98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

بشین رفیقوم تا درد دل بگویوم ببین چه کرده فلک با روزگاروم

دانلود آهنگ عليرضا خداوردي به نام دورهمي متن موزيک

این روزها محمد رضا عشریه رو همه میشناسند با ترک های خیلی خوبی که وارد بازار کرده و در دل طرافداران موزیک پاپ جا باز کرده حالا او ترانه سرا این موسیقی خیلی شنیدنی هست ارنج بندی شده توسط وحید ادیب میکس و مستر یکی از خیلی خوب ها حسن بابا محمودی سعید دیزل نیز طراح کاور بوده اند که به شکل خیلی عالی اون را اماده کرده اندآهنگ جدید و متفاوت دورهمی از علیرضا خداوردی به صورت مستقیم و با پخش انلاین در ای وان موزیکبعد من سرت خیلی شلوغ میشه دیگهبعد من ع . . .

پاییز باهاتـ حرف میزنه

ببين آقای قاضی! پاییز شباش بلنده، دل آدم می‌گیره،  كش میاد سیاهی و غلیظ میشه تنهایی! اصلا پاییز شباش از همیشه سال تاریك‌تره، روزاشم تاریكه حتی!البته این برای ماست كه تنهاییم؛ كه روزا تنهایی دستمون تو جیب بارونی گشادمونه و زیر بارون سر به زیر قدم می‌زنیم، برای ما كه شبا كرخت رو كاناپه لم میدیم و چایی‌مونو سر می‌كشیم كه گرم شیم! وگرنه تو با دلبر شب بشين همون چایی رو بخور، باهار میاد! . . .

خودتو \خر\ کن

عصر که دلت گرفت از خونه بیرون بزن بکن خودتو از اون زندونی که اسمش خونست .بیرون بیا به مغازه ها سر بزن و چیزاییرو که دوس داریو قیمت کن و بغض کن .آدم های خوشحالو با هم رو ببين و بغض کن .آسمان آبیو ببين که خدا پشتش سنگر گرفته و خوابیده، بغض کن.دختر های اطرافتو ببين که همه چی رو ول کردن با همه میخندن ، بغض کن.پسرا که دیگه هیچی .هوای آلوده رو ببين و بغض کن .تیتر رومه ها .#قتل #اختلاس #خیانت #گرانی .اما تو نا امید نشو به چیز هایی که داری و دوس . . .

احمقان و کورمالان را ببین

احمقان و کورمالان را ببين این بساط فقه و فقدان را ببين 
کار خودکرده به دشمن می‌زنند بزدلی عقل انسان را ببين 
زاهد دیوانه را تدبیر نیست لاشی زن‌باز شیطان را ببين 
عشق گوید روح باش و راست گو مرد و زن را واده و جان را ببين 
عقل ناقص این چنین خودکامی ا‌ست عاشق حق باش و میزان را ببين 
این یکی پیری به خواب کفر و دین آن یکی پیری نگه‌بان را ببين 
مجلس وهم ددان بر باد شد هیبت روح سلیمان را ببين 
دوش بر باد وزان حلمی نشست گفت ماهم بخت رخشان را ببين . . .

چشم ناز و عشوه های ماه بانو را ببین(علی قیصری)

چشــم ناز و عشـوه هـای مـاه بانو را ببينتاب زلـف و خـط نستعلیـق ابــــرو را ببينمظهــرِ افسونگـری دل می بـرد از مـردمانانـدکی از معجـزات سِحـر و جـادو را ببينخیره می ماند پلنگ از دیدنِ مـارالِ دشتراز و رمــز سُــرمه در چشمانِ آهـو را ببينشُـر شُـرِ ابـــریشم از بـالا بـــریـزد بر کمــردر دو سمت شانـه ها امـواج گیسو را ببينعطرِناب وسوسه درکوچه هاپیچیده استلا به لایِ چینِ دامـن برگ ِ شب بـو را ببيندشت بازِپیرهن محدوده ی ممنوعه هاستمیوه ه . . .

آدم بودن کار سختيه؟

دروغ گفتن یه مرضه یه مرض که وقتی مبتلات میکنه، نمیفهمی چقدر درگیری مثل اعتیاد میمونه همش میگی یه ذره تفریحیهغافل از اینکه جوری آلوده شدی که از پا درت بیاره دروغ گفتنم همینه وقتی عادت کنی، درباره همه چیز دروغ میگی همه چی پنهون میکنی حتی خوردن و خوابیدنت همین الان بشمار با توام  تو .آره خود تو که شک داری مخاطب باشی همین حالا بشين بشمار ببين در روز چند تا دروغ به دور و بریات میگی ؟فقط من روزی 7 8 تا شو قشنگ میتو . . .

دانلود قطعه ی جدید کوارتت به نام ببین منو

 
دانلود قطعه ی جدید کوارتت به نام ببين منو با بهترین کیفیت، این آهنگ اولین قطعه ی جدید گروه کوارتت که در سبک پاپ فعالیت خود را آغاز کرده است. تاریخ انتشار آهنگ کوارتت 16 مهر ماه 98 می باشد. شما عزیزان میتوانید جدیدترین آهنگ ها و همچنین دانلود آهنگ ببين منو  از گروه کوارتت را با دو کیفیت 320 و 128 در وبلاگ ما دانلود کنید. 
ادامه مطلب . . .

خوب من

چه شبها که بی تو سحر می شود خوب  منودل درپی ات  دربدر می شود خوب منچه شبها که تا صبح کابوس وحشت ببينم همیوبرصورتم گونه تر می شود خوب  مندلم خوش که در سرخوشی غوطه ور گشته ایومن هم به غم غوطه ور می شوم خوب منشب وروز گم کرده ام وقت راوبی تو دلم پرشرر می شود خوب منزهجران  به سر خاک غم می کنم بازهمزداغت چه خاکم  به سرمی شود خوب منببين عشق تو شاعرم کرده با شعر همهمه حرف ها ساده تر  می شود خوبغزلهای من درد دلهای من با تواستوابیات ها هم خبر می شود خوب من . . .

36-144

دم در تو ماشین منتظرم بودن.خواستم سوار شم که دیدم جوجه داره با ایما اشاره  یه چیزی میگه. در عقبو باز کردم و گفتم: جونم عمه؟!. گفت: عمه بشين پیش من!مادرش از پشت فرمون گفت: برات جا باز کرده و همه وسایلو جمع کرده یه گوشه. بشين عقب. راحت باشنزدیک شیرینی فروشی گفت: عمه منم میام باهات. میخوام با هم کیک "انتخاب" کنیم.شلوغ بود و چند تا مغازه جلوتر وایسادیم که یهو جوجه با ذوق جیغ کشید: ام سگای نگهباااااان!با عجله از رو صندلیش پرید پایین و هی گفت: دیدم! دید . . .

دانلود آهنگ امين و اميد به نام چتر متن موزيک

امروز بعد از این که چند تا اهنگ متفاوت رو تقدیمتون کردیم نوبت به این رسید که یه موزیک خیلی احساسی رو قرار بدیم که دیگه کامل بشه و چه موزیکی بهتر از چتر که خیلی زیبا و جذاب خوانده و اجرا شده ارت منیجر و ارنج بندی پیام تونی گرامی بوده اند که تا به حال در چند اثر دیگر نامش بوده جمید ار تی نیز طراحی کاور را انجام داده اندآهنگ جدید و متفاوت چتر از امین و امید به صورت مستقیم و با پخش انلاین در ای وان موزیکبه یاد گریه های هر شب من ببار بارونهمین حالا . . .

کوه استوار زندگي من.

بر جاده ی خاطرات قدم بر می دارمو بر جای دستانت بر جای جای خانه بوسه میزنمبه یاد میآورم شادی و غم لحظه هایمان راگاهی خاطرات چه بی رحم میشوندزانوانم تاب نبودت را ندارد،کوه استوار زندگیم.لحظات برایم رنگ میگیرند و در سیل ای کاش های ذهن خود غرق میشومقلم به دست میگیرم و دلتنگیم را فریاد میزنم.دلتنگم.دلتنگ لحظه ای که سر بر زانوانت میگذاشتم ،من بودم و دست های نوازشگر تو.دلتنگ لحظه های دوتایی و شیطنت های من و صبوری های تو.دلتنگ نگاه مهربانت و خن . . .

مرتضي اشرفي ديوونه متن شعر

مهدی معظم ارنج بندی و تنظیم موسیقی بسیار زیبا و شنیدنی دیوونه رو بر روی دوش داشته و پروداکتم اس داوودی و ترانه و تنظیم خود خوانندهآهنگ جدید و متفاوت دیوونه از مرتضی اشرفی به صورت مستقیم و با پخش انلاین در ای وان موزیکچشمای خیس و بارونیه منو ببينحالم بده بیا سختمه پیشم بشين واسه یه بارم شده رومو نزن زمین دیوونه دیوونهتو نبودی اون میرفت سمت یه لااوبالیتو بودی که منو کشوندی تو این حوالیساختی دریا از یه کویر خشک و خالیاین صدای دلمه همه حا . . .

مادربزرگ

مادربزرگم می گفت:
دل هر آدمی دری دارد…
باید باز کنی درِ دلت را رویِ لبخندها…
می گفت:
هر کدام از این درها یک کلید بیشتر ندارند
کلیدِ دل آدم دست خودش نیست
می گفت: کلیدها را پخش کرده اند بین آدمها
و هر کس یکی برای خودش برداشته
می گفت :
بلند شو و بگرد
بگرد ببين کلید قلبِ چه کسی در دستِ توست
و ببين کلید قلبت کجاست ؟ . . .

اگــه می‌خوای.♥

فیلمی می‌خواید که باهاش بخندید گریه کنید و ساعت‌ها راجبش فکـر کنید و درآخــر تفکرتون رو تغییر بده؟!:)پس فارست گامپ رو ببنید!اگـر دید چه‌بهــتر! دوباره ببينید!.اگــه می‌خواید استرس جنگ رو درک کنید؛ فضای تاریک جنگ رو ببنید، نجات سرباز رایان رو با فیوری{خشم} ببينید!.اگــر می‌خواید داستان عاشقانه بشنوید، انیمه "اسم تو" رو ببينید.اگه میخوایوارد دنیای انیمه بشی؛ اتک ان تایتان رو ببين!.اگه میخوای محو یک داستان بشی؛ دوستانه/عاشقانه و گریه . . .

کسکشا

با دوس دخترتون دعواتون میشه من بیام اشتی بدم؟دوس دخترتون کات میکنه من واستون پیدا کنم؟کسکشا:|    من شدم سرپرست روابطتتون:))کاش واسه خودمم میتونستم یکی پیدا کنم بعد  ۲۶ سال عمر نامفید و تخمی_____________دیر زمانی بود دوس داشتم که از تو مغزم کارت حافظه رو در بیارمبدم دست شکوهی بگم ببين اینجارو ببين من مقصر نبودم فیلماش هست برو ببينالبته خب بعد از گذشت این سالها  من متوجه شدم که  اصلا این عشق عاشق کشک بود برادر همش کشک بود و  خیلی حرف ها ک چون بعضی . . .

متن آهنگ باراد آرامش

متن اهنگ باراد به نام آرامشدور تو گشتم نباشه دور تو به جز من چشماتو ببند تا دل همه ی شهرو نندیوونه ی دیوونگی چشمای نازت میرقصی و میرقصه ببين دل ما به سازتآخه مگه میشه اینجوری بشم پابند تو ای جان میریزه قلبم با یه لبخند توجونم واسه توئه قلب تو برای من عشقم ببين عاشق شدی با صدای منآرامش قلب منی میشه باهام حرف بزنی منو دیوونه کنی دلو از جاش بکنیعشقت فقط مال منه چشات چی داره مگه دیوونه نگات میشم که همه جوره دنبال منهدور بشی از من میمیرم اینا خی . . .

رو دلم مونده بود . / شخص مورد نظر آخر از فضولي به جهنم مي رود!

همواره دو سوال رو از خودتون بپرسید: به من چه؟ به توچه؟ اگه خواستین از میزان حقوق و بیمه ی اقوام نسبی و سببی خودتون یا دیگران خبردار بشين از خودتون بپرسین به من چه؟! اگه افاقه نكرد و همچنان داشتین از فضولی می مردین از طرف اون آدم به خودتون بگید به تو چه؟! شاید دردتون گرفت وبی خیال فضولی شدید !!! والا به قرآن  . . .

سزاوار

"ما سزاوار انتخاب بین مرگ‌ها نیستیم"
 
وقتی زنی سیگار میکشه یعنی دیگه گریه جوابگو نیست.
وقتی مردی گریه میکنه یعنی دیگه سیگار جوابگو نیست.
پیرمرد شیک‌پوش اومده بود بین خاکا نشسته بود و سیگارشو تو جیبش نگه داشت و اشکشو چندتا پک زد و به این فکر نکرد که چند ده میلیون تومن هزینه‌ی  فرار» بچه‌ش بوده، به این فکر می‌کرد که چرا لازمه اصلا بچه‌ش فرار کنه. ببخشید، چرا لازم  بود»؟ فکرش مشغول این بود که اصلا مگه ایرادی داره بچه‌م بمونه پیش خودم و در . . .

سوالات آيين نامه

سلام رفقاامتحان آیین نامه دارین؟نمیدونین از کجا باید شروعکنین تا موفق بشين؟ نگران نباشینبا سوالات ما در آزمون راهنمایی و رانندگی بهترین نمره را کسب کنیدفقط کافیست سوالات ما را با دقت مطالعه کنیددیگر استرس نداشته باشید  . . .

فرمانده ی دلت

هرشهیدی را که دوستش داریکوچه دلت را به نامش کنیقین بداندر کوچه پس کوچه هایپر پیچ و خم دنیاتنهایت نمےگذارد.
بگذاردر این وانفسای دنیا"فرمانده ی دلت" دوست شهیدت باشد.دست در دست #شهدا بگذار و ببين چطور #زندگیت تغییر میکند و به #خدا نزدیک می شوی،رفیق شهید پیدا کن
همه ی #راه_هاکه با پا پیموده نمیشنوند#دستت را به #رفیق_شهیدت بده و معجزه ببين.شهــدا صدایت زده انددست دوستے دراز ڪرده‌اندبـہ سویتـــــ .
همراهے با شهـدا سخت نیستـــــیا_علے ڪہ بگویـے  . . .

میدونی چیه؟حرف دلم رو مبگم که تازه پی برده داستان چیه!نه درسته تموم شده بود ولی واقعا برام سواله!چرا تو اخه!!؟خدایا ببين شبا به چی دلمون خوش میکردیمخدایا ببين روزگار رو خودت قضاوت کن!هعی زندگی نمیفهمم و کاش هرگز نمیفهمیدم.هرگز . . .

پروین جاویدنیا

پاییز رسیده ست ببين خانه به خانهباد آمده و ابر به دنبال بهانهباران بزند نم نم و گهگاه به رگبارجوی است که هر جا شود از آب روانهباد است که بر پنجره کوبد به تغییردارد به گمانم که شکایت ز زمانههر بار بشوید تنه و شاخ درختانباران که زند تا به سحر دانه به دانهکرده ست مرا با نفس خاطره همراهموسیقی باران و شب و شعر و ترانهای کرده سفر از دل پاییزی زردمبرگرد و بیاور ز بهاران تو نشانهپروین جاویدنیا . . .

تجربه

این ارامش رو مدیون تلاش هایی هستم که بی وقفه برای رسیدن به خوشبختی و حل مشکلاتمون انجام میدادم. دعا میکردم‌. میپرسیدم. حرف میزدم و حرف میزدم و حرف میزدم.
حالا وقتی یک بحثی بینمان پیش بیاید حتی اگر خیلی حاد شود مطمئنم که دوستم دارد مطمئنم که دوستش دارم و دقیقا بخاطر همین علقه هست که میتوانم در ارامش به حل مسائل فکرکنم. به اینکه ببين چقدر همدیگر را دوست داریم. ببين تا الان چه چاله ها و دست انداز های بزرگی را پشت سر گذاشتیم جانم! ببين که این اتفا . . .

گلم

صداتُ دوس دارم گلم. اسم منو زمزمه کنتو گیر و دار عاشقی. آغوشم و مزمزه کنآغوش من طعم توعه(اِ). بوی تو رو داره تنمنفس بکش منو ببين. بوی تو میده پیرهنم ببين چقد دوسِت دارم. بجزء تو چیزی نمیخوامدلیل خنده هام تویی. دلیل دیوونگیامببين چقد دوسِت دارم. تنها پناه من توییمنو تو آغوشت بگیر. که تکیه گاه من تویی این زندگی نوشه برام. این زندگی خوبه، میخوامتو معنیه تمامیه. شعرامی یو ترانه هام  پ.ن : ترانه سرا: سید امین پ.ن : در اجرای ترانه هایی که باز گذاش . . .

مسافر باران

از سفر،
نصیبم جز باران و باز باران چیزی دیگر نبود،
از ورای تنهایی
وقتی به مرور خویش می پردازم
حس تازه‌ای در رگهای تنم 
انگار‌ میان ابرها می دوم
اگرچه روی زمین تنم،کاشته ام نهال عشقت را
اما ببين:
دستهایم بوی باران می‌دهند!»
چند گاهیست ندیده ام تو را؟
چه‌‌ دور شده ام از خود
باید به خویشتن خویش بازگردانی مرا!
چون باد،
باید برگردم به آغوشت،
من جاده های شهرم را‌ حتی در خواب می شناسم!
ای گم کرده مرا در سفر،
مرا به خودت بازگردان،
اگرچه تنم بوی سف . . .

حالا فقط ببين ذهن و دل من توی چند جبهه باید. درگیر. باشهببين چقدر باید توی خودم بریزم و دم نزنمفقط موندم من مگه چیکار کردم که لایق این وضعمهنوزم با خودم فک میکنم چطور. دلت اومد. تنهام بزاری برییه ذره دلت برام نمیسوزه؟من که با افتخار هر لحظه تو فکرتممثل روانی ها شدمتو هم یاد من هستی؟ . . .

هفت دو اد

درسته که درگیر روزای سختمبرای تو که وقت دارم عزیزمواسه این همه نا امیدی دعا کندعا کن فقط کم نیارم عزیزمجوونم جوونم جوونم جوونمنه اونقدر که از عشق چیزی ندونمنه اونقدر که عین خیالم نباشه نه اونقدر که بی تو بخوام و بتونمای عشق ببين دلم شکسته از این شبای خستهاز این همه جداییای عشق خرایه حال و روزم میسازم و میسوزم تو تنهاییای عشق ببين دلم شکسته از این شبای خستهاز این همه جداییای عشق خرایه حال و روزم میسازم و میسوزم تو تنهاییاز این زخم کهنه عبایی . . .

امشب راه گم کرده ام

امشب از مستی ره میخانه را گم کرده امآن قدر مستم که راه خانه را گم کرده ام در طواف کعبه می جویم خدا را ای دریغدر میان خانه، صاحبخانه را گم کرده ام دست و پای خویش را گم کرده ام از شوق دوستدر کنار یارم و جانانه را گم کرده ام خال او گم شد میان خرمن گیسوی اودام را می بینم اما دانه را گم کرده ام گفت: از زلف پریشانم چه می خواهی؟ بگوگفتمش این جا دل دیوانه را گم کرده ام شمع را گفتم که: این سان سوختن از بهر چیست؟گفت: می سوزم چرا پروانه» را گم کرده . . .

و شاید عشق

گویی بارها تو را دیده‌ام. غریبه‌ای هستی آشنا که دست قلبم تو را لمس کرده. تو را نمی‌شناسمت؛ اما از دیدگان عشق وجودم را به تپش وا می‌نهی. زنده‌ام می‌کنی.مرا نبین! نبین که پشت کنی. قلبم را ببين که چگونه لیلای تو شده. ظاهرم شاید شیدایی‌ام را پنهان کند.چنان تمنای تو را دارم که در آتش افتاده‌ام. ببين تب قلبم. بشنو غوغای درونم. هیچ‌ نمی‌خواهم جز ساعتها نشستن و خیره به صورت و چشمانت. از جاری شدن اشک‌هایم تعجبم نکن. توصیف‌اش برای خودم هم سخت است. ای . . .

عروس

دست كه بالا ببری، من برایت بدمستی می كنم.دل كه بدهی من به شوق می چرخم چقدر خوب است كه دوری!چه، نزدیك كه بیایی من عروس رقصان تو می شوم پاك شو ای رویا!در این تیره روزی، ببين چه كودكانه سپید پوش خیال توام! . . .

7

خیلی از دستش ناراحت شده بودم. دفترم رو برداشتم و رفتم ی گوشه نشستم.دوستم اومد. فهمید ناراحتم گفت کی ناراحتت کرده بگو تا حسابشو برسم.اشاره کردم سمت اون و گفتم اونی ک اونجا وایستاده. بهم گفت ببين چیزه اِم اون با همه همینجوریه ولش کن. بعد هم گذاشت رفت:/مثلا قرار بود حسابشو برسه:/// . . .

دوستم میگه توروخدا به فلانی پیام بده ببين مجرده یا متاهلمنم با اكانت فیك رفتم ازش میپرسم میگه متاهلمبعدم هیكلمو شست گذاشت كنار كه اخلاقی نیست با فیك پیام بدی از مسائلشخصیم سوال كنی خود دانی:///خدایا توبه.اعصابم خورد شد . . .

398

دیروز داشت باشون بازی میکرد یهو اومد گف: ببين آجی اینا عروس دومادن =)))))لامصب چه لاکچریم آمادشون کرده =)) پوخخخ . . .

گودزیلا :)

‏مدرسه‌ها ۵‌شنبه‌ها تعطیل هستند، صبح خواهر زادم رفته بزور مادرشو بیدار کرده که یالا پاشو، مامانش گفته چی شده مگه، گفته ببين بقیه روزهای هفته که من رو بیدار میکنی می‌فرستی مدرسه من چی میکشم :))))) . . .

مرا صدا بزن

مرا صدا بزنبگو که باز دلتبرای دیدنمدوباره می تپدمرا نگاه کن عزیزببين چقدر خالیمببين که چشمهای منبرای دیدن نگاه عاشقانه اتچقدر جاریند.مرا درآغوش خود بگیرببين خطوط دستهای منبروی گیسوان رقصان توچقدر تازه اند هنوز.مرا ببوس ای سکوتبه حرمت وجود عشقبه صحبت نسیم بادکه هر سحرشمیم عطر تو رابرای دردهای منروانه میکند.مرا که نیستم کنونمرا که خالیم زتومرا که از درون قاب عکسپرم از غبار و خاکتو را با نگاه عاشقانه امصدا میزنم هنوز. . . .

گمگشته

من در مسیر میهمانی راه را گم کرده ام
در آخر شعبانم اما ماه را گم کرده ام
یک آه گاهی راه را وا می کند افسوس من
در سینه ی آلوده حتی آه را گم کرده ام
پیغمبرم را در خودم در قعر چاه انداختم
حالا پشیمانم ولی آن چاه را گم کرده ام
آنقدر بعد از توبه ام در خواب غفلت رفته ام
حتی همان بیداریِ گهگاه را گم کرده ام
این لحظه های ناب مثل ابرها در حرکت اند
من عمر را، این فرصت کوتاه را گم کرده ام
راهی به جز گریه نبود از روزه تا روضه ولی
بی اشک و غم! هم راه و هم همراه را . . .

هفت سين آرزوهايم تويي

هفت سین آرزوهایم تویی پیشم بشين عید با تو بوی دیگر می دهد، آری گلم با تو آغاز قشنگی پیش رو دارم، بیا  سبزه ی عیدانه ام، سیبم، سماقم، سنبلم  اسماعیل ساسانی   . . .

لطف خدا رو ببین

بسم الله النور
 
لطف خدارو ببين درست همان لحظه ای که درمانده شده بودم به خاطرَش(امروز آخرین روز دانشگاهه و جزوه ی این درس مانده بود ، کلاس ساعت هشت تا ده بود آمدم دیدم کلاس خالی ست رفتم پرسیدم گفتند افتاده به سه تا چهار و نیم من هم چهار بلیط برگشتم بود و میخواستم بقیه روز را پیش علی و مادرم باشم به مامانم زنگ زدم که چه کار کنم که همان لحظه دوست دبیرستانی ام را که میدانستم جزوه هایش کامل  است دیدم و رفتم پیشش گفتم خداراشکر که دیدمت واقعا خداراشک . . .

قلب ویرانه‌ی من

تو با قلب ویرانه‌ی من، چه کردی؟ ببين، عشق دیوانه‌ی من، چه کردی؟در ابریشم عادت، آسوده بودم، تو با حال پروانه‌ی من، چه کردی؟ ننوشیده از جام چشم تو مستم، خُمار است، میخانه‌ی من، چه کردی؟مگر لایق تکیه دادن نبودم؟ تو با حسرت شانه‌ی من، چه کردی؟مرا خسته کردی و خود خسته رفتی، سفر کرده، با خانه‌ی من، چه کردی؟ . . .

نابود

میدونی یه زمانی فک میکردم،هیچ جیز و هیچ کس نمیتونه مارو از هم جدا کنه،چون دیوانه وار عاشق همیم و دوست داریم کنار هم باشیم؛و بدون هم نمیتونیم زندگی کنیم.فکر میکردم دنیا ازین به بعد روی خوشش رو به ما نشون میده و سختی ها و دوری ها تموم شده،یادته میگفتم سال ۹۸ سال رونق دیدار؟؟حالا ببين وضع منو،حالا ببين حال منو.تمام دنیا و رویا و زندگیم نابود شد،نابود.نابود.نابود . . .

بیخیر

یعنی حرصم میگیره از این آدمایی که میگن " دیگی ک قرار نیس برا من بجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه" یا نجوشه!! یه همچین چیزی.
برای این که دانشگاه رو توی قضیه ای قانع کنم باید چند تا از بچه ها رو با خودم همصدا میکردم. دختره به دوستش که امضا کرده میگه ببين برا تو که فایده نداره.چرا امضاش میکنی.نکن
 
 
*اخه ادم چقد میتونه بیخیر باشه.سیما حق داشت به بعضی آدما میگفت "بی خیر". . . .

بخز تو لونه ت ، مار متولد نوامبر؛

اگه بگم دیشب نقطه عطف زندگیم بود دروغ نگفتم؛ پانزده ماه زندگی گذشته و اتفاقاتی که منو سنجاق میکرد به خوب و بد گذاشتم دم در که بره! تمرین بسه دیگه باید عمل کرد! باید یاد گرفت زندگی ینی چی! تا کجا میخوای دهنت بوی شیر بده دو روز دیگه سی ساله ت تموم میشه؛ بشين با خودت دودوتا چارتا کن ببين ارزش زندگیت اینه! که بچپی یه جا و سد مسیر عبور انرژی ها بشی! میخوام به گوش زندگیم تکرار کنم که ارزشش چیه و چقدره؛ بسه هر‌چی هدرش دادم.دیشب اولین شب استقلال کاملم ب . . .

آهنگ جدید مسعود صادقلو بنام بی عاطفه

دانلود آهنگ جدید مسعود صادقلو بنام بی عاطفه با بالاترین کیفیت


Download New MusicMasoud Sadeghloo – Bi Atefe
ترانه و موزیک: مسعود صادقلو , تنظیم: مسعود جهانی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …


 
متن آهنگ جدید مسعود صادقلو بنام بی عاطفه :
پرسه میزنم تو خیابونا سرمو میگیرم بالا رو به خدا گرفته دلم حتی نمیدونم کجا دارم میرم گرفته دلم یه به تو دلم گرم بود توام که اینجوری زدی به دلم رفتی زدی تو بدجوری یه به تو دلم گرم بود توام که بد کردی . . .

تو نیستیاما من برایت چای می ریزم دیروز همنبودی که برایت بلیط سینما گرفتم دوست داری بخنددوست داری گریه کنو یا دوست داریمثل آینه مبهوت باشمبهوت من و دنیای کوچکم دیگر چه فرق می کندباشی یا نباشیمن با تو زندگی می کنم . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)