98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تشک خوش خواب طبی

رنج دوران

خواب میبینم با مامان و آبجیام بحثم شده. تو خواب یادم میاد دیگه ندارمش که باهاش حرف بزنم. تو خواب گریم میگیره از خواب پامیشم صورتم پر اشکه و گریه امون نمیده. چجوری بهش پیام ندم آخه. . . .

راز های طراحی دکوراسیون اتاق خواب

 اتاق خواب: بعد از یک روز طولانی سخت و خسته کننده، بعد از رهایی از کارهای روزانه هیچ چیز به اندازه ی دراز کشیدن روی تخت خواب و آسودن در خواب دلپذیر شبانه، دلچسب نیست. صرف نظر از اینکه شما از اتاق خواب تان چه استفاده هایی می کنید – کار، مطالعه، خواب – بسیار مهم است محیطی ایجاد کنید که در آن احساس راحتی نمایید و در این باره رازهایی برای طراحی داخلی اتاق خواب وجود دارد که ممکن است شما به آن ها نیندیشیده باشید. با ما همراه باشید.  . . .

خريد تخت خواب هاي جهيزيه قسطي

خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی: بزرگترین مركز فروش تخت خواب های تك نفره، دو نفره و جهیزیه عروس و تخت های تاشو در استان البرز و كرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.بازار مبلمان کرج . . .

کابوس

الان یه خواب ترسناک رو بار ها و بار ها پشت سر هم دیدم و باز بارها و بارها خواب دیدم از خواب بلند شدم و برای مادرم تعریفش کردم نمیدونم الان خوابم و دارم خواب میبینم که از خواب بیدار شدم یا جدی جدی بیدارم!!میترسم اتفاقای ترسناک تو خواب دوباره برام اتفاق بیوفتن الان . . .

خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی

خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی: بزرگترین مرکز فروش تخت خواب های تک نفره، دو نفره و جهیزیه عروس و تخت های تاشو در استان البرز و کرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.
ادامه مطلب . . .

خواب و خواب و خواب

میلی به زندگی ندارم، از خودکشی و مرگ می‌ترسم فلذا به خواب پناه میارم. از صبح تا حالا که ساعت ۳ بعدازظهر هست خوابم. فقط پاشدم صبونه و نهار خوردم و باز خواب. حالم بده و میلی برای ادامه ندارم. همه‌ش هم بخاطر رفتارهای اخیر میم هست. سرد و بی‌حوصله شده. خوابم میاد. باید برم به علم مردگان .
عصر بخیر  . . .

یک خواب راحت شبانه با حمام آب گرم

خواب راحت با دوش آب گرم
دستور العمل هایی وجود دارد که کسانی که میخواهند یک خواب راحت در طول شب را داشته باشند.به عنوان مثال : میدانیم که ورزش منظم ، اتاق خواب خنک راهکارهای خوبی برای استراحت شبانه است.
حمام یا دوش گرفتن قبل از خواب نیز یک درمان شناخته شده برای یک خواب راحت میباشد. زیرا بعد از حمام کردن دمای بدن کاهش میابد که میتواند به خواب راحت ما کمک کند.

ادامه مطلب . . .

مزیت های تخت خواب های تاشو

ایجاد فضایی بیشتر و مفیدتر
با توجه به اینکه در طول شبانه روز  در مقایسه با طول روز ، مدت زمان کمی نیاز به استفاده از تخت خواب دارید
و عملا در مابقی ساعات ، تخت تقریبا ، بلا استفاده می باشد،استفاده از تخت خواب تاشو این امکان را فراهم می کند تا در ساعات بدون استفاده  ، فضای اتاق بزرگتر و و کارآمدتر باشد.
بدین معنا که فضای زیادی از اتاق خواب شما آزاد می شود و می توانید
در هنگام جمع کردن تخت خواب از فضای خالی موجود در اتاق خواب نهایت استفاده را ببر . . .

مراقب باشيم به خواب حرفه اي فرو نرويم

مراقب باشیم به خواب حرفه ای فرو نرویم.میگویند وقتی انسان در حال غرق شدن است بخواب می رود، یعنی حس می کند که در حال شناست، اما خواب است و دارد غرق می شود! یکی از آفت هایی که هر حرفه را تهدید می کند خواب حرفه ای است .خواب حرفه ای عبارت است از حسی که به هر یک از ما دست می دهد و فکر می کنیم که کارمان را به بهترین نحو انجام می دهیم در حالیکه بر اثر روزمره‌گی به خواب فرو رفته ایم و روز به روز احتمال غرق شدن یا واژگون شدن را بالا می بریم.تو این بین برنام . . .

تعبیر خواب خر

 
تعبیر دیدن خر در خواب چیست؟
دیدن خر در خواب خوب است. برخی خر را مردی احمق دانسته اند که به زندگی بیننده خواب وارد می شود و اگر چه نعمت و فراخی و روزی می آورد ولی مزاحمت ایجاد می کند و خریت و نادانی او بیننده خواب را می آزارد.
از دانیال نبی نقل شده که دیدن خر در خواب عزت و بزرگواری است و بخت خوش است برای او و خوبی و بدی خر به او یعنی بیننده خواب برمی گردد.
ادامه مطلب . . .

نور خواب آور موبایل

درسته از نظر متخصیص نور موبایل اذیت کننده است قبل از خواب و باعث میشه بد خواب شیمولی گاهی توانایی گوشی در مشغول کردن ذهن میچربه به نور آبی گونه ی مضرش و لذا باعث خواب آوری میشه. . . .

20

دیشب خواب دیدم فکرامو نوشتم، یکی از بچه ها اینجا دیدتشون و خونده و به بقیه نشون داده.
خواب دیدم گریه کردم. وقتی می نوشتمشون.
خواب دیدم جرئت حرف زدن داشتم.
خواب دیدم برای یکی مهم بود.
خواب دیدم خسته شده بودم از اینکه همون چیزی باشم که ازم میخوان. خواب دیدم دلم میخواست یه بار مهم باشه من چی میخوام.
ولی خب. نیستم؟ اگه خسته شده بودم الان وضعم این نبود.
اگه خسته شده بودم هر روز به همه پیام نمیدادم که یک دقیقه بعدش حذفش کنم.
اگه خسته شده بودم، فرقی می کر . . .

این خواب جانفرسا

خواب ها در نقش شکنجه گران قهار عمل میکنند. احساست در خواب به چنان درجه ای می رسد که می خواهی خودت را از عشق، اشتیاق، غم، هجران،پشیمانی،درد و. به هلاکت برسانی. همچون یک فیلم سینمایی با موسیقی متن دردآلود چنان از نمادها و خاطره های شخصی ات  برای بازی با احساست بهره می گیرند که از شدت درد با‌صدای بلند در سکوت گریه سر میدهی. خواب ها برای نابودی ما به‌ سراغ ما می آیند. و معیار دقیقی است برای اندازه گیری خوشبختی آدم. حتا خواب خوب هم جانفرساست.‌ خوش . . .

نکات خرید انواع تخت خواب

نکات خرید انواع تخت خواب به شما کمک می کند که بفهمید چه نوع سرویس خواب و تخت خوابی را بهتر است خریداری نمایید. دلیل این که سرویس خواب ها اینقدر ارزان و برخی اینقدر گران هستند چیست؟ دوام سرویس خواب اهمیت دارد یا زیبایی آن؟ در صورتی که قصد خرید سرویس خواب ها را دارید ممکن است برای شما سوالاتی مانند پرسش های بالا مطرح شده باشد. . . .

حتی در خواب

دیشب،سرم را روی بازویت نگذاشتمتا هوایت در سرم نپیچدخواستم بی تو بودن را تجربه کنم اما.خواب مرا نبردشعر متولد نشدسحر نیامدبوسه کال ماندآغوش نرسیدعاشقانه گم شدلبخند یخ زدو در تب سوختم!چقدر بی تو سخت و بی لذت است دنیا؛حتی در خواب! . . .

پست نیمه شبیه 136 چنگیز سیبیل

 
دیشب خواب دیدم با خانمم رفتیم پاساژهی اون میخره هی من کارت میکشم
یهو از خواب پریدم دو سه بار موجودی گرفتم …
آخرش بانک گفت بخدا خواب دیدی تو اصن زن نداری بگیر بکپ…!
  . . .

اختلالات خواب در کودکان و نوجوانان

بسته به مرحله رشد و تکامل کودکان، حدود %۲۵ کودکان، مشکلاتی در زمینه خواب دارند. یعنی از هر ۴کودک یکی، یک یا چند نوع از انواع مشکلات خواب را دارند.به عنوان مثال در کودکان کم سن تر بیدارشدنهای شبانه زیاد و مقاومت در برابر خوابیدن بیشتر دیده می‌شود.در نوجوانان دیر به خواب رفتن شبانه و خواب آلودگی مفرط روزانه شایعتر است.نکته مهم اینست که در حدود نیمی از کودکان و نوجوانانی که مشکلات خوابیدن دارند، اختلالات روانپزشکی همراه هم دارند.بهداشت خوابم . . .

دیدی یه وقتایی خواب بد میبینی؟

کلی اتفاقای بد میوفته تو خوابت که نمیتونی دردشو تحمل کنی
دلت میخواد که همش یه خواب باشه و همین الان بیدار شی
وقتی که بیدار میشی اولین چیزی که با خودت میگی اینه: 
خدا رو شکر که فقط یه خواب بود»
دلم میخواد این دنیا همین الان تموم شه
انگار خواب بدی که ازش بیدار میشم. . . .

تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن | بارداری ، زایمان و بچه دار شدن در خواب

تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن | بارداری ، زایمان و بچه دار شدن در خواب
اگر به تازگی خوابی در رابطه با حاملگی و بارداری دیده اید تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن را میتوانید در این نوشته پیدا کنید. 
تعبیر خواب زن حامله, تعبیر خواب دیدن زن حامله, تعبیر خواب زن باردار, تعبیر خواب زن, خواب زن حامله, تعبیر خواب حامله شدن زن, خواب دیدن زن حامله, تعبیر خواب حامله بودن زن, خواب دیدن زن باردار, تعبیر خواب بارداری زن, خواب زن حامله دیدن, خواب زن بارد . . .

خواب عشق

هر چی عمیق تر به عمق خواب فرو می ریم بیشتر دوسش داریم.لذت بخش تره. بیشتر حس می کنیم چقدر شیرینه و چقدر دلچسبه.خواب و عشق دقیقا مثل همن. توی عشقم هر چی بیشتر فرو می ریم بیشتر دوسش داریم خیلی لذت بخشه .شیرین ترین چیزه و البته دلچسب ترین. پس براتون خواب عشق آرزو می کنم. . . .

خواب و خیال

خواب و خیال سائلی حالِ جهان را زِ یکی کرد سؤالآن شنیدی که چه فرمود حکیمش به جواب ؟گفت : دنیا و نعیمش چو بیابان و سَرابیا خَیالی است که صاحبنظرش دید به خوابخواب را مردمِ بیداردل اصلی ننهندنشوند اهلِ خِرَد غَرّه به تَمویجِ سرابدیوان ابن ­یمین فریومدی ، ص321 . . .

تعبیر خواب یده شدن

خواب دیدن آدم ربایی نشانگر این است که شما تحت شرایط خود یا شخصی دستکاری می شوید. شما فاقد کنترل زندگی خود هستید.

دیدن آدم ربایی در خواب ، احساس ناامیدی را نشان می دهد.

خواب دیدن اینکه آدم دیگری را ربوده می شود ، دلالت بر این دارد که شما در حال نگه داشتن چیزی هستید که باید بگذارید. ممکن است شما نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید
عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی . . .

تعبیر خواب یده شدن

خواب دیدن آدم ربایی نشانگر این است که شما تحت شرایط خود یا شخصی دستکاری می شوید. شما فاقد کنترل زندگی خود هستید.

دیدن آدم ربایی در خواب ، احساس ناامیدی را نشان می دهد.

خواب دیدن اینکه آدم دیگری را ربوده می شود ، دلالت بر این دارد که شما در حال نگه داشتن چیزی هستید که باید بگذارید. ممکن است شما نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید
عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی . . .

☘ اختلالات خواب در کودکان و نوجوانان

بسته به مرحله رشد و تکامل کودکان، حدود %25 کودکان، مشکلاتی در زمینه خواب دارند. یعنی از هر 4کودک یکی، یکی یا چند نوع از انواع مشکلات خواب را دارند.به عنوان مثال در کودکان کم سن تر بیدارشدنهای شبانه زیاد و مقاومت در برابر خوابیدن بیشتر دیده می‌شود.در نوجوانان دیر به خواب رفتن شبانه و خواب آلودگی مفرط روزانه شایعتر است.نکته مهم اینست که در حدود نیمی از کودکان و نوجوانانی که مشکلات خوابیدن دارند، اختلالات روانپزشکی همراه هم دارند.  . . .

تعبیر خواب معتاد بودن سیگار کشیدن

خواب دیدن اینکه معتاد هستید ، نشانگر این است که شما دیگر نمی توانید یک موقعیت را کنترل کنید. شما قدرت خود را تسلیم کرده اید و مسئولیت اعمال خود را رد کرده اید. خواب همچنین نماینده ترس ، کمبود اعتماد به نفس و عدم امنیت است. . . .

مثل یه گاوِ خسته‌ام

به خواب‌ها میشه اعتماد کرد یا چیزای واقعی؟
نکنه چیزایی که تو خواب می‌بینیم واقعی‌تر باشه.
اگه اینجوری نیست پس چرا وقتی از خواب بیدار میشیم عذاب وجدان می‌گیریم؟ اگه همه‌چی الکیه پس این عذاب وجدان از چیه؟ . . .

46

همش پرید!
دیشب یه خواب خیلی خوب دیدم، خواب مردی که اونجوری که دلم میخواد دوستم داشت، بغلم میکرد، میبوسیدم و منو میخواست
وقتی بیدار شدم حالم  خیلی خوب بود.
کاش تا ابد توو اون خواب میموندم، بارها و بارها تکرار میشد، بارها و بارها
  . . .

پست 116(امید)

من خواب دیده ام که کسی میاد.من خواب یک ستاره قرمز دیده ام و پلک چشمم هی می پرد.و کفشهایم هی جفت می شوند.و کورشون اگر دروغ بگویم .من خواب آن ستاره قرمز را وقتی که خواب نبودم دیده ام .کسی می آید کسی می آید کسی دیگر کسی بهترکسی که مثل هیچ کس نیست .مثل پدرنیست مثل انسی نیست مثل یحیی نیست مثل مادر نیستو مثل آن کسی است که باید باشد .وقدش از درختهای خانه ی معمار هم بلندتر است .(فروغ فرخزاد) . . .

اگر کسی که مرده است را در خواب خودت ببینی که ناله و زاری می‌کند

معبران مختلف در این مورد نظرات تقریبا واحدی دارند اما بنا به این که فرد چه خوابی دیده باشد، تعبیر آن هم متفاوت است.مثلا تعبیر خواب مرده چیزی بخواهد متفاوت است با تعبیر خواب مرده دوباره بمیرد.گاهی اوقات فردی ممکن است به دنبال تعبیر خواب مردن مادر باشد و برخی کاربران هم به دنبال تعبیر خواب مرده دنبال چیزی بگردد هستند.اما اغلب تعبیر خواب مردن شخص زنده را سرچ می کنند.سالم شو . . .

نحوه صحیح انتخاب کالای خواب مناسب

راهنمای خرید کالای خواب
کالای خواب چه تاثیراتی در زندگی امروزه دارد، قبل از بررسی کردن این موضوع باید بدانیم که کالای خواب چیست و شامل چه مواردی می شود. کالای خواب عناصری هستند که در اتاق خواب استفاده می شود از جمله: پتو، لحاف، بالش،  تشک، روتختی  از مواردی هستند که به آنها کالای خواب گفته می شود. با توجه به زندگی امروزه که دائماً در حال رفت و آمد و تکاپو هستیم عموماً زمان برای استراحت کمتر شده است و برای جبران این موضوع باید شرایطی را برای . . .

انقلاب مهدوی :نکته

⚠️⚠️توجه! توجه! توجه!⚠️⚠️
 
آیت الله شب زنده دار که این خواب رهبر رو نقل فرمودند در درس خارج فقه ۱۶ دی با این مضمون گفتند که اصل این خواب #درسته
ولی خواب برای چند روز پیش نیست و گویا برای سالها قبل هست.اگر این فایل صوتی رو جایی فرستادید این مطلب رو هم گوشزد کنید که اشتباه برداشت نشه . . .

تزیین دیوار اتاق خواب

انسان به صورت میانگین یک سوم عمر خود را در اتاق خواب می‌گذراند و تزیین این فضای خصوصی آرامش بخش اهمیت زیادی دارد. از طریق مبلمان، دکوراسیون و تزیین دیوار می‌توانید اتاق خوابی منحصر بفرد داشته باشید. در این مطلب با ۱۲ روش مختلف تزیین دیوار اتاق خواب را یاد بگیرید و از ایده‌های جالب آن استفاده کنید.
اگر از چیدمان و فضای اتاق خواب خود راضی نیستید و دوست دارید آن را دستخوش تغییراتی جالب کنید، نگران نباشید.  در این مطلب قصد داردیم با ۱۲ ایده خا . . .

تعبیر خواب حجامت کردن در خواب

خواب دیدن طب سوزنی نشان می دهد که شما به بهبودی احتیاج دارید. شاید لازم باشد انرژی های خود را به سمت اهداف مختلف منحرف کنید. از طرف دیگر ، رویا می تواند استعاره ای برای مسئله یا مسئله ای باشد که شما باید آن را مشخص کنید. . . .

دانلود کامل سریال خواب زده

سریال خواب زده 1398 دانلود کامل اثری از سیروس مقدم, دانلود کامل سریال خواب زده با لینک مستقیم کم حجم کیفیت بالا عالی HD 720p, دانلود کامل سریال خواب زده محصول شبکه نمایش خانگی ایرانی جدید 1080p بدون تگ آرم تبلیغاتی نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود کامل
دانلود فیلم جدید . . .

برای اینکه خوابی دیدم

من خوابی دیدم.در آن خواب یک سال زندگی کردم.در آن خواب تو بودی.همانطور که در بیداری‌ام هستی.تنها با یک تفاوت، تو دوستم داشتی و من هم دوستت داشتم.
عجیب است.در بیداری ما دو غریبه‌ای آشناییم که گاهی نگاهمان در هم‌ گره می‌خورد و در دنیای خواب ما هم دیگر را دوست داشتیم.
بعد از بیداری طول کشید تا به خاطر بیاورم دنیای واقعی کدام است.در خواب و بیداری دست و پا می‌زدم و گیج بودم.
در آخر با تلخی به خاطر آوردم.واقعیت دنیایی‌ست که نه تو مرا دوست داری و نه م . . .

هلا! برق به پا خواهد خاست

خواب می‌بینم که پیاده و تنها رفته‌ام کربلا؛خواب می‌بینم که گیاه می‌کارم؛خواب انگشتر عقیق و انگشتر فیروزه می‌بینم؛خواب سنگ‌های قیمتی و زینتی می‌بینم؛.مثل مسافری که در تاریکی شب و مه شدید، صدای هلهله‌ای از دور می‌شنود. صدا نزدیک و دور می‌شود؛ صدا کم و زیاد می‌شود؛ اما نوری دیده نمی‌شوددو هفته است که داریم دیده می‌شویم. کم‌کم سر و کله‌ی خواستگارها پیدا می‌شود؛ همان‌طور که کم‌کم سر و صدای رقیبان بلند شده است: وَما بَدَّلوا تَبد . . .

چگونه اتاق خواب کوچک را بچینیم؟

اتاق خواب کوچک را چگونه بچینیم؟
اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است بنابراین آنچه در دکوراسیون اتاق خواب اهمیت دارد ایجاد یک فضای آرامبخش است. در طراحی دکور اتاق خواب داشتن فضای کافی از لحاظ متراژ به ما کمک می کند اما اگر اتاق خواب شما کوچک است نگران نباشید زیرا شما می توانید با چیدمان مناسب برای فضاهای کوچک و نقلی بهترین دکوراسیون را برای اتاق خواب خود انتخاب کنید و اتاق دنج خود را تبدیل به استراحتگاهی رویایی کنید. در این بخش از ن . . .

قصه‌های مام‌بزرگ (۲۲)

دیشب خواب دیده یک پسر کوچک در بغل دارد. از خواب پریده، دیده بچه کنارش نیست. هول کرده و توی سرش زده که کجا رها کردم این بچه را بی شیر و غذا؟ بعد به خودش آمد. آرام نشست توی رختخواب. گفت فکر کردم یادم رفته بچه‌م رو. گفت بعضی وقت‌ها هم خواب می‌بینم‌ دختر خانه‌ی آقامم در باغ و دو سه روز یادم رفته غذای گاو و گوسفندها را بدم. . . .

110 متر سه خواب کوکب

ستارخان کوکب کوچه امید 110 متر طبقه دوم 13 سال ساخت سه خواب خوش نقشه بدون پرتی اشپزخانه ام دی اف سرویس ایرانی فرنگی پارکینگ انباری اسانسور بالکن تخلیه با نمای زیبا قیمت متری : 16 میلیون اعلامی تخفیف برای خریدار واقعی مناسب کسانیکه دنبال ملک سه خواب هستند مشاور شما 09128404232 . . .

خواب فراموش نشدنی من.

دیشب خواب دیدمخواب یه پسر بچه ی ۶_۷ سالهفوق العاده شیطون و مهربون چشمای سبز بابارو به ارث برده بود.و قیافش کپ من بود.خیلی دوسم داشت.و از قضا بچه ی فاطمه هم بود.فک‌ کنم ذهن و قلبم‌.هنوز قبول نکرده که‌.نخود خانومه.اسمشم‌ حناست(هانا)حنا بانودل و جان خاله(تاج سر خاله)دختر کوچیکه ی مامانبزرگقلب بابابزرگسوگلی باباو همدم مامان  . . .

چه میزان خواب برای بدن کافی است؟ عوارض بی‌خوابی چیست؟

 
شاید شما هم جزو افرادی باشید که از طرف خانواده و دوستانتان به کم‌خوابی یا پرخوابی متهم می‌شوید. شاید هم واقعا با مشکل بی‌خوابی روبرو هستید. اما خواب کافی چند ساعت است؟ همیشه به ما گفته‌اند که شب‌ها باید ۸ ساعت بخوابید، اما این میزان خواب یک میانگین است و ممکن است بهترین میزان خواب برای همه نباشد. برخی از افراد به خواب بیشتری احتیاج دارند و برخی دیگر با کمتر خوابیدن بهتر هستند. نیاز ما به خواب ممکن است در طول عمر و در سنین مختلف تغییر کند. . . .

خر محترم

خاله‌ام در ده زندگی می‌کرد. خر پیری داشت، بیست ساله. این خر پیر ‌ام چنان مانوس شده بود که با یک نوع صداهایی که از بقیه خرها شنیده نشده بود، سعی می‌کرد ‌ام حرف بزند. هر وقت خاله‌ام چارقد تازه‌ای سر می‌کرد، خرش می‌رفت این چارقد را با دندانش می‌گرفت و از سرش بر می‌داشت. او دوست داشت خاله‌ام را همیشه با آن چارقدی که همیشه سرش بود و به آن عادت کرده بود، ببیند. گاهی خاله‌ام، خرش را به همسایه‌ها قرض می‌داد که بار ببرند. اگر همسا . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)