98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

بهم حق بده نزارم بفهمیم عین شاگرد عاشق استاد

عشق چیست؟

شاگردی از استادش پرسید ((عشق چیست؟))استاد در جواب گفت به گندم زار برو و پرخوشه ترین شاخه را بیاور.اما در هنگام عبوراز گندم زار به یاد داشته باش که نمی توانی بهعقب برگردی تا خوشه ای بچینی.شاگرد به گندم زار رفت و پس از مدتی طولانیبرگشت . استاد پرسید ((چه اوردی؟))و شاگرد با حسرت جواب داد ((هیچ !هرچه جلومی رفتم خوشه های پر پشت تر می دیدم و بهامید پر پشت ترین ان ها تا انتهای گندم زاررفتم.))استاد گفت عشق یعنی همین!شاگرد پرسید پس(( ازدواج چیست؟))استاد به . . .

عشق و ازدواج

شاگردی از استادش پرسید: عشق چست ؟استاد در جواب گفت: به گندم زار برو و پر خوشه ترین شاخه را بیاور اما در هنگام عبور از گندم زار، به یاد داشته باش كه نمی توانی به عقب برگردی تا خوشه ای بچینی.شاگرد به گندم زار رفت و پس از مدتی طولانی برگشت.استاد پرسید: چه آوردی ؟ با حسرت جواب داد:هیچ! هر چه جلو میرفتم، خوشه های پر پشت تر میدیدم و به امید پیداكردن پرپشت ترین، تا انتهای گندم زار رفتم.استاد گفت: عشق یعنی همین.! شاگرد پرسید: پس ازدواج چیست ؟استاد به س . . .

استاد حسن پناهی

استاد حسن پناهی استاد فرزاد یکی از بزرگترین اساتید ایران و جهان است و اگر بخواهیم موضوعاتی که آقای حسن پناهی در آن‌ها استاد است را فهرست بندی کنیم و آن‌ها را در کتابی بنویسیم احتمالا آن کتاب 1543523674723467 صفحه خواهد داشت و در واقع کلام و زبان و قلم نمی‌تواند برای استاد کافی باشد و حق مطلب را به جا بیاورد.استاد حسن پناهی بسیار مرد فروتنی است و هیچ‌گاه خودش را به عنوان یک استاد معرفی نکرده است و خودش همیشه می‌گوید که باز هم باید یاد بگیرم و برای . . .

طعم هدیه

 
روزی فردی جوان هنگام عبور از بیابان، به چشمه آب زلالی رسید.آب به قدری گوارا بود که مرد سطل چرمی اش را پر از آب کرد تا بتواند مقداری از آن آب را برای استادش که پیر قبیله بود ببرد. مرد جوان پس از مسافرت چهار روزه اش، آب را به پیرمرد تقدیم کرد.
پیرمرد، مقدار زیادی از آب را لاجرعه سر کشید و لبخند گرمی نثار مرد جوان کرد و از او بابت آن آب زلال بسیار قدردانی کرد. مرد جوان با دلی لبریز از شادی به روستای خود بازگشت.
اندکی بعد، استاد به یکی دیگر از شاگردا . . .

گاهی همینقدر همه چی ارام و زیبا میشود

ظرفها رو میشورم که فردایی که فقط و فقط مال خودم است وقتم بابتش نرود و صد البته خانه مرتب سرحالترم کند. نورها رو کم میکنم شجریان میگذارم. بوی کباب تابه ای ساعت ۱۲ شب میچسبد.
قرار است فردا و پس فردا بابت استعلاجی بمانم منزل و بچسبانمش به جمعه. خوب است با حال نزارم عاشق حال فردایم هستم. . . .

همقدم ايستآده هآ

تمام مدت گفتگو سرم پایینِ! وقتی می شکنم دیگه خیره نگاهشون می کنم و چشام پر از اشک میشه: استاد! دعامون کنیدداره سخت می گذره +ممنونم ک همیشه میشه بهتون اعتماد کرد+کانون فارغ التحصیلان_فرشته افشار+یک سالن و یک میز و یک درد و دل دو نفره+ یک ظهر و یک اضطرار و یک شاگرد و یک استاد+ مثه همیشه با جان گوش می داد و با جان راهنمایی داد+ پیامک ش میاد.پیامک م میره:سپاس استاد.سپاس که بار رو سبک کردین+ تا نام حسین است به سربند, سری هست . . .

همایش مشاوره ای کنکور 98

شبی از شبها، شاگردی در حال عبادت و تضرع وگریه و زاری بود.در همین حال مدتی گذشت، تا آنکه استاد خود را، بالای سرش دید، که با تعجب و حیرت؛ او را، نظاره می کند !استاد پرسید : برای چه این همه ابراز ناراحتی و گریه و زاری می کنی؟شاگرد گفت : برای طلب بخشش و گذشت خداوند از گناهانم، و برخورداری از لطف خداوند!استاد گفت : سوالی می پرسم ، پاسخ ده؟شاگرد گفت : با کمال میل؛ استاد.استاد گفت : اگر مرغی را، پروش دهی ، هدف تو از پرورشِ آن چیست؟شاگرد گفت:&n . . .

بعد تو با هیچ طریقی دل من شاد نشد .

بعد تو با هیچ طریقی دل من شاد نشد
قلب گرفتار من از بند غم آزاد نشد
 
گفت بسوز تا که از ذهن فراموش شوم
سوخته ام به حد خاکستر در باد نشد .
 
غنچه ی نشکفته که پرپر شده احوال من است
خواستم این بغض رسد بر سر فریاد نشد
 
جلوه ای از خاطره داده نم باران به فضا
زمزمه کردم که تو را می برم از یاد نشد
 
گفت به شاگرد بگو بشنوم از عشق که چیست
مسئله را خواست که حلش کند استاد نشد
 
تیشه ی کوه کن در آخر سر فرهاد شکافت
سر ، سر دل رفت و کسی عاشق فرهاد نشد
 
شاعر غمگین قل . . .

ضرب المثل های مدرسه ای .ویژه ایام خوش مهر

امتحان برادر مرگ است.یکی را به کلاس راه ندادند گفت من متفرقه ام.به شاگرد گفتند شاهدت کیست گفت هم کلاسی ام.یکی درس بلد نبود می گفت کتاب اشتباه است.شاگرد تنبل قبول شد هیچ کس باور نکرد.خدا شاگردی را به بغل دستی اش محتاج نکند.شاگرد تنبل معطل بهانه است.   . . .

یادآوری :)

یه چیزی یادم اومداوایل ک دوست شده بودیممبهم میگفت اگه یه روز منو نخوایجلو چشمت خودمو از ساختمون مرکزیه یونی میندازم پایینازم میخواست تنهاش نزارم هیچوقت. :)بازیگر ب این خوبی آخه؟؟؟؟ . . .

طنز

معلم: چرا روی رودخانه پل می زنند؟شاگرد : برای اینكه وقتی باران می آید ماهی ها بروند زیرش و خیس نشوند.معلم: فیل ها در کجاها پیدا می شوند؟ شاگرد: آقا اجازه، فیل ها اون قدر بزرگ هستند که اصلا گم نمی شوند !!!معلم:بگو ببینم فرق برق آسمان وبرق منزل چیست؟شاگرد :آقا اجازه برق آسمان مجانی است ولی برق منزل پولی است.  . . .

حاضر در سایت

خیلی دلم میخواد بدونم اون تک نفری که الان حاضر در وبلاگه چی داره میخونه؟:)
چه جالب امروز 11 آذره و از آخرین پستم که 11 مهر روز تولدم بود؛ دقیقا 2 ماه میگذره:)
چطور تونستم دوماه پست نزارم؟ . . .

زن عاشق

تو زن عاشق ندیده ایتا بفهمی چه می کند با دلت!زن عاشقبا صدایش ایمانت را می برد پیش خدابا دستانش در کویر دلت گل امید می کاردبا نگاهش به تو زندگی می بخشدزن عاشق معجزه زندگی در دامن داردگل عشق در باغچه دلت می کارد.زن عاشق عشق می دهدبی تمنا بی بهانهزن عاشق عاشق است."تقدیم به ن عاشق سرزمینم که بی تمنا شوق بودن را در وجود مردان هر روز برای ابد می کارند".#امیربرات_نیا۱۰ آبان۱۳۹۸ . . .

اکباتان ۱

گفته بودم که هر کس گمشده ای دارد. ما گمشده هامان را لا به لای گرفتاری ها و دل مشغولی های زندگی گم می کنیم و یادمان می رود روزی آرام جانمان بوده اند. دیروز سری به استاد موسیقی مان زدیم. چقدر دلم تنگ شده بود برای همه چیز. برای محوطه سبز و قشنگ اکباتان. حتی برای گربه های محوطه که ازشان می ترسیدم همیشه. برای استاد و برای حال خوب کلاس. برای دو نفره بودن هایمان. برای همکلاسی بودنمان. او استاد مشترک من و یار بود. به یار سنتور درس می داد و به من سه تار. سال ۹ . . .

من عاشق زمستانم

من عاشق زمستانمعاشق اینکه ببینمت در زمستان آرام راه می روی که سُر نخوریکه گونه هایت از سرما سرخ شده استسر خود را تا حد ممکن در یقه ات فرو کرده ایدست هایت در جیبت به هم مچاله شدهمعصومانه به زمین خیره ایچه قدر دوست داشتنی شده ایحرفم را پس میگیرممن عاشق زمستان نیستمعاشق تــوام ! . . .

درس مانند شعر شيرين بود

گوشهِ مَدرَسی پر از شاگردکنجِ یک مدرسه، کنارِ حرممثلِ هر روز، صبح، ساعتِ هشتدرسِ خارج شروع شد کم‌کمهمه بودند محو در تدریسچشم‌ها خیره بود بر استادآن‌چنان در سکوت بود انگارهمه بودند لالِ مادرزادلبِ استاد مثلِ شاخهِ گلگوشِ طلّاب مثلِ گلچین بودبا بیانِ خوشِ مدرّسِ پیردرس مانندِ شعر شیرین بودواژه‌ها از مقابلِ ذهنمتند مثلِ قطار رد می‌شدکودکی در درونِ من با شوقکاملاً درس را بلد می‌شدنکته‌ها در مطالبِ استادگاه سنگین و گاه راح . . .

دومین جلسه خوشنویسی من

دیروز سر کلاس خوشنویسی آخرین  نفر بودم که  رفتم واسه نشون دادن تمرین.وقتی تمرینهامو نشون دادم استاد هیچی نگفت و فقط نگاه کرد به تمرین.حرف نزدو بچه ها شروع کردن به اذیت من،استاد بگین پورابراهیم خراب کرده،نوشته هاشو اصلا خوب نمی نویسه و استاد لبخند میزد و هیچی نمیگفت،همه مشغول کارشون شده بودن چند دقیقه ای و استاد دو برگه تمرین منو هی زیرو رو میکرد در اوج سکوت‌.
خیلی جدی پرسید خودت نوشتی؟گفتم بله استاد.
میشه؟!ماشاالله ماشاالله چه قلمی،من ان . . .

بهترین جواب به پرسش مهر ۹۸

ایده (هر نفر یک سوال) را باز هم پیش تر ببرید و سعی کنید هر شاگرد را به تنها یک سوال در جلسه ی پرسش مهر محدود کنید.بدین ترتیب هر شاگرد باید به دقت روی سوالی که باید پاسخ دهد فکر کند، لازم است به شاگردان داناتر توصیه کنید تا مطرح شدن سوالات دشوار تر بردباری به خرج دهند و صبر کنند. . . .

استاد عشق

خیلی سخته از زبان کسی که ی عمری اسطوره اخلاق بود برات, بگه اینجا پایگاه نظامیه, با ی حرف خراب کنه همه باورهایی رو که برات ساخته. خیلی چیزها هست که تحملش سخته اما باید تحملش کرد اما باید عادت کرد, باید باور کرد که تنهایی, باندبازی های ادم ها, ی ها, دروغ ها , خودخواهی ها و نامردی های ادم ها واقعا عجیبه و سختهبین همه ی این سخت و عجیب ها فقط ی امید و ی عامل ارامش هست اون هم استاد سخت گیر و عاشق ریه دکتر علی.است, . . .

من عاشق زمستانم

من عاشق زمستانمعاشق این که ببینمت در زمستان آرام راه می روی که سُر نخوریکه گونه هایت از سرما سرخ شده استسر خود را تا حد ممکن در یقه ات فرو کرده ایدست هایت در جیبت به هم مچاله شدهمعصومانه به زمین خیره ایچه قدر دوست داشتنی شده ایحرفم را پس میگیرممن عاشق زمستان نیستمعاشق تــوام !توئی که دیگه هیچ وقت نیستی . . .

استادی که در استادی استاد است

چند روز گذشته وقتی اینستاگرام رو باز کردم متوجه شدم یکی از اساتیدم که سال‌ها پیش در داشکده زبان‌های خارجه دانشجوی ایشون بودم، کامنتی از من رو در صفحه خودشون لایک کردند. ولی متوجه شدم که فقط کلمه "ت" در قسمت کامنت تایپ شده. به همین دلیل سریع متن عذرخواهی ارسال کرده و کامنت رو اصلاح کردم. حالا این که چطور این قصور از جانب من سرزده که بدون آن که متوجه بشم این کامنت ارسال شده، بماند که البته جای پیگیری از جانب خودم برای خودم داره تا بلکه دیگه تکرا . . .

خدافز

بچه ها
مام رسیدیم ب سد کنکور.
البت دوسال دیگ مونده.ولی خب باید پایع رو باید جم کنم.تا ب مشکل نخورم.
خب دیگ امروز جم میکنن تبلت داداشمو.فردام خودم کامپیوترمو جم میکنم میخوام تمرکزمو بزارم رو درسم
سر میزنم.شاید پست نزارم ولی رفیق فابریکا مطمئن باشین فراموش نمیشینو بتون سر میزنم
ب امید موفقیت همه . . .

۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

روز جهانى مربى به تمام اساتید زحمتكش، دلسوز و عاشق تكواندو ایران زمین تهنیت و مبارك باد. یاد و خاطره اساتیدى كه دیگر در بین ما نیستند گرامی باد و روحشان شاد.۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

ایمیل استاد

امروز رفتم دفتر استاد که فایل‌هاشو بهش بدم. گفت چرا دو ماهه نیومدی گفتم چهار با ای‌میل فرستادم، جواب ندادین فکر کردم اصلا نمی‌خوای.گفت روزی صد تا ای‌میل می‌گیرم. خسته شدم و دیگه نمی‌خونم. استاد بودن خیلی سخت شده. . . .

اولین مسابقه کشوری دفاع شخصی انجمن کاراته دانشگاه پیام نور کشور شیراز جام شهدای مدافع حرم دانشجویان

استاد شیهان محسن کریمی ، استاد محمود جوانمردی، استاد  جمشید حسنیان،  سرکار خانم استاد سیما ارشادی، سرکار خانم  استاد پریسا   و جمعی از داوران کمیته  دفاع شخصی  انجمن مورخه 98/6/14 در شیراز  برگزار شد .  . . .

سطح تیم: استاد اسکرام/ استاد چابک

اسکرام در مورد این نقش کاملا خاص است و برای افرادی که این نقش را برعهده می گیرند آموزش تخصصی و عنوان خاصی(استاد اسکرام) را
در نظر می گیرد. به طور خلاصه استاد اسکرام مسئول انجام کارهای ذیل می باشد:
پیشروی تیم به سوی هدف را تسهیل می کند
تیم را به سوی بهبود مداوم رهبری می کند
قواعد فرایند چابک را اجرایی می کند 
موانع را از بین می برد . . .

عاشق شدن

 
زن ها که عاشق می شوند 
موهایِ بلندشان را
هر روز طورِ جدیدتری میپیچند 
و رژلب های خوش رنگ تری
به لب های خندان ترشان میزنند. 
مردها که عاشق می شوند
شب ها به سختی خوابشان می برد 
اما صبح ها را با لبخند شروع میکنند.
عطرهایِ خوش بوتری میخرند
و خودشان را بیشتر دوست دارند
عاشق شدن اصلا
حالِ زمین را بهتر میکند.
عاشقتم
  . . .

متین نصرالهی از تمام باشگاه هایی که در آن بازی کرده است تقدیر کرد.

متین نصرالهی درمصاحبه با ایران ورزشی عنوان کرد:من در تیم های زیادی به میدان‌رفته ام و با مربیان بزرگی کار کردم که برترین تیمی که در آن حضور داشتم پرسپولیس تهران بوده همچنین در پاس همدان که شاگرد اقای رضا عنایتی و علی  هندی بودم و در هما(استیلا)شاگرد اقای مهدی حلوایی بودم پیشرفت چشمگیری داشتم و نود درصد موفقیتم را مدیون اقای هندی و حلوایی هستم امیدوارم روزی دوباره به پاس و استیلا برگردم و شاگرد مربیان بزرگم جناب  مهدی حلوایی و علی هندی شوم. . . .

دل من عادت نداشت

روزگار اگه بخواد به کسی رحم کنه اون رو عاشق نمیکنه اگه عاشق شد باز هم چاره داره اگه عاشق شد و رفت و تموم شد باز هم زندگی میکنه اما اگه عاشق شد و عادت به عشق کرد و تنها شد دیگه هیچ‌وقت نمیتونه زندگی کنهدل من عادت به نبودنش را نداشت و هیچ‌وقت اروم نشد   . . .

عشق یعنی

 میتوان عاشق بودبه همین اسانیمن خودم تنهاییچند سالی است که عاشق هستمعاشق برگ درختعاشق بوی طربناک چمنعاشق رقص شقایق در بادعاشق گندم شاداری میتوان عاشق بودمردم شهر ولی میگویندعشق یعنی رخ زیبای نگار!عشق یعنیخلوتی با دل یاریا به قول خواجهعشق یعنی لحظه بوس و کنار!من نمیدانم چیستاینکه مردم گویندمن نه یاری نه نگاری نه کناری دارمعشق را اما منبا تمام دل خود میفهمم!عشق یعنیرنگ زیبای انار . . .

چَشمهایش

بزرگ جانبزرگ جان علویاستاد ماکان فرنگیس بودن خیلی سخت استسخت تر فرنگیس بودنه استاد ماکان استراستش نمیدانم فرنگیس سخت تر است یا استاد ماکانداستان ما با نگاه عاقل اندر سفیه استاد در چشم های پر از غرور و خریت فرنگیس شروع شد.رفته رفته تبدیل شد به فاجعه که بازگو کردنش در این وبلاگ، گه خوری ای بیش نیست در مقابل روایت بزرگ جان علویهمینقد میدانم فرنگیس همه ی دورها را زد همه ی دور ها را زد همه ی دورها زد و همه را دید و چشیدولیاستاد اما فقط چشم . . .

ابيات مهدوي

به یاد امام زمان مهرْبانمان ـ عجّل الله تعالی فرجه الشّریف. ـ زَمزَمه کنیم: اللّهمّ! کن لولیّک الحجّة بن الحسن. .    بیتی از مرحوم حجّةالحق، حضرت استاد اسدالله داستانی بِنیسی ـ رضوان الله تعالی علیه. ـ خطاب به آن حضرت، با شرح آن به قلم فرزندشان (حاج‌آقا اسماعیل):به دستی دل، به دستی جان، خریدارم نگاهت راز جان و دل گذشتن ـ وَه! ـ چه آسان است بر شیدا!منبع: امید آینده (اشعار مهدوی ایشان)، ص 17.(با دستی دل و با دست دیگر، جان [خودم را به تو می&zwnj . . .

دلیل زنده بودنم.

ماه اخره دختر قشنگ من
دختر قشنگم از ته دل ارزو میکنم زندگی تو عين من نشه.
عزیزِ جونم همه زندگیمو میدم که تو خوشحال باشی
هر کاری می کنم که تو ارامش داشته باشی
بهت قول میدم هیچ وقت نزارم دردایی که من کشیدم و زجرایی که بهم دادن سر تو هم بیارن.
دختر عزیز من هیشکی به اندازه مامان دوستت نداره باور کن. تو تنها دلیل زنده بودن منی. . . .

شکلات تلخ

به نام خداوند سبحان استاد حبوبات خیلی خوش اخلاقه و با بعضی بچه ها خیلی راحت.پس همیشه این درسسوتی ها و خنده های خودشو دارهجلسه قبل که همین یکشنبه بود.طبق معمول باقری شروع کرد به شوخی کردن و .استاد با خنده گفت دنبال یه چیزیم که بهت بگم.ولی حیف نمیشهبعد رو به بچه ها میگه.امروز تو ورودی ساختمون دانشکده بهش میگم چی میخوریمیگه شکلات تلخ.بعد به خاتمی میگه.خاتمی بهش بده.  تقریبا تا اخر کلاس ساکت بود صحبتایی هم از پروژه های کارشناسی ورودی های . . .

معلم پرادعا

روزای چهارشنبه ازاون روزایی هست که سرم خیلی شلوغه . اون روز از ساعت هشت صبح تا چهار بعدازظهر کلاس دارم. ترم سوم روانشناسی در مقطع ارشد می خونم. هر ترم همینجوری میگذره. کل وقت کلاسها رو خود شاگردان مطالب درسی رو ارائه میدن. کلاً استادا پول گرفتند که نماینده کلاس باشن.البته انصافاً بعضیاشون هم بار علمی دارند. این هفته امتحان زبان داشتیم. به لطف شاگردان کلاس و هم دستی همشون امتحان رو کنسل کردند. استاد مثل همیشه یک صفحه ای رو در اختیار شاگردان گذا . . .

آهنگ چرخ و فلک با صدای سالار عقیلی

آهنگ زیبا با صدای استاد
در فصل بارش سنگ همچو آیینه بمان
 بر جان دشت تشنه بنویس از عطر بهاران
در انتظار فردا شب را سحر کن
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد. توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

با کوله باری از نور از شب گذر کن
سر مست و عاشقانه در خود نظر کن
بشکن در قفس . . .

شعر از اقبال لاهوری

دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش                   سر گرم خودت عاشق احوال خودت باشیک لحظه نخور حسرت آن را که نداری                   راضی به همین چند قلم مال خودت باشدنبال کسی باش که دنبال تو باشد                    اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولی بی غم و منت                    منت نکش از غیرو پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بمانی گذرانی                     پس شاگرد هر لحظه و هر سال خودت باش . . .

چه می شود که آدم در یک دقیقه می تواند ساعت ها برقصد؟

روی مبل نشستن کنار شما استاد، بعد این دو سال هنوز هم برای من شبیه داشتن یک دنیای کامل است استاد. درست است که عوض شده ام. و خب این خودش همه چیز را عوض می کند. ولی فقط عوض می کند. از بین نمیبرد. بهتر می کند. استاد وقتی خط شما روی نوشته های من است، که حالا جدی تر شده، که من جدی تر شده ام. نوشته هایم. و همه با من جدی تر برخورد می کند. آره. وقتی خط شما روی نوشته های من است برایم مثل قدم زدن های خوب در باد و نور های زرد است. خیابان های شب خلوت. بله استاد. من هنو . . .

دانشگاه من

اغااااااااا من عاشق این روح و زندگی و انرژیم که تو رشته ام هستدلم لک میزنه واسه لحظاتی که استاد میگه خب حالا وقتش دستاهمو بگیرید و چرخ و فلک برید خخخ حالا بخون عمو زنحیر باااف بلهیا وقتایی که استاد هنر میگه یه دستتتت بلند به افتخار خودتون:)میمیرم برای اون لحظاتی که استاد ا.پ میاد نامه های عاشقانه بچه ها و کاردستی هاشون رو برامون میاره و میگه بخدا معلمی عشقهههههدیوونه ی اونموقعه هاییم که استاد علوم جای یه بچه حرف میزنه و میگه خب معلم ها جواب ب . . .

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور =)

به نام او و به یاد او :)یه چیزی رو بهش رسیدم تا وقتی خدا تو زندگیت کمرنگه توقع نداشته باش کلی اتفاقای م برات رخ بده! بزار پر رنگ باشه تو زندگیت و بهش توکل کن اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش :) کاش نزارم هیچ وقت دیگه برام کمرنگ بشی تو زندگیم مهربون ترین خالق من ^^بالاخره یه روز اومد که هر چقدرم توش خسته شدم و الان سرم هنوز به خاطر خستگی درد میکنه اما تونستم از ته دل بخندم و با رضایت چشمامو رو هم بزارم این خودش کافیه برای این حجم از احساس خوب :)))خدایا . . .

دکتر ملازاده:نجس ها به شاگرد پیامبر علی بی احترامی میکنند

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
دکتر ملازاده در شو تلویزیونش گفت
نجس ها به شاگرد پیامبر علی بی احترامی میکنند
از آقای ملا زاده متشکرم وازیشان میخواهم بگویم نظر قلبی خود را هم در مورد آنانکه به جنگ علی رفته اند را بیان فرماییداگر بی احترامی کننده نجس است آنانکه قصد جان علی کردند عين نجاست هستند 
جناب ملا زاده فیلم سخنان پر مغز شما در یوتیوپ موجود است
  . . .

عاشق بی دل

 عاشقم عاشق بیدل که چو مجنون ره صحرا بگرفتعشق معشوق به جانش نه نهانی آشکارا بگرفتسوره‌ی لیل نگاه تو و آن نور رخ چون ماهتانفطاریست که در قلب منِ عاشق رسوا بگرفتپوچ بود عشق برای من، پیش از تو ولی، بعد از توعشق در چشم سخنگوی شب آسای تو معنا بگرفت حمیده ضربی زاده . . .

خدا

ازخداپرسیدمچرااول ادم عاشق میشهبعدتنهاگفت:منم اول عاشقشدم بعدتنهاگفتم عاشق چه کسی؟گفت:تو گفتم‌چه کسی تنهاتگذاشت؟گفت:خودتوگفتم بزاربیام‌پیشت خندیدگفت من پیشتمتوکجایی . . .

نمرات کلاسی درس طراحی با کامپیوتر(اتوکد) دانشکده فنی- رشته متالورژی

امام موسی کاظم(ع):نگاه فرزند به پدر و مادر،عبادت استنمرات کلاسی درس طراحی با کامپیوتر(اتوکد) دانشکده  فنی- رشته متالورژیسه شنبه  1398/02/17 زمان کلاس : 17:35 تا 20:45ردیفنام و نام خانوادگیترسیم شکلامتحانک98/02/03نوع پیشرفت1بنیامین  امیدیحذفحذفبه دلیل سه غیبت2مصطفی باوی-0.1ضعیف3فرزاد بختیاری140.35متوسط4محمد رسول جلی فتحی14-متوسط5حسین حزبائیان15-متوسط6محمد امین حمیدی-0.5بی نظمی در کلاس7رضا دورقی---8سجاد دورقی16/حذف0.1نسبتا خوب9حسین زارع زلقی زاده---10سجاد زرگانی . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)