدوباره دست بکش روی زخم خاطره هاچه حرف ها توی نگاهت نشسته اما توسکوت را بشکن بعد ازاین مشاعره ها  #محمدصدوقی . . .

عشق برای آنکه محقق شود

‍ عشق برای آنکه محقق شود باید قوانین دنیای مارا زیرپا بگذارد.عشق رسوا و خلاف قاعده است؛جرمی است که دو ستاره با خارج شدناز مدار مقررشان و به هم پیوستن در میان فضامرتکب می شوند.مفهوم رمانتیک عشق که متضمن گسستنو گریختن و فاجعه است یگانه مفهومی از عشق استکه امروز ما می شناسیم،چون همه چیز در جامعه ما مانع از آناست که عشق انتخابی آزاد شود. . . .

دسترسی به اینترنت در حال برقراری است

دسترسی به اینترنت در حال برقراری است
 
 
این خبر رسمی خبرگزاری هاستلطفا اگه وصل شدید آمار بدینمن کرمانشاهم ولی نت ندارم بر خلاف ادعای خبرگزاری ها
 
https://www.asriran.com/fa/news/699429/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF-%D9%82%D9%85-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%88%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8% . . .

آموزش بهینه سازی سایت | سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سفید و کلاه سیاه چیست؟سئو به معنای بهینه سازی موتور های جستو جو گر گوگل است که در واقع با سئو، سایت شما بین رقبا بالا می آید و باعث میشود تا کاربران سایت شما را ببینند . هر چه پیش میرویم روش ها و تکنیک های بیشتری هم برای سئو و بهینه سازی موتور های جست و جو یافت میشود که یکسری از این روش ها کاملا مناسب با قوانین و الگوریتم گوگل است که به آن سئو کلاه سفید یا White Hat Seo میگویند. و یک سری از این روش ها کاملا قوانین گوگل را دور میزنند خلاف قوانی . . .

هدف برجام اقتصادی نبوده است !

غلامرضا انصاری ( معاون وزیر امور خارجه )  12 ادعای خلاف واقع بیان نموده است : یکی از آنها این است که هدف برجام ، اقتصادی نبوده است.
آقای انصاری لطفا بگویید پس هدف برجام چه بوده است!؟ معامله کردن کشور با آمریکا و غرب یا خیانت به کشور یا .
خبر 12 آبان 1398
 
سایت های شفاف ساز اعتقادی ی مذهبی:
1) www.noorisafa.ir . . .

ARیا واقعیت افزوده

واقعیت افزوده به معنای اضافه کردن چیزی است. که در آن گرافیک، صدا و بازخورد لمسی به جهان طبیعی ما اضافه می شود. بر خلاف واقعیت مجازی که  در یک محیط کاملا مجازی است، واقعیت افزوده از محیط طبیعی  استفاده می کند و به سادگی اطلاعات مجازی را در بالای آن قرار می دهد. مثل برنامه های کاربردی تلفن های همراه و کسب و کار. . . .

تولدت مبارک.

 شب از نیمه گذشته اما بر خلاف تو خواب به چشمانم نمی آید.گویا خواب از من گریزان است!امشب دلم هوایی روزهایی شده است که تمام شده است، زندگی در گذشته خوب نیست ام بد هم نیست.مراقب قلبت باش!این یک خواهش نیست بلکه یک دستور است!آن قلب برای تو تنها نیست بلکه آن قلب برای من هم هست.درست است قلب توست اما برای من است.پس مراقب باش.​ #عسلی_نصیری . . .

526. نقل قول از چارلی چاپلین

چارلی چاپلین یه جمله داره که میگه: "همیشه آخر همه چیز خوب میشه، اگه خوب نشد بدون که هنوز آخرش نرسیده"در راستای پست قبلی که توش اشاره شد "من به روزای شاد مشکوکم شک دارم ختم ماجرا اینجاست" در تاییدش باید اشاره کنم که بر خلاف حرف چارلی چاپلین، ما توی ایران معتقدیم که "آخر همه چیز بده، مزخرفه، افتضاحه، حال بهم زنه و .! اگر اینطور نبود بدون که هنوز آخرش نرسیده!" . . .

برزخ

انتخاب یک شالوده ایی ست که خداوند در درون انسان قرار داده است تا بتواند راه درست و غلط را انتخاب کند.و در لوح سرنوشت خود بنویسد.اما گاه با این شالوده انسان چنان خود را در برزخی قرار میدهد که گویا دیگران او را در این راه انداخته اند.بگذار واضحتر بگویم.مسیر رو بهت نشون میدن چپ و راست و بهت میگن.باز خودمونو میندازیم تو راهی که سالها از زندگی عقب میمانیم.اری عقب مانده ام از خدای خودم و از خودم و از همه عقب مانده ام.برزخ اینه که جایی گیر کنی نه راه پس . . .

دانلود فیلم The Irishman 2019 مرد ایرلندی

دانلود فیلم The Irishman 2019 مرد ایرلندی
دانلود رایگان فیلم The Irishman 2019 با کیفیت عالی
دانلود فیلم The Irishman 2019 مرد ایرلندی
نام فیلم: مرد ایرلندی
ژانر: بیوگرافی، جنایی، درام
زبان: انگلیسی
کارگردان: Martin Scorsese
ستارگان: Robert De Niro, Jesse Plemons, Al Pacino
محصول کشور: آمریکا
سال انتشار: 2019
امتیاز کاربران: 8.6 از 10
امتیاز منتقدین: 94 از 100
مدت زمان: 209 دقیقه
خلاصه داستان:
فیلمی بیوگرافی و جنایی محصول سال 2019 به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)