98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

برنامه اتصال به اینترنت جهانی

اینترنت تا امشب وصل می‌شود

شب گذشته اتصال اينترنت خانگی در ۱۰ استان انجام شد و تقریبا یک سوم کشور به فضای اينترنت بین‌المللی برگشتند.باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اتصال اينترنت که از دو شب و در سطح اينترنت ادارات، شرکت‌ها و دانشگاه آغاز شده بود، شب گذشته به اينترنت خانگی در ۱۰ استان رسید.
مردم استان‌های ایلام، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، یزد، همدان، اردبیل، سمنان، زنجان، گلستان و چهارمحال و بختیاری به اينترنت جهاني وصل شدند.
طی اخبار رسیده از سوی وزارت ارتباطات، ب . . .

آموزش اتصال کل گوشی به اینترنت جهانی!

‍ آموزش اتصال کل گوشی به اينترنت جهاني!
1⃣اول برنامه التراسرف را دانلود کرده!
لینک دانلود
 
برنامه مورد نظر: Ultrasurf از منابع معتبر دیگر هم میتونید دانلود کنید. ازجمله گوگل پلی استور2⃣سپس بالا سمت راست روی سه نقطه بزنید؛قسمت اول(پروکسی رو بزنید)، بعد گزینه دوم یعنی HTTP پروکسی رو زده
گدینه های socks 4 , sock5  دارد که اگر انتخاب شود پس باید پروکسی های همون نوع  وارد شود 
Proxy Address:5.105.4.57Proxy Port:8888✅به این صورت تنظیم کنید،برگشت بزنید و اتصال رو بزنید!
✅ا . . .

آخرین وضعیت اتصال به اینترنت درون دو روز اخیر

به گزارش همشهری آنلاین بعد از ظهر دیروز، پنجشنبه ۳۰ آبان یگانگی اينترنت ایران به اينترنت جهاني ۱۳ درصد بود. این موضوع بوسیله همراه فاش آن در معارفه ذیل آمده حیات. بازگشت اينترنت بوسیله خانه ها | اينترنت همراه همچنان کمیت است  امروز نت بلاک که یک وبسایت در زمینه آزادی استفاده از اينترنت داخل جهان است تائید کرد که پس از  ۱۳۶ ساعت اکید اينترنت در ایران، اتصال داخل ایران به اينترنت جهاني به آرامی در حال افزایش هست و به ۱۵ درصد رسا است. . . .

اینترنت بیشتر استان ها امشب وصل می شود

اتصال اينترنت که از دو شب پیش و در سطح اينترنت ادارات ، اينترنت شرکت هو و دانشگاه آغاز شده بود  شب گذشته به اينترنت خانگی در ۱۰ استان رسد
مردم استان‌های ایلام، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، یزد، همدان، اردبیل، سمنان، زنجان، گلستان و چهارمحال و بختیاری به اينترنت جهاني وصل شدند.طی اخبار رسیده از سوی وزارت ارتباطات، بسیاری از استان‌ها نیز تا امشب به اينترنت متصل می‌شوند و این فرآیند ادامه خواهد داشت. این منابع خبری از آغاز اتصال اينترنت همر . . .

اینترنت همه‌ مناطق کشور به طور کامل چه زمانی وصل می‌شود ؟

شب گذشته اتصال اينترنت خانگی در ۱۰ استان انجام شد و تقریبا یک سوم کشور به فضای اينترنت بین‌المللی برگشتند.
اتصال اينترنت که از دو شب و در سطح اينترنت ادارات، شرکت‌ها و دانشگاه آغاز شده بود، شب گذشته به اينترنت خانگی در ۱۰ استان رسید. مردم استان‌های ایلام، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، یزد، همدان، اردبیل، سمنان، زنجان، گلستان و چهارمحال و بختیاری به اينترنت جهاني وصل شدند.
ادامه مطلب . . .

تلگرام

‍ آموزش اتصال کل گوشی به اينترنت جهاني!
1⃣اول برنامه التراسرف را دانلود کرده!
لینک دانلود
 
برنامه مورد نظر: Ultrasurf از منابع معتبر دیگر هم میتونید دانلود کنید. ازجمله گوگل پلی استور2⃣سپس بالا سمت راست روی سه نقطه بزنید؛قسمت اول(پروکسی رو بزنید)، بعد گزینه دوم یعنی HTTP پروکسی رو زده
گدینه های socks 4 , sock5  دارد که اگر انتخاب شود پس باید پروکسی های همون نوع  وارد شود 
Proxy Address:5.105.4.57Proxy Port:8888✅به این صورت تنظیم کنید،برگشت بزنید و اتصال رو بزنید!
✅ا . . .

شبکه اطلاع رسانی

شبکه اطلاع رسانی:به مجموعه عناصری گفته میشود که میان آنها نوعی ارتباط،خواه مستقیم و خواه غیر مستقیم،برقرار شده باشد.پس از جنگ دوم جهاني،در تولید و استفاده از اطلاعات دگرگونی بی سابقه ای روی داد که به آن انقلاب اطلاعاتی می گویند.شبکه:مجموعه ای از نقاط اتصال یا گره های به هم پیوسته،نقطه اتصال یا گره نقطه ای است که در آن یک منحنی خود راقطع میکند.شبکه ها ساختهایی بازند،که میتوانند بدون هیچ محدودیتی گسترش یابند.سه گونه اصلی از شبکه ها:ارتباطی، . . .

اینترنت خانگی کدام استان‌ها برقرار شد؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ؛ اينترنت جهاني در 10 استان کشور خراسان های جنوبی و شمالی ، ایلام ، یزد ، اردبیل ، همدان ،گلستان ، سمنان ، زنجان و چهارمحال و بختیاری » متصل است و مردم این استان ها می توانند از اينترنت خانگی استفاده کنند .
همچنین برخی از منابع خبری اعلام کردند که بسیاری از استان ها هم اينترنت شان  تا امشب متصل خواهد شد .
لازم به ذکر است که برخی منابع از  اتصال اينترنت همراه بعد از اتصال اينترنت خانگی و ثابت خبر دادند  
 
منبع : . . .

طراحي سايت چه است

 طراحی وب سایت چه می‌باشد؟ همگی چیز در باب طراحی وب (web design)چنانچه در دنیای اينترنت مبتدی و تازه کار باشید و جدیدا وارد دنیای برنامه نویسی گردیده باشید، صد رد صد کلمه و واژه‌ی ساخت سایت را بارها و بارها شنیده اید. و قطعا این سوال برایتان اتفاق افتاده میباشد که طراحی وب سایت چه میباشد . شاید هم هنوز نتوانسته اید تفاوت واژه و کلمه های ساخت وب سایت را با برنامه نویسی اينترنت فهم نمائید. در‌این نوشته ی علمی و فراگیری ویدئویی بصورت بی نقص ب . . .

محدودیت‌زدایی از اینترنت کشور آغاز شد

محدودیت‌زدایی از اينترنت کشور آغاز شد
ساعتی پیش نت بلاکس که یک وبسایت مانیتورینگ اينترنت در دنیا محسوب می‌شود دقایقی پیش با ارسال توییتی اعلام کرد که اينترنت بین المللی در ایران در حال برقراری است و هم اکنون برخی شهرها و استان ها از جمله قسمت هایی از تهران به اينترنت  بین‌الملل دسترسی دارند.
در این توییت آمده است: در حالی که ۱۱۳ ساعت از قطعی اينترنت در ایران می گذرد اتصال اندکی برقرار شده و برخی کاربران ایرانی نیز ظاهرا گزارش داده‌اند که . . .

اینترنت همراه اول پس از اینترنت adsl وصل می‌شود

طی اخبار رسیده از سوی وزارت ارتباطات، بسیاری از استان‌ها تا امشب به اينترنت متصل می‌شوند و آغاز اتصال اينترنت همراه پس از اتصال اينترنت خانگی و ثابت انجام می‌شود.
ادامه مطلب . . .

اتصال به سرور FTP با استفاده

برای اتصال به پروتکل اف تی پی روش های مختلفی وجود دارد از جمله: ۱٫ استفاده از نرم افزار های گرافیکی ۲٫ اتصال از طریق مرورگر ۳٫اتصال از طریق Command Prompt و نرم افزار های دستور محور (بدون رابط گرافیکی) ۴٫ اتصال از طریق My Computer
ادامه مطلب . . .

تغییر برنامه ارائه سمینارها

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند به محض اتصال اينترنت برنامه ارائه سیمنارهای درس اندرکنش خاک و سازه اعلام خواهد شد. در حال حاضر صرفاً ارائه سمینارها در تاریخ 1 آذر منتفی خواهد بود و در این روز طبق سرفصل مشخص شده تدریس ادامه می یابد.  . . .

آموزش اتصال کل گوشی به اینترنت جهانی!

 
 
اول برنامه مورد نظر را از طریق لینک هایی که در با کس دانلود قرار دادم دانلود کنینوقتی نصب کردید و واردش شدید قسمت بالا سمت راست صفحه روی سه نقطه بزنید؛قسمت اول Proxy بزنید، بعد گزینه دوم یعنی HTTP Proxy پروکسی رو زده بعد اینارو وارد کنید:Proxy Address: 5.252.30.143Proxy Port: 3128✅ به این صورت تنظیم کنید،برگشت بزنید و اتصال رو بزنید! یکم طول میکشه ک وصل شه پس صبور باشید.✅از این روش برای اتصال به اینستاگرام، واتساپ، گوگل،  و .هم میتونید استفاده کنید.✳️نکته:این . . .

کدام استان‌ها همچنان از سرویس اینترنت محروم هستند؟

به گزارش خبرگزاری برنا، از بیست‌وپنجم آبان‌ماه سال جاری اينترنت خطوط تلفن‌ثابت و اينترنت خطوط تلفن‌همراه در سراسری کشور قطع شد.
پس از گذشت 5 روز از قطع کامل اينترنت در کشور، یک مقام مسئول در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از آغاز اتصال تدریجی اينترنت خطوط تلفن ثابت در کشور خبر داد.
دوم آبان آذر ماه نیز خبر اتصال اينترنت مشترکان تلفن ثابت پایتخت داده شد.
پیگیری ها از وزارت ارتباطات درباره آخرین وضعیت اينترنت استان‌های کشور نشان از اتصا . . .

اتصال اینترنت ۷ دانشگاه بزرگ تهران

دسترسی ۷ دانشگاه بزرگ و سطح یک کشور به اينترنت جهاني میسر شد.
به گزارش ایسنا، در پی پیگیری‌های انجام شده مشخص شد هفت دانشگاه سطح یک و بزرگ کشور (امیر کبیر، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی) به اينترنت جهاني دسترسی پیدا کردند.
ادامه مطلب . . .

آخرین خبر از اتصال اینترنت

به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اينترنت جهاني کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اينترنت در سراسر کشور دارد و اينترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اينترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اينترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م . . .

دانلود NetGuard Pro 2.264 - قطع دسترسی برنامه های اندروید به اینترنت + مود

NetGuard Pro – no-root firewall v2.264 Final – اپلیکیشن کاربردی قطع دسترسی بازی و برنامه به اينترنت مخصوص اندرویدنسخه پرمیوم، پولی و پرداخت شده با تمامی قابلیت ها برای شما
NetGuard  Pro- no-root firewall نرم افزاری کاربردی و محبوب در زمینه قطع دسترسی بازی ها و برنامه های نصب شده برروی دستگاه های اندرویدی به اتصال اينترنت است که استودیوی Marcel Bokhorst آن را به صورت رایگان با پرداخت درون برنامه ای در گوگل پلی عرضه نموده است و تا به این لحظه بیش از 500 هزار بار توسط کاربران اندرو . . .

Internet Download Manager (IDM) 6.33 Build 3 Retail + Portable مدیریت دانلود

Internet Download Manager
 یا همان 
IDM
 یک نرم‌ افزار مدیریت دانلود است که تنها برای سیستم‌ عامل مایکروسافت ویندوز قابل استفاده‌ است. Internet Download Manager ، دانلودها را به چند قطعه تقسیم می‌کند تا عملیات دانلود سریع‌ تر انجام شود. IDM با برنامه‌های اينترنت اکسپلورر، اپرا، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم کار می‌کند. تاکنون گزارشی مبنی بر اینکه Internet Download Manager محتوی جاسوس‌افزار یا adware باشد، منتشر نشده‌است. IDM می‌تواند فیلم‌هایی که . . .

مقدمات شروع کسب در آمد از اینترنت

همه ما قبول داریم که تو عصری زندگی میکنیم که بوسیله گوشی که تو دستمونه میتونیم خیلی کارا که یه زمانی دور از باور بود براحتی انجام بدیم برای مثال چت کردن با هر ادمی تو هر کشوری.یا پرداخت قبوض،هرچقد که علم پیشرفت میکنه و فناوری این گوشیا بیشتر میشه کارای عجیب بیشتری میشه باهاشون انجام داد،که اکثرأ اتصال به اينترنت هم باید باشه!
 
بیشتر اوقات زندگی ما با اينترنت میگذره
خیلی از ما روزانه وقت خیلی زیادی با گوشی توی اينترنت و شبکه های مجازی و. . . .

اتصال گوشی به تلویزیون با کابل USB

امروزه با اتصال تلویزیون ها به اينترنت کاربردهای بسیار وسیعی برای آنها تدارک دیده شده است، در کنار آن موبایل ها نیز پرچم دار توسعه و تنوع در دنیای تکنولوژی شده اند. هرچه بیشتر جلو می رویم بیشتر قدرت کامپیوتر ها در موبایل ها جاسازی می شوند و انها را نیرومندتر و کاربردی تر می کند.
امروزه ما از گوشی ها برای بازی کردن، گوش دادن موسیقی و حتی تماشای فیلم استفاده می‌ کنیم اما آیا راحتی و سادگی استفاده از گوشی لذت و کیفیت دیدن فیلم از طریق TV را دارد . . .

برنامه این هفته باشگاه کاراکال

با عرض سلام و خدا قوت خدمت همنوردان گرامی باشگاه 
با توجه به قطعی اينترنت و عدم اتصال به شبکه های اجتماعی موقتا از همین پایگاه اخبار و اطلاعیه ها به سمع و نظر شما عزیزان می رسد ؛ 
 
 
۱: برنامه آمادگی جسمانی هفتگی گنبد باز
فردا سه شنبه مورخه ۲۸ آبان ماه
ساعت: ۷:۰۰ 
کرایه : ۵ هزار تومان 
۲- صعود به قله کرکس
زمان : جمعه ۱ آذر  
ساعت : ۵ صبح
کرایه : ۲۰ هزار تومان 
مکان تجمع ؛ جنب مدرسه هفده شهریور 
روابط عمومی باشگاه کوهنوردی کاراکال بادرود . . .

دانلود IP Tools Premium 8.10 نرم افزار مجموعه ابزار های آی پی برای اندروید

IP Tools Premium 
یک برنامه قدرتمند و مفید برای تجزیه و تحلیل شبکه است. این برنامه شامل گسترده ترین ابزارها است که ممکن است در ویندوز و لینوکس پیدا کنید. هر چیزی که برای دریافت اطلاعات در مورد آدرس IP و یا وب سایت لازم است، هم اکنون در دستگاه شما وجود دارد. رابط کاربری ساده به شما اجازه می دهد آدرس IP فعلی خود را بدانید و در مورد هر آدرس وب اطلاعات به دست آورید و اتصال اينترنت را بررسی کنید و از وصل بودن اتصال مطلع شوید. ابزارهای بسیار گسترده و مورد استف . . .

آموزش نحوه اتصال کامپیوتر یا لپتاپ به اینترنت با سیم کارت

نحوه اتصال اينترنت گوشی به لپ تاپ
مودم های وایرلس و یا وای فای، امروزه دارای نقش بسیار مهمی در خانه های هر یک از ما هستند و از آن ها برای جستجو و آگاهی در صفحات مجازی و. استفاده می کنیم و این استفاده در هر یک از متفاوت است. اما گاها ممکن است که شما نیازی به دستگاه مودم پیدا نکنید و از اينترنت سیم کارت خود استفاده کنید.


با این وجود دیگر لپ تاپ و یا کامپیوتر شما هیچ دسترسی به اينترنت نخواهد داشت و زمانیکه می خواهید کارهای مهم اعم از انتخاب واحد . . .

دانلود برنامه 1.1.1.1 برای اندروید (سریع ترین )

ویژگی های برنامه 1.1.1.1: Faster & Safer Internetیک ابزار کاربردیبالا بردن امنیت داده هارمز گذاری بر روی اطلاعاتاتصال اسان با یک کلیکبهبود سرعت و پینگ اينترنتغیر فعال سازی اسان برنامهو امکانات دیگر
 
همان طور که گفته شد برنامه 1.1.1.1: Faster & Safer Internet یک ابزار کاربردی است که با استفاده از ان می توانید به راحتی سرعت و امنیت اطلاعات تبادل شده ی خود را در دنیای اينترنت افزایش دهید. برنامه از سرور های رمز گذاری شده برای تبادل اطلاعات استفاده می کند که این مو . . .

اینترنت زاهدان وصل شد

اينترنت ما وصل شده فقط مسئولین گفتن برای اتصال اول باید گوشی رو محکم بکوبیم تو دیوار که قشنگ تنظیمات جا بیفته بعد هم هر ۵ دقیقه گوشی ت بدین که ته نشین نشه:/
 
 
کدوم شهر هستین و وضعیت اينترنت چطوره؟
ما همچنان refresh کنان به انتظار نشسته ایم! . . .

اتصال به اینترنت جهانی

 اختلال اينترنت ناشی از اتفاقات اخیر به یکی از بزرگترین مشکلات در حال حاظر تبدیل شده است
مردم حق استفاده از اينترنت آزاد رو دارند و اينترنت ملی واقعا خیلی مسخره هست
بعد از متصل شدن شبکه های خانگی به اينترنت ، خبری از متصل شدن شبکه های موبایلی نشده است
در این مطلب یاد میگیرید که چه طوری اینترانت رو به اينترنت تبدیل کنید 
برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید 
ادامه مطلب . . .

تاریخچه، تعریف IoT

  عبارت اينترنت اشیا، برای نخستین بار در سال ۱۹۹۹ توسط کوین اشتون مورد استفاده قرار گرفت و جهاني را توصیف کرد که در آن هر چیزی، از جمله اشیا بی جان، برای خود هویت دیجیتال داشته باشند و به کامپیوترها اجازه دهند آن ها را سازماندهی و مدیریت کنند. اينترنت اشیاء، فناوری مدرنی است که در آن برای هر موجودی) انسان، حیوان و یا اشیاء ( قابلیت ارسال داده از طریق شبکه‌های ارتباطی، اعم از اينترنت یا اینترانت، فراهم میگردد .اينترنت در حال حاضر همه مردم را . . .

نظرات مردم پس از قطعی اینترنت

"من قول می‌دهم این وزیر ارتباطات ما که اینجا نشسته دستش به طرف دکمه‌ی فیلترینگ نرود" روزگاری پس از شنیدن این بیانات آقای کلی ذوق مرگ شدیم و شاید کمتر کسی فکر می‌کرد در چنین روزی فیلترینگ که چه عرض کنم کل اينترنت قطع شود آن هم بیش از یک روز .
طی چند روز اخیر و در غیاب اينترنت جهاني، اگرچه وب‌سایت‌های ایرانی با بهره‌گیری از سرورهای داخلی به فعالیت ادامه می‌دهند، اما بسیاری از کاربران اينترنت، از دانشجویان و برنامه‌نویسان تا کسب‌و . . .

اینترنت موبایل در ۲۵ استان کشور وصل شد

 با اتصال اينترنت موبایل در ۷ استان، شمار استان های دارای اينترنت موبایل پس از قطعی های اخیر به ۲۵ استان رسید.به گزارش خبرنگار مهر، شنیده ها حاکی از آن است که از صبح امروز اينترنت موبایل به دستور شورای امنیت کشور در استان های آذربایجان غربی، خراسان رضوی، لرستان، مازندران، گیلان، کرمان و کردستان وصل شده است. . . .

اتصال خطوط راه‌آهن و سکوهای مسافری به شبکه مترو

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مدیر عامل راه‌آهن خبر داد: عملیات اتصال خطوط راه‌آهن و سکوهای مسافری به شبکه مترو انجام شده است و به زودی در ایستگاه جوانمرد قصاب در تهران افتتاحیه خواهیم داشت.
 

متن کامل خبر: اتصال خطوط راه‌آهن و سکوهای مسافری به شبکه مترو . . .

اتصال گوشی اندرویدی به پروژکتور

اتصال گوشی اندرویدی به پروژکتور
 
  
 اتصال گوشی اندروید به ویدئو پروژکتور 
وقتی صفحه نمایش گوشی تلفن شما به اندازه کافی برای نمایش کارهایتان بزرگ نیست، بهترین کار یافتن راه حلی است که بتوانید دستگاه اندروید را به یک پروژکتور متصل کنید. 
ادامه مطلب . . .

یاتاقان بلبرینگ ها چیستند

یاتاقان بلبرینگ ها نوعی اتصال صنعتی هستند که وظیفه تعلیق بار و در عین حال اتصال محور ها بر روی سطوح را دارا هستند. بدین معنا که یاتاقان بلبرینگ ها کارایی بلبرینگ در تعلیق بارهای شعاعی و محوری و اتصال محور بر روی سطوح توسط یاتاقان را بصورت همزمان ایفا می کنند.
ساختار داخلی یاتاقان بلبرینگ ها شامل یک هوزینگ می باشد که بصورت 2 سوراخ و یا 4 سوراخ برای اتصال بر روی سزوح از طریق پیچ و مهره طراحی شده است. این هوزینگ اغلب از جنس چدنی انتخاب میشود. در د . . .

اینترنت ADSL در تهران و چند کلان‌شهر به حالت عادی برگشت

بعد از گذشت ۱۶۳ ساعت از قطع اينترنت بین‌الملل، گزارش‌ها حکایت از این دارد که اينترنت ADSL تهران و چند کلان‌شهر دیگر به اينترنت جهاني متصل شده و حالا کاربران می‌توانند به اينترنت بین‌الملل دسترسی داشته باشند.
در لحظه انتشار این خبر هم سامانه نت بلاکز که گزارش قطعی اينترنت را در سراسر جهان منتشر می‌کند، اعلام کرده است که بعد از ۱۶۳ ساعت از آغاز قطعی ارتباط ایران با شبکه جهاني، حالا ۶۴ درصد شبکه در ایران آنلاین شده است.
فارغ از اتصال اينترنت . . .

نرم افزار محدود سازی دسترسی به اینترنت Blumentals iNet Protector 4.7.0.49

Blumentals iNet Protector نرم افزاری درجه و بسیار محبوب برای محدود کردن دسترسی به اينترنت می باشد و دارای امکانات بسیار فراوانی برای محدودسازی هوشمند و برنامه ریزی شده می باشد. قابلیت محدود کردن کاربران برای دسترسی محدود از نظر زمان به اينترنت یا دسترسی محدود براساس دستورات از پیش برنامه ریزی شده از امکانات مهم نرم افزار Blumentals iNet Protector محسوب می شود. قابلیت مسدود سازی وبسایت هایی خاص و مسدود سازی نرم افزارهای نصب شده روی ویندوز برای اتصال به اينترنت ا . . .

وصل شدن اینترنت جهانی در ایران | قطع اینترنت

وصل شدن اينترنت جهاني در ایران به همراه جزئیات کامل را در سایت مینانیوز ببینید.
اينترنت خانگی و اينترنت اپراتورها همچنان در اکثر استان های کشور قطع است و کاربران به هیچ یک از سایت ها و اپلیکیشن های خارجی دسترسی ندارند.مطالب جذاب . . .

زمان وصل شدن اینترنت

سلام 
با توجه به قضایای پیش اومده و قطع شدن اينترنت و از کار و زندگی افتادن حالا ظاهرا قرار شده اينترنت پنج شنبه ( احتمالا پنجشنبه شب ) متصل بشه . 
البته این چیزیه که رومه ها نوشتن .
پنجشنبه شب ۳۰ آبان ماه ۹۸ زمان اتصال اينترنت در تمام کشور است.
 
من که تموم زندگیم به اينترنت وابسته ست. از کار و درآمد گرفته تا تفریح و یادگیری و .
الان تنها دلخوشیم اینه که سایت خودم و بلاگ.ای ار باز میشه واسم.
زندگی شما چقدر به اينترنت وابسته هست؟
 
لطفا وبل . . .

انتقال فایل از گوشی به کامپیوتر به صورت بی سیم

انتقال فایل بین کامپیوتر و گوشی به روش های مختلفی قابل انجام است. از طریق کابل USB، اتصال بلوتوث، وایفای و اينترنت. اما سرعت و راحتی استفاده از هر یک از این روش ها تعیین کننده است.
همانطور که میدانید سرعت انتقال داده از طریق بلوتوث بسیار پایین است و روش استفاده از کابل هم کمی دردسر دارد و البته سرعت کمتری نسبت به وایفای دارد. از این رو روشهایی که مبتنی بر انتقال داده از طریق اتصال بیسیم هستند مورد قبول ترند!
برنامه SHAREit یکی از ابزار پیشرو در زمی . . .

آموزش اتصال اینترنت کامپیوتر به موبایل با کابل USB

 با این روش میتونید اينترنت کامپیوتر اعم از Dial Up یا ADSL رو به گوشیتون وصل کنید و ازش روی گوشی استفاده کنید.مورد نیاز:گوشی روت شدهبرنامه Tether PC Component نسخه موبایل و کامپیوترآموزش:1-هر دو فایل رو دانلود کنید."دانلود فایل موبایل""دانلود فایل کامپیوتر"2-فایلRar رو داخل کامپیوتر از حالت فشرده خارج کنید.3-فایل Apk رو داخل گوشی نصب کنید.4-USB Debugging رو روشن کنید.5-فایل Android Tool رو از داخل فایل زیپی که داخل کامپیوترتون آنزیپ کردید اجرا کنید.6-گوشی رو با کابل USB به کا . . .

شبکه ملی اطلاعات

شبکه ملی اطلاعات یعنی مجموعه‌ای از سرورها، مسیریاب‌ها، ذخیره‌سازها، شبکه و معماری آن، منابع انرژی و خنک‌کننده‌ها، پلتفرم‌ها و زیرساخت‌های نرم‌افزاری، دسترسی‌ها و چیزهایی نظیر این؛ که هر سرویس تحت وب به آن نیاز دارد تا بتواند در دسترس مردم قرار بگیرد. وجود این شبکه برای تحقق آرمان دولت الکترونیک و عصر دیجیتال، یک ضرورت فنی است. مسائل امنیتی هم در کنار این ضرورت قرار دارند.
اتصال کشور به شبکه‌ی اينترنت بین‌الملل، در واقع اتصال شبکه . . .

GFA یا کلید ایمنی

GFA
 
یک وسیله تأمین امنیت به نام کلید ایمنی اتصال زمین(GFA) در مدار موجود است و نقاطی را سرویس می‌دهد که خطر شوک‌های الکتریکی تصادفی بیشتر است، مانندسرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه‌ها، استخرهای شنا و پریزهایی که در فضاهای بیرونی قرار دارند. اگر یک (GFA) هرگونه نشت جریان را احساس کند، هرچند کوچک باشد، جریان را در همان لحظه به‌طور کامل قطع می‌کند. کلید ایمنی اتصال قوسی خطا در مدار (AFCIs) در مدارهایی قرار دارند که به سمت اتاق خواب‌ها می‌روند. یک جر . . .

نرم افزار واتساپ برای اندروید و ios

واتساپ (WhatsApp) یک برنامه پیام رسانی رایگان در دسترس برای اندروید و iOS و گوشی های هوشمند دیگر است. برنامه واتساپ با استفاده از اتصال به اينترنت به شما اجازه ارسال پیام و تماس با دوستان و خانواده را می دهد. با دانلود واتساپ و نصب آن می توانید در فضایی امن و بستری رمز نگاری شده به گفتگو با مخاطبان خود و دیگر کاربران پرداخته و یا تماس های رایگان با افراد خارج از کشور برقرار نمایید.

 به راحتی میتوانید مخاطبین دلخواه را بلاک کرده و یا آخرین بازدیدتان . . .

امیر حاج‌رضایی از عمویش طیب حاج‌رضایی» می‌گوید

امیر حاج‌رضایی از عمویش طیب حاج‌رضایی» می‌گوید۵۶ سال پیش در چنین روزی یعنی ۱۱ آبان ۱۳۴۲، طیب حاج‌رضایی به جوخه اعدام رژیم پهلوی سپرده شد. او که روزگاری از بزن بهادر‌های تهران بود به خاطر حمایت از امام خمینی (ره)، شب هنگام در معرض تیرسربازان قرار می‌گیرد و به شهادت می‌رسد.رومه خراسان: ۵۶ سال پیش در چنین روزی یعنی ۱۱ آبان ۱۳۴۲، طیب حاج‌رضایی به جوخه اعدام رژیم پهلوی سپرده شد. او که روزگاری از بزن بهادر‌های تهران بود به خاطر حمایت از ا . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)