98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

باب اسفنجی چگونه یازنمایی میشود

دانلود دوبله فارسی انیمیشن باب اسفنجی یه گاز کوچولو SpongeBob: Once Bitten

Bab Esfanji Ye Gaze Kocholo,SpongeBob SquarePants Once Bitten 720p,باب اسفنجي,باب اسفنجي شلوار مکعبی,باب اسفنجي فقط یه گاز کوچولو,باب اسفنجي: یه گاز کوچولو,تام کنی,تمام قسمت های باب اسفنجي,خانوادگی,دانلود انیمیشن باب اسفنجي یه گاز کوچولو,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون باب اسفنجي یه گاز کوچولو,دانلود کالکشن باب اسفنجي,دوبله فارسی,دوبله فارسی SpongeBob Once Bitten,کمدی,
ادامه مطلب . . .

دانلود دوبله فارسی انیمیشن باب اسفنجی موج سواری SpongeBob vs. The Big One

fhf hstk[d,SpongeBob SquarePants,SpongeBob vs The Big One,آقای خرچنگ,باب اسفنجي,باب اسفنجي شلوار مکعبی,باب اسفنجي و موج بزرگ,خرچنگ مقلد,دانلود باب اسفنجي موج سواری دوبله فارسی,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود سریال باب اسفنجي,دانلود کالکشن کامل باب اسفنجي,دوبله فارسی,دوبله فارسی کارتون باب اسفنجي موج سواری,زندگی در یک روز,سایت دوستی ها,شهر اختاپوس‌ها,یه بویی میاد,
ادامه مطلب . . .

دانلود دوبله فارسی انیمیشن باب اسفنجی مهمانی پر دردسر SpongeBob

SpongeBob SquarePants,SpongeBob: Tea at the Treedome,آگاهی برای کار,باب اسفنجي,باب اسفنجي شلوار مکعبی,باب اسفنجي مهمانی پردردسر,پلانکتون,تمام قسمتهای باب اسفنجي,دانلود باب اسفنجي از سایت دوستی ها,دستگاه تمیزکننده,دوبله فارسی,سریال کارتونی باب اسفنجي,شلوار پاره پاره,شیطنت دریایی همسایه‌ها,عروس دریایی,کارتون باب اسفنجي مهمانی پر دردسر دوبله فارسی,مربای عروس دریایی,
ادامه مطلب . . .

چگونه نگریم ؟

بغض فروخورده ام، چگونه نگریم؟غنچه پژمرده ام، چگونه نگریم؟رودم و با گریه دور میشوم از خویشاز همه آزرده ام، چگونه نگریم؟مرد مگر گریه می کند؟ چه بگویم ؟طفل زمین خورده ام، چگونه نگریم؟تنگ پُر از اشک و چشم های تماشاماهی دلمرده ام، چگونه نگریم!پرسشم از راز بی وفایی او بودحال که پُی برده ام، چگونه نگریم؟ . . .

دانلود انیمیشن باب اسفنجی: خوش قلب با دوبله فارسی SpongeBob

دانلود دوبله فارسی کارتون باب اسفنجي خوش قلب, دانلود رایگان باب اسفنجي شلوار مکعبی, SpongeBob SquarePants Complete Season, باب اسفنجي: خوش قلبتمشک دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود انیمیشن باب اسفنجی: خوش قلب با دوبله فارسی SpongeBob

دانلود دوبله فارسی کارتون باب اسفنجي خوش قلب, دانلود رایگان باب اسفنجي شلوار مکعبی, SpongeBob SquarePants Complete Season, باب اسفنجي: خوش قلبتمشک دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود دوبله فارسی انیمیشن باب اسفنجی مهمانان پر سر و صدا SpongeBob

SpongeBob SquarePants,SpongeBob: License to Milkshake,انیمیشن باب اسفنجي مهمانان پر سر و صدا دوبله فارسی,حیوان خانگی پلانکتون,دانلود انیمیشن باب اسفنجي,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود سریال باب اسفنجي,دفاع بختاپوس,دوبله فارسی,سایت دوستی ها,سپرده سرمایه‌گذاری خرچنگ,کارتون باب اسفنجي دوبله فارسی,کتاب زرد کوچک,گواهی درست کردن میلک شیک,مهمانان پر سر و صدا,
ادامه مطلب . . .

ساده ترین و راحت ترین نوع طرز پخت کیک اسفنجی”

مواد لازم برای کیک اسفنجي ساده
آرد  الک شده 1 و نیم پیمانه
بیکینگ پودر 1 قاشق چایخوری
شکر 1 پیمانهٔ یا 200 میلی لیتری که باید 2 قسمت شود
کرم تارتار 1 قاشق چایخوری
تخم مرغ  6 عدد
وانیل یا رنده پوست پرتقال
نمک  خیلی کم

ادامه مطلب . . .

چنین گفت مومیایی

ایرانیا! در این شبِ بی‌دَر چگونه‌ای؟از ظالمی به ظالمِ دیگر چگو‌نه‌ای؟!‌ای خسته از تعفّنِ شاهانِ سلطه‌ور!حالی در این فضای معطر چگو‌نه‌ای!‌ای شانه‌ات سبک شده از رنجِ تاج و تخت!امروز زیرِ پایه‌ی منبر چگونه‌ای؟!‌از کشتیِ شکسته رها کرده خویش را،بر تخته‌پاره مانده شناور چگونه‌ای؟!‌ای گاوِ چاقِ خویش به دَر بُرده از مسیل!با هفت گاوِ گُشنه‌ی لاغر چگونه‌ای؟!‌ای از قفس پریده به شوقِ رهاشدن!در باغ با شکستگیِ پر چگونه‌ای؟!‌هان ای زنِ گُری . . .

دانلودانیمیشن باب اسفنجی Spongebob Squarepants Season

دانلود فصل ششم انیمیشن باب اسفنجي Spongebob Squarepants Season 6


فصل ششم کارتون سریالی باب اسفنجي با کیفیت 1080p & 720p

همه قسمت های فصل ششم اضافه شد

نام مجموعه: فصل ششم باب اسفنجي شلوار مکعبی – Spongebob Squarepants Season 6

تاریخ انتشار: سال 2008 | ژانر: انیمیشن، کمدی، ماجراجویی | زبان:دوبله فارسی+انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد | کیفیت ویدئو: WEB-DL | امتیاز: 8.1 از 10خلاصه داستان:

فصل ششم باب اسفنجي ماجراجویی باب و دوستانش پاتریک، آقای خرچنگ و دشمن ا . . .

تکرار تاريخ

شنیده ام که تاریخ تکرار ميشود.
فکر میکنم به شکوهمندی یک افسانه تاریخی و به گمنامی یک بیت شعر معاصر.
به گم شدن اصالت معنای پنحره چوبی با آبگینه رنگی و به بدنامی دربهای فولادی با قفل های ابدیده.
 اصالت عاشقانه ویس و رامین . را چگونه  تکرار میکند در عاشقانه های ساعتی !؟
و چگونه مرا میبرد به روح کوچه ای که روزگارانی پدر بزرگ در آن نهال گردویی را نشا کرده بود!؟
آیا خواهد توانست دلهره و اضطراب بوسه کی را در پس کوچه تکرار کند !؟
آیا مرا در تاریخ خ . . .

باب اسفنجی

سلام پسرهای گلماگه بدونین چقدر دوستتون دارم، همه چیز منین تو این دنیا. امروز پی بردم که بعضی آدمهای دور و برم اون جوری که خودشون رو نشون میدن نیستن حرفهای درست یا غلطی رو پشت سرت میزنن که نباید بزنن عیبی نداره از خدا خواستم که بهم کمک کنه که من رفتار درستی باهاشون داشته باشم به نظر من این دنیا به اونها اونقدر زخم زده که به این حال و روز افتادن. از خدا میخوام بهم کمک کنه تا از اون چیزی که هستم پله پله شروع به رشد کنم تا همون پایین بمونم و درمورد ا . . .

چگونه

چگونه می‌توانیم کسی را دوست بداریم وقتی که دوست داشتن تنها در غیاب خود اجازه‌ی حضور می‌یابد؟ چگونه می‌توانیم از "کسی" حرف بزنیم وقتی کسی در میانه نیست. یا از جهان یا از هر چیز. همه بیهوده است بیهوده.  . . .

درد واره

دردها را چگونه می فهمیآن زمانی که مُثله شد حلاججان ِ خود را به راهِ اندیشهکرده قربان و گشته او تاراج دردها را چگونه می یابیمثل سرباز ِ پیش ِ خمپارهلحظه ی انفجار ِ وحشت زاجسم ِ پاشیده از هم و پاره مثل سقراط و کشف ِ اسرارشکه شرنگ و بلای جانش شدجام ِ پُر زهر را به او دادنددرد و مرگی که شوکرانش شد دردها را چگونه می یابیدر مسیحی که بودَش او مصلوببیرقی بود جسم ِ خونینشماجرایی که پُر شد از آشوب باغ ِ شاهی که سنگفرش ِ آنسرخ می شد به خون ِ آزادیخشک می . . .

چگونه دل همسرخود را به دست آوریم

چگونه دل شوهر را بدست آوریم
در زندگی مشترك خود اگر بتوانید همسرتان را درك كنید و رفتار محترمانه ای را با او داشته باشید این قول را به شما می دهم كه خوشبختی از آن شماست - گوارای وجود - در ضمن زندگیتان خیلی زیبا و شیرین ميشود.
 
 
 
حالا این چند توصیه را بخوان و در زندگی مشتركت به كار ببر:روی نقاط ضعف همسر خود انگشت نگذاریم؛ هر فردی ممكن است در موارد مختلف دچار ضعف باشد آشكار كردن و بزرگ جلوه دادن این نقاط ضعف موجب ایجاد كدورت می شود.راه ها . . .

چگونه در آزمون ها وقت كم نياريم

برای اینكه بتوانید از وقتی كه در اختیار شما قرار داده شده است بدرستی استفاده كنید لازم است در ابتدا پاسخ این سوال را بررسی كنیم. دلیل اصلی اینكه یك داوطلب در طی آزمون دچار كمبود وقت ميشود، نداشتن برنامه ریزی زمانی در طی آزمون است. این امر باعث ميشود تا داوطلب بر روی یك سوال بیش از حد مكث كرده و شانس خود را كاهش دهد.
 
 
نكته اول كه باید در آزمونهای تستی مورد توجه قرار دهید این است كه زمان خود را هوشمندانه استفاده كنید. داشتن برنامه در این . . .

چگونه می‌توان؟

چگونه می‌توان؟ابر بود و باران نداشتآتش بود و شراره نداشتدرخت بود و سایه نداشتنور بود و روشنایی نداشتطوفان بود و آذرخش نداشتدریا بود و پیاپی موج نداشتای عشق به من بگو:چگونه می‌توان انسان بود و آرزو نداشت؟»  . . .

گاز چرا بنزین گران شد ؟

آهن اسفنجي از احیای مستقیم سنگ آهن (Direct Reduced Iron ) است منظور از سنگ آهن همان گندله می باشد که طی عملیات احیای بی واسطه، بدون نیاز به ذوب سنگ آهن، اکسیژن آن حذف می گردد.
روش‌های تولید آهن اسفنجي:
۱ . تولید آهن اسفنجي با استفاده از گاز طبیعی :
فرآیند تولید آهن اسفنجي با استفاده از گاز طبیعی عبارتند از:
روش H.Y.L اچ-وال-ال
روشpurofer پروفر
روش Midrex میدرکس
بعد از گاز سوز کردن چه بر سر موتور خودرو می آید ؟
 
 
برای کسب اطلاعات بیشتر کتاب خوردگی فونتانا و خواص م . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید  . . .

چگونه خواهد بود؟

چگونه خواهد بود؟حال پس از تامل و فکر بر این پرسش زیبا بیایید که ببینیم چگونه خواهد بود.چشمان خود را بسته و تنها دقیقه ای از وقت با ارزشتان را برای ما بگذارید.به این فکر کنید که مدارس با طرح مدرسه شاد چگونه خواهد بود؟آیا از چیزی که تصورش را دارید خوشتان می آید؟ . . .

چگونه خواهد بود؟

چگونه خواهد بود؟حال پس از تامل و فکر بر این پرسش زیبا بیایید که ببینیم چگونه خواهد بود.چشمان خود را بسته و تنها دقیقه ای از وقت با ارزشتان را برای ما بگذارید.به این فکر کنید که مدارس با طرح مدرسه شاد چگونه خواهد بود؟آیا از چیزی که تصورش را دارید خوشتان می آید؟ . . .

مطلقا مهم نیست که دیگران ما را چگونه قضاوت می کنند

مطلقا مهم نیست که دیگران ما را چگونه قضاوت می کنند بلکه مهم این است که ما ، در خلوتی سرشار از صداقت و در نهایت قلبمان خویشتن را چگونه داوری می کنیمسرگرمی ، مقالات مفید و معرفی بهترینها . . .

شب و روز

چگونه شب را خاموش کنم تا که روز روشن شود.شب روشن ميشود یا خاموش ؟!همانگونه که روز چنین است.هر آنچه که باشد . روشن یا خاموش .وقتی تو نباشی.یعنی همه چیز خاموش است. چه شب، چه روز .  . . .

ما چگونه ما شدیم؟!

خواندن کتاب ما چگونه ما شدیم و مطلب ما چگونه ما شدیم را مفید می دانم. 
اینکه ما چگونه ما شدیم را از دیدگاه دیگری نیز نگاه می کنم. چرا ما پس از این همه تاریخ و سابقه تبدیل به افرادی شده ایم که جلوی قدرت به راحتی سر خم می کنیم. چرا اگر رئیس ما هر چه دلش خواست گفت را به راحتی قبول می کنیم و در ضمن تعریف و تمجید هم از وی می کنیم؟
 
اینکه شرایط اقتصادی بسیار خراب است و نیاز به کار داریم درست است ولی آیا ما هیچگونه ارزش انسانی برای خود قائل نیستیم؟
 
ادا . . .

عدم قبولي در کنکور

طبیعتا 2 ساعت در روز برای خوردن غذا لازم است كه در كل 30 روز ميشود.پس 96 روز باقی میماند.اگر داوطلبی در كنكور قبول نشد هیچ تقصیری نداردچرا كه سال فقط 365 روز است . در حالی كه:1- سال 52 جمعه داریم و میدانید كه جمعه ها فقط برای استراحت است به این ترتیب 313 روز باقی میماند.2- حداقل 50 روز مربوط به تعطیلات تابستانی است كه به دلیل گرمای هوا مطالعه ی دقیق برای یك فرد نرمال مشكل است.بنابراین 263 روز دیگر باقی میماند. 3- در هر روز 8 ساعت خواب برای بدن لازم است كه جم . . .

نقاشی چیست و هنر نقاشی چگونه است؟

نقاشی در واقع هنر به تصویر کشیدن مفاهیم مختلف است. برای اینکه بتوانیم نقاشی را درک کنیم و متوجه شویم که نقاشی چیست، باید با این هنر بزرگ و عالی آشنا شویم و بدانیم که نقاشی چگونه به ما در زندگی کمک می کند و هدف اصلی آن چیست و چگونه می توان از آن در رشد و تعالی خود استفاده کرد.
 
ادامه مطلب . . .

چگونه مواظب چشمان خود باشیم

از آن جایی که یک بینایی‌سنج می‌تواند علایم اولیه مشکلات چشمی را مدت‌ها قبل
ادامه مطلب . . .

روغن زالو خراطين چيست ؟

روغن زالو خراطین ویسکا اویلشاید تاکنون نام روغن زالو خراطین را نشنیده باشید .این روغن از ترکیب روغن های زالو و خراطین به صورت میکس و ترکیب شده تهیه ميشود .برای افزایش حجم اندام های بدن تنها دو نوع روغن موجود است .روغن خراطینروغن زالوحال در این محصول ما ترکیبی از هر دو نمونه روغن های خراطین و زالو را برای شما عرضه کرده ایم.استفاده روغن خراطین یا روغن زالو به تنهایی یقینا شما را به افزایش حجمی که میخواهید میرساند .اما بسیاری از افراد معتق . . .

چگونه خودیی را ترک کنیم؟ | 100 درصد تضمینی

 چگونه خود یی را ترک کنیم؟ ۴۰روش برای ترک خود یی راه های ترک خودیی  10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودیی  چگونه خودیی را ترک کنیم  چهل روش موثر برای ترک خود یی  چگونه خودیی را برای همیشه ترک کنیم؟  چگونه خود ی را برای همیشه ترک کنیم  چگونه خود یی را ترک کنم؟  چطور خود یی را ترک کنیم و دیگر جلق نزنیم؟ 12 روش برای ترک خود یی  چگونه خود یی را ترک کنیم؟ روشهای ترک خود یی  ترک تضمینی خودیی . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب . . .

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.
ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!
چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.
دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید
ادامه مطلب . . .

سوالی از علمای عمری

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
علمای عمری میگویند
پیامبر فرموده
وقتی کسی مرد عملش قطع ميشود
و شیعه چون توسل به مرده میکند حدیث پیامبر را قبول ندارند و کافرند
پس چگونه است شما به کتابهای افراد مرده مراجعه میکنید 
شما میگویید
کسی که حدیث پیامبر را قبول ندارد کافر است
پس چگونه عمر رامسلمان میدانید که پیامبر را هزیان گو میداند
و به حرف پیامبر گوش نکرد ودر جیش اسامه حاضر نميشود و 
چگونه عایشه و طلحه و زبیر و معاویه و عمروعاص و مروا . . .

آسمان دلم چه بارونی ست

به نام خداوند مهربونمنم و این حس غریب و حس حسرت.نمیدانم خدایا این چه آزمون سختی ست که مرا دارد غرق میکند.امشب که استاد عزیزم گفت که در کربلا مدام به یاد من بوده است. خیلی دلم شوکه شد.اشک ریختم اشک ریختم اشک ریختمکاش بجای اشک عمل میکردم.من میدانم و اعتقاد دارم به انچه میدانم. اما عمل کردنم چندیست ضعیف شده ام.چگونه بیدار کنم این تن ضعیفم را نمیدانم؟؟چگونه؟؟؟چگونه؟؟؟التماس دعا دوستان عزیزم. . . .

چگونه میتوان از بخش ناخودآگاه مغز استفاده کرد!

کار مغز مانند یک رایانه و به عنوان یک دستگاه کنترل کننده خارجی نیست، بلکه تنگاتنگ با فعالیت بدن است و کار هردو وابسته به هم است. بنابراین برای فهم عملکرد مغز باید آن را در متن عملکرد بدن بررسی کنیم. . . .

چگونه سنگ فیروزه را شارژ کنیم؟

چگونه سنگ فیروزه زنده ميشود
چگونه سنگ فیروزه زنده ميشود را در این قسمت برای شما توضیح خواهیم داد، البته قبل از آن باید به یاد داشته باشید که انجام بعضی از روش‌ها برای زنده سازی سنگ فیروزه ممکن است ساده باشد و خودش را ما در خانه بتوانید انجام دهید. اما باید دقت داشته باشید روش هایی هستند که نتیجه های بهتری به شما خواهند داد و از طرفی پیچیده تر هستند، این روش ها باید توسط افراد متخصص و خبره انجام شود.
ادامه مطلب . . .

چگونه شخصیت امام حسین علیه السلام را بشناسیم؟

 
حرف زدن و ادعا کردن ازاین که ميشود یا میتوان به شخصیت امام حسین علیه السلام علم پیدا کرد. از هر کس بجز حضرات معصومین علیهم السلام گفته شود حرفی گزاف و ادعایی جاهلانه است.
چگونه ميشود در رابطه با مردی حرف از شخصیتش زد .که وقتی از او و انتخاب او از سخنان پیامبر اسلام میپرسی ؟ او به این حدیث شریف بسنده میکند:
حسین علیه السلام گفت آنچه که من از پیغمبر شنیده ام این است: «ان الله تعالی یحب معالی الامور و اشرافها و یکره سفسافها»
واقعا فکر و . . .

الهی .

خدایا .چگونه تو را بخوانم با آن‌که نافرمانی تو را کرده‌امو چگونه تو را نخوانم بعد از آن‌که تو را شناخته و محبت تو در دلم جای گرفته استدستی را .به طرف تو دراز کردم که از گناه پُر است و چشمی که امیدوار (به بخشش و کرم) تو است.  مولای متقیان :امام علی علیه السلام . . .

مشق ابديت

 بسم اللهميشود از سر شب مشق نوشت  ميشود شب به سحر مشق نوشت مشق آزادی و دلدادگی و عشق خدا شهدا را هرشب هجی کردتخته را پاک زهر وسوسه کرد ميشود مشق نوشت مشق آزادی و ابادی شهرمشق   پیران صبور مشق مردان دلیر  مشق زنهای عزیز *****ميشود شب به سحر مشق نوشت قید خواب و خو ر و رسوایی زدميشود دست به&nbs . . .

درخواست از خدا

یك بنده خدایی ، كنار اقیانوس قدم میزد و زیر لب، دعایی را هم زمزمه میكرد.نگاهى به آسمان آبى و دریاى لاجوردین و ساحل طلایى انداخت و گفت: - خدایا ! ميشود تنها آرزوى مرابر آورده كنى؟ ناگاه، ابرى سیاه، آ سمان را پوشاند و رعد و برقى درگرفت و در هیاهوى رعد و برق،صدایى از عرش اعلى بگوش رسید كه میگفت: چه آرزویى دارى اى بنده محبوب من؟مرد، سرش را بهآسمان بلند كرد و ترسان و لرزان گفت: - اى خداى كریم! از تو مى خواهم جاده اى بین كالیفرنیا و هاواییبسازى تا هر وق . . .

هوای سبز عشق - سعید دامغانیان

نمیذارم چشام جز توبروی هیچکسی وا شههوای سبز عشق توتو عمق قلب من جاشه.سعید دامغانیان . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)