98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

تیغ ابروی تو

انواع مدل ابرو

 
یک خبر خوب برای شما اینکه متخصصین، صورت ۱۵۰ خانم را بررسی کرده و در نهایت به این نتیجه رسیدند که صورت بد فرم” وجود خارجی ندارد. در واقع باید گفت برای هر نوع صورتی، مدل ابروي خاصی مناسب است.
 
مدل ابرو می تواند سیمای شما را تغییر دهد. به مثال زیر دقت کنید :
در عکس زیر، یک صورت کشیده و بلند، با ۲ مدل ابروي مختلف دیده می شود. کدام مدل ابرو به این صورت بیشتر می آید؟
 
بله درست است. صورت کشیده و بلند، با مدل ابروي تخت، کوتاه تر به نظر می آید.
یک خبر خ . . .

انواع مدل های ابرو

 
یک خبر خوب برای شما اینکه متخصصین، صورت ۱۵۰ خانم را بررسی کرده و در نهایت به این نتیجه رسیدند که صورت “بد فرم” وجود خارجی ندارد. در واقع باید گفت برای هر نوع صورتی، مدل ابروي خاصی مناسب است.
 
مدل ابرو می تواند سیمای شما را تغییر دهد. به مثال زیر دقت کنید :
در عکس زیر، یک صورت کشیده و بلند، با ۲ مدل ابروي مختلف دیده می شود. کدام مدل ابرو به این صورت بیشتر می آید؟
 
بله درست است. صورت کشیده و بلند، با مدل ابروي تخت، کوتاه تر به نظر م . . .

ریمل ابرو، آموزش روش استفاده + معرفی ریمل ابروی خوب(پارت 2 از 2)

معرفی ریمل ابروي خوب:
ریمل ابرو برند میبلین
Maybelline New York Eyestudio Brow Drama Sculpting Brow Mascara
 
 
ریمل ابرو برند ریمل
Rimmel Brow This Way Lightweight Gel
 
 
ریمل ابرو برند دیور
DIOR Diorshow Brow Styler Gel 
 
 
ریمل ابرو برند بنفیت
Benefit Gimme Brow Volumizing Fiber Gel
 
 
برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید
 
  . . .

کاشت ابروي طبيعي

ابروها یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی صورت هستند و طبیعی است که برای زیباتر کردن آن ها روش های مختلفی وجود دارد. برخی افراد از اینکه روزانه ابروي خود را با مداد یا سایه ابرو فرم بدهند خسته می شوند و مایل اند که از یک روش دائمی برای زیبا کردن ابروهای خود استفاده کنند. این افراد معمولا به میکروبلیدینگ و کاشت ابروي طبیعی روی می آورند. در این مقاله قصد داریم کمی در مورد روش کاشت ابروي طبیعی بپردازیم.روش های کاشت ابروکاشت ابرو به طور کلی به این ص . . .

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست

خدا چو صورت ابروي دلگشای تو بستگشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست
مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاندزمانه تا قصب نرگس قبای تو بست
ز کار ما و دل غنچه صد گره بگشودنسیم گل چو دل اندر پی هوای تو بست
مرا به بند تو دوران چرخ راضی کردولی چه سود که سررشته در رضای تو بست
چو نافه بر دل مسکین من گره مفکنکه عهد با سر زلف گره گشای تو بست
تو خود وصال دگر بودی ای نسیم وصالخطا نگر که دل امید در وفای تو بست
ز دست جور تو گفتم ز شهر خواهم رفتبه خنده گفت که حافظ برو که پ . . .

چگونه بدانیم ابروی ما نیاز به تاتو داره؟


چگونه بدانیم  ابروي ما نیاز به تاتو داره؟
  
 
 
گاهی اوقات بی هیچ دلیلی دست به کاری می زنیم که تنها دیده ایم همه این کار را می کنند و به نوعی مد شده و اصلا به اینکه این عمل زیبایی به من میاد یا نه و یا ومی داره انجام بشه یا نه فکر نمی کنیم.
ادامه مطلب . . .

خم ابروی تو

 به حست آسمانی ها ٬ به اندامت زمینی هاحسادت را بخوان از چشم های اینچنینی ها پری آسمانی چشم از روی زمین بردارکه دارد لرزه می افتد به اندام زمینی ها برای وصف تو صیقل ترین دیوار معذور استتو باشی نقش بر آب است این ترفندچینی ها تمام شهر دلگیرند وقتی چشم می بندیچه سودی می برد چشمت از این خلوت گزینی ها؟ به بوسه لحظه ی داغی به پیشانی من بگذارو داغی بر دل این مُهر خاکی بر جبینی ها تنت کشفی ست نامحدود٬ پس جای تعجب نیستکه شعرم را قرق کردند مضمون آفرین . . .

آدینه

ای خصمرها کن دل ماگاه نماز استای مرغ سحرفاش بگوپنجره باز استایام جدائی همه درد است صبوریای ماه سفرکرده شب تیرهدراز استاز حال دل ما چه کسی قصه نوشتهما منتظرانیمنگو راز که راز استگفتم که دلم در خم ابروي تو گم شدآیاچه کسی گفت که عشق است نیاز است بهنام بهامین . . .

کاشت ابروی طبیعی

ابروها یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی صورت هستند و طبیعی است که برای زیباتر کردن آن ها روش های مختلفی وجود دارد. برخی افراد از اینکه روزانه ابروي خود را با مداد یا سایه ابرو فرم بدهند خسته می شوند و مایل اند که از یک روش دائمی برای زیبا کردن ابروهای خود استفاده کنند. این افراد معمولا به میکروبلیدینگ و کاشت ابروي طبیعی روی می آورند. در این مقاله قصد داریم کمی در مورد روش کاشت ابروي طبیعی بپردازیم.
روش های کاشت ابرو
کاشت ابرو به طور کلی به این . . .

فاکتورهاي مهم در کاشت ابرو

ابرو بخش مهمی از صورت است که وجود آن موجب زیبایی صورت می شود. شکل و پرپشت بودن ابروها، یک فاکتور مهم برای زیبایی چهره است. به همین دلیل افراد زیادی برای داشتن ابروهای زیبا، پرپشت و پهن، گاهی به روش    ‎ها‏یی از قبیل تاتو،  ‎ها‏شور ابرو و . روی می‏آورند. در این میان کاشت ابروي طبیعی بهترین روشی است که برای ترمیم ابروها پیشنهاد می‏شود.  کاشت ابرو و روش­های مختلف آنکاشت ابرو روشی نسبتا ساده است که به کمک بیه . . .

معرفي بهترين مداد ابرو

برای یک آرایش کامل، باید در انتخاب مداد ابرو کمی وسواس به خرج بدهید. یک مداد ابروي خوب می‌تواند با اصلاح فرم ابرو و زیباتر نشان دادن آن، چشمانی جذاب‌تر و در مجموع چهره‌ای دلنشین‌تر به شما ببخشد.برندهای مطرح آرایشی، با به کار گرفتن علم روز و پیشرفته‌ترین تجهیزات، در پی تولید مواد آرایشی درجه یک و بی‌ضرری هستند که با کارایی بالا بتواند جایگزین آرایش‌های دایمی شود و احتمال بروز بیماری و حساسیت‌های پوستی را به صفر برساند.در ا . . .

3. پیداس سرتونینم زده بالا؟

نیشم تا بنا گوش بازهو آهنگ گوش میدم و خوابم نمیاد و خوشحالماز داشتن احساناز رد کردن مسعوداز خیال فاطمهاز برگشتن سعیدهاز آغوش گرم رستااز کل کل با فائزهشب قشنگیه نه؟  آخرین شب با ابروي پیوسته. امشب بهترین خریدو با احسان داشتیم. بهترین حسا الان تو قلب من تپش داره  . . .

کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو یک راهکار دائمی و مطمئن برای رفع مشکلات ابرو می باشد. این روش برای همه کسانی که ابروي آنها حالت طبیعی اش را از دست داده مناسب است. در صورت وجود شکستگی ، تتو و برخی بیماریها احتمال ریزش و یا کم پشتی ابرو وجود دارد. این موارد با استفاده از کاشت ابروي طبیعی قابل رفع می باشد. البته برخی روش های دیگر نیز امروزه وجود دارد. کاشت طبیعی ابرو تنها روش بدون عارضه است که در آن موی طبیعی خود فرد از سر به ابرو پیوند زده می شود.
یکی از مسائل مهم در کاش . . .

غزلي تفته از بهرام باعزت

هــــــــــــوس زلف تو دارد  دل ِ  از قید رهادل  صـــــــــــــیاد مبادا  ز  دل  صید   رهابگســـــــلد حلقه ی محراب و نیاز از دل  ماگـــــر شود روزی از ابروي تو این قید رهاتویی عیدانه ی هر لحظه  به  نوروزِ  جهانكـــــه مبادا به جهان لحظه ای  از عید  رهابا تو  و یاد  تو  در بی كســــــی   و دلتنگیخرّم  آنی كه شد ازعَمْر و هـم  از زید  رهاخوش به آهنگ غمت رقص و سماعی دارددل كه  شد  از طربِ  زهره  و  ناهید  رهالاله گر خواهد و گر نه به دلش داغی . . .

شعری از پروفسور هشترودی در مورد ریاضیات

منحنی قلب من تابع ابروي توست
خط مجانب بران کمند گیسوی توست
 
حد رسیدن به تو مبهم و بی انتهاست
بازه تعریف دل در حرم کوی دوست
 
چون به عدد یک تویی من همه صفر ها
انچه که معنی دهد قامت دلجوی توست
 
گرمی جان بخش او جزعی از ان خوی توست
بی تو وجودم یک سری واگرا
ناحیه همگراش دایره روی توست
پروفسور هشترودی
دیــــ/ن . . .

الهام ملک محمدی

این منظره باغ گل و بر منظر کاشیحال لب خندان من و چون تو نباشیخوبم که بگویی بخوری بغض خودت رایعنی سر پا هستی و در خود متلاشیمن مثل همان لحظه ی بارانی ابرمجوری که به دل رازی و از چشم چه فاشیمی خندی اگر در دل تنهایی و با خوداز یاد نرفته حس آن عشق یواشیمحبوب جهانی سخنم داد اثرش رادل سنگ و لطیف از هنر سنگ تراشیابروي کجت چون دل ما را به نشان رفتیک اخم تو کافیست که تا جان بخراشیآنگونه که هستی نشده وصف تو گویمدر دست گرفته قلم این شاعر ناشیالهام ملک محم . . .

من هنوز از هوای تو مست م

یک ساعت برایش روضه خواندم که ابروهایم را نازک کوتاه پایین صاف بردارد.گفته بودم ابروي پهن به من نمی آید.حرف هایم را تائید کرده بود و خیالم راحت که شاید .آینه را که داد دستم دیدم ابروهایم هلال شده بودو پهن .بغض شدممی گویم چشمام ریزه ابروي پهن اخمو می کنه منو.نازک ترش کنید.می گوید مد نیست آخه.می گویم بهم اونجوری بیشتر میادمی گویم کوتاهش کنید میگه حیفه ابروهاتهر چیزی که من می گفتم او باز یک توجیهی برای کارش داشتدلم برای دست های آر . . .

نینوا

آواز بینوایان، ساز و نوا ندارد
صد بار توبه کردن، دیگر ریا ندارد
در کوچه ها مبینید، آواز مردمان را
این ده پر از صفیر است، اما صفا ندارد
سوی چراغ مسجد از شمع جلوه دارد
گویی که این سرا هم، رنگ خدا ندارد
ای دخت نازک ابروي، خنجر به سینه ها زن
در چنگ تو اسیری، چون و چرا ندارد
چندت کنم حکایت، زین قصه ی خیالی؟
این طبل پاره پاره، دیگر صدا ندارد
بر من مبین غریبم، زخم زبان مینداز
کین قصه ی غریبی، ما و شما ندارد . . .

بغلم کن

بغلم کن که هوا سرد تر از این نشودزندگی خوب شود . باد خبرچین نشود .بی هوا بوسه بزن، عشق دو چندان بشودبوسه آنگاه قشنگ است که تمرین نشود!وقت بوسیدن تو شعر بیاید یا مرگ ؟!مانده ام مات ، بخواهم که کدامین نشود ؟چشم و ابروي تو بیت الغزل صورت توستزلف تو آمده تکرار مضامین نشودبین مردم همه جا از تو فقط بد گفتم!تا که دنیای حسودان به تو بدبین نشودروز مرگ از نفست جان و دلم میلرزدبه عزیزان بسپارید که : " تلقین نشود"دور خود خشت به خشت از تو غزل می چینمپیش من ب . . .

چشمهايش

چشمهایشهر دم از نزدیك و دور از چاره‌سازی‌های چشمتدل به فریاد آمده است از شور بازی‌های چشمتبر سر ناز است و بر من هر شب از رندی نگاهتمی‌زند ابروي مست از دل‌نوازی‌های چشمتپای جان را نیست جز بر كوره‌راه عشق راهیچون ببندد چشم او را دست‌یازی‌های چشمتعشق بر دل، چستجو در آتش است از نونیازیوه چه كرد آتش‌كشی این بی‌نیازی‌های چشمتتا هوا خوشتر كنم من چون سپند از سینه ریزمصد هزاران آرزو بر جان‌گدازی‌های چشمتدر كمان‌گیری دلم برده است و شد با د . . .

حآفظ

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاستمنزل آن مه عاشق کش عیار کجاستشب تار است و ره وادی ایمن در پیشآتش طور کجا موعد دیدار کجاستهر که آمد به جهان نقش خرابی دارددر خرابات بگویید که هشیار کجاستآن کس است اهل بشارت که اشارت داندنکته‌ها هست بسی محرم اسرار کجاستهر سر موی مرا با تو هزاران کار استما کجاییم و ملامت گر بی‌کار کجاستبازپرسید ز گیسوی شکن در شکنشکاین دل غمزده سرگشته گرفتار کجاستعقل دیوانه شد آن سلسله مشکین کودل ز ما گوشه گرفت ابروي دلدار کجاستسا . . .

\معبود من ،ميپرستمت \

  سحرگاهی که دل به معبود داده باشی  ارامشی بی بدیل نصیب تو و دلت میشود  که انگار هیچ غمی از ازل نبوده و نیست و تا ابد هم نخواهد بود ،   خدای مهربانم ،  حالا وقتی مثل کودکی ام  با نام مهربان صدایت میکنم،تفاوت  دارد ،  زیرا حالا با یقین کامل و اگاهانه به مهربانیت اینگونه صدایت میزنم ؛  مهربان خدای من ، عفو کن مرا بخاطر غفلتم بخاطر بی ادبی ام ،  بنده ات ناسپاسی کرد و تو باز هوایش را داشته ای !  بنده ات سر کشی کرد و تو دست . . .

دلشکن حلقه ی خوبان

دلسنگ ترین دلشِکَنِ حلقه ی خوبانبشکن دل دیوانه ی من، دست بجنبان هر چند که با من سَر جنگ و گِلِه داریراهی شده ام سوی تو پیوسته شتابان بی مِهری تو قصه ی عالم شد و امروزمن دَر به دَر کوچه ی بن بست و خیابان یکبار به من وعده ی دیدار ندادییکبار در این فصل، به هنگامه ی آبان دستی برسان، آه نجاتم بده اِی دوستاز سیطره ی غربتِ شب های بیابان بردار گِره از خَمِ ابروي کمانتلبخند بزن، عشق به آفاق بتابان  ◾نرگس چهارپاشلو . . .

دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید

آنجا که تو باشی ز آنجا کشش آیداز نیشخند مستانه تو دل را گزش آیددر راه عشق تو چون من یکه سوارم بر گرده ی اسبان خرد را خمش آیدیک مرده به دم مسیحایی تو معجزه گر شد دم چیست نظر کن به جهش آید.آن خون جگرها که بخوردم ز رقیبان امروز ببین جرعه جام لب دوست را مکش آید مژگان من چون دی خدنگ بود پیل افکنامروز به نخجیر تو شکافها به زهش آیدچه تمنای تو بسیار بُدم شب و روز به سجده چون فزونت نشود دست راضی به کمش آیدگردن صوفی من پهن بود به دولت سجدهچون به زیر خم اب . . .

خم ابرو

درنمازم خم ابروي تو با یاد آمد       حالتی رفت که محراب به فریاد آمد ازمن اکنون طمع صبر ودل و هوش مدار       کان تحمل که تو دیدی همه برباد آمد باده صافی شد و مرغان چمن مست شدند       موسم عاشقی و کار به بنیادآمد بوی بهبود ز اوضاع جهان می شنوم       شادی آورد گل و باد صبا شاد آمد ای عروس هنر از بخت شکایت منمای     حجله حسن بیارای که داماد آمد دلفریبان نباتی همه زیور بستند        دلبر ماست که با حسن خداداد آمد زیر بارند درختان که تعلق دارند       ای . . .

سالگرد عشق

گفتمش:گل، رخش دمید که:من؟گفتمش:غنچه، لب گزید که :من؟گفتمش: کیست بنده ی قد تو؟سرو از باغ سر کشید که : منگقتمش : ابروي تو را که غلام؟قامت ماه نو خمید  که: منگفتمش : کیست بهتر از خورشید؟ پرده از روی خود کشید که: منگفتمش: کیست بیخود از غم تو؟گل به تن پیرهن درید که: منماه را گویند:  که چون روی توست ، ادعاستمشک را س: که چون موی توست ، خطاست.آنکه قدِ دلکشُ رعنای سرو را. گفت که : چون قامت دلربای توست، از تو کاستخُلد برین هم اگر ای،  مشک حور.آب و هوایش چ . . .

شیرین عسل

شیرین عسل! به حق شکر ریز خنده اتنیشم بزن دوباره به لحن گزنده اتچشمت کشیده تيغ به رویم ز هر طرفدر دل نشسته ابروي خنجر شونده اتبر روی بام با سبد رخت آمدیآمد نشست گوشۀ دنجی ، پرنده اتآمد نشست و گاه خودش را شریک کرددر گفت و گوی دامن و باد وزنده اتیک صبح حاکمان اقالیم دلبریدیدند کودتای سفید خزنده اتحالا فرشتگان مقرّب ، ملازمتحالا الهه های اساطیر ، بنده ات روی ار به روی ما نکنی حکم از آن توست »دل سوخت ، رو نشد ز چه برگ برنده ات ؟#آرش_شفاعی . . .

شب شعر - شماره (2)

New Page 1
شاعر طنز پرداز جوانی که پای جای اساتید بزرگوار می گذارد : سر نماز فکرش همه جاست به جز پیش خدا ، همچنین آقای شاعر جدیداً به خاطر پول وامش به یاد خم ابروي دلبرش نیست ، نماز ایشان به قول آقا ، باید در گینس ثبت شود.
انشاءالله نماز ایشان را خدا قبول کند. ===>>>ادامه و دانلود در ادامه مطلب===>>>
 
 وب شاپ پویا . . .

سال‌های قحطی عطش

کوچه‌های صفا و مروه پر از کفتر چاهی‌هایی‌ست که از دست خدا دانه ورمی‌چینند. چینه‌هاشان پر از خال ابروي کوچه‌هاست و در غیبت صدای علی در چاه، چهچهه‌ی غدیر، غدیر سرداده‌اند.
حالا کفتر چاهی‌ها می‌روند تا بشوند ساقی حلقه‌های حال.
ناگهان در بلندگوهای عصمت اعلان می‌کنند:
علی سینه‌ی آخته‌ی محمد بود به هجوم غم و شمشیر و تحقیر، عشق می‌خورد از دست‌های هاجر یقین، که حالا اسماعیلش را سیراب شده می‌بیند. حسین، تنها عکس یادگاری عطش و زمزم، مقیم ص . . .

بهترین روش آرایش ابرو ، مداد ابرو لچیک

 
ابرو یکی از مهمترین اعضای صورت هرفرد است که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی افراد دارد و همچنین میتواند حالت چهره ی افراد را تغییر دهد . مثلا چهره ی انها را کشیده و دراز و یا گرد و دایره وار جلوه دهد ، شاید از خود بپرسید چطور یک مداد ابرو میتواند حالت کلی چهره را تغییر دهد ؟ باید بگوییم که امروزه با طراحی های جدید و فکر کردن روی حالت چهره ی افراد و نوع طراحی روی ان به این نتیجه رسیده اند که اگر افرادی که صورتی دراز و به اصطلاح کشیده و بیضی مانند د . . .

کاشت ابروی طبیعی چگونه است؟

ممکن است که این پرسش برای شما پیش بیاید که آیا داشتن ابروهای پرپشت، زیبا و خوش ترکیب لازم است و در صورتی که فردی چنین باشد آیا دیگران اصلا به این مسئله اهمیتی می دهند؟ پاسخ ما مثبت است چرا که در حقیقت داشتن ابروهای کم پشت یا نداشتن موی ابرو متاسفانه موجب جلب توجه افراد به چهره آن شخص می شود و آن فرد نیز با آگاهی از این مسئله ممکن است به مرور زمان از این مسئله دچار ناراحتی یا حتی افسردگی شود (به ویژه در میان خانمها). اما نگران نباشید چون با رشد عل . . .

.: قرار نبود جدا بشیم :.

شاید این دور و زمونه با دلم بد تا کرد شاید عشقم عشقمو تو کل شهر حاشا کردشاید رفیق من شد صد راه عاشقی شاید خدا نخواست شاید نالایقیشاید از خستگیام مادرم بی خبره بانوی بدبختیام این قلب سگ پدرهشاید از دیوار من بالا میره هر کسی فکر میکردی از دلم خوب به ارامش برسیپاکت سیگارم خالی میشه با اسم تو شاید خودکشی کنم بشکنه طلسم توگفتم کلید قلبمو دست هیچکسی نده گفتم واسه ما یه با غیرت بدهدرد بی درمون من قرصای بی اعصابمه من تمومتو میخوام بخشی از قل . . .

صلوات بر حضرت رحمةللعالمین ص

شعر صلوات بر پیامبر اکرم صلوات الله علیه و آله و ذریته ************ 
 
شد جهان یاران سراسر مست از بوی محمد - ص
 
آب حیوان شد خجل از لعل نیکوی محمد -ص
 
 
 
ماه و خورشید و کواکب منفعل گردیده یکسر
 
چون که شد از پرده بیرون ماه ابروي محمد - ص
 
 
 
ادامه مطلب . . .

فوت کوزه گری آرایشگری برای داشتن ابروهای زیباتر”(پارت 3)

فوت کوزه گری آرایشگری برای داشتن ابروهای زیباتر”(پارت 3)
3. با همان برس ضربات خیلی آهسته ای به ابروها وارد کنید تا سایه و رنگ کاملا پخش شود و حالتی طبیعی بگیرد. البته برای این کار از نوک انگشتتان هم می توانید استفاده کنید.
 
با برس ضربات خیلی آهسته ای به ابروها وارد کنید تا سایه و رنگ کاملا پخش شود
 
4. کشیدن هلالی ابرو مهم است، زیرا نقشی مهم در شکل دادن ابرو دارد. شما باید از گوشه داخلی به سمت بالا، یعنی هلالی پیش بروید و بعد برس را برگردانید و . . .

هفته وحدت به همه ی مسلمانان مبارکباد.

ماه فرو ماند از جمال محمد  (ص)                 سرو نباشد به اعتدال محمدقدر فلک را کمال و منزلتی نیست           در نظر قدر با کمال محمدوعده‌ی دیدار هر کسی به قیامت           لیله‌ی اسری شب وصال محمدآدم و نوح و خلیل و موسی و عیسی       آمده مجموع در ظلال محمدعرصه‌ی گیتی مجال همت او نیست        روز قیامت نگر مجال محمدو آن همه پیرایه بسته جنت فردوس         بو که قبولش کند بلال محمدهمچو زمین خواهد آسمان که بیفتد         تا بدهد بوسه بر نعال مح . . .

هر چند که راه گذرم کوی شما نیست (علی قیصری)

هـر چند کــه راهِ گـذرم کـوی شما نیستمحـراب دعا جـز خـم ِ ابروي شما نیستچشمم نشود ثانیـه ای خـیره بــه مهتابزیرا کـه درخشنده تـر از روی شما نیستموجی کـه گــریزان شـود از جنبش دریاپیچیده تر ازحلقه ی گیسوی شما نیستگاهی نــزنـم بــر ســر راهــت بــه لباسـم  ازشیشه ی عطری که پرازبوی شمانیستای دشـــت تنـت منطـــقه ی بـاز شکـاریکبکی به خـــرامانی تیهـــوی شمـا نیستاز شـال و کـت و پیـرهنـم بــوی تـو آیـدهرچندکه برشانه ی من موی شما نیستپُر کن . . .

سرسبزترین بهار تقدیم تو باد .

یک آن که دیروز خود را وارسی می کردم، دیدم از گذر عمر هیچ ندارم در حال. بسیاری از چیزها که می دانستم از یادم رفته است، بسیاری از مهارت ها هم، شوق و شورها هم کم کم رخت بربسته، دلخستگی ها جای دلبستگی ها نشسته، دردهای جسمانی بعضاً عارض شده و خلاصه اینکه کاهیده شده ام به معنی تام کلمه. در همین فکرها بودم که شوقی سرازیر شد به سان آن شعر سیّد که "دارایی من دلی ست سرسبز ز عشق .". یک حال درویشی ِ سرخوشی مانده است که با تمام گذشته آن را معاوضه نمی کنم. الحمد . . .

پیامبر(ص)

به نام خالق بی‌همتا
# مجالس+
# دیوارنوشت
ستاره‌ای بدرخشید و ماه مجلس شد
دل رمیده ما را انیس و مونس شد
نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت
به‌غمزه مسئله‌آموز صد مدرس شد
به بوی او دل بیمار عاشقان چو صیاد
فدای عارض نسرین و چشم نرگس شد
به صدر مصطبه‌ام می‌نشاند اکنون دوست
گدای شهر نگه کن که میر مجلس شد
طرب‌سرای محبت کنون شود معمور
که طاق ابروي یار منش مهندس شد
لب از ترشح می پاک کن برای خدا
که خاطرم به هزاران گنه موسوس شد
کرشمه تو شرابی به عارفان پی . . .

افکت پوتين هاي سراسيمه

قرار بود جای این زخم ها خوب شود.قرار نبود که بعد از این همه سال یک روز صبح وقتی من حوالی خیابان ولیعصر منتظر تاکسی ام،با عجله و بی حواسشانه های مردانه ات را که پوشانده ای لای پولیور سرمه ایبزنی به بازوی من،من پرت شوم روی زمین،کلاسور زوار در رفته ام پرت شود چند قدم آنطرفتر،تو تازه به خودت بیاییکلاسور را برداری، برگردی سمت من که دارم با دلخوری از روی زمین بلند میشومهمینطور که داری کلاسور را میدهی دستم بگویی: خیلی عذر میخوام خانممن سرم را ب . . .

نماز خالصانه

فکرم همه‌جا هست، ولی پیشِ خدا نیست            سجادۀ زَردوز که محرابِ دعا نیستگفتند سر سجده کجا رفته حواست؟                   اندیشه سَیّالِ من ـ ای دوست ـ کجا نیست؟!از شدّتِ اِخلاصِ من عالَم شده حیران                  تعریف نباشد، ابداً قصدِ ریا نیست!از کمّیتِ کار که هر روز سه وعده                        از کیفیتش نیز همین بس که قضا نیستیک‌ ذرّه فقط کُندتر از سرعتِ نور است                  هر رکعتِ من حائزِ عنوان جهانی‌ست!این سجدۀ سهو است؟ و یا رکعتِ آ . . .

سبز چمنی/

تیکه های پارچه ی لباس خدیجه خانم که زیر چرخ خیاطی مامان مونده بودن و جمع میکردم.شب که میشد یواشکی از اتاق میزدم بیرون و میرفتم سراغ چرخ خیاطیدلم میخواست برای همه ی درختای بی برگ لباس سبز بدوزم از اون سبز چمنیای دوستداشتنیمینشستم پای چرخ و به حرفای بابا فکر میکردمبابا همیشه میگفت درخت بی برگ مثل دل اهلی نشده ست بابا جانهنوزم دله.هنوزم ضربانش میزنه و کلی رگ بهش وصلهاما دل که بی صاحب دل نمیشه میشه؟درخت بی برگ که درخت نیست هست؟عینک مام . . .

همه چیز درباره ژل ابرو

ژل ابرو ژل ابرو می توانند ابروها را مرتب جلوه دهند. ژل های سایه ای رنگی حتی می توانند با رنگ آمیزی براق خود و نگه داشتن مرتب ابروها جایگزین مداد ابرو و پودر شوند.ابروها در زیبایی بسیار مهم هستند اما اغلب اوقات نادیده گرفته می شوند. ابروها به فرم گرفتن چهره شما و زیبایی چهره شما کمک می کنند و اگر بیش از حد ضخیم، نازک، تیره و یا روشن باشند، می توانند چهره شما را تغییر دهند . خوشبختانه، ژل های براق ژل ابرو می توانند ابروها را مرتب جلوه دهند. ژل ها . . .

خودت رو جای من بذار

کاش یک  قلم جادویی مثل قصه ها داشتم که هر چی رو میکشیدم جون میگرفت و واقعی میشد اون وقت با قلمم رهایی میکشید برای هرچی ترنسه تو قفس تن اسیرهراستی اهای ادمها که دارید تواین لحظه حرفای افکار پریشونم رو میخونید !!!رهایی چه رنگیه ؟ رهایی رو چه رنگی بزنم؟ اصلا بودن تو تن خودت ،تنی که مطعلق به خودته چه حسی داره؟حال من حال اون نابینایی که میپرسه دنیا چه رنگیه در حالی که اصلا نمیدونه رنگ چیه !!!من تو قفس تنی نا تنی زاده شدم سالهاست که محکم به حبس در این . . .

۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

روز جهانى مربى به تمام اساتید زحمتكش، دلسوز و عاشق تكواندو ایران زمین تهنیت و مبارك باد. یاد و خاطره اساتیدى كه دیگر در بین ما نیستند گرامی باد و روحشان شاد.۲۹أکتبر روز جهانی مربی مبارک باد(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری) . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)