98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

به باغبان بگویید

سیب

تو به من خندیدی و نمی دانستی
من به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را یدم
باغبان از پی من تند دوید
سیب را دست تو دید
غضب آلود به من کرد نگاه
سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک
و تو رفتی و هنوز،
سالهاست که در گوش من آرام آرام
خش خش گام تو تکرار کنان می دهد آزارم
و من اندیشه کنان غرق در این پندارم
که چرا باغچه کوچک ما سیب نداشت
( حمید مصدق )
من به تو خندیدم
چون که می دانستم
تو به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را یدی
پدرم از پی تو تند دوید
و نمی دانس . . .

خرس ها

میانگین طول عمر خرس ها معلوم نیست اما به نطر می آید آن ها در بین 30 تا 40 سالعمر می کنند.
خرس های قطبی از فاصله صد مایلی در هوای آزاد و فاصله سه متری در زیر برف بوی غذا را تشخیص می دهد.
خرس ها به باغبان طبیعت مشهور هستند زیرا آن ها پس از خوردن هر میوه، دانه آن را کیلومتر ها دور تر از گیاه مادر می اندازند.
ادامه مطلب . . .

يکي است .

گر تو آیی به نظر جلوه گه یار یکی استدل یکی ، عشق یکی ، دلبر و دلدار یکی استبر متاعی که به آن مهر محبت زده اندهم فروشنده یکی هم که خریدار یکی استدیده گر از دو جهان پوشی و بر خود نگریعالم واقعه با عالم پندار یکی استآدمیزاده گر عاشق نبود ، پیر خردگفت نقش وی و نقاشی دیوار یکی استنکته ی عشق اگر از خط ساغر خوانیمسجد و مدرسه و خانه ی خمّار یکی استاگر از عشق روانسوز بود منشأ دردنیست تردید که بیمار و پرستار یکی استباغبان گر متنعّم بود از نعمت عشقبه نظرگ . . .

باغبان لاله های باغ ایمان

تا نهضت ما در ولایت ریشه دارد نور علی بر تارک اندیشه دارد اندیشه های انقلاب سرخ ایران دارد هزاران ریشه در اسلام و قرآن تا روح حق از پیکر امت جدا شد ایران زداغ حضرتش ماتم سرا شد در سالروز رحلت فرزند زهرا شد خیمه ی ماتم به پا در دشت دلها شد باغبان لاله های باغ ایمان جاوید در تاریخ عاشورای ایران یاد خمینی یاد هر دو یادگارش یاد شهیدان عزیز جان نثارش تا نور حق ای صاحب لوا شد پرچم بدوش نهضت روح خدا شد روح خدا سر حلقه ی اهل ولا بود آئینه دار انقل . . .

1529.

بسم الله الرحمن الرحیم بخاطر ام نغمه و گل ها، مجبور شدم توی خانه، حیوان خانگی نگهدارم، بدین صورت که با قاشق و خاک انداز رفتم سراغ شکار کرم خاکی بیست تایی شکار کردم اما ترسیدم و توی چندتا از گلدان ها نگذاشتم، حالا دقیقا علاوه بر بیست و دوتا گل و گلدان، مجبورم مراقب هفده کرم خانگیِ توی گلدان ها هم باشم و ما در این خانه، چهل و سه نفری کنار هم با خوبی و خوشی (مثل قصه ها) زندگی میکنیم :)) + امیدوارم ناراحت نشوند که از خانواده هایشان جدایشان کردم :(+ . . .

دل

به روزی که دلم مست خدا بود         زمین این زمان ماه دلم بودبه روزی که شدم راه دل او            نیامد غم به دل شادی برم بود بروزی که دل از دنیا بریدم            شب و روزی بسی زیبایی ام بود به زیبایی اگر من راه دارم            همان دانم که خالق در برم بود به هر نیمه شبی قرآن به دستم         به هر آیه مرا صد باغبان بود به صوت او کنم پرواز عزیزان    & . . .

باغبانم باش دلنوشته و دکلمه الهه فاخته

باغبانم باش دلنوشته به همراه دکلمه
نوشته و صدا الهه فاخته
 
باغبانم باش
مثل گل هستم.اگر پژمرده و بی حال شدم مثل آفتاب، برمن عشق بورز. آنگاه معجزه عشق را درمن خواهی دید که چگونه روز به روز شاداب تر می شوم.مرا نادیده نگیرچون باغبانی مهربان، روح مرا نادیده نگیر.دل من، با دستهای مهربان تو میشکفد، آفتاب عشق ات را بر من بتابان، تا از شکفتن غنچه هایم روح تو را پر از نور خدا کنم.این ما هستیممن و تو!عشق در من به تو خواهد رسیدو عشق درتو به من خواهد رس . . .

گریه ها و یاکریم ه

کتاب گریه ها و یاکریم ها: مجموعه ای داستانی از زندگی دانشمندان مسلمان
کتاب گریه ها و یاکریم هانویسنده: سعید هاشمیانتشارات مدرسه
بریده کتاب:
خواجهکاغذی را که برای او فرستاده بودند باز کرد و شروع کرد به خواندن. نامه سؤال علمی نبود، مسئله مذهبی هم نبود، فقط فحش بود. طرف هرچه فحش بلد بود ریخته بود توی کاغذ و برای خواجه فرستاده بود. ای سگ، ای پدرسگ!…”ببین خوش انصاف چه فحش هایی هم نوشته! بابا اقلاً یک فحش بهتر می دادی!” همان لحظه کاغذی برداشت و . . .

ریحان من/ تقدیم به بهترینم

 
 چه حاجت به گل تـــــــو گلستان من
               تو مُشکی و عنبــــــر تو ریحان من
 
 تو از من ربودی دل و جان و روح
               توئی جان و روحـــــم تو جانان من
 
 نبینم بجـــــــــــز روی تو روی ماه
               پری پیــــــــــــــکری ماه  تابان من
 
 چنین مذهبـــــــــی بود در عشق ما
               مرا دین و آییـــــــــــن تو ایمان من
 
 بیایی اگر در بـــــــــــــــرم نازنین
               بُود جای تو انــــــــــدر چشمان من
 
 مرا بی تو . . .

نت سنتور قصه من هایده

نت ویولن قصه من از هایده نت سنتور من و تو هایده :: نت سنتور هایده نت سنتور ترانه سال هایده :: نت آهنگ های هایده نت آهنگ هایده به نام قصه من ترانه لیلا کسری نت سنتور نگاهم کن هایده نت سنتور تو که نیستی هایده نت شماره WNP1078 نت آهنگ سفره عشق هایده برای سنتور نت آهنگ های هایده و ح نت پیانو قصه ی من (. نت پیانو نت سنتور قصه من هایده مثل باد سرد پاییز) به همراه آکورد لیست قیمت نت سنتور آهنگ قصه عشق از ابی هایده ‫نت آهنگ دلای عاشق هایده برای سنتور نگارش نت ع . . .

29

بیایید با ده سال سابقه تاهل برایم بنویسید "بعضی بی قراری های قبل از ازدواج، بعد از ازدواج هم هستند و برطرف نمیشوند! دنبال یک راه حل باش که ازدواج فقط یک مسکن موقت است و دوباره چند وقت بعد از ازدواج بی قراری ها سر باز میکنند" . بیایید از راه حل های پیدا کرده بنویسید و بگوييد علت بی قراری چیست و راه حلش چیست؟! بیایید بگوييد شما هم گاهی اوقات خیلی بی تاب میشوید. بیایید بنویسید یک جوری که من گمان نکنم فقط من مشکل دارم و خیلی بی قرارم و بیش فعالم و برو . . .

پاسخ به سوالات جنسي كودكان

یكی از دغدغه های والدین پاسخ به سوالات جنسی كودك است. در ابتدا همیشه هم سطح كودك بنشیند، دست از كار خود بكشید هم سطح او بنشیند، چشم در چشم او شوید. ابتدا به او امنیت بدهید و بگوييد افرین كه سوال پرسیدی اما ابتدا ریشه سوال را پیدا كنید اگر سوال در سن كودك نبود نشانه هایی از زنگ خطر است.اگر پاسخ را بلد نبودید صادقانه به او بگوييد كه نمیدانید ولی پاسخ را برای او پیدا میكنید و اگر ان را بلد بودید در سطح سن كودك پاسخ دهید. این مسئله پیچیده ای ست و بای . . .

12 مورد که حتماً بايد به شريک زندگي خود بگوييد

12 مورد که حتماً باید به شریک زندگی خود بگوييد   به همان اندازه که ممکن است آن را باور نکنید ، مواردی وجود دارد که شریک زندگی شما واقعاً دوست دارد از دهان شما بشنود که باعث می شود احساس دوست داشتن کنید! شاید این را هم باور نکنید ، اما بسیاری از مردان می خواهند به خاطر احساسات شما تأیید شوند. ارتباطات برای روابط شخصی شما مهم است و بیان چیزهای خاص و اغلب در مورد همسرتان تنها چیزهای خوب همیشه می توانند در یک رابطه عادی ایجاد کنند! در اینج . . .

قرص سوماتريپتان

قبل از استفاده از این دارو با پزشک یا داروساز درمورد موارد زیر صحبت کنید اگر ریسک فاکتورهای زیر را دارید:اگر سیگاری هستید یا از درمانهای جایگزین نیکوتین استفاده میکنیداگر مرد بالای 40 سال هستید یااگر یک زن یائسه هستید.در موارد بسیار نادر، پس از استفاده از این دارو بیماریهای قلبی جدی ایجاد میشود، هرچند قبل از آن نشانه هایی از بیماری قلبی وجود نداشته است. داشتن موارد ذکر شده در بالا، خطر ابتلا به بیماری های قلبی را افزایش میدهد- بنابراین:قبل . . .

آدم ها را متوقع به بار نیاورید!

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که وقتی به یک کسی خوبی کردیم و خوبی کردیم و خوبی کردیم، روزی‌ که یکهو خوبی نکنیم ما از نظر او آدم بدی هستیم!
شما نمی‌توانید بگوييد، من ده بار به یک کسی خوبی کردم، بار یازدهم که نخواستم یا نتوانستم کاری برایش انجام دهم چرا از نظر او من آدم بدی شدم؟و چرا یک کسی که هیچ‌کاری برای آن شخص انجام نداده است در نظر او از من بهتر است؟
باید پذیرفت که این ویژگی انسان است! شما وقتی بچه‌ی همسایه‌تان را بیست دفعه نگه دارید و روز ب . . .

یک باغ کلاسیک چیست؟

ساخت تراس در طراحی باغ کلاسیک
تراس سنگی با پرچم یکی دیگر از ویژگی های معمول  در محوطه سازی  باغ کلاسیک است و فرمی است که می توان آن را به راحتی جابجا کرد تا در یک فضای کوچک قرار بگیرد. برای اینکه چنین باغی نه تنها به نظر برسد بلکه ایمنی ، راحتی داشته باشید و از نگاه همه آب و هوا به خوبی به نظر برسید ، باید بهترین مواد ممکن را انتخاب کرده و برای طراحی و نصب آنها بهترین پیمانکاران دارای مهارت حرفه ای ممکن را پرداخت کنید. انجام سبک کار باغی نیست . . .

سایلغ::

 
سالیغ –سالیغ ❇. سحر اولدی گون آچدی لاله لر باغدا چیچک آچدی عزیز جان دوستوم ❤️ گَل بیر گولَک چایلاشاخ☕️ درد و غمنن اوزاخلاشاخ سحرین خیر یاشاییش
سالیغ – Telegramt.me › khandelllTranslate this page2.8K viewsدنیادان الع دویمشام .شب اخرمه, 13:17. November 19, 2017. سالیغ. Forwarded from مـََـیََـََ غـَ ٍ · 3:57. گوزل دیکلــ ـــمه #ساغلیق · #و · #دیکلمه
گوزل و اشیتملی سوزلر | سئلجانselcan.arzublog.com › yarpaq-51322Translate this pageAug 5, 2014 - +23 به یه ن. گوزل و اشیتملی سوزلر ترکی دیلیجه. *****. فلکین چرخی اگر حیکم . . .

سایلغ::

 
سالیغ –سالیغ ❇. سحر اولدی گون آچدی لاله لر باغدا چیچک آچدی عزیز جان دوستوم ❤️ گَل بیر گولَک چایلاشاخ☕️ درد و غمنن اوزاخلاشاخ سحرین خیر یاشاییش
سالیغ – Telegramt.me › khandelllTranslate this page2.8K viewsدنیادان الع دویمشام .شب اخرمه, 13:17. November 19, 2017. سالیغ. Forwarded from مـََـیََـََ غـَ ٍ · 3:57. گوزل دیکلــ ـــمه #ساغلیق · #و · #دیکلمه
گوزل و اشیتملی سوزلر | سئلجانselcan.arzublog.com › yarpaq-51322Translate this pageAug 5, 2014 - +23 به یه ن. گوزل و اشیتملی سوزلر ترکی دیلیجه. *****. فلکین چرخی اگر حیکم . . .

چگونه در زبان روسي تشکر کنيم؟

بخش 1: عبارت های اصلی1-برای ابراز تشکر در زبان روسی می توانید از “c??????” استفاده کنید. این عبارت متداول ترین روش گفتن “متشکرم” در زبان روسی بوده، و برای اکثر موقعیت ها مناسب است.تلفظ “c??????” به شکل: spa-See-ba است.در حالی که عبارت ذکر شده؛ بسیار رایج است، ولی در واقع برای گفتن “ممنون” به زبان روسی تا حدودی غیر رسمی تلقی می شود. احتمالاً می توانید بیشتر مکالمات را با استفاده از این عبارت به تنهایی انجام دهید، اما اگر می خواهید تشک . . .

چگونه شفابخشي تان را سرعت بخشيد

برای بسیاری از فرزندان خانواده های پر نظارت و مهار کننده، گامی ارزشمند برای شفا یافتن این است که درباره آنچه برایتان اتفاق افتاده است حرف بزنید. وقتی داستانتان را تعریف کنید احساساتی را که مدت ها فرو خورده اید ابراز می کنید و به تجربیاتی که ممکن است احساسی پوچ برایتان باقی گذاشته باشد معنا می بخشید.پس از گذشت دوران خردسالی که قادر به حرف زدن نبودید اکنون بسیار حائز اهمیت است که بتوانید محیطی آرام پیدا کنید و درباره آنچه رخ داده است حرف ب . . .

خوشبختی چیست و خوشبخت کیست ؟

خوشبختی و آدم خوشبخت
نویسنده الهه فاخته
 
سلام , 
اینار میخواهم خوشبختی را در دو کلمه تعریف کنم و معنی خوشبختی را برایتان شرح دهم ! 
لذت و آرامش با هم 
 
کسانی هستند که حسرت میخورند خوشبحال کودکان که بدون دغدغه خوشحال هستند ! و خوشبختی را در آنها یا در دیگران می بیندد ! در اصل چیزی که دوران کودکی را دلچسب می کند , آرامشی ست که مادر و پدر برای کودک فراهم می کنند و روح کودک , ذاتا به دنبال بهانه ای می گردد تا لذت ببرد !
 
گاهی با خان . . .

نماز شب

به نام خدا
نماز شب 
نماز شب از نمازهای مستحب می باشد که بر خواندن آن در اسلام بسیار تاکید شده است و بر پیامبر عظیم الشان واجب بوده است . این نماز یازده رکعتی به سه بخش تقسیم می شود . وقت نماز شب از نیمه شب شرعی تا اذان صبح می باشد اما بهتر است نزدیک اذان صبح خوانده شود . در این بخش شما را باطریقه خواندن نماز شب آشنا می کنم .
نماز شب 11 رکعت می باشد که به سه بخش تقسیم می شود و به طریقه زیر خوانده می شود.
١) نیت : دو رکعت نماز شب می خوانم قُربة اِلی ال . . .

راههای افزایش اعتماد بنفس در کودکان

۱- ابراز محبت، توجه داشتن به کودک و گوش دادن به صحبت های او
کودکان فرشته های کوچک و دوست داشتنی هستند که با دیدن آنه چشمه محبت و عطوفت انسان جاری می گردد. پس بهتر است که این احساس را به آنها نیز بیان کنید. وقتی را برای توجه کامل به کودک خود کنار بگذارید. این بسیار به احساس اعتماد به نفس کودک شما کمک می کند چون به او این پیغام را می‌دهد که شما فکر می‌کنید او مهم و ارزشمند است. حتما نباید وقت زیادی باشد؛ فقط چند لحظه‌ که وقتی می‌خواهد با شما حرف ب . . .

چگونه در زبان روسی تشکر کنیم؟

بخش ۱: عبارت های اصلی۱-برای ابراز تشکر در زبان روسی می توانید از cпасибо” استفاده کنید. این عبارت متداول ترین روش گفتن متشکرم” در زبان روسی بوده، و برای اکثر موقعیت ها مناسب است.
تلفظ cпасибо” به شکل: spa-See-ba است.در حالی که عبارت ذکر شده؛ بسیار رایج است، ولی در واقع برای گفتن ممنون” به زبان روسی تا حدودی غیر رسمی تلقی می شود. احتمالاً می توانید بیشتر مکالمات را با استفاده از این عبارت به تنهایی انجام دهید، اما اگر می خواهید تشکری عمیق تر . . .

یا ایها العزیز.

احتمالا چیزهایی که اخیرا باهاشون سر و کله زدم من رو به این نگرش رسوند. در یک ماه و نیم گذشته دو کتاب عهد مشترک و جهاد کبیر رو به ترتیب خوندم. کمی در اینستاگرام چرخ زدم و زندگی یک مادرِ با ده فرزند رو دیدم. به جز انیمیشن‌های ساعت ۱۴ شبکه نهال، تنها فیلمی که دیدم و ذهنم رو درگیر کرد، میان ستاره‌ای بود. تو این مدت بیشتر قرآن خوندم. مخصوصا جزء ۲۹ و ۲۸ رو و همینطور کامنت آقای نا در پست قبلی ذهنم رو درگیر کرد به فرصت‌هایی که در زندگی مثل ابرها میگذرن . . .

معلم

واژه ای به ژرفای دریا و وسعت آسمان هر چه قداست است درش نهفته هرچه روشنی ست درونش هویدااینقدر محترم که اگر با شنیدن نامش به زانو درآیی رواستمعلم باغبان روح انسانهاست از کودکی هر وقت با معلم ها در مدرسه روبرو میشدمحس انس و الفت خاصی سرتا پای وجودم را فرا میگرفتبه واقع اینکه میگویند معلم مادر دوم است حقیقت داردجمله های زیادی گفته میشود در وصف این مقام . که بیشتر کلیشه ای و شعار استاما تمام این مفاهیم وقتی معنا میگیرد که در عمل دیده . . .

من با شما عرضی ندارم !

میشناسم
ساقی را 
عاشق است 
از این رو 
مرزی ندارم .
 
عشق به این دنیا بده کارم 
با اینکه
از کسی
قرضی ندارم .
 
به کفر من شک نکن 
خمره ایمان من محکم و مستحکم است
لرزی ندارم
 
 
دلبر من دائمن بر در دل حاضر است 
هر چه که گفتید 
بگوييد
 
من
با شما
عرضی ندارم . 
 
 
 
 
  . . .

تست شنوايي نوزاد در خانه

1- کودک خود را در حالت نشسته نگه دارید. پشت سر کودک بایستید و دست بزنید. یک دست بلند خارج از دید کودک قطعا باید توجه او را جلب کند. پس می توانید از دست زدن، برای تست شنوایی فرزندتان استفاده کنید.اگر او به یک دست زدن کوچک واکنش نشان داد یا با شنیدن صدای بلند گریه کرد، به این معنی است که شنوایی او خوب است. در صورت وم، تست را چند بار دیگر تکرار کنید.2- حرکت سر کودک خود را مشاهده کنید. پس از اینکه کودک کنترل حرکت بدن خود را به دست آورد و توانست به . . .

عاشقانه در شهر

کانال ما در سروش فَِقـَِـط بَِرَِاَِےَِتَِو ⚘به عاشق و معشوق های شهر بگوييددلبری برای یکدیگر رابگذارند به وقت تنهاییشان!خیابان و تاکسی و متروجای دست کشیدن روی ابروگذاشتن سر روی شانهو لمس شال و گیسو نیست.!شاید یک نفر چشمانش را بستشاید یک نفر خاطرش پر کشیدشاید یک نفر دلش رفتشاید یک نفر دلش خواست.!#علی_سلطانی⚘ . . .

رفتار پدر با پسر

1-به پسرتان بگوييد “من تو را دوست دارم.”بسیاری اوقات گفتن این سخنان ساده برای پدر دشوار است، اما فراموش نکنید که پسر به میزان زیادی به شنیدن این جمله احتیاج دارد. گفتن من دوستت دارم نیازی نیست یک اتفاق طولانی و دراماتیک مانند فیلم های تلویزیونی باشد. این فقط یک عبارت ساده است که شما می توانید پس از رساندن پسر به مدرسه و در زمان خداحافظی بیان کنید.2- به پسرتان بگوييد “همه اشتباه می کنند.”پسران باید بدانند که اشتباه کردن بخشی از یادگی . . .

20 نکته ي مهم براي تربيت اولاد شما

تقویت خودباوری و اعتماد بنفس در کودک: صدای شما، حرکات بدنتان و طرز رفتارتان و اینکه آیا یک پدریا مادر دارای اعتماد بنفس هستید باعث می شود کودک شما هم دقیقا همانگونه شود. مثلا برای موفقیت های کوچک آنها هدیه بخرید یا اینکه به آنها بگوييد هیچ اشکالی ندارد اگر گاهی در زندگی اشتباهی مرتکب شوند.برای کودکان تان وقت بگذارید، باور کنید هیچ چیز از این مهم تر نیست! حتما وقت هایی برای بیرون رفتن و شام خوردن، پارک رفتن، بازی کردن با کودک کنار بگذارید. حت . . .

راههاي افزايش اعتماد بنفس در جوانان و نوجوانان

1-به او یاد دهید بین خودبهبودی و خودباوری تعادل برقرار کندنوجوانانی که درگیر بدست آوردن مهارتی هستند، ممکن است فکر کنند آنها بطور کامل شکست خورده اند. نوجوانی که در ریاضیات ضعیف است، فکر میکند که انسان باهوشی نیست. یا نوجوانی که نمیتواند وارد تیم ورزشی مورد علاقه اش شود، فکر میکند که هرگز در ورزش خوب نخواهد بود. به نوجوانتان یاد دهید که ضعف هایش را بپذیرد و برای بهتر شدن تلاش کند. پس بجای اینکه او را احمق خطاب کنید، به او کمک کنید و یاد دهید ک . . .

سیم مفتول گلخانه

سیم مفتول گلخانه
فروش انواع سیم مفتول گلخانه ـ گالوانیزه و نایلونسیم مفتول گلخانه از جمله موارد پر کاربرد در گلخانه ها و به خصوص در تاکستان ها می باشد. این سیم ها از آنجا که مقاومت بالایی دارند برای آویز نمودن درختچه های مو و انگور از آن استفاده می شود. در این مقاله به بررسی مشخصات و قیمت آن پرداخته می شود.
سیم مفتول گلخانه که در قطر های مختلف وجود دارد، دارای استحکام و بازه عملکردی فراوانی می باشد. معمولا از سیم مفتول گلخانه در سیستم های . . .

يادگيري لغات زبان انگليسي

یادگیری لغات زبان انگلیسی با استفاده از فلش کارتشاید بتوان گفت بهترین روش یادگیری لغات زبان انگلیسی ، استفاده از فلش کارت است. کارت­‌هایی با اندازه دلخواه، تهیه کنید که همیشه در دسترس­ شما باشند، و به محض این که با واژه­‌ای جدید و کاربردی مواجه شدید، آن را روی یک سمت از کارت نوشته و در سمت دیگر، ترجمه یا تعریف این کلمه را بنویسید. بهتر است هر لغت را در یک جمله بنویسید تا با نقش و نحوه استفاده از آن در جمله نیز آشنا شوید.نحوه یادگیری . . .

راه هاي رهايي از نيتي

ببخش زخم های ناشی از کسانی که به آنها اهمیت می دهیم می توانند تأثیر ماندگار داشته باشند. با این وجود ، نگه داشتن کینه ، مانع بهبود و رشد شما می شود. فردی را که به شما آسیب رسانده است ببخش. بخشش به معنای این نیست که شما باید همچنان این شخص را در زندگی خود نگه دارید. همچنین این بدان معنا نیست که باید آنچه را که اتفاق افتاده است فراموش کنید. بخشش فقط به این معنی است که شما می توانید این شخص را از عصبانیت خود رهایی دهید و این احساسات منفی را که در دست . . .

جلب اعتماد کارکنان:

تصور کنید در یک جلسه فردی شروع می‌کند به صحبت کردن در موردکار یکی از افراد شما و تخریب کردن او. شاید باید بگوييد: فکر می‌کنم ناعادلانه قضاوت می‌کنید، اوهمیشه کارها را عالی انجام می‌دهد و من دلیلی نمی‌بینم که الان جور دیگری فکر کنم» یا فعلاً بهتر است که این بحث را کنار بگذاریم تا اطلاعات بیشتری کسب کنیم». از کارکنان تان حمایت کنید و آنها نیز از شما حمایت خواهند کرد. . . .

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%