98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تحمیل لطیمه یا خیمات

یهودی منوهین

موسیقی از هرج‌ومرج نظم می‌آفریند: چون ریتم بر چیزهای ناهمگرا همسانی تحميل می‌کند، ملودی بر چیزهای گسیخته پیوستگی تحميل می‌کند و هارمونی بر چیزهای ناسازگار، هماهنگی.یهودی منوهین . . .

آن روی نفوذ

 
آن روی دیگر ‎#نفوذ عموما ‎#تحميل به بزرگان و يا ‎#خطای_محاسباتی آنان بوده و به ندرت عنصر نفوذی با نبوغ فردی از نردبان قدرت بالا رفته. نوعا يا ‎#شبکه پشتیبان، نفوذ و صعود را هموار کرده و يا حمایت ناشی از خطا يا خيانت بزرگان مؤثر افتاده.به نام فتنه‌سازان زیر و حاميان‌شان توجه کنید:
#بازرگان از جانب شهیدان مطهری و بهشتی به امام توصیه و تحميل شد.
#بنی‌صدر با دستور امام مبنی‌بر عدم ورود ون به انتخابات، یکه‌تاز میدان شد و حمایت جامعه روح . . .

ترانه های عربی و هفته وحدت مبارک باد

و هفته وحدت بر تمامی مردم ایران مبارک باد
تاریخ:۱۹/۸/۱۳۹۸
نویسنده: مهدی حمیدی
تحميل اغنیة انا اهوازی و نشید الوحده


تحميل اغنیه انا اهوازی
نشید الوحده
المخرج: حسن نصر
موئسسه نصر الفنون . . .

سوپر امریکایی google

.فیلم آپارات فیلم های وحشتناک در حال بارگیری. - جسی google سوپرامریکایی google شاهکار ایران خودروبرای دانلود کلیک کنیدسوپرامریکایی google سوپرامریکایی google play دانلود آخرین ورژن و سوپرامریکایی google play تحميل اخر اصدار و سوپرامریکایی google play تحميل للموبایل و . سوپرامریکای - جستجوی google, سوپرامریکایی سوپر ۸ (به انگلیسی: Super 8) فیلمی علمی-تخیلی و مهیج به نویسندگی و کارگردانی جی. فیلم های سوپری| ایرانی|فیلم سوپر|عکس . دانلود فیلم سوپ . . .

شادمانی

شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زندگی خویش، این نوع واحدی از بیرون به فرد تحميل نمی شود بلکه حالتی است درونی که از هیجانات مثبت تأثیر می پذیرد . . .

1161

"مج" یه آدم کولی، زبون نفهم، دهاتی، تازه به دوران رسیده، عقده ای، غربتی، بدبخت و فقیر از لحاظ فکری و سطح شعور و فرهنگ و شدیدا تحميل گرا بود!!نام بُرده با مدرک تحصیلات دکترا در بهترین دانشگاه، این گونه بود! . . .

مهندسی ارزش (VE)

مهندسی ارزش (Value Engineering) رویکردی است خلاق ، سازمان يافته وکارکردگرا با هدف از ميان برداشتن تحميل هزینه های غیرضروری می باشد بدون آنکه به کارکردهای اصلی طرح آسیبی وارد گردد. . . .

5

دردی هست که مرا لال کرده
دردی که سال‌هاست به خود تحميل کرده ام
میگفت بزرگترین تاریخ
آه که اندازه ی من به من ظلم نکرده است
ظلمت نفسی
خدارا داد من بستان از من
داد من بستان از من
که روزگار به سرعت برمن می‌گذرد و من مغبون از پیشم
#پ_ن:
انی کنت من الظالمین.
#م. . . .

بنزین ما را با خود به کجا خواهد برد؟

سرانجام واقعيات اقتصاد خود را بر سياست های قیمتی گذشته تحميل کرد و بنزین، گران و نیز سهمیه بندی شد. در این ارتباط می توانید سوالات خود را برای اینجانب در تلگرام ارسال فرمایید. خود را متعهد می دانم تا با صداقت و به دور از سياسی بازی های معمول پاسخ ها را خدمت شما عزیزان تقدیم کنم. و اکنون پاسخ به چند سوال: . . .

تا جنون فاصله ای نیست از اینجا که منم

 صبح از رويای شیرینت پا میشی و میبینی زندگیو که بهت تحميل شده میبینی که همه چیو از دست دادی خودت موندی خودت رويای های قشنگت فقط ذهنتن مثلا از مردمک چشمای تو که بهشون زل زدم می رسم به اتاق تاریکم بیدار شدم و يادم مياد چیزی که سرم اومده من موندم و دنيایی که ویران شده من همه چیزو از دست دادم این جهنم زندگیمه . . .

تحمیل عقاید

همیشه آز آدم های خشک مقدس می ترسیدم. افکار و عقایدشون ترسناکه ولی بدتر از اونا تحميل عقایدشون به دیگرانههیچوقت حتی فکرشم نمیکردم که وارد یه همچین خانواده ای بشم. نمیدونم مصلحت خدا چیه اما تحملش واسه من خیلی سختهزمانی که میبینم چشمشو میبنده و با هرکسی هرجوری دلش بخواد حرف میزنه، زمانی که از دین و قرآن و زکات و خمس و نماز و روضه و . واسه دیگران میگه، به حدی از آینده خودم نگران میشم که نمیدونم دیگه چه جوری ادامه بدمفکرشو نمیکردم یه جوون 27-8 ساله . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

ریچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

یچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.
مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.
شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

۲/ رهبر انقلاب:

این حرف را که هدف آمریکا از مذاکره، تحميل است قبلاً بنده میگفتم اما آنها اینقدر گستاخ شده اند که امروز این واقعیت را خودشان هم به زبان می آورند/ مقصود اینها از مذاکره این است که یک چیزی بگویند، شما آن را قبول کنید. خیلی خب، بروند با آن کسانی که به عنوان گاو شیرده آنها عمل میکنند، همینطور مذاکره کنند. اما جمهوری اسلامی، جمهوری مؤمنین است، جمهوری مسلمین لله است، جمهوری عزت است. . . .

حصارهای دیوار

و این دریغو این حسرتو این دلتنگیو این فاصلهو این هجرانو این آوای اندروندر ثانیه به ثانیه ی لحظاتی که زندگی می کنیکمرنگ نیستوقتی اعدادی از سن به تو يادآور می شوندکه بهار و پاییز را پشت سر گذاشته اییو نگاه به گذشتهآینده را برایت هموار نمی کنداجبار و تحميل را در لای لای دقایق به تو می فهماندکه در انتخاب مسیر زیستن همحصارهای دیوارقلب کوچکت را مچاله کردهشعری از فهیمه خراسانی . . .

از مقامات تبتل

و تو حتما مقاومت در هم شکسته ام را می بینی
و از راز اشک من با خبری
و تو می دانی که چرا و چگونه تمایلات من تغییر می کند
چگونه از مردم می رمم
و به کنج نهانی کشیده می شوم
و خلوت را بیش از پیش دوست می دارم
حالا اگر کسی مرا به گوشه نشینی سوق دهد يا در خانه ماندن را بر من تحميل کند، طغيان نخواهم کردلج نخواهم کرد
لبخند می زنم و می گویم: از خدایم است.
دیگر مدام به این فکر نمی کنم که حق من چیست
من وظایفی دارم
که تو مرا ذره ذره با آنها راضی می کنی
و من آرام آر . . .

جهان سومی

سر صحبتم با اون مسؤلیه که حتی اگه بنزین بشه لیتری صدهزارتومنم باز با اون حقوق 300/400 میلیونیش در هرماه براش چیز خاصی نیس چون با پولی که هرماه به حسابش واریز میشه براش فرقی نمیکنه بنزین هزارتومن باش يا صدهزارتومن!
واقع سران یک کشور که ب قول خودشون الان چرخاننده یک کشور هسن این درک و فهم رو ندارن که بعد از اینهمه بدبختی و فشاری که روی مردم هست نباید فشار بیشتری تحميل شه!
و بدتر از اون قطعی اینترنتی که همه بهش نياز دارن. . . .

اصول دفاع غیرعامل

اصول دفاع غیرعامل، مجموعه اقدامات بنيادی و زیربنایی است که در صورت به کارگیری می ‌ توان به اهداف پدافند غیرعامل از قبیل، تقلیل خسارات و صدمات، کاهش قابلیت و توانایی سامانه ‌ های شناسایی و آشکارساز، هدف ‌ يابی و دقت هدف ‌ گیری تسلیحات آفندی دشمن و تحميل هزینه بیشتر به وی نایل گردید. این اصول عبارتند از:  . . .

من دریا هم برم باید یه دبه آب با خودم ببرم؟

چقدر تعریف کردن قضیه نویز‌، بد بود :)) کلا کشور به هم ریخت.
منو بگو می‌خواستم تازه ماجرای آشنایی و ازدواجم با همسر رو بنویسما  
داشتیم اقدام می‌کردیم واسه کارای عروسی و اینا که با این وضع، اصلا قیمت‌ها قابل پیش‌بینی نیستن و فعلا دست نگه داشتیم. 
چه خوشحالم این‌همه ستاره‌ی روشن توی وبلاگستان می‌بینم، این اعتراضات و قطعی اینترنت و تحميل اینترنت داخلی هر چی که بد بود و تلخ، اما این قسمتش که همه برگشتن اینجا خیلی شیرینه :) . . .

دفاع مقدس

با پیروزی انقلاب اسلامی، اختلافات ایران و عراق شدت گرفت. بحرانی که در گذشته توسط دو ابرقدرت وقت مهار می‌شد، به بحرانی تبدیل شد که یک طرف آن کشور انقلابی ایران و طرف دیگر دو قطب جهانی قرار گرفته بودند. به عبارت دیگر، انگیزه آغازگران جنگ علیه ایران، ترکیبی از دو انگیزه منطقه‌ای و جهانی بود؛ جنگی رژیم بعث عراق در آخرین روزهای شهریور 1359 به ایران تحميل کرد و هشت سال به طول انجامید. . . .

ایجاد نشاط و شادابی یکی از موثرترین راه ها برای افزایش بهداشت روانی در جامعه است. اگر در مدرسه شوق زندگی  کردن بوجود آید خود به خوداثرگذار برجامعه خواهند بود.   شادمانی از دیدگاه روانشناسی:شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زندگی خویش، این نوع واحدی از بیرون به فرد تحميل نمی شود بلکه حالتی است درونی که از هیجانات مثبت تاثیر می پذیرد. . . .

برجام فقط قرار دادی است که ما آن را یدک می کشیم ------------بچه های مسجد نهور

حال چه از آن خارج شویم يا بمانیم هیچ ارزشی برای جامعه حهانی ندارد اگر بر جام ارزشی داشت مفهوم اجرایی و تعهد برای طرفین ایجاد می کرد برخی با کب کبه و ذوق عنوان می کنند ما از بر جام خارج میشویم خوب خارج شدن يا ماندن ما هیچ تاثیری بر طرفین ایجاد نمی کند این ما هستیم که خود را گر فتار مکر و فریب اروپا کر ده ایم و در چار چوب آن ذلت و خواری را بر خود و ملت تحميل کر د  ه ایمابادی (روستا ) در سیستان ----نهور . . .

درک

در گذر لحظاتدر آنچه که شاید رويای زیستن باشدبا رگبرگی از نگاه به گذشتهو دیدی به آیندهبا تویی که در زندگی ، اجبار را اجبار راتحميل دقایق کردیبا تویی که حضور کوتاه خود راحتی برای خودنادیده گرفتیبا تویی که واژه راجایگزین مفهوم نموده بودیبا تویی که انرژی حيات راصرف افکار پوچ گذشتگان نموده بودیبا تو چه بگویمبا تو از چه بگویمبا تو از این آنات سخت چه باید گفتو کاش درکی از زمان بودو کاش درکی از هدف زیستن بودشعری از فهیمه خراسانی . . .

عوامل اثر گذار بر قيمت ساک دستي

عوامل اثر گذار بر قیمت ساک دستیساک دستی یکی از مهم ترین مومات است که هم برای حمل و نقل کالا ها و محصولات در کسب و کار های مختلف می تواند مورد استفاده قرار گیرد و هم به عنوان یک ابزار و وسیله تبلیغاتی قابلیت معرفی یک کسب و کار را به مشتريان دارد. به همین سبب استفاده از ساک دستی در بسياری از مشاغل به عنوان یک امر همیشگی و رایج در آمده است. موضوعی که در خصوص ساک ها دستی دارای اهمیت بالایی است هزینه هایی است که برای تولید و چاپ آن به صاحبان مشاغ . . .

شادي از ديدگاه روانشناسي

ریچارد كارسون معتقد است كه شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش كه می توانید همیشه تجربه اش كنید و با آن زندگی كنید و نه چیزی كه برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یك احساس است.مایكل ارگایل معتقد است كه شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

بیداری اسلامی ن

به نام خدای شنهای طبس


مطلبی دیگر در مورد نقش ن در تحولات اجتماعی است؛ در انقلابها، در همین
حرکت بیداری عظیم اسلامی. من به شما عرض کنم، اگر ن در حرکت اجتماعی یک
ملتی حضور نداشته باشند، آن حرکت به جائی نخواهد رسید، موفق نخواهد شد.(1)
اگر ن در یک حرکت حضور پیدا بکنند، یک حضور جدی و آگاهانه و از روی
بصیرت، آن حرکت به طور مضاعف پیشرفت خواهد کرد. در این حرکت عظیمِ بیداری
اسلامی، نقش ن، یک نقش بی بدیل است و باید ادامه پیدا کند. ن هست . . .

جهان چو آبگینه‌ی شکسته‌ایست ، که سرو راست هم در او شکسته می‌نمایدت

 
امروز صبح ، بین ساعت هفت و ربع تا هفت و نیم ، اتفاقی تو بخشمون افتاد که چیزهای مهم و بزرگی به من فهموند ،که تغییرم داد ، من رو با یه مفهوم جدید و مهم آشنا کرد . درد آدم‌ها رو عوض میکنه . و نه فقط دردی که خودت کشیدی و لمسش کردی، گاهی دیدن رنج و درد آدم‌ها ، پیچاپیچ زندگی‌شون و عذابی که سرنوشت به اونها تحميل کرده ، مثل چکشی به روح تو ضربه میزنه ، شکل اون رو تغییر میده ، و تو رو به آدم دیگه‌ای تبدیل میکنه ، آدمی شاید صبورتر، خوددارتر ، آروم‌تر و . . .

سمیرا صد و سه

امروز روز اول بود . تمام تلاشم رو کردم که بفهمم اولین نقطه اى رو که عصبى میشم و یکى از دلایل رو کشف کردم: نداشتن توان "نه" گفتن! + یه آشنایى داریم ما که اصلاً براش مهم نیست تو ناراحت میشى و دقیقاً همون کارایى رو انجام میده که تو رو ناراحت میکنه و هر چى جیغ و داد و فرياد کنى که تو رو خدا انجام نده و باز انجام میده و من آخرش خیلى عصبى میشم اما چون زورم بهش نمیرسه کارى نمیتونم بکنم حریمم رو داغون میکنه و میره .از رفتاراش خوشم نمياد اما اون رفتارشو با قل . . .

روز جهانی ايمني بيمار

کارشناس مسئول ایمنی بیمار دانشگاه با اشاره به نامگذاری ۲۶ شهریور ماه ، با عنوان روز جهانی ایمنی بیمار، گفت: نحوه تامین ایمنی بیماران بستری در بیمارستان ها به یک نگرانی جهانی در حوزه بهداشت و سلامت تبدیل شده که همه ی مجموعه های بهداشتی درمانی را در کشورهای توسعه يافته و يا در حال توسعه تحت تأثیر قرار می دهد. وی بيان داشت : مطالعات مختلف و گزارشات سازمان جهانی بهداشت نشان داده اند که در سطح دنيا بطور متوسط ۱۰ درصد بیمارانی که در مراكز درمانی ب . . .

غلبه بر کمال گرایی شغلی با ۴ استراتژی کاربردی و مؤثر

این روزها رقابت سنگینی برای  پیشرفت و کسب موفقیت در جريان است. همه می‌خواهند در حرفهٔ خود به بالاترین موقعیت‌ها برسند. اما گاهی‌اوقات، این اهداف بلندپروازانه استرس بسيار زيادی را به افراد تحميل می‌کند. این استرس می‌تواند به کاهش کیفیت عملکرد فرد و حتی شکست او منجر شود. در این مقاله چهار روش ساده و مؤثر برای غلبه بر فشارهای ناشی از میل به کمال گرایی را معرفی می‌کنیم.
ادامه مطلب . . .

بنای سازمان ملل بر ابتذال و فساد

آوای سنت :آيا می‌دانید که سازمان ملل متحد چگونه ایجاد شد؟در خانه خانم سالی استانفورد آمریکایی که اصالتا یهودی بود و مشهورترین مرکز فساد را در سانفرانسیسکو اداره می‌کرد و مالک هتل بزرگی بود که برای همین کار بکار می‌گرفت.در سال ۱۹۴۵ میلادی، نمایندگانی از ۵۰ کشور در خانه او گرد هم آمدند و پس از نشست‌های پياپی، منشور سازمان ملل متحد را ارائه کردند و آن را بر جهان تحميل نمودند!! ادامه مطلب در سایت آوای سنت  . . .

بنزین،تصمیم درست در زمان غلط

 
 
✍ مجید یونسيان، رومه‌نگار و تحلیلگر سياسی
 
 
 دولت در شرایطی تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفت که زمان و شرایط اجتماعی و سياسی مناسب چنین شوکی نبود و پيامدهایش گریبانگیر کل کشور خواهد شد. 
 
 همانطور که نسنجیده و بی‌برنامه دلار چهارهزار و دویست تومانی را به اقتصادی تحميل کردند که همانند ماشین بی‌راننده‌ای در سراشیبی بود که نه ترمز درست و حسابی داشت و نه چشم‌انداز جاده‌ای هموار؛ نتیجه آن‌هم بر همگان روشن است.
 
ادامه مطلب . . .

اصول پدافند عامل

مجموعه اقدامات بنيادی و زیر بنایی است كه در صورت بكار گیری می‌توان به اهداف پدافند غیر عامل از قبیل تقلیل خسارات و صدمات، كاهش قابلیت و توانایی سامانه شناسائی، هدف يابی و دقت هدف گیری تسلیحات آفندی دشمن و تحميل هزینه بیشتر به وی نائل گردید. در اكثر منابع علمی و نظامی دنيا اصول پدافند غیر عامل شامل 6 الی 7 اقدام مشروحه ذیل می‌باشد كه در طراحی و برنامه ریزی‌های و اقدامات اجرایی دقیقا می‌بایست مورد توجه قرار گیرد. 1- استتار Camouflage 2- اختفا Conceal . . .

شادی از دیدگاه روانشناسی

شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زندگی خویش، این نوع واحدی از بیرون به فرد تحميل نمی شود بلکه حالتی است درونی که از هیجانات مثبت تأثیر می پذیرد . . . .

آیت الله ای : ‌مذاکره با آمریکا یعنی تحمیل خواسته‌های آمریکا بر جمهوری اسلامی ایران؛

 #فشار_حداکثری ‌‌اگر بخواهیم سخن را در دو جمله خلاصه کنیم، یک جمله این است که:‌‌ دوّم اینکه مذاکره یعنی نمایشِ موفّقیّتِ سياستِ فشارِ حدّاکثری از سوی آمریکا.‌‌‌‌ ‌برای همین هم هست که مشاهده کردید رئیس‌جمهور محترم،  وزیر خارجه، مسئولین کشور همه یک‌صدا، یک‌زبان گفتند که ما با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد؛ نه مذاکره‌ی دوجانبه، نه مذاکره‌ی چندجانبه. . . .

گران باش

گاهی برای خودت هم خط و نشان بکش رژیمِ ارزشمندی و غرور بگیر  به دلت اجازه نده هر کار که دلش خواست بکند و با منتِ هرکس را کشیدن ، تمامِ هویت و ارزشت را لگد مال کند .خودت را تحميل نکن ، بگذار انتخابت کنند !ياد بگیر اگر کسی تو را نادیده گرفت ؛ بی هیچ حرف و سوالی ، مسیرت را جدا کنی .خودت را از دوست داشتن و احترام هایِ یک طرفه تحریم کن .آدم هایِ این زمانه ظرفیتِ بیش از حد دوست داشته شدن را ندارند، آدم هایِ این زمانه ، عجیبند ، هرچقدر متواضع تر باشی ، بیش . . .

2_بی حالی

امروز باید کاری کنم که حالم بدتر از اینی که هست نشه. حس خوبی ندارم. ولی یه کورسوی امیدی هست که نوید حال بهتری رو میده اما نه حالا چندین سال بعد. نمیدونم چطور این حال رمیده و خلوت گزینمو از صد و اندی آدم که اصلا حوصلۂ دیدارشونو ندارم پنهان کنم. کاش اختيار داشتم خودم تصمیم بگیرم که امروز کيا رو ببینم. از شغلم به خاطر اعصاب خرد کن بودنش علی رغم خوبياش راضی نیستم. و متنفرم از اینکه مجبوری با حال بدت حرف بزنی و جمع متوجه بدحالیت نشن. ترجیح میدم وقتی ن . . .

همه کاره ی هیچ کاره

این دومین انتقاد رهبری به صدا و سیما بود (این بار در خصوص ترویج زبان و فرهنگ غرب)
از طرفی انتخاب رئیس صدا و سیما از اختيارات رهبری است
از طرفی رهبر بزرگوار تا زمانی که غیر علنی 10 بار انتقاد نکنند، علنی یک بار انتقاد نمی کنند.
نتیجه چه می شود؟
 
شواهد نشان می دهد که رياست صدا و سیما هم به رهبری تحميل شده است.
آی کسانی که رهبر را همه کاره ی کشور می دانید. ما خواهان افزایش سطح اختيارات رهبری هستیم. چون در کشور ما فقط جاهایی که زیر دست ایشان هستند - ب . . .

شادی از دیدگاه روانشناسی

ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگی کنید و نه چیزی که برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است. مایکل ارگایل معتقد است که شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود. شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن ز . . .

شادی از دیدگاه روانشناسی

ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگی کنید و نه چیزی که برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.مایکل ارگایل معتقد است که شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

شادی از دیدگاه روانشناسان

ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگی کنید و نه چیزی که برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.
مایکل ارگایل معتقد است که شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.
شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن ز . . .

شادی از دیدگاه روانشناسی

ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگی کنید و نه چیزی که برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.
مایکل ارگایل معتقد است که شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.
شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن ز . . .

شادی از دیدگاه روانشناسی

ریچارد کارسون معتقد است که شادمانی حالتی از ذهن است نه رشته ای از حوادث، احساس آرامش بخش که می توانید همیشه تجربه اش کنید و با آن زندگی کنید و نه چیزی که برای يافتنش نياز به جستجو داشته باشید، شادمانی در خارج از وجود شما نیست شادمانی یک احساس است.مایکل ارگایل معتقد است که شادی عبارت است از بودن در حال خوش حالی و سرور يا دیگر هیجانات مثبت يا عبارت است از راضی بودن از زندگی خود.شادمانی عبارت است از قضاوت و داوری انسان درباره ی چگونگی گذراندن زن . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)