98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

حقوق تجارت شرکتهای تجاری محمود عرفانی

وکیل شرکتهای تجاری در شهرک غرب و سعادت آباد

با سلام؛ شرکتهاي تجاري با توجه به گستردگی خود ، نیازمند بررسی دقیق توسط یک وکیل امور شرکتهاي تجاري و امور تجاري داخلی و بین المللی است.حقوق تجارت ، با گسترش زیادی که هر روزه ادامه دارد، اقتضاء آن را دارد که وکیل دادگستری ، مطالعات، دعاوی، بررسی آخرین رویدادها و تصمیمات دولتی و قضایی را در این حیطه تخصصی دنبال نماید تا بتواند همواره علم و دانش خود را به روز نماید و همچنین نیازهای تخصصی حقوقی مراجعین را پاسخ دهد.وکیل امور شرکتهاي تجاري مسائل . . .

حقوق مصرف کننده در قانون تجارت الکترونیک

گسترش فضای مجازی و روی آوردن کاربران به فعالیت های تجارت الکترونیکی، زمینه را برای سوء استفاده کنندگان و قانون شکنان بیش از پیش فراهم کرده است. از این رو در قانون تجارت الکترونیکی ایران که در سال 1382 به تصویب رسید، فضای مجزا و نسبتاً مفصل به حمایت از حقوق مصرف کنندگان اختصاص  داده شده است. در این قانون نقض حقوق مصرف کننده، جرم تلقی شده و برای متخلفان، جزای نقدی در نظر گرفته شده است. طبق ماده 33 قانون تجارت الکترونیکی، فروشندگان کالا و ارائه ده . . .

تجارت الکترونیک چیست؟!

تجارت الکترونیکی انجام تمام فعالیت‌های تجاري اعم از فرایند خرید، فروش یا تبادل محصولات، خدمات و اطلاعات از طریق شبکه‌های کامپیوتری و اینترنت تحت عنوان تجارت الکترونیکی شناخته می‌شود.در نگاهی جامعتر و از منظر خود مفهوم تجارت، تجارت الکترونیکی نه تنها مواردی را در بر می‌گیرد که در آن از تبادل الکترونیکی داده» استفاده شده، بلکه فناوری‌های قدیمی‌تر همچون تلکس و تلکپی را هم شامل می‌شود. چرا که تجارت و تبادل اطلاعات و معامله در هر بستری . . .

درس های دانشگاهی

درس‌های این رشته در طول تحصیل
دروس پایه و اصلی:
اقتصاد خرد، اقتصاد کلان، ریاضیات پایه، کلیات حقوق، حقوق و مقررات مدنی ، حقوق تجارت، حقوق اساسی و آشنائی با تشکیلات جمهوری اسلامی ایران، مبانی سازمان و مدیریت، مالیه عمومی و خط‌مشی مالی دولت‌ها،
ادامه مطلب . . .

جلسه مجمع کارآفرینان در مورد لایحه تجارت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای غلام نبی فیضی چکاب، حقوق دان و وکیل پایه یک دادگستری، درباره این لایحه گفت: بیش از ۳۰۰ ماده لایحه تجارت، به مباحث کلی پرداخته و از نظر مبانی حقوقی اشکالاتی به آن وارد است که در آینده حقوقدانان، قضات و فعالان حوزه تجارت را سردرگم خواهد کرد.وی افزود: این لایحه با ابهامات زیادی مواجه است و حتی در مقدمات مشکل دارد.آقای فیضی اضافه کرد: این لایحه باید ویژه تجار و فعالیت‌های تجاري باشد در حالی که در آن، به . . .

این تعریف از چهار دیدگاه قابل بررسی است:

 از دیدگاه ارتباطات: تجارت الکترونیک رساندن کالا، خدمات، اطلاعات و یا پرداخت پول از طریق شبکه‌های کامپیوتری و یا هر وسیله الکترونیکی دیگر است.از دیدگاه فرآیند تجارت: تجارت الکترونیک کاربرد فناوری در فرآیند داد و ستد و تجارت است.از دیدگاه خدمات: تجارت الکترونیک وسیله‌ای است که آرمانهای مشتریان، شرکتها و مدیران را جهت رسیدن به کیفیت بهتر، سرعت بیشتر و خدمات بهتر را با هزینه کمتر برآورده می‌کند.از دیدگاه online: تجارت الکترونیک قابلیت خرید، . . .

۴۷۵

دوتا فقیر در سر کاخ سلطان محمود گدایی می کردند.یکی چاپلوس و دیگری ساکتگاهی چاپلوسه به اون فقیر ساکت می گفت خاک تو سرت امروز هیچی گیرت نیومد. خوب خدا زبون بهت داده یه چیزی بگواون هم  دائم می گفت : کار خوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ؟؟یه روز اطرافیان سلطان محمود به ایشان گفتند سلطان محمود شما دوتا فقیر رادر سر کاخ دیدید ؟ گفت بله یکیشون خیلی چاپلوسه و اون یکی ساکت. گفتند اون که ساکته می دونیین چی می گه ؟ گفت نه. گفتند می گه کارخوبه خدادرست کن . . .

اوراسیا دروازه تجارت 15 میلیارد دلاری

فرصت‌هایی از دل یک توافق تجاريگروه اقتصادی / ارزش تجارت بازار اوراسیا ۸۶۶ میلیارد دلاراست، سهم ایران در این بازار کمتر از 0.3 درصد است. اما با اجرای موافقتنامه اوراسیا که از پنجم آبان ماه امضا شده، میزان تجارت ایران ۱۵ میلیارد دلار افزایش می‌یابد.تجارت تولیدات کشاورزی بخش عمده‌ای از لیست کالاهای صادراتی و وارداتی در این اتحادیه را تشکیل می‌دهد. از این‌رو روز گذشته همایشی با عنوان فرصت‌های تجاري بخش کشاورزی ایران و اتحادیه اقتصادی اور . . .

مدل های دیگر تجارت الکترونیک کدامند؟تجارت اجتماعی و تجارت سیار چیست؟

پر کاربرد ترین مدل تجاري که این روزها فراوان دیده می شود در حقیقت این معامله بین دو شرکت و کمپانی به صورت عمده فروشی صورت می گیرد. معامله و ارتباط تجارتی که در آن بنگاه ها و شرکت ها و کمپانی در دوطرف این بازرگانی الکترونیکی قرار دارند. G2G=کلیه معاملات تجاري ما بین دولت ها اعم از واردات و صادرات. G2C=تعامل تجاري دولت و سازمان های دولتی با مصرف کنندگان و مشتریان. C2G=به معنای تعامل تجاري بین مصرف کننده با دولت که در حال حاضر چنین مدلی رواج ندارد و ز . . .

فردا جمعه ساعت ۲ بعداز ظهر ، محمود الصرخی هم فراموش می شود.

.‌اولّا باید اذعان کنم که از جمله برکات درگیری های اخیر عراق برای حقیر این بود که با گروه تکفیری و داعش صفت موسوم به جریان " محمود الحُسنی الصرخی " آشنا شدم  و ضدیّت غیر انسانی او با ایران عزیز.دوم اینکه خیلی خوشحالم که این بابا بنا به گفته رسانه ها دستگیر شده و سفارت و کنسولگری کشور ما در ادامه بحران عراق، مصونیّت خواهد داشت.سوم اینکه رومه کیهان ۱۶ آبان با درج دومقاله ای که امروز با شاه بیت"  فتنه" منتشر کرد ، سعی نمود همه تظاهرات و خشم . . .

سـوالات امتـحانی حقوق تجارت 3 - اسـتاد جواد مختاری (تیر 98)

سـوالات امتـحانی حقوق تجارت 3 اسـتاد جواد مختاری (تیر 98) www.lawbush.blogfa.com دانشجویان عزیز توجه داشته باشید به هنگام خرید ، ذکر نام و نام خانوادگی ، شماره تماس  و نام درس موردنظر در قسمت توضیحات ضروری می باشد. سفارشاتی که فاقد موارد ذکر شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. جهت تسریع در ارسال نمونه سوالات ، لطفاً شماره ای که دارای شبکه مجازی واتساپ باشد قید نمایید.   . . .

تاریخ امتحانات میان ترم دروس دکتر وصال

مدیریت استراتژیک سه شنبه 98/8/28 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی بین المللی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
بازاریابی و مدیریت بازار سه شنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
آموزش مهارتهای حرفه ای مدیریت بازرگانی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 8/30 صبح
آشنایی با قوانین کسب و کار شنبه 98/9/2 ساعت 8/30 صبح
تجارت الکترونیک 1 یکشنبه 98/9/3 ساعت 8/30 صبح
سازمانهای پولی و مالی چهارشنبه 98/8/29 ساعت 10/30 صبح
مبانی بانکداری و مدیریت بانک یکشنبه 98/9/3 ساعت 10/30 صبح
مبانی مدیریت بازرگانی شنبه 98/9/2 ساعت 10/30 صبح
تجارت ب . . .

حکایت

حکایت.
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که لنگ بود.فروشنده برای فروشش قیمت زیاد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زیاد کبک لنگ را جویا شد.فروشنده گفت: وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستا . . .

سوالات امتحانی حقوق تجارت 2 - استاد محمد افراس (تیر 98)

سوالات امتحانی حقوق تجارت 2 استاد محمد افراس (تیر 98) www.lawbush.blogfa.com دانشجویان عزیز توجه داشته باشید به هنگام خرید ، ذکر نام و نام خانوادگی ، شماره تماس  و نام درس موردنظر در قسمت توضیحات ضروری می باشد. سفارشاتی که فاقد موارد ذکر شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. جهت تسریع در ارسال نمونه سوالات ، لطفاً شماره ای که دارای شبکه مجازی واتساپ باشد قید نمایید.   . . .

سوالات امتحانی حقوق تجارت 4 - استاد مختاری (خرداد 98)

سوالات امتحانی حقوق تجارت 4 استاد جواد مختاری (خرداد 98) www.lawbush.blogfa.com دانشجویان عزیز توجه داشته باشید به هنگام خرید ، ذکر نام و نام خانوادگی ، شماره تماس  و نام درس موردنظر در قسمت توضیحات ضروری می باشد. سفارشاتی که فاقد موارد ذکر شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد. جهت تسریع در ارسال نمونه سوالات ، لطفاً شماره ای که دارای شبکه مجازی واتساپ باشد قید نمایید.   . . .

طنز دانشجویی ملاقات با رئیس دانشگاه

طنز دانشجویی ملاقات با رئیس دانشگاهمحمود طیّب من می‌گم سلام رئیس جونتو می‌گی بفرما قربون! من می‌گم مزاحمم ـ  نه!؟تو می‌گی مراحمم. نه من می‌گم رئیس! چطوری؟!  تو می‌گی خب بگو ـ فوری! من می‌گم یه عرض کوتا.تو می‌گی زود بگو بابا! من می‌گم شش ماهه می‌آمتو می‌گی چیه؟!  چی می‌خوام!؟ من می‌گم ژتون گرونهتو می‌گی چنده و چونه  من می‌گم مشکل مالی است تو می‌گی خزانه خالی ست من می‌گم شهریه بالاستتو می‌گی تقصیر ماهاست!؟ من می‌گم سه ترمه مشرو . . .

تعریف شرکت سهامی خاص

تعریف یک شرکت سهامی خاص چیست؟یک شرکت سهامی خاص رایج ترین شکل اختلاط شرکت در ایران است. این مستقر با ثبت شرکت در خانه شرکت ها تنظیم می شود. این شرکت به عنوان یک نهاد حقوقی متمایز نسبت به مدیران و سهامداران خود عمل می کند - این شرکت به نوبه خود "فردی" است. این بدان معناست که کلیه دارایی ها ، بدهی ها و سودهای تجاري متعلق به خود شرکت است و سهامداران به طور کامل مسئولیت بدهی های شرکت را بر عهده ندارند.مدیر یک شرکت با داشتن خود شغل یا کار کردن به عنوان . . .

چگونه افرادی می توانند در ترکیه شرکت ثبت کنند؟

اشخاص حقوقی ممکن است به عنوان اعضای هیئت مدیره منصوب شوند. اگر شخص حقوقی به هیئت مدیره انتخاب شود ، فقط یک فرد تعیین شده توسط یک شخص و توسط یک شخص حقوقی منصوب می شود نیز ثبت و اعلام می شود. علاوه بر این ، این ثبت نام و اطلاعیه بلافاصله در وب سایت شرکت ارسال می شود.
 
فقط این شخص ثبت نمودن شرکت در ترکیه شده مجاز به حضور در جلسات و رای از طرف شخص حقوقی است. تعهد اعضای هیئت مدیره برای سهامدار نیز از بین رفت. طبق TMC ، هر فرد مستقل می تواند عضو هیئت م . . .

ویژگی های اخلاقی شهید محمود کاوه

شهید محمود کاوه از جمله فرمانده های دفاع مقدس بود،که ارزش های دهه 60 در رفتار و منش او بروز و تجلی یافته بود.اتاق کارش کوچک و ساده بود و اندکی نان و پنیر سفره غذایش را تشکیل می داد.او خستگی ناپذیر و سخت کوش بود و در راه خدمت به مردم هر سختی را تحمل می کرد و خم به ابرو نمی آورد.از ویژگی های شهید کاوه می توان به 1-ساده زیستی 2-خستگی ناپذیری 3-عدم سو استفاده از جایگاه اشاره کرد،لازم به ذکر است که محمود کاوه در تاریخ 11 شهریور 1365 به شهادت رسید. . . .

دانلود مداحی حاج محمود کریمی محرم ۹۸

دانلود مداحی حاج محمود کریمی محرم ۹۸ هیئت رایه العباس (ع) – رزمندگان شمیرانات با بالا ترین کیفیت
ویژه ماه محرم و ایام سوگواری
:: شب عاشورا اضافه شد ::
برای دانلود نوحه به ادامه مطلب مراجعه کنید …دانلود آهنگ جدید . . .

حمید زادبوم سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران شد

رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت، حمید زادبوم، را که پیش از این معاون توسعه بازار‌های صادراتی سازمان توسعه تجارت ایران بود، به عنوان سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران تعیین کرد.زادبودم پیش از معاونت توسعه بازار‌های صادرات سازمان توسعه تجارت، رایزن سابق ایران در ترکیه بود.پیش از این محمدرضا مودودی بیش از ۹ ماه به عنوان سرپرست ، سکان‌داری این سازمان را به عهده داشت. . . .

آقا شيخ احمد ناطق برادر اقا شيخ محمودکاشی - ساوجی

آقا شیخ احمد ناطق برادر اقا شیخ محمود یكی از منبریهای قدیمی شهرستان ساوه چون اصالتا كاشانی بودند به كاشان برگشتن وزندگی خودرا انجا سپری كردن ودر همان شهر كاشان دعوت حق رالبیك گفتن روحش شادارسال عکس حاج امیر رحماندوس ساوجی 28 بهمن 1397حجت الاسلام مرحوم اقا شیخ محمود ناطق داماد مرحوم اقا عماد سبط پدر بزرگ حاج امیر رحماندوست  . . .

آثار حکم ورشکستگی تاجر

✅با ورشکستگی تاجر ورشکسته از دخل و تصرف در کلیه اموال خود محروم می شود و این حق دخل و تصرف به مدیر تصفیه وی منتقل خواهد شدماده ۴۱۸قانون تجارت تاجر ورشکسته از تاریخ صدور حکم، از مداخله در تمام اموال خود حتی آن چه که ممکن است در مدت ورشکستگی عاید او گردد ممنوع است. در کلیه‌ی اختیارات و حقوق مالی ورشکسته که استفاده از آن موثر در تأدیه‌ی دیون او باشد مدیر تصفیه قائم‌مقام قانونی ورشکسته بوده و حق دارد به جای او از اختیارات و حقوق مزبوره استفاده . . .

شرايط لازم براي ثبت شرکت تضامني

شرایط لازم برای تشکیل شرکت - هر شخص با ملیت یا محل اقامت می تواند مدیر یا سهامدار یک شرکت  شود.سهامداران یک شرکت تضامنی می توانند اشخاص حقیقی یا اشخاص حقوقی باشند.- شرکت های ترک باید یک دفتر ثبت شده محلی داشته باشند (خدمات ارائه شده توسط BridgeWest)-جهت ثبت شرکت محدود نیاز به تزریق سرمایه 10.000،00 TL دارد که 1/4 آن (2،500 TL) پس از ثبت شرکت باید به حساب بانکی واریز شود.-به موجب قانون جدید تجارت  ، یک شرکت تضامنی حداقل به 1 مدیر و 1 سهامدار احتیاج دارد  . . .

قانون تجارت

   شما میتوانید قانون تجارت را از اینجا دانلود و مطالعه بفرمایید.     جهت هرگونه مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه ۱ دادگستری و در صورت نیاز، تفویض وکالت در پرونده ها و عقد قراردادهای تجاري، میتوانید با شماره ۰۹۱۷۴۹۹۱۱۱۲ و یا با ایمیل btbvakil@gmail.com  تماس حاصل فرمایید.  . . .

غزل پاره. محمود طیب

غزل پاره.تویی جواب تمام سؤال ها و مسأله هاچقدر بی تو بهم می خورد معادله ها تو نردبان بلند خیال من هستی به ارتفاع تو هرگز نمی رسد پله ها هزار راه نرفته، هزار بادیه رابه جستجوی تو گم می کنند قافله ها تو شاه ماهی دریایی منی بانوبه پیشواز تو کِل می زنند اسکله ها بخند تا که نظام زمان بهم بخوردبرقص تا که بلرزد زمین به زله هامحمود طیب. بخشی از یک غزل  . . .

معرفی رشته حقوق

تمام روابط اجتماعی که آثار حقوقی از آن ایجاد می شود، موضوع علم حقوق قرار می گیرد.
 
این روابط می تواند مربوطه به روابط دولت و مردم باشد که به حقوق عمومی معروف است و یا شامل روابط خصوصی مردم گردد که حقوق خصوصی نامیده می شود.Hasad . . .

دانستنی های مهم راجع به پروسه ثبت برند

اگر به عنوان مثال وبلاگ خود را شروع کرده و یک آرم جدید برای آن طراحی کنید ، باید از آن محافظت کنید. وقتی نوبت به ثبت آرم شما می رسد ، فقط با استفاده از آن ، شما یک علامت تجاري را ایجاد می کنید. شما نشان تجاري را از نام تجاري خود ایجاد می کنید زیرا لوگوی شما همان چیزی است که مشتریان شما را به رسمیت می شناسند و این چیزی است که شما را از رقبای شما متمایز می کند. با این وجود ، یک مارک تجاري از محافظت بیشتری برخوردار است ، زیرا این امر مانع از سرقت دیگرا . . .

تعریف ترکه و اجزا آن

تعاریف ترکه در کتب فقهی در مورد معنا و مفهوم ترکه نظرات متفاوتی ابراز شده است:
1- آنچه که بعد از مردن شخص از اموال و حقوق مالی قطع نظر از حقوق متعلق به آن باقی می ماند.
2- آنچه که بعد از مردن شخص از اموال و حقوق مالی بعد از جدا نمودن حقوق متعلق به آن بر جای می ماند ترکه می گویند.
3- آنچه را که میت بعد از تجهیز او اعم از حقوق و اموال بعد از وضع دیون شخصی و عینی بر جای می ماند ترکه می گویند.
از نظر بنده ترکه به اموال و حقوق برجای مانده از میت اطلاق می شود ک . . .

۱۴ ماه حقوق در یک سال

یکی از شرکت های دولتی که در شاهین شهر مستقر است و خیلی از کارکنان آن برخواری هستند  در هر سال به کارکنان خود ۱۴ ماه حقوق می دهد . یعنی برج ۶ و ۱۲ دو تا حقوق می دهد به نظر شما آیا این کار قانونی است یا خیر ؟ از نماینده شهرستان خواستار ‍رسیدگی هستیم . . .

رهایی

کتاب حقوق را که باز می کنید باید بدانید: نه ت، نه جنگ، نه تجارت، نه دین و نه دادگاه ها نیازی به حقوقدان ندارند. فکر می کنم اندیشه ی قضاوت در دادگاه ها جهت دست یابی به عدالت و آزادی صرفاً همسویی با سرمایه است. قطعا مرگ همیشگی شما قابل پیش بینی است. . . .

کاهش حقوق مسوولان

بعد از دولت لبنان دولت عراق هم اعلام کرد که حقوق مسوولان دولتی را تا پنجاه در صد کاهش می دهد ، این در حالیست که ارزش پول عراق در چند سال گذشته با وجود جنگ با داعش و مشکلات داخلی فراوان ۱۰ برابر ارزش پول ایران شده است. 
 آیا وقت آن نشده است که آقای هم حقوق مسوولان دولتی را به ویژه بعد از قضایای حقوق های نجومی ، کاهش دهد؟!
http://ziarani1.blog.ir/ . . .

حقوق ن

حقوق ن اصطلاحی‌ست که اشاره به آزادی و حقوق ن در تمامی سنین دارد. ممکن است این حقوق توسط قانون یا رسوم سنتی و یا اخلاقی در یک جامعه به رسمیت شناخته‌شوند یا نشوند. دلیل گروه‌بندی خاص این حقوق تحت عنوان ن و جدا کردن آن از حقوق عام‌تری مثل حقوق بشر این است که بنا بر تئوری، این حقوق در بدو زاده شدن برای تمام بشر به رسمیت شناخته می‌شوند اما مدفعان حقوق ن نشان می‌دهند که به دلایل تاریخی و فرهنگی ن و دختران بیشتر از مردان از شمول ای . . .

یک تجارت موفق با 9 نکته

یک تجارت موفق با 9 نکته
 
 
 
 
شروع یک کار جدید سخت است اما وقتی درها را باز کردید، کارتان شروع شده است. در بسیاری از موارد، باید خیلی بیشتر از زمانی که برای بقیه کار می‌کردید زمان بگذارید.
ادامه مطلب . . .

راه ماندگاری در بازار اوراسیا

دنیای اقتصاد : چشم‌انداز برقراری تجارت آزاد میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و برخی از چالش‌های پیش‌روی آن تشریح شد. در چارچوب همکاری‌های تجاري ایران با اتحادیه مذکور حمید زادبوم، رئیس‌کل سازمان توسعه تجارت، در همایش آشنایی با فرصت‌های تجاري بخش کشاورزی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا» به تبیین مزیت‌های موجود در توسعه روابط اقتصادی با پنج کشور عضو اتحادیه اوراسیا پرداخت و درعین حال سقف زمانی ممکن برای تحقق موافقت‌نامه تجارت . . .

دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود

دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود
دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 56 حجم کل فایل ها: 952 مگابایت مدت زمان پخش: 65 ساعت و 15 دقیقه نویسنده: احمد محمود انتشارات: معین درباره کتاب: رمان مدار صفر درجه ی زنده یاد احمد محمود از رمان هایی است که به نیاز وضعیت کنونی جامعه ی تشنه و در رکود ما برای آشنایی با جامعه .
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول د . . .

چهل تيغ كردن نوزاد براي درمان زردي.

این خبر نقض موارد زیر را دارد:
*کنوانسیون ملل متحد در مورد حمایت از حقوق طفل (۱۹۸۹)
هدف۳از سند ۲۰۳۰ یونسکو:
*تضمین زندگی توام با سلامت برای همه
ماده۲۲،۸،۵از اعلامیه جهانی حقوق بشر :
*شکنجه ممنوع
*رعایت حقوق انسانی توسط قانون
*حق امنیت اجتماعی،فرهنگی،مالی
@baschariyat . . .

براے بانوان

". تمام بدبختی‌های ما از خودمان می‌باشد، زیرا که نه علم داریم و نه حقوق خود را می‌دانیم، اگر ما هم بدانستیم که برای چه خلقت شدیم، البته در اطراف حقوق خود جان فشانی‌ها می‌کردیم. ما حالا فکر می‌کنیم فقط برای رفع شهوت مرد‌ها خلق شده‌ایم یا برای اسارت و کنیزی خلق شده‌ایم. ما می‌توانستیم برای حقوق انسانی خود به تمام ملل عالم تظلم بکنیم و حقوق خود را برقرار بکنیم . اما ما زن های ایرانی ابدا از عالم انسانیت خارجیم."  . . .

ماکرون توافقنامه تجارت ایالات متحده و چین باید منافع سایر کشورها را در نظر بگیرد

 توافقنامه تجارت بین چین و آمریکا باید منافع دو کشور و شرکای اصلی آنها از جمله فرانسه و اتحادیه اروپا را در نظر بگیرد. رئیس جمهور فرانسه امانوئل ماکرون در مراسم افتتاحیه دومین نمایشگاه بین المللی تجارت چین (CIIE) در شانگهای گفت.وی گفت: "سیستم موجود تجارت بین المللی قادر به حل مشکلات موجود نیست. در حال حاضر برخی از کشورها قانون یک جانبه و جنگل را اعمال می کنند. من فکر نمی کنم که ارزش انجام دادن را داشته باشد این انتخاب فرانسه نیست ، این انتخاب . . .

واردات از چين

گروه تجاري آوا در حوزه واردات عمده از چین به ایران و خرید از چین ، جستجو و تامین کالا در چین ، ارسال سمپل و انبار داری در چین ، بازرسی و نظارت ، حمل و نقل کالا و ترخیص کالا از چین فعالت دارد .کارشناسان گروه تجاري آوا به عنوان نماینده مشتریان علاوه بر کاهش هزینه های مالی و زمانی زمینه کاهش ریسک های تجارت و آسودگی خاطر تاجران ایرانی را فراهم کرده اند . برای تماس با ما از طریق ایمیل Eghbali@parschina.com و یا تلفن دفتر تهران 44808068 اقدام نمایید. وبسایت گر . . .

معرفت و دانایی و آگاهی

 از قبیله تا شرکتهاشعری که ملک الشعرا بهار حدود ۸۰ سال پیش نوشت و از نبودن توجه به معرفت و دانایی و آموز ش و پرورش در کشورمان شکایت کرد و این که مجلس شورای ملی آن زمان به فکر ملت نبودند از جنبه های مختلف قابل بررسی است. ولی آنجا که می گوید ! کند قبیله دیگر حقوق او پا مال هر ان قبیله که بر حق خویش واقف نیست. در خور تعمق بیشتری است.چون الان جای قبیله ها را شرکتهاي تجاري گرفته اند.کشوری که در آن ذره‌ای معارف نیستاگرکه مرگ بباردکسی مخالف نیستبگو به م . . .

احمد محمود امپراطور و خانم ليلما احمدي

با گوینده شایسته رادیو تلویزیون ملی افغانستانو سناتور مردم کابل خانم لیلما جان در حاشیه نشست معنی دار ن در پروسه صلح که در هوتل صوفی لاندمارک از طرف حزب موج تحول افغانستان به رهبری خانم فوزیه کوفی وکیل مردم  بدخشان تدویر یافته بود اخذ گردید.دوشنبه 04قوس 1398 خورشیدی امپراطور     . . .

CITES چیست؟

(پیمان تجارت بین‌المللی گونه‌های جانوری و گیاهان وحشی در معرض خطر انقراض) پیمانی است که در سال ۱۹۷۳ میلادی امضا شد. هدف از این معاهده اطمینان از آن است که تجارت حیوانات وحشی و گونه‌های گیاهی ارزشمند و در خطر انقراض، بقای آنها را تهدید نکند. در واقع این پیمان محدودیت هایی را بر تجارت این گونه ها اعمال می کند. امروز بیش از ۳ هزار گونه جانوری و گیاهی در فهرست حفاظتیCITES ثبت شده‌اند و بر تجارت آنها نظارت می‌شود. قابل ذکر است که برخی از گونه‌های . . .

سعید فتاحی برکنار شد

به گزارش خبرورزشی، حیدر بهاروند ضمن تشکر از زحمات سعید فتاحی طی حکمی سهیل مهدی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست مسابقات فوتبال ایران منصوب کرد.در حکم ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران آمده است:نظر به تخصص و تعهد شما در این حوزه موفقیت جنابعالی را در انجام وظایف محوله از درگاه خداوند منان خواستارم . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)