98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

برای رانندگی با نیسان چه گواهینامه ای لازم است

لیست آموزشگاهای رانندگی

مراحل گرفتن گواهينامه ی پايه سوم:
ثبت نام در آموزشگاه رانندگي
برگزاری کلاس هاس آئین نامه و فنی در آموزشگاه رانندگي
برگزاری کلاس هاس عملی رانندگي
صدور کاردکس
شرکت در امتحان آئین نامه و درون شهری
آموزشگاه رانندگي شیراز
چه نوع گواهينامه اي باید بگیریم؟
فرض ما در اين گزارش اين است که شما می‌خواهید گواهينامه رانندگي با خودروهاي سواری سبک‌ بگیرید. اين گواهينامه در سال‌هاي نه چندان دور به‌نام گواهينامه پايه 2شناخته می‌شد و هنوز ه . . .

نيسان بار و وانت تلفني

خودروهاي باربری و حمل بار و اثاثیه در داخل و بین شهرها، داراي انواع مختلفی مانند نيسان بار و وانت تلفنی هستند. براي انتخاب ماشین حمل بار متناسب با حجم بار خود، بهتر است با پرسنل شرکت باربری م کنید. مشخصات راننده خودروهاي حمل باررانندی خودروهاي حمل بار، می بایست با تجربه و قابل اطمینان باشد. شرکت هاي معتبر باربری، براي حفاظت از بارهاي مشتری، رانندگان واجد شرايط زیر را استخدام می کند.راننده باید تخصص هدايت ماشین حمل بار را جاده ه . . .

رانندگی

یه عقده بزرگی که تو دلم ریشه کرده و هی بزرگ و بزرگتر میشه رانندگي کردنه.ده سال میشه گواهينامه رو گرفتم ولی نمیدونم چرا نمیتونم رانندگي کنم هرچند وقت یکبار مربی می گیریم و ی دوری میزنم اما چرا اين جرات درمن بوجود نمیاد که بتونم برونم .‌‌ ماشین هم بی استفاده تووپارکینگه و شوهرم هم خیلی استفاده نمیکنه.البته همیشه خدا ی چیزیش خرابه .اگر میشد که رانندگي کنم نصف مشکلاتم حل بود‌‌‌. نه پشتکارشو دارم نه دل و جراتش .چکار کنم؟ . . .

پشت گردني اکسيژن مدلns

 پشتی گردنی مجهز به تیغه طبی بهترین انتخاب براي رانندگي هاي طولانیامروزه همه ما به دلیل رانندگي هاي مکرر و طولانی دچار گردن دردهاي ناشی از خستگی شده ايم . اينها همه به دلیل وضعیت نامناسب قرار گرفتن گردن حین رانندگيست . بالش گردن اکسیژن به دلیل دارا بودن تیغه طبی ، انحناي گردن را در حالت صحیح خود نگه داشته و مانع از حرکات اضافی گردن و ضربات احتمالی که حین رانندگي رخ می دهد می شود و مانع از خستگی و گرفتگی هاي عضلانی گردن می گردد. اين پشت گردنی . . .

وظايف رانندگان باربري در زمان بارگيري،انتقال و تخليه بار چيست؟

 وظايف رانندگان باربریرانندگان ماشین مخصوص حمل بار شرکت هاي باربری، در کنار رانندگي و انتقال بار وظايف دیگری هنگام بارگیری و تخلیه بار دارند. در اين مقاله شما را با انواع بار و وظايف رانندگان باربری آشنا می کنیم .انواع باربه محموله بزرگ که توسط ماشین حمل بار شرکت هاي باربری، داخل شهر و خارج شهر جابه جا می شوند بار گفته می شود.بار معمولی: بارهاي معمولی به باری گفته می شود که اندازه، حجم و شکل متفاوتی دارند و جابه جايی آن ها در جاده . . .

دانلود برنامه نمونه سوالات آیین نامه راهنمایی و رانندگی (قبولی 100درصد)

آزمون ايین نامه اصلی که متقاضیان دریافت گواهينامه باید در آن قبول شوند شامل موارد و اصطلاحاتی در حوزه ترافیک است و یک راننده براي رانندگي با وسايل نقلیه باید بر آن ها به خوبی مسلط باشد. اين سوالات اکثراً شامل آشنايی با تابلوهاي راهنمايی و رانندگي و اصطلاحات تخصصی راه و جاده هستند.
ادامه مطلب . . .

کرايه خودرو با بهترين نرخ

به طور خلاصه: اين سؤالات متداول جمع آوری شده اند تا به شما در درک روند سریع و دوستانه اجاره ماشین بودجه کمک کنند. اگر در اينجا به سؤال شما پاسخ داده نشده است ، لطفا با ما تماس بگیرید.مورد نیاز براي اجارهمحدودیت هاي سنیحداقل سن لازم براي اجاره چیست؟آیا حداکثر سن لازم براي اجاره است؟مقرراتآیا شرايط و ضوابط خاصی براي اجاره من اعمال می شود؟آیا می توانم پیش از موافقت نامه اجاره نامه ، هنگام انتخاب ماشین خود ، امضا كنم؟اعتبار / سپرده هاي لازمهنگا . . .

طرز تهيه خورش مکزيکي

مواد لازم براي خورش مکزیکی : سینه‌ مرغ بزرگ 1 عدد پیاز بزرگ و خردشده 1 عدد سیر خردشده 2 حبه نمک و فلفل به مقدار لازم زردچوبه و ادویه کاری به مقدار لازم پودر سیر به مقدار لازم فلفل دلمه اي خرد شده 1 عدد روغن به مقدار لازم رب گوجه ‌فرنگی 2 قاشق غذاخوری آب جوش 2 پیمانه ادامه مطلب . . .

توصيه هايي براي مسافرت سالمندان

توصیه هايی براي مسافرت سالمندانطی تحقیقات انجام شده براي اينکه سالمندان به راحتی به مسافرت بروند خانواده و پرستار سالمند باید اين نکات را به درستی رعايت کند.سالمندان باید با احتیاط به سفر بروند و اغلب سفر رفتن آنها با دشواری هايی همراه خواهد بود ولی با اين وجود سفر براي روحیه سالمند بسیار مفید و لازم می باشد و او را مدتی از یک نواختی و کسالت روزمره گی نجات می دهد .با توجه به اينکه سفر لازمه زندگی است ، در صورتی که سالمند هستید یا سالمندی در م . . .

داستان شماره ۲ - رانندگی»

پرسید از چه چیز رانندگي لذت می‌بری؟
گفتم از نظم فکری‌اي که آن را ايجاد کرده است.
گفت یعنی چه؟!
ادامه دادم:
در رانندگي نفر پشت سری ناگزیر است مطابق نوع رانندگي نفر جلویی حرکت کند.
مادامی که او اجازه نداده حق جلو زدن از وی را ندارد.
اگر نفر پشت سری تختِ گاز برانَد، نفر جلویی نمی‌تواند وارد خط وی شود وگرنه تصادف و مرگ‌ومیر راه می‌افتد!
تمام اين قوانین براي کل دوره‌ی رانندگي صدق می‌کند مگر اينکه با پلیس آشنايیت داشته باشید.!!!»
من رانندگي را د . . .

اعلام شرایط طرح جدید فروش محصولات نیسان در ایران ویژه منطقه اروند + جدول

فروش پايیزی 6 محصول شرکت نيسان در ايران ویژه منطقه آزاد اروند آغاز شد.
طی بخشنامه اعلامی، 6 محصول وارداتی شرکت نيسان با مدل‌هاي 2017 و 20 آماده واگذاری به متقاضیان است.
  . . .

رانندگی

امروز رفتم امتحان رانندگي، آیین نامه رو هفته ی پیش دادم و اين هفته اولین بارم بود ک میخواستم امتحان توشهری بدم
4 نفر اول اسممو خوند. سوار شدیم. اولی فورا رد شد دومی هم فورا رد شد سومی دوستم بود ک با هم کلاساي آموزشیو میرفتیمخوب رفت اما وقتی میخاست دور دوفرمونه بره خاموش کرد و رد شد. با اين همه خیلی افسر خدش اخلاقی بود و اصلا دعوا نمیکرد برخلاف انتظارم!
من نشستم، یه دو سه تا سوتی دادم اما خیلی نرم و با اعتماد ب نفس میرفتم یهو گفت نگه دار کنار کا . . .

شب عبور شما راشهاب لازم نیست

شب عبور شما راشهاب لازم نیستکه باحضور شما افتاب لازم نیست
دراين چمن که زگلهاي برگزیده پراستبراي چیدن گل،انتخاب لازم نیست
خیال دار تورا خصم ازچه می بافد؟گلوی شوق که باشد طناب لازم نیست
بس که گریه نکردم غرور بغض شکستبراي غسل دل مرده اب لازم نیست
کجاست جاي تو؟از افتاب می پرسمسوال روشن مارا جواب لازم نیست
پشت پنجره برخیز تابه کوچه رویمبراي دیدن تصویر،قاب لازم نیست
#قیصر_امین_پور . . .

پاسخ دوستان

توسط:رضاسلام وقت بخیر، ببخشید میشه رو یه پاترول ۴ در موتور انژکتوری گذاست؟یعنی سافاری بشه؟ممنون-------------------------------------------سلام. بله همه کاری میتونید انجام بدید به سه شرط:اول اينکه باید حجم موتور با حجم موتور روی ماشین شما یکی باشهدوم اينکه باید سوخت مصرفی با سوخت درج شده روی کارت ماشین شما یکی باشهسوم اينکه مراحل قانونی تعویض موتور انجام شده باشه (شامل برگه تعویض موتور و فاکتور رسمی خرید قانونی موتور جدید)براي کسب اطلاعات بیشتر باید به مراکز . . .

نکته اي در رانندگي با ماشين اتوماتيک

نکته اي در رانندگي با ماشین اتوماتیک.قرار دادن دنده روی حالت N پشت چراغ قرمز (در توقف کوتاه مدت)بسیاری از افراد براي کاهش مصرف سوخت و محافظت از سیستم انتقال قدرت در برابر استهلاک بالا اين کار را انجام می‌دهند. در واقع، اگر دنده را روی D نگاه داشته و پايتان را روی پدال ترمز فشار دهید، میزان استهلاک گیربکس کمتر خواهد بود. بنابراين بهتر است در توقف هاي زیر 1 دقیقه دنده را در وضعیت D قرار داده و فقط پا روی پدال ترمز بگذارید. . . .

خاور مسقف نیسان منطقه 9

باربری تهران
باربری تهران باربرند تجاری نتسان سالهاست که در منطقه نه تهران فعالیت می کند. نتسان به عنوان ارزان ترین و با کیفیت ترین باربری در منطقه نه تهران با انواع خودرو از جمله وانت بار و نيسان و خاور مسقف و تریلی و کامیون و. آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.
خاور مسقف نيسان منطقه 9 . . .

خاور مسقف نیسان منطقه 9

باربری تهران
باربری تهران باربرند تجاری نتسان سالهاست که در منطقه نه تهران فعالیت می کند. نتسان به عنوان ارزان ترین و با کیفیت ترین باربری در منطقه نه تهران با انواع خودرو از جمله وانت بار و نيسان و خاور مسقف و تریلی و کامیون و. آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.
خاور مسقف نيسان منطقه 9 . . .

عدم قبولي در کنکور

طبیعتا 2 ساعت در روز براي خوردن غذا لازم است كه در كل 30 روز میشود.پس 96 روز باقی میماند.اگر داوطلبی در كنكور قبول نشد هیچ تقصیری نداردچرا كه سال فقط 365 روز است . در حالی كه:1- سال 52 جمعه داریم و میدانید كه جمعه ها فقط براي استراحت است به اين ترتیب 313 روز باقی میماند.2- حداقل 50 روز مربوط به تعطیلات تابستانی است كه به دلیل گرماي هوا مطالعه ی دقیق براي یك فرد نرمال مشكل است.بنابراين 263 روز دیگر باقی میماند. 3- در هر روز 8 ساعت خواب براي بدن لازم است كه جم . . .

باربری از تهران به شهرستان و برعکس

شرکت حمل بار ايرانکس با مجوز رسمی از اتحادیه باربری بیش از یک دهه است که در زمینه حمل و جابه جايی کالا فعالیت می نمايد . اين شرکت براي جلب رضايت مشتریان خود از تهران به شهرستان نیز کالاها را جابه جا می نمايد . 
نرخ ارائه شده از سمت اين شرکت به صورت کارشناسی شده می باشد . اين شرکت به دلیل استفاده از نيسان هاي برگشتی نرخ هاي مناسبی را ارائه می دهد .
تمامی وسايل نقلیه اي که از اين شرکت جهت بارگیری اعزام می شوند مجهز به امکانات لازم هستند و می توان ب . . .

اگر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی بودم

پیشنهادهايی براي ریاست پلیس راهنمايی و رانندگي
ايجاد سايت و نرم افزار تلفن همراه ویژه  براي اعلام تخلفات راهنمايی رانندگي توسط مردم
به اين ترتیب که در مرحله ثبت نام مشخصات کامل افراد اخذ میشود به کسانی که صلاحیت اعلام تخلف ندارند از جمله افرادی که خود گواهينامه ندارند  یا به سن قانونی نرسیده اند  و به افرادی که سابقه ثبت گزارشهاي غلط داشته باشند و   مجوز ثبت تخلف داده نمیشود افراد باید از تخلف مشاهده شده عکس بگیرند و با ثبت نقطه جغرا . . .

وانت بار ارزان تهران

مجموعه وانت بار و نيسان بار تلفنی ظریف بار وانت  با حضور جمعی از بهترین رانندگان ماهر و نیروهاي آموزش دیده در زمینه بسته بندی بار و اسباب کشی. آماده جابجايی تجهیزات و وسايل شما در تمام نقاط تهران و همچنین حمل بار به شهرستان می باشد . کافیست با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان اجناس شما را تحویل گرفته و با سلامت کامل به مقصد برسانیم .ما با انجام کلیه فعالیت هاي مربوط به باربری از قبیل بسته بندی اصولی و حرفه اي , جابجايی ل . . .

حمل بار خاور مسقف نیسان بلوار احمد آباد مشهد

باربری مشهد
  باربری مشهد با انواع خودروهاي حمل بار از وانت بار و نيسان گرفته تا خاور هاي مسقف و بدون سقف و انواع کامیون و تریلی تخفیفات ویژه اي را براي حمل بار از محله احمد آباد مشهد به ساير نقاط شهر و دیگر استانهاي کشور در نظر گرفته است.
حمل بار خاور مسقف نيسان بلوار احمد آباد مشهد
  . . .

خاور مسقف نیسان منطقه 13

باربری تهران
که سالهاي سال است که با عنوان باربری نتسان در بین مردم منطقه سیزده شهرداری تهران حضور فعال و گسترده اي دارد. استفاده از انواع خودروهاي مخصوص حمل بار از انواع وانت و نيسان گرفته تا خاور مسقف و کامیون و تریلی و ده چرخ و خودروهاي یخچال دار جهت حمل مواد غذايی از جمله خدمات اين باربری می باشد.
خاور مسقف نيسان منطقه 13 . . .

استخدام در الوپیک

استخدام راننده وانت در الوپیک✔ وانت سبک✔ وانت سنگین✔ وانت مسقف آقا✔ سن بالاي 23✔ داشتن گوشی اندروید 4.2.2 به بالا✔ نداشتن تابعیت◀ سوء پیشینه لازم نیست .◀ مدارک لازم براي ثبت نام حضوری:⭕◀ وانت سبک و سنگین:✔ کارت ماشین یا سند✔ گواهينامه✔ بیمه⭕◀ مدارک لازم هویتی و ضمانت :✔ کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پايان خدمت✔ قبض منزل (آب یا برق یا گاز)✔ سفته به مبلغ 20 میلیون تومان براي ثبت نام اولیه اينترنتی :✔ نام و نام خانوادگی✔ شماره همراه✔ نام ش . . .

استخدام وانت در الوپیک

استخدام راننده وانت در الوپیک✔ وانت سبک✔ وانت سنگین✔ وانت مسقف آقا✔ سن بالاي 23✔ داشتن گوشی اندروید 4.2.2 به بالا✔ نداشتن تابعیت◀ سوء پیشینه لازم نیست .◀ مدارک لازم براي ثبت نام حضوری:⭕◀ وانت سبک و سنگین:✔ کارت ماشین یا سند✔ گواهينامه✔ بیمه⭕◀ مدارک لازم هویتی و ضمانت :✔ کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پايان خدمت✔ قبض منزل (آب یا برق یا گاز)✔ سفته به مبلغ 20 میلیون تومان براي ثبت نام اولیه اينترنتی :✔ نام و نام خانوادگی✔ شماره همراه✔ نام ش . . .

روغن گیربکس ATFSP III موبیس آ

روغن گیربکس موبیس آ
ATFSP III
مخصوص خودروهاي
مزدا 3- مزدا 3 NEW
نيسان : ماکسیما -رونیز - ریچ
هیونداي : ورنا - آوانته - سوناتا 2006- I10 - کوپه
H30 کراس
برلیانس
پاجرو وارداتی
MVM 110
 
 
داراي استاندارد ايران
تحت لیسانس موبیس کره جنوبی
 
اين محصولات از بهترین روغن هاي پايه سنتتیک و با کیفیت ترین مواد افزودنی از کمپانی هاي معتبر تولید و جهت استفاده در مدرن ترین خودرو ها طراحی شده و تحت لیسانس شرکت MOBIS co LTD و داراي گواهينامه اعتباری از Company house انگلستان به شماره ۱ . . .

استخدام راننده وانت در الوپیک

استخدام راننده وانت در الوپیک✔ وانت سبک✔ وانت سنگین✔ وانت مسقف
  آقا
✔ سن بالاي 23✔ داشتن گوشی اندروید 4.2.2 به بالا✔ نداشتن تابعیت
◀ سوء پیشینه لازم نیست .
◀ مدارک لازم براي ثبت نام حضوری:
⭕◀ وانت سبک و سنگین:✔ کارت ماشین یا سند✔ گواهينامه✔ بیمه
⭕◀ مدارک لازم هویتی و ضمانت :✔ کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پايان خدمت✔ قبض منزل (آب یا برق یا گاز)✔ سفته به مبلغ 20 میلیون تومان
براي ثبت نام اولیه اينترنتی :✔ نام و نام خانوادگی✔ شماره همراه✔ . . .

استخدام وانت با سهمیه بنزین

استخدام راننده وانت در الوپیک✔ وانت سبک✔ وانت سنگین✔ وانت مسقف
  آقا
✔ سن بالاي 23✔ داشتن گوشی اندروید 4.2.2 به بالا✔ نداشتن تابعیت
◀ سوء پیشینه لازم نیست .
◀ مدارک لازم براي ثبت نام حضوری:
⭕◀ وانت سبک و سنگین:✔ کارت ماشین یا سند✔ گواهينامه✔ بیمه
⭕◀ مدارک لازم هویتی و ضمانت :✔ کارت ملی یا شناسنامه یا کارت پايان خدمت✔ قبض منزل (آب یا برق یا گاز)✔ سفته به مبلغ 20 میلیون تومان
براي ثبت نام اولیه اينترنتی :✔ نام و نام خانوادگی✔ شماره همراه✔ . . .

اجاره خودرو در تهران

در ابتدا به تعریف اجاره خودرو میپردازیم ،اجاره خودرو در واقع در اختیار گرفتن خودرو دیگری به صورت کرايه براي مدتی معلوم و هزینه مشخص و طی یک قرار داد رسمی انجام میشود.امروزه با توجه به بالا رفت قیمت خودرو به صورت سرسام آور دیگر توان خرید خودرو براي هر فردی امکان پذیر نیست و همچنین با توجه به پیشرفت همه روزه تکنولوژی همواره خودروهاي به روز تری روانه بازار میشوند و هیچکس توان خرید همه آن خودروها را ندارد و لی شايد دوست داشته باشد راننده گی با آ . . .

یونجه و رانندگی

یه چیز دیگه که من اصلا درک نمیکنم
اينه که رانندگي کانادايیا و چینیا و اسیايیاي شرقی، که اينجا بهشون میگن آسیايی ها، چرا اينقدر بد هست؟ چرا اينقدر تصادف میکنن اينها؟ چرا اينقدر اين سفیدها و اين اسیايی هاي شرقی بد رانندگي میکنن؟ حتی فرهنگ رانندگي توی کانادا افتضاحه. توی انتاریو همیشه پیاده ها نشونه میگرفتن و به صورتش برف و اب و بارون پرت میکردن ماشینا، اينجا همه ش نزدیکه تو رو زیر بگیرن. همه اينو میگن.
یادمه دو سال قبل گفتم رانندگي توی تورنتو . . .

شامی لپه

مواد لازم:لپه :1 پیمانه              نمک و فلفل: به مقدار لازمگوشت چرخ کرده: 300گرمپیاز رنده شده: 1عددسیب زمینی آب پز :1عددتخم مرغ: 2عددروغن مايع : به مقدار لازمجعفری و تره:150 گرم . . .

پند های کلاس رانندگی

کلاس رانندگي فرمانم کلا ۱۲ جلسه است و من هیچی بلد نیستم از رانندگيمربیم گفت جلسه ۱۳ ام امتحانه و اگه رد بشم باید ۵۰ تومن بدم و دو هفته دیگه باز امتحان بدم و هر بار که رد شم همین داستانه‌‌.امروز جلسه دوم بود،تو خیابوناي شلوغ هول می شدم،گفت اگه نتونی رانندگي کنی اينجور جاها و هول بشی دیگه نمیارمت اين جاها.یاد بچه کوچیکايی افتادم که میبرنشون مهمونی و دلشون می خواد بازی کنن اما مامان باباش میگن اگه سرجات نشینی و حرف گوش ندی دیگه نمیاریمتا . . .

طرز تهیه خوراک بادمجان تند

خوراک بادمجان تند یک پیش غذاي خوشمزه
 
مواد لازم براي تهیه خوراک بادمجان تند :

 بادمجان
۳ عدد 

 هویج رنده شده
٤ عدد 

 جعفری خرد شده
 ۱ پیمانه

 سیر له شده
 ٤ حبه

 آب لیموترش
 ۲ عدد

 سس فلفل تند
به مقدار لازم 

 نمک
 به مقدار لازم

سرکه
به مقدار لازم

رازیانه
به مقدار لازم


ادامه مطلب . . .

طرز تهیه غوره مسما

 
مواد لازم
مرغ : نصف مرغ
پیاز : 2-3 عدد
غوره تازه بی دانه : نیم کیلو
بادمجان قلمی ( یا کدو خورشتی) : 203 عدد
رب گوجه فرنگی : 1 قاشق غذاخوری
گوجه فرنگی : 2 عدد
نمک : به مقدار لازم
فلفل : به مقدار لازم
دارچین : به مقدار لازم
زردچوبه : به مقدار لازم
روغن : به مقدار لازم
آشپزخونه . . .

روغن گیربکس CVT موبیس آ

روغن گیربکس  (MOBISA) CVT
داراي استاندارد ايران
تحت لیسانس موبیس کره جنوبی
 
مخصوص خودرو هاي MVM550 و X33
ساينا و کوئیک (اتومات)
LifanX50
چری تیگو7 و تیگو5 و آریزو
نيسان مورانو - تیانا - جوک - ايکس تریل - قشقايی
رنو کولئوس -رنو اسکالا
میتسوبیشی LANCER و ASX , OUT LANDER
تویوتا یاریس 2014
 
اين محصولات از بهترین روغن هاي پايه سنتتیک و با کیفیت ترین مواد افزودنی از کمپانی هاي معتبر تولید و جهت استفاده در مدرن ترین خودرو ها طراحی شده و تحت لیسانس شرکت MOBIS co LTD و داراي گواهینا . . .

فروش انواع خرما مضافتي و رطب درجه يک

خرید خرما مضافتیفروش انواع خرما مضافتی و رطب درجه یک صادراتی براي بازارهاي خارجی و اروپايی با کیفیت بالا و قیمت مناسب براي صادرکننده گان با رعايت تمامی اصول بهداشتی و اراده گواهينامه ها و ايزو هاي بین المللی براي صادراتشرکت سپندتی دیشماره تماس براي هماهنگی و خرید و راهنمايی009899094547 تماس تلفنی و ساير شبکه هاي اجتماعی . . .

اول هفته مرگ

هفته اي که انقدر اولش جدی باشه حرف براي گفتن زیاد داره!
شنبه سفر براي چک اسلايد
یکشنبه آزمون رانندگي
دوشنبه دفاع!
وقتی تازه جمعه اسلايداتو درست کردی.هیچ خریدی نکردی حتا لیست لوازمم ننوشتی و نمیدونی چطور کارا قراره پیش بره
باید تمرین رانندگي هم بکنی شنبه
+ همه عضلاتم گرفته. حدود ۱۲ ساعت پشت هم جلوی لب تاب
قبلشم دو ساعت کلاس با ماشین داغون مربی که مجبوری عضلاتتو کش بیاری تا کلاچ تا ته بره! 
+ امروز بالاخره حس کردم منم میتونم راننده بشم:))
نمیدونم . . .

مصاحبه کاری

مصاحبه کاری یکی از روش‌هايی است که شرکت‌ها و موسسات براي گزینش کارکنان خود به کار می‌برند. مصاحبه معمولاً به صورت حضوری بین دو نفر انجام می‌شود. گاه چند تن در مصاحبه حضور می‌یابند و برخی از مصاحبه‌ها از راه دور با تلفن با دیگر وسايل پیام‌رسانی مانند شبکه کامپیوتری یا تلویزیون انجام می‌گیرد.
مصاحبه قدیمی‌ترین شکل گزینش می‌باشد و معمولاً در ارزیابی کارمند یا متقاضی ارزش زیادی دارد. بسیاری بر اين باور هستند که در ارتباط حضوری بهتر از هر . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)