98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تجربیات ماورایی

تجربيات کاشتن ابرو

درباره کاشت ابرو چیزی شنیده اید؟بدنبال بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران هستید؟دیدن نظرات در مورد کاشت ابرو برایتان جالب است؟کلینیک کاشت ابرو آوا بیوتی در عباس آباد تهران یکی از قدیمی ترین و معتبرترین کلینیک های زیبایی در تهران است که هر روزه میزبان تعداد بیشماری از مراجعین برای انجام انواع خدمات زیبایی از جمله کاشت ابرو می باشد.اگر مایل هستید نظرات در مورد کاشت ابرو در کلینیک آوا بیوتی را بدانید مقاله "نظرات در مورد کاشت ابرو، تجربيات وا . . .

315: US

 
فیلم US به کارگردانی جوردن پیل ساخته ی سال 2019 در ژانر وحشت است. در این فیلم قرار نیست نیرویی ماورايي حمله کند یا حمله ای را دفع کند.
شاید فقط مغز انسان به خودش (!) :)
 
تو کدومی؟
اصلی یا کپی؟
"می دونستی یه چیزی مثل فلوراید تو آب می ریزن تا مغزمونو کنترل کنن؟!"
 
 
 
  . . .

تجربيات قبل عمل - 8

ماه بعد دقیقا تو همین روز شایدم تو همین ساعت من دارم دوباره متولد میشم این همه سال منتظر موندم تا اون روزو ببینم دلم آشوبه كاش میتونستم با ی نفر حرف بزنم بریزم بیرون این همه درد و غمو  98/8/2512:00  . . .

گروه لاغری نیوشا

اگر دوس داری تا لاغر بشی نیاز هست که از تجربيات دیگران در این زمینه استفاده کنی که گروه لاغری برای همین هدف ایجاد شده است و از شما دعوت میشه اغری تجربيات کافی دارند و شما با استفاده از این تجربيات میتوانید به اهداف خود برسید .
شما هم از دوستان خود درخواست کنید که به گروه بیان.
شما هم اگر در زمینه لاغری تجربه دارید حتما با ما در میان بگذارید و ما از تحربیات شما در زمینه لاغری استفاده خواهیم کرد و گروه به این منظور درست شده است.
گروه را به خوبی مد . . .

4 تجربه اثرگذار که بخشهاي مختلف زندگي هرفرد را عميقا متحول ميکنن

مسیر زندگی، مسیر تجربيات تلخ و شیرینی است و از این تجربيات هرگز راه فراری نبوده و نیست. حتی گاهی در طول زندگی متوجه این تجریبات نمی‌شویم ولی به مرور زمان نظیر یک جمله بزرگ روی تابلوی ذهنی ما حک می‌شوند؛ انگار که از آن‌ها درس‌های بزرگی گرفته‌ایم. تجربياتی مثل پیروزی بر یک مریضی نگران‌کننده، به هم خوردن یک رابطه طولانی‌مدت و عمیق، مورد خیانت قرار گرفتن و یا سواستفاده‌های مالی، از دست دادن یا به دست آوردن شغل، از دست دادن عزی . . .

برگی از یک کتاب / عاطفه ى مثبت

عاطفه مثبت به حالت كلى احساس خوب روزمره اشاره دارد .احساس شادابى و طراوتى است كه اغلب با تجربيات خوشایند روزمره ، مثل؛ قدم زدن در پارك در روز آفتابى، دریافت هدیه اى غیر منتظره یا خبر خوش ، گوش كردن به موسیقى یا پیشرفت كردن در یك كار همراه است . . . .

نظرات درباره کاشت ابرو

درباره کاشت ابرو چیزی شنیده اید؟
بدنبال بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران هستید؟
دیدن نظرات در مورد کاشت ابرو برایتان جالب است؟
کلینیک کاشت ابرو آوا بیوتی در عباس آباد تهران یکی از قدیمی ترین و معتبرترین کلینیک های زیبایی در تهران است که هر روزه میزبان تعداد بیشماری از مراجعین برای انجام انواع خدمات زیبایی از جمله کاشت ابرو می باشد.
اگر مایل هستید نظرات در مورد کاشت ابرو در کلینیک آوا بیوتی را بدانید مقاله "نظرات در مورد کاشت ابرو، تجربی . . .

تجربيات قبل عمل - 9

از دو هفته پیش تصمیم دارم بیام از روزای سپری شده بگم ولی فرصت نمیشه برای كشیدن دندونای عقلم اقدام كردم 4 آذر وقت داشتم برای جراحی سر ساعت تعیین شده تو مطب حاضر شدم رفتم داخل دندون عقل سمت راستمو همون روز جراحی كردم و سمت چپی رو سه روز پیش كار دكتر عالی بود و من نه حین جراحی نه بعدش هیچ دردی حس نكردم از همین جا مجددا از دكترم تشكر میكنم :دكتر فكری عزیزم ممنونم ازتون . . .

انسان شناسي سايکولوژيست ها (11): راجرز

انسان شناسی سایکولوژیست ها (11): راجرز کارل راجرزبه اعتقاد راجرز افرادی که از نظر روانی سالم­ هستند می‌­توانند خودشان، افراد دیگر و رویدادهای موجود در محیط­شان را به صورتی که واقعاً هستند، درک کنند. اینگونه افراد آزادانه نسبت به تمام تجربيات گشوده هستند، زیرا به نظر انها هیچ چیزی برای خودپنداره آنها تهدید کننده نیست. به نظر راجرز شخص کامل نتیجه مطلوب رشد روانی و تکامل اجتماعی است. چنین شخصی هیج تجربه‌­ای را تحریف نکرده یا از آ . . .

سقوط (عبدالرسول عمادی)

 این روزهاجناب آقای عمادی تجربيات خود را مکتوب در اختیار دیگران قرار می دهند . به هر جهت تجربيات ارزشمند یک مدیر ستادی می تواند از اوضاع و احوال درون وزارتخانه کدهایی را برای همه آشکار سازد . در جدیدترین نوشته ایشان نحوۀ انتصاب مدیران استانی مطرح شده است . بد نیست این تجربه را با هم بخوانیم. شاید برای شما هم سوال باشد که مدیران آموزش و پروش  چگونه انتخاب می شوند؟ اگه این موضوع ذهن شما را به خود مشغول داشته است . این تجربه را بخوانید. . . .

تجربيات قبل عمل - 4

29 تیر ماه مجددا رفتم تهران از همون روز ارتودنسی رو شروع كردم و تا الان این روند ادامه داره هر سه هفته مراجعه میكنم برای تعویض سیم ها و كش ها روز اول چون سیم ها رو سفت میكنه اذیت میشم حتی سه هفته ی اول داخل دهنم زخم بود الان سیم ها هیچ اذیتی نمیكنن ولی بند دور دندونم در اومده و نمیتونم بهش كش وصل كنم و ازین بابت ناراحتم استرس عمل گریبان گیرم كرده روزای قبل عملو به سر میبرم گاهی خوشحالم بابت تغییر بزرگی ك قراره تو زندگیم رخ بده و گاهی هم ناراحت ب . . .

مسافرت اروپا (بخش اول)

سلام دوستانپست امروز مرتبط با مسافرت 11 تا 30 تیر ماه خودم و خانمم به اروپا (اشتوتگارت، مونیخ، زوریخ، پاریس، بروکسل و آمستردام) هستش. سعی شده تجربيات این مسافرت 20 روز و 19 شب بطور جدی و فان بیان بشه. هدف از این نوشتار فقط و فقط انتقال تجربيات برای دوستان محترم هستش.با توجه به اتفاقات فراوان، در صورت آماده شدن، مطالب در چند پست قرار داده میشه.رمز ورود: یکی از عددهای عشقی 4 رقمی . . .

تجربيات قبل عمل - 6

یکجا بود ، ك فهمیدم آرزوها ، آرزو می مانندو چشمانم خفه خون گرفتند و یکجا درست وسط خنده هایم جهنم با من رقصیدبا اسید وارد میشدند و با خنجر یادگاری می نوشتند و بعد می رفتند و زمانی ك نباید ، بر می گشتندو خیلی مردیم تا کمی زندگی کنیم جایی رسید ك نفس هایم درد میکردند ك فشارم را دیگر نمیشد بلند کرد .و فهمیدم همه چیز غیر ممکن استو هدف هایم باید تغییر کنندعلایقم را محکم بغل کردم و کنار گذاشتم !و فقط ماندم تا بگذرد هیچ چیز آنقدر بد نبود ك گفتم ،خیلی . . .

شرکت مهندسی چرخه سبز

مجموعه مهندسی چرخه سبز در سال 1384 با هدف فعالیت در پروژه های ساختمانی و عمران شهری تاسیس گردید و و گردآوری امکانات سخت افزاری و نرم افزاری موجود و همچنین بهره گیری از تجربيات فنی همکاران و کارشناسان زبده (معمار و سازه) جهت طراحی و ساخت:
- پروژه های شهری اعم از مبلمان شهری ( ساخت آبنما و پارک )
- زیبا سازی و محوطه سازی
- باغ و ویلا و دکوراسیون داخلی اماکن خصوصی بکار گرفته
این شرکت مفتخر است که تجربيات خود را در اختیار بقیه قرار دهد . 
طراحی باغ و و . . .

دانلود فیلم Stray 2019 با دوبله فارسی

نام : سرگردان-Stray لینک IMDb امتیاز : 5.1 از 10 – میانگین رای 320 نفر کیفیت : 480p WEB-DL  ,720p WEB-DL,1080p WEB-DL موضوع : اکشن, جنایی, فانتزی, هیجان انگیز فرمت : MKV حجم : 1.58 گیگابایت+848 مگابایت+461 مگابایت مدت زمان: 89 دقیقه زبان: انگلیسی سال انتشار : 2019 صوت دوبله: دارد
کارگردان : Joe Sill
بازیگران : Karen Fukuhara , Christine Woods , Miyav
خلاصه داستان : نوری به همراه یک کارگاه جسور به نام مورفی به دنبال سرنخ‎های مرگ مادرش هستند، در حالی که یک قدرت ماورايي مخوف خانواده‎اش را تهدید می‎کند و…
ا . . .

فيلم | واکنش پلنگي که به برف ميرسد

فیلم | واکنش پلنگی که به برف می‌رسد
 


فیلم | واکنش پلنگی که به برف می‌رسد
مسئولان باغ‌وحش می‌گویند هدف از این کار امکان ایجاد تجربيات جدید برای این پلنگ برفی تحریک حسی و بدنی او است. باغ‌وحش ملبورن دو پلنگ برفی، میسکا و کانگ‌جو، دارد که بخشی از یک برنامه بین‌المللی تکثیر این گونه جانوری در معرض خطر انقراض است.
پلنگ برفی گربه‌سانی است که در کوه‌های مرتفع آسیای میانه، هیمالیا، تبت و شمال افغانستان زندگی می‌کند. . . .

انتشار جلد سوم ایلیا»؛ بازگشت ابرقهرمان ها

 مجموعه داستان مصور ایلیا»، یک مجموعه داستانی سریالی و ادامه دار است که توسط شرکت کمیکا طراحی و تولید شده و هر ماه یک شماره از آن منتشر می شود. کمیک بوک ایلیا» روایت کننده داستانی ابرقهرمانی است که در آن چهار نوجوان برخاسته از اقشار مختلف جامعه طی اتفاقاتی به قدرت های ماورايي و فانتزی دست پیدا کرده و از آن برای مبارزه با نیروهای شرور و اهریمنی استفاده می کنند.
داستان مصور ایلیا» در یک شهر خیالی جریان دارد، اما تلاش مجموعه بر آن بوده که از . . .

نگاهی به متافیزیک و ماوراء الطبیعه ، آیا این دو یکی هستند ؟

پیش از این در مورد سوءاستفاده از مفاهیم فیزیک کوانتومی نوشتاری ارائه کرده بودیم. در آن نوشتار توضیح دادیم که بسیاری از تعاریف و واژگان حیطه علوم در معرض کژفهمی و سوء برداشت قرار دارند. رد پای این فهم نادرست را غیر از علم، در فلسفه نیز می‌توان یافت. مثلاً بسیاری از مردم تصور می‌کنند متافیزیک یعنی چیزی ورای فیزیک یا مجموعه رویدادهای ماوراءالطبیعه یا پدیده‌هایی که فیزیک از تفسیر آن عاجز است. حتی افراد تحصیل کرده نیز اصطلاح متافیزیک را به اش . . .

4 تجربه اثرگذار که بخشهاي مختلف زندگي هرفرد را عميقا متحول ميکنن

مسیر زندگی، مسیر تجربيات تلخ و شیرینی است و از این تجربيات هرگز راه فراری نبوده و نیست. حتی گاهی در طول زندگی متوجه این تجریبات نمی‌شویم ولی به مرور زمان نظیر یک جمله بزرگ روی تابلوی ذهنی ما حک می‌شوند؛ انگار که از آن‌ها درس‌های بزرگی گرفته‌ایم. تجربياتی مثل پیروزی بر یک مریضی نگران‌کننده، به هم خوردن یک رابطه طولانی‌مدت و عمیق، مورد خیانت قرار گرفتن و یا سواستفاده‌های مالی، از دست دادن یا به دست آوردن شغل، از دست دادن عزی . . .

تجربيات قبل عمل - 5

به چند تا وبلاگ دیگه ك راجب خاطرات عمل نوشتن سر زدم و بعد خیلی پشیمون شدم و دارم هر لحظه به خودم لعنت میفرستم ك چرا این كارو كردم استرس و اضطراب روز و شب نذاشته واسم . میدونم 25 آذر ماه ممكنه آخرین روز زندگیم باشه و اصلا از اتاق عمل زنده بیرون نیام باید خودمو برای هر اتفاقی آماده كنم یا شایدم با لطف و یاری خدا همه چیز به خیر بگذره و اون روز من دوباره متولد شم با فیس جدید :) قطعا دو هفته ی اول خیلی سخت خواهد بود تا جایی ك شنیدم چند روز اول قراره خون ب . . .

کتاب جديد \راهنماي عملي تبديل دانش ضمني\ منتشر شد

کتاب جدید "راهنمای عملی تبدیل دانش ضمنی" منتشر شدکتاب "راهنمای عملی تبدیل دانش ضمنی به دانش آشکار" ، به عنوان یک کتاب کاربردی و سازمانی، با محوریت ایجاد نگاه علمی و عملی به موضوع شناخت، اکتساب و مستندسازی تجربيات و استخراج دانش از آن، تدوین و منتشر می‌گردد. مخاطبین اصلی این کتاب کلیه سازمانها و رده های سطوح مختلف هستند که به دنبال تبدیل دانش های ضمنی خود به دانش آشکار و انتقال آن به نسل بعد می باشند.این کتاب در دو بخش اصلی تدوین شده اس . . .

فیلم دکتر اسلیپ 2019

این فیلم در ژانر ماورايي و ترسناک و براساس داستان برقراری ارتباط با اجنه می باشد .فیلم دکتر اسلیپ در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ به روی پرده سینماهای آمریکا رفت و از نظر عملکرد بازیگران، مورد ستایش منتقدان قرار گرفت. این فیلم که براساس رمان دکتر اسلیپ به قلم استیون کینگ ساخته شده و دنباله ماجراهای فیلم درخشش (محصول سال ۱۹۸۰ میلادی) را روایت می‌کند، در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورده که از میان آنها می‌توان به کسب چهار جایزه در جشن . . .

تاثیر روشن بینی در موفقیتِ افراد

روشن بینی موفقیت را نزدیکتر میکندروشن بینی یعنی نداشتن مقاومت و خودمحوری در انجام کارها.روشن بینی مکانیسمی است که تمام افراد ثروتمند و موفق به وضوح از آن استفاده میکنند.اگر داستانِ موفقیتِ افراد ثروتمند را مرور کنیم خواهیم دید که افرادی روشن بین و بدونِ مقاومتِ ذهنی هستند.واین خصیصه در وجودِ آنها نهادینه شده است که از نظرات و روشهای پیشنهادی و یا تجربيات افراد دیگه در زندگی و کارهای خودشون استفاده میکنند.که همین باعث میشه اشتباهاتِ کمتر . . .

5 مکان ماورایی و فرازمینی در دنیا

آدم فضایی ، روح ، اماکن مخوف و پر رمز و راز ؛ همگی چیزهایی هستند که انسان در تمام طول زندگی اش روی کره زمین به دنبال آن ها بوده است ؛ به دنبال کشف واقعیت و پاسخ این سوال که آیا واقعا آدم فضایی و روح و پاگنده . وجود دارد یا این ها همه در حد یک توهم است که انسان دوست دارد آنها را باور کند.همراهمان باشید که سفری پر رمز و راز در پیش است . به  نقاط مختلفی در دنیا می رویم که شهرتشان را مدیون اتفاقات فراطبیعی و غیر معمولی هستند که در آن ها رخ داده ؛ جاهای . . .

نمايندگي رسمي اجاق گاز لوفرا

توجه توجه توجه : آیا میدانید هنگام استفاده از تعمیرگاه های غیرمجاز ضرر مالی به خود رسانده اید !! و با استفاده از قطعات غیر فابریک ضرری جبران ناپذیر ؟؟تعمیرگاه و نمایندگی مجاز لوفرامجموعه آسا سرویس نمایندگی رسمی اجاق گاز لوفرا با بیش از بیست سال تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات لوفرا جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربيات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مش . . .

معرفی کتاب

معرفی کتابدر کتاب 100 ایده بزرگ کسب و کار از شرکت‌های پیشرو موفق در سراسر جهان، ایده‌ها و تجربيات خاص و نوآورانه‌ای برای مدیریت موفق کسب‌وکارها توسط جرمی کوردی مطرح شده است که مطمئناً برای شرکت‌ها و صنایع ایرانی هم قابل استفاده هستند.از بیشتر موارد مطرح شده در این کتاب تاکنون نمونه واضح و عمل شده‌ کم‌تر در کشور ما مشاهده شده است و این امر فضا را برای شرکت‌های نواندیش در استفاده از این تجربيات فراهم می‌کند.راه‌اندازی و ایجاد کسب‌وکا . . .

خدمات کامپیوتری و چاپ آداک

خدمات کامپیوتری آداک در سال 1390 با هم فکری و کمک برخی از دوستان و آشنایان و راهنمایی های خانواده عزیز افتتاح گردید.در مرحله اول به مدت 6 ماه بطور آزمایشی در منطقه ایده لو شروع به کار نموده و بعد از گذشت 6 ماه تمام به منطقه مارالان آدرس اول کوی زمزم انتقال مکان نمود.و در این منطقه با جدیت تمام ادامه کار داده و کلیه تجربيات لازم را برای شغل خدمات کامپیوتر و چاپ را کسب نمودیم.و اینک با پشتکارقوی و تجربه کافی در حال ارائه خدمات نوین چاپی و اینترنتی ب . . .

پدر و مادر

تقریباً به همه اعتقادات رایج در دنیا بی اعتقاد شدم. به تموم ادیان. به تموم مذاهب. به تموم چیزایی که باید بهشون ارادت داشت.بهشون احترام گذاشت.بهشون متوسل شد. ازشون  حاجت خواست. ازشون آرامش گرفت. از تموم اینها کنده شدم. بی احترامی نمی کنم اما این واقعیت رو که وقتی صحبتی در مورد تقدس یا توان کمک رسانی شون میشه قلبم پوزخند میزنه منکر نمی شم. تنها چیزی که هنوز بهش اعتقاد دارم (درست یا غلط) نمیدونم، احترام به پدرومادره. تنها چیزی که احساس می کنم اگ . . .

معرفی کتاب

معرفی کتابدر کتاب 100 ایده بزرگ کسب و کار از شرکت‌های پیشرو موفق در سراسر جهان، ایده‌ها و تجربيات خاص و نوآورانه‌ای برای مدیریت موفق کسب‌وکارها توسط جرمی کوردی مطرح شده است که مطمئناً برای شرکت‌ها و صنایع ایرانی هم قابل استفاده هستند.از بیشتر موارد مطرح شده در این کتاب تاکنون نمونه واضح و عمل شده‌ کم‌تر در کشور ما مشاهده شده است و این امر فضا را برای شرکت‌های نواندیش در استفاده از این تجربيات فراهم می‌کند.راه‌اندازی و ایجاد کسب‌وکا . . .

بحث جهان موازی و مدیریت دانش

مدنی است بحث جهان موازی  بصورت یک فرضیه مورد بحث میباشد .نکته مهمی که وجود دارد ارتباط بین دانش و تئوری جهان موازی است .اگه عمیق به این‌موضوع پرداخته شود در واقع جهان موازی شاید یک سری تجربيات افراد از حوادث و علتهای  گذشته است بنحوی  که دانش ضمنی افراد در آینده میتواند یک عامل بازدارنده برای خیلی از حوادث باشد.در  مستند سازی یا تسهیل مدیریت دانش حتما میتواند یکی از عوامل بهبود و فرآیند زندگی بشر در آینده باشد.بعنوان مثال در بحث جهان موازی . . .

واو تمام

تموم شد
پنج ماه حرف و حرف و حرف و حالا تموم شدن همه چیز
واو هم رفت پسر جذاب و خوبی که چند ماهی به من دوستت دارم گفت 
ولی خب 
حالا هرچی که بود 
دوره ی بدی نبود
تجربيات جدیدی درش بود
و حداقل از هم متنفر نیستیم
خداحافظ واو
 
  . . .

سلام

 
من این بلاگ رو برای نشر تجربيات و اطلاعاتی که دارم ایجاد کردم امیدورام که بهتون کمکی هر چند کوچیک کرده باشم :))
اینجا فراره راجب کامپیوتر، شبکه، زندگی دانشجویی، دانشگاه، کاراموزی و دوچرخه سواری بنویسم . . . .

دانلود آهنگ جدید بهزاد لیتو به نام تو این شهر

به تازگی آهنگ جدید بهزاد لیتو به نام تو این شهر منتشر شده است که در ادامه می توانید این آهنگ را دانلود کنید.
 
آهنگ جدید بهزاد لیتو به نام تو این شهر 320
آهنگ جدید بهزاد لیتو به نام تو این شهر 128
 
بهزاد لیتو به نام تو این شهر متن آهنگ:
 
هی زنگ میزنم نمیگی کجایی
الان بد افتادم سر دو راهی
آره منو تو از همدیگه جداییم
بگو مگه کیو مثه من تو داری تو این شهر
تو این شهر تو این شهر تو این شهر
حس بد داره میده به من تن صدات
فکر نمیکردم راحت بری تو مثه باد
من که . . .

تجربيات قبل عمل - 3

از طرفی قدم زدن تو شهری ك تو كوچه و خیابوناش كسیو جا گذاشتم ك ی روزی تموم زندگیم بود بیشتر عذابم میداد پس هرطوری بود باید خودمو سریع میرسوندم خونه بعد حركت میكردیم سمت شهرمون با چشم خیس وارد خونه شدم ولی مادرم نپرسید چرا؟ نپرسید . هیچ وقت راجب هیچ چیزی هیچی ازم نپرسید و من تنهایی با دردام بزرگ شدم . پدرم از دكتر برگشت و از من راجب دكتری ك رفته بودم سوال كرد و من گفتم بعدا راجبش صحبت میكنیم دكتر چیز خاصی نگفت شب راه افتادیم سرم خیلی درد میكرد ف . . .

بررسي سلامت روان از سلامت جسماني مهم تر است

همه به دنبال سلامت جسمانی خود هستند. همه مردم سلامت جسمانی را در اولویت قرار میدهند اما فارغ از اینکه سلامت روان هم می تواند بر روی کیفیت زندگی آنها تاثیر زیادی بگذارد.سلامت جسمانی در حقیقت از سلامت روان نشات می گیرد. این موضوعی است که در این پست از وبلاگ روانشناسی به آن میپردازیم.یعنی اگر فردی از سلامت روان کامل برخوردار باشد سلامت جسمانی حقیقی را هم به دست می آورد.سالها تجربيات علمی ثابت کرده است که ذهن تاثیر کاملی بر جسم و نح . . .

از جمله تجربیات سفر:)

از اولین تجربه‌هایی که تو سفر اول بدست میارید و تو سفرهای بعدی حسابی به دردتون میخوره اینه که وسایلی که با خودتون میبرید نسبت به سفر اول به یک چهارم تقلیل پیدا میکنه,الان من با یه کوله میخوام 5 روز مسافرت برمD:دفعه قبلی یه ساک بردم به چه عظمت . . .

تجربيات قبل عمل - 7

11 آبان وقت ارتودنسی داشتم ولی قبلش باید از مطب قبلی تمام عكس های گرفته شده رو پس میگرفتم و تحویل مطب جدید میدادم برای همین اول رفتم یوسف آباد ولی متاسفانه هیچ كس اونجا نبود برای این ك اونجا رفتنم بی نتیجه نمونه به شماره ای ك قبلا باهام تماس گرفته بودن زنگ زدم منتظر بودم ی خانومی جواب بده ك منشی دكتر ارتوعه ولی برخلافش ی آقایی گوشی رو برداشت منم هول شدم و سریع پرسیدم مطب دكتر باقری بعد ایشون گفتن نخیر اینجا مطب دكتر صادقیه غافل از این ك ایشون خ . . .

وبلاگ مدرسه شاد

عرض سلام خدمت تمامی خوانندگان وبلاگ مدرسه شاد.بنده قاسمخانی هستم معلم پایه ششم دبستان شهید محمد حسنی (یکی از مدارس شهرستان های استان پهناور کرمان)هدفم از ایجاد وبلاگ این بود که در مورد مدرسه شاد و تربیت دانش آموز شاد توضیحاتی با توجه به تجربياتی که در طی دوران تحصیل و تدریس داشتم ، بدهمدر واقع با شنیدن پرسش مهر رئیس جمهور در مورد مدرسه شاد و با نشاط ، یاد دوران تحصیل خودم افتادم که شرایطی پیش می آمد که  اکثر دانش آموزان از تعطیلی مدرسه . . .

سلام

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربيات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.
هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی من است.  . . .

طراحي سايت موسيقي

بیش از دوهزار سال است که غرب و شرق به قدرت موسیقی در برانگیختن احساسات اذعان کرده‌اند. به حدی که کسانی که دغدغه حفظ امنیت دولت را داشته‌اند موسیقی را خطرناک تلقّی کرده‌اند. اما تشریح این امر که موسیقی چگونه چنین تأثیری بر ما می‌گذارد بسیار دشوار است. فهم دلیل این امر چندان سخت نیست. قدیمی‌ترین و رایج‌ترین نظریه‌های غربی هنر، هنر را تقلید طبیعت می‌دانند. اما موسیقی تماماً با این تعریف سازگار نیست. موسیقی قادر به بازنمایی اش . . .

از خود راضی :)

کوروش یغمایی داره تو گوشم میخونه.و قلبم پر میشه از عشق.خوشحالم که روز آخر شهریور هوس کردم برم سراغ آهنگاش.بنظرم میشه یه پاییزو ساخت با آهنگاش و کیف کرد از غم ِ خوب آهنگاش.
چند وقتیه حس میکنم دارم بزرگ میشم.انگار از دوز بچگیم کم شده و این تو بعدی که من مدنظرمه اصلا اتفاق بدی نیست.
امروز یه تجربه بزرگ به دست آوردم.اینکه نترسم از زدن حرفم و اینکه ارزش خودمو کارمو بدونم.راستش من از اواخر تیر میرفتم یه کلینیک خصوصی رادیولوژی فک و صورت تا طر . . .

تماس با ما

قالیشویی 20 در سراسر تهران ، سرویس دهی دارد و دارای شبعات متعدد میباشد ، جهت ثبت سفارش میتوانید با یکی از شماره های دفاتر ما تماس ویا از سایت www.ghalishoei20.ir دیدن فرمایید.
شعبات شمال تهران :22419067 _22878115
شعبات شرق تهران : 77282312_77282313
شعبات مرکز و جنوب شرق : 33686881_33686882
شعبه غرب تهران :44723027
شبعات جنوب و جنوب غرب تهران:55515620_55515621 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)