98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

تا وقتی کارشون گیره همشون دورمون هستند

حالم کمی بهتره

از  بستر بیماری کمی رها شدم و حالم بهتره ولی کماکان سرفه های شدید و دارم .احساس میکنم به زندگی دوباره برگشتم  و میتونم  بجرات بگم  مرگ و کامل تجربه کردم و کابوسش رو در تمام دوران بیماریم کنارم دیدم .روزهای سختی بود اما گذشت  جوری که سخت میشه به تصویر کشیدش  و توصیفش کرد .بعد از بهبود پیدا کردنم  تازه به خودم اومدم که چقدر دوستان و خانواده و فامیل خوب دارم که همشون دوستم دارن و همشون نگرانم  بودن .مثل یک اعتراف همینجا میگم که عاشقتونم و قدر بود . . .

تجربه کاشت خیار

سلام به همه دوستان
 
امروز بعد از مدت ها با توجه به اینکه چند روز پشت سرهم هوا بارونی بود و زمان مناسبی برای کاشت خیار نبود رفتم و خیارهایی که از سال قبل بذرشون رو نگه داشته بودم رو به کمک مادرعزیزم کاشتم.
 
تجربه‌ی جالبی که داشتم این بود، من امسال برخلاف پارسال که همه ی خیارهامو در یک جا باهم کاشته بودم و به شدت هم‌بست شده بودن بیچاره ها. ازقبل جاشون رو آماده و مشخص کردم و بعدش زمان مناسبشون که امروز بود خیلی تمیز و مرتب هرکدوم سرجای خودشون . . .

سنجش عیار تحلیلگر در روز های منفی بازار

وقتي شاخص کل گارد ریزشی و اصلاح می گیرد هیجان فروش و رقابت در فروش اوج می گیرد، سهم هایی هستند که همچنان استوار به کارشون ادامه میدن و نه تنها صف فروش نمیشن بلکه صف خرید هم باقی میمونن و گرنه در حالت صعودی بازار اکثر سهم ها مثبت هستند.
این سهم ها همون سهم های ارزنده و بنیادین بازار هستند که خریدارانشون با حساب و کتاب اونو خریدن و هر خریدار نقدینگی بالایی وارد سهم کرده.
وقتي شاخص کل منفی و ریزشی شد میشه عیار تحلیلگر رو فهمید اگر سهمش هم چنان رو . . .

گفتگو

وقتي قرنطینه تموم بشه، وقتي کسب و کارا دوباره راه بیفته، وقتي دوباره مردم نترسن و برن بیرون از خونه پی کارشون، اون وقته که دور و برم خلوت میشه، خالی میشه. میرم  با خیال راحت می شینم یه گوشهء کوه، باهات حرف میزنم. بهت میگم که شعور از دوست داشتن مهم تره، عُرضه و جَنَم از دوست داشتن مهم تره، کوه بودن از دوست داشتن مهم تره. بهت میگم که دوست داشتن شیرینه ولی مثل زهر میکُشه آدمو. بهت میگم که شیرینی خیلی خوب نیست، همش مریضیه، درده، خوردن و لذت بردن و . . .

کیت تشخیص از نگاهی دیگر

این روزها اسم کیت خیلی به گوشمون می خوره، اما شاید مثل روغن غیرتراریخته ی طبیعت فقط می شنویم و دقّت نمی کنیم که چی هست. اوایلی که کرونا وارد کشور شده بود یه صحبتی از فردی شنیدم و تا حدودی در جریان قرار گرفتم که قضیه این کیت ها چیه.
کیت همیشه وجود داشته و علم پزشکیِ مدرن بهش وابستگی شدیدی داره. دقیقا بر خلاف طب اسلامی و سنتی که اساس کارشون روی علائم هست طب مدرن خیلی از تصمیماتش رو بر اساس نتایج همین کیت ها می گيره. در واقع نمونه ی گرفته شده از فرد . . .

1-ببین

مرا هزار امید است و هر هزار تویی.خیلی لذت می برم وقتي خاطرات دوران عاشق شدنامو می خونم. پیش خودم می گم خداروشکر که گذشت. خداروشکر که دیگه اسیر نیستم. البته این یکی مثه همشون با بقیه فرق می کنه.کتاب می خونه, زیاد. خنده هاش قشنگه, زیاد.معلومه مسواک می زنه,زیاد.وقتي صبح رفته حموم, گونه هاش خشک می شن و پوستش قشنگ می شه , زیاد.رشد فردیش براش مهمه, زیاد.می خنده, زیاد.تا می بینمش دست پاچه می شم,زیاد.گونه هام وقتي که چشم تو چشمش میشم سرخ میشن,زیاد.سعی می ک . . .

خواب هایی که از بی تی دیدم ????

بچه هاااا سلااام 
اینقدر خوشحالم و هیجان زده از یه طرفم میخوام گریه کنم -_-_
من تا حالا سه بار خواب بی تی اسو رو دیدم که فقط تو یکیش همشون بودن بقیشون کوکی و تهیونگ و نامجون بودن توش . 
انروز نزدیکای شیش خوابیدم  تا حدود یه ریع پیش اینطورا و خواب دیدم با تهیونگ، نامجون و کوکی داشتیم رول پلی بازی میکردیم . خیلی خواب خوبی بودد راستش نمیخوام جزئیتاشو بگم چون مطمئنم وسطش مثل تینیجرای ۱۲ ۱۳ ساله ذوق میکنم و با وجود اینکه خوابه کم بود یهو شونصد ها خط . . .

داغ عروس

بسم الله الرحمن الرحیمحالم خوب نیست.مثل یه بمب بودم که حالا منفجر شده و همه جا رو به هم ریختهباید کل اعتقاداتم رو بریزم وسطیه تبر بردارم بزنم به ریشه همشونباید بسوزونم همشون روباید تیکه تیکشون کنمو دوباره بسازماینبار محکم تر.عمیق تر.پوسیدن اعتقاداتم.شدن عادت برام.من اعتقاد روی عادت نمیخواماین اعتقادات باید دوباره جاری شن تا منم دوباره شروع کنم تا از این کسلی از این غصه ازاین درد رها شمباید دوباره رها شم. میگفت پیر بودنوقتي رسید میکروف . . .

کیت تشخیص از نگاهی دیگر

این پست کپی شده از وبلاگ فوق العاده نقل بلاگ
این روزها اسم کیت خیلی به گوشمون می خوره، اما شاید مثل روغن غیرتراریخته ی طبیعت فقط می شنویم و دقّت نمی کنیم که چی هست. اوایلی که کرونا وارد کشور شده بود یه صحبتی از فردی شنیدم و تا حدودی در جریان قرار گرفتم که قضیه این کیت ها چیه.
کیت همیشه وجود داشته و علم پزشکیِ مدرن بهش وابستگی شدیدی داره. دقیقا بر خلاف طب اسلامی و سنتی که اساس کارشون روی علائم هست طب مدرن خیلی از تصمیماتش رو بر اساس نتایج همین کی . . .

ناجی قدرتمند همه ی سریال ها

نشستم رو تختم و کل روزمو به تماشای سریال های کلیشه ای میگذرونم.راستش سریال های عمیق و پیچیده هم برام لذت بخشه اما نه به اندازه ی سریال های عاشقانه سطحی.که بتونم خودمو بذارم جای دختر کوچولوی ضعیف سریال و منتظر ناجی قوی و قدرتمندم باشم و با تمام وجود اشک بریزم.اینکه غرق میشم تو دنیای فانتزی سریال هام و یه حامی تو اون دنیا دارم که متفاوت از بقیه نگام میکنه قشنگه که شبیه هیشکدوم از آدم های واقعی این دنیا نیست.آدم های واقعی این دنیا همشون ضعی . . .

مزيت هاي محتواي متني

محتوای متنی چه مزیت هایی دارد؟ توسط سیامك اسلامی · منتشر شده می 28, 2020 · بروزرسانی شده می 30, 2020 اگر شما تازه به جمع تولید کنندگان محتوا پیوسته باشید و یا حداقل توی ذهنتون برنامه و نقشه ای برای تولید محتوا در فضای مجازی در سر داشته باشید، حتماً به این موضوع هم فکر کردید که: برای تولید محتوا کدام قالب و سبک و سیاق مناسب است؟ محتوای متنی و قالب های تولید محتوا خیلی ها هستند که به تازگی کارشون رو شروع کردن،بعضی هاشون اصلاً هیچ پیش زمینه ای هم تو این . . .

ایستاده در غبار

پاییز سردی بود. سگهای دامنه کولکچال غذا نداشتن و دورمون پرسه میزدن. بالای دستشویی های پناهگاه چهار ایستاده بودیم تا بچه ها بیان راه بیوفتیم سمت پایین. دو ساعت مونده بود به غروب.داشت پرتقال پوست میکند و میداد به سگها. سگها نمیخوردن. شاید چون ازش میترسیدن.اعصابش خرد شده بود.- اَه . اینا هم که پرتقال نمیخورن، برم بدم به بقیه حیوونا بخورن
یهو برگشت سمت من. : دکتر پرتقال میخوری؟! من :|پرتقالها :#سگها (|)بقیه حیوونا ://مهدی وکیل (فمنیست نیمه کروکدیل) . . .

تپش های نامنظم پدر۴

احتمالا فردا پسفردا بابا مرخص بشه از این بیمارستان و بره مطب پزشک متخصص قلب ، بالاخره یه مطب جواب دادن و گفتن هرروز که خواستین بیاین صبحش تماس بگیرین
موبایل بابارو ازش گرفتن جون تو ccu هست و موبایلش خونست.
استادای ما تو مدرت عید کمابیش تکالیفی میدادن اما امروز همشون باهم حمله کردن و کلی تکلیف دادن و ما موندیم کلی تکلیف 
درس های مجازی هم موندن
تا درودی دیگر بدرود . . .

هک اکانت کلش

سلام دوستان گل گلاب ممکن شما تا حالا دنبال اکانت کلش گشتین و همشون رو با قیمت بالا مشاهده کردین و شاید هم پولتان نرسیده اشد تا اکانت و بخرین من امروز یه اموزش نرم افزاری و براتون گذاشتم تا با اون اکانت هک کنید و به دوستاتون پز بدید
ادامه مطلب . . .

اشنايي با پادکست

پادکست با رادیو هیچ فرقی نداره به‌جز اینکه تو پادکست زمان پخش، سرعت پخش و نوع‌برنامه که می‌خواید گوش کنید دست شماست. در واقع پادکست‌های مختلفی که به زبان‌های مختلف پخش می‌شن، تو اینترنت همیشه موجود هستند و شما فقط کافیه که مشترک دریافت این پادکست‌ها بشید تا بتونید با دانلودشون هر زمان و مکانی که خواستید گوش بدید. طرز عملکرد پادکست به این شکل هست که یک نفر پادکست رو تولید میکنه و فایل صوتی‌شو تو سایت‌های معتبری که کارشون میزبانی پادکس . . .

افسوس

   درد کشور ما اینه که نادونی وکم کاری خودمونو هی به گردن این و اون میندازیماگر آگاه باشیم و حق خودمونو طلب کنیماین مشکلات اقتصادی زودتر ریشه کن میشدنومسِئولامون کارشون رو بهتر انجام میدادنتواین وضعیت یه عده ازقم به جاهای مختلف کشور نمی رفتن که این که کل کشور درگیر بشن بعضیا سفر نمی رفتن و. . . .

افسوس

   درد کشور ما اینه که نادونی وکم کاری خودمونو هی به گردن این و اون میندازیماگر آگاه باشیم و حق خودمونو طلب کنیماین مشکلات اقتصادی زودتر ریشه کن میشدنومسِئولامون کارشون رو بهتر انجام میدادنتواین وضعیت یه عده ازقم به جاهای مختلف کشور نمی رفتن که این که کل کشور درگیر بشن بعضیا سفر نمی رفتن و. . . .

تا بیست سال کوفتی دیگه

تا بیست سال دیگه یه بمب سبز درست می کنم و جوری می ترمش که رئیس سازمان سنجش، چیچی مقابله با کرونا، دفتر ریاست جمهوری، بهارستان، تمام کس و کارشون، تمام کس و کارم، کل فوامیل و خاندانم، پسرخالم، پسرخالش، پسر عموم، پسرعموش، فلان، بهمان، خودم و تمام این دنیای مزخرف کوفتی تبدیل به انرژی بشیم.ده لامصب! من از دهم هفته ای چهل تا پر می کردم، الان باید این سرم بیاد؟؟ آره؟؟؟ یادم نیست آخرین بار کی حالم این قدر بد بوده. ببخشید اگه نظرا رو دیر جواب داد . . .

سنگ های آذرین، کرم آسکاریس، اشک اول و.

داشتم با زهرا بحث میکردم، سر همین آموزش مجازی و بچه هایی که کلی عقب افتادن. یه تعداد از دانش آموزها این  نیومدن به مدرسه، بی خیالشون کرد. حتی به زور میتونیم پیداشون کنیم. یه تعداد هم ضعیف هستند. باید حتما حضوری بهشون بگی، هی پای تابلو بفرستیشون و اینقدر بگی تا یاد بگیرند. توی هر کلاس فقط پنج شش نفر هستند که راحت با این آموزش مجازی راه اومدن و یاد گرفتند و مشکلی نداشتند. زهراا که معلم ریاضی هست. میگه من وجدانم اجازه نمیده اینا رو که یاد نگرفتن . . .

تخمین ها

کانادا زودتر از تخمین های من به فاک میره.
من گذاشته بودم که تا ده سال اینده (یک سال ازون ده سال گذشته) کانادا به فاک میره.
زودتر اتفاق خواهد افتاد.
 
عاقبت مردمی که مفت میخورن، میخوابن، و کل کارشون غیبت کردن و حرف زدن و حسودی کردن، و دیدن بدبختی بقیه و به فاک رفتنشون، و بی تفاوتیه، همینه.
ما از بچگی با بدبختی بزرگ شدیم و بلاخره گلیممون رو میکشیم بیرون از اب.
 
راستی کلنگ خوندم که سرفه میکنی.
میدونم الان خالت خوبه.
نگران نباش. اون کرونا نیست.
 
ولی . . .

کرونا برای تبریک سال 99 آمده است!

                                                                                                              
میگن سالی که نت از بهارش پیداست.
اولش که با کرونا شروع شد و همه نقشه هایی که از سه ماه قبل عید برای تعطیلات و دید و بازدید هایش کشیده بودیم همه دود شد و رفت هوا 
میشه به فال نیک گرفتش.ممکنه بگین بابا دلت خوشه هاا!! فال نیک کجا بود؟! 
بیایم به حرف سهراب گوش بدیم که میگه: (چشم ها را باید شست   جور دیگر باید دید ) و جور دیگه نگاه کنیم و نیمه پُر لیوان رو . . .

Nn

سلام . چه خبر؟ خوب هستید؟
الان بیدارم و میخوام بگم که دندونهام رو هنوز درست نکردم میترسم به عصب بکشن.راستی راستی اتفاق خاصی نیوفتاد ولی خب میتونم بگم زندگیم نه تنها بدتر نشد بلکه بهتر هم شد.فیلم دیدم باحال بود همشون باحال بودن.راستی وزنم هم کم شده خیلی خوبه ولی یواش یواش که بازم خداروشکر که وزن کم کردم.دارم فکر میکنم خدایا واقعا من به هدفم میرسم. زینب داره منو میترسونه آخه شبه همش میگه نمیدونم جن نمیدونم چی.الان زده مسخره بازی. راستیییی مگی خ . . .

به زودی.

همراه دوست عزیزی که فارع التحصیل فلسفه هستند و
کارشون خیلی درسته ،به صورت آزمایشی یک کار تولید محتوا رو آغاز کردیم.امیدوارم که
بتونیم مسیر رو به درستی پیش بریم. قصدمون اینه که مطالب برای مخاطبان عزیزی  هم که در
حوزه علوم انسانی تحصیلات و اطلاعات کافی رو ندارند، قابل درک باشه و بتونن به راحتی با متن
ها ارتباط بگیرن.
در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از نحوه کار منتشر می کنم و به
امید خدا اگر مرحله آزمایشی خوب پیش رفت،آدرس صفحه رو اعلام خواهم کرد.

. . .

پول

یه روز بهم گفتی چرا ماشین نداری که بیای دنبالم.فلانی میاد دنبال دوستم و.گفتی راننده اژانس باهام حرف میزنه و .گفتی چرا تو پولدار نیستی یه روزگفتی بادوستام رفتیم دریاچه.چرا تو پولدار نیستی.گفتی چرا تو تحصیلات نداری و دوستام همشون تحصیل کرده اند.گفتی و گفتیو من نفهمیدم منظورتو هنوزم نفهمیدم چرا یه دفعه منو  مثل تفاله انداختی کنار.عیب ندارهالان همه چیزو داریخیلیم عالی.تو بچه پولدار بودیولی من توی یه خانواده فقیر بودمتو بابات استاد دانشگاه . . .

158

به واسطه یکی از دوستان عضو یه گروه واتس اپی شدم که همکلاسی های مدرسه راهنماییم هستند. یعنی کلییی سال پیش
با یکی شون اول دبیرستانم همکلاسی بودم اما بعدش رفت یه مدرسه دیگه
با هاش خصوصی چت میکنم، بهش میگم "پ" ابولفضل خوبه؟! میگه همه چی خوبه ابولفضل کیه؟! میگم یه بچه نی نی بود اونموقع ها واسمون می گفتی ازش که تو فامیلتون بود :) میگه چه یادته .
فرق کرده بود .بهش میگم چه معصوم و آروم شدی میگه نمیدونم!
شاید غریبی می کرد
بهش میگم عروس شدی؟
میگه نه
میگم با . . .

حرکت!

خیلی وقتها درونمون پر میشه از #خاطرات گذشته ؛ یهو حس میکنی تو چند ثانیه و چند دقیقه ، چند سال از عمرتو ، شیرین و تلخ و زشت و زیبا ، داری میبینی!
نه!
دیدن نه . انگار الان تو همون لحظه قرار گرفتی و داری تجربه میکنی! به ضربان قلبت ، به گرمی نفس هات و حتی به خنده ای که روی لبات میشینه توجه میکنی و با تلخی از کنارش عبور میکنی. خاطره بعدی . خاطره بعدی. همشون مثل عکس های یک آلبوم سیاه سفید مرور میشه و میرسه به الان ! به جایی که هستی! به ظاهرت . به باطنت . . . .

حدس

 به آرامی وارد اتاق شد در حالی که دست هایش را پشتش قایم کرده بود گفت: مامان حدس بزن چه هدیه ای برات آوردم که خیلی هم لازمش داری ضرورری ترین چیز هایی که بهش احتاج داشتم تو ذهنم آوردم ولی نه، همشون اشتباه بود اما دست هایش را که باز کرد توی دست هایش "کارت اهدای عضو" بود و من تازه فهمیدم دخترم چقدر بزرگ و فهمیده شده بودضروری ترین چیزی که من لازم داشتم "قرنیه چشم" بود. "برای کمپین من کارت اهدای عضو دارم" . . .

حشمت کامرانی

حشمت کامرانی رو سرچ کردم ببینم دیگه چی ترجمه کرده. خواستم کمی بشناسمش. صفحه‌ی اول گوگل یکپارچه خبر درگذشتش بود. هفته پیش فوت کرده. یعنی دقیقا زمانی که من؛ بعد از سال‌ها کتاب نخوندن؛ کتاب "نه فرشته نه قدیس" کلیما رو با ترجمه ایشون شروع کردم.
بعضی تصادف‌ها جالبند. اگر دلمون بخواد می‌تونیم براشون معنایی بتراشیم. می‌تونیم هم ازشون رد شیم. همه چیز بستگی به میلمون داره. و میلمون هم بستگی به خیلی چیزها.
کتاب عالی بود. ترجمه هم عالی. اثر چندانی از ک . . .

قالیشویی

گفتیم قبل از اینکه بچه‌ها سینه‌خیز برن و صورتشون روی فرش‌ها مالیده بشه، بدیم برای شستشو. تحت تاثیر تبلیغات اولین قالیشویی که به ذهنم رسید، ادیب بود، انقد که فرصت فکرمون محدوده، زنگ زدیم، اومدن جمع کردن و بردن. قیمت نهایی بنظرمون بالا اومد ولی گفتیم اگر نتیجه خوب باشه، اشکالی نداره. حالا سرچ کردم می‌بینم، خیلی رضایت از کارشون وجود نداره. یه غمی نشست به دلم، که البته سعی کردم امیدی هم همراهش باشه. حالا هم دارم به خودم میگم اصن بی‌خیال. چی ا . . .

سلام خدای زیبای من

سلام خدای عشقسلام قلبهای مهربانسلام دوستانامروزتان پراز لبخندان شاءاللهروزی قلبتان محبتروزی چشمتان برق شادیروزی  عمرتان عشقو روزی زندگیتانصمیمیت و صداقت باشهصبح تون عاشقانه روزتون پرانرژی وشاد
بخند
(( امروز هم گذشت و شکرانه خدا تنمون سلامته. جونمون آزاده.دیگه از این قشنگتر هم مگه داریم. هر موقع میرم دفتر میگم خدایا امید این پرسنل مهرزمان با تو رزق و روزی مارو برسون و نون حلال بهمون بده خدای بزرگ. یه نفر مهرلیزری میخواد یه نفر مهرژلاتین . . .

ملانصرالدين و آلبوم خاطرات خانوادگي

 ملانصرالدین و آلبوم خاطرات خانوادگی  ملانصرالدین بعد از بازنشسته شدن از شهرداری آق شهر, روزی توی حیاط خونه به همراه فرزند خوانده اش، مشغول نگاه کردن آلبوم قدیمی خانوادگی خود بود. فرزند خوانده ملا که مراد علی نام داشت همین طور که نصرالدین آلبوم عکس را به آرامی ورق میزد، حیرت زده و کنجکاوانه تند تند ملا را سوال سؤال پیچ می کرد. در اولین صفحه آلبوم مراد علی پرسید: بابا ملا این مرد که کلاه سرش گذاشته کیه؟ ملا جواب داد که اون برادر نات . . .

تمامی آهنگ های مهراد جم با دو کیفیت 128 و 320

در وبسایت مدی موزیک میتوانید همه آهنگ های مهراد جم را به صورت رایگان و با کیفیت بسیار بالا و عالی دانلود کنیدتوجه کنید حجم دانلود نیم بها میباشد
دانلود آهنگ دلی مهراد جم  + متن آهنگ دلی هم اکنون در رسانه مدی موزیک
دانلود آهنگ جدید مهراد جم دلی
Mehraad Jam – Deli
اینستا گرام هنرمند 
اینستاگرام مدی موزیک
مهراد جم دلی
ترانه : مهراد جم 
 آهنگ : مهراد جم
تنظیم : مسعود جهانی
متن آهنگ مهراد جم دلی
 
هر شب تو فکرتم که چی خوبه حالت
شاید من بد بودم نکردم خ . . .

آب کم، نور زیاد

من عاشق گل و گیاهممم. عاشق خاک و بوی اون. این علاقه از همون بچگی درونم بود. قبل از اینکه خونه مون تبدیل به آپارتمان بشه مادرک کلیییی گیاه داشت یه عالمه گلدونای قشنگ که از طبقه اول تا طبقه دوم و از اونجا به پشت بوم چیده شده بودند. هر دو طرف پله هاهمشون حالشون خوب بود. من  مسئول آب دادن بهشون بودم تمیزشون میکردم. باهاشون حرف میزدم. خاکشونو زیر رو رو میکردم. نصف اوقات فراغت من توی راه پله ها و با گلدونا گذشت.امروز هم کلی با گلدونای مادر . . .

و ما ادراک ازدواج!

راستش دیگه عادت کردم وقتي توی یه جمعی نشستم یهو یه نفر یادش بیاد باید برای من و هدایت شدن من به راه راست که البته به نظر خودش اون راه راست ازدواج هست،‌گامی برداره و نصیحتم کنه. یعنی دیگه قانع شدم که جدی جدی خیلی از آدم‌ها فکر میکنند یه آدم 24 ساله توی عمرش به این فکر نکرده که ازدواج میتونه چقدر خوب باشه و فقط اونها این فکرو کردن و آدم عاقلی ان:)) اینطوری میشه که یهو شروع میکنند به نصیحت که ای جوان! برو ازدواج کن مگو چیست ازدواج:))‌ اوایل حرصم . . .

بخاطر ما.

چند روزه بخاطر شغلم دارم تو بیمارستان ها رفت و آمد می کنم امروز تو یکی از بیمارستان ها رفتیم بخش بیماران حاد تنفسی و ICU ویژه کرونا، راستش تا حالا از نزدیک تو این محیط نبودم، خیلی براشون سخت شده شرایط، ما که یه نیم ساعت رقتیم چنتا عکس و فیلم گرفتیم و اومدیم بیرون اما خداییش فشار کارشون خیلی زیاده، داشتیم با سرپرستار بخش صحبت می کردیم یه دفه بغض گلوشو گرفت و گفت من نمیتونم دختر سه سالم رو ببوسم، چون می ترسم! می ترسم از من بگيره! گفت الان 56 روزه که . . .

Secret love/ 2013

یوجونگ و آن دوهون تصمیم دارن با هم ازدواج کنند؛ مین هیوکم می خواد با جی هی ازدواج کنه اما یک تصادف زندگی همشون رو عوض می کنه. 
 انقدری دوستش داشتم که اصلا دست و دلم نمیره به معرفی کردنش :دی چقدر باهاش اشک ریختم و احساساتی شدم. چشمانم چروکید و چشمه اشکم خشکید!
سریال به غیر از چند اشکال جزئی، خیلیییی خوب بود. بازی ها بسیار درخشان بود. همه عالی بودن. خبری از مثلث و مربع عشقی نبود ولی عشق توش پررنگ بود. موسیقی لطیفش نیز کشت مرا. و جی سانگ لعنتی. 
و . . .

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%