98Blogs

جذابت ترین اخبار و مطالب از سرار اینترنت

هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

تحميل العاب استراتيجية حربية قديمة للكمبيوتر

تحمیل کتاب التوحید للشیخ الصدوق رحمه الله مع ترجمة بالفارسیه و الاردو

 
1.تحمیل کتاب التوحید ط موسسة النشر الاسلامی
 
 
 
الناشر:موسسة النشر الاسلامی التابعه لجماعة المدرسین بقم المشرفه
تحقیق:السید هاشم ال الطهرانی
الطبعه:العاشرة
سنة الطباعة:1430 ه.ق
عدد المجلدات:1
عدد الصفحات:545
 
تحمیل الکتاب
2.تحمیل کتاب التوحید ط دار المعرفة
 
 
الناشر:دار المعرفه للطباعة و النشر بیروت لبنان
عدد المجلدات:1
عدد الصفحات:574
 
تحمیل الکتاب
 
تحمیل کتاب التوحید مع ترجمة الفارسیه
 
المترجم:یعقوب الجعفری
 
 
تحمیل الکتاب
 
 
 
. . .

مكتبة السيد الإمام الخميني قدس سره

بسم الله الرحمن الرحیم
مكتبة السید الإمام الخمینی قدس سره
(بعد تحمیل المكتبة یجب فك الضغط من خلال برنامج rar)


ت
العنوان
الرابط

1
مكتبة إلكترونیة  

2
37 كتاب من مجموعة كتب تبیان 

3 . . .

الكتب الخاصة بالمسابقة الرمضانية اليومية

الربسم الله الرحمن الرحیم 
الكتب الخاصة بالمسابقة الرمضانیة الیومیة


ت
عنوان الكتاب
رابط التحمیل

1
الآداب المعنویة للصلاة للسید الإمام الخمینی

2
العبودیة سرّ الخلق للسید الشهید دستغیب

3
التوحید الجزء الأول للسید الإمام الخمینی

4
الإستعاذة للسید الشهید دستغیب

5
مسكن الفؤاد عند فقد الأحبة و الأولاد للشهید الثانی . . .

بزرگترین مانع فراروی گفت‌وگو، صدای ناسازی است که سودای تحمیل تفاخر قومی بر جهان دارد

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه با اشاره به اهمیت گفت‌وگوی فرهنگ‌ها، تاکید کرد: بزرگترین مانع فراروی گفت‌وگوی فرهنگ‌ها، صدای ناسازی است که به جای همگرایی و چندجانبه‌گرایی، سودای تحمیل تفاخر قومی بر جهان دارد.غصه نخور . . .

اگر ما بر جام نمی داشتیم

مطمئنا بسیاری از کشور ها از راه اقندار و شجاعت تحریم ها را ریر پا می گذاشتند و بهانه بر این نبود که ایران پایبند به قواعد و ودستورالعمل ها نیست چرا برخی فکر می کنند چرا اروپا و دیگران به ما کمک نمی کنند سوال را باید از خود مان کنیم ما با دستان خودمان خود زنی  کردیم و یک قرارداد و منشور ظالمانه را یک طرفه قبول کردیم که هم سازمان بین الملل و هم شورای امنیت آن را تایید ماهم قبول کر ده ایم ولی اروپا به قرار و قول ها عمل نکرد و عملا ما را با شرایط خو . . .

استیصال

میدانی چیه ناتانائیل؟ میخواهم دور باشم. از کسی که دوستم نداشته و ندارد و توانایی دوست داشتنم را ندارد و کسی که بسیار دوستم دارد ولی ناخواسته همیشه باعث می شود غمگین باشم. میخواهم دور باشم، آن قدر دور که دیگر به اجبار دوست نداشته باشم و بتوانم خودم باشم بدون مودیفیکیشن. من دیگر مسئولیتی ندارم، میخواهم تنها باشم، میخواهم یک انسان مجزا باشم که خودش تصمیم میگیرد چه احساسی داشته باشد و یا چه کار کند. از این تحمیل* متنفرم.  . . .

اشتباهات بازاریابی

۱- به کارگیری بازاریابی فشاری به جای بازاریابی کششیاکثر ما، افراد تحمیل گر که تمام مدت در مورد خودشان حرف می زنند؛ دوست نداریم. به مدل بازاریابی خود فکر کنید. آیا به طور مداوم اطلاعات مربوط به خودتان؛ محصولات و خدمات تان را به شنونده تحمیل می کنید؟ این امر باعث می شود که مشتری احتمالی به جای آن که جذب بشود؛ از شما فاصله بگیرد.
بر روی نگرانی ها و موضوعاتی که برای مشتریان احتمالی کسب و کارهای کوچک جذاب هستند؛ تمرکز کنید و به آنها چیزهایی را پیش . . .

در های کارخانه ها

 
 
از گفته های سیمون دوبوار وام می گیرم :"درهای کارخانه‌ها، اداره‌ها و دانشکده‌ها را به روی ن باز می‌کنند، ولی هم‌چنان بر این عقیده‌اند که ازدواج برای ن محترمانه‌ترین کسب و کار است" چه به عنوان مدیر موفقی یک شرکت چه به عنوان استاد دانشگاه چه پزشک معلم و .و زمانی که ازدواج نکنی و همسری نداشته باشی گویی هویت فردی نداری
و تا ن این جامعه ورای هویتی که بر اساس ازدواج بر آن ها تحمیل می شود به فکر خود سازی نباشند به فکر وانهادگی و بل . . .

اندیشه

هیچ اندیشه‌ ای زشت نیست ؛اندیشه‌ ای که اجبار شود زشت می‌ شودهیچ فردی زشت نیست ؛فردی که زیبا نیندیشد زشت می‌ شودانسان‌ ها همه با محبت‌ اند ؛انسانی که اراده‌ اش را تحمیل می‌ کند ، سخت.انسان‌ ها همه عاشقند ؛انسانی که نیاموخته عشق بورزد ، بی‌تفاوت استانسان‌ ها همه شادند ؛انسانی که نیاموخته شادی را لمس کند ، افسرده و غمگین است” از امروز زیبا ببینیم ” . . .

آقای بداند جنگ طلبی و نفاق موجب مظلومیت ملتهاست

آقای بداند جنگ طلبی دولت آمریکا ، موجب عذاب الهی و بازگشت اعمالش به خود خواهد برد و مردم مظلوم آمریکا را گرفتار عذاب خواهد کرد! ملت آمریکا در چنگ دو حزب دیکتاتور ، اسیر هستند و مانند توپ فوتبال ، هر دوره به سمت ت های تحمیلی و از قبل برنامه ریزی شده ، به بازی گرفته میشوند! چرا تمداران به اصطلاح استراتژیک پشت پرده آمریکا ، اجازه ظهور عقاید و نظرهای دیگر را تحت حزب های دیگر نمیدهند؟!!! تا کی مردم آمریکا باید بعنوان موش آزمایشگاهی ، . . .

ناگهان کاملا حسی

ی وقتایی هم هست ک کاملا حسی حس میکنی الان باید واس کسی ک دوسش داری غذا درست کنی،حالا ک اون خستست و گشنست و قراره بیاد ببیندت.و قبلش هم تو ی سری از حرفایی ک تو دلت بود رو بهش گفتی و گویی ناراحته.میدونین من همش تو موقعیت هایی ک جز خودم نفر دیگه ای هم هست دلم نمیخواد ک خواستمو تحمیل کنم یا اون کاری رو ک من فقط میخوام انجام بده.این چن روزم ک مدام فکرم شده اینکه شاید نمیخواد ریسک کنه واس گرفتن کرونا و من بهتره خیلی اصرار ب دیدن و باهم بودن نکنم.اما یهو . . .

نکته ای مغفول در ماجرای برکناری جنجالی وزیر صمت / روایتی از استفاده ی ابزاری برخی یون از بحث قومیت»

رضا کدخدازاده: از همان ابتدا، مولفۀ قومیت بود که اساسِ گزینش فردی دارای سوءمدیریت فراوان و فاقد توانایی کافی برای ادارۀ وزرات مهم «صنعت، معدن و تجارت» شد و انتخاب «رضا رحمانی» را باید حاصل تحمیل او به دولت از طریق مصاحبه‌ها و جنجال‌های برخی از نمایندگان مجلس به ویژه یکی از آنها که در ردای نایب‌رئیسی مجلس، رسماً اعلام کرد «اگر دولت وزیر تُرک نداشته باشد عکس‌العمل نشان می‌دهیم» دانست!خبر . . .

Windows 7 Loader By Daz 2.2.2 Final WAT Fix 64 Bit

windows loader final by daz, windows loader final, windows loader final v.2.2.2, windows loader 2.2.2 final by daz, windows loader 2.2.2 final by daz - scenedl, windows loader 2.2.2 final, windows loader 2.2.2 final ativador windows 7, windows loader 2.2.2 final.rar, windows loader 2.2.2 final download, windows loader final v.2.2.2 by daz ?????????, windows loader 2.2.2 by daz finalWindows 7 Loader By Daz 2.2.2 Final WAT Fix 64 Bit ✺✺✺ https://imgfil.com/1iibq3Feb 7, 2016 - Windows Loader 2.2.2 by DAZ can FIX WAT, REMOVE WAT and RESTORE WAT. DAZ Loader is . ulead video studio 11 free download full version for windows 32bit+64bit . The latest Tweets from Nemi (@jesttothenines) . Upload · Paste · Sign In · Register. Windows Loader v2.2.2-Daz.zip. Windows Loade . . .

تنها قانون جهت پیروی برای هارمونیک ها

با سلام خدمت همه بیانی های عزیزاین قسمت ادامه ی مقاله قبل میباشد.
با این وجود، در سال 2010، با صدور مقررات (ایمنی) برق 2010 یک حرکت قابل توجه رخ داد [2]. NZECP 36 به جای اینکه تنها قانون جهت پیروی برای هارمونیک ها باشد، تنها یکی از چند قانون شد. بخش 31 بیان می کند: پیروی از هر یک از استانداردهای زیر، قابل اجراست و پیروی شمرده می شود …»اما هیچ دستورالعملی درباره اینکه کدام استاندارد قابل اجرا می باشد، ارائه نشده است. شرکت هایی که مالک شبکه توزیع بوده و ا . . .

فقه نظام رسانه چیست؟

✅ فقه نظام رسانه چیست؟
در تعریف فقه نظام تفاوت نظراتی وجود دارد؛ اما می توان در مجموع آن را ورود فقه برای بازطراحی نظام های اجتماعی بر اساس مبانی دینی دانست.
در این رویکرد، هدف پاسخ به مسائل شرعی فردی و اجتماعی نیست، بلکه هدف، طراحی یک نظام اجتماعی جدید است، یک نظام سازی اجتماعی.
نظام سازی امری مهم در راستای تمدن سازی است: نظام‌سازی کار بزرگ و اصلی شما است. این کاری پیچیده و دشوار است. نگذارید الگوهای لائیک یا لیبرالیسم غربی، یا ناسیونالیس . . .

فروش سيم کارت هاي اينترنشنال

فروش سیم کارت های بین المللی اینترنشنال آغاز شده است.خدمات رومینگ همواره هزینه های زیادی را به مشترکان خرید سیم کارت ها تحمیل می کند.در حال حاضر مزایای خرید سیمکارت های اینترنشنال عبارتند از:کاهش هزینه های صورتحساب سیم کارت تا 85 درصدقابلیت تماس، دیتا(اینترنت) و پیامکتماس های دریافتی رایگان در 95 کشور جهان از جمله ایرانپوشش دهی تا 190 کشور جهانامکان افزودن شماره های مجازی 50 کشور جهان بر روی سیمکارت فعلی . . .

دانلود پاورپوینت درس پژوهی و راههای توسعه آن

دانلود پاورپوینت درس پژوهی و راههای توسعه آن پاورپوینت درس پژوهی و راههای توسعه آن فرمت فایل: پاورپوینت تعداد اسلاید: 68 بخشی از متن برخی دلایل برای عزم به بردن پژوهش در سطح مدرسه اینکه اتلاف آموزشی در آموزش و پرورش آسیبهای فراونی را بر دانش آموزان تحمیل می کند و بنابراین باید بطور جدی مهار شود .) در همه ابعاد خود . ) اینکه دانش آموزان ما مهارتهای اساسی را در جریان آموزش کسب نمی کنند . اینکه دانش آموزان ایرانی در مطالعات ج . . .

پاورپوینت نقد و بررسی ویلای درویش از پویا خزائلی پارسا

پاورپوینت نقد و بررسی ویلای درویش از پویا خزائلی پارسا این ویلا در مازندران و در کیلومتر 11 شهر نو توسط معمار پویا خزایلی پارسا طراحی گردیده است و در مسابقات نیز رتبه دوم در گروه تک واحدی در جایزه معمار سال1385کسب نمود پویا خزائلی دلالت معنایی یک پیاده روی معمارانه را به پروژه اش تحمیل کرده .ساختمان در حالی که ارتفاع می گیرد حجمش به بیرون و به درون به داخل یک حیاط مرکزی گشوده و به یک باغچه سقفی ختم می شود. فهرست مطالب: معرفی پوی . . .

اهمیت مدیریت دانش و سازمانهای یادگیرنده در پویایی دانش سازمانها

اهمیت مدیریت دانش و سازمانهای یادگیرنده در پویایی دانش سازمانها این مقاله در سال 2012 به چاپ رسیده و دارای 14 صفحه است. چکیده: دانش اقتصادی ضرورتی نوین و نیازی تحمیل شده می باشد که منجر به برتری در رقابت پایدار می شود. امروزه رسیدن به برتری دانش منجر به یک مزیت رقابتی پایدار می شود.بنابراین تعجب آور نیست که دانش اساس رقابت پایدار شناخته شده است.این مکانیزم نه تنها برای افراد بلکه برای سازمانها نیز ضروری می باشد.امروزه برخی از . . .

شیوع کرونا با شیب بسیار ملایم رو به کاهش است/ هزینه ۴ میلیونی درمان بیماران کرونایی در بیمارستان‌ها

قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ارتباط ویدیو کنفرانسی با خبرنگاران درباره میزان هزینه درمان بیماران کرونایی و هزینه‌های تحمیل شده به بیمارستان‌ها پس از شیوع کرونا اظهار کرد:پس از بحران کرونا درآمد اختصاصی بیمارستان‌ها کاهش پیدا کرده است چرا که جراحی‌هایی مثل گوش و حلق و بینی و چشم که غیرضروری، اما برای بیمارستان‌ها درآمدزا هستند، لغو شده است و حتی بسیاری از بیمارستان‌های تخصصی را عملا زیر با . . .

دیکتاتور بزرگ

زندگی، دیکتاتور بی‌رحمی است. بزرگ‌ترین دلیلش هم این است که مجبورمان می‌کند به تحمل کردنش. حتی اگر هیچ دلیل دیگری هم برای حرفم نداشته باشم، همین یک دلیل برای این که ثابت کند زندگی دیکتاتور بی‌رحمی است، کفایت می‌کند.
فکر کنید یک آدم خیلی پر زور، بیاید و بدون این که نظرتان را بپرسد وادارتان کند رو به رویش بنشینید و خیره خیره نگاهش کنید! یا حتی یک قدم جلوتر بگذارد و مجبورتان کند با او شطرنج بازی کنید و تازه، تابع قوانینی باشید که خودش وضع کرده . . .

اقدام از طریق ترکیه

همانظور که میدانید برای اقدام از طریق ترکیه باید اقامت بلند مدت این کشور را بدست اورید تا بتوانید از سفارت المان در این کشور استفاده کنید.وقت سفارت المان در ترکیه 21 روزه میباشد.اگر شخص 6 ماه  در کشور ترکیه اقامت کند میتواند در سفارت ثبت نام کرده و به راحتی  وقت مصاحبه دانشجویی گرفته و به سرعت وقت دریافت کند.اما با توجه به نداشتن اطلاعات کافی برای دانشجویان و استرس ماندن در یک کشور خارجی که زبان آن هم متفاوت است برای خیلی ها ریسک و هزینه اینکا . . .

من میترسم

من؟
وقتی اسم ازدواج میاد بیشتر از اینکه از خود ازدواج بترسم 
از خانوادم و خانوادش میترسم.
از چیزهایی که مربوط به من و اون نیست ولی نقش پررنگی توی رابطه ی من و اون بازی میکنن.
از بار روانی که قرار هست بهم تحمیل بشه میترسم.
میگن از هر چی بترسی سرت میاد!!!
از اینکه مجبور باشم و مجبور باشه و در واقع مجبور بشیم چیزهایی رو رعایت کنیم و cpu و ram برای چیزهایی بزاریم که دوست نداریم بزاریم و مجبورمون کردن میترسم. 
من میترسم.
از دخالت ها. 
از یکی از خواهرهام.
ا . . .

اهمیت مدیریت دانش و سازمانهای یادگیرنده در پویایی دانش سازمانها

اهمیت مدیریت دانش و سازمانهای یادگیرنده در پویایی دانش سازمانها
              این مقاله در سال 2012 به چاپ رسیده و دارای 14 صفحه است. چکیده: دانش اقتصادی ضرورتی نوین و نیازی تحمیل شده می باشد که منجر به برتری در رقابت پایدار می شود. امروزه رسیدن به برتری دانش منجر به یک مزیت رقابتی پایدار می شود.بنابراین تعجب آور نیست که دانش اساس رقابت پایدار شناخته شده است.این مکانیزم نه تنها برای افراد بلکه برای سازمانها نیز ضروری می باشد.امروزه برخی از مفرو . . .

99-2-4-3

خوب شد که امسال، اهدافم را نوشتم و نبوسیدمش بذارمش تو طاقچه و سعی کردم هر روز به یاد بیارم که یه هدف هایی داشتم و چیا بودن؟ که الان متوجه بشم اون اهداف در مقایسه با نیاز هایی که واقعا دارم، چرت و پرتی بیش نبوده اند، نه که کلا چرت و پرت باشنا، ولی خب منطبق بر نیازهای کلی ای که دارم نبوده اند، برگرفته از احساسات و افکار همون لحظات و همون روزهام بوده اند.
نمیدونم واقعا امکانش هست که آدمیزاد یه روز بشینه و برای کل یک سال هدف تعیین کنه، اقلا برای . . .

روش دعوت

  12-روشی را که قرآن کریم برای دعوت مردم به دین اسلام به پیامبر صلی الله علیه وآله ، توصیه می کند ، چه روشی است ؟پاسخ : پیامبر اسلام صلی الله علیه وآله در دعوت خود با سه گروه از مردم مواجه بودند ، یکی خواصّ از مردم که اهل اندیشه و تفکّر بوده اند  ، قرآن کریم(1) برای دعوت این دسته از مردم ، استفاده از سخنان منطقی و همراه با استدلال را پیشنهاد می کند که از آن به "حکمت" تعبیر آورده شده ، دوم عموم مردم  که پند واندرز و بیان سر گذشت افراد و عاقبت . . .

مفهوم سازه چادری

 
 
سازه چادری و معیارهای یافتن شکل
مفهوم سازه چادری ؛
 
روش های مورد استفاده برای طراحی سازه چادری
مفهوم سازه چادری
الف) مدل های رایانه ای فریم سیم
این مدل های رایانه ای نقطه شروع برای بررسی اشکال مختلف پارچه و توسعه طرح مفهوم به صورت عملی برای اطمینان از رضایت از معیارهای طراحی هستند.
تأمین لنگرگاههای مناسب و سازه های پشتیبانی باید در اولین مراحل فرآیند طراحی مورد بررسی قرار گیرد.
عدم رسیدگی زودهنگام به این مسائل می تواند منجر به ایجاد س . . .

اصول حاکم بر تابعيت

اصول حاکم بر تابعیت:1_هرشخص باید دارای تابعیت باشد.2_هرشخص نباید بیش از یک تابعیت داشته باشد.3_تابعیت امری است همیشگی و زوال ناپذیر (اصل اول)هر شخص دارای تابعیت است:انسان باید به یک جامعه وابستگی داشته باشد.در چه مواردی فرد بدون تابعیت است: مهاجرت_ مجازات(سلب تابعیت) _برخی قوانین خاص _ از دست دادن تابعیت به صورت ارادی.فرد به مجردی که بدنیا می آید باید یک ارتباط ی،معنوی و حقوقی با یک کشوری برایش بوجود بیاید.هیچ کس نباید ترک تابعیت کند مگر ا . . .

عوامل تحریف در معنای انتظار 3

عوامل تحریف در معنای انتظار
در این فصل به عوامل و زمینه هایی که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، در تحمیل معنای انحرافی فرج دخیل بوده و هست می پردازیم.
1 - عوامل مذهبی: برخی از عواملی که در سوء برداشت از انتظار فرج دخیل بوده و هست به نارسا بودن فهم در برخی مفاهیم دینی برمی گردد که به نمونه هایی از آن اشاره می کنیم:
1 – 1 – 2 – همچنانکه در فصل پیش گفتیم روایاتی از ائمه اطهار – صلوات الله علیه اجمعین – در کتب حدیث موجود است که برخی از آنها حاکی از محکوم . . .

جدال با خود

یه خشم دائمی رو با خودم حمل می کنم که ناشی از تبعیضه. تبعیضی که تمام دنیا به من و هم جنسانم به خاطر جنسیت مون تحمیل میکنه.اوایل که نمیدونستم این همه خشم از کجا میاد سعی می کردم آرومش کنم اما بعدها فهمیدم این خشم منبع قدرت منه.منو مجبور میکنه پاشم و به راهم ادامه بدم.ازم محافظت میکنه و اگه خوب به کارش بگیرم حتی میتونم اطرافیانم رو باهاش تغییر بدم.
اگه برای خشم به فارسی سرچ کنین ( چون نمیدونم زبان های دیگه چطوره رو فارسی تاکید میکنم) تو راه حل هاشو . . .

مشکلات مردم و عوام فريبي روحاني!

به نام خدا و برای خدا اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام رئیس جمهور عصر دیروز در جلسه هیات دولت گفت: «پایان تحریم‌های تسلیحاتی در مهرماه یکی از دستاورهای مهم برجام است.»مسئولین لیبرال نفوذی در قوه مجریه، هر گاه که کدخدایشان آمریکا تصمیمی بگیرد یا سخنی بگوید؛ یاد دستاوردی از برجام می‌افتند!اولا؛ ، تحریمی را که ذلیلانه یا خائنانه به مدت 5 سال به کشور تحمیل کرده، حالا در فکر فروش گر . . .

ليبرالهاي فريبکار !

به نام خدا و برای خدا اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلامآیا قابل باور است! رئیس جمهوری که برای رفع بهانه‌های کدخدایش آمریکا 5 سال تحریم تسلیحاتی را همزمان با برجام پذیرفته! و بارها برجام موشکی را کلید زده! حالا بدنبال لغو تحریم تسلیحاتی ایران است؟! بعد از برجام، اعلان کرد، که تمام قطعنامه‌های شورای امنیت لغو شده، اما همزمانی امضاء برجام و تصویب قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل، نه تنها کذب بودن . . .

Pes 2010 Registry File For Windows 7 64 Bit

registry file windows, registry file windows 10, registry file windows 7, registry file windows xp, registry file windows example, import registry file windows 10, cannot import registry file windows 10, create registry file windows 10, sam registry file windows 10, can't import registry file windows 10, registry windows file associations, registry windows file extension, registry windows file system, registry file location windows 10Pes 2010 Registry File For Windows 7 64 Bit ✒ ✒ ✒ https://bytlly.com/1gpszfPes 2010 Registry File For Windows 7 64 Bit >> cinurl.com/140ytx تحمیل ملف الریجستری بیس 10 PES على أنظمة ویندوز 64 32 bi. . صفحة التحمیل من هنا. pes 2010 reg 64 32 bit . 10 PES على أنظمة ویندو . . .

شیوه مقابله با کودکان لوس

۱- در مقابل رفتار خوب به آنها جایزه دهید و در مقابل رفتار بد ، آنها را تنبیه کنید۲- اگر برای درخواست چیزی شروع به داد و فریاد کردند، به آنها آنچه را دوست می دارند را ندهید.۳- اگر از روی زمین بلند نشدند آنها را بلند کرده و به داخل اتاقشان ببرید تا زمانی که آرام شوند و عذر خواهی کنند.۴- اگر آنچه را از آنها خواسته اید بدون پاسخ بگذارند سریعا آنها را تنبیه کنید. مثلا به گوشه ای برده و تا عذر خواهی نکرده اند به آنها اجازه حرکت ندهید.۵- اگر حاضر نشدند اس . . .

کارشناسي تخصصي قبل از خريد خودرو

کم شدن تیراژ تولید خودرو توسط خودروسازان و دپوشدن خودروهایی که به خاطر کمبود مواد اولیه و قطعات به صورت ناقص تولید شده اند، عرضه خودرو صفر را در بازار بسیار کم کرده و بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده در این روزها داغ است در این مقاله ما سعی می کنیم به صورت خلاصه مواردی را که باید در هنگام خرید خودرو کارکرده به آن دقت کنید شرح دهیم.
نکات مهم قبل از خرید خودرو کارکرده
?- عمر خودرو
?-سلامت موتور خودرو
?-بررسی گیریبکس خودرو
?-بررسی اتاق خودرو و آپ . . .

کارشناسي تخصصي قبل از خريد خودرو

کم شدن تیراژ تولید خودرو توسط خودروسازان و دپوشدن خودروهایی که به خاطر کمبود مواد اولیه و قطعات به صورت ناقص تولید شده اند، عرضه خودرو صفر را در بازار بسیار کم کرده و بازار خرید و فروش خودروهای کارکرده در این روزها داغ است در این مقاله ما سعی می کنیم به صورت خلاصه مواردی را که باید در هنگام خرید خودرو کارکرده به آن دقت کنید شرح دهیم.
نکات مهم قبل از خرید خودرو کارکرده
?- عمر خودرو
?-سلامت موتور خودرو
?-بررسی گیریبکس خودرو
?-بررسی اتاق خودرو و آپ . . .

keyboard_arrow_up

فروشگاه اینترنتی فرش

خرید مستقیم فرش از کارخانه !!
تفاوت قیمت با فروشگاه های سطح شهر 30 الی 50%