98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

بوسه سولنان ولیعهد در اتاق ولیعهد

قسمت یازدهم رمان"عشق ابدی ولیعهد"

وليعهد به سمت سوریا رفت و دستش را زیر سر او گذاشت و صدایش کرد اما سوریا از هوش رفته بود و چیزی را نمی شنید.وليعهد خدمه را فراخواند و سوریا را به اتاقی بردند تا طبیب برای معاینه او بیاید. قبل از اینکه طبیب برای معاینه سوریا بیاید وليعهد در اتاق از سوریا مراقبت می کردند و این توجه همه را جلب کرده بود؛طبیب وارد اتاق سوریا شد و ادای احترام به وليعهد کرد و گفت:"سرورم اجازه میدهین . . .". _البته،بفرمایید. طبیب نبض سوریا را گرفت و پس از چندثانیه گفت:"چیز خ . . .

چند حقیقت جالب درباره بوسه» که کمتر کسی درباره آن‌ها می‌داند

به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : بوسه و بوسیدن شاید یکی از ساده ترین راه ها برای ابراز محبت و علاقه و ایجاد پیوند با یکدیگر باشد، اما حقایق جالب زیادی درباره ی همین بوسه های ساده وجود دارد که اغلب ما از آن بی خبریم. مثلاً شاید ندانید که بوسه فواید و مضرات مختلفی برای بدن ما دارد یا اینکه ما هم علم بوسه شناسی داریم و هم فوبیای بوسه. با چند حقیقت جالب درباره بوسه همراه باشید.
ادامه مطلب . . .

پهلوی به روایت علم(29): همه همرنگ هواپیمای ولیعهد شود!

2566 - اسدالله علم» وزیر دربار، نخست‌وزیر و معتمد محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: ". عرضم در خصوص رنگ هواپیمای مشقی والاحضرت همایونی بود که نیروی هوایی استدعا کرده بود به رنگ هواپیمای نظامی درآید. معلوم بود شاهنشاه در این خصوص با والاحضرت همایونی صحبت کردند و نتوانسته‌اند ایشان را متقاعد بکنند. چون فوری جواب فرمودند هواپیماهای مشقی نظامی را به رنگ هواپیمای وليعهد بکنند که همه یک جور بشود». از اینجا معلوم می‌شود که تا چه اندازه خاط . . .

بوسه محبت

یه شعر تکراری تقدیم میکنم به دوستان: گویند ز بوسه ی محبتبینا شود آن که کور باشددروازه ی بی کلید دل رابوسه سند عبور باشدماچی که به گوشه ای کناریاز چشم حسود دور باشدسوزنده و گرم و پر حرارتچون آتش در تنور باشدماچی که ز روی سوء نیتبر گونه ی چون بلور باشدنه بر رخ آن که ریش داردبد هیکل و لندهور باشدترجیحا اگر اناث یابیناچار اگر ذکور باشدلب نازک اگر مثال قیطانیا قلوه ای و قطور باشدباید که به روی لب نشیندچسبیده و جفت و جور باشدهنگام و صال و وقت تمکین . . .

پهلوی به روایت علم(28): چرا خبر پرواز ولیعهد را منتشر نکردند؟

2565 - اسدالله علم» وزیر دربار، نخست‌وزیر و معتمد محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: ". در مورد پرواز والاحضرت همایونی؛ عرض کردم مثل این که فرمودید سر و صدایی نشود، به این جهت من هم عریضه تبریکی که به والاحضرت عرض کردم نمی‌فرستم». فرمودند برعکس بفرستید، خود رومه‌ها چیزی ننوشتند. به این [.] بگو، پرواز وليعهد کشور حتی از خبر یک چاقوکشی هم کمتر است که هیچ نمی‌نویسید؟ نمی‌خواهیم فشار بیاوریم، بالاخره حیای گربه کجاست؟"منبع: خاطرات عل . . .

گر بوسه می خواهی بیا

گر بوسه می خواهی بیا، یك نه دو صد بستان برواینجا تن بی جان بیا، زین جا سراپا جان بروصد بوسه ی تر بَخْشَمَت، از بوسه بهتر بَخْشَمَتاما ز چشم دشمنان، پنهان بیا، پنهان بروهرگز مپرس از راز من، زین ره مشو دمساز منگر مهربان خواهی مرا، حیران بیا حیران برودر پای عشقم جان بده، جان چیست، بیش از آن بدهگر بنده ی فرمانبری، از جان پی فرمان بروامشب چو شمع روشنم، سر می كشد جان از تنمجان ِ برون از تن منم، خامُش بیا سوزان بروامشب سراپا مستیم، جام شراب هستیَمس . . .

تصویرگاه پانصد و پنجاه و سه

بسیار پیش‌تر از امروز دوستت داشتم در گذشته‌های دور آن قدر دور که هر وقت به یاد می‌آ ورم پارچ‌بلور کنار سفره‌ی من ابریق مییشود کلاه کپی من، دستار کت و شلوارم، ردای سفید کراواتم، ر اتاق، همین اتاق زیر شیروانی ما غار غاری پر از تاریکی و صدای بوسه‌های ما و قرن‌های بعد تو را همچنان دوست خواهم داشت آن‌قدر که در خیال‌بافی آن همه عشق تو در سفینه‌ای نزدیک من من در سفینه‌ای دیگر، بسیار نزدیک‌تر از خودم با تو دست می کشیم به گونه‌های . . .

بوسه ای بخشید و خوابم کرد و رفت

بوسه ای بخشید و خوابم کرد و رفتبا لب لعلش خرابم کرد و رفتبا نگاهش جسم و جانم را بسوختبعد هم عاشق خطابم کرد و رفترهزن دل بود چشم مست اوز آتش عشقش کبابم کرد و رفتاشک ریزان همچو شمعی تا سحرسوختم چندانکه آبم کرد و رفتعاقبت در جمع عاشقهای خویشعارفانه انتخابم کرد و رفتدید رسوا گشته ام در محفلشبی وفا آخر جوابم کرد و رفتعشق من آمد ببالینم شبیبا نوای بوسه خوابم کرد و رفت . . .

بوسه های آبی

می آمدی .با تصویری بیکران از عطر خاموشی خاک ،و آیینه ای شکسته در سفالینه ئ چشمانت .پژواک صدایت امواج جغرافیای خواب را پشت دروازه های کوچک فاصله هاغرق ابهام ثانیه ها می کرد ،و زورق لمیده ئ لبانت را به برکه ئ بوسه های آبی روانه می ساخت . . مهرانگیز . . . .

لاو یا زندگی دوگانه ورونیک؟*

اورهان پاموک می‌‌گوید: 《ما بوسه بر لب را از پدر و مادرمان یاد نمی‌گیریم. ما این را مدیون سینما هستیم.》 
دارم به فیلم‌هایی که بعد از تماشایشان بوسه‌هایم بهتر شدند فکر می‌کنم.
* Love 2015 - gaspar noe
Double life of Veronique 1991 - kieslowski . . .

ترجمان بوسه .

سالهاست که نخندیده ام!چونکه لبهایم به ترجمان بوسه های گذشته در خاطره ی ورق های جوانی سخت مشغول است.سالهاست نگریسته ام!نکند بگریم و حواس چشمهایم از یادآور بودنت به فراموشی پرت شود. . . .

کی گفتمت از کوی من با دیده گریان بروچون گل به بزم عاشقان خندان بیا خندان بروگر بوسه می خواهی بیا، یک نه دو صد بستان برواین جا تن بی جان بیا، زین جا سراپا جان بروصد بوسه ی تر بَخْشَمَت، از بوسه بهتر بَخْشَمَتاما ز چشم دشمنان، پنهان بیا، پنهان بروهرگز مپرس از راز من، زین ره مشو دمساز منگر مهربان خواهی مرا، حیران بیا حیران برودر پای عشقم جان بده، جان چیست، بیش از آن بدهگر بنده ی فرمانبری، از جان پی فرمان بروامشب چو شمع روشنم، سر می کشد جان از تنم . . .

خیلی بد.

بدترین چیزی برای یک دختر عاشقبوسه ی یک مرد مست استدخترا را امیدوار می کندشاد می کنداما صبح که مرد بیدار می شودهیچ چیز از بوسه ی مستانه اس و چشمهای عاشق دخترک یادش نمی آید و مثل همیشهاین دختر است که برای حفظ غرور خودسردی می کند و در درون میمیرد. . . .

بوسه غم

باد نفس می زند به گونه ی شیشه بوسه ی غم میخورد به پنجره ی ما باز هزاران هزار خاطره اینک میرسد اندوه وار برمن تنها گیج وسرافکنده در رسوب خیالات سوخته در واژه های بی رمق غم دوخته بر جاده های عشق نگاهی تا که حکایت کند زغصه وماتم نیمه شب از لبان دختر پاییزشعله کشد بوسه های وسوسه پرواز لرزه براندام سیم گونه ی مستش چنگ نوازد چو نغمه های دل آواز آه کشد زیر طاق مرمری شب بانگ برآرد منم  که دختر رویا پرسه زنم زیر نور ماه بیاید عاشق سرمستم از کران . . .

معما1: كدام اتاق امن تر است؟

قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دوم پر از قاتل با تفنگ های پر است و در اتاق سوم یک گله شیر ها وجود دارد که سه سال است چیزی نخورده اند.سوال: کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟ . . .

بوسه کمپین هلیل بر دستان مسئولین شرافتمند.

بوسه کمپین هلیل بر دستان مسئولین شرافتمند. https://t.me/haliljazmorian1395                                                     به نام خدا یکی از وکلای با سابقه جیرفت از قول آقای کارزاری قاضی دادگاه تجدیدنظر کرمان تعریف  کرد :  در زمانی که رئیس دادگستری بردسی
ادامه مطلب . . .

واقعا کجاست!؟

 
کجاست آن که مرا و دل مرا بلد استکه خنده‌هاش دلیل حیات این جسد است
مرا نگفته و ننوشته، خوب می‌دانددر امتحان دلم نمره‌اش همیشه صد است
کنار چای به من شعر می‌دهد هرشبسلام اولِ صبح‌ش به بوسه مستند است
دلم برای دلش یا دلش برای دلمقواره‌ی هم و آیینه‌ی تمام‌قد است
نه هیچ برکه و ساحل، نه هیچ چشمه و رودنفس کشیدنِ او وقت خواب، جذر و مد است
به جز ترازوی تقوا چه می‌توانم گفت؟به او که طرز نگاهش تمیزِ خوب و بد است
اگر نیامده امشب به این اتاق بهاردرخت . . .

از شرارچشمانت ، مرا سوزاندي . درعمق چشمت ، مرا خواندي .

از شرارچشمانت ، مرا سوزاندی .درعمق چشمت ، مرا خواندی .لبهای مرا درحسرت ، بوسه جامت .زآن حسرت بوسه ، مرا سوزاندی .دانم که رازاین ، دیوانگی دانی .تا فرصتی پیداشد ، مرا سوزاندی .پروانه منم شمع توایی ، جانا .هم خود سوختی و ، هم دلِم سوزاندی .غرآ . . .

چرا آل سعود پرچم سفیدِ تسلیم را بلند کرد؟/ فصلِ عقب‌نشینی عربستان از یمن

چرا آل سعود پرچم سفیدِ تسلیم را بلند کرد؟/ فصلِ عقب‌نشینی عربستان از یمن
تغییر راهبرد مبارزان یمنی و سقوط پهپاد آمریکایی در آسمان ایران به خوبی چرخش مقامات آل سعود و شتاب آنها برای پایان‌دادن به جنگ یمن را توضیح می‌دهد.
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، محمد بن سلمان، وليعهد سعودی که به عنوان معمار جنگِ یمن شناخته می‌شود، ۵۶ ماه قبل اعلام کرد که قرار است با یک حمله برق آسا ظرف مدت چند هفته انصارالله را شکست داده ودولت فراری . . .

کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟

 
قاتلی که محکوم به مرگ شده باید یکی از این سه اتاق را انتخاب کند:در اتاق اول آتش شعله می کشد، اتاق دوم پر از قاتل با تفنگ های پر است و در اتاق سوم یک گله شیر  وجود دارند که سه سال است چیزی نخورده اند.
کدام یک از این اتاق ها امن تر است؟ جواب در ادامه مطلب

ادامه مطلب . . .

خاطرات

در خاطراتِ من و تو جای سفر, خالیستجای یک روزِ تمام, کنار هم بودنخالیستجای یک دلِ سیر پرسه زدن در خیابان هاخالیستجای چند دقیقه گپ زدنبا خیالِ راحت, خالیستجای بوسه, خالیستو ما هنوز عاشقِ همیمهنوزخاطراتِ بی تصویرخاطراتِ بی صداشعر می شودنقش می شودسفرپرسهگپبوسهمی شودو همهخاطراتِ من و تو رابرای هم تعریف می کنند. . . .

بغلم کن

بغلم کن که هوا سرد تر از این نشودزندگی خوب شود . باد خبرچین نشود .بی هوا بوسه بزن، عشق دو چندان بشودبوسه آنگاه قشنگ است که تمرین نشود!وقت بوسیدن تو شعر بیاید یا مرگ ؟!مانده ام مات ، بخواهم که کدامین نشود ؟چشم و ابروی تو بیت الغزل صورت توستزلف تو آمده تکرار مضامین نشودبین مردم همه جا از تو فقط بد گفتم!تا که دنیای حسودان به تو بدبین نشودروز مرگ از نفست جان و دلم میلرزدبه عزیزان بسپارید که : " تلقین نشود"دور خود خشت به خشت از تو غزل می چینمپیش من ب . . .

بدهکار لب‌ها نمانید

ما آن اندازه فرصت نداریم که هم قهر باشیم و هم بغل نکنیم! نگذارید هیچ‌چیز مانع هم‌آغوشی‌هاتان شود. پستی‌ها و بلندی‌های زندگی می‌آیند و می‌گذرند. زمان به پایان می‌رسد. و گاهی جای خالی یک آغوش، یک بوسه، یک لب‌خند و یک نوازش حسرت» می‌شود.‌‌آن‌قدر بوسه‌هایتان را دریغ نکنید که افسوس شود.بدهکار لب‌ها نمانید!ببوسید؛ و بگذارید هُرم آشوب بنشیند بر قلب‌هایتان.‌‌‌#رحمان_نقیزاده
 
دریافت . . .

با اجازه

با اجازه غزلى تازه فدایت كردمبر سر سجده نه در شعر دعایت كردمبا اجازه از همه دست كشیدم امشبو تو را از وسط جمع سوایت كردمبا اجازه از تو و چشم و لبت مى گویمچه كنم دست خودم نیست هوایت كردمبا اجازه تو طبیبى و منم باز مریضتو بزن بوسه بگو باز دوایت كردمبا اجازه به خیالات خودم مى پیچممثلا بودى و این بار صدایت كردمبا اجازه از شما و بى اجازه از همهبوسه بر شعر زدم باز دعایت کردم . . . .

در بوسه هاي باران ، آئينه ي نگاهم پيوند جويباران شد

در بوسه های باران ، آئینه ی نگاهم پیوند جویباران شد فریاد باد و ، کوهسار آهنگ راهم شد ای عاشق مپرهیز ، این دم هنوزباقی است آوازباد و باران ، با نغمه جویباران آهنگ بلبلان شد غرآ  . . .

دانلود فیلم بوسه مرگ با دوبله فارسی Death Kiss 20 BluRay

دانلود دوبله فارسی فیلم اکشن بوسه مرگ Death Kiss 20, دانلود فیلم بوسه مرگ Death Kiss 20 با دوبله فارسی, دانلود زیرنویس فارسی فیلم Death Kiss 20 Blurayآ هفت دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

قبر فتحعلی شاه کجاست و سنگ قبرش را چه کردند؟

تاریخ اجتماعی و ی ایران در دوره قاجاریه » اثر مرحوم سعید نفیسی، فتحعلی شاه پس از فرستادن محمدمیرزا به آذربایجان از تهران به عزم جنوب حرکت کرد تا شهرتی را که سال قبل متعاقب فوت وليعهد دایر بر مرگ شاه منتشر شده بود، از میان ببرد و هم بقایای مالیاتی فارس را که فرماندار از پرداخت آن ابا داشت وصول کند. . . .

هرچند حيا ميکند از بوسه ي ما دوست

هرچند حیا می‌کند از بوسه ی ما دوستدلتنگی ما بیشتر از دلهره اوست الفت چه طلسمی است که باطل‌شدنی نیستاعجاز تو ای عشق نه سحر است نه جادوست ای کاش شب مرگ در آغوش تو باشمزهری که بنوشم ز لب سرخ تو داروست یک‌بار دگر بار سفر بستی و رفتیتا یاد بگیرم که سفر خوی پرستوست از کوشش بیهوده خود دست کشیدمدر بستر مرداب چه حاجت به تکاپوست #فاضل_نظری  . . .

زنگ تفریح

مدرسه من جایی هست که بسیار امکانات خوب و معلمان بسیار خوبی دارد ولی اگر چیزی های دیگری داشت بهتر بود مثلا یک اتاق داشت به اسم اتاق مطالعه یا اتاق استراحت که برای زنگ تفریح بچه هایی که خیلی خسته از درس هستند درون آن اتاق استراحت کنند.   . . .

تزیین دیوار اتاق خواب

انسان به صورت میانگین یک سوم عمر خود را در اتاق خواب می‌گذراند و تزیین این فضای خصوصی آرامش بخش اهمیت زیادی دارد. از طریق مبلمان، دکوراسیون و تزیین دیوار می‌توانید اتاق خوابی منحصر بفرد داشته باشید. در این مطلب با ۱۲ روش مختلف تزیین دیوار اتاق خواب را یاد بگیرید و از ایده‌های جالب آن استفاده کنید.
اگر از چیدمان و فضای اتاق خواب خود راضی نیستید و دوست دارید آن را دستخوش تغییراتی جالب کنید، نگران نباشید.  در این مطلب قصد داردیم با ۱۲ ایده خا . . .

دکوراسیون اتاق نوزاد در سطح جهانی

اهمیت ایمنی و زیبایی فرش برای هیچ کسی پوشیده نیست ، فرض کنیدکه کودک شما روی چنین فرش نرمی بازی کند . سپس به سمت مبل راحتی خود رفته و یک کتاب نقاشی را رنگ آمیزی کند.طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد شما بقدری جذای است که مطمئن باشید کودک شما حاضر نخواهد شد از اتاق خود بیرون بیاید و بیشتر وقت خود را در این اتاق سپری خواهد کرد. . . .

جوک ر!

امروز رو سخت مشغول درس خوندن بودم، وسایلم رو برده بودم به سالن مطالعه خوابگاه و برای استراحت برمیگشتم اتاق و چندصفحه ای کتاب میخوندم. این وسط بعد از نماز مغرب بچه های اتاق گفتن بیاید جلسه بگیریم و به این وضع اشفته اتاق پایان بدیم. بعد از یک ساعت و خرده ای بحث و جدل قرار شد از این به بعد ساعت یازده لامپ رو خاموش کنیم و هر کسی هم به اتاق مراجعه کرد بهش بگیم که وقت خواب اتاق گذشته!
 
بچه ها رفتن بیرون و من مشغول درس خوندن بودم. ساعت یازده که به اتاق . . .

چرا چیدمان اتاق نوزاد دختر سخته؟

برای دیوار اتاق نوزاد دختر بیشتر باید از رنگ های شاد و لطیف استفاده کنیم .ترکیب رنگ های شاد مانند صورتی نارنجی سبز لیمویی و سفید بسیار برای اتاق نوزاد دختر مناسب خواهد بود .البته رنگ های اتاق نوزاد دختر فقط به این چند رنگ محدود نمیشود و میتوانید در این لینک به طور مفصل در مورد آن بخوانید.
برای چیدمان اتاق نوزاد دختر رو میشه به راحتی یک اتاق خوشگل و دلباز طراحی کرد. . . .

چگونه اتاق خواب کوچک را بچینیم؟

اتاق خواب کوچک را چگونه بچینیم؟
اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است بنابراین آنچه در دکوراسیون اتاق خواب اهمیت دارد ایجاد یک فضای آرامبخش است. در طراحی دکور اتاق خواب داشتن فضای کافی از لحاظ متراژ به ما کمک می کند اما اگر اتاق خواب شما کوچک است نگران نباشید زیرا شما می توانید با چیدمان مناسب برای فضاهای کوچک و نقلی بهترین دکوراسیون را برای اتاق خواب خود انتخاب کنید و اتاق دنج خود را تبدیل به استراحتگاهی رویایی کنید. در این بخش از ن . . .

خوشبختی یعنی تپیدن قلب پدر

30 اردیبهشت ( مساوی با ) اردیبعشق ( تولد بهترین بابای دنیا ) کودکی ، دخترکی ، موقع خوابسخت پاپیچ پدر بود و از او می پرسید :زندگی چیست ؟پدرش از سر بی صبری گفت :زندگی یعنی عشقدخترک با سر پرشوری گفت :عشق را معنی کن !پدرش داد جواب :بوسه ی گرم تو بر گونه ی مندخترک خنده برآورد ز شوقگونه های پدرش را بوسیدزان سپس گفت :پدر … عشق اگر بوسه بود …بوسه هایم همه تقدیم تو بادبابا جانشما قلبی به بزرگی دریا و روحی به وسعت آسمانها داریامیدوارم همیشه شاداب، خندان و س . . .

ابرها هم عاشق می شوند

آسمان ابریست. باران می بارد. کنار شعله ای گرم عاشقانه می خوانم. خسرو و شیرین را.
"ز سوز عشق بهتر در جهان چیست؟
که بی او گل نخندید ابر نگریست"
راست می گوید شاعر! عشق بهانه ای است برای خندیدن، برای باریدن!
زمستان که می شود ابرها عاشق می شوند. بهانه می گیرند. بغض می کنند. می گریند. گاهی ریز ریز، گاهی هم زار می زنند و شلاق اشک هایشان شلق شلق می بارد. زمستان و عاشقانه هایش را از دست نمی دهم. باران که می بارد پشت پنجره می روم و او را میهمان لحظه هایم می کنم. . . .

19آبان/چون تاریخ وبلاگم به هم ریختست!!!

امروز صبح به محض بیدار شدن و رفتنش تو اتاقبله کمد دیواری و کارتن خرید اینترنتی های دیروز ک تو کمد جا داده بودم وسط اتاق بوداز اون یکی کمد آینه ای هم یه مگنت وسط اتاق بود که دیگه باباش کنترلش کرده بود دیگه وقتشه قفل کمددیواری درست بشه ! . . .

طراحی دکوراسیون اتاق های کوچک

اتاق خواب فقط مکانی برای استراحت نیست ، بلکه نمایانگر شخصیت شماست.اتاق خواب شما ، جایی است که لباس خود را آویزان میکنید. اتاق شما ممکن است جایی باشد که شما در آن ، آرایش خود را انجام میدهید و موهای خود را برس میزنید ، یا شاید جایی باشد برای انجام یوگا و یا تماشای یک فیلم .tarahisite . . .

یک پرده از زندگی داخلی سلطان احمدشاه

یکی از محارم و نزدیکان احمدشاه که ما به صحت اظهارات او اطمینان داریم (به تواتر هم این خبر ذکر شده) نقل می کند که روزی قبل از مسافرت اول شاه به اروپا، به عادت مألوف به قصر فرح آباد رفتم. نزدیک اطاق شاه که رسیدم، پیشخدمت های مخصوص دربار با قیافه های اندوهناک از دور و نزدیک اشاره کردند که نروید، نروید. پرسیدم چه خبر است؟ گفتند: نمی دانیم که چه واقعه ای روی داده است، ولی شاه فوق العاده متغیر می باشند و دائم سیگار می کشند و همین طور در فکر هستند.پرسید . . .

اتاق

با خیلی ها گشتم و خیلی جاها رفتم.دور و نزدیک.ولی دیگه میخوام یه مدت تو همین اتاق بمونم.فقط واسه کارای ضروری خارج بشم و همش همینجا بشینم و فکر کنم.خسته شدم از بی قرارری و رفتن.میخوام ساکن بشم و بی حس.همین جا تو همین اتاق. . . .

راز های طراحی دکوراسیون اتاق خواب

 اتاق خواب: بعد از یک روز طولانی سخت و خسته کننده، بعد از رهایی از کارهای روزانه هیچ چیز به اندازه ی دراز کشیدن روی تخت خواب و آسودن در خواب دلپذیر شبانه، دلچسب نیست. صرف نظر از اینکه شما از اتاق خواب تان چه استفاده هایی می کنید – کار، مطالعه، خواب – بسیار مهم است محیطی ایجاد کنید که در آن احساس راحتی نمایید و در این باره رازهایی برای طراحی داخلی اتاق خواب وجود دارد که ممکن است شما به آن ها نیندیشیده باشید. با ما همراه باشید.  . . .

دکوراسیون اتاق کودک

استفاده از وسایل تزئینی در سقف و دکوراسیون اتاق کودک در عین حال که اتاق کودک باید فانتزی و هیجان انگیز به نظر برسد، ولی پیدا کردن آسایش و آرامش در دکوراسیون اتاق کودک باید حرف اول را بزند.بهتر است از آویزهای زیبا، رنگی و براق که در زمینه رنگ اندکی متضاد با فضای اتاق باشد، استفاده کرد.طرح ماه و ستاره با احساس نگاه به آسمان می تواند خوابی آرام و لذت بخش برای کودک ایجاد کند. . . .

وداع

وداعجهانم بی الف باشد اگر با من نباشیچه غمگینم اگر قدر سر سوزن نباشیگناه من فقط مجنونِ لیلی بودنم بود مبادا وعده ام گویی ، سَرِ خرمن نباشیاگر چندان درون قلب تو جایی ندارمتو در قلبی و در قلبم تو نامحرم نباشی .سزاوار کمی آغوش و یک بوسه نبودمخلایق هر چه لایق ، لایق این تن نباشی!!به ظاهر عاشقی ، جانم به قربانت عزیزمگهی اما به فکرم می زند دشمن نباشی !چه زیبا آفریدت خالق رنگین کمان هاچنان کامل که دیگر هم از این بهتر نباشیخزان بانو ، مگر از ما خطای . . .

سوره‌ی عشق.

بیست و چهار.
 
قسم به بو.
آن هنگام که تو را یاد خاطراتی اندازد
خاطراتی که خاطرشان را می‌خواستی
خاطراتی که خاطرشان را می‌خواهی
که دل‌تنگشان هستی.
 
قسم به اشک.
آن هنگام که از گونه‌ای بچکد
گونه‌ای که از بی‌مهری دنیا تر شده است
گونه‌ای که چه با اشک، چه بی آن زیباست
که فصل مشترک اشک و لب‌خندهاست.
 
قسم به لب‌خند.
آن هنگام که از دیدنت به لبم نشیند
لبی که مال من است
لبی که آنِ توست
که ببوسی‌ش.
 
قسم به لب.
آن هنگام که به لبی دوخته شود
لبی که . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)