98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

برو فراموشم کن همین

باز هم #موقت

به دلیل دیدن فیلم بودجه نت این ماهم کاملا داره خرج میشه و از این به بعد اگه وبلاگم به روز بشه فقط با امکان پیامکه پس تا دفعه بعد که نت بگیرم باس خدافظی کنم
مراقب خودتون باشید.
فراموشم نکید
یا علی(: . . .

"پاییز مبارکی!"

امروز اولین بارون پاییزی باریدن گرفت و من یاد یه چیزی افتادم. امسال، از اول پاییز که من حسابی درگیر دکتر و بیمارستان و مریضی ام، فراموشم شد به اطرافیانم پاییز مبارک بگم. کاری که هرسال به رسم ادب انجام میدم. امسال اما حتی یک نفر هم به من تبریک پاییزو نگفت. منم البته منتظر نبودم. فراموش کرده بودم. . . .

دانلود اهنگ جدید داریوش دنیای این روزای من

دنیای این روزای من، هم قد تن پوشم شدهاینقدر دورم از تو که، دنیا فراموشم شدهدنیای این روزای من، درگیر تنهایی شدهتنها مدارا می کنیم، دنیا عجب جایی شدههرشب تو رویای خودم، آغوشتو تن می کنم
 
 
ادامه مطلب . . .

گَرَم یاد آوری یا نهمنازیادَتنمی کاهم (: پ.ن: میگن عاشق بهانه نمیگیرهنق نمیزنهسخت نمیگیره.منم سخت نمیگیرم!.انتظار بیخود داشتن کار خوبی نیست ولی منم عادت کردم با نادیده گرفتن یا نادیده گرفتن خودم، خودمو اروم کنمعادت کردن هم کلا چیز خوبی نیست و دوسش ندارم واسه همين تلاش میکنم سخت نگرفتنه عادی نشهولی این تلاش کردنشو دوس دارم چون عشقی رو که تو دلم هس پخته میکنه قشنگ به بار مینشونه جا میندازهگَرَم یاد آوری یا نع! اگر اصن برات مهم با . . .

اندر باب همگروهی های اکسترنی ام

امروز کشیک بودم و فراموشم شده بود. همگروهیم با اینکه دید نیومدم اما اصلا زنگ نزده بود بهم یادآوری کنه. آخرش بعد اینکه خودش آف گرفته و رفته بوده بهم پیام زده رزیدنت دنبال شماست زود برید پیشش! دنائت و حسادت تا چه حد؟! سری قبل خودش زود میخواست بره رزیدنت گفت یکیتون باید بمونه وگرنه آف نمیدم من گفتم من هستم شما برید و اینم جبران خوبیم. کلا آدما خیلی خوب خوبیامونو بهمون برمیگردونن. :)
پ.ن: حتا تو هم خوب خوبیامو جواب میدی. ؛) . . .

اندر باب همگروهی های اکسترنی ام

امروز کشیک بودم و فراموشم شده بود. همگروهیم با اینکه دید نیومدم اما اصلا زنگ نزده بود بهم یادآوری کنه. آخرش بعد اینکه خودش آف گرفته و رفته بوده بهم پیام زده رزیدنت دنبال شماست زود برید پیشش! دنائت و حسادت تا چه حد؟! سری قبل خودش زود میخواست بره رزیدنت گفت یکیتون باید بمونه وگرنه آف نمیدم من گفتم من هستم شما برید و اینم جبران خوبیم. کلا آدما خیلی خوب خوبیامونو بهمون برمیگردونن. :)
پ.ن: حتا تو هم خوب خوبیامو جواب میدی. ؛) . . .

عشقم کجای دنیایی چشمام بهونه میگیره

عشقم کجای دنیایی چشمام بهونه میگیرهیادت مثل کمون دارا دل منو هر شبنشونه میگیره باور نمیکنم رفتی یادت نشدفراموشم خوابم نمیبره شاید صدای معصومتبپیچه تو گوشم عشقم کجای دنیاییدنیا جهنمه محضه بی تو چه باکم از مردن نفس فرو بردم عذابه هرلحظه شاید دل تو هم تنگه شایدتو هم پر از دردی شاید بازم میگمشاید یکی از این روزا قراره برگردیباور نمیکنم رفتی یادت نشدفراموشم خوابم نمیبره شایدصدای معصومت بپیچه تو گوشم عشقم کجای دنیاییدنیا جهنمه محضه بی تو چه ب . . .

اگه میخوای بری برو

اگه میخوای بری برو، ولی فراموشم نکن   آتیش قلبمو ببین ،اینطوری خاموشم نکن  اگه میخوای بری برو ،ولی صداشو در نیار  برای این ترانه هام ،یه شعرعاشقی بزار  اگه میخوای بگی بگو ،که از نگام خسته شدی  به عشق یک نفر دیگه ،اسیر و وابسته شدی   اگه میخوای بگی بگو ،که من دیگه زیادی ام  برای روح و قلب تو ،دیگه یه حس عادی ام  اگه بری برای من ،پنجره ها بسته میشه  تموم لحظه هایمن دلگیر و دلخسته میشه  اگه بری صدای من ،به اوج نا کجا میره  ترانه های قلب من ،به قب . . .

تو را من کم دارم.

تو می خندی و تصویر لبت را قاب می گیرماز آن کنج لبانت بوسه ای در خواب می گیرمکنارم باش، بی خوابم، شب من بی سحر ماندهکه امشب روشنی از چهره ی مهتاب می گیرمببین لبخند تلخم را، کمی با درد همراه استنباشی با خیالت من گل از مرداب می گیرمتو با من خاطراتی داشتی بی من کجا رفتی؟ببینم گر تو را با گریه شعری ناب می گیرمتو را من آرزو دارم خودت هم خوب می دانیتو را ای ماهی قرمز، با قلاب میگیرمچه رویای قشنگی بود من در خواب می دیدمبیا خوابم که من آرام دل بی تاب می گ . . .

این روزا

دنیای این روزای من هم قد تن پوشم شده
اینقدر دورم از تو که دنیا فراموشم شده
دنیای این روزای من درگیر تنهایی شده
تنها مدارا میکنیم دنیا عجب جایی شده
هر شب تو رویای خودم  آغوشتو تن میکنم
آینده این خونه رو با شمع روشن میکنم
در حسرت فردای تو تقویممو پر میکنم
هر روز این تنهایی رو، فردا تصور میکنم
هم سنگ این روزای من، حتی شبم تاریک نیست
اینجا به جز دوری تو، چیزی به من نزدیک نیست
هر شب تو رویای خودم، آغوشتو تن میکنم
آینده این خونه رو، با شمع روشن میکنم . . .

شروعی دوباره

سخت است به خودت قول داده باشی که دیگر سمت وبلاگ و وبلاگ نویسی نیایی اما نشود، می دانی ؟! می خواهم بنویسم برای آینده ی خودم ، برای روزهای بعد . برای روزهای که فراموشم نشود چه بود و چگونه گذشت . که حال این روزهایم چگونه است .وسوسه وبلاگ نویسی و زدن حرفهایی که گاهی سر دلم می ماند وادارم کرد یک بلاگ درست کنم و تویش حرافی کنم ! هر چند ذهن مردم این روزها بصورت شبانه روزی پای وسایل ارتباط جمعی مجازی سالاد می شود و مردم پای اینترنت و ملحقات آن سوء تغذی . . .

تمام است كار اين دل

گاهی نمی شود كه نمی شودمی خواهی و نمی شوددوست داری و نمی شودحتی عاشقی و نمی شودهمان روز كه می بینی دیگر  نیست نگاه مشتاقی روی صورتشهمان دم كه می فهمی دیگر نیست شاد كردنت دغدغه اشبی تو خندیدن را یاد گرفته و تو بی او ماندن را نیاموختیمی شكند دلت در سكوت  و تو چه خوب می شنوی صدای شكستنش رامی بری و بریدن چه سخت است در عین عاشقیمی روی و رفتن چه سخت است با حال عاشقیعادت به تنهایی نداری و تنها می شویچه می كند گردش این چرخ گردونچرا فراموشم نمی شود حرفه . . .

دوباره می شوم آغاز

به عشق نرگس مست تو باز می نوشماگرچه در نظرت من چراغ خاموشمدوباره می شوم آغاز  یک سحر با تواگر طلوع  کنی از میان آغوشم و باز نغمه بلبل به شوق بیداریو باز زمزمه ای که وزیده در گوشمتمام عالم هستی فدای مستی توکه از تصور رویت هنوز مدهوشمخوش است حال خیالت میان بیداریکه می شود همه کابوس ها فراموشمخدا کند که نگیری زمن نگاهت رابه حق پرچم عشقی که مانده بر دوشم   . . .

یاد ایام

یادم افتاد که سال ۹۱، همين موقع‌های سال، اصلا همين شونزده آذر رو خوابیده بودم تو خونه. چون سرمای مهلکی خورده بودم که طی این همه سال عمر هرگز مشابهش سراغم نیومده. رسیده بودم دانشگاه. توی لابی فیزیک، بعد از چند روز سرماخوردگی، ف اومد گفت من سرما خوردم بذار بوست کنم. گفتم نکن. تازه خوب شدم، مریضی تو. گفت باید مریض بشی و محکم بغلم کرد و بوسم کرد. هیچ‌وقت، هیچ‌کس اونجوری در آغوشم نکشیده بود. سرماخوردم. تا حد مرگ. ده روز دانشگاه نرفتم. بوسه‌اش ضحاک . . .

خدايا شکر

 امروز باز هم صدای زنگ ساعت را شنیدمو این یعنی شروع روزمرگی های هر روزه امبیدار شدن،دوش گرفتن و روز را به شب رساندنبازهم روزمرگیآنقدر خودم را غرق در روزمرگی کرده ایم که دیگر فراموشم شده،که مرگی هم هستو هر لحظه ممکن است برسدو اما امروزخدارا شکر که امروز بازهم خورشید را دیدمامروز هم زنده امشاید امروز فرصتی شود برایمتا انسان خوبی باشمتا از بار گناهانم کم کنمو شاید امروز بشود کار خوبی کرددیروز که نشدروز قبلش هم نشدشاید امروز بشودشایدشاید&n . . .

داستان کوتاه - دندان

داستان کوتاه دندان
 
ناخودآگاه و از شدت دندان درد، در جواب سوال دختر کوچکم که پرسید: مامان جون کجا میری؟با عصبانیت و فریاد جواب دادم: میرم دندون بکشم!رها، ناراحت و سرخورده، بدون اینکه حرفی بزند، به اتاقش رفت‌.من که از درد دندان کلافه بودم، توجه ای به او نکردم. مشغول بستن بند کفش‌هایم بودم که رها با کاغذی در دست پیش من برگشت و گفت: بیا مامان جون، ناراحت نباش من برات کشیدم!نگاهی به برگهٔ کاغذ انداختم، یک دندان را نقاشی کرده بود. با شرمندگی نگاه . . .

لیلا فروهر آرزوی من این است

آرزوی من این است که دو روز طولانی در کنار تو باشم فارغ از پشیمانیآرزوی من این است یا شوی فراموشم یا که مثل غم هر شب گیرمت در آغوشمآرزوی من اینست که تو مثل یک سایه سرپناه من باشی لحظه تر گریهآرزوی من اینست نرم و عاشق و ساده همسفر شوی با من در سکوت یک جاده
آرزوی من این است هستی تو من باشم لحظه های هوشیاری مستی تو من باشمآرزوی من این است تو غزال من باشی تک ستاره روشن در خیال من باشیآرزوی من این است در شبی پر از رویا پیش ماه و تو باشم لحظه ای لب دریاآ . . .

دانلود سریال کره ای A Thousand Days’ Promise 2011

دانلود سریال کره ای فراموشم نکن
سال پخش: 2011
زمان پخش: دوشنبه و سه شنبه
وضعیت: به اتمام رسیده | تا قسمت آخر اضافه شد
تعداد قسمت:  ۲۰
ژانر : عاشقانه | درام
شبکه : SBS
ستارگان : Kim Rae Won – Soo Ae – Lee Sang Woo
خلاصه ای از داستان : داستانی در مورد یک زن که به آرامی در حال از دست دادن حافظه اش است و مردی که به خاطر عشق مسئولیت مراقبت از اون رو به عهده می گیرد و کنارش می ماند…
دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم | آرال مووی . . .

آدم بد

دوسش دارمولی نمیخوامبودنم دلتنگش بکنه اون‌ روخستم از درد کشیدنشعامل دلتنگیش بودمحالا دلیل درد کشیدنشگاهی راز های آدم واقعاً راز میموننحاضر به مردن بودم ولی حالا که دلش شکستداوطلبمگاهی همه حرفا زبون نمیتونه بیانش کنهباید چشمی باشه که از چشما بفهمه حرفا رواین دنیام جهنم شد وقتی بال فرشتم رو شدمفرقی نداره اون دنیام جهنم باشممیخواستم پروازش بدم ولی بالش شدمبد بودنم تمومی ندارهمیخوام خوب باشهمی‌خوام بخندهمی خوام فراموشم کنهراحت ز . . .

کوآلا نمی میرد

سلاااااام بر دوستان عزیز دلم. حالتون چطوره؟
متاسفانه بازگشت پر افتخار کوآلای خسته ی بیان رو اعلام می کنم. تو این وضع اقتصادی ازتون انتظار گاو و گوسفند سر بریدم ندارم. خودم یه مورچه ای چیزی پیدا می کنم می کشم.
تو این مدت کمتر از دو ماه انگار تو غار زندگی می کردم. از هیچی و هیچ کس خبر نداشتم.
بعدش قضیه ی عمل لیزر پیش اومد و مادر من دوتا گزینه پیش روم گذاشت: 1) عمل چشم و راحت شدن از شر یه عینک مزاحم 2) خرید گوشی
خب منم گزینه اول رو انتخاب کردم و چون هن . . .

نامه ی شماره 488

دارم تلاش می کنم حواسم را از تو پرت نکنم دارم سعی می کنم باور نکنم توهم شفایی که قرار است از دستان دکتر بگیریم می خواهم فقط و فقط به تو دل ببندم . به دستان تو و شفا را در نگاه تو جستجو کنم باید متمرکز باشم. نباید لحظه ای حتی به کسی دل خوش کنم که "تو" نیست شوق من باید به کل معطوف به تو و خواست تو باشد تو اگر بخواهی می شود و  اگر نخواهی از هیچ بنی بشری کاری ساخته نیست من همچنان می دانم که رانندگی را از تو آموخته ام که می گویند خوب رانندگ . . .

این روزهای 30

امشب آمدم چیزی بنویسم و کمی هم نوشتم. بعد که خواندمش دیدم چقدر تکراری‌ست. روزمرگی‌هایم به نوشته‌هایم خزیده است و شاید هم نباید جز این باشد. منی که برای همۀ بچه‌های کلاس از تازه‌ها می‌گویم و از جور دیگر دیدن‌ها، خودم از کوزۀ شکسته آب می‌خورم. هر روز می‌خوانم و می‌بینم و یاد می‌گیرم. سر ذوق می‌آیم از این یاد گرفتن‌ها، از خواندن و دیدن و شنیدن چیزهایی که تا به حال نمی‌دانستم. اما به کجا بردم این تازه‌ها را؟ جز کیفور شدن‌های موقت چه اندو . . .

عشق

حوالی ظهر مادرشوهر تماس گرفت و گفت که با همسر کار داره ولی موبایلش در دسترس نیست و جواب نمیده.خیلی ریلکس به ساعت نگاه کردم و گفتم الان که پشت فرمونه جواب نمیده شایدم گوشیش یه مشکلی پیدا کرده
گذشت تا ساعت چهار. منم مهمان داشتم و این موضوع کلا فراموشم شد اومدم به همسر زنگ بزنم و بگم که یادش نره نون بخره. میگفت شماره اش در شبکه موجود نیست! یهو دلم ریخت پیام دادم بهش تا جواب بده فکرم هزارجا رفت بغضم گرفت ترس از دست دادنش افتاد به جونم اولین . . .

خاموشی

یک عادتی دارم. وقتی موضوعی ذهنم رو به خودش، از این جهت که ناراحتم کنه یا حالت غصه‌ای به سراغم بیاره، مشغول می‌کنه، می‌رم عکس‌های قدیمی‌ترم رو نگاه می‌کنم. عکس‌های 20 سالگی مثلا. و از اون به بعد. یا قبل‌تر. نمی‌دونم دنبال چی می گردم. چی می‌خوام پیدا کنم توی اون چهره‌ای که متعلق به چند سال قبله. توی اون چشم‌ها. رنگ و آب پوست و لاغری و چاقی چهره. انگار دنبال سیر خودم توی عکس‌ها می‌گردم. مثل اینکه برق نگاهی وجود داشته و حالا از بین رفته. و اون . . .

تولدت مبارک احسانم.!

حس قشنگیه درآغوش تو بودن به چشمان پرمهرت خیره شدنو غرق شدن در دریای طوفانی چشمانت که راز قلب خویش را صدامیکردو رسیدن به اعماق قلب زیبایت و یکسان شدن ضربان قلبهایمانگوش کن !این آهنگ قلب من است که با آهنگ قلب تو یکی شده استو هرلحظه در دلم فریاد میزند تمام هستی ام از آن توست و بدون تو مرگ را خواهانم.عشق مهربانم باتمام وجودم دوستت دارموخداوند را شاکرم برای آرامشی که در زندگی دارمو آن آرامش وجودتوست❤تولدت مبارک نفس شیرین❤من هیچ نمی خواهم  تن . . .

چرامن گم شدم

ثبت شده درتاریخ 29 مهرماه 98 بشماره سریال درسایت شعرنو و اینستاگرامگره افتاده برحالم ، ازآن موی پریشانشاسیرم کرده ومجنون نگاه نازچشمانشیتیم وخانه بردوشم برای عشق بی حاصلبه دیوانه که می آید دهدپاداش وُتاوانشچوهیزم شعله ورگشتم بسوزاندتن وجانمبرای بازی عشق وُ دلِ سرد زمستانشچنان باران سیل آسا، بباردگونه های منچه میداندکه حیرانم میان بادوطوفانشگهی برمن نظر دوزد ببیند حال تبدارمولی با دیگری هرشب زندمستی وجولانشمرادیوانه میخوانند ، میان ک . . .

دوره ی فرود

چند وقتیه دارم فکر میکنم چقدر تنها شدم چقدر واقعا هیچ کس هیچ کس و ندارم دوباره رسیدم تو دوره ی آروم شدن دوره ی فرود ، دوباره رسیده زمانی که صدا از در و دیوار در میاد از من نه انقد پر مشغله ام که خانواده فک میکنن تو لک بودنام برا خستگی و فشار کاریه نمیدونن غم عالم و دارم به دوش می کشم گاهی درد از یه جایی که بیشتر میشه کلا دیگه نه تنها داد نمیزنی بلکه صداتم در نمیاد که بخوای بگی آخ چن ماه از ترم گذشته هنوز کتاب ندارم فردا تازه میخوام برم کتاب . . .

هر روزِ بی تو، روز مرگ منه!

بازم صبح شد. صبح بدترین تایم یادآوری توست برای منمقاومت کردم، کلیپ های خنده دار و پیج های بامزه رو مروز کردم خوب هم بود اما با وجود همه چیزهای که گفتم ، اما دلم تنگه واسه دیدن و شنیدن صدات، هرپیام که به گوشی ام میاد نگاه میکنم تو باشی!!آره باور کردم تو مال من نیستی اما نشد با اولین آهنگ یاد تو افتادم عزیزترینماگر قرار نبود غرورم رو حفظ کنم  واست مینوشتم:عزیزدل نامهربونم، من رو ببخش! برنگرد ولی بامن حرف بزن که خیلی دلم واست تنگ شده! انصاف نیست . . .

-7-

این دوران، احتمالا هیچ وقت فراموشم نمیشه. حوادثی از جنس های مختلف کنترلم رو دست گرفتن و من قادر نیستم هنوز روی اونها مسلط بشم. پخته تر از دل این کوره بیرون خواهم اومد؟
هرچقدر تلاش میکنم چیزی که درونم هست رو لمس کنم قادر نیستم. بغضی نشسته که نه بیرون میاد و نه فرو خورده میشه. میخوام برگردم به زندگی عادی اما قویا مسلطه بر من. بزرگترین بزرگترین اندوه ها رو با صبر و سیگار و اشک طی کرده بودم. اما حالا باید ابزارهای جدید پیدا کنم.
البته که خواهد گذشت. . . .

خشونت

یک سری خاطرات هستن که همیشه توی ذهن آدم شاخص میمونن و تا سال ها هرگز فراموشت نمیشن و تاثیر عمیقی روی آدم میذارن، شاید تاثیر رو متوجه نشی اما مطمئنا چیزی که این همه مدت توی ذهنت چرخ میزنه اثراتی هم داره.امروز کلیپی دیدم با موضوع خشونت علیه ن و یکی از موقعیت هایی که نشون میداد وقتی که دبیرستان بودم برام اتفاق افتاده بود.از همون خاطراتی که بعد از این همه سال و اینکه خیلی از خاطرات اون سال ها فراموشم شده اما این یکی هنوز هست و جزو لیست خاطراتیه . . .

دانلود آهنگ نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من

دانلود آهنگ زیبا رحیمی دوره گرد + متن اهنگ 
دانلود اهنگ عاشقانه نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من به نام دوره گرد با صدای زیبا رحیمی با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
Download New Mp3 Music ziba rahimi – doregard
متن آهنگ دوره گرد زیبا رحیمی 
نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
نکن از دلم من دلتو هنوز فکر من بند تو
 
چرا رد میشی از دل من
مگه بد بودم با دل تو
دیگه کی . . .

از دیار اندونزی-1

اندونزی
------------------------
تا حدود 4یا 5 ماه پیش زیاد اطلاعی از اندونزی نداشتم.فکر میکردم یه کشوری باشه جنوب شرق اسیا کنار مای و نزدیک استرالیا.
اما بعد از نصب یه اپ با یه بنده خدایی از اندونزی بصورت کاملا اتفاقی اشنا شدم.پستهای همو لایک میکردیم و کامنت میذاشتیم و برای هم پیغام میفرستادیم.کم کم صمیمیت بیشتر شد و شماره ردوبدل کردیم و تو واتس اپ با هم تماس و پیامک داشتیم.50درصد چون اون زبان انگلیسی میخوند خیلی تو این مدت کمکم کرد.با من حرف میزد و ا . . .

Hold your broken dream up high

نباید شبایی مثل امشب که خیلی خسته ام حرف بزنم. به چیزی جز متنفرم نمیتونم فکر کنم. مجبور کردن خودم به مثبت فکر کردن و مثبت گفتن و بخشیدن و مهربون بودن، انقدر خسته ام کرده که حتی یه لبخند دیگه هم نمیتونم بزنم. خاطرات و زخمای قدیمی ام دارن مثل موریانه از درون گوشتم رو میجون و من تلاش میکنم بهشون بخندم. به خاطره ی نی ساما میخندم به خاطره ی اردلان میخندم به جای خالی والرین میخندم و به جدا شدن به زور بهترین دوست جدیدم که برام مثل جدایی یه عضو بدن بود م . . .

میگن اول مظلوم بوده بعد ظالم

هفته پیش از یه رستوران معروف غذا سفارش دادم. ولی با اینکه کلی هم پولش شد یه کباب سوخته تحویل گرفتم و یه بوی ضخم هم میداد خلاصه حتی یه تیکه شو هم کامل نتونستم بخورم و همشو انداختم دور و فقط با نون و سبزی و برنجی که همراهش فرستاده بودن خودمو سیر کردم یکم گذشت گفتم چرا اینو به رستوران نگم؟؟ چون حس بدی هم داشتم به خودم اگه هیچی نمیگفتم، احساس میکردم به شخصیتم توهین شده دیگه زنگ زدم و گفتم من یه انتقادی میخواستم به غذاتون بکنم. اونقد با شخصی . . .

تولد

بند نافم را می‌برند، برای نخستین بار پا به وطن خویش می‌گذارم، حمل بار تمام می‌شود. این نخستین دل بریدن را توی کله‌ام می‌کنند. مرد که گریه نمی‌کند فراموشم می‌شود، پشتم درد می‌کند‌. فلک این نخستین فلک کردن را رایگانم می‌دهد. یک قراری با من می‌بندند همیشه لازم نیست نخست گناهی مرتکب شوی تا تو را بزنند، گاه تو را می‌زنند تا گناهی مرتکب شوی. موهای دماغم بزرگتر می‌شوند و من از هر آن چه بادا باد و آب و هوا عوض کردن حالم به هم می‌خورد، از هر آن . . .

دويست و نوزده : دل قوی دار

من عاشق پاییزم.اما تقویم من یه كم با تقویم رسمی فرق داره.پاییز برای من از نیمه شهریور شروع میشه،از اون شب هایی كه كه سرِ باز كردن پنجره ؛دو دل میشی .از اون صبح هایی كه نسیم سرصبحش باعث میشه كه پتو رومحكم تر دور خودت بپیچی،پاییز از وقتی شروع میشه كه زاویه تابش نور خورشید مهربون تر میشه و تا اخرهای ابان ، فصل بهشت ادامه پیدا می كنه .من متولد اذرم ولی از اذر خوشم نمی اد .اذر اسمونش دیگه بلند و دست نیافتنی نیست ،تیره و افسرده س و خیلی نزدیک ، اذ . . .

دانلود آهنگ زیبا رحیمی به نام دوره گرد

دانلود آهنگ زیبا رحیمی دوره گرد + متن اهنگ 
دانلود اهنگ عاشقانه نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من به نام دوره گرد با صدای زیبا رحیمی با کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
Download New Mp3 Music ziba rahimi – doregard
متن آهنگ دوره گرد زیبا رحیمی 
نکن اینجوری با دل من نشو اینجوری قاتل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
به کی دل بدم جز دل تو که تو دل میدی جز دل من
نکن از دلم من دلتو هنوز فکر من بند تو
 
چرا رد میشی از دل من
مگه . . .

21

بلاخره بعد دوماه شدم.الانم از شدت دستشویی و ترس از اینکه لباسم از خونریزی کثیف شه بیدارمچه فکرایی ک تو سرم نمیاد.داشتم عکسایی ک دوروز پیش تو خونه گرفتم و میدیدم بعد یهو یاد امیر افتادم.من زیاد یاد ادمای گذشته م میفتم بدون اینکه حس خاصی بهشون داشته باشمنمیدونم ولی پیگیر زندگیشونممثلا هنوز شماره ی علی و حفظم ک اصلا دست خودم نیسازون حفظ کردناییه ک تو روزای پرخاطره و مهمم بوده و تا الان فراموشم نشده.یا ای دی اینستاگرام امیر و دارم . . .

تجربيات قبل عمل - 8

ماه بعد دقیقا تو همين روز شایدم تو همين ساعت من دارم دوباره متولد میشم این همه سال منتظر موندم تا اون روزو ببینم دلم آشوبه كاش میتونستم با ی نفر حرف بزنم بریزم بیرون این همه درد و غمو  98/8/2512:00  . . .

حکایت مرد عابد و سگ گبر

مرد عابدی در بالای کوهی به عبادت و راز  و نیاز با خداوند یکتا ، روزگار می گذرانید و هر شب یک قرص نان جو از جهان غیب به او می رسید که نصف آن را شب و نصف دیگرش را صبح می خورد . تا اینکه از قضای روزگار یک شب آن یک قرص نان جو نرسید و مرد عابد گرسنه و متحیر ، درمانده و ناراحت شد . طوری که آن شب حتی نماز خود را نیز ترک کرد و از نگرانی نان تا صبح نخوابید و صبح بناچار از کوه بزیر آمد و به دشتی رسید که در آن دشت ، قومی کافر و گبر زندگی می کردند . مرد عابد بسوی خان . . .

شهر بی‌سفر

 دلتنگ تنها چیزی که در زندگی در اروپا می‌شوم، امکان آسان سفر است. این‌که سوار قطار یا هواپیمای ارزان‌قیمتی شوم و بروم به شهری که مطلقاً نمی‌شناسم و زبان‌شان را هم نمی‌فهمم و غرق شوم در راه رفتن در کوچه‌های تنگ ناآشنا. این چیزی است که حالا به آن احتیاج دارم، ساعت‌ها راه رفتن بی‌هدف در شهر کوچک قدیمی ناآشنا، آن‌قدر که درد پاهایم سرعتم را کم کند ولی ذهن‌مشغولی نگذارد که متوقف شوم. بعد بیفتم روی تخت تکی هاستلی یا اتاقی در خانه‌ای و بدون ف . . .

الانم به نظرم خواب میچسبه :))

دیشب/ دیروز ،  یه دوست عزیزی بعد از احوالپرسی و اینکه طرف اونا هوا چه جوریه و منم گفتم که این طرفا سرده و فلان؛ بهم گفت که کلی لباس گرم بپوشم و شال گردن و کلاه فراموشم نشه. منم چشم گفتم .‌ همون دیشب بارون بارید ؛ نم نم . صبحشم بارون بارید ، اما کم بود ، شیطونه بهم گفت که هوا خوبه ؛ تو که چند روزه از اون شدت سرما و پتو پیچ اومدی بیرون و گرمت شده(!) بهتره امروز لباس بافتت رو تنت نکنی . و بزارین بگم که خودمم تنبلیم اومد البته . بعد از چند دقیقه که از خروج . . .

دانلود آهنگ افسار محسن چاوشی

 سلام ، آهنگ افسار محسن چاووشی رو گوش دادید ، آهنگ خیلی قشنگ و احساسی هست. متن آهنگ براتون آوردم
متن آهنگ افسار از محسن چاوشی و سینا سرلک
گفته بودم بی تو می میرم ولی این بار، نه گفته بودی عاشقم هستی ولی انگار، نه هـــرچه گویی دوستت دارم به جز تکرار نیست خو نمی گیرم به این تکرار طوطیوار، نه تا که پا بندت شَوَم از خویش می رانی مرا دوست دارم همدمت باشم ولی سر بار، نه قصد رفتن کرده ای تا باز هـم گویم بمان بار دیگر می کنم خواهش ولی اصرار، نه گه مرا پس . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)