98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

حضرت معصومه

چه کسانی در جوار حضرت معصومه (س) دفن شده‌اند؟

حضرت فاطمه معصومه(س) در اول ذیقعده سال ۱۷۳ هجری قمری در مدینه به دنیا
آمد و در سن ۲۸ سالگی در دهم ماه ربیع الثانی سال ۲۰۱ در قم وفات یافت.
القاب این بانوی بزرگوار طاهره، حمیده و برّه، رشیده، تقیّه،کریمه اهل بیت و
عالمه آل طه و. است.
فریاد حق.به روزترین سایت مذهبی نرم افزاری . . .

وفات حضرت فاطمه معصومه (س) تسلیت باد.

 
معصومه (س) تفسیر معصومیت است که روزگاری در مدینه طلوع کرد،
معصومه اقامت غربت است در روزگار غربت نگاه ها،
معصومه تفسیر بلند تبعیت است از ولایت آه،
خواهر امام غریب خراسان، سلاله پاکی و معصومیت!
دیوارهای خاک و افلاک، سیاه پوش داغ تواند.
وفات حضرت معصومه (س) تسلیت باد.
 بیستمین پرسش مهر . . .

وفات حضرت معصومه(س)

ای بانوی شکوفه و لبخند! ای گنجینه دانش و معرفت!می روی و زمین در سوز سرمایی شگفت فرو می‌رود
 
رحلت غریبانه برترین بانوی زمان خودکریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه (سلام‌الله‌علیها)، تسلیت باد!هیئت حضرت ابوالفضل العباس(ع) باب الحوائج شهرستان تنکابن . . .

مراسم هفته حجاب

به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) جشنی با حضور دختران نوجوان گل کانون برگزار شد،در این جشن، ابتدا قصه سفر ایشان  به ایران،جهت دیدار برادر بزرگواراشان امام رضا(ع) واقامتشان در قم تعریف شد وشخصیت حضرت معصومه به عنوان بانویی پاکدامن و مبارز که حامی ولایت امام زمان خویش بود معرفی گردید ،سپس در مورد عفاف و حجاب به صورت پرسش وپاسخ صحبت شد و حجاب و عفاف از جنبه های اجتماعی و روانی مودر بحث و بررسی قرار گرفت. معرفی کتاب کاش تو را می دیدم( فرازهایی از زن . . .

شعر ترکي حضرت معصومه(س)

جان پیمبر قیزی معصومه دیحضرت حیدر قیزی معصومه دیساقی کوثر قیزی معصومه دیموسی جعفر قیزی معصومه دیباب حوائجدی آدی عالمهصدقیله فریاد ایله یا فاطمه.برج ولا اختری معصومه دیفاطمه ی دیگری معصومه دیشاهیمیزون خواهری معصومه دیملکیمیوزون سروری معصومه دیگنبدینه زائر ایدور زمزمهقربان اولوم قبریوه یا فاطمه.آدی گلنده آپارور غملریواله ایدور حوریلن آدملریرشکه سالور هاجر و مریملریرتبه ویرو، بیش ایلیور کملریداشه نظر ایلسه غوغا ایدربهجتی دنیایه مس . . .

شهیده نجمه هارونی طرح ازیاد رفته

کسایی که میتونند کمک کنند بهمون برای تقویت دوباره این طرح و اجرای اون برای شهادت حضرت زهرا اعلام آمادگی کنند همون طور که میدونین این طرح به این شکل هست که یک سری بسته های مختصر مفید فرهنگی تهیه میشه ودرایام شهادت و ولادت حضرت زهرا و حضرت زینب و حضرت رقیه و حضرت معصومه (سلام الله علیهم اجمعین) توی پارک ها بین دخترای جوون پخش میشه .منتظر اعلام همکاریتون هستیم . . .

متن مجری روز دختر و میلاد حضرت معصومه

 برآیینه جمال داور صلواتبر روشنی چشم پیمبر صلواتبرحضرت معصومه فروغ سرمدبر دسته گل موسی جعفرصلواتمیلاد نور دیده رضا، کعبه دل‏ها، حضرت معصومه علیها السلام و  روز دختر برشما دختران و بانوان آینده مبارکخجسته باد!عرضی ندارم بانوفقط یادت باشد امروز که دختریدر آینده مادر دختر دیگری هستیو روزی می‌آید که مادر بزرگ می‌شویپس جدا از همه ناپاکی‌ها، تو پاک بمان!سلام و درود بیکران بر همه دختران ایران زمین / امروز با ویژه برنامه روز دختر در کنار شما . . .

دانستنی های حقوقی

به مناسبت وفات زینب ثانی، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها)نام شریف آن بزرگوار فاطمه و القاب ایشان " معصومه" ، " كریمه اهل بیت" ، " ستّی" ، و " فاطمه كبری" است.پدرش حضرت موسی بن جعفر (ع) و مادرش نجمه خاتون مادر حضرت رضا (ع) است.از ولادت تا هجرت حضرت معصومه :آن حضرت اوّل ذی القعده سال 173هـ . ق در مدینه منوّره به دنیا آمد. و در سنّ28 سالگی در روز دهم یا دوازدهم ربیع الثانی سال 201هـ . ق در شهر قم از دنیا رفت.سفر مقدّس به شهر مقدّس :در سال 201 هـ . ق ، یك سال پس ا . . .

به مناسبت سالروز وفات کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س)

چکیده
حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام ، یکی از ستارگان آسمان ولایت است که نه تنها شهر قم، که همه ایران زمین را نورانی ساخته است. نویسنده در این مقاله کوتاه، در قالب پرسش و پاسخ که برای نخستین بار در نشریه گلبرگ استفاده می شود، به زندگی آن بانوی والامقام پرداخته و در پایان، چند پرسش چند گزینه ای را درباره زندگی ایشان طرح کرده است.
ادامه مطلب . . .

بازدید مدرسه دخترانه حضرت معصومه(س) از کتابخانه

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مدرسه متوسطه دخترانه حضرت معصومه(س) روستای تجرک از کتابخانه دانش بازدید به عمل آوردند و در ادامه این بازدید با قسمت های مختلف کتابخانه آشنا شدند و از نمایشگاه کتاب و نشریاتی که به همین مناسبت در کتابخانه برپا شده بود دیدن کردند و در پایان در مسابقه نقاشی شرکت کردند. . . .

شهادت کریمه اهل بیت ،حضرت معصومه (ع) تسلیت باد.

از میان فرزندان بزرگوار حضرت امام موسى بن جعفر(ع) ، دو فرزند ایشان یعنى حضرت امام على بن موسى الرضا(ع) و حضرت فاطمه کبری (ع) ملقّب به معصومه، از ویژگی های خاص برخوردار بوده اند تا ادامه دهنده خطّ امامت بعد از پدر باشند.
سیره حضرت فاطمه معصومه(علیها السلام)
پس از 25 سال که از تولد حضرت امام رضا (ع) گذشته بود ، حضرت فاطمه معصومه(ع) در اوّلین روز ماه ذى قعده سال 173 هـ ق، در شهر مدینه منوّره چشم به جهان گشود، آن حضرت به همراه امام رضا (ع) هر دو در دامان پا . . .

یا حضرت معصومه مدد

 
عاصی و محتاجِ ترّحم شدم راهیِ بیت‌الکرمِ قم شدم   رد شدم از وحشتِ دشتِ کویر رد شدم از تشنگیِ گرمسیر   کیست که این‌گونه جلا می‌دهد بوی غریبیِ رضا می‌دهد   پاره‌ای از بارگهِ شاه طوس! فاطمه ای خواهر شمس‌الشّموس»!   عمّه‌ی مظلومه‌ی صاحب زمان»! روشنیِ نیمه‌شبِ جمکران!   از سفر سختِ کویر آمدم شاعر و رنجور و فقیر آمدم   اذنِ زیارت بده بانو! به من رو به تو کردم، بنما رو به من   اذنِ نمازم بده، بانویِ آب! روضه‌ی معصومیت آفتاب!   شیعه» به نام ت . . .

بانوی کرامت

روز دهم ربیع الثانی سال 201 هجری سالروز رحلت شهادت گونه ولیه الله عابده زاهده کامله مستوره حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها میباشد.آن حضرت هفده روز پس از ورود به قم با دلی شکسته و غصه دار از داغ پدر و فراق برادر رحلت فرمود و در عزای آن بانوی مکرمه شهر قم را یکپارچه غم و ماتم فرا گرفت.بدن مطهر آن حضرت را غسل داده و کفن کردند و به طرف باغ موسی ابن خزرج که مکان فعلی حرم مطهر است آوردند.دو سوار نقابدار از بیرون شهر آمدند و بر بدن آن حضرت نماز خواندند . . .

بنر اطلاع رسانی ولادت حضرت معصومه (س)

بنر اطلاع رسانی ولادت حضرت معصومه (س)
برای دریافت فایل بر روی لینک زیر کلیک کنید.

هزینه دریافت یک صلوات جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج)
http://uupload.ir/files/2dz0_h.masoomeh-300-400-44.jpg . . .

سفر مشهد

​​​​​​در این مدت اتفاقات جورواجور زیادی افتادهکه سعی میکنم خلاصه وار تعریف کنم.اولا که قسمت شد من و مادرم بریم مشهد زیارت امام رضا یکی از خانم های هم محله ای ما یه ماه پیش به گوشیم زنگ زد و گفت30 آبان کاروان حرکت داره ما اسم نویسی کردیم اسم شما رو هم بنویسم؟خداروشکر برخلاف روال گذشته پدرم مخالفت نکرد و من و مادرم هماسم نوشتیم بابام به خاطر مغازه و این که برادرم دست تنها نمونه نیومدو من و مادرم به همراه عادله خانم و حاج اقاشون راهی این سفر . . .

دهه کرامت

دهه کرامت،دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. . . .

بیشتر آن چه که در فرقه ی ما مرسوم است

دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی_ حرم حضرت معصومه سلام الله علیها _ شهادت حضرت ۹۸
بیشتر آن چه که در فرقه ی ما مرسوم استسائلی کردنِ از فاطمه ی معصومه استدختر بابِ حوائج شدنش حکمت داشتچون کریمه شد و بر باب کرم موسوم استچه مقامی است که معصوم "فداها." گوید؟!شأن او شأن امام است که نامعلوم استاوج خوشبختی ما کلبِ سرایش شدن استهر کسی نیست سگِ فاطمه، بختش شوم استچهارده نور به دل دارم و این بانو همخواهر حضرت خورشید در این منظومه استنام زوار حر . . .

دهه کرامت

دهه کرامت،دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده است. . . .

حضرت معصومه ع

, ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۱۲ ق.ظ
زبان حال حضرت معصومه س


چو آمد از مدینه سوی ایران

بگفتا فاطمه آن ماه تابان

 
برو باد صبا از راه یاری

ببر پیغام بر شاه خراسان

 
ادامه مطلب . . .

دهه کرامت گرامی باد.

سازمان بسیج طلاب و ون استان همدان ضمن گرامی داشت دهه کرامت،ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع) را به شما طلاب و ون بسیجی و سایر شیعیان جهان تبریک و تهنیت عرض می نماییم. . . .

آیت الله بهجت

زیارت اربعین از علامات مؤمن گزیده ای از پیام حضرت آیت الله بهجت درباره تعظیم شعائر مؤمن پنج نشانه دارد: اقامه ۵٠ ركعت نماز (مجموع واجبات و مستحبات)، خواندن زیارت اربعین، انگشتر عقیق در دست راست كردن، در سجده پیشانی بر خاك نهادن و بسم الله الرحمن الرحیم را (در نماز) بلند گفتن.متن پیام حضرت آیت الله بهجت در مراسم رونمایی از گنبدحرم مطهر حضرت معصومه علیهاالسلام ۶ اردیبهشت سال ١٣٨۴ . . .

حضرت معصومه س

خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ در روز اول ذیقعده سال 173 هجری، در شهر مدینه چشم به جهان گشود. این بانوی بزرگوار، از همان آغاز، در محیطی پرورش یافت که پدر و مادر و فرزندان، همه به فضایل اخلاقی آراسته بودند.
 
عبادت و زهد، پارسایی و تقوا، راستگویی و بردباری، استقامت در برابر ناملایمات، بخشندگی و پاکدامنی و نیز یاد خدا، از صفات برجسته این خاندان پاک سیرت و نیکو سرشت به شمار می رفت.
 
پدران این خاندان، همه برگزیدگان و پیش . . .

درس خارج فقه و اصول

یرگزاری درس خارج فقه و اصول حضرت آیت الله شیخ محمد رحمتی سیرجانی /پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله شیخ محمد رحمتی سیرجانی قم مقدسه: درس خارج معظم له صبح ها(غیر از پنج شنبه ها) از ساعت ۹ الی ۱۰ در نزدیکی حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها و در حسینه نجفی ها برگزار میشود و طلاب علاقه مند میتوانند در دروس معظم له شرکت کنند   . . .

عضویت نیم بها و رایگان در کتابخانه های عمومی در دوروز خاص ازایام دهه کرامت

 عضویت نیمه بهاسالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها پنج شنبه 98/4/13حضرت شاهچراغ علیه السلام سه شنبه  98/4/                   عضویت رایگاندر میلاد پر برکت حضرت امام رضا (ع)علیه السلام یکشنبه 98/4/23  . . .

چهل حدیث از بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)

 1- فرمود: کسی که عبادت خالص خود را به خداوند متعال تقدیم می‌کند (و فقط برای رضای او عمل می‌کند﴾ خداوند نیز بهترین مصلحت خود را بر او نازل می‌كند. تحف العقول ص۹۶۰2- فاطمه معصومه(س)، از دختر امام صادق (ع) روایتى نقل می‌کند که سلسله سندش به حضرت فاطمه زهرا (س) مى‌رسد که آن حضرت مى‌فرماید: حضرت رسول اکرم (ص) فرمود: آگاه باشید! هرکس با محبّت آل محمّد ازدنیا برود شهید از دنیا رفته است.»عوالم العلوم، ج ٢١، ص ٣٥٣3- فرمود: همانا سعادتمند(به معنای) کامل و . . .

چهل حدیث از بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)

 1- فرمود: کسی که عبادت خالص خود را به خداوند متعال تقدیم می‌کند (و فقط برای رضای او عمل می‌کند﴾ خداوند نیز بهترین مصلحت خود را بر او نازل می‌كند. تحف العقول ص۹۶۰2- فاطمه معصومه(س)، از دختر امام صادق (ع) روایتى نقل می‌کند که سلسله سندش به حضرت فاطمه زهرا (س) مى‌رسد که آن حضرت مى‌فرماید: حضرت رسول اکرم (ص) فرمود: آگاه باشید! هرکس با محبّت آل محمّد ازدنیا برود شهید از دنیا رفته است.»عوالم العلوم، ج ٢١، ص ٣٥٣3- فرمود: همانا سعادتمند(به معنای) کامل و . . .

وفات حضرت معصومه (س)

 بارگاهی که به شهر قم به پاستهم برای نجف هم کربلاستخاک اورا غرق بوسه می کنمچون که جای پای اربابم رضاستوفات فاطمه معصومه (س) تسلیت باد.
 
 
روابط عمومی انجمن خانواده ناشنوایان افق اروند شهرستان خرمشهر 
 
️کانال انجمن خانواده ناشنوایان افق اروند خرمشهر
 
لینک مطلب فوق
ادامه مطلب . . .

بانوی غریب

 
سال ها بود که منتظرش بودند.
هم منتظر دختر بودنش هم منتظر سالم بودنش
میگفتند پدرش عاشق دختر بود و بعد از سه پسر , عمیقا انتظار داشت خدا دختری رو بهش بده 
اخه میگفتن باباها دختراشونو یه طور دیگه دوست دارند 
مادر خانواده هم نذر بانو کرده بود که بچه سالم به دنیا بیاد
بعد از اون همه نذر و نیاز و نگرانی 
بالاخره نه ربیع الاول فرا رسید
هم زمان با آغاز حکومت امام زمان (عج) و در جوار خواهر امام رضا (ع), دختر قصه به دنیا اومد.
همون قدر آروم و معصوم 
ما . . .

من زنده ام

بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب من زنده ام» نوشته خانم دکتر معصومه آباد» 

برادر معصومه وقتی داشت از خواهرش جدا میشد، میگه هرجا رفتی برام یه نامه بفرست که بدونم حالت خوبه. معصومه میگه وسط جنگ وقت نامه نوشتن ندایم، داداشش هم میگه دو کلمه بنویس من زنده ام»
ادامه مطلب . . .

هوس سفر دارم ز غبار این بیابان

سلام، امیدوارم حالتون خوبِ خوب باشه :)
امروز قراره با یکی از دوستام دوتایی بریم پا بوس حضرت معصومه (س) بلکه باشد تا آدم شوم! :)) 
اگه لیاقتشو داشته باشم نایب ایاره همتون خواهم بود و واسه تک تکتون دعا میکنم . . .

شيعه از چه زماني بوجود آمده

شیعه از چه زمانی بوجود آمد
با سلام سوالی كه بسیار دهن مرا مشغول كرده اینست كه آیا مذهب شیعه از زمان پیامبر ( ص ) وجود داشته یا از زمان امام جعفر صادق چیزی به نام شیعه جعفری ظهور پیدا كرده و دیگر اینكه مذهب شیعه چگونه به ایران راه پیدا كرده است ؟
لطفا حتما جواب سوال اینجانب را بدهید بنده سوالات بسیاری در ذهن دارم با تشكراسلام خدمت شما پرسشگر محترمدوست عزیز اولا باید خدمت شما عرض كنم در منطق قرآن هیچ وقت اكثریت ملاك حقانیت نیست همانطوی كه خداون . . .

پیام تبریک سید عبدالمناف به مناسبت دهه کرامت

دهه کرامت مبارک باد دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌القعده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است. مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را . . .

مطلع برنامه مجری & شروع مجری برای روز دختر& میلاد حضرت معصومه (س) & شروع مجری

با نسیم گل معطر شد فضا   *****  از وجود فاطمه اخت الرضامیلاد شافعه مومنین ***زینب ایران زمین ***** خواهر امام هشتمین   گرامی بادتولد حضرت معصومه مبارک باد خانه روشن شد ز نور چلچراغ دیگریآمداندر آسمان عشق ماه و اختری هر ستاره بهر خود دارد جلوس و روشنیاین ستاره در زمین دارد بسی جلوه‌گری پای در عالم نهاد معصومه اخت الرضامی کند بر حضرت موسی ابن جعفر دلبری تا گرفت قنداقه آن ماه‌وش در دست خودباز کرد بر درگه حق او زبان شاکری خانه کاظم زنورش جلوه ای . . .

بانوی مهربان شهر قم

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر ویژه برنامه هایی در مرکز لنجرود در روز ولادت با سعادت این بانوی بزرگوار با حضور اعضای دختر مرکز لنجرود  اجرا گردید ابتدا شخصیت حضرت معصومه سلام الله علیها ، ویژگیهای فردی و علمی ایشان، القاب و کرامات ایشان ،توسط بیگی مربی مسئول مرکز به اعضا معرفی گردید همچنین شعر بانوی مهربان شهر قم را به اتفاق اعضا شعرخوانی و همخوانی کردیم و لذت بردیم ، معرفی استان قم ، جاهای زی . . .

سالروز شهادت امام رضا(ع) تسلیت باد

حضرت امام رضا (ع) در سال 148 هجری قمری در شهر مدینه دیده به جهان گشودند و در آخرین روز  ماه صفر سال 203 هجری قمری به شهادت رسیدند.دوران حیات و امامت حضرت امام رضا (ع)، دوران اوج‌گیرى گرایش مردم به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و گسترش پایگاه‌هاى مردمى خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.با اوج‌گیری تمایلات مردم به امام هشتم شیعیان جهان (ع)، مامون خلیفه عباسی با دسیسه چینی، ایشان را مسموم و شهید کردند.مردم ایران اسلامی در شب و روز  سالروز شهادت حضرت امام . . .

تشییع ان مقاومت از حرم تا حرم

تشییع ان مقاومت از حرم تا حرم

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از قم، در ادامه تجلیل اقیانوس بی‌کران ملت قدرشناس ایران اسلامی از سپهبد شهید قاسم سلیمانی» و همرزمان شهیدش، پس از حضور میلیونی مردم تهران در مراسم تشییع پیکرهای مطهر این شهیدان والامقام، هم‌اکنون هزاران نفر از مردم ولایت‌مدار قم» باحضور پرشور و گسترده خود در حرم حضرت معصومه (س) و خیابان‌های اطراف آن، آماده استقبال از پیکرهای مطهر شهدای جبهه مقاومت هستند.
مردم انقلا . . .

نمایش اسارت دختر خورشید

دعوتید به یک نمایش تاریخی اما مخصوص دنیای امروز ما:تئاتر#اسارت_دختر_خورشید
روایتی غمبار از اسارت آل الله و خطبه خوانی حضرت زینب سلام الله علیها در کاخ عبیدالله. (کاری از گروه تئاتر #جابر)قمزمان:
11مهر ساعت15
مکان:
قم،بلوار الغدیر،روبروی ورزشگاه یادگار امام،سالن همایش دانشگاه حضرت معصومه سلام الله علیها
بلیط:
(10سال به بالا)5هزارتومان
شماره رزرو:
09915192702
ادامه مطلب . . .

دهه کرامت

لحظه هایی با کریمه
معصومه

معصومه تفسیر معصومیت است که روزگارى در مدینه طلوع کرد، معصومه اقامت
غربت است در روزگار غربت نگاه ها، معصومه تفسیر بلند تبعیت است از ولایت .
معصومه نگاه سبزى است که از معصومیت سرچشمه مى گیرد، معصومه، روزگار دلداگى است واز غربت به قربت رسیدن .
معصومه ترجمان بلند عاشوراست و قصه با زینب هم سفرشدن .
معصومه فلسفه شیدایى است و غزل ماندن و بودن، معصومه نگین ایران است که درقم، شهر اقامه مى درخشد .
  معصومه، قصه بلند . . .

بازدید دانش آموزان مدرسه معصومه(س) از کتابخانه بمناسبت هفته کتاب

دراین بازدید که توسط دانش آموزان پایه چهارم مدرسه حضرت معصومه(س) صورت پذیرفت ضمن آشنایی دانش آموزان با کتابخانه،توسط مسئول کتابخانه خانم عباس زاده برای دانش آموزان قصه خوانی از سری کتابهای نارنجی نیز انجام شد و در پایان نیز از دانش آموزان در کتابخانه ثبت نام شد . . .

تشییع ان مقاومت از حرم تا حرم

تشییع ان مقاومت از حرم تا حرم

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از قم، در ادامه تجلیل اقیانوس بی‌کران ملت قدرشناس ایران اسلامی از سپهبد شهید قاسم سلیمانی» و همرزمان شهیدش، پس از حضور میلیونی مردم تهران در مراسم تشییع پیکرهای مطهر این شهیدان والامقام، هم‌اکنون هزاران نفر از مردم ولایت‌مدار قم» باحضور پرشور و گسترده خود در حرم حضرت معصومه (س) و خیابان‌های اطراف آن، آماده استقبال از پیکرهای مطهر شهدای جبهه مقاومت هستند.
مردم انقلا . . .

به استقبال میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها

سروده شده در حرم مطهر آن بزرگوار (۲۳ خرداد ۱۳۹۸) آمدم در روضه‌ای کو جبرئیلش خادم است بانویی اهل کرامت ، او ز نسل هاشم است او ز نسل حضرت مولی امیـــــرالمؤمنین(ع)آن‌امامی‌که‌بهشت‌و دوزخی‌را قاسم است خواهر شمس‌خراسان‌است،عالم در علوم پاک‌و پاکیزه‌که او دخت‌امام‌کاظم(ع)است فاطمه‌یْ ثانی بود ، در این حرم از اهل بیتمی‌شود اهل بهشت عدن آنکس خادم استاندر اینجا مهبط اهل سماء است و زمین مفتخرباشدکه‌این‌گوهر درونش‌سالم استهر کسی آید . . .

عروسی ما نیمه شعبان ١٣٩٨

بسم الله النور 
بیست و دوم بهمن نود و هفت بود که رفتم قم خودِ حضرت معصومه میدانند که من چقدر وقتی پیششان میرفتم ابراز همدردی و درد و دل میکردم تا اینکه واقعا یار فرستادند برایم یک یار واقعی. از آنهایی که عجیب بوی شهادت میدهند .
تمام سکنات و رفتارهایشان عطر عشق میدهد جانت برایشان میرود بس که صبورند
آنروز برای حضرت معصومه سلام الله علیها جانم دعوتنامه بردم یک برگه که خیلی چیزها نوشته بودم برایشان. 
انداختم داخل ضریح و دعا کردم و خواهش کردم که ا . . .

تو نیستیاما من برایت چای می ریزم دیروز همنبودی که برایت بلیط سینما گرفتم دوست داری بخنددوست داری گریه کنو یا دوست داریمثل آینه مبهوت باشمبهوت من و دنیای کوچکم دیگر چه فرق می کندباشی یا نباشیمن با تو زندگی می کنم . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)