98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تن فروشی یعنی چه

عشق يعني

عشق يعني یك صبح زیبا در كنار یارعشق يعني یك دل بیفرار در كنار دلدارعشق يعني دست من در دست توعشق يعني شانه تو تكیه گاه منعشق يعني این بی تابی من در كنارتعشق يعني این آرامش تو در كنارمعشق يعني با چشم بسته ترا دیدنعشق يعني با چشم باز ترا تجسم كردنعشق يعني دنیایی را بی تو نخواستنعشق يعني ترا به دنیایی ندادنعشق يعني رویای شیرینعشق يعني بی خوابی شبانهعشق يعني همین نگاهت گره خورده در نگاهمعشق يعني لمس شیرین لحظه ها در كنارتعشق يعني همین قهرها و آش . . .

اشک

اشک يعني دوباره داره بارون میاد ولی بازم تو نیستی که7 پشت ویلچرم رو بگیری و با هم زیر بارون قدم بزنیم،اشک يعني من بی تو نابودم،اشک يعني منو عکساتو آهنگ غمگین،اشک يعني چشمم خشک شد به در برگرد . . .

کارتن فروشی طالب لو

کارتن فروشي طالب لو
انواع کارتن اداری وکارتن اسباب کشی در کارتن فروشي موجود می باشد انواع وسایل برای بسته بندی در کارتن فروشي طالب لو موجود می باشد نایلون حباب دار ُ نخ بسته بتدی ُ و موجود است فقط با یک تماس کارتن خود را تحویل و وجه آن را رداخت نمایید . . .

ارزانترین پارچه فروشی های بازار پارچه ایران

در هر بازاری عده ای به ارزان فروشي شهرت دارند آنها سعی میکنند با خرید پارچه های درجه دو،سه و بعضا" بی کیفیت نظر خریداران را به خود جلب نمایند گاهی اوقات مشتری فقط به قیمت توجه دارد و از نظر کیفیت پارچه را بررسی نمیکند.ارزانترین پارچه فروشي تهران را باید از فروشگاههای اینترنتی جستجو کرد 
ادامه مطلب . . .

پاییز را دوست دارم

پاییز برای من يعني يعني عشق يعني نگاه مادرم يعني دست های پدرم يعني برادر پر سرصدایم يعني فندق و فضولی هایش يعني مهمان های نا گهانی يعني شب های امتحانی يعني چک نویس ها و پاکنویس ها يعني دمنوش های گرم يعني به وقت عصر کتاب خواندن يعني جمعه های شلوغ يعني شب های طولانی پاییز يعني زندگی يعني شادی خوشبختی يعني حس خوبه شادابی  . . .

[یعنی هنوز خوابه.؟؟!!]

يعني الان سرکاره؟؟يعني الان بیرونه؟؟؟رفته انقلاب گردی؟؟؟شامشو خورده؟؟يعني کی پیششه؟؟ممکنه فکر کنه؟؟؟بابا خوشاله؟؟؟يعني کی میرسه؟؟؟يعني باید بره؟؟؟يعني خونده؟؟؟يعني تا نخونده پاک کنم؟؟؟يعني جمعش کرده؟؟؟يعني هنوزم اونجاست؟؟؟يعني بهش گفته؟؟؟يعني پخته؟؟؟يعني تموم شده؟؟؟يعني خاموشه؟؟؟يعني دلخوره؟؟؟يعني صبح نمیشه؟؟؟يعني از شنبه؟؟؟يعني هنوز خوابه؟؟!!! . . .

خوشحالی‌فروشی

چرا چیزی به اسم خوشحالی‌فروشي تو دنیا نیست؟
اگر بود لابد خیلی گرون بود و بازم آدمای عادی نمیتونستن از پس هزینه‌هاش بربیان بعد بیشتر افسرده میشدن و پولدارها خوشحالی‌ها رو میخریدن و همیشه خوشحال بودن. با این حساب خوبه که نیست.  . . .

خوشحالی‌فروشی

چرا چیزی به اسم خوشحالی‌فروشي تو دنیا نیست؟
اگر بود لابد خیلی گرون بود و بازم آدمای عادی نمیتونستن از پس هزینه‌هاش بربیان بعد بیشتر افسرده میشدن و پولدارها خوشحالی‌ها رو میخریدن و همیشه خوشحال بودن. با این حساب خوبه که نیست.  . . .

کودکان کار

تصور این که زمین یک لحظه از چرخیدن به دور خورشید منصرف شود و دورت بگردمِ آدم‌های دوره‌گرد بشود خیال باطلیست. توی این روزهای آخر سال نهایت کاری که از دست زمین بر می‌آید یک خانه‌تکانیست. یا در شهر زله آید یا با شهرداری بولدوزر. این جوری زمین به جای آدم‌های دهان‌بسته دهان باز می‌کند و ماهی شب عیدش را می‌خورد. بله هر چه قدر هم ماه باشی هم‌چنان فقیر بودن چیز خوبی نیست و نمی‌شود تا ابد با این عریضه که حقم را خوردند دهان و عقلت را شیرین کنی، ا . . .

خانه لنگی فروشی در نیاوران 530 متر

خانه کلنگی فروشي در نیاوران 530 متر دو نبش شمالی با دوطبقه بنای قدیمی و با بر 17 , دارای آب برق گاز تلفن و موقعیت محلی عالی مناسب برای سازندگان  در تهران نیاوران سه راه یاسر
فروش خانه کلنگی در نیاوران . . .

ویلای فروشی

ویلای فروشي در 150متر زمین نوساز مهندسی ساز دربهترین نقطه حاجی کلای شهرستان تفریحی -توریستی محمودآباد باسند شش دانگ وویوی بسیار زیبا شماره های تماس 09111143987-09113121196-091209658 . . .

عشق یعنی.

عشق يعني خوبی 
عشق يعني صداقت 
عشق يعني آرامش ، گذشت 
عشق يعني هر صفت خوب که تو این دنیا هست 
عشق يعني زندگی که با تمام درد هاش باز پای اون ایستاده ایم 
عشق يعني یه دنیا حرف ، آرزو ، آرامش که با یه اخم به هم میریزه .
عشق يعني کسی که نیست و سال هاست کنارته و بهت امید میده .
عشق يعني انتظار و صبر که هر روز دلت مثل شمع بسوزه اما به خاطر اطرافیانت روشنایی رو نگه داری .
  . . .

نحوه تهيه کتاب هشوار

نحوه تهیه کتاب هشوا  با سلام ودرود خدمت همه همشهریان . برای تهیه یا خرید کتاب هشوا چند راه وجود دارد : 1- اگر در نایین هستید می توانید از کتاب فروشي عمران یا پیام نوین آن را خریداری کنید . اگر این دو هم نداشتند فرهنگسرا و ارشاد نایین دارند . اگر همه این ها هم نداشتند می توانید به دوستی که در آنجا داریم يعني احمدآقای صفایی مراجعه کنید . 2- کسانی که در تهران و سایر شهرستان ها هستند می توانند از طریق همان ایمیلی که در مقدمه کتاب آمده با بنده تماس بگی . . .

روز مادر و زن مبارک

زن يعني ناز هستی دروجودزن يعني یک فرشته در سجودزن يعني هدیه ی مرد از خدازن يعني همدم و یک هم صدازن يعني عشق وهستیزن يعني باغهای آرزوزن يعني نعمتی در پیش روزن يعني بنده خوب خدازن يعني نیمی از مردان جدازن يعني همسری خوب وشفیقزن يعني انفجار نورهازن يعني نغمه ی روح و روانزن يعني مرهم خستگیزن يعني بهترین(حضرت فاطمه زهرا(س)) آجی. . . .

مغازه حوصله فروشی

کاش مغازهای حوصله فروشي داشتیمآنوقت میرفتم و یک پرس حوصله میخریدم.می آمدم خانه.پیراهن گل گلی میپوشیدم.موهایم را شانه میکردمچای دم میکردم و به خودم در آینه لبخند میزدم.بعد میگفتم اینطوری نمی شود.حوصله خریدن گران از آب در می آید .باید خودم در خانه حوصله درست کنم و بهانه میکردم کتاب راگلدان را و باران را که بشوم دختر شایسته پر حوصله  سال!! . . .

بام فروشی در مشهد

رواج پدیده بام فروشي» مدتی است که گریبان کلانشهر‌های کشور را گرفته است.
مشهد هم یکی از این کلانشهرهاست که از مدت‌ها قبل با این پدیده روبه‌رو بوده که اخیرا به‌دلیل افزایش چشمگیر قیمت مسکن، این پدیده گسترش یافته است. / فارس
شنبه ، ۲۳ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 1146×1280]
مشاهده مطلب در کانال . . .

امام زمان

جمعه يعني یک غروب وعده دار                                                                                                            وعده ترمیم قلب یاس زار                                                                                                . . .

یعنی چه؟ :)

ناگهان پرده برانداخته‌ای يعني چهمست از خانه برون تاخته‌ای يعني چهزلف در دست صبا گوش به فرمان رقیباین چنین با همه درساخته‌ای يعني چهشاه خوبانی و منظور گدایان شده‌ایقدر این مرتبه نشناخته‌ای يعني چهنه سر زلف خود اول تو به دستم دادیبازم از پای درانداخته‌ای يعني چهسخنت رمز دهان گفت و کمر سر میانو از میان تیغ به ما آخته‌ای يعني چههر کس از مهره مهر تو به نقشی مشغولعاقبت با همه کج باخته‌ای يعني چهحافظا در دل تنگت چو فرود آمد یارخانه از غیر نپ . . .

چراغ به دستان وجدان

1- واقعا انسان عجیبی است.2- اگر خیلی با انصاف باشیم؛ می توان گفت یک ترسو و اگر کمی بی انصاف یک آدم فروش.3- چرا ترسو است؟ برای اینکه برای حفظ و بقاء خودش و ترس از گرگان رو به رو، تن به هر ذلتی می دهد. رمز بقایش را در ترسیدن و تسلیم شدن یافته، که البته اشتباه محض است.4- اما چرا آدم فروش است؟ برای اینکه حاضر میشود در مقاطعی ملت را به رانتخواران قدرت-همان گرگان رو به رو یا پشت سر- بفروشد. آدم فروشي در مقیاس یک ملت.5- بنزین گران شد. اما این فقط . . .

خدمات و لوازم جانبی اتومبیل باطری سازی و باطری فروشی اسماعیلی

خدمات و لوازم جانبی اتومبیلباطری سازی و باطری فروشي اسماعیلیامیرعباس اسماعیلی:۰۹۱۹۷۱۳۱۸۰۶آدرس:بومهن،روبروی پمپ بنزین بخششی،لاین کندرو،باطری سازی اسماعیلیبین ۵٪تا۱۰٪ تخفیف . . .

مستند جدید و جنجالی تن فروشی

مستند جدید و جنجالی تن فروشي
جنجالی ترین و جدید ترین فیلم تاریخ جنسی ایران مستند جدید تن فروشي این فیلم ۱۰۰ درصد مورد نیاز شماست خلاصه فیلم ما امروز در ابتدای مسیری هستیم که غرب از ۲۰۰ سال پیش در راه آزادی zwnj;های جنسی طی کرده zwnj;است. مستند انقلاب جنسی، آزادی zwnj;های جنسی در ایران را نمایش می zwnj;دهد و .
دریافت فایل . . .

موبايل

یه وقتایی ، تنهایی یهو میاد سراغتخودتم نمیفهمی چی شد.مثلااز جای شروع میشه كهدورت شلوغ باشه.!اما اونی كه دوسش داری نباشه.تنهایی يعني:من یه موبایل دارمكه صدای زنگشو یادم نمیادخیلی وقته كه یادم نمی یادتنهایی يعني:بخندیاما خنده هات زوری باشهبری سفر با رفقاتاما اونم زوری باشه.حرفت دلت دوری باشه. . . .

دنياي نه

هفته قبل یک دانش آموز برایم چند تکه لباس بچه گانه و یک بسته سوزن خیاطی! آورد. دیشب آنها را بردم در شهر جدید بفروشم. اینجا هفت هشت تایی مغازه لباس فروشي و سه چهارتایی خرازی هست. البته شاید بیشتر باشد. من دانه به دانه مغازه هایی که رفتم را می نویسم. تقریبا همه خانم بودند و این اولین باری بود که یک شب با این همه زن حرف می زدم و در پایان پرسه کم فایده ام به نتیجه عجیبی رسیدم.خرازی اول: زن جوانی با چشم های درشتی بود که خیلی خوب تحویل گرفت و کمی هم ناز که . . .

آدم فروشی

بسم الله الرحمن الرحیمدر کتاب اسرار آل محمد مربوط به قرن یکم هجری آمده است که امام حسن علیه السلام به امام حسین علیه السلام در پاسخ به درخواست وی که اصرار میکرد که چه کسی به پای تو خنجر زده است می فرمایند :ای برادر مگر نمی دانید که ما خاندانی هستیم که آدم فروش نیستیم.ببینید آدم نفروشي تا چه حد.نمونه های بسیار زیادی از کتمان راز و گناه و عیب مردم در این خاندان هست که حیف که حوصله اش نیست.خودتان بخوانید و مطالعه کنید.واقعا آدم فروشي کار زشتی است . . .

سوپرورم میلورم | میل ورم

سوپرمیل ورم یا سوپرورم میلورم (میل ورم)
فروش سوپر ورم زنده کیلویی (جهت تغذیه انواع حیوانات بزرگ مثل قرقاول،ماهی های گوشتخوار بزرگ،مرغ و خروس . خزنده های بزرگ)فروش میلورم زنده کیلویی (برای انواع حیوانات خانگی و پرورشی و فروشي)فروش میلورم خشک  (برای انواع حیوانات خانگی و پرورشی و فروشي)فروش جیرجیرک خشک (برای انواع حیوانات خانگی و پرورشی و فروشي)ارسال به 90% مناطق ایران امکان پذیر می باشد.ارسال با اتوبوس می باشد.
 
ارسال میل ورم و سوپرورم و جیر . . .

درخت کریسمس

رفتیه بودیم درخت سال نو (درخت کریسمس) ببینیم.
من گل فروشي و گل خانه خیلی دوست دارم. برای همین رفتیم اونجا. هرجا گل فروشي میبینیم میریم تو ما.
 
یه همچین جایی بود:
 
 
 
 
و درختها رو اینجوری میفروختن، خیلی قشنگ بود.
 
همیشه توی فیلمها میدیدم که ملت میرن درخت میبرن، خیلی قشنگ بود.
 
من مخالف کشتن حیوانات هستم. حتی مگس.
ولی فکر میکنم که چون درختها نه اعصاب دارن (ِيعني گیاهان کلا) و نه خانواده و روابط اجتماعی، پس احتمالا اذیت نمیشن اگه بپینیمشون یا بب . . .

فراهم آوري آدرس سيسموني فروشي نوزاد اصفهان (خيابان فلسطين و عبدا

بورس یک کالا در اصطلاح عامیانه به جایی گفته می شود که آن نوع کالا و یا جنس زیاد پیدا می شود و یا فروشگاه های زیادی دارد و سیسمونی فروشي به مغازه ای اطلاق می شود که نیازهای نوزادان تا کودکان چند ساله و بعضا مادران آنها در آنجا به فروش می رسد. پس بورس سیسمونی فروشي در اصفهان يعني مکانی که خرید سیسمونی نوزادبه راحتی انجام می شود.خوشبختانه در اصفهان در دو خیابان فلسطین و عبدالرزاق تعداد زیادی از فروشگاه های سیسمونی نوزاد را می بینیم که می توان ای . . .

مرغ فروشان

سلام امیدوارم ک خوب باشین  من بعضی وقتا از مرغ فروشي اشغال گوشت میگیرم و میدم به ی سگ با بچهاش  خیلی گشنه ان بیچاره ها ،یروز طبق معمول رفتیم مرغ بخریم کنارش اشغاال گوشتم بگیریم برا این بندگان خدا ،امااا مرغ فروش گفت اشغال گوشتم فروشيه باورتون میشه اشغال گوشتم فروشي کردن بابا یکم معرفت داشته باشین  کسی این اشغالا رو نمیخوره فقط میدن به این حیوانات زبان بسته ک ممکنه بعضیاشون صاحب داشته باشن بعضیاشونم تو خیابونا میگردن واسه یکم غذا لطفا یکم . . .

درباره شکیل

سلام خوش آمدید
هدف از راه اندازی وبلاگِ شکیل ، ارائه خدمات مختلف برای وبلاگ نویسان عزیز هست .
خدماتی مثل ارائه قالب های وبلاگ بصورت رایگان و فروشي ، ارائه آموزش های کاربردی ، انتشار مطالب مرتبط با وبلاگ نویسی و پشتیبانی قالب وبلاگ نویسان در شکیل انجام می شه .
اگه نیاز به آموزش خاصی در زمینه وبلاگ نویسی دارید مطرح کنید اگر در توان بود حتما در قالب یک مطلب ثبت می شه .
اگه احساس می کنید وقتش رسیده که دستی به قالب وبلاگتون بکشید امّا در توانتون نی . . .

آپارتمان فروشی در یوسف آباد جهان آرا 117 متر

آپارتمان فروشي در یوسف آباد جهان آرا 117 متر  خوابه در طبقه دوم از مجموع 12 واحدی در دو بلوک 6 واحدی با درب ورودی جدا گانه ب پارکینگ انباری مشاع و نمای سنگ و کابینت چوبی و سن ساخت اپارتمان 25 سال
کد ملک:1546322
خرید فروش آپارتمان در یوسف آبادخرید فروش املا ک تهران, املاک مدبر . . .

برو دنبال دلت!

نمیدونم کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین رو خوندین یا نه؟ من بارها و بارها از این طرف و اون طرف اسمشو شنیده بودمتوی کتاب فروشي ها دیده بودمش ولی هیچ وقت راغب نبودم برم سمت این کتاب!! اصنم نمیدونستم این کتاب راجع به چی هست و همینطوری احساس میکردم کتاب جذابی نیست!! خلاصه حدود سه هفته پیش که رفته بودم توی یه کتاب فروشي قدم میزدم برای خودم و قصد خرید کتاب هم نداشتم، چشمم خورد به این کتاب! قیمتش هم خب کم نبود.کتابو باز کردممقدمشو خوندم به نظر جال . . .

شوهر فروشی!

یک مغازه شوهر فروشي در نیو یورک باز شده که خانمها میتوانند به آنجا رفته و برای خود شوهری تهیه کنند
در تابلوی راهنمای مقابل درب ورودی از جمله مطالب ذیل نوشته شده
شما در طول عمرتان فقط یکبار میتوانید از این محل دیدن کنید
اینجا شش طبقه است و ارزش محصولات هر طبقه بالایی‌ بیشتر از طبقه پائینی استآموزش ربان انگلیسی . . .

کتاب فروشي کاواک

عنوان : کتاب فروشي کاواک
 
خرید کتاب با موضوعات مختلف از جمله عمومی, روانشناسی,کودک و نوجوان,درسی و دانشگاهی  و غیره از فروشگاه کتاب کاواک .
دارای نماد اعتماد الکترونیک
ارسال کتاب به سرتاسر دنیا
جهت مشاهده‌ کتابها به سایت کاواک مراجعه نمایید:
https://www.cavack.com
هم‌ چنین می‌ توانید جهت مطالعه درمورد موضوعات مختلف از جمله معرفی و نقد کتاب,تازه‌ های نشر,نویسندگان, شخصیت‌ های برجسته و غیره به مجله‌ کاواک مراجعه نمایید:
 https:// www.mag.ca . . .

کتاب فروشي کاواک

عنوان : کتاب فروشي کاواک
 
خرید کتاب با موضوعات مختلف از جمله عمومی, روانشناسی,کودک و نوجوان,درسی و دانشگاهی  و غیره از فروشگاه کتاب کاواک .
دارای نماد اعتماد الکترونیک
ارسال کتاب به سرتاسر دنیا
جهت مشاهده‌ کتابها به سایت کاواک مراجعه نمایید:
https://www.cavack.com
هم‌ چنین می‌ توانید جهت مطالعه درمورد موضوعات مختلف از جمله معرفی و نقد کتاب,تازه‌ های نشر,نویسندگان, شخصیت‌ های برجسته و غیره به مجله‌ کاواک مراجعه نمایید:
 https:// www.mag.ca . . .

آیا دستفروشی واجد وصف مجرمانه است؟ آیا دستفروشی جرم است یا تخلف؟

مقدمهدست فروشي را نوزاد نارس زندگی مدرن دانسته اند که خود قربانی برخی ناهنجاری‌ها هست. گروهی از کسانی که به این مشاغل روی می‌آورند، افرادی هستند که از ناچاری و بدون داشتن راه چاره‌ای به این کار پرداخته‌اند. اگر راه امرار معاش این عده از طریق دست‌فروشي بسته شود، معلوم نیست که چگونه خواهند توانست از عهده مخارج خانواده خود برآیند. دست فروشي استرس و دردسر هم دارد، دستفروش‌ها نمی توانند یک باره جای خود را تغییر دهند و این از قوانین نانوشته ا . . .

ازنجف تاکربلا

عشق يعني اربعینی ازنجف تا کربلا/عشق يعني دلسپاری برحسین و نینوا/همره زینب وسجادکاروانی آمده/عشق يعني گریه کردن ازبر خون خدا/شیعه داردیک شکوهی جاودانه درجهان/عشق يعني پاسداری ازحریم کبریا/میرود پای پیاده عاشقی سوی حسین/عشق يعني یاورانی دررکابش باولا/میکند دنیاتعجب ازشکوه زائران/عشق يعني دل بریدن رفتن تاانتها/با ولایت قلب مومن پربصیرت میشود/عشق يعني مثل زینب تا قیامت باوفا/اربعین کربلاشد جلوه روزظهور/عشق يعني کوی مهدی یاورانی آشنا/ . . .

درسهای از قرآن ۹۸

پاسخ سوالات هفته دهم
 
 پاسخ سؤالات مسابقه» برنامه 98/09/21
 
سؤالات مسابقه»
 
1- واژه دین» به چه معناست؟
 
1) راه رسیدن به آخرت
2) راه و روش زندگی ✅ (صحیح)
3) راه رسیدن به خدا
 
 
2- کمونیست‌ها، عامل پیدایش و گسترش ادیان را چه می‌دانستند؟
 
1) جهل و ناآگاهی مردم
2) تبعیض اقتصادی در جامعه
3) سلطه سرمایه‌داران بر کارگران ✅ (صحیح)
 
 
3- آیه 130 سوره آل‌عمران، از چه کاری نهی می‌کند؟
 
1) رباخواری ✅ (صحیح)
2) کم‌فروشي
3) گران‌فروشي
 
 
4- روان‌شناسان بی‌ای . . .

عشق

ای که می پرسی نشان عشق چیستعشق چیزی جز ظهور مهر نیست.عشق يعني مشکلی اسان کنیدردی از در مانده ای درمان کنی.در میان این همه غوغا و شرعشق يعني کاهش رنج بشرعشق يعني گل به جای خار باشپل به جای این همه دیوار باشعشق يعني تشنه ای خود نیز اگرواگذاری اب را ، بر تشنه ترعشق يعني دشت گل کاری شدهدر کویری چشمه ای جاری شدهعشق يعني ترش را شیرین کنیعشق يعني نیش را نوشین کنیهر کجا عشق اید و ساکن شودهر چه نا ممکن بود ، ممکن شود
 
مولانا
  . . .

سوپرورم میلورم | میل ورم

سوپرمیل ورم یا سوپرورم میلورم (میل ورم)
فروش سوپر ورم زنده کیلویی (جهت تغذیه انواع حیوانات بزرگ مثل قرقاول،ماهی های گوشتخوار بزرگ،مرغ و خروس . خزنده های بزرگ)فروش میلورم زنده کیلویی (برای انواع حیوانات خانگی و پرورشی و فروشي)فروش میلورم خشک  (برای انواع حیوانات خانگی و پرورشی و فروشي)فروش جیرجیرک خشک (برای انواع حیوانات خانگی و پرورشی و فروشي)ارسال به 90% مناطق ایران امکان پذیر می باشد.ارسال با اتوبوس می باشد.
ارسال میل ورم و سوپرو . . .

مطففین

خدا یه قوم رو از روی زمین برداشت و عذابشون کرد . سر چی؟
اینکه کم فروش بودن. 
يعني همین خبط که انقدر زیاد شده که قبحش ریخته یک قوم رو هلاک کرد.
.
از اینکه کم فروش باشم می‌ترسم عجیب. از اینکه مبادا کم بگذارم که میدونم میذارم برای کاری که بابتش تعهد دادم می‌ترسم. 
ما به بنده‌های شما کم فروشيم. ما حتی نسبت به خودمون کم فروشي می‌کنیم وقتی چیزی که باید نیستیم وقتی شما گفتی خلیفتون باشیم ولی حتی شباهتی به شما نداریم. 
خودت راست و ریست کن کار . . .

سگ چاوچاو فروشی

سگ چاوچاو فروشي
سگ چاوچاو نژادی از سگه که بخاطر ظاهر جالب و منحصر به فردش که ما رو یاد شیرها میندازه معروف شده(سگ چاوچاو فروشي). البته چاوچاو علاوه بر ظاهر زیباش ویژگی های شخصیتی فوق العاده ای هم داره که بهتره اونا رو نادید نگیریم.
معرفی سگ نژاد چاو چاو: یه همدم خیلی وفادار و مناسب برای خانواده است چاوچاو ها به صورت غریزی سگ های خیلی تمیزی هستن و آموزش جای دستشویی بهشون راحته استعداد و غریزه سگ نگهبان بودن رو دارن با کسی که ازش مراقبت میکنه یه . . .

تموم کنم اين دلخوشي هاي بيخودي رو

توهم دلخوشی رویای روزهای خوبرویاهای عجیب انگیزه های باورنکردنی اشتیاق .همه میتونن فقط یه شب تا صبح طول بکشنمیتونن مثل قبل یه داستان تکراری قشنگ باشن که چند ساعت ذهنتو با چیزای خوب پر کردن و توهم بزنی که وااااای يعني میشه این حالت و تجربه کرد ؟يعني باور کردنیه ؟ . . .

عمر مفید

اگر قرار باشد از ترسناکترین چیز دنیا بنویسم تمام آن در کلمه پیری» خلاصه میشود.پیری ناخوشایندترین مرحله و دوره از زندگی ما آدمها به شمار می‌آید.انگار با گذاشت زمان انسان آب میرود ناتوان و کم حوصله میشود.گاهی فکر میکنم پیری چقدر کسل کننده میتواند باشد اگر به آداب پیر شدن آگاهی نداشته باشیم.انسانهای پیر همواره برایم قابل احترام اند.بابا بزرگ تازه پروستاتش را عمل کرده.عوارض عمل حتی روی کیفیت تکلمش هم تاثیر گذاشته به سختی تشخیص میدهم چه میگو . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)