98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تراه خوشا خودسوزی عاشق از داریوش

ایرج جنتی عطایی

ضیافت های عاشق را خوشا بخشش خوشا ایثارخوشا پیدا شدن در عشق،برای گم شدن در یارچه دریایی میان ماست خوشا دیدار ما در خوابچه امیدی به این ساحل خوشا فریاد زیر آبخوشا عشق و خوشا خون جگر خوردنخوشا مردن،خوشا از عاشقی مردناگر خابم اگر بیدار،اگر مستم اگر هشیارمرا یارای بودن نیست،تو یاری کن مرا ای یارداريوش فریاد زیر آبتو ای خاتون خاب من،من تن خسته را دریابمرا همخانه کن تا صبح،نوازش کن مرا تا خوابهمیشه خوابِ تو دیدن دلیلِ بودنِ من بودچراغ راه بیدار . . .

خوشا به حال ربات های ساخته بشر!

 خوشا به حال ربات های ساخته بشر!همان هایی که نه عقل دارند و نه قلب.حداقل آنها عاشق نخواهند شد زیرا آنها شی ساخت بشر هستند.کاش جز همان ربات ها بودیم و آرام زندگی می کردیم.​ #عسلی_نصیری . . .

شعر

شعر:شادی ونشاطغم دنیا نخواهد یافت پایانخوشا در بر رخ شادی‌گشایانخوشا دل‌های خوش، جان‌های خرسندخوشا نیروی هستی‌زای لبخندخوشا لبخند شادی‌آفرینان كه شادی روید از لبخند ایناننمی‌دانی- دریغا- چیست شادیكه می‌گویی: به گیتی نیست شادینه شادی از هوا بارد چو باران كه جامی پر كنی از جویباراننه شادی را به دكان می‌فروشند كه سیل مشتری بر آن بجوشندچه خوش فرمود آن پیر خردمند وزین خوشتر نباشد در جهان پنداگر خونین دلی از جور ایام لب خندان بیاور چون . . .

برای مجنونان بی دل

سال های پیش فکر می کردم همیشه عاشق می مانم. فکر می کردم حتما باید با کسی زندگی کنم که عاشقش می شوم و اگر این طور نشود، نیمه شبی در سی سالگی، مجنون و بی قرار با دستی که روی کاغذ می لرزد، ناگهان از خانه ی امن و بی عشقم بیرون می زنم و در کوچه ها و خیابان های شهر آواره می شوم تا به دنبال معشوقم بگردم.سال های پیش فکر می کردم زندگی همیشه بر یک قرار می ماند. آن روزها نمی دانستم عشقی که بازتابی در خور نداشته باشد، انسان ها را خسته می کند. عاشق را خسته می کند . . .

خوشا ای دل شعله ور شدنت

خوشا ای دلبال و پر زدنتشعله ور شدنت در شبانگاهیبه بزم غمدیدگان تری، جان پر شرری، شعله ی آهیبیا ساقیتا به دست طلب گیرم از کف توجام پی در پیبه داد دل ای قرار دلمنوبهار دلم می رسی پس کی؟چو آن ابر نو بهار منبه دل شور گریه دارم منمی توانم آیا نبارم من؟---نه تنها از من قرار دل می رباید این شور شیداییجهانی را دیده ام یکسر،غرق دریای ناشکیباییبیا در جان مشتاقان گل افشان کن،به روی خود شب ما، را چراغان کن،چو آن ابر نو بهار من مختاباد- شبانگاهی . . .

خواستن

خانم محترم درست متوجه شدید من مورد مناسبی نبودم ولی چقدر خانواده شما رو دوست داشتم و چقدر از ته دل بودن با شما رو می خواستم می دانستم در این صورت خوشبخت خواهم شد ولی چه موقع زندگی بر وقف مراد ما رفته که این مورد اینطور باشد امشب عجیب دلم گرفت شاید دلم هم متوجه وخامت اوضاع شده است شاید دلم هم دلش به خاطر من سوخت خوشا به حالتان خوشا به حالتان  . . .

شعر در مورد شادی.

غم دنیا نخواهد یافت پایانخوشا در بر رخ شادی‌گشایانخوشا دل‌های خوش، جان‌های خرسندخوشا نیروی هستی‌زای لبخندخوشا لبخند شادی‌آفرینان كه شادی روید از لبخند ایناننمی‌دانی- دریغا- چیست شادیكه می‌گویی: به گیتی نیست شادینه شادی از هوا بارد چو باران كه جامی پر كنی از جویباراننه شادی را به دكان می‌فروشند كه سیل مشتری بر آن بجوشندچه خوش فرمود آن پیر خردمند وزین خوشتر نباشد در جهان پنداگر خونین دلی از جور ایام لب خندان بیاور چون لب جام»به پیش ا . . .

شعر شادی از فریدون مشیری

غم دنیا نخواهد یافت پایان  خوشا در بر رخ شادی‌گشایانخوشا دل‌های خوش، جان‌های خرسند خوشا نیروی هستی‌زای لبخندخوشا لبخند شادی‌آفرینان كه شادی روید از لبخند ایناننمی‌دانی- دریغا- چیست شادیكه می‌گویی: به گیتی نیست شادینه شادی از هوا بارد چو باران كه جامی پر كنی  از جویباراننه شادی را به دكان می‌فروشند كه سیل مشتری بر آن بجوشندچه خوش فرمود آن پیر خردمند وزین خوشتر نباشد در جهان پنداگر خونین دلی از جور ایام لب خندان بیاور چون لب جام»به . . .

شعر شادی از فریدون مشیری

 غم دنیا نخواهد یافت پایان  خوشا در بر رخ شادی‌گشایانخوشا دل‌های خوش، جان‌های خرسند خوشا نیروی هستی‌زای لبخندخوشا لبخند شادی‌آفرینان كه شادی روید از لبخند ایناننمی‌دانی- دریغا- چیست شادیكه می‌گویی: به گیتی نیست شادینه شادی از هوا بارد چو باران كه جامی پر كنی  از جویباراننه شادی را به دكان می‌فروشند كه سیل مشتری بر آن بجوشندچه خوش فرمود آن پیر خردمند وزین خوشتر نباشد در جهان پنداگر خونین دلی از جور ایام لب خندان بیاور چون لب جام»به . . .

خوشا تهران

خوشا تهران . . . دقیقا هفتاد سال پیش در چنین ماهی (آبان 27شمسی)، یه خراسانی که از مشهد اومده بود تهران، شعری رو برای تهران سرود که به نظر من هنوز بعد از هفتاد سال حال و هوای این شعر میتونه برای خراسانی هایی که به تهران میان و چندسالی رو اینجا میمونن (مثل خود من) تر و تازه باشه. شعر از اخوان ثالثه و در کتاب ارغنون به چاپ رسیده. به سلامتی تهران که به من زندگی جدیدی رو تعارف کرد و من با لذت نوشیدمش . . . خوشا تهران و چشم انداز زیبای دماوندشندیدم هیچ شهری . . .

دیشب با خودم خیلی فکر کردم این موقعیت اول به من پیشنهاد شده بود ایا اگر من قبول می کردم بازهم به این خوبی این سرنوشت رقم می خورد یا نه ؟؟ دیشب فهمیدیم یه پلی توی این دنیا خراب شده وقتی نگاه حسرت بار اون خانم رو روی خودم دیدیم و نگاه حسرت بار خودم رو  کجا کدامین پل خراب شده که هیچ کس به اون چیزی که می خواد نمی رسه کندم دل از این رویا کندم دل از اون عینکی خوشحال و خوشبخت کندم دل از اون قصر خودساخته خودم کندم دل خوشا به حال اون کس که اون جایگاهی که . . .

شعر شادی

غم دنیا نخواهد یافت پایان خوشا در بر رخ شادی‌گشایانخوشا دل‌های خوش، جان‌های خرسند خوشا نیروی هستی‌زای لبخندخوشا لبخند شادی‌آفرینان كه شادی روید از لبخند ایناننمی‌دانی- دریغا- چیست شادیكه می‌گویی: به گیتی نیست شادینه شادی از هوا بارد چو باران كه جامی پر كنی از جویباراننه شادی را به دكان می‌فروشند كه سیل مشتری بر آن بجوشندچه خوش فرمود آن پیر خردمند وزین خوشتر نباشد در جهان پنداگر خونین دلی از جور ایام لب خندان بیاور چون لب جام»به پیش . . .

زن عاشق

تو زن عاشق ندیده ایتا بفهمی چه می کند با دلت!زن عاشقبا صدایش ایمانت را می برد پیش خدابا دستانش در کویر دلت گل امید می کاردبا نگاهش به تو زندگی می بخشدزن عاشق معجزه زندگی در دامن داردگل عشق در باغچه دلت می کارد.زن عاشق عشق می دهدبی تمنا بی بهانهزن عاشق عاشق است."تقدیم به ن عاشق سرزمینم که بی تمنا شوق بودن را در وجود مردان هر روز برای ابد می کارند".#امیربرات_نیا۱۰ آبان۱۳۹۸ . . .

تبسم کن - تبسم کن - تبسم

غم دنیا نخواهد یافت پایان          خوشا در بر رخ شادی‌گشایان
خوشا دل‌های خوش ، جان‌های خرسند       خوشا نیروی هستی‌ زای لبخند            
خوشا لبخند شادی‌آفرینان         که شادی روید از لبخند اینان
نمی‌دانی - دریغا - چیست شادی
که می‌گویی : به گیتی نیست شادی
نه شادی از هوا بارد چو باران        که جامی پر کنی از جویباران
نه شادی را به دکان می‌فروشند         که سیل مشتری بر آن بجوشند
  چه خوش فرمود آن پیر خردمند         وزین خوشتر نباشد در جهان پن . . .

من عاشق زمستانم

من عاشق زمستانمعاشق اینکه ببینمت در زمستان آرام راه می روی که سُر نخوریکه گونه هایت از سرما سرخ شده استسر خود را تا حد ممکن در یقه ات فرو کرده ایدست هایت در جیبت به هم مچاله شدهمعصومانه به زمین خیره ایچه قدر دوست داشتنی شده ایحرفم را پس میگیرممن عاشق زمستان نیستمعاشق تــوام ! . . .

من عاشق زمستانم

من عاشق زمستانمعاشق این که ببینمت در زمستان آرام راه می روی که سُر نخوریکه گونه هایت از سرما سرخ شده استسر خود را تا حد ممکن در یقه ات فرو کرده ایدست هایت در جیبت به هم مچاله شدهمعصومانه به زمین خیره ایچه قدر دوست داشتنی شده ایحرفم را پس میگیرممن عاشق زمستان نیستمعاشق تــوام !توئی که دیگه هیچ وقت نیستی . . .

رمان عاشق سیاه جلد اول انجمن برادری(خنجر سیاه)

رمان  عاشق سیاه (Dark Lover) جلد اول مجموعه انجمن برادریخنجر سیاهنویسنده: J.R.WARDمترجم: آیدا #خارجی #خون_آشامی #اروتــــیک #صحنه_دارقسمتی از متن رمان:داريوش دور و بر کلوپ و بدن های نیمه عریانی که در حال رقص بودند را نگاه کرد . آن شب پر از جمعیت بود .  پر از نی که چرم پوشیده بودند و مردانی که به نظر می آمد دستی در جرم های همراه با خشونت داشته باشند .  داريوش و همراهش کامال همرنگ این جماعت بودند . به جز اینکه آنها قاتلین واقعی بودند .  تورمنت از او پ . . .

خودسوزی در خیابان ولیعصر (عج) تهران

ظهر امروز فردی در خیابان ولیعصر (عج) اقدام به خودسوزي کرد.به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، ظهر امروز فردی در خیابان، ولی عصر (عج) در مقابل کلانتری اقدام به خودسوزي کرد.بر پایه این گزارش؛ شاهدان گفتند این فرد قبل از خودسوزي اعلام کرد که قادر به بازپرداخت وام بانکی خود نبوده و به همین علت بانک، وثیقه وام را که یک ملک بوده به مزایده گذاشته است.فرد مزبور پس از خودسوزي به بیمارستان منتقل شده است؛ همچنین موتور یکی از عابران نیز در اثر این حاد . . .

عاشق شدن

 
زن ها که عاشق می شوند 
موهایِ بلندشان را
هر روز طورِ جدیدتری میپیچند 
و رژلب های خوش رنگ تری
به لب های خندان ترشان میزنند. 
مردها که عاشق می شوند
شب ها به سختی خوابشان می برد 
اما صبح ها را با لبخند شروع میکنند.
عطرهایِ خوش بوتری میخرند
و خودشان را بیشتر دوست دارند
عاشق شدن اصلا
حالِ زمین را بهتر میکند.
عاشقتم
  . . .

شعر / ابدیت و یک روز / امین فرومدی

 در یک روزدر یک روز بطول ابدیتتمام عمرم راتمام رویاهایم راتمام خوشبجتی ام راتمام صداقتم را زیستمو آن یک روز را به ابدیت گره زدمبا ریسمان رویاهایمیک روز اگراز عمرم مانده باشدمن آن روز را جاودانه خواهم کردعاشق که باشیجاذبه کیهانی با توستو در یک روز می توانی خوشبخت ترین باشیاز تمام کسانی که هزاران سال بیهوده زیستند بی عشق !قصه یک روز عاشققصه تمام ابدیت استبا فلاش بک های شاد حیاتمثل یک فیلم عاشقانه،نوستالوژیک،و آرمانگراتمام متن فیلمنامه هم . . .

دل من عادت نداشت

روزگار اگه بخواد به کسی رحم کنه اون رو عاشق نمیکنه اگه عاشق شد باز هم چاره داره اگه عاشق شد و رفت و تموم شد باز هم زندگی میکنه اما اگه عاشق شد و عادت به عشق کرد و تنها شد دیگه هیچ‌وقت نمیتونه زندگی کنهدل من عادت به نبودنش را نداشت و هیچ‌وقت اروم نشد   . . .

عشق یعنی

 میتوان عاشق بودبه همین اسانیمن خودم تنهاییچند سالی است که عاشق هستمعاشق برگ درختعاشق بوی طربناک چمنعاشق رقص شقایق در بادعاشق گندم شاداری میتوان عاشق بودمردم شهر ولی میگویندعشق یعنی رخ زیبای نگار!عشق یعنیخلوتی با دل یاریا به قول خواجهعشق یعنی لحظه بوس و کنار!من نمیدانم چیستاینکه مردم گویندمن نه یاری نه نگاری نه کناری دارمعشق را اما منبا تمام دل خود میفهمم!عشق یعنیرنگ زیبای انار . . .

شعر شب

بگو شعر شب را بخواند به عشقبگو تا که تب رابراند به عشقبگو در فراغتچه سودا کنمکه من بی قرارمبه آغوش عشقبگو شور شیرینکه دارد به سرکه مانند فرهادبکوبد به عشقدر این وادی آخرچو جان میدهیمخوشا باشد این جانبه قربان عشق . . .

آهنگ ای ساربان محسن نامجو

 
 
ای ساربان، ای کاروانلیلای من کجا می بریبا بردن لیلای منجان و دل مرا می بری
 
ای ساربان کجا می رویلیلای من چرا می بریدر بستنِ پیمان ماتنها گواه ما شد خداتا این جهان، بر پا بود
 
این عشق ما بماند بجاای ساربان کجا می رویلیلای من چرا می بریتمامی دینم، به دنیای فانیشراره عشقی، که شد زندگانیبه یاد یاری، خوشا قطره اشکیبه سوز عشقی، خوشا زندگانیهمیشه خدایا، محبت دلهابه دلها بماند، بسان دل ما
 
که لیلی و مجنون فسانه شودحکایت ما جاودانه شودتو اکنو . . .

خوشا بحالت که در لباس .

خوشا بحالت که در لباس پیامبر صلی الله علیه و آله به دیار باقی شتافتی.
خوشا بحالت که وقت جان دادنت مزین به لباس مولایمان امیر المومنین علی علیه السلام و با بدنی خونین چون حسین شهید دنیا را ترک کردی.
خوشا به حالت که لباس اهل علم را به تن داشتی و موجب خشم دشمنان را فراهم آوردی.
آری دشمنان گاهی در لباس دوستان نادان این لباس را ریا خواندند .
حالا باید ببینند که این لباس لباس صادقان و راستگویان است گرچه بعض افراد ناباب نیز آن را به تن دارند.
ای د . . .

عاشق بی دل

 عاشقم عاشق بیدل که چو مجنون ره صحرا بگرفتعشق معشوق به جانش نه نهانی آشکارا بگرفتسوره‌ی لیل نگاه تو و آن نور رخ چون ماهتانفطاریست که در قلب منِ عاشق رسوا بگرفتپوچ بود عشق برای من، پیش از تو ولی، بعد از توعشق در چشم سخنگوی شب آسای تو معنا بگرفت حمیده ضربی زاده . . .

خدا

ازخداپرسیدمچرااول ادم عاشق میشهبعدتنهاگفت:منم اول عاشقشدم بعدتنهاگفتم عاشق چه کسی؟گفت:تو گفتم‌چه کسی تنهاتگذاشت؟گفت:خودتوگفتم بزاربیام‌پیشت خندیدگفت من پیشتمتوکجایی . . .

اگر عالم همه پرخار باشد دل عاشق همه گار باشد

اگر عالم همه پرخار باشددل عاشق همه گار باشد وگر بی‌کار گردد چرخ گردونجهان عاشقان بر کار باشد همه غمگین شوند و جان عاشقلطیف و خرم و عیار باشد به عاشق ده تو هر جا شمع مرده‌ستکه او را صد هزار انوار باشد وگر تنهاست عاشق نیست تنهاکه با معشوق پنهان یار باشد مولانا . . .

به یاد امام خمینی _ شعر

باید چو همه اهل جنان عاشق مهدی شدباید که ز دل نی به زبان عاشق مهدی شدباید به خطر زد ننشست هیچ در این راهبا دادن سر دادن جان عاشق مهدی شدهنگام نمازست ببند قامت مستی طوبی به کسی گاه اذان عاشق مهدی شداین ذکر تمام شهداء ره دین است"بی عشق خمینی نتوان عاشق مهدی شد"غافل مشو از مهدی گم گشته که بایدچون دربدر و دربدران عاشق مهدی شد . . .

درد عشق

عشق هم بازیچه دل های آدم ها شدههرکسی عاشق شده تنهاترین تنها شدهرو به سوی زندگی نارد کسی که عاشق استچون که در اندیشه ی امروز یا فردا شدهقصه اش را هرکه بشنوده به حالش گریه کردهرکه گوید با خودش ای وای او شیدا شدهعاشق اما جز به معشوق ندارد نظریاو نبیند هیچکس را تارک دنیا شدهرنگ و رویش قصه از حال غریبش دارد هیچ نداند  حال خویش بی روی و بی سیما شده . . .

عشق

آخه چرا اونی كه عاشقه باید رنج بكشهآخه چرا زندگی عاشقان بازندگی دیگران فرق میكنهآخه چرا انسان عاشق مسخره همه دنیاستآخه چرا اگه عاشق یكی باشی میزنه تو دهنت آخه چرا عاشق باید تنها بمونهآخه چرا عاشق به معشوق نمیرسهآخه چرا اونی كه عاشقشی نباید بدونهعشق یعنی.(واسم كامنتش كنین)؟؟؟؟؟ . . .

زبان عاشقان چشم است و چشم از دل نشان دارد

نگاهت می‌كنم، خاموش و خاموشی زبان داردزبانِ عاشقان، چشم است و چشم، از دل نشان دارد چه خواهش‌ها در این خاموشیِ گویاست، نشنیدی؟تو هم چیزی بگو، چشم و دلت گوش و زبان دارد بیا تا آنچه از دل می‌رسد، بر دیده بنشانیمزبان‌بازی به حرف و صوت، معنی را زیان دارد چو هم پرواز خورشیدی مكن از سوختن پرواكه جفتِ جانِ ما، در باغِ آتش آشیان دارد الا ای آتشین پیكر، بر آی، از خاك و خاكسترخوشا آن مرغِ بالاپر، كه بالِ كهكشان دارد زمان فرسود دیدم، هرچه از عهدِ ا . . .

عشق و نیاز

 
یادمه یه بار با هم بحث کردیم که اینکه یه نفر با ادعای عشق و عاشقی می گه:
 
من عاشقتم، اون قدر که نمی تونم یه لحظه هم دوری تو رو تحمل کنم
یه روز هم بدون تو نمی تونم سر کنم
تو نباشی من می میرم
 
این عشق نیست، نیازه
گرسنگی با عاشقی فرق داره
طرف محتاجه نا عاشق
البته ممکنه عاشق هم باشه ولی این حرف ها از سرِ نیازه نه عشق
 
عاشق بی نیاز از معشوقشه
مثلِ خدا که عاشقِ بنده هاشه ولی محتاجِ شون نیست
 
خوب حالا:
 
رابطه ی عشق و نیاز چیه؟
 
هیچی
 
هیچ ارتباطی ندا . . .

شعر درمورد شادی و شادی آفرینان

غم دنیا نخواهد یافت پایان                                    خوشا در بر رخ شادی‌گشایانخوشا لبخند شادی‌آفـرینان                                    که شادی روید از لبخند اینانکه می‌گویی: به گیتی نیست شادی                        نمی‌دانی- دریغا- چیست شادیچه خوش فرمود آن پیر خردمند                                وزین خوشتر نباشد در جهان پنداگر خونیــن دلی از جـور ایام                              لب خندان بیاور چون لب جام»چو گل هرجا که لبخند آفرینـی              . . .

خوشا ای دل که آغاز ربیع است.

خوشا ای دل که آغاز ربیع است
نسیم روحبخش بهاری همراه شده با الطاف ایزدی از میان کوههای دست برده بر آسمان ٬ از بر البرز٬ کناره های زاگرس و قله های بیستون به میان شاخسار سروهای بلند میهن می چمد تا به گوش نیاکانمان برساند که نوروز است!  و زندگانی را به دشت های بی جان و جان های خسته با دم مسیحایی خویش باز بخشد. ☘☘
اهریمنان از پهنه عالم می گریزند ودربند میشوند٬
در این هنگامه که زمین و زمان در کانون توجه خداوندی است و پروردگار٬ با دستان پرمهرش گیت . . .

اینجا یک نفر چشم به راه توست

ای پروانه عاشق از این شمع عاشق کش به شتاب بگذرخود را به چشمهٔ آبی ، سایه درختیبه آبادی ای برسانای که بالهایت از صدها زیبایی پوشیده استاز این معشوق عاشق کش بگریز در رهگذر آتش این شمع عاشق کش بگریزخود را به آفتاب و بهار برسان تا برویی و به شکوفایی و ببالیاز معشوق زمینی بگریز و خود را به معبود برسانو به خانه ات برگرد و مرا در سلول تنهایی خویش که محکومم تا عمر را به پایان برم تنها بگذارو به خدا بگو یک نفر اینجا چشم به راه توستو به او بگو که جوانی . . .

یک نفر اینجا چشم به راه توست

ای پروانه عاشق از این شمع عاشق کش به شتاب بگذرخود را به چشمهٔ آبی ، سایه درختیبه آبادی ای برسانای که بالهایت از صدها زیبایی پوشیده استاز این معشوق عاشق کش بگریز در رهگذر آتش این شمع عاشق کش بگریزخود را به آفتاب و بهار برسان تا برویی و به شکوفایی و ببالیاز معشوق زمینی بگریز و خود را به معبود برسانو به خانه ات برگرد و مرا در سلول تنهایی خویش که محکومم تا عمر را به پایان برم تنها بگذارو به خدا بگو یک نفر اینجا چشم به راه توستو به او بگو که جوانی . . .

امروز رفته بودیم سینما فیلم شبی ک ماه کامل شد رو دیدم راستش یه چیزی تو من هست ک عاشق فیلمای عاشقونه ام خارجی و ایرانی خیلی هم نگاه میکنم همیشه خودمو میزارم جای شخصیت اول دوست دارم مثل اونا عاشق بشم دوست دارم برگردم به گذشته اون عقاید مزخرف ک یه روزی براتون میگم رو بزارم کنار با یکی آشنا بشم و عاشقش بشم کسی ک مثل خودم باشه عاشق شعر باشه عاشق قدم زدن های دونفره زیر بارون عاشق ابراز علاقه های یهویی عاشق .بعد من با اون عشق رو تجربه کنم برام شع . . .

عاشق شده ایم؟

مدتی است ذهنم با خودش کلنجار میرود ؛چرا همه فکر میکنیم با ازدواج کامل میشویم؟مگر قرار است همه ی ما عاشق شویم؟حتی اگر عاشق شویم چه تضمینی هست معشوق هم به ما عشق بورزد؟مگر میتوان بدون عطر عشق زندگی کرد؟ . . .

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع)

بسم الله الرحمن الرحیمدر روز هفدهم ربیع الاول برترین و والا مقام ترین بنده محبوب خداوند ،خاتم انبیاء محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم به دنیا آمد و عالم ایجاد را به وجود خویش منور فرمود .پیامبری كه خداوند او را با كلماتی مثل: شاهد، مبشر، نذیر و سراج منیر ستوده است .ونیز در شان او فرموده است : و ما ارسلناك الا رحمة للعالمین. او پیامبر رحمت و دریای مهربانی و تجسم زیبایی ها بود پیامبری كه سنگش زدند ،خاكستر بر سرش ریختند و به او جسارتها كردند ، . . .

. یازده .

منم یه روز عاشق میشم
منم فراموش میکنم
نبین که بی صدا شدم
منم پر خنده میشم
 
امروز تو امروزم میشه
امروز من امروزت میشه
بازی دنیا همینه
غم و خنده میاد و نمیمونه
 
ولی مثل تو نمیشم
خواهر شدی عشقم
من مثل تو هنرپیشه نمیشم
عاشق بشم عاشق میشم . . .

و.

 که حرف را زیادت باشد،مثال قطرات باران و هر قطره رویای وصال دانه ایی در دل نهفته.اما آیا بدان که به هر دانه در رستن در گرفتن را کس بباید شنیدن و نه هر حرف شنیدنی ست،الا سخن عاشق.که عاشق را جان به سخن باشد و سخن به خموشی که هر کلام که از کمرگاه دل برخیزد به نگاه محبت آمیزد و مهر در تاریک ِ سکوت طالع شود ـو عاشق را تنها یک حرف باشد و آن یک حرف عشق است،که هر چه او گوید در رود معشوق ریزد و در دریای عشق درگیرد که تمام قطرات نشان عشق دارند،از ابر و سنگ و . . .

شتابان

ای انسانها روی زمین به کجا چنین شتابان میروید ایا نمیدانید به هرسو که بروید باز به سویم خواهید امد خوشا به حال کسانی که با قدمهای سنجیده از عبورگاه میگذرند وپایشان را برروی جق کسی نمیگذارند  . . .

3 - محیط زیست

- چنه مملی ؟- همشه باس از درون و بیرون بررسی نموده و توضیح داد .- توضیح بده !!- محیط زیست درون :باید در دل باشد ، یا به قول خودت بهشت درون . موتوا قبل ان تموتوا» ، مرگ قبل از مرگ امنست از عذاب» ، تا نمیری نیست جان کندن تمام ، بی کمال نردبان نایی به بام . نه چنان مرگی که در گوری روی ، مرگ تبدیلی که در نوری روی» .ومحیط زیست بیرون :سبز بودن کشور (نمونه اش روز درخت کاری) . که امام عج رو بهار دل» هم میگن . و این بهار دل 25 درجه ی باقیمانده ی علم رو میاره که به . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)