98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تیتراژ سینمایی جاندار

آیا ویروس جاندار است یانه؟؟؟

 ویروس ها از یک مولکول وراثتی(DNA یاRNA)و یک پوشش پروتئینی به نام کپسید تشکیل شده است که تنها در بدن یک جاندار فعالیت دارد و در خارج آن مانند دیگر مولکول ها است. موجودات جاندار دارای ویژگی هایی از قبیل:رشد،تغذیه ، سازگاری بامحیط،تولید مثل،دارا بودن ساختار   سلولی و . هستند.از آنجایی که ویروس ها فاقد ساختار سلولی هستند ،  بعضی از دانشمندان آنها را جاندار نمیدانند (پیروی از طبقه بندی پنج گانه)اما از آنجایی که با کمک سلول های داخل بدن تولید مثل . . .

روش های تولید مثل غیر جنسی

روش های تولید مثل غیر جنسی:دو نیم شدنجوانه زدن قطعه قطعه شدننوپدیدی(ترمیم)هاگ زاییدو نیم شدندر این روش یاخته اولیه پس از رشد کافی از وسط دو نیم می شود.همه مواد یاخته اولیه به طور مساوی تقسیم شده و هر نیمه یک یاخته کامل می شود.جوانه زدندر این روش یک برآمدگی کوچک در سطح یاخته ایجاد می شود و رشد می کند.سپس هسته یاخته تقسیم شده و یک هسته به جوانه ی در حال رشد اضافه می شود، در واقع یاخته جدید مثل جوانه ای از یاخته اولیه می روید که می تواند به یاخته م . . .

انواع فعل بودن در زبان گیلکی

فعل بودن در زبان گیلکی در حالات مختلف متفاوت است. در این پُست به این ‌‌تفاوت‌ها می‌پردازیم.
 
✔️ بؤؤن»:معنی: چیزی بودنصرف ماضی: بؤ (=بود)مثال: پئرِ حال خۊب بؤ (=حال پدر خۊب بۊد)صرف مضارع: هیسه (=است)مثال: اون داز هیسه (=اۊن داس است)
 
✔️ هیسأن»:معنی: در جایی بودن برای جاندارصرف ماضی: هیسابؤ (=بود)مثال: پئر خؤنه هیسابؤ (=پدر خۊنه بۊد)
شرط۱: درجایی بۊدن » خؤنه
شرط۲: جاندار بۊدن » پئر
صرف مضارع: هیسئه (=است)مثال: پیچه دیوارِ سر هیسئه (=گربه رو دیواره)
. . .

توت فرنگی رد داده است

نمی‌دونم چه فازیه که من هر روز که کلاس دارم مغزم رد میدههیچ کاری نمی‌کنم فقط می‌رقصم :/وات دِ فاز واقعا؟!+ آقااااا رقص دو نفره می‌خواااااام :((چرا هیچ اورانگوتانی نیست که باهاش برقصم؟!علف به این زندگیکه یه جاندار زنده هم توش نیست که پایه‌ی رقص باشه :/رقص به این خوبیییییییچرا پایه نیستید کچلا :/درکتون نمی‌کنم  . . .

تولید مثل جنسی

تولید مثل جنسی:تولید کامه نر و ماده اساس تولیدمثل جنسی است.کامه، یک یاخته ویژه برای تولید مثل است که برای تولید جاندار جدید، باید با کامه دیگری از جنس مخالف ترکیب شود.در برخی از جانداران که دارای دو جنس مجزای نر و ماده هستند، اندام تناسلی در دو جاندار(نر یا ماده) قرار دارد.مانند: داران، پرندگان،خزندگان، برخی گیاهان و .گاهی اندام های تولید مثلی نر و ماده در بدن یک جاندار قرار دارد، در این حالت جاندار نر/ماده دو جنسی (هرمافرودیت) نامیده . . .

مقایسه تولید مثل جنسی و غیر جنسی

مقایسه ی تولید مثل جنسی وغیرجنسی: در تولید مثل غیر جنسی چون توسط یک جاندار صورت می گیرد، سرعت تولید مثل بیش تر ، تولید مثل ساده تر است ،تعداد زاده ها بیشتر است ،تنوع ژنتیکی زاده ها کمتر و شباهت زاده ها بیشتر، تفاوت فردی کمتر و در نتیجه سازگاری با محیط و شانس بقای آن ها کمتر است.در تولید مثل جنسی چون توسط دو جاندار صورت می گیرد، سرعت بیشتر ، تولید مثل پیچیده تر ،تعداد زاده ها کمتر ،تنوع ژنتیکی زاده ها بیشترو شباهت زاده ها کمتر ، تفاوت فردی آ . . .

00:00:00

ما آدمها به هزار امید و آرزو کاری را انجام می دهیم، قدم در راهی می گذاریم، تصمیمی می گیریم، انتخابی میکنیم ولی سرانجام کار نمی شود آن چیزی که در ذهن ما بود. روزی که تصمیم گرفتم مهندس شوم فکرهای زیادی در سرم داشتم شاید آنقدر جاندار و ایده آل نبودند ولی تصورات آن روزهایم با جایی که در حال حاضر در آن هستم بسیار متفاوت است. ولی تصمیم گرفته ام این روزها را پله ای کنم برای موفقیت های بیشتر، برای موقعیت های بهتر، برای روزهای خوبی که قرار است برایم رق . . .

خواص روغن زالو (۱۰ ابر خاصیت روغن زالو)

آیا از خواص روغن زالو چیزی به گوشتان خورده است ؟
زالو یک جاندار عجیب و استثنایی به شمار می رود به گونه ای که درمانگر بسیاری از بیماری ها می باشد .
حال میخواهیم به بررسی خواص روغن زالو ( فواید و عوارض ) بپردازیم :
 
۱- خاصیت اول از خواص روغن زالو :
بزرگ کننده اندام حیات دهنده مرد ( آلت تناسلی )
ادامه مطلب . . .

داستانک

مردی پیش از بیرون رفتن از خانه زنش را بوسید و جلوی آیینه ایستاد. بعد با صدایی که شوق و تشکر از آن می‌بارید به خدا گفت:خدایا از تو به خاطر این همه نعمت که به من دادی ، واقعا، واقعا ،واقعااااسپاس‌گزارم.همسرش که تشکر خالصانه‌ی مرد را دید، آمد و کنار مرد ایستاد .سرش را به سر مرد تکیه دادو گفت:تو که یک چشمت کور و نصف صورتت فلج شده، چرا اینقدر شکرگزاری می‌کنی؟نیم لبخندی به صورتِ مرد نشست. دو دستش را دو طرف صورت همسرش گذاشت و گفت:هنوز با همین یک چشم . . .

آب دام و طیور و عوارض آلودگی آن

اگرچه آب ماده ای مغذی محسوب نمی شود، ولی یکی از ارکان حفظ حیات هر جاندار است. بخش عمده ای از سلول ها و بافت های حیوانات از آب تشکیل شده است. حیوان محروم از آب سریع تر از حیوانی که از مواد غذایی محروم شده باشد می میرد. وجود آب برای حفظ تعادل مایعات بدن، دفع مواد زاید، حفظ تعادل صحیح یون ها، کمک به هضم، جذب و سوخت و ساز موادغذایی ضروری است، همچنین بسیاری از فعل و انفعالات شیمیایی که آنزیم ها در آن دخالت می کنند در محیط مایع صورت می گیرند.
مقاله کام . . .

آب دام و طیور و عوارض آلودگی آن

اگرچه آب ماده ای مغذی محسوب نمی شود، ولی یکی از ارکان حفظ حیات هر جاندار است. بخش عمده ای از سلول ها و بافت های حیوانات از آب تشکیل شده است. حیوان محروم از آب سریع تر از حیوانی که از مواد غذایی محروم شده باشد می میرد. وجود آب برای حفظ تعادل مایعات بدن، دفع مواد زاید، حفظ تعادل صحیح یون ها، کمک به هضم، جذب و سوخت و ساز موادغذایی ضروری است، همچنین بسیاری از فعل و انفعالات شیمیایی که آنزیم ها در آن دخالت می کنند در محیط مایع صورت می گیرند.مقاله کامل . . .

آب دام و طيور و عوارض آلودگي آن

اگرچه آب ماده ای مغذی محسوب نمی شود، ولی یکی از ارکان حفظ حیات هر جاندار است. بخش عمده ای از سلول ها و بافت های حیوانات از آب تشکیل شده است. حیوان محروم از آب سریع تر از حیوانی که از مواد غذایی محروم شده باشد می میرد. وجود آب برای حفظ تعادل مایعات بدن، دفع مواد زاید، حفظ تعادل صحیح یون ها، کمک به هضم، جذب و سوخت و ساز موادغذایی ضروری است، همچنین بسیاری از فعل و انفعالات شیمیایی که آنزیم ها در آن دخالت می کنند در محیط مایع صورت می گیرند.مقاله کامل . . .

رابطه

برای هزارمین بار می گویم که رابطه ها را باید ساخت!هیچ رابطه ای خود به خود خوب نیست، هیچ رابطه ای خود به خود زنده نمیماند!گلدان را بی آب دادن اگر رها کنید میمیرد، رابطه ها را به امید زمان رها کنید میمیرند!رابطه هایتان را به به بهانه زمان رها نکنید! زمان دشمن سرسخت رابطه هاست.رابطه ها گلدان مصنوعی نیستند که تا ابد لبخند ن و صاف صاف باقی بمانند رابطه ها جان دارند و جاندار ها میمیرند!برای هزارمین بار میگویم که رابطه ها را اگر هر روز نوازش نکنی . . .

دانلود تحقیق درباره فسیلها

تحقیق درباره فسیلها دانلود تحقیق درباره فسیلها در قالب Word دارای 55 صفحه
دسته بندی
شیمی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
27 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
55

توضیحات:دانلود تحقیق درباره فسیلها در قالب Word دارای 55 صفحه.بخشی از متن:مقدمهسنگهایی که در ته دریا تشکیل می شوند اغلب آثاری از جانداران قدیمی به نام سنگواره یا فسیل را به همراه دارند . اگر روی گل نرم مرطوب راه بروید جای پای شما در آنجا باقی می ماند وقتی جانور یا گیاهی می میرد و در میان گل ها یا ماسه‌ها . . .

عنکبوتی که می خندد

نام محلی عنکبوت خنده رو "نانانانا ماکاکیی" است. این عنکبوت بسیار کوچک غیر سمی و با حداکثر طول 5 میلی متر به دلیل نقش هایی که بر روی بدنش دارد بسیار معروف شده است.جالب است بدانید، نقش‌های عجیب روی شکم زرد این عنکبوت، معمولاً شکل یک صورت خندان را به خود می‌گیرند، البته در بعضی از آن‌ها، این علامات آنقدرها مشخص نیستند یا این‌که که اصلاً وجود ندارند. حتی ممکن است بعضی از عنکبوت‌های خنده‌رو، طرح‌هایی داشته باشند که تداعی‌گر یک چهره‌ی اخمو ی . . .

"عقرب دریایی" بزرگترین بندپا و سخت پوست شناخته شده ی ما قبل تاریخ

این موجود بزرگ و بی رحم که در حدود 400 میلیون سال قبل زندگی می کرده با نام عقرب دریایی (Jaekelopterus) شناخته می شود.این جاندار ترکیبی از عقرب و خرچنگ بوده و همچنین دارای طولی به اندازه حداکثر تا 3 متر بوده است.بر اساس تحقیقات، دم این جانور به شکل یک نیزه و زهر آلود بود که از آن برای شکار و از چنگال ها و بازوی های قدرتمند خود نیز برای تکه پاره کردن دیگر جانداران استفاده می کرده است.همچنین جالب است بدانید که این موجود توانایی زندگی در خشکی را داشته ام . . .

دانلود فيلم سينمايي ملك سليمان

نویسنده و کارگردان: شهریار بحرانی
موضوع: تاریخی، زندگی نامه
تاریخ انتشار: 1388
مدت زمان: 111 دقیقه
نوع فیلم: سينمايي
مخاطب: بزرگسال
کیفیت: HD
فرمت: MKV
حجم: 700 مگابایت + 350 مگابایت
انکودر: MKVCage
خلاصه داستان:خداوند به وسیله نشانه‌هایی به سلیمان (ع) نشان می‌دهد که باید از شرایط سختی برای رسیدن به یک جامعه آرمانی عبور کند. اما سلیمان برای بدست آوردن چنین حکومتی باید جهان اجنه و شیاطین را تحت سلطه ی خود در آورد. در این بین فتنه‌هایی در سه شهر او . . .

فیلم سینمایی لوسی 2014 lucy + زیرنویس فارسی+دوبله فارسی+دانلود

نام فیلم : لوسیامتیاز : 6.4 از 10 – میانگین رای 326,601 نفرکیفیت : 720p BluRay ,1080p BluRayموضوع : اکشن, علمی تخیلی, هیجان انگیزفرمت : MKVحجم : 780 مگابایت,1.28 گیگابایتمدت زمان: 89 دقیقهزبان: انگلیسی, French, اسپانیایی, Korean, Chinese دوبله فارسیسال انتشار : 2014کارگردان : Luc Bessonبازیگران : Scarlett Johansson, Morgan Freeman, Min-sik Choi, Amr Wakedخلاصه داستان :دختری به نام لوسی که در تایوان زندگی میکند بر اثر مصرف ماده ای مخدر جدید که به دست عموم نرسیده است ویژگی های خاص پیدا میکند که در هیچ انسانی نیس . . .

آهنگ تو فقط باش تیتراژ سریال مینو شبکه یک سیما

متن آهنگ تو فقط باش از مازیار فلاحی(آهنگ تو فقط باش تيتراژ سریال مینو شبکه یک سیما)تو فقط باش تموم کم و کسرش با منبا تموم دوری و طاقت و صبرش با منتو فقط تب کن از این عشق بلاتکلیفممردن و سوختن و باقی زجرش با من

ادامه مطلب . . .

لحظه ی ترکیدنِ حبابِ تو خالیِ من است

در از آن روز هایی بِ سر می برم کِ ثانیه بِ ثانیه توانایی نفرت از خود در من جاندار تر می شود.
اشتباهاتم فشرده شده اند و برخی از آنها کِ مرتبط با اشتباهات گذشته ام هستند دیگر دارند مغزم را روی دیوار می پاشانند.
همش کله ام پر است از چرا آن کار را کردی ها و چرا آن کار را نکردی ها،
پر از حرف های تند و حرف های نا بِ جا،
پر از کم کاری های مشهود و پر از رخوت و سستی ای بی دلیل.
شده ام پر از قضاوت هایی کِ هرگز تا سال گذشته در من نبودند،
پرم از حسادت ها؛ حسادت ها . . .

ورمی کمپوست چیست

ورمی کمپوست در اصل همان کود پوسیده جاندار می باشدبه علاوه از بدن کرم خاکی نیز می باشدکه دارای تمامی عناصر بدن کرم خاکی می باشدکاربرد کود ورمی کمپوست برای پرورش زعفران، کاشت پسته، گیاهان آپارتمانی می باشدکود ورمی کمپوست بدلیل اینکه فاقد بو می باشد در جاهای لوکس و محیط های شهری بیشترین کاربرد را دارداضافه کردن کود ورمی کمپوست به بستر کشت مصرف سموم را به حداقل می رساندکرم خاکی اکثر میکرو ارگانیزم های مضر را فراری می دهد و خاک را حاصلخیز تر می . . .

فیلم سینمایی Evim Sensin 2012 (خانه ام تویی) + زیرنویس چسبیده فارسی

ژانر : درام | فانتزی | رمانتیک
سال انتشار :2 نوامبر 2012
كشور سازنده : تركیه
ستارگان : Ozcan Deniz , Fahriye Evcen
کارگردان : Özcan Deniz
زمان فیلم : 1 ساعت و 30 دقیقه
زبان : تركی + زیرنویس فارسی 
دوبله فارسی : ندارد
ﺧﻼﺻﻪ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ : ﻟﯿﻼ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺟﺪﺍﯾﯽ ﺑﻪ ﺧﻮﻧﻪ ﺑﺎﺑﺎﺵ ﺑﺮﻣﯿﮕﺮﺩﻩ . ﻟﯿﻼ ﺗﻼﺵ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺣﻞ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺑﺎﺑﺎﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺭﻭ ﺣﻞ ﺑﮑﻨﻪ . ﺍﺳﮑﻨﺪﺭ ﻫﻢ ﭘﺴﺮﯾﻪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺳﻦ ﮐﻢ ﺑﺎ ﺑﺪﺷﺎﻧﺴﯽ ﻫﺎ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐ . . .

فیلم سينمايي مرد ایرلندی The Irishman 2019

ژانر : بیوگرافی | درام | جناییمحصول : 2019 آمریکاامتیاز: 10/8.7کارگردان : Martin Scorseseبازیگران : Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesciخلاصه داستان : این فیلم داستان یک تبهکار حرفه‌ای ایرلندی به نام فرانک شیران را به تصویر می‌کشد. او یک آدمکش حرفه‌ای بود که جیمی هافا رئیس اتحادیه‌ی کارگران آمریکا را به قتل رساند و…
مشاهده فیلم با اینترنت نیم بهاتماشای آنلاین فیلم های سينمايي . . .

فیلم سينمايي 20 The Heiresses (وارثين)+دوبله فارسي

ژانر :درامکارگردان :Marcelo Martinessiنویسنده :Marcelo Martinessiمحصول :پاراگوئه, فرانسه, آلمان, نروژ, برزیل, اوروگوئه, ایتالیازمان :98 دقیقهبازیگران :Ana Brun, Margarita Irún, Ana Ivanova, Nilda Gonzalez
6.8/10 | 20 | 98 دقیقه
 
فیلم سينمايي The Heiresses (وارثین) در ژانر درام به کارگردانی مارسلو مارتینسی می باشد. این فیلم درباره دو زن به نام چلا و چکیتا است که هر دو از خانواده های ثروتمندی به پایتخت کشور پاراگوئه یعنی آسونسیون آمده اند و حدود ۳۰ سال در کنار یکدیگر زندگی کرده اند اما اخی . . .

ببر منقرض شده مازندران.

متاسفانه در دهه 50 جانداری بزرگ به نام ببر مازندران از حیات وحش ایران و جهان خارج شد.طبق تحقیقات این ببر از ببر سیبری کوچکتر و از ببر بنگال بزرگتر بوده و دومین گربه سان بزرگ جهان به شمار می رفت.بیشتر قلمرو این جاندار جنگل های کنار دریا مثل میانکاله بوده و در استان های گلستان و گیلان نیز داده شده بود.از ببر مازندران فقط چند پوست در موزه دار آباد تهران باقی مانده است.در سال 1389 سازمان محیط زیست با برنامه احیای ببر مازندران 2 قلاده ببر سیبری را با 2 . . .

تیتراژ- کمی تامل

 دوباره اشتباه اما این بار باز هم اشتباه صدا و سیما یکبار دیگر شخصیت نابینایان دچار ختشه شد   تيتراژ پایانی سریال ستایش سه مفهومی دارد که باعث شده بسیاری از افراد نابینا دچار تکرار فقر فرهنگی در این سرزمین شوند شاعر این تيتراژ شاید نابینایی هیچ ارزشی برایش نداشته یا که نه بهتر بگوییم واژه ی کور را اصلا درک نکرده گر چه افراد نابینا چند سالیست به دنبال از بین بردن فقر فرهنگی نسبت به معلولین در این کشور هستند اما افسوس هنوز افرادی که سخنگ . . .

فیلم سینمایی مرد عنکبوتی دور از خانه Spider-Man: Far From Home 2019

ژانر : اکشن | ماجراجویی | علمی تخیلی7.8/10 از 178,262 رایزبان : Englishکیفیت : BluRay 720p – 1080pفرمت : MKVمحصول : USAستارگان : Tom Holland, Jake Gyllenhaal, Zendayaکارگردان : Jon Wattsخلاصه داستان :مرد عنکبوتی دور از خانه فیلمی ابرقهرمانی به کارگردانی جان واتس و نویسندگی کریس مک‌کنا و اریک سامرز است که بر پایهٔ شخصیت خیالی مرد عنکبوتی از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است. این فیلم به عنوان دنباله‌ای بر مرد عنکبوتی بازگشت به خانه (۲۰۱۷) محسوب می‌شود و همچنین بیست‌وسومین ف . . .

باغ سرهنگ

 متن آهنگ صدای خسته علیرضا روزگار───┤ ♩♬♫♪♭ ├───من وُ بارون؛ دوباره به باغِ تو رسیدیم / تو باشی؛ چیکه چیکه به پات، دنیاروُ میدیم●♪♫صدای خسته ی ما؛ هنوز چشم انتظاره / چقد باید بمیریم؛ تا برگردی دوباره؟!●♪♫شعر : عبدالجبار کاکاییبه یادِ تو می خونیم؛ شبا از پشتِ شیشه / با هر قطره؛ صدامون، واست تکرار میشه●♪♫داره بارون می باره؛ چه بی رنگه ستاره / رگ های نیمه مرده؛ نباشی، جون نداره…●♪♫بیا؛ تا زیرِ بارون، به عشقِ تو بمونیم / شبای بی ت . . .

گوجه فرنگي و خواص آن

 ما قصد داریم یک سری مقالات سلامتی و مرتبط با سلامت غذایی در وبلاگ های خود منتشر کنیم شاید در مقالات قبلی ما مطالعه کرده اید خواص برخی از خوراکی ها و دمنوش ها را در این مقاله قصد داریم در مورد خواص گوجه فرنگی و مبحث تراریخته با شما صحبت کنیم پس در ادامه با ما همراه باشیدگوجه فرنگی و خواص آنیکی از سبزیجات و با میوه‌ای سرخ‌رنگ و خوش‌بو و آبدار است. این گیاه بومی آمریکای جنوبی و مرکزی است که طی دوره? استعماری اسپانیا به سایر نقاط جهان من . . .

فیلم سينمايي Timbuktu 2014+دوبله فارسی

ژانر : غم انگیز۷٫۳/۱۰ از ۲,۹۷۶ رایمدت زمان : ۹۶ دقیقهزبان : فرانسویکیفیت : BluRay 720pفرمت : Mkvانکودر : TMحجم : ۶۵۰ مگابایتمحصول : فرانسه , موریتانیستارگان : Hichem Yacoubi, Abel Jafri, Toulou Kiki, Pino Desperadoکارگردان : Abderrahmane Sissakoلینک های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت های دیگرخلاصه داستان :یک گله دار و خانواده اش که زندگی آرامی در تپه های تیمبوکتو دارند ، با پیدا شدن عده ای مزاحم که تلاش می کنند زندگی آنها را کنترل کنند ، زندگی خود را در خطر می ببینند و…
تماشای آنلای . . .

فیلم سينمايي شاه شاهان ۱۹۶۱ King Of Kings + دوبله فارسي + زبان اصلي

نام فیلم :  شاه شاهان
اولین اکران : 11 October 1961
زمان : 168 دقیقه
ژانر : زندگی نامه، درام، تاریخی
کشور سازنده : آمریکا
IMDb : 7.1/10 از 4,489 رای
کارگردان : Nicholas Ray
ستارگان : Jeffrey Hunter, Siobhan McKenna, Hurd Hatfield
 
خلاصه فیلم:
فیلم داستان زندگی "عیسی مسیح" از بدو تولد تا به صلیب کشیده شدن و رستاخیز پس از آنرا به تصویر می کشد.تماشای آنلاین فیلم های سينمايي . . .

دانلود تیتراژ سریال به رنگ خاک با صدای علیرضا یگانه

دانلود تيتراژ سریال به رنگ خاک با صدای علیرضا یگانه کیفیت اصلی به متن این ترانه زیبا از وبلاگ پروفایل
موسیقی متن سریال به رنگ خاک با بالاترین کیفیت صوتی را دانلود کنید و گوش دهید
دریافت این ترانه در ادامه مطلب همین پستپروفایل, عکس, موزیک, متن های زیبا . . .

دانلود آهنگ رضا بهرام دل (تیتراژ ابتدایی سریال دل)

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام دل
هم اکنون موزیک جدید و شنیدنی رضا بهرام به نام دل با لینک مستقیم و دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ همراه با متن آهنگ 
شعر: علی ایلیا , تنظیم: بهتاش زرین
تيتراژ ابتدایی سریال دل “
مجله تفریحی نبض آنلاین . . .

نزدیک آی.

بام را برافکن و بتاب که خرمن تیرگی اینجاستبشتاب، درها را بشکن، وهم را دو نیمه کن که منم هسته این بار سیاهاندوه مرا بچین که رسیده استدیری است، که خویش را رنجانده ایم، و روزن آشتی بسته استمرا بدان سو بر، به صخره برتر من رسان که جدا مانده امبه سرچشمه ناب هایم بردی، نگین آرامش گم کردم و گریه سر دادمفرسوده راهم، چادری کو میان شعله و باد، دور از همهمه خوابستان؟و مبادا ترس آشفته شود که آبشخور جاندار من استو مبادا غم فرو ریزد که بلند آسمانه زیبای من . . .

اهل کاشانم.

سپهری؛ وارث آب و خرد و روشنی پانزدهم مهر سالروز تولد شاعر و نقاش معاصر سهراب سپهری است که شهرت و نامداری و اعتبارش فراتقویمی است. سپهری نمونه اعلای هوشمندی و درک و دریافت‌های شاعرانه در روزگار ماست ‌که توانست به حد اعلای ماندگاری و تاثیر‌گذاری برسد به گونه‌ای که منتقدان سی سال پیش او اکنون در نقد و تحلیل شعرش داد سخن می‌دهند. برجسته‌ترین ویژگی شخصی سهراب گوشه‌گیری و انزوای معنی‌دار او و بهترین منش اخلاقی‌اش صداقت و مهم‌ترین کارکردش . . .

دانلود فیلم سینمایی مردن در آب مطهر

دانلود فیلم سينمايي مردن در آب مطهر محصول 1399 اثری از کریم امینی, دانلود فیلم سينمايي مردن در آب مطهر با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود فیلم سينمايي ایرانی مردن در آب مطهر جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه دانلود فیلم سينمايي

ادامه مطلب . . .

فیلم سینمایی Inside Llewyn Davis 2013 (درون لوين ديويس)+دوبله فارسی+زیرنویس فارسی

نام : درون لوین دیویسامتیاز : 7.4 از 10 – میانگین رای 107,660 نفرکیفیت : 720p BluRay ,1080p BluRayموضوع : درام, موزیکفرمت : mkvحجم : 1.64 گیگابایت+838 مگابایتمدت زمان: 104 دقیقهزبان: انگلیسیسال انتشار : 2013صوت دوبله: داردکارگردان :برادران کوئنبازیگران : Oscar Isaac , Carey Mulligan , John Goodmanخلاصه داستان :فیلم داستان یک هفته از زندگی لوین دیویس که نوازنده خوش ذوقی هست را روایت میکند که درگیر مشکلات بسیاری برای وارد شدن به صنعت موسیقی است و …تماشای آنلاین فیلم های سينمايي . . .

اکسولوتل

سمندر مکزیکی یا اکسولوتل (نام علمی: Ambystoma mexicanum)، جانوری دوزیست است که به ماهی راه‌روندهٔ مکزیکی نیز معروف است. سمندر مکزیکی کاملاً وابسته به آب است. این جانور می‌تواند قسمت‌های آسیب‌دیده بدنش را احیا کند یا در صورت قطع شدن آن اعضاء دوباره آن را اضافه کند.
سمندر مکزیکی خویشاوندی نزدیکی با سمندر دارد. سمندر در خشکی زندگی می‌کند ولی سمندر مکزیکی به آب وابسته است. هر دوی آن‌ها شش دارند ولی بیشتر از روش آبشش تنفس می‌کنند. سمندر مکزیکی تو . . .

نقد و بررسی فیلم سینمایی مست عشق + بازیگران + اکران و.

فیلم مست عشق که سال تولید آن 98 می باشد ، فیلم سينمايي از حسن فتحی است، که در حال حاضر در ترکیه در مرحلهٔ فیلمبرداری است. داستان فیلم سينمايي مست عشق همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد. دانستنی ها درباره فیلم و سریال . . .

فیلم سينمايي The Pianist 2002 (پيانيست)+دوبله فارسی+زيرنويس فارسي

ژانر فیلم : بیوگرافی,جنگی,دراممحصول کشور : آمریکاییزبان فیلم : دوبله فارسیکارگردان : Roman Polanskiمدت زمان : 2 ساعت و 30 دقیقهسال انتشار : 2002کیفیت : 720pستارگان : Adrien Brody,Emilia Fox,Frank Finlay,Thomas Kretschmannپیانیست 2002 ، در اوایل آغاز جنگ جهانی دوم ارتش آلمان نازی به رهبری هیتلر به لهستان حمله می کند در این میان هنگامی که شهر در محاصره نیرو های آلمانی قرار می گیرد ، ولادیسلاو اشپیلمان پیانیست یهودی تلاش می کند تا مردمش را نجات دهد ولی.
 
تماشای آنلاین فیلم با اینت . . .

نظری بر فیلم های طوقی، ریو-براوو، چاپلین، پنت ویل، شما از شمالغرب

برای دیدن سایر نظرات من درباره فیلم ها در بخش نظرات پیام بذارید. باتشکر1026-نام فیلم: طوقمحصول 1349 ایراننویسنده و کارگردان: علی حاتمیژنر: عاشقانه و درامبازیگران: بهروز وثوقی(مرتضی)، ناصر ملک مطیعی(مصطفی)، صغری(آفرین) عبیسی(طوبی)، حمیده خیرآبادی(مادر طوبی)، ژاله علو(مادر مرتضی)، بهمن مفید(جواد)، غلامرضا سرکوب(عباس)، شهرزاد سعیدی(گوهر) و افتخارات: نداردموضوع: در شهر کاشان ،مرتضی ش که بینایی خود را از دست داده، روزگار می گذارند. یک روز او . . .

فیلم سينمايي Million Dollar Baby 2004 (دختر ميليون دلاري)+دوبله فارسي+زبان اصلي+زيرنويس فارسي

ژانر: درام ، ورزشیامتیاز: 8 از 10زبان: انگلیسی, فارسیسال انتشار: 2004رزولوشن تصویر: 1080p | 720pزمان: 132 دقیقهفرمت: MKVمحصول: آمریکاکارگردان: Clint Eastwoodخلاصه داستان:“مگی فیتزجرالد” با اصرار فراوان “فرانکی دان”، مربی ای که بوکسرهای موفقی را معرفی کرده است متقاعد میکند تا به او شیوهٔ مسابقه را بیاموزد و او را نیز تبدیل به یک قهرمان کند. “مگی” آنقدر سخت تمرین میکند که راهی مسابقه قهرمانی جهان میشود….
تماشای آنلاین فیلم با اینترنت نیم به . . .

پیدا کردن آدرس شرکت

روزبه فرخ زاد : سلام ! من از یک شرکت شکایت کردم . احضاریه که ارسال شده گفتند شرکت از اینجا رفته است .کلیه مشخصات شرکت را دارم مثل شناسه ملی ، شماره ثبت وآگهی های رومه رسمی رو هم گرفتم اما تغییرات آدرس را ننوشته است .لطفا راهنمایی کنید آدرس شرکت را از کجا بگیرم  ؟ ممنون ؟ باید از اداره ثبت شرکت ها استعلام کنید . اگر از آن طریق جواب نگرفتید به صورت غیابی رای صادر می شود . البته قبلا باید در رومه رسمی آگهی دهید . بعد از صدور رای می توانید دستو . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)