98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اینستاگرام رسمی پرستش

انواع عبادتها☘️☘️حديث☘️☘️

بحارالانوار، 78، 117. موسوعه كلمات الامام الحسین 748، ح 906. بلاغة الامام على بن الحسین، ص 171 باب سوم كلمات قصارامام حسین علیه السلام فرمود: گروهى خدا را با علاقه (به پاداش) پرستش مى كنند، این عبادت تاجران است، گروهى خـدا را از روى تـرس عبادت مى كنند، این پرستش بردگان است، و گروهى خدا را بخاطر سـپاسگزارى و تشـكّر از او پرستش مى كنند، این عـبادت آزادمردان است و آن بهترین عبادت است. ☘️☘️☘️ . . .

ما چشم انتظار مسيحا هستيم

شمع را روشن کنید»ما چشم‌انتظار مسیحا هستیم!»کتاب‌مقدس را بخوانید»عهد جاودانی با ابراهیم برای همۀ نسلها»مزمور ۱۰۵‌:‌‏۱-‏۱۰پرستش را آغاز کنید»با زندگی خود او را ستایش کنید»ما برکات عهد خدا با ابراهیم را دریافت کرده‌ایم (ر.ک. به غلاطیان ۳‌:‌‏۱۴). مزمور ۱۰۵‌:‌‏۱ را مجدداً بخوانید. هر کس به نوبت به دیگری بگوید که این آیه از ما می‌خواهد چه کاری انجام دهیم. آیا ما این‌گونه زندگی می‌کنیم؟با دعا پرستش کنید»از قسمت کتاب‌مقدسی [فوق] ب . . .

ثمرات زندگي در پرستش

اگر خداوند راه کسی را خوش بدارد، گامهایش را استوار می‌سازد؛ هرچند بیفتد، نقشِ بر زمین نخواهد شد، زیرا خداوند دستش را می‌گیرد.”   مزمور 23 -24:37  وقتی در پرستش زندگی کنی و هر روزه خداوند را بستایی افکار تو  در او تبدیل شده و این تفکر تازه تو برای خداوند شادی و لذت ببار میاورد و این یکی از راههای خشنودی خداست ، به همین دلیل تنها چیزی که میتونیم تقدیم خدا کنیم  پرستش های ماست، و کسانیکه در خشنودی خدا گام برمیدارند  قدمهایشان در خداوند استوار . . .

خدایان غسیر

راه ها دراز وعسیرشب دشوار خطیرونگاه مادران منتظردر کوچه های اعقتادصبوران درتکاپوستبی هیچ مفهومی پرستش را(پرستش به مستی؟)کفاره ی کدام گناه نکرده اتبه سنین گل وغنچهسوار برمرکب اندخُدایان عسیرشهردوان دوان خواهی تاختروزگار کور دستان رابی هیچ فلسی،دوزخ اندود . . .

چند اسم شامل حروف س ت

نام هایی که دارای جز مشترکی هستند⭐️سِتا سِتایش : به معنی پرستش اِستاتیرا : به معنی دختر ستایشگراَوِستا : به معنی اشعار مورد پرستشسِتایان : به معنی ستایش کنندهاِسپانتا : به معنی مقدس و قابل ستایشسِپَنتا : به معنی مقدس و قابل ستایش . . .

قبل از اعلام نمرات vs بعد از اعلام نمرات!

باز خدا اموات ایشون رو غریق نور و رحمت بفرماید که هیچ جا از دایره‌ی ادب پا رو فراتر نگذاشته، دانشجو دارم قبل از اعلام نمرات فقط در حد پرستش، تملق نمیگه، غیر از پرستش همه چی میگه، اونوخ بعد از اعلام نمرات، فحش میده ها، از اون فحشا!!!! خب بنده‌ی خدا دَرسِت رو بخون، مثل خیلیای دیگه، لازم نیست نه احترام بیش از حد کنی و نه فحش بدی.  . . .

صبح مان را با یاد امام زمانمان آغاز کنیم

وظایف منتظر- معرفت نسبت به حضرت ولی عصر علیه السلاماز حضرت امام صادق علیه السلام نقل شده است که: روزی امام حسین علیه السلام بر اصحاب خود وارد شدند، بعد از حمد خدا و درود بر پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله فرمودند:یا ایها الناس ان الله ما خلق العباد الا لیعرفوه فاذا عرفوه عبدوه فاذا عبدوه استغنوا بعبادته عن عبادة من سواه، فقال له رجل: بابی انت وامی یابن رسول الله ما معرفة الله؟ قال: معرفة اهل کل زمان امامهم الذی یجب علیهم طاعته (1) ;ای مردم! خدا . . .

حلق های گرفته

مجروحم از نگفتنِ بی گاه، از سکوت//آه از سکوت! آه! خدا! آه از سکوت!*****انگار بسته اند گلوگاه جاده را // باری چه می کشیم من و راه از سکوت*****دشنامکی دهید مگس را که شهرتی // برهم زده است این بد و بیراه از سکوت***** ای داد دل شکسته به پا خیز و باد شو // ابری شده است حوصله ی ماه از سکوت***** تا کی دلا پرستش لات و مناتها؟! // هر بت تجسمی است به والله از سکوت! ***** حلقی گرفته ام نه ز فریاد که از سکوت // آه از سکوت! آه! خدا! آه از سکوت . . .

معرفی خدایان هندی

در اینجا مناسب دیدم که در مورد خدایان معروف هندوها مطالبی بنویسم . شاید برای کسانی که مثل من علاقمند باشند به دانستن این داستانها ، جالب توجه باشد . این مطالب را از منابع مختلفی از جمله اینترنت جمع آوری کرده ام و قسمت اعظم آن مربوط به سفرنامه دنیای زیبای ما از جناب آقای دکتر خسروجردی استاد عزیز دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد . هندوها در هر کدام از شهرها و ایالتهای هندوستان ، خدایان مختلفی را قبول داشته و پرستش می کنند . البته ناگفته نماند که . . .

زیباترین غزل

زیباترین  غزل  که  برایت  سروده‌  اماز  شاه  بیت  چشم  خمارت  ربوده  ام ویرانی  ام  ز  گردش  ایام  بد  نبودعمری  خراب  خاطره  های  تو  بوده  ام حتی  تمام  خاطره  های  دروغ  رانا  باورانه  من  ز  تو  باور  نموده  ام گاهی  میان  کعبه  خدایی  چو  میکنیمن  بازوان  خود  به  پرستش  گشوده  ام گویا  خدا  تورا  به  جهان  هدیه  داده  بودبی  انتها  سخاوت  او  را  ستوده  ام لعل  لبت  کجا  و  من  در  به  در  کجاآنی  نبوده  ام  که  تو  خواهی،  نب . . .

سلام علیکم

سلام :)
خبر از هیچکـی ندارم امیدوارم حال دل همتون خوب باشه دوستان 
خیلی وقته ننوشتم اینجا شاید از یک ماه بیشتر ولی در تلاشــم بنویسم و یکم این حال و هوای دپرسی و چه کنم چه نکنم رو از خودم دور کنم .
روزای من همش در راه تحصیل و یادگیری میگذره ، همیشه زمانبر هست این زندگی برای من تا زندگی بشه :))))
#یه پرستش نق نقــــــــو . . .

واریزوام صندوق رفاه فرهنگیان درماه مهر98

امروز سه شنبه مورخ 1398/08/14 وام صندوق وام رفاه فرهنگیان درماه مهر سال 1398به حساب همکاران شاغل واریزمی شود .وام گیرندگان صندوق رفاه مهر ماه 1398ردیفکدپرسنلیوضعیتسهام ماه قبلمبلغ وام170604135رسمي60,589,934150,000,000270593954رسمي60,169,935150,000,000370591492بازنشسته59,589,934150,000,000470592342بازنشسته59,389,934150,000,000570600191رسمي58,879,934150,000,000670601228رسمي58,599,934150,000,000770600152رسمي58,500,000150,000,000870602251رسمي58,439,934150,000,000915225102بازنشسته41,789,934100,000,0001070282800بازنشسته41,789,934100,000,0001170580624بازنشسته41,789,934100,000,0001270581591بازنش . . .

استفده از چند اكانت اينستاگرام در يك گوشي

چطور از چند اكانت اينستاگرام در یك گوشی اندروید استفاده كنیم
استفاده همزمان از چند اكانت اينستاگرام در یك گوشی اندروید
 
در نسخه جدید اينستاگرام این قابلیت اضافه شده است كه شما بتوانید همزان چندین اكانت خود را فعال كنید بدون اینكه از دیگری خارج شوید وارد اكانت های دیگر خود شوید برای آموزش این كار با وب سایت برا تو همراه شوید …
 
ابتدا نیاز هست كه آخرین نسخه از اينستاگرام را نصب كنید
 
برنامه های كاربردی شبكه های اجتماعی . . .

نفْس های بی حوصله

فکر می کنید چرا وقتی آدم بیکار می شه، برای خودش کار می تراشه؟ چرا آدم ها به بازی های کامپیتوری علاقمندن؟ چرا گاهی بی حوصله و بی انگیزه می شیم؟
دلیلش این هست که نفس (روح) انسان احتیاج داره به یکسری اهداف برسه. چالش یکی از نیازهای اصلی انسان هاست. خدا ما رو اینجوری آفریده. این صفت رو با دیگر صفات اگر در نظر بگیریم، می بینیم خدا ما رو جوری آفریده که خودمون رو تکامل بدیم و به پرستش او برسیم.
موقعی که بی حوصله شدید، به این موضع هم فکر کنید! . . .

اضافه کردن استيكرهاي مكاني به عكس وكليپ هاي خود

چگونه استیكرهای مكانی به عكس وكلیپ های خود در اينستاگرام اضافه كنیم
قابلیت جالب استوری در اينستاگرام بسیار پرطرفدار است و استقبال بسیار خوبی از آن شده است. اينستاگرام امروز اعلام كرده كه می‌توان در بخش Stories از استیكرهای مكانی یا Geostickers استفاده كرد كه در ادامه به معرفی بیشتر آن می‌پردازیم.
از ۶ ماه پیش كه قابلیت استوری به اينستاگرام اضافه شده، كاربران زیادی از آن استفاده می‌كنند و بنابر گزارشات بیش از ۱۵۰ میلیون كاربر هر روز به نو . . .

مواقع شادی،ستایش خدا

???? ???? مواقع شادی،ستایش خدا
???? ???? مواقع سخت،یافتن خدا
???? ???? مواقع آرام،پرستش خدا
???? ???? مواقع دردناک ، اعتماد به خدا ???? ???? و در تمامی مواقع تشکر از
” خدا ”

چگونه می توان محیط مدرسه را به محیطی با نشاط وشاد تبدیل نمود. . . .

هدف آفرینش انسان برای بندگی و معرفت خدای متعال است و در سایه پرستش خداوند است که انسان به کمال و مقام قرب الاهی می رسد. نماز، بهترین صورت اظهار عبودیت و بندگی خالق متعال است. التزام به نمازهای پنج گانه، سبب فضیلت روان و قدرت روحى است که انسان را از ارتکاب گناه و رفتار ناشایسته باز می دارد و نیروى تقوا را در روان انسانى قوی تر می کند. در این صورت است که می توان فهمید چرا نماز، کلید دروازه بهشت است. . . .

نماز خواندن ساده برای فهمیدن

به نام خداوند یکتاای خداوند بخشنده ومهربانوای خداوندی که همه‌ی نیازمندان قصد تورا می کنندوهیچ شبیه و مانندی مثل تونیستتنها تورا می پرستم واز تو یاری می خواهممن را به راه راست هدایت فرما واز ثروت بی کرانت به من اعطا فرماپاك و منزّه ای،ای پروردگار بزرگ ،تو را سپاس مى ‏گویم.پاك و منزّه ای ،ای خداوند بلند مقام تو را سپاس می‌گویم.هیچ كس شایسته پرستش‏ خداوند یکتا نیست، یگانه است و شریك ندارد. . . .

آموزش اينستاگرام

Instagram یک اپلیکیشن برای دستگاه های iOS ، Android و Windows Phone است که به کاربران امکان می دهد عکس ها را در انجمن اينستاگرام یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و بارگذاری کنند. برای مشاهده آموزش های اينستاگرامی به سایت چگونه مراجعه کنید.آموزش اينستاگرام . . .

دعا

وَقَالَ رَبُّکُمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکُمْ إِنَّ الَّذِینَ یَسْتَکْبِرُونَ عَنْ عِبَادَتِی سَیَدْخُلُونَ جَهَنَّمَ دَاخِرِینَو پروردگارتان فرمود مرا بخوانید تا شما را اجابت کنم در حقیقت کسانى که از پرستش من کبر مى ‏ورزند به زودى خوار در دوزخ درمى ‏آیند
در واقع دعا در پیشگاه حضرتش  یعنی اجابت دعوتش برای ظهور جود و کرمش
یاد ده ما را سخنهای دقیقکه ترا رحم آورد آن ای رفیق
هم دعا از تو اجابت هم ز توایمنی از تو مهابت هم ز تو
گر خطا گفتیم ا . . .

هراساني

اگر چه می‌سپرم راه دل به آسانیبه خون جان و تنم كرده خو هراسانیبه پای من، چه زنی سنگ آزمون هر دمچه اشكم از مژه بارد چو ابر نیسانیبه زیر چتر پریزاد عشق خواهم رفتز دست خسرو خوبان مرا چه ترسانی؟!دلا مگرد و مزن لاف شور و بدمستیشبی به جرگه‌ی مستان درآ چو زین‌سانیاز آنچه بر سرم آید ز دوست گر بینیكلاه سرزنشم به ز تاج ساسانیتو را كه زخم زبان و چو زهر چشمی ازوستگرت بود گله‌مندی ز ناسپاسانیشكیب و شرم و پرستش در آفتاب وفابجو، بجوی اگر از راه و چاه پرسان . . .

سفردراربعین

بادل بیاسفرکن دراربعین مولا/بنگرشکوه دین رادرسرزمین مولا/عشق حسین وزینب سرمنشاء پرستش/بین وحدت وبصیرت در همنشین مولا/پای پیاده رفته زائر به کربلایش/دنیانظاره گرشد بر مومنین مولا/عاشق قدم گذارد در وادی محبت/شورحسین بسیار در زائرین مولا/بازمزم ولایت عالم شود مسخّر/ایمان زائرینش گشته نگین مولا/دراهل بیت احمد شورعزا بپا هست/اشک و توسل ماشد دلنشین مولا/اینهاهمه نشان روزظهور مهدی است/یاران اربعینی باشدامین مولا/مهدی درانتظار یک لشکر فراوان/ . . .

آموزش هاي بازاريابي ديجيتال

زمانی که در آموزشگاه فعالیت می کردم، یک مسابقه طراحی کردیم و در یک سمینار اعلام کردیم که اگر تا پایان سمینار به جمع دنبال کنندگان اينستاگرام بپیوندید در این مسابقه و قرعه کشی آن شرکت داده می شوید.همین کار باعث شد که تعداد زیادی از حضار اينستاگرام آموزشگاه را دنبال کنند و به دلیل محتوای مفیدی که در اينستاگرام منتشر می کردیم برای همیشه از دنبال کنندگان ما باشند. به همین راحتی تعداد زیادی دنبال کننده واقعی به دست آوردیم.آیا شما روش‌های طبیع . . .

عقل چیست؟ عاقل کیست؟

♦️عقل چیست ؟؟؟!♦️
✅یکی از اصحاب امام صادق علیه السّلام می گوید از آن حضرت پرسیده شد :
مَا الْعَقْلُ ؟؟؟! قَالَ : مَا عُبِدَ بِهِ الرّحْمَنُ وَ اکْتُسِبَ بِهِ الْجِنَانُ قَالَ : قُلْتُ : فَالّذِی کَانَ فِی مُعَاوِیَةَ ؟! فَقَالَ : تِلْکَ النّکْرَاءُ تِلْکَ الشّیْطَنَةُ وَ هِیَ شَبِیهَةٌ بِالْعَقْلِ وَ لَیْسَتْ بِالْعَقْلِ.
عقل چیست ؟؟؟!فرمود : چیزی است که به وسیله ی آن خداوند پرستش می شود و بهشت بدست می آیدآن شخص می گوید : گفتم :پس آن چه که م . . .

آرامش کربلا

نام مهدی هست آرامش برای کربلا/یاد او شوق رسیدن تاحریم کبریا/لحظه لحظه شدمجسم کربلا بر دیده اش/چشم اوگریان همیشه هست بهر نینوا/یادمان برحسین و جمله اصحابش شود/بهریاری ولایت شیعه را داده ندا/دشمنان راخوار سازد یادونام حضرتش/شیعیان نینوایی یاوردین خدا/جمعه هایک حس وشوری بردل مومن دهد/مملو عشق وبصیرت قلبهای پرولا/در رکاب رهبرخود سوی اوآماده باش/بهرایران مهدویت دائما دارد دعا/ماهمه سربازحیدرجانفشان بر حسین/حس زیبای پرستش با عنایات رضا/یاابا . . .

تبليغات در اينستاگرام

تبلیغات در اينستاگرام به صورت هدفمند با کافه فالوور تبلیغات در اينستاگرام یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات در فضای مجازی است. چون طبق آمار موجود بیشتر از 15 میلیون کاربر ایرانی در این اپلیکیشن محبوب حضور دارند و این کاربران، برندهای محبوب و مورد علاقه شان را از طریق اينستاگرام دنبال می‌کنند.تبلیغات ساعتیتبلیغات هدفمند 24 ساعته در پیج های برتر اينستاگرامی را در چارچوب یک برنامه ریزی منسجم طبق گروه مخاطب، موضوع و هدف شما اجرا . . .

شرایط استخدام رسمی

⭕️شرایط لازم برای ورود به استخدام رسمي❇️ماده 14 داوطلبان ورود به استخدام رسمي باید دارای شرایط ذیل باشند:  ‌الف - حداقل داشتن سال تمام و نداشتن بیش از 40 سال تمام.  ب - تابعیت ایران.  پ - انجام خدمت زیر پرچم یا معافیت قانونی در صورت مشمول بودن.  ت - نداشتن سابقه محكومیت جزایی مؤثر  ث - عدم محكومیت به فساد عقیده و عدم معروفیت به فساد اخلاق و تجاهر به فسق و معتاد نبودن به استعمال فیون و مبتلا نبودن به امراض‌مسریه.  ج - حداقل داشتن گواهی‌نام . . .

اینگرسول

دین و مذهب از انسان عبادت می‌طلبد.چیزی که انسان نباید به هیچ موجودی، انسانی و یا یزدانی بدهد.پرستش دیگری یعنی پایین آوردن خود.عبادت وحشت و ترس است.وحشت و ترسی بیهوده و امیدی کور.عبادت است که تنها یکی را بالا می‌برد و تعداد زیادی را به پایین می‌کشد.عبادت برای ان کاخ می‌سازد و برای جرائم بنای یادبود.شخص عابد حتی برای دستان خود دستبند می‌سازد. روح عبادت روح بیدادگری است.یک روشنفکر هرگز زانو نمی‌زند.بدن به هرچه گرایش داشته باشد، روح روشنف . . .

سوره ابراهیم از عبدالباسط

یک آیه از سوره ابراهیم با صدای استاد عبدالباسط که جز محافل مسجد الاقصی در اواسط دهه شصت هست.
وَإِذْ قَالَ إِبْرَاهِیمُ رَبِّ اجْعَلْ هَٰذَا الْبَلَدَ آمِنًا وَاجْنُبْنِی وَبَنِیَّ أَن نَّعْبُدَ الْأَصْنَامَ (35)و (یادآر) وقتی که ابراهیم عرض کرد: پروردگارا، این شهر را مکان امن و امان قرار ده و من و فرزندانم را از پرستش بتان دور دار.
بشنوید . . .

فیلم دیدن عبادت است

کار تماشاگر نوعی پرستش و بندگی و قبول ولایت است. او از خود سلب اختیار میکند و در یک فضای تاریک ، چشم به صحنه‌ای روشن می‌سپارد و منتظر مینشنید تا فیلمساز او را سحر کند. فضا نیز تاریک شده است تا هیچ چیز جز فیلم ، توجه او را به خود جلب نکند و امکان استغراق در فیلم به تمامی فراهم شود . گوش و چشم و روح و عقل و اختیار بیننده ، همه به فیلمساز سپرده شده است . این کار ماهیتا نوعی عبادت است و از لحاظ "اخلاق" نیز توجه "غایت" آن ، ارزش پیدا میکند ؛ یعنی با توجه ب . . .

آنانتا جلیل: دلیل اصلی خلقت پرستش خداست

آوای سنت :یک بازیگر بنگلادشی که اخیرا به اسلام گرایش یافته قصد دارد از شهر خود برای تبلیغ اسلام در میان نسل جوان استفاده کند.به گزارش آوای سنت به نقل از دیلی میل، آنانتا جلیل بازیگر 39 ساله بنگلادشی که تازه به اسلام گرایش پیدا کرده در داکا برای مردم صحبت کرد و هزاران تن از طرفدارانش برای سخنان او جمع شدند. عکس‌های او نیز که جامه بلند اسلامی به تن دارد در تمام شبکه‌های اجتماعی این کشور منتشر شدند. ادامه مطلب ⬅️ آوای سنت  . . .

خريد فالوور اينستاگرام

 هر کاربری که به دنبال افزایش سریع فالوور فوری اينستاگرام است و خرید فالوور واقعی اينستاگرام می باشد به لینک زیر مراجعه کرده تا به صورت کامل راهنمایی شوید.تمام سوال های شما درباره پیج های اينستاگرامی تان وهم چنین اطلاعات ناقص شما به صورت کامل برطرف می شود.https://blog.iamir.co/ . . .

کنار هم گذاشتن تصاوير عريض پانورامابه صورت چند عكس كنار هم در اينستاگرام

چگونه تصاویر عریض پانوراما را به صورت چند عكس كنار هم در اينستاگرام قرار دهیم؟
اخیرا قراردادن چند تصویر در یك قاب برای انتشار در شبكه‌های اجتماعی نظیر اينستاگرام، بسیار محبوب شده و اپلیكیشن‌های متعددی نیز برای این موضوع توسعه یافته است. حال اينستاگرام خود دست به كار شده و اپلیكیشن Layout را برای این منظور منتشر كرده است
 
Layout اپلیكیشن مستقلی است كه می‌توان آن را بصورت جداگانه روی گوشی‌هوشمند نصب كرد. ایسنتاگرام پیش از این نیز اپ . . .

ترفندهای اینستاگرام

به این آمار دقت کنید: ۴ میلیارد لایک در پست های جدید روزانه و بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه!!! این آمارها گویای یک حقیقت است: محبوبیت روز افزون اينستاگرام در جهان! اگر شما هم از طرفداران و کاربران اينستاگرام هستید با ما همراه باشید تا با ترفندهای اينستاگرام آشنا شوید. آموزشی جامع و کامل که شاید کمتر جایی دیده باشید. . . .

دفتر ترجمه رسمي تهران

دفتر ترجمه رسمي تهرانبا گسترش روز افزون مهاجرت به کشورهای مدرن و پیشرفته به خصوص کشورهای مهاجر پذیر مانند فرانسه ترجمه مدارک مستندات شخصی و سوابق تحصیلی جهت ارائه و اثبات هویت فردی و تحصیلی امری مهم و اجتناب ناپذیر است. امروزه موسسات بسیاری در این زمینه تحت عنوان دفتر ترجمه رسمي در تمام استانه ها آماده ارائه خدمات  ترجمه مدارک و . می باشند. پیدا کردن یک دفتر ترجمه رسمي در تهران بسیار آسان بود و از میان چندین دارالترجمه رسمي تهران ب . . .

نماز چیست ؟

نماز در لـغت به معناى پرستش, نیاز, سجود, بندگى و اطاعت, خم شـدن بـراى اظـهـار بـندگى و یکى از واجبات دین است.
 
نماز عبادت مـخصوصى است که مسلمانان پنج بار در شبانه روز به جا مى آورند. 
نماز یعنى خدمت و بندگى, فرمان بردارى, سر فرود آوردن و تعظیم کردن به نشانه احترام. 
نماز, داروى فراموشی و وسیله ذکر خداوند است.
 
نماز, رابـطه معنوى مخلوق با خالق است.
 
نماز یعنى دل کندن از مـادیـات و پـرواز دادن روح; یـعـنى پا را فراتر از دیدنى ها و شنیدنى ها نهادن. . . .

آموزش کسب درآمد از اينستاگرام

آموزش کسب درآمد از اينستاگرام و ترفندهای طلایی بازاریابی با اینستاقیمت: 4800 تومان کسب درآمد از اينستاگرام +3 هدیه (نرم افزار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی تلگرام - چند نرم افزار افزایش بازدید سایت-پکیج کسب درآمد اینترنتی که با فعالیت در سایتهای معرفی شده در پکیج که برای کسب درآمد واقعی از اینترنت معرفی شدند(نه مثل تبلیغات فریبنده)میتونید بدون تجربه،2 روزه هزینه این پکیج رو به دست بیارید و با کسب تجربه درآمد عالی با فعالیت در سایتها که . . .

گنگ ترین حالت ممکن

شده همه چی براتون گنگ و بی مفهوم بشه؟!مثلا میدونید کی هستید،کجا هستید،چیکار میکنید و چه تصمیم و برنامه ای برای آیندتون دارید؟!اصلا مطمئنید که آینده ای وجود داره؟؟آیا از فکر کردن به خودتون،اشتباهات زندگیتون و تجربه هاتون خسته شدید؟؟کیا مثل من هیچ وقت معنی و وجود خدا و پرستش خدا رو درک نکردن؟؟کیا مثل من معنی عشق به هر چیز و هر کسی رو متوجه نشدن و ازش ترسیدن؟کیا مثل من خواستن فردا که از خواب بیدار میشن رو خودشون کار کنن و بشن اون آدمی که دلشون . . .

فيلم آموزشي اينستاگرام

اينستاگرام هم مثل خیلی از نرم افزارهای دیگر ، ضمن تلاش های شرکت سازنده اش برای حفظ کیفیت و رفع مشکلات آن ، با خطا ، کندی ، هنگ کردن و . مواجه است و در مقابل برای کاربران هم با مشکلات چون ریپورت ، سیاه شدن استوری ، باز نشدن فیلم و . موانعی را ایجاد می کند. اما در کنار این مشکلات ، هربار که نسخه جدیدی از آن منتشر می شود قابلیت هایی را به برنامه می افزاید که مانع از دل کندن کاربران می شود ، امکاناتی که در انتشار استوری ، IGTV که مشکل کوتاه بودن ویدیوه . . .

کسب درآمد از اینستاگرام

قصد دارید کسب و کاری برای خود راه بیندازید ولی سرمایه کافی برای اجاره و یا خرید مغازه‌ای در پاساژهای بزرگ شهر را ندارید؟ پس از همین حالا دست به کار شوید و از فرصت طلایی اينستاگرام استفاده کنید. کسب درآمد از اينستاگرام موضوعی است که در سال های اخیر در ایران مطرح است و حتی برخی ادعا می کنند درآمدهای میلیونی از اينستاگرام کسب می‌کنند. احتمالاً شما هم برای کسب درآمد از اينستاگرام نقشه‌هایی دارید اما نمی‌دانید از کجا  باید شروع کنید. با ما ه . . .

" کسی خونه هست؟ "

سلام :")
نمیدونم چند وقته درست و حسابی سر نزدم به اینجا. راستش فعالیتم رو به اينستاگرام انتقال دادم ولی دلم نیومد اینجا رو ببندم. ریویوها رو از حالا به بعد، هم توی وبلاگ و هم اينستاگرام آپ میکنم. اگه اینجا براتون سخته به اينستاگرام کوچ کنین^^
اینم آدرس پیج:
sahrabookonalist@ . . .

دنیا

یه عده هستن که اونقد به عشقشون بها میدن و رنگ و لعاب بهش میدنو پرستش میکنن که اگه کسی ازش در مورد عشقش بپرسه میگه :عشقم دنیامهبعد طرف با یه نه کوچولو و دوست ندارمو ازدواج با یکی دیگه دنیاشو میپاچه به هم.چرا؟چون هنوز هیچ تعهدی بهش نداره و طرف در حد یه سرگرمی خیلی ساده و کوچولو به دنیای جنابعالی نگاه میکرد، البته دلایل دیگه هم میتونه داشته باشه، مثل بی وفایی، اجبار پدر و مادر، چشم و هم چشمی مامان دختره که چشم دیدن باز شدن بخت نجمه دختر شهنازو ن . . .

میزگرد در مورد افزایش قیمت بنزین در سایت جماران

 
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.دریافتمدت زمان: 3 دقیقه 45 ثانیه
 
نخستین نشست ابرچالش های ایران در جماران ـ متن کامل
افزایش نرخ بنزین حداقل 14 درصد تورم و بالغ بر 1500 هزار میلیارد تومان رانت ایجاد می کند
کدخبر: 1273404
نسخه چاپی
۱۳ . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)