98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

اینستاگرام سبحان بندانی

دانلود آهنگ آی دده وای دده از وقار سبحان ترکی

دانلود آهنگ ای دده وای وقار سبحان
متن آهنگ ای دده وای وقار سبحان♪♪♪ حله جوانام آزدی یاشیم ♪ یورولموشام شیشیب باشیم ♪♪♪♪ ایستیرم ایچیم آشیم ♪ آی دده وای وای دده وای ♪
دانلود آهنگ ای دده با صدای وقار سبحان از سایت
♫♫ مای تهران موزیک ♫♫

آهنگ ای دده وای وقار سبحان که میتوانید با دوستان خود به اشتراک بزارید؛ ممنون
همچنین میتوانید برای درج نظرات خود مربوط به آهنگ ای دده در پایین صفحه نظر خود را ارسال فرمایید.
آهنگ خانوم یکمی آرومتر رو میتو . . .

دانلود آهنگ ای دده وای وقار سبحان ( نه ترس جهنم نه حرص بهشت )

دانلود آهنگ ای دده وای وقار سبحان ( نه ترس جهنم نه حرص بهشت )

دانلود آهنگ ای دده وای وقار سبحان
متن آهنگ ای دده وای وقار سبحان♪♪♪ حله جوانام آزدی یاشیم ♪ یورولموشام شیشیب باشیم ♪♪♪♪ ایستیرم ایچیم آشیم ♪ آی دده وای وای دده وای ♪
دانلود آهنگ ای دده با صدای وقار سبحان از سایت
♫♫ مای تهران موزیک ♫♫
 
آهنگ ای دده وای وقار سبحان که میتوانید با دوستان خود به اشتراک بزارید؛ ممنون
همچنین میتوانید برای درج نظرات خود مربوط به آهنگ ای دده در پ . . .

در عشق غمی نهفته هردم

درعشق غمی نهفتههردمدرغم شرری نهفتههر دمدرهرشرری نهفتهغم هماین عشق عجب حکایتی شدما را به غم تو مبتلا کردآنجا به غم تو آشنا کردبارنج فراق غم بپا کردباشعر زغم ترانه ها کردخندید به حال زارم آخرمجنون  وبه عشق مبتلا کرداز جام وفا مرا صفا داداز درد به جام ما بلا دادیکدم زعنایتی شبانهسجاده ای از من ودعا دادمن شاکر لطف حی سبحانمن خادم درگه توسلطانمن عاشق  یارم ازدل وجانجانا بکن استجابتی نوعاشق شدم وحکایتی نودرجام من ازوفا بلا ریزدرباده ما  می  ص . . .

سرّ همراهی تحمید و تسبیح (سبحان ربّی الاعلی و بحمده)

آیت الله جوادی آملی: ما کسی را تسبیح می‌کنیم که از او کمک می‌خواهیم. کسی که می‌تواند مشکل ما را حل کند، باید مشکل نداشته باشد. کسی که بی‌نیازی ما را تأمین می‌کند، باید بی‌نیاز باشد.یک. ما چون خودمان نیازمندیم، تنزیه می‌کنیم کسی را که مشکل ما را حل می‌کند؛ این می‌شود تسبیح» [سبحان الله].دو. چون مشکل ما را حل می‌کند و نیاز ما را برطرف می‌کند، حق‌شناسی می‌کنیم و او را شکر می‌کنیم، این می‌شود تحمید» [و بحمده]. . . .

صندوق رأی، راه تحقق وعده الهی برای تغییر

به نام خدای سبحان - سلام علیکمجلسه هفتگی بیان تفسیر قرآن کریم / دکتر محمد لطفی‌زاده - سه‌شنبه 28 آبان 98 ترجمه آیه 11 سوره مبارکه رعد : (برای انسان، مأمورانی است که پی‌درپی، از پیش‌رو و از پشت سرش او را از فرمان خدا (حوادث غیرحتمی) حفظ می‌کنند، (امّا) خداوند سرنوشت هیچ قومی (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند و هنگامی که خدا اراده سوئی به قومی (بخاطر اعمالشان) کند، هیچ چیز مانع آن نخواهد شد و جز خدا سرپرستی نخ . . .

گنج مخفی

یعنی در ذات حق گنج بی پایان نهفته است.خدا در روزعاشورا جلوه ای از گنج مخفی اش را رونمایی کرده است.من بخال لبت ای دوست گرفتارشدمچشم بیمارتورا دیدم وبیمار شدم.آری بیماربودم وآن روز بچشم خود دیدم که خدای سبحان چگونه جلوه ای ازجمالش را به رخ خورشید عالمتاب می کشد. . . .

*دل امام، ظرف ارادهٴ خداوند*

* بسم الله الرحمن الرحیم *
 
در حقیقت یک فیض درونی است که از طرف خدای سبحان به قلوب أئمه(علیهم السلام) می‌رسد و از آنجا به دلهای مؤمنین می‌رسد. لذا در ذیل این کریمهٴ و ما تشاءون إلاّ أن یشاء الله این روایت آمده است که قلوبنا أوعیة لمشیّة الله ؛ فرمود که دلهای ما ظرف ارادهٴ خداست.
این اراده که در کتاب و سنت استعمال می‌شود، نوعاً اراده صفت فعل است و این فعل خارج از ذات است یک موجود امکانی است وقتی صفت فعل شد، موجود امکانی شد، باید از خارج ذات انتز . . .

درخت عزیز

به نام خداوند سبحان درس فیزیولوژی گیاهی یه بخش آزمایشگاه داره و باید گزارش تحویلبدیم.استاد هم در راستای حفظ منابع جنگلی و برهم نزدن ایستمطبیعی و درنتیجه پایداری هوای پاک و باقی ماندن نسل بشر!!!!!!!!!! بفرمودن که گزارش کاراتونو با word ایمیل کنید. . . .

اوروسیترا UROCITRA

شکل دارویی : قرص پیوسته  رهشبسته بندی : قوطی 90 عددیمواد موثره: پتاسیم سیترات 5 یا  10میلی اکی والاندسته دارویی :الکترولیت ها-دفع سنگ کلیهسازنده: شرکت داروسازی سبحان دارو . . .

استفده از چند اكانت اينستاگرام در يك گوشي

چطور از چند اكانت اينستاگرام در یك گوشی اندروید استفاده كنیم
استفاده همزمان از چند اكانت اينستاگرام در یك گوشی اندروید
 
در نسخه جدید اينستاگرام این قابلیت اضافه شده است كه شما بتوانید همزان چندین اكانت خود را فعال كنید بدون اینكه از دیگری خارج شوید وارد اكانت های دیگر خود شوید برای آموزش این كار با وب سایت برا تو همراه شوید …
 
ابتدا نیاز هست كه آخرین نسخه از اينستاگرام را نصب كنید
 
برنامه های كاربردی شبكه های اجتماعی . . .

دعای سواری

سُبْحانَ الَّذِی سَخَّرَ لَنا هذا وَما کنّا لَهُ مُقْرِنِینَ * وَ إِنّا إِلی رَبِّنا لَمُنْقَلِبُونَ.(1)منزّه است خدایی که این مرکب را برای ما مسخَّر ساخت، و گرنه ما توان آن را نداشتیم، وما به سوی پروردگارمان باز می گردیم.» . . .

برق و دانشگاه

به نام خداوند سبحان ساعت ۴تا۶ عصر کلاس در حال اجراست .حالا برق میره(کجا.نمی دونم)همه خوشحال که الان کلاس تموم میشه.برق اضطراری رو وصل می کنن.استاد میگه بی خود نیست دانشگاه دوم کشورید. بعد دوباره برق میره و میاد یهو یکی از بچه های کلاس میگه ((( الااااااا.هم))))و کلاس می ترکه از خنده.خانوم ع . . .

اضافه کردن استيكرهاي مكاني به عكس وكليپ هاي خود

چگونه استیكرهای مكانی به عكس وكلیپ های خود در اينستاگرام اضافه كنیم
قابلیت جالب استوری در اينستاگرام بسیار پرطرفدار است و استقبال بسیار خوبی از آن شده است. اينستاگرام امروز اعلام كرده كه می‌توان در بخش Stories از استیكرهای مكانی یا Geostickers استفاده كرد كه در ادامه به معرفی بیشتر آن می‌پردازیم.
از ۶ ماه پیش كه قابلیت استوری به اينستاگرام اضافه شده، كاربران زیادی از آن استفاده می‌كنند و بنابر گزارشات بیش از ۱۵۰ میلیون كاربر هر روز به نو . . .

من گم شده ام

خدمت استاد عظیم الشان ما در معارف الهیه حکیم متاله عارف مستقیم حضرت آیت الله جوادی آملی دامت برکاته وقتی این مساله را مطرح کردم که :
من گم شده ام مرا پیدا کن و سرجایم بنشان»
فرمود :
هر لحظه که چیزی را به خود یا به غیر خدای سبحان نسبت دادیم ،خود را گم کرده ایم ؛اگر خود و غیر خدا را ندیدیم و فقط خدا و مجاری او را دیدیم معلوم می شود در راه هستیم .هرچه هست و هرچه داریم از آنِ خداست »
سید علی طباطبایی ـ تجلی اعظم ص ۱۴۳ . . .

دعای آخر صفر با ترجمه

 
”سُبحانَ الله یا فارِجَ الهَمّ وَ یا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج هَـمّی وَ یَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّهَ حیلَتی وَ ارزُقنی حَیثَ لا اَحتَسِب یا رَبَّ العالَمین”
ادامه مطلب . . .

به نام خداوند سبحان

خدایا
تا تو با منی
من چه غم دارم از این ثانیه‌ها
هر چه آید به سرم
لطف تو و رحمت توست
چه منم خواست کنم یا که تو بر من بدهی
هرچه هست
عاقبتش نیک و سرانجامش نیک
زهره مهدیان . . .

پارادوکس عنوان و شهرت

به نام خداوند سبحان درس حبوبات استاد میگه به یکی میگه شاید باورتون نشه ولی یه هفتههست دارم فکر میکنم فامیلیتون چی بوده.یهو یکی از پسرا میگه استاد ایشون خانم.هستن تو عنوان و اسمشون پارادوکس هست .اینجوری که فکر کنید دیگه هیچوقت فراموش نمی کنیدبعد خانومه برمیگرده و با لبخند اعتراضی به مدت چند ثانیه نگاش میکنه. . . .

آموزش اينستاگرام

Instagram یک اپلیکیشن برای دستگاه های iOS ، Android و Windows Phone است که به کاربران امکان می دهد عکس ها را در انجمن اينستاگرام یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و بارگذاری کنند. برای مشاهده آموزش های اينستاگرامی به سایت چگونه مراجعه کنید.آموزش اينستاگرام . . .

دکتری هم ایجوری نیست

به نام خداوند سبحان فیزیولوژی گیاهی گفته برا گزارشا باید بحث خوبی داشته باشیحالا ای هی گفت و هی گفتما رو هم جو گرفت یه چیز توپی بنویسیم.درمورد پتانسیل برگ بود همه غلظت ها علامت حرکت رو به بالاتو روش شارداکوف.ماهم نوشتیم اگه اینجوری بوده پس میشه گفت برا مناطق گرمسیری این درخت و برگش شرایط تنش رو بهتر تحمل میکنه. تو بازبینی گزارش استاد گفت .اصن این حرف رو دانشجوی ارشد و دکتری هم نمیتونه بزنه.خیلییییی مسائل دیگه ای درگیره. . . .

جالب

به نام خداوند سبحان چند وقت پیش داشتم تو کوچه پس کوچه های نزدیک خوابگاهمی رفتم که برم شهر.دیدم یه نونوایی داره نون سنگک میزنهاز یه مرد می پرسم دونه ای چندِ؟میگه:۷۰۰تشکر می کنم و میگذرم.یهو از پشت سر صدام میکنه.آغا.برمی گردم.با یه حالتی میگه اگه مشکلی بابت پولش هست من حساب کنممی خندم و میگم نه ممنون مشکلی نیست.میگه جدی میگم اصلا مهمون من.با خنده میگم متشکرم فقط می خواستم قیمتشو بدونم.  . . .

آموزش هاي بازاريابي ديجيتال

زمانی که در آموزشگاه فعالیت می کردم، یک مسابقه طراحی کردیم و در یک سمینار اعلام کردیم که اگر تا پایان سمینار به جمع دنبال کنندگان اينستاگرام بپیوندید در این مسابقه و قرعه کشی آن شرکت داده می شوید.همین کار باعث شد که تعداد زیادی از حضار اينستاگرام آموزشگاه را دنبال کنند و به دلیل محتوای مفیدی که در اينستاگرام منتشر می کردیم برای همیشه از دنبال کنندگان ما باشند. به همین راحتی تعداد زیادی دنبال کننده واقعی به دست آوردیم.آیا شما روش‌های طبیع . . .

تبریک

به نام خداوند سبحان. یکشنبه ۲۷ ابان ۹۸ساعت اول کلاسیتو تایم استراحت کلاسیخانم.آ با اجازه استاد شیرینی پخش کردبابت نامزدیشونان شاء الله که خوشبخت بشن دنیوی و اخرویحالا یه نفر هست(خانم.ع) هی با ایشون شوخی میکنهبعد امروز همین ایشون می گفت همیشه دلم می خواد۷_۸ تا کُر داشته باشم.می خندن و می گن مگه جوجه کشیه.میگه اسماشونم عباس و ابوالفضل و حسین.میگن ۱۴ معصومِ مگه.میگه نه ۱۴ تا حالا شاید کمتر باشه. . . .

آغاز هفته ي وحدت» مبارک باد .

 با آمدن محمّد آن ختم رسلجبریل به امر آفریننده ی کلبر هر نفسش دمید انفاس مسیحدر هر قدمش نشاند صد شاخه ی گل*با آمدن محمّد آن شمس هدیدلها شده آشیانه ی نور و صفاتردید مکن که گفت با خلقت اوتبریک به آفرینش خویش خدا*در مقدمت ای یگانه ی ملک وجودخورشید و مه وستاره آمد به سجودمیلاد تو پشت جاهلیّت بشکستتا پنجره رو به باغ  توحید گشود*خواهی اگر از خدای سبحان درجاتبا بذل عنایت و وفور برکاتبفرست ز روی صدق تا گاه مماتبر خاتم انبیا محمّد صلوات. . . .

تناقضات تعالیم دوازده گانه بهائیت

ادیان الهی پیوسته وجود تناقض و اختلاف در گفتار و کردار مدعیان نبوت و امامت را دلیل بر غیر الهی بودن آنان می‌داند. خدای سبحان در این‌باره می‌فرماید: لَوْ کانَ مِنْ عِنْدِ غَیْرِ اللَّهِ لَوَجَدُوا فیهِ اخْتِلافاً کَثیراً.(1) حسین علی نوری با بهره‌گیری از این آموزه الهی، وجود تناقض و دوگانگی را دلیل
ادامه مطلب . . .

نزدیک‌تر از رگ قلب

قرآن می‌خواندم؛ رسیدم به آیه‌ای که به نظرم ثقیل بود. یک طور خاصی قلبم آشوب شد و حس کردم باید همین الان بروم سجده تا آرام شوم. مهر را گذاشتم و سبحان ربی الاعلی و بحمده».بلند که شدم و کتاب را برداشتم برای خواندن ادامه، دیدم کنار آیه نوشته: سجدهٔ واجبه».

به گمانم خیلی از بایدها همین‌ قدر بدیهی‌اند. همین قدر فطری. . . .

سوره نساء. سوره 4

بسم الله الرحمن الرحیم
هرکس این سوره را بخواند مثل این است که صدقه به هر وارث مستحقی داده باشد یا مثل ثواب کسی که از اسیری و بندگی فردی را آزاد کرده باشد در مشیت الله از کسانی باشد که گناهانش آمرزیده و حق سبحان از او خشنود شود هر جمعه که بخوانید از فشار قبر ایمن شوید اگر کسی چیزی گم کرده باشد در جای گمشدن آیه 58 سوره نساء یعنی : ان الله یامرکم را در آب بخواند و در آنجا بپاشد گمشده پیدا شود . . .

حق تسبیح حضرت زهرا (س)

تسبیح حضرت زهرا (س) بر گردن ما حق دارد. شما باید 34 تا الله اکبر بگویید، نه 35 تا، نه 36 تا. ( حق تسبیح حضرت زهرا (س) این است که ) باید 34 تا الله اکبر بگویید. 33 تا الحمدلله، 33 تا سبحان الله.گوشه ای از بیانات امام جماعت مسجد امام هادی (ع) در مشهد.پی نوشت : متن داخل پرانتز را خودم نوشتم . . . .

۲۰ ابان

۲۰ ابان تولد عزیزی بود . ۲۰ ابان شروع معاونت  دوتا از دوستان بود برزی و اسماعیل پور . ۱۸ ابان ع نظری فوت کرد . نوشتم یادگاری بمونه . تو خواب دیده بود که برزی دیگه نیست . خدا حفظش کنه ادم تواناییه .براش اینجوری نوشتم جناب آقای  اثر بخشی و توانمندی توأم با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی ؛ موجبات ارتقاء  مجموعه را فراهم نمود.از درگاه حضرت سبحان ؛ تداوم تعالی و توفیق ؛ سعادت و سیادت جنابعالی را در معاونت  ناحیه دو  مسالت داریم . کارشناسی . . . .

جشن فارغ التحصیلی رشته عمران موسسه اموزش عالی سبحان 1392

گفتند مرا باز نوری زافق تابید ***زمین و زمان اسمان را بهم تابید دیگر فقرجهل و نادانی خوابید ***بازهم باران گرفت و در كویر باریدسبحان باز هم غوغا به پا كرد*** ترا میان اینهمه كار حیران رها كردمثل بارش زپل گذشت راتكمیل كرد ***بودجه جشن را به تو تحمیل كرد برای جذب دانشجو بكار میشود*** ضیافت امور مالی به بار میشود فارغ از تحصیل این شیران شدند*** تمثیل انشتین رادر ایران شدندگفتند پسرك مسرور زمدرك است*** همت و کمر در پی شهرت بستگفتم مرد بودن برایش دشواره . . .

ایمان آمیخته با شرک

ایمان آمیخته با شرک
خدای سبحان در باره کسانی که به این ایمان ناب، راه نیافته اند می فرماید ایمان
[233]
اینها با شرک، آمیخته است:
و ما یؤمن اکثرهم بالله الا و هم مشر» (17)
یعنی، بسیاری از انسانها با این که مؤمنند، مشرکند. امام صادق (علیه السلام) در تبیین این حقیقت که چگونه اکثر مؤمنان، مشرکند؟ فرمود: همین که می گویند: اگر فلان شخص نبود، مشکل من حل نمی شد، این تفکر با ایمان، سازگار نیست:
هو قول الرجل: لولا فلان لهلکت و لولا فلان لما اصبت کذا و کذا . . .

اسم دوقلو پسر

نام های دوقلو پسر پسر
اسم دوقلو پسر
یاشار یارشاهیوا هاویریاسین یاسانکیا کاریاایرمان نریمانهونام شهنامبهدین بهنیاشاهین شاهانسبحان سَحابکامشاد مهرشادویهان وهامانمهرسام مهراسکیان شان روزمهر روزبهانرائیک رائین
اسم های جدید را نیز ببینید. . . .

تبریک سال جدید

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ                                   یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ                                  حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشدرابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویترا ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مس . . .

خريد فالوور اينستاگرام

 هر کاربری که به دنبال افزایش سریع فالوور فوری اينستاگرام است و خرید فالوور واقعی اينستاگرام می باشد به لینک زیر مراجعه کرده تا به صورت کامل راهنمایی شوید.تمام سوال های شما درباره پیج های اينستاگرامی تان وهم چنین اطلاعات ناقص شما به صورت کامل برطرف می شود.https://blog.iamir.co/ . . .

تبریک آغاز سال تحصیلی 99-98

 In the name of Allah, our first teacher "Congratulations"همکاران، اولیا و دانش آموزان گرامیبا اهداء درود وتحیات الهی، آغاز بهارجدید تعلیم وتربیت، موسم نو رویش وترنم علم  را خدمت یکایک عزیزان تبریک عرض می نمایم و آرزوی توفیق وبهروزی و سالی پر از موفقیت و تمدرستی را برای همه ی شما عزیزان، از خداوند سبحان خواستارم.مانا وپویا باشید. بقول حافظ:"همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس    که دراز است ره مقصد و من نوسفرمای نسیم سحری بندگی من برسان      که فراموش مکن وقت دعای سحرم" . . .

کنار هم گذاشتن تصاوير عريض پانورامابه صورت چند عكس كنار هم در اينستاگرام

چگونه تصاویر عریض پانوراما را به صورت چند عكس كنار هم در اينستاگرام قرار دهیم؟
اخیرا قراردادن چند تصویر در یك قاب برای انتشار در شبكه‌های اجتماعی نظیر اينستاگرام، بسیار محبوب شده و اپلیكیشن‌های متعددی نیز برای این موضوع توسعه یافته است. حال اينستاگرام خود دست به كار شده و اپلیكیشن Layout را برای این منظور منتشر كرده است
 
Layout اپلیكیشن مستقلی است كه می‌توان آن را بصورت جداگانه روی گوشی‌هوشمند نصب كرد. ایسنتاگرام پیش از این نیز اپ . . .

ترفندهای اینستاگرام

به این آمار دقت کنید: ۴ میلیارد لایک در پست های جدید روزانه و بیش از ۶۰۰ میلیون کاربر فعال در ماه!!! این آمارها گویای یک حقیقت است: محبوبیت روز افزون اينستاگرام در جهان! اگر شما هم از طرفداران و کاربران اينستاگرام هستید با ما همراه باشید تا با ترفندهای اينستاگرام آشنا شوید. آموزشی جامع و کامل که شاید کمتر جایی دیده باشید. . . .

شکلات تلخ

به نام خداوند سبحان استاد حبوبات خیلی خوش اخلاقه و با بعضی بچه ها خیلی راحت.پس همیشه این درسسوتی ها و خنده های خودشو دارهجلسه قبل که همین یکشنبه بود.طبق معمول باقری شروع کرد به شوخی کردن و .استاد با خنده گفت دنبال یه چیزیم که بهت بگم.ولی حیف نمیشهبعد رو به بچه ها میگه.امروز تو ورودی ساختمون دانشکده بهش میگم چی میخوریمیگه شکلات تلخ.بعد به خاتمی میگه.خاتمی بهش بده.  تقریبا تا اخر کلاس ساکت بود صحبتایی هم از پروژه های کارشناسی ورودی های . . .

امورات وبلاگیه

مدتی است فرصت نداشتم به امورات رسانه ای برسم. بیچاره دکتر آویز هم بیشتر وقت خود را معطوف به پوشش خبری موفقیت های تشکیلات کرده و به کار وبلاگ نمی رسد، از طرفی هم شخصاً دوست دارم وبلاگ تحت اختیار خودم باشد. هرچه فکر می کنم کسی را برای این مهم استخدام کنم تا هم کمک آویز باشد و هم وبلاگ را به روز کند، نمی توانم! الان که پس از ماهها مشغله بر روی این مورد تمرکز کردم یک گزینه به ذهنم رسید. سلمان بابا  پسر نازنینم که علی رغم سن کمش به امورات مجازی و  کلا . . .

95

دیروز اینجا یه عیدی بود . بعد خارجی های اینجا واسه خاطر دل خودشون یه مراسمکی گرفته بودن که شامل دو تا پرزنتیشن در مورد ازبکستان و هند شد و یه مراسم سنتی واسه مردم اینجا و شام که شام هندی و ازبکی بود
با یه دختر یمنی آشنا شدم که به همراه شوهرش اینجا زندگی میکردند و به خاطر جنگ از کشورشون کوچیده بودن. از اول که منو دیده بهم میگه شبیه یکی از دخترعموهای من هستی با هر حرکت و هر کلمه ای که من می گفتم باز اینو تکرار می کرد آخر دست که سبحان الله گفتن افت . . .

ای غایب از نظر به خدا می سپارمت.

سلام دوستی دیگر هم پر کشید و رفت.همین چند روز پیش دیدمش، قبلا باهم والیبال بازی می کردیم.هیچ وقت ندیدم کسی رو آزار بده.شهادت مظلومانه دوست عزیز استوار یکم میلاد امینی را به خانواده ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و برای بازماندگان از خداوند سبحان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. وای از روزی که می پرسند: "به کدامین گناه کشته شد"برای مشاهده متن خبر کلیک کنید پی نوشت: تو دلم یک دنیا حرف ، یک عالم بغض و بی اندازه فریاد انبار شده که فعلا نمی . . .

یه شب معمولی خوابگاه.

به نام خداوند سبحان سشنبه شب این هفته تو اتاق خوابگاه نشسته بودیمیکی از بچه ها گفت شما چیزی احساس نمی کنید چشام داره می سوزه.گفتیم نه.یکی گفت شاید کسی غذا درست کرده سوخته باشهطولی نکشید که به سرفه کردن افتادم.یکی از بچه ها در اتاق رو باز کرد و رفت بیرون.دید که اصلا نمیشه تو سالن راه رفت.یکی می گفت گاز فلفل زدن.یکی می گفت بمب فلفل!!!یه عده کلا ریختن بیرون خوابگاه.یه عده هم تو اتاقا درو بستن و رفتن ت  بالکن هاهمه هم میگفتن کار طبقه سه بود . . .

آموزش کسب درآمد از اينستاگرام

آموزش کسب درآمد از اينستاگرام و ترفندهای طلایی بازاریابی با اینستاقیمت: 4800 تومان کسب درآمد از اينستاگرام +3 هدیه (نرم افزار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی تلگرام - چند نرم افزار افزایش بازدید سایت-پکیج کسب درآمد اینترنتی که با فعالیت در سایتهای معرفی شده در پکیج که برای کسب درآمد واقعی از اینترنت معرفی شدند(نه مثل تبلیغات فریبنده)میتونید بدون تجربه،2 روزه هزینه این پکیج رو به دست بیارید و با کسب تجربه درآمد عالی با فعالیت در سایتها که . . .

*امشب شامو من پختم، چلومرغ پختم با هویج و آلوچه و سیب زمینی سرخ کرده، بچه ها خیلی خوششون اومد.*نیلوفر کلی چیزای شمالی اورد که برامون جالب بود.*جودی از چتری های من خوشش اومد . . .

keyboard_arrow_up