98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تحميل لعبة بي باتل برست للكمبيوتر

اولین کسی که با ابوبکر بیعت کرد، که بود؟

اولین کسی که با ابوبکر بیعت کرد،شیطان بود.
من هو أبو مرة من 7 سبعة احرف لعبة کلمة السر الجزء الجدید لغز قدیم مرحبا بکم فی موقع علمنی یسعدنا ان نقدم لکم اجابة سؤال من هو ابو مرة کلمة السر
والاجابة هی الشیطان. . . .

10 ; چیزهایی هست که باید رها کرد و رها کرد و رها کرد و همین.

 بخونیم 
 
و من بیش از هرزمان دیگه ای احساس میکنم تمایل دارم یک ف باشم تا انسان.
هوا سرده ، یخ میبندم و از این همه سکوت و تنهایی غرق لذت میشم.
لطفا من رو بین کتاب هام درحالی که تایم این ا باتل جیم کروچ درحال پخشه دفن کنید.
آه خدایا! فکر کنم بخوام تا ابد تنها درون غار بمونم! واو! فکرش هم قشنگه! . . .

شاهسپرم

نام : شاهسپرم
کد : 44

باز کننده گرفتگی های مغز تحلیل برنده ورم ها‌، مفید جهت ضعف معده‌، ضد‌سرفه و درد‌سینه‌، ضد سر‌دردهای گرم مزاجان ، ضد انگل قاعده آور
توضیحات :
اسپرغم یا سپرغم یا اسپرم یا اسپرهم یا سپرهم یا سپرم شاه یا اسپرم شاه یا سپرغم شاه یا شاه اسفرهم گیاهی است که آن را ریحان یا نازبو یا ضیمران گویند و به روایت بندهشن به امشاسپند شهریور اختصاص دارد. گاه به طور کلی بر هر گیاه خوشبو اطلاق می‌شود. ابوعلی بلعمی آورده که چون خداوند توبهٔ . . .

مرثیه ای برای پیج اینستاگرامم تقدیم به هواداران

پِِیجِِ من عینِ شرابست.کمی تیزترست مثلِ زلفِ تو.ولی بحث برانگیزترست  یک دو خط زلفِ تورا دید یکی شاعر شد آنچه از زلفِ تو فهمید.همین مختصرست  وضعِ سختیست.عزادارِ بهاریم همه بندِ چار از خودِ گار غم انگیزترست  انتخابات که شد رأی مرا خواهی بُرد قولِچشم»ِ تو دروغست ولی معتبرست  کبکِ خوشخوانِ من اینگونه غزل می خوانی. مُخبِرِ عقده ای اینجاست.همین دور و برست  فحش در مذهبِ ما شد محک دینداری هر که کم فحش دهد یا ندهد.فتنه گرست  از سیه کاری ا . . .

عطر مورد علاقه بازیگران هالیوود

در این مطلب قصد داریم عطر مورد علاقه بازیگران زن و مرد هالیوود را به شما معرفی کنیم. این آمار توسط نشریه های آمریکایی صورت گرفته که طبق آن در گالری فرانس پاریس منتشر می کنیم. امیدواریم که رضایت شما علاقه مندان به عطر و سینمای هالیوود را جلب کند.
1- جانی دپ: دیور ساواژ
2- جورج کلونی: کرید گرین آیریش
3- لئوناردو دی کاپریو: آنیک کوچال اودو آدرین
4- جیسون موموآ: دیویدف کولواتر
5- رایان گاسلینگ: دیور او فورمن
6- کریستین بیل: ایوسن لورن لانویت
7- دنیل ک . . .

یهودی منوهین

موسیقی از هرج‌ومرج نظم می‌آفریند: چون ریتم بر چیزهای ناهمگرا همسانی تحمیل می‌کند، ملودی بر چیزهای گسیخته پیوستگی تحمیل می‌کند و هارمونی بر چیزهای ناسازگار، هماهنگی.یهودی منوهین . . .

نتایج زنده فوتبال

3 آذر 1398 دیروز ایتالیا - سری آپایان بازیتورینو0 - 3اینترمیلان پایان بازیآث میلان1 - 1ناپولی پایان بازیآتلانتا1 - 3یوونتوس  اسپانیا - لالیگاپایان بازیرئال مادرید3 - 1رئال سوسیه داد پایان بازیگرانادا1 - 1اتلیكومادرید پایان بازیبتیس2 - 1والنسیا پایان بازیلگانس1 - 2بارسلونا  انگلیس - لیگ برترپایان بازیمنچسترسیتی2 - 1چلسی پایان بازیآرسنال2 - 2ساوتهمپتون پایان بازیبورنموث1 - 2ولرهامپتون پایان بازیبرایتون0 - 2لسترسیتی پایان بازیكریستال پالاس1 - 2لی . . .

نقش شویی

نوشته اید: مهمترین نقش همسر نقش خاص شویی اوست که در کنار عاطفه و مهربانی و با کمک هم تشکیل خانواده را میدهندآیا واقعا مهمترین نقش همسر نقش خاص شویی اوست؟آیا این تعبیر مفهوم دیگری را ناخودآگاه ایجاد نمی کند که "پس ازدواج می کنیم برای نقش خاص شویی" که از آن فقط در ذهن خواننده ی نیاز جنسی تعبیر می شودآیا غیر از اینه که زن و مرد روحی و احساسی مکمل هم هستن؟ چه نقشی بالا تر از مکمل بودن و بال بودن برای پرواز به سمت خدا؟البته جز این نی . . .

آن روی نفوذ

 
آن روی دیگر ‎#نفوذ عموما ‎#تحمیل به بزرگان و یا ‎#خطای_محاسباتی آنان بوده و به ندرت عنصر نفوذی با نبوغ فردی از نردبان قدرت بالا رفته. نوعا یا ‎#شبکه پشتیبان، نفوذ و صعود را هموار کرده و یا حمایت ناشی از خطا یا خیانت بزرگان مؤثر افتاده.به نام فتنه‌سازان زیر و حامیان‌شان توجه کنید:
#بازرگان از جانب شهیدان مطهری و بهشتی به امام توصیه و تحمیل شد.
#بنی‌صدر با دستور امام مبنی‌بر عدم ورود ون به انتخابات، یکه‌تاز میدان شد و حمایت جامعه روح . . .

فردوسی>شاهنامه>جمشید>بخش 3

چو ابلیس پیوسته دید آن سخن

یکی بند بد را نو افگند بن


بدو گفت گر سوی من تافتی

ز گیتی همه کام دل یافتی


اگر همچنین نیز پیمان کنی

نپیچی ز گفتار و فرمان کنی


جهان سربه‌سر پادشاهی تراست

دد و مردم و مرغ و ماهی تراست


چو این کرده شد ساز دیگر گرفت

یکی چاره کرد از شگفتی شگفت


جوانی برآراست از خویشتن

سخنگوی و بینادل و رایزن


همیدون به ضحاک بنهاد روی

نبودش به جز آفرین گفت و گوی


بدو گفت اگر شاه را در خورم

یکی نامور پاک خوالیگرم


چو بشنید ضحاک بنواخت . . .

حکایت ها

- مرگ فرزند مرد ابله :
مرد ابلهی را فرزندش مرده بود و بر جنازه او سوگواری می کرد و از پس تابوت او با ناله و فغان می گفت : 
" ای دنیا نادیده من و از جهان کام برنگرفته من ، کجا رفتی ؟ چرا زار و ناکام از دنیا رفتی ؟ " 
وقتی که مردی بی دل این حرف ها را شنید و این کارها را دید ، گفت : 
" این چمن از این خارها صدبار دیده است .مگر دنیا را با خود خواهی به زیر خاک برد ، تو نیز نادیده از دنیا خواهی رفت .تا تو بخواهی نظاره عالم کنی ، عمرت تمام شده و فرصت کام بر گرفتن از . . .

ترانه های عربی و هفته وحدت مبارک باد

و هفته وحدت بر تمامی مردم ایران مبارک باد
تاریخ:۱۹/۸/۱۳۹۸
نویسنده: مهدی حمیدی
تحمیل اغنیة انا اهوازی و نشید الوحده


تحمیل اغنیه انا اهوازی
نشید الوحده
المخرج: حسن نصر
موئسسه نصر الفنون . . .

سوپر امریکایی google

.فیلم آپارات فیلم های وحشتناک در حال بارگیری. - جسی google سوپرامریکایی google شاهکار ایران خودروبرای دانلود کلیک کنیدسوپرامریکایی google سوپرامریکایی google play دانلود آخرین ورژن و سوپرامریکایی google play تحمیل اخر اصدار و سوپرامریکایی google play تحمیل للموبایل و . سوپرامریکای - جستجوی google, سوپرامریکایی سوپر ۸ (به انگلیسی: Super 8) فیلمی علمی-تخیلی و مهیج به نویسندگی و کارگردانی جی. فیلم های سوپری| ایرانی|فیلم سوپر|عکس . دانلود فیلم سوپ . . .

شادمانی

شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زندگی خویش، این نوع واحدی از بیرون به فرد تحمیل نمی شود بلکه حالتی است درونی که از هیجانات مثبت تأثیر می پذیرد . . .

1161

"مج" یه آدم کولی، زبون نفهم، دهاتی، تازه به دوران رسیده، عقده ای، غربتی، بدبخت و فقیر از لحاظ فکری و سطح شعور و فرهنگ و شدیدا تحمیل گرا بود!!نام بُرده با مدرک تحصیلات دکترا در بهترین دانشگاه، این گونه بود! . . .

شب خانه روشن می‌شود/چون یاد نامت می‌کنم

آدم‌هایی که به سکوت و در خودفرورفتگی بیشتری محکومند، غالبا منتظر کسی نیستند که لی‌لی به لالایشان بگذارد و از جا بلندشان کند؛ بلکه بالاخره خودشان مجبور می‌شوند بلند شوند،کمرهمتشان را محکم بسته و با جارویی به جان در و دیوار غبار گرفته و تارعنکبوت‌بسته‌ی دلشان بیفتند. آخر آدم تا آخر عمرش که نمی‌تواند در زباله‌دانی نفس بکشد، آدم زنده، زندگی می‌خواهد.
 پس هر چقدر هم که تنبل باشی، آخرش مجبور می‌شوی بلند شوی و تکانی به خودت و فرش زیر پایت ب . . .

مهندسی ارزش (VE)

مهندسی ارزش (Value Engineering) رویکردی است خلاق ، سازمان یافته وکارکردگرا با هدف از میان برداشتن تحمیل هزینه های غیرضروری می باشد بدون آنکه به کارکردهای اصلی طرح آسیبی وارد گردد. . . .

5

دردی هست که مرا لال کرده
دردی که سال‌هاست به خود تحمیل کرده ام
میگفت بزرگترین تاریخ
آه که اندازه ی من به من ظلم نکرده است
ظلمت نفسی
خدارا داد من بستان از من
داد من بستان از من
که روزگار به سرعت برمن می‌گذرد و من مغبون از پیشم
#پ_ن:
انی کنت من الظالمین.
#م. . . .

بنزین ما را با خود به کجا خواهد برد؟

سرانجام واقعیات اقتصاد خود را بر ت های قیمتی گذشته تحمیل کرد و بنزین، گران و نیز سهمیه بندی شد. در این ارتباط می توانید سوالات خود را برای اینجانب در تلگرام ارسال فرمایید. خود را متعهد می دانم تا با صداقت و به دور از ی بازی های معمول پاسخ ها را خدمت شما عزیزان تقدیم کنم. و اکنون پاسخ به چند سوال: . . .

تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

 صبح از رویای شیرینت پا میشی و میبینی زندگیو که بهت تحمیل شده میبینی که همه چیو از دست دادی خودت موندی خودت رویای های قشنگت فقط ذهنتن مثلا از مردمک چشمای تو که بهشون زل زدم می رسم به اتاق تاریکم بیدار شدم و یادم میاد چیزی که سرم اومده من موندم و دنیایی که ویران شده من همه چیزو از دست دادم این جهنم زندگیمه . . .

تحمیل عقاید

همیشه آز آدم های خشک مقدس می ترسیدم. افکار و عقایدشون ترسناکه ولی بدتر از اونا تحمیل عقایدشون به دیگرانههیچوقت حتی فکرشم نمیکردم که وارد یه همچین خانواده ای بشم. نمیدونم مصلحت خدا چیه اما تحملش واسه من خیلی سختهزمانی که میبینم چشمشو میبنده و با هرکسی هرجوری دلش بخواد حرف میزنه، زمانی که از دین و قرآن و زکات و خمس و نماز و روضه و . واسه دیگران میگه، به حدی از آینده خودم نگران میشم که نمیدونم دیگه چه جوری ادامه بدمفکرشو نمیکردم یه جوون 27-8 ساله . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

یچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.
مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور یا دیگر هیجانات مثبت یا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.
شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

ریچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور یا دیگر هیجانات مثبت یا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

۲/ رهبر انقلاب:

این حرف را که هدف آمریکا از مذاکره، تحمیل است قبلاً بنده میگفتم اما آنها اینقدر گستاخ شده اند که امروز این واقعیت را خودشان هم به زبان می آورند/ مقصود اینها از مذاکره این است که یک چیزی بگویند، شما آن را قبول کنید. خیلی خب، بروند با آن کسانی که به عنوان گاو شیرده آنها عمل میکنند، همینطور مذاکره کنند. اما جمهوری اسلامی، جمهوری مؤمنین است، جمهوری مسلمین لله است، جمهوری عزت است. . . .

حصارهای دیوار

و این دریغو این حسرتو این دلتنگیو این فاصلهو این هجرانو این آوای اندروندر ثانیه به ثانیه ی لحظاتی که زندگی می کنیکمرنگ نیستوقتی اعدادی از سن به تو یادآور می شوندکه بهار و پاییز را پشت سر گذاشته اییو نگاه به گذشتهآینده را برایت هموار نمی کنداجبار و تحمیل را در لای لای دقایق به تو می فهماندکه در انتخاب مسیر زیستن همحصارهای دیوارقلب کوچکت را مچاله کردهشعری از فهیمه خراسانی . . .

از مقامات تبتل

و تو حتما مقاومت در هم شکسته ام را می بینی
و از راز اشک من با خبری
و تو می دانی که چرا و چگونه تمایلات من تغییر می کند
چگونه از مردم می رمم
و به کنج نهانی کشیده می شوم
و خلوت را بیش از پیش دوست می دارم
حالا اگر کسی مرا به گوشه نشینی سوق دهد یا در خانه ماندن را بر من تحمیل کند، طغیان نخواهم کردلج نخواهم کرد
لبخند می زنم و می گویم: از خدایم است.
دیگر مدام به این فکر نمی کنم که حق من چیست
من وظایفی دارم
که تو مرا ذره ذره با آنها راضی می کنی
و من آرام آر . . .

جهان سومی

سر صحبتم با اون مسؤلیه که حتی اگه بنزین بشه لیتری صدهزارتومنم باز با اون حقوق 300/400 میلیونیش در هرماه براش چیز خاصی نیس چون با پولی که هرماه به حسابش واریز میشه براش فرقی نمیکنه بنزین هزارتومن باش یا صدهزارتومن!
واقع سران یک کشور که ب قول خودشون الان چرخاننده یک کشور هسن این درک و فهم رو ندارن که بعد از اینهمه بدبختی و فشاری که روی مردم هست نباید فشار بیشتری تحمیل شه!
و بدتر از اون قطعی اینترنتی که همه بهش نیاز دارن. . . .

اصول دفاع غیرعامل

اصول دفاع غیرعامل، مجموعه اقدامات بنیادی و زیربنایی است که در صورت به کارگیری می ‌ توان به اهداف پدافند غیرعامل از قبیل، تقلیل خسارات و صدمات، کاهش قابلیت و توانایی سامانه ‌ های شناسایی و آشکارساز، هدف ‌ یابی و دقت هدف ‌ گیری تسلیحات آفندی دشمن و تحمیل هزینه بیشتر به وی نایل گردید. این اصول عبارتند از:  . . .

من دریا هم برم باید یه دبه آب با خودم ببرم؟

چقدر تعریف کردن قضیه نویز‌، بد بود :)) کلا کشور به هم ریخت.
منو بگو می‌خواستم تازه ماجرای آشنایی و ازدواجم با همسر رو بنویسما  
داشتیم اقدام می‌کردیم واسه کارای عروسی و اینا که با این وضع، اصلا قیمت‌ها قابل پیش‌بینی نیستن و فعلا دست نگه داشتیم. 
چه خوشحالم این‌همه ستاره‌ی روشن توی وبلاگستان می‌بینم، این اعتراضات و قطعی اینترنت و تحمیل اینترنت داخلی هر چی که بد بود و تلخ، اما این قسمتش که همه برگشتن اینجا خیلی شیرینه :) . . .

دفاع مقدس

با پیروزی انقلاب اسلامی، اختلافات ایران و عراق شدت گرفت. بحرانی که در گذشته توسط دو ابرقدرت وقت مهار می‌شد، به بحرانی تبدیل شد که یک طرف آن کشور انقلابی ایران و طرف دیگر دو قطب جهانی قرار گرفته بودند. به عبارت دیگر، انگیزه آغازگران جنگ علیه ایران، ترکیبی از دو انگیزه منطقه‌ای و جهانی بود؛ جنگی رژیم بعث عراق در آخرین روزهای شهریور 1359 به ایران تحمیل کرد و هشت سال به طول انجامید. . . .

ایجاد نشاط و شادابی یکی از موثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است. اگر در مدرسه شوق زندگی  کردن بوجود آید خود به خوداثرگذار برجامعه خواهند بود.   شادمانی از دیدگاه روانشناسی:شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زندگی خویش، این نوع واحدی از بیرون به فرد تحمیل نمی شود بلکه حالتی است درونی که از هیجانات مثبت تاثیر می پذیرد. . . .

برجام فقط قرار دادی است که ما آن را یدک می کشیم ------------بچه های مسجد نهور

حال چه از آن خارج شویم یا بمانیم هیچ ارزشی برای جامعه حهانی ندارد اگر بر جام ارزشی داشت مفهوم اجرایی و تعهد برای طرفین ایجاد می کرد برخی با کب کبه و ذوق عنوان می کنند ما از بر جام خارج میشویم خوب خارج شدن یا ماندن ما هیچ تاثیری بر طرفین ایجاد نمی کند این ما هستیم که خود را گر فتار مکر و فریب اروپا کر ده ایم و در چار چوب آن ذلت و خواری را بر خود و ملت تحمیل کر د  ه ایمابادی (روستا ) در سیستان ----نهور . . .

درک

در گذر لحظاتدر آنچه که شاید رویای زیستن باشدبا رگبرگی از نگاه به گذشتهو دیدی به آیندهبا تویی که در زندگی ، اجبار را اجبار راتحمیل دقایق کردیبا تویی که حضور کوتاه خود راحتی برای خودنادیده گرفتیبا تویی که واژه راجایگزین مفهوم نموده بودیبا تویی که انرژی حیات راصرف افکار پوچ گذشتگان نموده بودیبا تو چه بگویمبا تو از چه بگویمبا تو از این آنات سخت چه باید گفتو کاش درکی از زمان بودو کاش درکی از هدف زیستن بودشعری از فهیمه خراسانی . . .

تصفيه و استفاده مجدد از فاضلاب (سيد قسيـم) 20- گروه عطران- Was

با هدف تأمین نیازهای آموزشی قشر متخصص، نشر عطران با بیش از یک دهه سابقه برگزاری نشست­های علمی و دوره ­های تخصصی بین ­المللی، اقدام به بسط آثار علمی روز دنیا نمود و در ابتدا تهیه و نشر چند عنوان کتاب با موضوعات محیط زیست، مهندسی آب و فاضلاب و همچنین بهداشت ایمنی و محیط زیست (HSE) را در دستور کار قرار داد. در ادامه با توجه به علاقه­مندی نویسندگان جوان، انتشار کتابهای ادبی در دستور کار قرار گرفت. هم اکنون با همکاری مرکز مهندسی عطران، ترجم . . .

عوامل اثر گذار بر قيمت ساک دستي

عوامل اثر گذار بر قیمت ساک دستیساک دستی یکی از مهم ترین مومات است که هم برای حمل و نقل کالا ها و محصولات در کسب و کار های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هم به عنوان یک ابزار و وسیله تبلیغاتی قابلیت معرفی یک کسب و کار را به مشتریان دارد. به همین سبب استفاده از ساک دستی در بسیاری از مشاغل به عنوان یک امر همیشگی و رایج در آمده است. موضوعی که در خصوص ساک ها دستی دارای اهمیت بالایی است هزینه هایی است که برای تولید و چاپ آن به صاحبان مشاغ . . .

بیداری اسلامی ن

به نام خدای شنهای طبس


مطلبی دیگر در مورد نقش ن در تحولات اجتماعی است؛ در انقلابها، در همین
حرکت بیداری عظیم اسلامی. من به شما عرض کنم، اگر ن در حرکت اجتماعی یک
ملتی حضور نداشته باشند، آن حرکت به جائی نخواهد رسید، موفق نخواهد شد.(1)
اگر ن در یک حرکت حضور پیدا بکنند، یک حضور جدی و آگاهانه و از روی
بصیرت، آن حرکت به طور مضاعف پیشرفت خواهد کرد. در این حرکت عظیمِ بیداری
اسلامی، نقش ن، یک نقش بی بدیل است و باید ادامه پیدا کند. ن هست . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

ریچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور یا دیگر هیجانات مثبت یا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

جهان چو آبگینه‌ی شکسته‌ایست ، که سرو راست هم در او شکسته می‌نمایدت

 
امروز صبح ، بین ساعت هفت و ربع تا هفت و نیم ، اتفاقی تو بخشمون افتاد که چیزهای مهم و بزرگی به من فهموند ،که تغییرم داد ، من رو با یه مفهوم جدید و مهم آشنا کرد . درد آدم‌ها رو عوض میکنه . و نه فقط دردی که خودت کشیدی و لمسش کردی، گاهی دیدن رنج و درد آدم‌ها ، پیچاپیچ زندگی‌شون و عذابی که سرنوشت به اونها تحمیل کرده ، مثل چکشی به روح تو ضربه میزنه ، شکل اون رو تغییر میده ، و تو رو به آدم دیگه‌ای تبدیل میکنه ، آدمی شاید صبورتر، خوددارتر ، آروم‌تر و . . .

سمیرا صد و سه

امروز روز اول بود . تمام تلاشم رو کردم که بفهمم اولین نقطه اى رو که عصبى میشم و یکى از دلایل رو کشف کردم: نداشتن توان "نه" گفتن! + یه آشنایى داریم ما که اصلاً براش مهم نیست تو ناراحت میشى و دقیقاً همون کارایى رو انجام میده که تو رو ناراحت میکنه و هر چى جیغ و داد و فریاد کنى که تو رو خدا انجام نده و باز انجام میده و من آخرش خیلى عصبى میشم اما چون زورم بهش نمیرسه کارى نمیتونم بکنم حریمم رو داغون میکنه و میره .از رفتاراش خوشم نمیاد اما اون رفتارشو با قل . . .

غلبه بر کمال گرایی شغلی با ۴ استراتژی کاربردی و مؤثر

این روزها رقابت سنگینی برای  پیشرفت و کسب موفقیت در جریان است. همه می‌خواهند در حرفهٔ خود به بالاترین موقعیت‌ها برسند. اما گاهی‌اوقات، این اهداف بلندپروازانه استرس بسیار زیادی را به افراد تحمیل می‌کند. این استرس می‌تواند به کاهش کیفیت عملکرد فرد و حتی شکست او منجر شود. در این مقاله چهار روش ساده و مؤثر برای غلبه بر فشارهای ناشی از میل به کمال گرایی را معرفی می‌کنیم.
ادامه مطلب . . .

بنای سازمان ملل بر ابتذال و فساد

آوای سنت :آیا می‌دانید که سازمان ملل متحد چگونه ایجاد شد؟در خانه خانم سالی استانفورد آمریکایی که اصالتا یهودی بود و مشهورترین مرکز فساد را در سانفرانسیسکو اداره می‌کرد و مالک هتل بزرگی بود که برای همین کار بکار می‌گرفت.در سال ۱۹۴۵ میلادی، نمایندگانی از ۵۰ کشور در خانه او گرد هم آمدند و پس از نشست‌های پیاپی، منشور سازمان ملل متحد را ارائه کردند و آن را بر جهان تحمیل نمودند!! ادامه مطلب در سایت آوای سنت  . . .

روز جهانی ايمني بيمار

کارشناس مسئول ایمنی بیمار دانشگاه با اشاره به نامگذاری ۲۶ شهریور ماه ، با عنوان روز جهانی ایمنی بیمار، گفت: نحوه تامین ایمنی بیماران بستری در بیمارستان ها به یک نگرانی جهانی در حوزه بهداشت و سلامت تبدیل شده که همه ی مجموعه های بهداشتی درمانی را در کشورهای توسعه یافته و یا در حال توسعه تحت تأثیر قرار می دهد. وی بیان داشت : مطالعات مختلف و گزارشات سازمان جهانی بهداشت نشان داده اند که در سطح دنیا بطور متوسط ۱۰ درصد بیمارانی که در مراكز درمانی ب . . .

بنزین،تصمیم درست در زمان غلط

 
 
✍ مجید یونسیان، رومه‌نگار و تحلیلگر ی
 
 
 دولت در شرایطی تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفت که زمان و شرایط اجتماعی و ی مناسب چنین شوکی نبود و پیامدهایش گریبانگیر کل کشور خواهد شد. 
 
 همانطور که نسنجیده و بی‌برنامه دلار چهارهزار و دویست تومانی را به اقتصادی تحمیل کردند که همانند ماشین بی‌راننده‌ای در سراشیبی بود که نه ترمز درست و حسابی داشت و نه چشم‌انداز جاده‌ای هموار؛ نتیجه آن‌هم بر همگان روشن است.
 
ادامه مطلب . . .

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شیطون پرانرژی قهرمان تکواندو امجدیه وپونک زنجان استاد جلیل قلند

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شیطون پرانرژی قهرمانان تکواندو   امجدیه وپونک زنجان  استاد جلیل قلندریجمعه سوم آبان ماه 1398 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)