98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

بامرغی که از بیرون میگیریم برنج با زرشک درست کنم یا نه نی نی سایت

طرز تهیه زرشک پلو

 
مواد لازم برای 6 نفر


برنج
8 پیمانه

زرشک
2 لیوان خیس خورده

شکر
یک قاشق غذا خوری

زعفران آب کرده
1 استکان

روغن
به مقدار لازم

کره
25 گرم

خلال بادام و بسته
(در صورت تمایل) جمعا نصف استکان

پیاز داغ
2 قاشق غذا خوری

 


 
طرز تهیه :
برنج را با مقدار زيادی نمک و آب سرد به مدت حداقل 5 ساعت بگذارید خیس بخورد .
 
قبل از خیس کردن برنج بهتر است برنج را بدون اینکه زياد با دست هم بزنيد چند بار با آب سرد کامل بشوئید تا آب روی آن کاملا زلال شود و بعد نمک را اضافه کني . . .

خرید و فروش برنج های روستاهای سنگر

اسلام اباد برنج اینه ور برنج بازقلعه اكبر برنج بنكده برنج بهدان برنج پیش كنار برنج جوبنه برنج دره پشت  برنج دهبنه اسلام باد برنج سوكاچا برنج شهرستان برنج شیخ علی بست برنج طالم سه شنبه برنج فشتام برنج كشل ورزل برنج كنسستان برنج نصراله ابادبرنج  سراوانبرنج امام زاده هاشم برنج جوكول بندان برنج سراوان برنج قاضيان برنج كچا برنج گلسرك برنج موشنگا ویشكاننكبرنج امشه برنج بازقلعه ملك برنج تورانسرا برنج چنجه برنج دلچه برنج رودبرده برنج سروندان . . .

خرید فروش برنج روستاهای کوچصفهان

برنج کوچصفهان :برنج كنارسر برنج پیر موسی برنج جانكبر برنج جوربیجاركل برنج رودكل برنج شیرایه برنج كنارسر برنج گراكو برنج گیلوادشتان برنج مامودان برنج هندوانه پرده سر برنج بلسبنه برنج احمد سرا  برنج ایمن اباد  برنج بالا محله بركاده  برنج بركاده پایین  برنج بلسبنه  برنج پشكه  برنج جعفراباد  برنج جیرسرا برنج حسن اباد  برنج حشكوا  برنج خشت مسجد  برنج سده برنج سياه صوفيان  برنج شكار سرا  برنج علی سرا برنج علی نوده  برنج فشكچه  برنج كالمرز  . . .

طرز تهیه یک زرشک پلو با مرغ” با طعمی باورنکردنی

زرشک پلو با مرغ مجلسی درست کنيد حرفه ای و خوشمزه
زرشک پلو یکی از خورشت های لذیذ و خوشمزه ای است که در این بخش از آشپزخانه نمناک قصد داریم روش پخت آن را آموزش دهیم.
همانطور که می دانيد زرشک پلو با مرغ یکی از محبوب ترین غذاهای ایرانيان است که اکثرا در مراسمات خاص و مهم خود مثل مراسم عروسی يا مراسم ختم از آن استفاده می کنند برای آنکه با روش پخت این غذای خوشمزه به روش کامل و ساده آشنا شوید در این مطلب از آشپزخانه نمناک ما را همراهی کنيد.
طرز تهی . . .

فروش انواع برنج گیلان بصورت عمده و جزئی

فروش انواع برنج های روستاهای شهرستان بندر انزلی با قیمت مناسببرنج آبکنار برنج اشپلا برنج اشترکان برنج بشمن برنج تربه بر برنج تربه گوده برنج جفرود پایین برنج چای بیجار برنج حسن‌رود برنج خمیران  (بندر انزلی) برنج رودپشت (بندر انزلی) برنج سنگاچین برنج سياوزان برنج سياه خاله سر برنج شانگهای پرده برنج شیله سر برنج طالب‌آباد (بندر انزلی) برنج علی‌آباد کپورچال برنج کپورچال (بندر انزلی) برنج کچلک برنج کربلایی مهدی گرده برنج کرکان (بندر انزلی) بر . . .

طرز تهیه یک زرشک پلو با مرغ” با طعمی باورنکردنی

زرشک پلو با مرغ مجلسی درست کنيد حرفه ای و خوشمزه
زرشک پلو یکی از خورشت های لذیذ و خوشمزه ای است که در این بخش از آشپزخانه نمناک قصد داریم روش پخت آن را آموزش دهیم.
 
همانطور که می دانيد زرشک پلو با مرغ یکی از محبوب ترین غذاهای ایرانيان است که اکثرا در مراسمات خاص و مهم خود مثل مراسم عروسی يا مراسم ختم از آن استفاده می کنند برای آنکه با روش پخت این غذای خوشمزه به روش کامل و ساده آشنا شوید در این مطلب از آشپزخانه نمناک ما را همراهی کنيد.

ادامه . . .

روش درست کردن برنج کته خوب و عالی

برای پخت برنج کته می توانيد از هر نوع برنجی که دارید مثل برنج ایراني، هندی، تایلندی و … استفاده کنيد. اما برنج ایراني بخاطر عطر و طعم عالی که دارد، بهترین انتخاب برای درست کردن کته است.
برای هر تعداد پیمانه برنج که دارید، نکاتی که در ادامه برای پخت کته میگم، یکسان است.

ادامه مطلب . . .

قيمت زرشک پفکي در مشهد

در بیزینس زرشک، مشهد شهر بسيار مهمی است. قیمت زرشک پفکی در مشهد از این جهت مهم است که شهر مشهد و بازار معروف آن ، مصلی، در خرید و فروش زرشک در کنار تهران  و بیرجند و قاین نقش مهمی دارند. کساني که قصد خرید عمده زرشک پفکی را دارند معمولا ااما به یکی از 4 شهر بالا مراجعه می کنند.  شرکت های بازرگاني معمولا در تهران خرید خود را انجام می دهند. چراکه فاصله دور خراسان جنوبی به تهران باعث مشکلات فراوان می شود. برای اطلاع از قیمت زرشک پفکی و همچنين س . . .

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ خوشمزه

زرشک پلو با مرغ یکی از انواع غذاهای پلویی ایراني است که از محبوبیت خاصی در ميان ایرانيان برخوردار است. زرشک پلو مانند غذاهای مثل کباب کوبیده ، جوجه کباب و … به عنوان یک غذای مجلسی محسوب می شود که برای پذیرایی در مراسم های مهم استفاده می شود.با مقدار موادی که در این دستور آشپزی قرار گرفته است می توانيد برای ۴ نفر زرشک پلو با مرغ تهیه کنيد. در صورتی که می خواهید مقداری کمتر يا بیشتری زرشک پلو با مرغ تهیه کنيد کافیست مقدار مواد را ضرب يا تقسیم کن . . .

10 راز یک زرشک پلو خوش طعم که سرآشپزها نمی گویند

بسياری از افراد تصور می‌کنند که روش طبخ زرشک پلوا بسيار ساده است در حالی که رعایت نکته‌های ظریفی در آن لازم و نشانه حرفه‌ای بودن آشپز است.
برای اینکه زرشک پلوی تان طعم بهتری داشته باشد، قبل از طبخ، تکه‌های مرغ را در روغن سرخ و بعد از طلایی شدنشان، به آنها پیاز و ادویه و آب اضافه کنيد.
ادامه مطلب . . .

طرز تهیه شیر برنج

طرز تهیه شیر برنج
شیر برنج غذای خوشمزه ای هست که خیلی ها دوسش دارن. ولی در ماه رمضون بیشتر يادش میفتیم و درست میکنيم. البته میشه این غذا رو به صورت سرد و به عنوان یک دسر خوشمزه برای مهموني ها هم سرو کرد.
مواد لازم برای شیر برنج
برنج 2 پیمانه
شیر 8 پیمانه
شکر 1/2 پیمانه
گلاب 1/2 پیمانه
هل 1/2 قاشق چایخوری

ادامه مطلب . . .

فروش برنج تازه 98 با قیمت مناسب

فروش انواع برنج های درجه یک استان گیلان شهرستان آستانه اشرفیه و روستاهای اطرافخرید فقط از کشاورز و فروش به سراسر ایران بصورت عمده و جزئیبرنج استخربیجار برنج اشمان دهگاه برنج اشمان کماچال برنج الله وجه سر برنج امشل برنج امیرکياسر برنج امیرهنده (ده شال) برنج انبارسر (آستانه اشرفیه) برنج ایشلیکی برنج بازان برنج بالامحله گیلده برنج بیربنه بالا برنج بیربنه پایین برنج پایین‌رود پشت برنج پایین‌محله گیلده برنج پرکاپشت مهدی خاني برنج پرکاپشت ی . . .

قیمت زرشک پفکی - چهارم آذر ماه ۹۸

قیمت زرشک پفکی - چهارم آذر ماه ۹۸
قیمت زرشک پفکی لوکس صادراتی: ۸۰ هزار تومان 
قیمت زرشک پفکی درجه ۱ : ۷۷ هزار تومان
قیمت زرشک پفکی  : ۷۳ هزار تومان 
در وب سايت زرشک آبرام به نشاني https://zereshkha.ir مقالاتی در مورد موضوعات زیر خواهید يافت. 
فروش زرشک در بازار تهران، فروش زرشک در اصفهان، فروش زرشک در بازار مصلی مشهد ، قیمت زرشک در اصفهان و شیراز ، خرید زرشک ، قیمت زرشک در تبریز ، زرشک قاین و بیرجند ، صٱدرات زرشک پفکی و دانه اناری ، فروش زرشک صادراتی ، . . .

قیمت زرشک پفکی - پنجم آذر ماه ۹۸

قیمت زرشک پفکی - پنجم آذر ماه ۹۸
قیمت زرشک پفکی لوکس صادراتی: ۸۰ هزار تومان 
قیمت زرشک پفکی درجه ۱ : ۷۷ هزار تومان
قیمت زرشک پفکی  : ۷۳ هزار تومان 
در وب سايت زرشک آبرام به نشاني https://zereshkha.ir مقالاتی در مورد موضوعات زیر خواهید يافت. 
صادرات زرشک پفکی و دانه اناری ، قیمت زرشک پفکی ، خرید زرشک دانه اناری ، قیمت زرشک دانه اناری ، قیمت زرشک زیر تالاری ، فروش زرشک در بازار تهران ، خرید زرشک در بازار مولوی و تجریش  تهران ، فروشندگان زرشک در خراسان جن . . .

آموزش آشپزی ( همون غذای که ماههاست منتظرش هستین ! )

  
به زور تونستم مطلب قبلی این آموزش رو تو وبلاگم پیدا کنم :)
 
 کبه :
 
مواد لازم: 
۱) برنج شکسته يا نيم دانه  ۲لیوان (۲ پیمانه)
۲)گوشت چرخ کرده
 ۳)کشمش پلویی يا زرشک
 ۴) آب ۵ لیوان (۵ پیمانه)
 ۵)پیاز
  ۶)نمک
    ۷)زرد چوبه
  ۸)در صورت دلخواه پودر فلفل
  ۹) روغن 
 ۱۰) تخم مرغ
             
 
طرز تهیه : 
  گوشت چرخ کرده را با یک عدد پیاز سرخ می نماییم سپس ادویه ، نمک و زرد چوبه را به آن اضافه می نماییم! و سپس کشمش را شسته و داخل گوشت می ریزیم و مقداری تفت میدهی . . .

طرز تهیه زرشک پلو با مرغ و هویج

مرغ: ۲ تکه (ران يا سینه کامل)پیاز: ۱ عدد متوسطساقه کرفس: دو سه تکههویج: یک عدد متوسطرب گوجه: ۲ قاشق غذاخورینمک و فلفل و زردچوبه: به میزان لازمآبلیمو: ۱ قاشق غذاخوریروغن: به میزان لازمزعفران دم کرده: به میزان لازمبرنج پخته شده: به میزان لازمزرشک شکر کره: به میزان لازم  طرز تهیه:۱. به مرغ‌ها نمک و فلفل و زردچوبه میزنيم، به طوری که به همه قسمت هاش آغشته بشه و در ظرف در دار، چند ساعتی میذاریم یخچال تا طعم بگیره (اگه عجله دارید نيازی به یخچال گذاشتن ن . . .

مضرات آب زرشک

مضرات آب زرشکآب زرشک  بهتره که مضرات آب زرشک رو هم در کنار خواص زيادش بدونيم چرا که ممکنه اثرات سوء برای بعضی داشته باشه.ن باردار بهتره این نوشیدني رو مصرف نکنن چرا که رحم رو تحریک کرده و ممکنه باعث سقط بشه.برای کساني که سرفه های خشک دارن مناسب نيست و باعث تشدید سرفه ها میشه.بر روی عملکرد داروهایی مثل: آنتی هیستامین، داروهای ضد فشارخون، رقیق کننده ها و … تاثیر میذاره.برای کودکان زیر ۵ سال با اجازه پزشک مصرف بشه.زياده روی در مصرف این نوشید . . .

طرز تهیه شیر برنج

شیر برنج از غذاهای مقوی و ساده‌ای است که از گذشته تابحال محبوبیت خود را در ميان ما ایرانيان حفظ کرده‌است. می‌توان آن را به عنوان صبحانه، دسر و در ماه‌ مبارک رمضان سر سفره افطاری سرو کرد. در تابستان که مرباها و شربت‌های خوشمزه‌ای از جمله مربای آلبالو،مارمالاد تمشک، انجیر و غیره درست می‌کنيم، می‌توانيم شیر برنج خنکمان را خوشمزه‌تر کنيم. این غذا به خاطر داشتن شیر و برنج منبع غني از کلسیم و وی