98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

بازی باربی عروس

تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر + عکس

از سال ۱۹۱۰، تغییرات لباس عروس ها همزمان با مُد روز رخ داده است، بطوریکه مدل لباس عروس و سلیقه عروس ها از یک دهه به دهه بعدی، به شدت تغییر کرده است. درحالیکه امروزه لباس عروس های بسیار ساده و همین طور لباس عروس های پر زرق و برق وجود دارد، تاریخچه لباس عروس گواه آن است که مدل لباس عروس گشاد در ۱۰۰ سال گذشته رواج داشته است.  مطلب کامل تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر را مشاهده نمایید. برخی از تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر به قرار زیر می . . .

تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر + عکس

از سال ۱۹۱۰، تغییرات لباس عروس ها همزمان با مُد روز رخ داده است، بطوریکه مدل لباس عروس و سلیقه عروس ها از یک دهه به دهه بعدی، به شدت تغییر کرده است. درحالیکه امروزه لباس عروس های بسیار ساده و همین طور لباس عروس های پر زرق و برق وجود دارد، تاریخچه لباس عروس گواه آن است که مدل لباس عروس گشاد در ۱۰۰ سال گذشته رواج داشته است.
 
 
مطلب کامل تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر را مشاهده نمایید.
 
برخی از تغییرات لباس عروس در ۱۰۰ سال اخیر به قرار زیر . . .

انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی + عکس

به دنبال یک لباس عروس رویایی هستید؟ آیا می دانستید که تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی رنگ های رنگین کمان است؟ لباس عروس هایی به رنگ طلایی، خامه ای، بژ، فیروزه ای، گلبهی، قرمز و …! شما کدام رنگ را برای لباس عروس می پسندید؟ مطلب کامل انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی را مشاهده نمایید. در سال های اخیر و پس از استفاده سلبریتی ها، طراحان لباس عروس رو به مُد جدیدی آورده اند: لباس عروس رنگی. تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی طیف رنگی رنگین ک . . .

معرفی انواع مدل لباس عروس و انتخاب لباس عروس براساس نوع اندام

مدل لباس عروس های شیک و جذاب بسیاری در مزون های عروس وجود دارد و به دلیل همین تنوع بالا، انتخاب لباس عروس مشکل خواهد بود. بعلاوه مدل های بسیاری وجود دارد، نظیر: لباس عروس پرنسسی (پفی) و لباس عروس ماهی. در این مواقع بایستی شناخت دقیقی از انواع مدل لباس عروس و نوع اندام خودتان داشته باشید و سپس لباس عروس متناسب با اندام تان را انتخاب کنید. با مطالعه این مطلب، قطعا خرید لباس عروس تبدیل به یک تفریح دلچسب برایتان خواهد شد. مطلب کامل انواع مدل . . .

خرید فرش جهیزیه عروسی

جدید ترین فرش عروس
جدیدترین فرش عروس
جدیدترین فرش عروس با قیمت
جدیدترین مدل فرش عروس
جدیدترین فرش اتاق خواب عروس
جدیدترین مدل فرش برای عروس
جدیدترین مدل فرش فانتزی عروس
فرش آشپزخانه عروس
فرش جهیزیه عروس
فرش پذیرایی و مهمانخانه جهیزیه عروس, مدل فرش عروس, عکس فرش مدرن مهمانخانه عروس و داماد, فرش ماشینی، دست بافت، تبریز، ترک جهاز عروس.
جدیدترین مدل های فرش ترک جهیزیه عروس, فرش ارزان جهیزیه, فرش ترک فانتزی, فرش ترک با طرح مدرن,عکس فرش ترک مدرن پ . . .

انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی + عکس

به دنبال یک لباس عروس رویایی هستید؟ آیا می دانستید که تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی رنگ های رنگین کمان است؟ لباس عروس هایی به رنگ طلایی، خامه ای، بژ، فیروزه ای، گلبهی، قرمز و …! شما کدام رنگ را برای لباس عروس می پسندید؟
 
مطلب کامل انتخاب رنگ لباس عروس : ۲۵ لباس عروس رنگی را مشاهده نمایید.
 
در سال های اخیر و پس از استفاده سلبریتی ها، طراحان لباس عروس رو به مُد جدیدی آورده اند: لباس عروس رنگی. تنوع رنگ لباس عروس ها به گستردگی طیف رنگی رنگی . . .

معرفی انواع مدل لباس عروس و انتخاب لباس عروس براساس نوع اندام

مدل لباس عروس های شیک و جذاب بسیاری در مزون های عروس وجود دارد و به دلیل همین تنوع بالا، انتخاب لباس عروس مشکل خواهد بود. بعلاوه مدل های بسیاری وجود دارد، نظیر: لباس عروس پرنسسی (پفی) و لباس عروس ماهی. در این مواقع بایستی شناخت دقیقی از انواع مدل لباس عروس و نوع اندام خودتان داشته باشید و سپس لباس عروس متناسب با اندام تان را انتخاب کنید. با مطالعه این مطلب، قطعا خرید لباس عروس تبدیل به یک تفریح دلچسب برایتان خواهد شد.
 
مطلب کامل انواع مد . . .

ده مدل تور عروس کوتاه و بلند و متوسط

ده مدل تور عروس کوتاه و بلند و متوسط

شیکترین مدل های تور کوتاه و تور دنباله دار لباس عروس+عکس

 
 
آکاآپ: از قدیم توری که روی سرعروسی می انداختند نشانه ی حجب و حیای عروس بوده است . اما امروزه مدل تورها بسیار متنوع شده است به طوری که گاهی تور را اصلا روی صورت عروس نمی اندازند و گاهی آنقدر کوچک است که فقط برای زیباتر شدن عروس از آن استفاده می کنند و جنبه ی کاربردی ندارد .تور عروس یک اکسسوری ضروری برای لباس عروس محسوب میشود. تور عروس مدل ها . . .

44 مدل تور عروس شیک و جدید + نکات انتخاب تور مناسب

تور عروس نقطه پایان انتخاب استایل و ظاهر عروس بوده و بایستی در انتخاب آن، بسیار محتاط و دقیق عمل کرد. انواع مختلف مدل تور عروس، قدرت این را دارند تا عروس را متحول کنند. البته داشتن تور کاملا سلیقه ای است و به خودتان بستگی دارد. حتی می توانید آن را خودتان طراحی و آماده کنید. در این مطلب به معرفی انواع تور بهمراه تصاویر متنوع می پردازیم.
 
مطلب انواع مدل های تور عروس شیک را مطالعه کنید . . .

جالب ترین ماشین عروس های دنیا

جالب ترین خودروهای عروس های دنیا 
  
 
 
 
در این مجموعه نمونه هایی از جالب ترین ماشین عروس های دنیا وجود دارد امیدواریم با دیدن آن شما نیز ایده بگیرید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر24 مراجعه کنید
سایت شهر24 مرجع آگهی های رایگان.با سایت شهر24 دیده شوید
 
 . . .

کفش عروس

یباترین کفش عروس را در این جا مشاهده نمایید. در انتخاب کفش زیبای عروس شما را رهنمایی خواهیم کرد. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید. تمامی مدل های‌ جدید کفش عروس برای شما عروس خانم های‌ عزیز موجود اسـت. مدل کفش عروس بدون پاشنهمدل های خاص کفش عروس زیباترین مدلهای کفش عروسکفش عروس گل دار . . .

گلهای مناسب برای دسته گل عروس

 دسته گل عروس می تواند یک دسته گل ساده با یک نوع گل باشد و یا در تزئین آن از ترکیب چندین گل با رنگ های مختلف استفاده شده باشد. به هر حال بهتر است برای انتخاب نوع گلهایی که قصد دارید در دسته گل عروس خود استفاده کنید، خوب فکر کنید، چرا که یکی از ماندگارترین خاطرات شما را تشکیل می دهد.آرزوی هر عروسی است که در شب عروسی خود، دسته گلی منحصر به فرد و زیبا به دست بگیرد. داشتن کمی اطلاعات در باره گلها، می تواند به شما کمک کند که دسته گل عروس خود را با دقت ب . . .

میخوام عروس بشم

دارم عروس میشمهمش دنبال یه آهنگ خوشگل واسه شب تولد عشقم که قراره شب به یادمانی عمرمان باشد فکر می کنمکه وقتی این جمله را می خواند من چگونه به او اشااره کنم و کدام اهنگ حس درون مرا بهتر نشان می دهداما خرابش کرده خرابش کردم دیگر حال عروس یک ماه مانده به عروسی را چه کسی درک میکند که تمام اعتمادی که دوبار خراب شده بود و به زور چسب چسبانده بود حالا شکستهشاید از خودم می بافد شاید بیمار شدمو شاید تمام آن چه فکر می کنم درست است حالم را بفهیمد نفهم . . .

دست گل عروس

مجموعه : تزئینات مراسم عقد و عروسیبهترین و شیک ترین مدل های دسته گل عروس 2019 اگر دنبال بهترین و شیک ترین مدلهای دسته گل عروس هستید می توانید همراه ما باشید چراکه بهترین مدلهای 2019 رابه نمایش گذاشته ایم.انتخاب دسته گل عروس یکی از انتخاب های مهم و کلیدی برای مراسم عروسی است. شما می توانید گل های دسته گل عروسی تان رابا گل های خودرو، گل آرایی مراسم عروسی و حتی رنگ پیراهن و کراوات همسرتان ست کنید. یکیدیگر از پیشنهادها برای دسته گل عروس که هیچ زمان . . .

کیف عروس

کیف عروسبا شنیدن کیف عروس احتمالا با خود فکر می کنید: عروس با مشغله زیاد خود در جشن و با در دست داشتن دسته گل عروس چطور می تواند در عروسی کیف همراه خود داشته باشد؟ اکثر عروس خانم ها نیز در مراسم عروسی کیف دست نمی گیرند. شاید به همین دلیل است که کیف عروس خانم برای شما مسئله کم اهمیتی جلوه می کند. اما به کیف دستی عروس اینگونه نگاه کنید که لوازم مورد نیاز روز عروسی که ممکن است در طول مراسم به آن ها نیاز پیدا کنید را می‌توانید همراهتان داشته باشید. . . .

بهترين لباس عروس

بهترین لباس عروس چه مشخصاتی دارد
در كل پنج مل لباس عروس محبوب هست. تمام آن ها زیبا هستند اما انتخاب درست میتواند به شما كمك كند تا نقاط قوت را نمایان كنید و نقاطی كه نگران كننده هستند را مخفی كنید (منظور فرم یا سایز بدن می باشد).
 
 
A شكل / پرنسسی این نام بخاطر شكلی است كه لباس در هنگام پوشیده شدن دارد، این مدل كلاسیك و ساده است. مدل پرنسسی به اطراف شما پخش می شود و روی زمین كشیده می شود. همچنین طول آن ممكن است تا بالای زانو باشد و یا با چین ه . . .

قیمت آرایش عروس

عوامل متعددی بر هزینه گریم و آرایش عروس تاثیر میکذارند.که از میان آنها میتوان به اکسسور و کلاه ، مواد آرایشی ، مش و هایلایت و رنگ مو ، اکستنشن های مژه و مو و محله و شرایط سالن آرایش و زیبایی اشاره کرد.معمولا خانمها قبل از رفتن زیر دست آرایشگر خود مدل انتخابی خود را برای شب عروسی شان از روی ژورنال یا اینترنت پیدا کرده و با خود به آرایشگاه میبرند.در غیر این صورت آرایشگر عروس بر اساس تخصص و چهره عروس دست به انتخاب مدل میزند و آن را به مشتری پیشنها . . .

آتش بازی عروسی

آتش بازي در مراسم عروسی می تواند در بخش های مختلفی چون ورود ، کیک و رقص تانگو اجرا شود. این مراسم می تواند به جذابیت هر چه بیشتر مراسم کمک کند و نیز با ثبت لحظات توسط فیلمبرداری و عکاسی ، خاطرات جشن جذاب تر و زیباتر ثبت شوند.آتش بازي ورودیاین مرحله هنگام ورود عروس دامادبه داخل سالن و هنگامی که هوادرحال تاریک شدن است اجرا میگردد که شامل آتش بازي در دو طرف محل ورود عروس داماد در ورودیه ای که مخصوص عروس داماد دیزاین شده میباشد که تونلی از آتش ا . . .

تزیین غذای عروس و داماد

برای تزیین غذای عروس و داماد روش های متنوعی وجود دارد. بسته به نوعی غذایی که دارید می توانید آن را تزیین کنید که در کیفیت پذیرایی شما بسیار تاثیر دارد.اگر می خواهید پذیرایی نمونه از عروس و داماد داشته باشید باید تزیینات خاص را تدارک ببنیید. یکی از این تزیینات که می توانید باعث با کیفیت تر شدن جسن عروسی شود، تزیین غذای عروس و داماد است. مشاهده نمونه های مختلف برای تزیینات غذا، ایده های متنوعی برای تزیین میز شام عروس و داماد است. در ادامه این مط . . .

عکس زیبای عروس آتلیه سنترال شیراز

اتلیه عکس و فیلم عروس سنترال
بخش تخصصی آتلیه عروس سنترال در شهر صدرا و شیراز با ارائه بروزترین متدهای روز و با تخفیفات عالی فقط تا پایان بهمن ماه در خدمت همشهریان عزیز در شهر شیرازو صدرا.
خدمات اتلیه عروس سنترال در شهر شیراز و صدرا:

بخش تخصصی عروس اتلیه عروس سنترال با تجهیزات بروز از قبیل دوربینهای 4kوfullhdو با ساخت بروزترین کلیپها و البومها و عکاسی اسپورت و مدلینگ در خدمت همشهریان عزیز است.برای مطلع شدن از قیمتهای پکیجهای استثنایی آتل . . .

اجاره ماشین عروس در تهران

شب عروسی یکی از مهم ترین شب های زندگی هر انسانی است. اجاره ماشین عروس در تهران کمی با قیمت بالا انجام می شود.
ولی می توانید مراکز و موسساتی را پیدا کنید که با قیمت مناسب شب عروسی شما را خاطره انگیزتر کنند.
شما می توانید هر خودرویی را بخواهید با هر رنگی از مجموعه رنتینال اجاره کنید. به یاد داشته باشید ماشین عروس به خوبی در فیلم عروسی جلوه می کند، سال ها بعد که فیلم عروسی خود را می بینید حتما از آن لذت خواهید برد.
نرخ اجاره ماشین عروس در این مجموع . . .

لباس شب عروسی

زیباترین مدل های لباس خواب و لباس زیر عروس | شب اول عروسی 
در اینبخش زیباترین مدلهای لباس خواب و لباس زیر عروس مخصوص نخستین شب ازدواج را جمع آوری کرده ایم. بازار فروش لباس خواب عروس همیشه داغ اسـت اما بی شمار مدل و طرح و رنگ در فروشگاه ها وجوددارد، این تنوع بالا برای بعضی ممکن اسـت کمی گیج کننده باشد. 
ادامه مطلب . . .

تاریخچه لباس عروس

در قرون وسطی، ازدواج بیش از پیوند بین دو نفر اهمیت داشت و در بیشتر موارد اتحاد و پیوند بین دو خانواده، دو تجارت و حرفه و حتی اتحاد بین دو کشور به حساب می آمد.بنابراین لباس عروس فقط معرف شخص او نبود.پس عروس جوان باید عالی و باشکوه به نظر می رسید تا اعتبار و حیثیت کشور خود را تقویت کند.رنگ سفید مدتی طولانی است که به عنوان رنگی سنتی و رایج برای پیراهن عروس پذیرفته شده است، اما پیراهن عروس همیشه به رنگ سفید نبوده است.پوشیدن لباس عروس به رنگ سفید، . . .

اجاره خودرو در تهران با قيمت مناسب

اجاره ماشین عروسآیا مراسم عروسیتان نزدیک است و به دنبال اجاره ماشین عروس هستید ؟بدنبال اجاره خودرو در تهران برای عروسی خود میباشید ؟اگر به دنبال اجاره ماشین عروس هستید میتوانید از لیست ماشین عروس های کیان گشت مناسب ترین ماشین عروس را با قیمتی مناسب انتخاب کنید . با اجاره ماشین عروس زیباترین خاطره را در مهم ترین شب زندگی خود ایجاد کنید.اجاره خودرو عروساجاره ماشین عروس یکی از خدمات ویژه شرکت ما در شهرتهران میباشد. موسسه اجاره خودرو کیان گشت . . .

جایگاه عروس و داماد

مدل و دیزاین جایگاه عروس و داماد از اهمیت خاصی بر خوردار است. معمولا عزیزان شما در جایگاه در کنارتان قرار می گیرند و بیشتر عکسهای یادگاری به جا مانده از مراسم عروسی در این قسمت گرفته می شود. تشریفات عروسی ژوبین با اجرای به روزترین جایگاه های تشریفاتی عروس و داماد می تواند خواسته ی شما عزیزان را در این زمینه فراهم سازد.  . . .

آرایش چشم عروس

کی از مهم ترین قسمت های چهره شما چشمانتان است، آنقدری آرایش چشم مهم است که در نهایت می تواند کل ظاهر شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. انواع مختلفی از آرایش چشم عروس وجود دارد که در دسته بندی های متفاوتی همچون خلیجی، ایرانی، اروپایی و …. قرار خواهند گرفت و هر کدام بسته به نوع صورت و چشمان شما قابل انتخاب خواهند بود. امروز مطلبی جامع از جدیدترین انواع آرایش چشم عروس همراه با شما هستیم؛ تا ادامه این مطلب کاربردی با ما باشید. . . .

حون درونت را پیدا کن!

حون درونت را پیدا کن!جنوب ایتالیا زیستگاه نوعی عروس دریایی بنام "مدوز" و انواع حون های دریایی است.هر از گاهی این عروس دریایی حونهای کوچک دریا را قورت می دهد و آنها را به مجرای هاضمه اش انتقال می دهد. اما پوسته سخت حون از او محافظت می کند و مانع هضم آن می شود.حون به دیواره ی مجرای هاضمه ی عروس دریایی می چسبد و آرام آرام شروع به خوردن عروس دریایی از درون به بیرون می کند.زمانی که حون به رشد کامل خود می رسد، دیگر خبری از عروس دریایی نیست . . .

تزیین وسایل عید قربان برای عروس

تزیین وسایل عید قربان برای عروس یکی از رسوم زیبا در ایام عید قربان است. خانواده داماد لباس، سکه و . را در عید قربان به عروس هدیه می دهند.
ستاره | سرویس خانه داری - عید قربان یا عید الأضحی به روز دهم ماه قمری ذی‌الحجه گفته می‌شود که از گرامی‌ترین اعیاد مسلمانان می‌باشد. عید قربان جزو تعطیلات رسمی مسلمانان بوده و بین یک تا چهار روز جشن گرفته می‌شود و در طی آن مردم با پوشیدن بهترین پوشاک خود، پس از انجام عبادات، به دید و بازدید و جشن . . .

عروس

دست كه بالا ببری، من برایت بدمستی می كنم.دل كه بدهی من به شوق می چرخم چقدر خوب است كه دوری!چه، نزدیك كه بیایی من عروس رقصان تو می شوم پاك شو ای رویا!در این تیره روزی، ببین چه كودكانه سپید پوش خیال توام! . . .

دیوانه هستم،یک عدد عروس!

اینجا مینویسم چون فقط اینترنت داخلی باز میشه،چون تلگرام و بلاگفا نیستن و من این روزا پر اتفاق ترین روزهای زندگیمه.
عروس شدن یکی از شیرین ترین تجربه های عمرم بود،تجربه ای که نه رویای بچگیم بود نه بهش فکر کرده بودم.تا همین چند شب پیش عروس شدن فقط شروع زندگی با کسی بود که دوستش داشتم،اما از وقتی اون لباس سفید رو پوشیدم،آرایش صورتم تکمیل شد و خرامان خرامان از پله های آرایشگاه پایین اومدم از سفیدی لباسم،از تغییر صورتم از حس و حالم لذت بردم تا آ . . .

قیمت اجاره ماشین عروس را در تهران بدانیم؟

شب عروسی یکی از رویایی ترین شب های زندگی هر کس است.
دسته گل عروس، لباس عروس و داماد و ماشین عروس از مهم ترین مومات مراسم ازدواج می باشد. هدف از برگزاری مراسم ازدواج تشکیل یک زندگی است. شما می توانید مراسم خود را ساده اما با شکوه برگزار کنید تا همیشه در یادها بماند.
فیلم برداری و عکاسی در روز عروسی بسیار مهم می باشد. به همین دلیل فیلم بردار و عکاس باید سعی کنند بهترین ها را در فیلم ها و عکس ها ضبط کنند. ماشین عروس و دسته گل عروس نیز یکی از مواردی . . .

اجاره ماشین عروس

شرایط اجاره ماشین عروس
در ابتدا باید خودرو مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس یک چک یا سفته معادل ارزش قیمت خودرو به عنوان ضمانت نزد فرد یا موسسه‌ای که ماشین عروس را از آن اجاره می‌کنید، بگذارید و سپس خودرو مورد نظرتان را تحویل بگیرید.اجاره ماشین در تهران . . .

دیگه نمیشناسمت

ازحالا توهرسنی وقاطیه همه لباسای دخترکوچولوم یه لباس پف دار میخرم که یه عالمه بپوشه لباس پف دارو بشه عروس کوچولوی مامانشازهمه رنگش سفید،صورتی،آبی،قهوه ای،طلایی،.هررنگی ازلباس پف دارببینم براش میخرممیخرمو سیرنگاش میکنم حتی بالباس پف دارش اجازه میدم بخوابهبالباس عروس پف دارش بغلش میکنمو تاصبح میخوابم چشامومیبندمو فکرمیکنم خودم لباس عروس پوشیدم وای که این آرزو چقدرقشنگ بودهمیشه برام که لباس عروس سفید پف داربپوشمو به قول بابام که به . . .

مدل آرایش عروس ایرانی ساده

 
انواع مدل ارایش عروس جدید
 
در یک شب عروسی چه چیزهای برای شما از اهمیت زیادی برخوردار هستند؟ سالن، آرایشگاه، ماشین، دسته گل و … یکی
از مواردی که در شب عروسی بسیار حائز اهمیت است مدل آرایش عروس خانم خواهد بود که باید اهمیت ویژه ای به آن
شود، چراکه یک عروس خانم است و یک آرایش و لباس وی! امروز ۶۰ مدل از انواع آرایش عروس عربی، ایرانی و
اروپایی برای شما آماده کرده ایم؛ همراه با ما باشید.
مدل ارایش عروس ایرانی، عربی و اروپایی
در هر فرهنگی نوع . . .

قیمت اجاره ماشین عروس در تهران

یکی از اتفاقات مهم زندگی هر کسی شب عروسی او است. همه می کوشند که مراسم این شب را به بهترین شکل موجود برگزار کنند تا به یادماندنی تر شود.
از مهم ترین مومات این شب دسته گل عروس، لباس عروس و داماد و ماشین عروس می باشد.
سوار شدن و تجربه رانندگی با اتومبیل های آخرین سیستم و لوکس آرزوی بسیاری از افراد است. و چه بهتر که این تجربه در بهترین شب زندگی کسب شود.خرید خودروهای لوکس بسیار گران است و اکثر افراد نمی توانند چنین هزینه ای کنند.
شما می توانید با ا . . .

23 آبان ماهمراسم عقد سمیراعشقم.جانم.دلبرم.عروس برای داماد تکرار می کنه.و تعهد عاشقانه داماد به عروس.نگاهاشونتپش قلباشون.لبخنداشونالهی که این حال خوش و حس ناب عاشقانه واسه همه باشهاما باز منم و بغض پنهانی پشت لبخند همیشگی ام.پ.ن: الهی عاقبتتون بخیر. . . .

خاطره مراسم عقد شهید احسان نوبخت از زبان خواهرشان

 
روز عقد آقا احسان و نجمه خانم بود.
هردو پر از شور و شوق بودند و خوشحال از اینکه دارن همسفر ابدی همدیگه میشن.
اما همش نگران بودن که خدای نکرده گناهی توی مجلسشون نباشه و همه ی کارا کاملا ساده و بی تشریفات برگزار بشه.
از محضر که برگشتیم توی راه ماشینای پشت سر ماشین عروس بوق میزدیم و شادی میکردیم. نجمه خانم هم دسته گلش رو از پنجره بیرون گرفته بود و از مهمونا تشکر میکرد.(البته بازم حواسش به حجابش بود و یه ساق دست سفید پوشیده بود!)
جلوی در پدر عروس ک . . .

یک هوس دخترانه

تصورش هم پر از هیجان هست.اینگه یکی از بچه های دبیرستان و یا دانشگاه ازدواج کند و کل اکیپ را شب عروسیش دعوت 
کند.خانواده عروس و داماد را روی صندلی ها بشونیم و بگیم بفرمایید میوه و شیرینی و بعد کل صحنه بره زیر سلطه دوست های
عروس
کلی جیغ و بزن و برقص و شیطنت و عکس و سلفی.و آخر شبش با ماشین بریم دنبال عروس ،بلهههههههههه با کلی بوق و موزیک
بعد از چند روز هم رفیق جان توی گروه بزنه:
بچه هاااااااااا،مادرشوهرم گفت چقددوستات مثل خودت شیطون . باحال بودند. . . .

114+ عروس!

گاهی حرف عروسی و اینا میشه و مثلا میبینم عروس از صبح درگیر کار آرایش و اینهاستبعدم که عروس خانم عصر لباس میپوشه دیگه تا () با خودم فکر میکنم این عروس الان با این یالو کوپالو یک کیلو آرایش بخواد بره دسشویی چیکار میکنه!؟ به نظرم میاد از شبش دیگه روزه میگیره تا ()احتمالا ساعت دو و سه که همه خوابن عروس خانم بیداره داره مثل هیولا غذا میخوره! % خدایا شکرت که من عروس نمیشم!!! % + یک دوستی فرمودن نظرات اینجا رو تایید کن انگار آدم داره با دیوار میحرفه! . . .

دسته گلهای عروس

انواع دسته گلهای عروس برای مراسم عروسی و نامزدی عروس خانم های عزیز و محترم با قیمت های مختلف موجود است. جهت سفارش انواع آنها می توانید به آدرس فروشگاه در مراوه تپه - خیابان شهید قویدل فروشگاه شایلی مارکت مراجعه نمایید و ضمن خرید از تخفیف لازم نیز برخوردار شوید.فروشگاه شایلی مارکت شایانفر 09111766201 داخلی 35452042 . . .

راهنمای مدیریت تازه عروسها در خانه بخت

ازدواج و برگزاری مراسم یکی از مراحل سخت در عروسی است اما با پشت سر گذاشتن این دوران کوتاه ،دوران زندگی مشترک با کوله باری از مسائل کوچک و بزرگ در انتظار تازه عروس و داماد هاست.تازه عروس ها می توانند با داشتن علم مدیریت خانه داری بسیاری از این مسائل را به دوران شیرینی تبدیل کنند.

ادامه مطلب . . .

نپتون

به گزارش ستاره شناسان کوچک:نپتون هشتمین سیاره‌ی منظومه ی شمسی و دورترین سیاره از خورشید است. از نظر بزرگی، نپتون چهارمین سیاره‌ی بزرگ منظومه‌ی شمسی و متراکم‌ترین غول یخی است. جرم نپتون ۱۷ برابر جرم زمین و کمی از دوقلوی خود یعنی اورانوس سنگین‌تر است (جرم اورانوس ۱۵ برابر جرم زمین است). نپتون هر ۱۶۴.۸ سال در فاصله‌ی ۳۰.۱ واحد نجومی (۴.۵ میلیارد کیلومتری) به دور خورشید می‌چرخد. نام نپتون براساس خدای رومی دریا انتخاب شده است.مشاهده نپتون بتو . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)