98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تحميل لعبة لودو ستار الاصلية

اولین کسی که با ابوبکر بیعت کرد، که بود؟

اولین کسی که با ابوبکر بیعت کرد،شیطان بود.
من هو أبو مرة من 7 سبعة احرف لعبة کلمة السر الجزء الجدید لغز قدیم مرحبا بکم فی موقع علمنی یسعدنا ان نقدم لکم اجابة سؤال من هو ابو مرة کلمة السر
والاجابة هی الشیطان. . . .

اطلاعیه ۹۸

اطلاعیه مهم:
به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی روز ۲۵ آبان عضویت در کتابخانه شهید ستار ابراهیمی رایگان می باشد. با در دست داشتن مدرک شناسایی، یک قطعه عکس و مبلغ ۱۰۰۰۰ ریال عضو برای عضویت به کتابخانه مراجعه فرمایید. . . .

نامه مادر ستار بهشتی گوهر عشقی به

خون فرزندم ستار را پیش پای "دوستی مردم ایران و مردم آمریکا" دفن می‌کنمگوهر عشقی مادر ستار بهشتی - بلاگر معترضی که زیر شکنجه در زندان کشته شد - در نامه ای به دونالد خواهان این شد که روز تولد فرزند او، یعنی اول شهریور به نام روز دوستی میان مردم ایران با مردم آمریکا» انتخاب شود. نامه خانم گوهر عشقی توسط انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر» به وزارت خارجه آمریکا ارسال شده است.متن نامه گوهر عشقی به رییس جمهور آمریکا به شرح زیر است: سلام می گویم ب . . .

انقلاب

از تفنگ سر پر شیر ممد تا غداره یعقوب پسر لیثاز قلم مانی و ستارتا کلام گلسرخیکتاب تاریخ پر شده از رنج ترانه رهاییاز صمد بهرنگی تا صادق هدایت از ماهی سیاه کوچولو تا بوف کور خانه دل مردم رستنی دو باره می خواهندباشد که دامان زاگرس و دستان بلندالبرز پر شود از آواز چلچله های عاشق باشد که از فراسوی خیال مردان و ن آریا منش با درفش غرورکاویانی سر برارند بر خاک این کهن دیار مادرم ایران رستنی دوباره می خواهد  . . .

بنام خدا

به امیدسلامتی اسوه اخلاق حاج سهراب میرزاییبه نام  آن  که از مابی نیاز استدر لطفش  به روی خلق باز استبه نام‌ آن که فضلش بیکران استمسلط  بر   زمین و  آسمان  استبه نام آن که نامش جاودانی استوجودش شور وحال زندگانی استبه نام‌  آن  که  دارد  فضل  بسیارشود  بر  قلب  هر غمدیده ای  یاربه نام آن که  ستار  العیوب استوجودش روشنی بخش قلوب  استبه نام  آن  که  پایان است و آغازشود  بر سرِّ ما چون  مَحرم   رازبه  نام آن  که القابش  زیاد استخلایق  را  هم . . .

سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال شد/بازگشت همدانی این بار در پست معاون اقتصادی

  داماد ناصر حجازی به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه استقلال با درخواست فرهاد مجیدی و بررسی شرایط سعید رمضانی را به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال انتخاب کردند. وی به جای ستار همدانی که از سمت خود استعفا کرده کار خود را آغاز خواهد کرد.
همچنین ستار همدانی بعد از استعفا از سرپرستی این تیم به عنوان معاون اقتصادی باشگاه استقلال انتخا . . .

مناجات شبانه

خدایای به مهربانی ات امید دارم که همان گونه که تا کنون عیب های مرا پوشانده ای و مرا زیر سایه رحمت و لطف بیکران خود حفظ کرده ای و هر آنچه از عزت و سربلندی که شایسته آن نبوده ام به من داده ای و مرا لبریز از روزی و نعمت خود قرار داده ای رهایم نکنی. اگر چه همواره بیم آنکه با پرده دری و ناسپاسی خود سایه لطف تو را کوتاه کنم رعشه بر اندامم می اندازد لکن امید به گذشت و عفوت آرامم می کند. خداوندگارا، مهربانا و آمرزگارا بار دیگر قلم عفو بر گناهان گذشته و آی . . .

جمع خوانی کتاب دختر شینا» در جمع بانوان عضو کتابخانه دکتر عباس حری

به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس، به همت کتابخانه عمومی دکتر عباس حری جلسه جمع خوانی کتاب دختر شینا» با حضور جمعی از بانوان عضو کتابخانه برگزار گردید.کتاب دختر شینا  روایت خاطرات قدم‌خیر محمدی کنعان، همسر شهید ستار ابراهیمی از شهدای برجسته استان همدان است که در عملیات والفجر ۸ به شهادت رسید و به قلم بهناز ضرابی‎زاده (۱۳۴۷) نگاشته شده است. این کتاب، به عنوان کتاب سال شانزدهمین دوره جایزه کتاب سال دفاع مقدس برگزیده شده است.گفتنی اس . . .

16.تیکه فیلم(کوبار)

+تو داری از عشق من سوء استفاده میکنی-سو استفاده؟؟   +بله,میدونی دوستت دارم,هر کاری میکنی لگد به عشق و احساساتم نزن;گاهی اوقات فکر میکنم بهزور خودتو میخوای از اعماق قلبم بکشی بیرون مثل نوزاد تو شکم مادر لگد میزنی به قلبم همیشه بهخودم میگم چرا؟؟چرا وقتی یکی خالصانه یکیو دوست داره عشقشون عادی میشه؟؟مثل اون نقاشییکه روی دیواره همیشه میگیم هست دیگه-پس ممکنه که یه روزی اون عشق از دلشون بیرون بره؟؟  +دعا میکنم هیچوقت کسی عاشق نشه;درد و لگد داره ل . . .

ممنوع

شادی وخنده وتفریح وخوشی ممنوع است
شورش وجنبش وخشم وخودکشی ممنوع است
عشق و دلبستگی و یارشدن ممنوع است
آگه و عاقل و بیدار شدن ممنوع است
زیریک سقف حضور زن ومردممنوع است
شکوه و شکایت وناله زدرد ممنوع است
گفتن ازآزادی وحق و حقوق ممنوع است
تهمت و نشراکاذیب و دروغ ممنوع است
حرفهای بد و بودار و درشت ممنوع است
شوخی فیزیکی و تی پا ومشت ممنوع است 
شعروموسیقی وآواز ن ممنوع است 
ابی و ستار و گلپا و بنان ممنوع است 
رقص و هرحرکت موزون بدن ممنوع است
دیدن . . .

فردا را چطور

دختری كه برای آخرین بار گریه كرد.الان رو تخت دراز كشیدم و دلم براش تنگ شده ، اون هم برا اینكه نشون بده نمخاد مزاحم من باشه بزق ا رو خاموش كرده صدای تلویزیون هم نمیاد من هنوز. لم تو سیب. مینی هست اگه نخورده برم خودم بخورم دلم می خواد فردا ساعت ٦:٣٠ بیدار بشم ، دوش بگیرم قبل اینكه برم حموم كتری و بزارم جوش بیاد یه لیوان شیر با یه لیوان چای قزص ویتامین موهامو بخورم بعدش لباس بپوشم برم پی كارم برم مترو اونجا برا استخدام آموزش و پرورش ذرس بخونم تا بر . . .

\معبود من ،ميپرستمت \

  سحرگاهی که دل به معبود داده باشی  ارامشی بی بدیل نصیب تو و دلت میشود  که انگار هیچ غمی از ازل نبوده و نیست و تا ابد هم نخواهد بود ،   خدای مهربانم ،  حالا وقتی مثل کودکی ام  با نام مهربان صدایت میکنم،تفاوت  دارد ،  زیرا حالا با یقین کامل و اگاهانه به مهربانیت اینگونه صدایت میزنم ؛  مهربان خدای من ، عفو کن مرا بخاطر غفلتم بخاطر بی ادبی ام ،  بنده ات ناسپاسی کرد و تو باز هوایش را داشته ای !  بنده ات سر کشی کرد و تو دست . . .

آبرو

وحشتناک حالم بدهرسما آبروم به یه مو بندهخیلی دارم سوتی میدمخیلی دارم گند کاری میکنمو واقعا خدا لحظه آخر زندگیمو نجات دادخودم حقیر ترینمحقیر ترین.لحظه آخر فقط خدا جوری جلومو گرفت که جوری آبروم نره که برم خودکشی کنم.ولی باز الان میترسمخدایاهمین یه ذره هم نذار آبروم برهخدایا روز به روز بیشتر دارم تو گناه غرق میشمولی خب چیکار کنم عاخههههمگه نمیبینی ضجه زدنامو؟مگه نمیبینی که میخوام سالم باشم؟مگه نمیبینی که نمیشه؟خب من چه خاکی به سرم بریزم . . .

یهودی منوهین

موسیقی از هرج‌ومرج نظم می‌آفریند: چون ریتم بر چیزهای ناهمگرا همسانی تحمیل می‌کند، ملودی بر چیزهای گسیخته پیوستگی تحمیل می‌کند و هارمونی بر چیزهای ناسازگار، هماهنگی.یهودی منوهین . . .

پول کثيف

اگر توی دنیا پول داشته باشی( افتخار، اعتبار، شرف، ناموس و همه چیز داری) . عزیزه بی جهت می شی، میهن پرست و باهوش هستی،          ازخوبیهات می گند و همه كار هم برایت می كنند. پول ستار العیوبه. اگر پول ی بود می توانی حلالش كنی و از شیر مادر حلالترش کنی و برای آن دنیا هم نماز و روزه و حج را می شه خرید. این دنیا و آن دنیا را هم داری، حتی پولت كه زیاد شد آن وقت اجازه داری بری خونه ی خدا را هم زیارت بكنی. همه جا جاته و همه ازت حساب می برند و بالای . . .

تشویقی های صادر شده

همکارانی که در سال تحصیلی 97_98 در فراخوان های گروه( مقاله هوش، تجربیات برتر کلاسی، درس پژوهی، نظارت بالینی و.) شرکت نموده اند و حائز رتبه شده اند، تقدیر نامه های استانی آنها به اداره ی محل خدمت ایشان ارسال شده است. لطفا پیگیری نمایند.بیژن خدایاری  ناحیه3سوسن خسروی ناحیه 3سمیرا قیطرانی ناحیه 3فائزه ممشلی سرپل ذهابپگاه فرزام فر ناحیه 3شهناز همراه دوست گیلان غربشاهپور کوهکن ناحیه 3مسعود ناصری سرپل ذهاباعظم اقبالی ناحیه3فیروزه عظیمی کنگاوررضا . . .

هوپ و بیماران در هفته ای که گذشت. (١٧)

١- مریض یکی از خانم دکترها نیومده بود و کار من هم تموم شده بود. این شد که خانم دکتره خوابید زیر دستم و دو تا از دندون هاش رو ترمیم کردم. اولین باری بود دست به دندون دندونپزشک می زدم. در این زمان بود که کلینیکی که از صبح خلوت بود، شلوغ شد و هی مریض بود که میومد می دید دست دو تا دکتر بنده! یاد اون نقلی افتادم که آرایشگرا وقتی بیکار بشن واسه هم بند می اندازن یا چیزی توی همین مایه ها!
٢- توی اندو( عصب کشی) هیچی به اندازه ی پیدا کردن کانالی که پیدا نمی شه، . . .

گاهِ ناچیزیِ مرگ

یادم نیست چه کسی گفت جمله های اول هر فصل را که می خوانی، پس از پایان فصل، دوباره بخوان.گاه ناچیزی مرگ را یک بار باید به خاطر شیخ محیی الدین عربی بخوانی و یک بار به خاطر بدر. و هر دوبار عبارت های ابتدای هر فصل را در پایان، یک بار دیگر مرور کنی. انگار همه چیز را در مقابل چشمانت محکم کاری می کند. خیلی وقت ها کتاب هایی را می خوانم و تمام می شوند. اما خیلی وقت ها هم یک نفر از کتاب با من باقی می ماند. پانزده سال پیش از کلیدر ستار با من ماند و امروز بدر.روزی . . .

نقش شویی

نوشته اید: مهمترین نقش همسر نقش خاص شویی اوست که در کنار عاطفه و مهربانی و با کمک هم تشکیل خانواده را میدهندآیا واقعا مهمترین نقش همسر نقش خاص شویی اوست؟آیا این تعبیر مفهوم دیگری را ناخودآگاه ایجاد نمی کند که "پس ازدواج می کنیم برای نقش خاص شویی" که از آن فقط در ذهن خواننده ی نیاز جنسی تعبیر می شودآیا غیر از اینه که زن و مرد روحی و احساسی مکمل هم هستن؟ چه نقشی بالا تر از مکمل بودن و بال بودن برای پرواز به سمت خدا؟البته جز این نی . . .

آن روی نفوذ

 
آن روی دیگر ‎#نفوذ عموما ‎#تحمیل به بزرگان و یا ‎#خطای_محاسباتی آنان بوده و به ندرت عنصر نفوذی با نبوغ فردی از نردبان قدرت بالا رفته. نوعا یا ‎#شبکه پشتیبان، نفوذ و صعود را هموار کرده و یا حمایت ناشی از خطا یا خیانت بزرگان مؤثر افتاده.به نام فتنه‌سازان زیر و حامیان‌شان توجه کنید:
#بازرگان از جانب شهیدان مطهری و بهشتی به امام توصیه و تحمیل شد.
#بنی‌صدر با دستور امام مبنی‌بر عدم ورود ون به انتخابات، یکه‌تاز میدان شد و حمایت جامعه روح . . .

بررسي موزه پدي کده ماي( موزه برنج!)

بررسی موزه پدی کده مای( موزه برنج!)چقدر از برنج مصرفی خود آگاهی داریم؟ما می دانیم که قطعاً نمی توانیم بدون برنج غذا میل کنیم. اما چه نوع برنج مصرف می کنیم؟ موزه Kedah Paddy همین امر را نشان می دهد و با ساختار منحصر به فرد و نقاشی های زیبایش فرصتی مغتنم برای گردشگران ایجاد می کند.تورهای بیشترموقعیت جغرافیایی موزه پادی کدهموزه پادی کده درگانانگ کریانگ واقع شده است که  فقط 8.84 کیلومتر با برج الور ستار فاصله دارد. این موزه در واقع در منطقه ای ساخته . . .

دعای طلب فرزند

 دعای طلب فرزند:در حلیه المتقین مذکور است اگر زنی بچه دار نمی شود باید بر نگین فیروزه این آیه را نقش کند و در نیمه شب با طهارت و خلوص نیت این آیه را بخواند و اول و آخرش 11 مرتبه صلوات بفرستد و تا 40 روز به این عمل مداومت کند.این عمل بسیار مجرب است .و آیه این است:(( ((رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین)) دعای بچه دار شدن:از شیخ بهایی منقول است که به جهت حاملگی ن این آیه را به حروف مقطعه یعنی جدا جدا ، مثلا سحورا رو بنویسند س ح و را ) نویسد و بر پهلوی ز . . .

ترانه های عربی و هفته وحدت مبارک باد

و هفته وحدت بر تمامی مردم ایران مبارک باد
تاریخ:۱۹/۸/۱۳۹۸
نویسنده: مهدی حمیدی
تحمیل اغنیة انا اهوازی و نشید الوحده


تحمیل اغنیه انا اهوازی
نشید الوحده
المخرج: حسن نصر
موئسسه نصر الفنون . . .

سوپر امریکایی google

.فیلم آپارات فیلم های وحشتناک در حال بارگیری. - جسی google سوپرامریکایی google شاهکار ایران خودروبرای دانلود کلیک کنیدسوپرامریکایی google سوپرامریکایی google play دانلود آخرین ورژن و سوپرامریکایی google play تحمیل اخر اصدار و سوپرامریکایی google play تحمیل للموبایل و . سوپرامریکای - جستجوی google, سوپرامریکایی سوپر ۸ (به انگلیسی: Super 8) فیلمی علمی-تخیلی و مهیج به نویسندگی و کارگردانی جی. فیلم های سوپری| ایرانی|فیلم سوپر|عکس . دانلود فیلم سوپ . . .

شادمانی

شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زندگی خویش، این نوع واحدی از بیرون به فرد تحمیل نمی شود بلکه حالتی است درونی که از هیجانات مثبت تأثیر می پذیرد . . .

1161

"مج" یه آدم کولی، زبون نفهم، دهاتی، تازه به دوران رسیده، عقده ای، غربتی، بدبخت و فقیر از لحاظ فکری و سطح شعور و فرهنگ و شدیدا تحمیل گرا بود!!نام بُرده با مدرک تحصیلات دکترا در بهترین دانشگاه، این گونه بود! . . .

مهندسی ارزش (VE)

مهندسی ارزش (Value Engineering) رویکردی است خلاق ، سازمان یافته وکارکردگرا با هدف از میان برداشتن تحمیل هزینه های غیرضروری می باشد بدون آنکه به کارکردهای اصلی طرح آسیبی وارد گردد. . . .

5

دردی هست که مرا لال کرده
دردی که سال‌هاست به خود تحمیل کرده ام
میگفت بزرگترین تاریخ
آه که اندازه ی من به من ظلم نکرده است
ظلمت نفسی
خدارا داد من بستان از من
داد من بستان از من
که روزگار به سرعت برمن می‌گذرد و من مغبون از پیشم
#پ_ن:
انی کنت من الظالمین.
#م. . . .

بنزین ما را با خود به کجا خواهد برد؟

سرانجام واقعیات اقتصاد خود را بر ت های قیمتی گذشته تحمیل کرد و بنزین، گران و نیز سهمیه بندی شد. در این ارتباط می توانید سوالات خود را برای اینجانب در تلگرام ارسال فرمایید. خود را متعهد می دانم تا با صداقت و به دور از ی بازی های معمول پاسخ ها را خدمت شما عزیزان تقدیم کنم. و اکنون پاسخ به چند سوال: . . .

تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

 صبح از رویای شیرینت پا میشی و میبینی زندگیو که بهت تحمیل شده میبینی که همه چیو از دست دادی خودت موندی خودت رویای های قشنگت فقط ذهنتن مثلا از مردمک چشمای تو که بهشون زل زدم می رسم به اتاق تاریکم بیدار شدم و یادم میاد چیزی که سرم اومده من موندم و دنیایی که ویران شده من همه چیزو از دست دادم این جهنم زندگیمه . . .

تحمیل عقاید

همیشه آز آدم های خشک مقدس می ترسیدم. افکار و عقایدشون ترسناکه ولی بدتر از اونا تحمیل عقایدشون به دیگرانههیچوقت حتی فکرشم نمیکردم که وارد یه همچین خانواده ای بشم. نمیدونم مصلحت خدا چیه اما تحملش واسه من خیلی سختهزمانی که میبینم چشمشو میبنده و با هرکسی هرجوری دلش بخواد حرف میزنه، زمانی که از دین و قرآن و زکات و خمس و نماز و روضه و . واسه دیگران میگه، به حدی از آینده خودم نگران میشم که نمیدونم دیگه چه جوری ادامه بدمفکرشو نمیکردم یه جوون 27-8 ساله . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

یچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.
مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور یا دیگر هیجانات مثبت یا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.
شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

ریچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای یافتنش نیاز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور یا دیگر هیجانات مثبت یا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

۲/ رهبر انقلاب:

این حرف را که هدف آمریکا از مذاکره، تحمیل است قبلاً بنده میگفتم اما آنها اینقدر گستاخ شده اند که امروز این واقعیت را خودشان هم به زبان می آورند/ مقصود اینها از مذاکره این است که یک چیزی بگویند، شما آن را قبول کنید. خیلی خب، بروند با آن کسانی که به عنوان گاو شیرده آنها عمل میکنند، همینطور مذاکره کنند. اما جمهوری اسلامی، جمهوری مؤمنین است، جمهوری مسلمین لله است، جمهوری عزت است. . . .

حصارهای دیوار

و این دریغو این حسرتو این دلتنگیو این فاصلهو این هجرانو این آوای اندروندر ثانیه به ثانیه ی لحظاتی که زندگی می کنیکمرنگ نیستوقتی اعدادی از سن به تو یادآور می شوندکه بهار و پاییز را پشت سر گذاشته اییو نگاه به گذشتهآینده را برایت هموار نمی کنداجبار و تحمیل را در لای لای دقایق به تو می فهماندکه در انتخاب مسیر زیستن همحصارهای دیوارقلب کوچکت را مچاله کردهشعری از فهیمه خراسانی . . .

از مقامات تبتل

و تو حتما مقاومت در هم شکسته ام را می بینی
و از راز اشک من با خبری
و تو می دانی که چرا و چگونه تمایلات من تغییر می کند
چگونه از مردم می رمم
و به کنج نهانی کشیده می شوم
و خلوت را بیش از پیش دوست می دارم
حالا اگر کسی مرا به گوشه نشینی سوق دهد یا در خانه ماندن را بر من تحمیل کند، طغیان نخواهم کردلج نخواهم کرد
لبخند می زنم و می گویم: از خدایم است.
دیگر مدام به این فکر نمی کنم که حق من چیست
من وظایفی دارم
که تو مرا ذره ذره با آنها راضی می کنی
و من آرام آر . . .

جهان سومی

سر صحبتم با اون مسؤلیه که حتی اگه بنزین بشه لیتری صدهزارتومنم باز با اون حقوق 300/400 میلیونیش در هرماه براش چیز خاصی نیس چون با پولی که هرماه به حسابش واریز میشه براش فرقی نمیکنه بنزین هزارتومن باش یا صدهزارتومن!
واقع سران یک کشور که ب قول خودشون الان چرخاننده یک کشور هسن این درک و فهم رو ندارن که بعد از اینهمه بدبختی و فشاری که روی مردم هست نباید فشار بیشتری تحمیل شه!
و بدتر از اون قطعی اینترنتی که همه بهش نیاز دارن. . . .

اصول دفاع غیرعامل

اصول دفاع غیرعامل، مجموعه اقدامات بنیادی و زیربنایی است که در صورت به کارگیری می ‌ توان به اهداف پدافند غیرعامل از قبیل، تقلیل خسارات و صدمات، کاهش قابلیت و توانایی سامانه ‌ های شناسایی و آشکارساز، هدف ‌ یابی و دقت هدف ‌ گیری تسلیحات آفندی دشمن و تحمیل هزینه بیشتر به وی نایل گردید. این اصول عبارتند از:  . . .

دانلود سریال ستایش 3

دانلود سریال ستایش فصل 3 (سوم ) با حجم کم و کیفیت 1080p , 720p
دانلود سریال ایرانی ستایش فصل سوم با لینک مستقیم و رایگان
تماشای آنلاین سریال ستایش فصل سوم »
 
خلاصه فصل سوم ستایش :
فصل سوم ستایش ادامه ی دو فصل قبل است و اتفاقاتی که برای او و فرزندانش رخ میدهد و در این فصل اینطور اتفاقا میفتد که دعوایی که بین او و پدرشوهرش بوده است از بین میرود و دیگر هیچ مانعی بین آنها نیست و همه چیز درست میشود
بازیگران سریال ستایش فصل 3 :
داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، . . .

من دریا هم برم باید یه دبه آب با خودم ببرم؟

چقدر تعریف کردن قضیه نویز‌، بد بود :)) کلا کشور به هم ریخت.
منو بگو می‌خواستم تازه ماجرای آشنایی و ازدواجم با همسر رو بنویسما  
داشتیم اقدام می‌کردیم واسه کارای عروسی و اینا که با این وضع، اصلا قیمت‌ها قابل پیش‌بینی نیستن و فعلا دست نگه داشتیم. 
چه خوشحالم این‌همه ستاره‌ی روشن توی وبلاگستان می‌بینم، این اعتراضات و قطعی اینترنت و تحمیل اینترنت داخلی هر چی که بد بود و تلخ، اما این قسمتش که همه برگشتن اینجا خیلی شیرینه :) . . .

دفاع مقدس

با پیروزی انقلاب اسلامی، اختلافات ایران و عراق شدت گرفت. بحرانی که در گذشته توسط دو ابرقدرت وقت مهار می‌شد، به بحرانی تبدیل شد که یک طرف آن کشور انقلابی ایران و طرف دیگر دو قطب جهانی قرار گرفته بودند. به عبارت دیگر، انگیزه آغازگران جنگ علیه ایران، ترکیبی از دو انگیزه منطقه‌ای و جهانی بود؛ جنگی رژیم بعث عراق در آخرین روزهای شهریور 1359 به ایران تحمیل کرد و هشت سال به طول انجامید. . . .

عشق اداری!

احتمالا در مورد عشقِ الهی چیزی می دونید. امروز می خوام از عشقِ اداری براتون بنویسم!
همونجوری که از اسمش مشخصه در عشقِ اداری، عاشق شمایید و معشوق همکار میز کناری یا نهایتا اتاق بغلی شما. اداره هم، محیط زیست این عشقه. روش عاشق شدن خیلی ساده ست و نیازی به توضیح اضافی نداره. یا با کَل کَل شروع میشه یا با جُک گفتن و شوخی های عموما خیلی لوس. توجیه این نوع عشق هم اینه که از بیست و چهار ساعتِ شبانه روز کلا دو ساعت زن خودتون رو می بینید و ده ساعت همکارتون . . .

۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

روز جهانى مربى به تمام اساتید زحمتكش، دلسوز و عاشق تكواندو ایران زمین تهنیت و مبارك باد. یاد و خاطره اساتیدى كه دیگر در بین ما نیستند گرامی باد و روحشان شاد.۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)