98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

حيوانات البري

نقش سگ در زندگی انسان

 
نقش سگ در زندگی انسان به عنوان نیروی کار برای انسان، تأمین منابع غذایی، وجود روابط میان انسان ‌ها و حیوانات از نظر عاطفی و فواید نگهداری حیوانات خانگی همواره وجود داشته است.
 
نقش حیوانات در زندگی انسان برای کار :
 
روابط میان انسان ها و حیوانات شامل تنوع وسیعی از کارهای انجام شده توسط حیوانات برای زندگی انسان می‌شود.
استفاده از حیوانات در حمل و نقل , کمک در شکار , کمک به نابینایان و معلولین از جمله فواید حیوانات اهلی و فواید نگهداری حیوا . . .

حیوانات چیست

تا به امروز حدود یک میلیون گونه از حیوانات شناسایی شده اند این حیوانات از ببر شکارچی تا کرم زیر خاک می باشند. گونه هایی که از حیات که بسیاری از مردم اصلا انها را حیوان در نظر نمی گیرند . هر یک از این حیوانات از میلیون ها یا حتی میلیارد ها سلول تشکیل شده اند که هر کدام در بدن کار خاصی می کنند حیوانات در این کر ه خاکی با گیاهان و حتی قارچ ها و ارگانیزم های دارای سلول زیاد جدا می کنند.  . . .

آیا خوردن بال مرغ برای سگ مضر است ؟

آیا خوردن بال مرغ برای سگ مضر است ؟بال‌های مرغ با توجه به چربی بالایی که دارند از جذابیت خوبی بین مردم برخوردار هستند اما انجمن پیشگیری از چاقی حیوان خانگی (APOP) هشدار داده است که صاحبان حیوانات در برابر تغذیه سگ یا گربه‌های خانگی در برابر خوردن استخون‌ها بال دقت نموده و چنین غذایی را در برای وعده غذایی حیوانات خانگی خود در نظر نگیرند. این امر به خاط آن است که استخوان مرغ در هنگام خورده شدن توسط حیوانات خانگی ممکن است، شکسته شود و همین شکستگ . . .

دوستدار حیوانات ۲

سگ‌ها تو فصل های سرد به همین لاغری و نحیفی می‌شن. دسترسی به غذا کم می‌شه، هوا سرد می‌شه و اگر غذا بهشون نرسه می‌میرن. ما نمی‌تونیم مراقب تمام حیوان های روی زمین باشیم، اما در حد خودمون می‌تونیم برای اون‌ها قدم برداریم. همه‌ی ماها تو‌ وعده های غذایی‌، غذای اضافه داریم. همه‌مون تو محل ست یا کارمون سگ ها و گربه های گرسنه رو می‌بینیم، مهربانی کردن رو یادمون نرهپ.ن: این وضعیت سگ ها تو شمال هست. شمالی که معمولا در هر فصلی پر از مسافر هست . . .

دانلود فیلم Primal 2019

داستان این فیلم اکشن و مهیج درباره‌ی یک تاجر بزرگ حیوانات برای باغ وحش است که یک کشتی را برای جابه‌جایی حیوانات وحشی اجاره کرده است. اما در این میان نیز فردی خطرناک به طور پنهانی وارد کشتی می‌شود و بعد از مدتی حیوانات را آزاد می‌کند. اکنون کشتی دچار آشوب و هرج و مرج می‌شود و…
نیلو مووی ؛ دانلود جدیدترین فیلم ها . . .

به زودی خوک ها کنترل اوضاع را به دست می گیرند!

 
وقتی حیوانات به مزرعه تسلط می یابند، تصور می کنند زندگی بهتری در انتظار آنهاست. آنها در رویاهایشان دنیایی را در نظر می آورند که در آن همه ی حیوانات با هم برابرند و در تمامی اموال و مستقلات سهیم هستند.اما به زودی خوک ها کنترل اوضاع را به دست می گیرند و یکی ار آنها به نام ناپلئون رهبری همه ی حیوانات را به عهده می گیرد!
 
"عه چه قدر شبیه ما!"
 
این کتاب رو تو پست های قبل معرفی کردم،
می تونید از کتابخونه پیداش کنین.
──── ♡ ────نام کتاب: قلعه حی . . .

سگ پامرانیان عروسکی

سگ پامرانین ( pomeranian ) یکی از کوچکترین نژادهای سگ خانگی است. این سگ خانگی دارای نژادهای مختلفی می باشد که این نژاد ها بخاطر شباهتی که به دیگر حیوانات دارند اسم های آن حیوانات را به عنوان پسوند بعد اسم خود گرفته اند.
  . . .

قلی و لی لی:)

من ترس خیلی زیادی از حیوانات داشتم، از همه حیوانات از هرنوعی. گربه در کوچه می آمد سمتم جیغ می زدم، کسی در تهران با سگش از کنارم رد می شد وحشت می کردم، از پرنده ها می ترسیدم، حتی اتی مثل مورچه یا مگس هم اگر روی دستم راه می رفتند وحشت زده می شدم.
داداش کوچک دوسه هفته ای ست دوتا همستر خریده، از انداختن غذا برایشان شروع شد تا غذا گذاشتن توی دهانشان و امشب بالاخره توانستم نوازششان کنم:) سرشار از حس خوبم:)) مدتها بود دوست داشتم به ترسم از حیوانات غل . . .

کتاب مزرعه حیوانات کتابی که همه باید بخوانند!

کتاب مزرعه حیوانات اثر جرج اورول
اریک آرتور بلر با نام مستعار جرج اورول او شاعر داستان نویس و منتقد ادبی بود. مهمترین کتاب او به نام مزرعه حیوانات که در سال 1945 در طول جنگ جهانی دوم نوشته است.
از دیگر اثار او  کتاب 1984 است، که هر دوی این کتاب ها مورد استقبال مردم قرار گرفت .
مزرعه حیوانات که در ایران به نام قلعه حیوانات مشهور است.
رمان آرمان شهری را به نمایش می گذارد که در یک اقدام آرمان گرایانه و انقلابی صاحب مزرعه را فراری می دهند و خود اداره . . .

طبیعتخداجون شکرت❤

از وقتی که طبیعت شناختم از وقتی که چرخه ی طبیعت و چرخه ی زندگی حیوانات فهمیدم علاقمند شدم که همیشه بیشتر بیشتر درمورد طبیعت و حیوانات اطلاعت جمع آوری کنم  بخاطر همین شبکه مستند دوستدارم  وقتهایی که برنامه ای از (داستانهایی از زامبیا( حیوانات)و اکتشافات (آزمایشگران) و گیاهان ( گیاهان دارویی) وطبیعت همچنین طبیعت ایران خودمون میزاره دوستدارم تماشا کنم هرچند که بعضی از افراد حتی دخترا خوشش نمیاد ولی من علاقه دارم به اینکه درمورد حیوانات . . . .

کدام دارو ها از حیوانات تهیه می شوند؟

 
دانشمندان تا کنون بیشتر از ۸ میلیون انواع حیوانات را مورد بررسی قرار داده اند؛ از این حیوانات چیزهای با ارزشی مانند گوشت، تخم مرغ، شیر، پوست، پشم و غیره می‌گیریم. همچنین دارو های مختلفی برای درمان انواع بیماری ها از حیوانات گرفته می شوند، آیا می دانید این دارو ها چه هستند؟
بیشتر داروهای هورمونی از غدد حیوانات گرفته می شود. اپی نفرین» که برای درمان بیماریهای قلبی مورد استفاده قرار میگیرد، از غده فوق کلیوی گربه و خوک استخراج می شود؛ این . . .

سگ محافظ و نگهبان

یه خواندنی متفاوت خلاصه ای از علاقمندان به سگ های نگهبانخرید سگ نگهبان :آیا میخواهید ریسک سرقت سگهای خود را کم کنید ؟ یااز ورود سگ های قاچاق و بدون مدارک که برای انسانها زیان بار است جلوگیری کنید ؟ مؤسسه بین المللی امور سگ ایران تلاش میکند تا اطمینان دهد که کیفیت نژادی تحت شرایط کنترل  . . .

معرفی کتاب 'قلعه‌ی حیوانات'

اگر به فهرست‌هایی که با معیار‌های مختلف، صد کتاب برتر قرن بیستم را معرفی کرده‌اند، نگاهی بیندازیم، بدون شک عنوان قلعه‌ی حیوانات» اثر جورج اورول» را خواهیم دید. این کتاب کوتاه در سال ۱۹۴۵ منتشر شده است و تاکنون توانسته به یکی از تاثیرگذارترین و محبوب‌ترین داستان‌ها در میان مردم دنیا تبدیل شود.
قلعه حیوانات دربارهٔ گروهی از جانوران اهلی است که در اقدامی آرمان‌گرایانه و انقلابی، صاحب مزرعه را از مزرعه‌اش فراری می‌دهند تا خود ادارهٔ . . .

خلاصه کتاب قلعه حیوانات

رمان مزرعه حیوانات با عنوان اصلی Animal Farm اثر به‌ یادماندنی از جورج اورول است که به شکل خاص بر مبنای انقلاب روسیه در سال ۱۹۱۷ نوشته شده است. براساس این کتاب، یک فیلم انیمیشن بریتانیایی در سال ۱۹۵۴ میلادی به کارگردانی John Halas و Joy Batchelor ساخته شده است.جورج اورول نام مستعار اریک آرتور بلر است. نویسنده‌ای که دو کتابش (قلعه حیوانات و ۱۹۸۴) با هم، از دو کتاب از هر نویسنده قرن بیستمی‌ای بیشتر فروش داشته است. . . .

نکاتي در مورد گوسفندان که شما را شگفت زده خواهد کرد

امروز قصد معرفی نکاتی جالب در مورد انواع گوسنفدان را داریم که می تواند برای شما جذاب باشد . در حدود یک میلیارد راس گوسفند از حدود 900 نژاد گوناگون در سراسر دنیا وجود دارد.گوسفندان موجوداتی اجتماعی هستند و برای خود دوستانی انتخاب می کنند.گوسفندان یکی از مهم ترین حیوانات در ادیان مختلف شناخته می شود و شغل چوپانی در بین پیامبران رایج ترین شغل بوده است.در سال 2009 سال یک گوسفند به قیمت بیش از 300 هزار دلار در استکاتلند فروخته شده استگوسفند دارای ح . . .

جزیره کبودان | آذربایجان شرقی

در جزیره کبودان هزاران حیوان از انواع مختلف زیست می کنند که عمده ترین آن ها قوچ و میش می باشد. تعداد این حیوانات در حدود 3500 رأس است و اخیراً از سوی سازمان محیط زیست جهت تعادل لازم حیات وحش تعدادی پلنگ نر و ماده به جمع حیوانات آن اضافه شده است.
ایرانگردی و ایرانشناسی،دوچرخه سواری،طبیعت گردی،مطالب خواندنی و. . . .

پاورپوینت آناتومی جمجمهSkull حیوانات رشته دامپزشکی

پاورپوینت آناتومی جمجمه,پاورپوینت جمجه حیوانات,پاورپوینت آناتومی جمجمه دامپزشکیدانلودampblog . . .

مصارف چمن مصنوعي براي بالکن

اگر از حیوانات خانگی استفاده می کنید، بالکن و تراس خانه شما بهترین محیط برای این موجودات دوست داشتنی محسوب می شود.سگ، گربه، خرگوش، پرندگان مختلف و بسیاری از حیوانات دیگر، ممکن است مشکلاتی را درون خانه ایجاد نمایند که باعث آزار ساکنین شود.شما می توانید با انجام کارهایی ساده و کم هزینه، لانه ای زیبا و خوشایند را برای دوستان پشمالوی خود فراهم آورید.خیلی از افراد به بهداشت محیط زندگی خود اهمیت می دهند و به همین منظور، دائماً در حال نظافت و پاک . . .

مرګ او ژوند

د نړۍ هر شی لومړی شروع کوی بیا پختګۍ عمر ته رسیږی او بلاخره زړیږی او له منځه ځی ، ونی بوټی کاڼی ځناور غرونه سیاری ستوری دا هرڅه اول کی نه وی بیا راپیدا شی د پاخه عمر شی زاړه شی او له منځه لاړ شی انسان هم کوم عجیب شی نه دی د نړۍ او کایناتو د شته موجوداتو یوه برخه ده د طبیعت د نورو شیانو غوندی پیدا کیږی د ژوند مراحل طی کوی او له منځه ځی په موجوداتو کی ځینی شیان ورسته پاتی او ځینی لږ پرمختللی دی لکه ماران پښی لاسونه نه لری خو نور حیوانات یی لری بیا ځی . . .

تا حالا کنجکاو شده اید که چرا شیر، سلطان جنگل است ؟!

در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!! 
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ، 
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حیوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حیوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد . . .

کانال حمایت از حیوانات

برای حمایت از حیوانات به ویژه سگ و گربه های آواره و بی پناه خیابانها و بیابانهای سراسر ایران به کانال حمایتی در تلگرام بپیوندید تا با همکاری و اتحاد از آنها که سودمندترین حیوانات برای محیط زیست هستند دفاع و پشتیبانی و نگهبانی کنیم. 
حمایت ما از سگ و گربه و پرنده و درخت یعنی نگهبانی از محیط زیست و پشتیبانی از آنها یعنی سلامتی و بهداشت بیشتر محیطی برای ما انسانها که چرخه طبیعت را میسازد.
https://telegram.me/rescued911ایران نما | inama . . .

فواید نگهداری از سگ و حیوانات خانگی

 
از فواید نگهداری سگ و سایر حیوانات خانگی  اینست که برای انسان بسیار ارام بخش و مفید میباشد ، کسانی که تجربه داشتن حیوانات خانگی بخصوص سگ را دارند کاملا این موضوع را درک میکنند .
احساس امنیت بیشتر :
یکی از فواید نگهداری سگ ها احساس امنیت بیشتر می باشد و سگ ها برای حفاظت از شما و حتی اموالتان بهترین پیشنهاد ممکن می باشند.
ادامه مطلب . . .

خطرناک ترين و قوي ترين حيوانات جهان

در این مقاله قصد داریم قدرتمند ترین و وحشی ترین حیوانات جهان را به شما معرفی کنیم. سایت های زیادی در این باره مقاله نوشته اند و ما ملاک رتبه بندی خود رامیانگین رتبه بندی های سایت های معتبر قرار داده ایم. با ما همراه باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.10.کرگدن کرگدن‌ها با وجود گیاهخوار بودن، حیوانات خطرناکی هستند. در هندوستان و نپال تعداد سالانه حملات و آسیب‌رسانی کرگدن‌ها به انسان بیش از ببر‌ها و پلنگ‌ها است. این حیوان بز . . .

کلینیک دامپزشکی petoclinic

کلینیک دامپزشکی پِتوکلینیک بیش از دو دهه است که کلیه خدمات درمانی و قسمتی از خدمات پیشگیری دامپزشکی به دامپزشکان بخش خصوصی ایجاد شده و همچنان در حال خدمت رسانی می باشد. در این مدت دامپزشکان بخش خصوصی با سرعت چشمگیری به تجهیز کلینیک ها و ارتقای سطح علمی خود پرداختند و در این راستا پیشرفت دامپزشکان حیوانات خانگی از رشد چشمگیرتری برخوردار بوده است.
 
شمار زیادی از کلینیک ها و بیمارستان های دامپزشکی اختصاصی حیوانات خانگی از توانایی های علمی و . . .

خمیازه کشیدن در انسان و حیوانات دیده میشود.

کشیدن در انسان و حیوانات دیده میشود.
پژوهشگران برای این امر دو دلیل را ذکر میکنند:اولین مربوط به کمبود اکسیژن و افزایش دی اکسید کربن در بدن است. شخص با خمیازه کشیدن (بازکردن دهان) اکسیژن بیشتری وارد بدن خود کرده و کمبود آن را جبران می‌کند. دومی ارتباط میان خمیازه و خستگی را مورد بررسی قرار می‌دهد. این نظریه مبنی بر این است که بدن انسان در پی خستگی یک واکنش طبیعی به صورت خمیازه نشان می‌دهد. . . .

استیکر اتاق کودک مدل قطار حیوانات

استیکر اتاق کودک قطار حیوانات
تزئین اتاق کودک، یکی از دغدغه های والدین هست و معمولا سوالاتی از قبیل استیکر اتاق نوزاد را از کجا بخریم؟”، مراکز فروش استیکر اتاق کودک کجاست؟” مطرح می‌شود.
شما می توانید برای خرید استیکر اتاق کودک نمونه های متنوعی را در سایت جیک جیک بررسی کنید.ما در جیک جیک این افتخار را داریم تا انواع استیکر اتاق کودک دخترانه و پسرانه را با قیمت مناسب برای راحتی شما عزیزان قرار داده و شما به صورت خرید اینترنتی استیکر اتا . . .

میکروچیپ تراشه ای که در بدن حیوانات کاشته می شود، چیست؟

میکروچیپ نام تراشه ایی که بسیار شنیده می شود امروزه برای پیدا کردن حیوانات خانگی گمشده از این امکان استفاده می گردد. واژه میکروچیپ آشنا برای افرادی است که به نگهداری از حیوانات خانگی علاقه مند می باشند. این تراشه ای کوچک در واقع به عنوان پایگاه داده دیجیتال حیوانات خانگی عمل می کنند که با کاشت در بدن حیوان، اطلاعات کاملی از حیوانات و صاحب آنها در پایگاه آن ثبت می گردد.
با توجه به کاربرد مهم میکروچیپ در شناسایی حیوانات گمشده، سایت های جامع . . .

با توجه به مکروه بودن ذبح حیوانات، آیا پیامبر اسلام(ص) و ائمه(ع) با دستان خود، حیوانات را ذبح می‌کردند؟

اگرچه بر اساس روایات وارده از ائمه(ع)، ذبح حیوان با دستان خود مکروه است،
اما کار حرامی نبوده و مکروه بودن آن هم شاید از آن جهت باشد که ممکن است
مداومت در این کار، منجر به قساوت قلب شود. با این وجود در صورت نیاز جامعه
به قصاب، واجب کفایی است که افرادی متقبّل آن شوند و طبیعتاً آن کراهت
برداشته می‌شود و نیز در زمانی که ذبحی به دلیل اعمال حج، نذر و .
فریاد حق.به روزترین سایت مذهبی نرم افزاری . . .

یـونجه خوراک و بستر حیوانات پی سی ال مدل YJ1 | سفارش: 09029120998

 
یـونجه خوراک و بستر حیوانات پی سی ال مدل YJ1
 
ابعاد: 15*35*50 سانتی‌متر
وزن: 1000 گرم
گونه حیوان: خزنده , جونده , پرنده
کشور سازنده: ایران
 
هم جای خواب هم خوراک خوشمزه! یـونجــه جهت بستر و خوراک حیوانات کوچک خانگی جهت مصرف جوندگان تولید شده است. یونجه تولیدی، دستچین شده از بهترین و غنی ترین یونجه های موجود در کشور می باشد.
این محصول دارای ساق مناسب جهت جویدن جوندگان بوده و همینطور گل دار است و می تواند تامین کننده مناسبی برای پروتئین م . . .

فیلم | سگ هایی به اثر جزیی پاندا | صدای چینی ها درآمد

این کافه تو ماه پیش در شهر چنگدو در شهر سیچوآن در جنوب مغرب چینگشایش یافته است که محل زندگی جمعیت اضافی از خرس های پاندا است که یک راه جانوری تو ریسک انقراض است. این جمیع جگر سگ چوچوی پرمو را بوسیله طعم جزیی سیاه و سفید و شبیه پانداها تو آورده است. ویدئویی از این سگ ها که درون کافه بالا و پایین می پرند، درون رسانه های اجتماعی چین فراگیر شده است و صاحب کافه می گوید به قیمت ۱۵۰۰ یوآن (۱۶۵ یورو) حاضر است حیوانات خانگی افراد را به رنگ مشابهی در آور . . .

دانلود رایگان فیلم Primal 2019

ژانر : اکشن , جنایی , مهیج
مدت زمان : ۹۷ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : ۷۲۰p Web-dl فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۸۷۵ مگابایت محصول : آمریکا ستارگان : Nicolas Cage, Famke Janssen, Kevin Durand, Michael Imperioli کارگردان : Nick Powell لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
داستان این فیلم اکشن و مهیج درباره‌ی یک تاجر بزرگ حیوانات برای باغ وحش است که یک کشتی را برای جابه‌جایی حیوانات وحشی اجاره کرده است. اما در این میان نیز فردی خطرناک به طور پنهانی وارد کشتی می‌ . . .

آیا حیوانات و جمادات در قیامت محشور می شوند


آیا حیوانات و جمادات در قیامت محشور می شوند؟
 
  
بحث درباره قلمرو معاد، از بحث هاى مهم در زمینه معادشناسى به شمار مى رود، پرسش این است که آیا معاد اختصاص به انسان و جن و ملائکه دارد یاعلاوه بر آن ها شامل موجودات دیگر مانند حیوان و گیاه و جماد، آسمان و زمین و پدیده هاى دیگر نیز مى شود؟
آیت الله سبحانی در نوشتاری با استناد به آیاتى از قرآن وضعیت و سرنوشت جمادات، جانداران و حیوانات را در قیامت بررسی کرده است که در ادامه می خوانید.
ادامه مطلب . . .

"سندرم باکستر" و وضعیت حاضر کشور ما!

"سندروم باکستر" چیست؟
 
جورج اورول در کتاب قلعه‌ی حیوانات» ماجرایی تامل‌برانگیز را شرح می‌دهد:
طبق ماجرای این کتاب، حیوانات دست به دستِ هم می‌شوند و ارباب و خانواده‌اش را از مزرعه بیرون می‌کنند و خود مدیریت مزرعه را به دست می‌گیرند. اولین کار آن‌ها تنظیم عهدنامه‌ایست که طبق آن همه‌ی حیوانات باهم برابرند و هیچ‌کس حق ندارد خود را ارباب و مالک دیگران بداند. اما چیزی نمی‌گذرد، خوکی که مدیریت مزرعه را به دست گرفته است، آرام‌آرام عهدنام . . .

تولدم

امروز تولد من هست تولد یه دختر آبانی با اعتماد ب نفس. من 14 آبان سال 1385 چشمامو رو به این دنیا وا کردم. و تصمیم گرفتم به دامپزشک شدن:))خخخخبزارین دقیق تر بگم. من ساعت 11 و ربع صبح 14 آبان 1385 دنیا اومدم^^من ی دختر عاشق حیوانات و والیبال ام:))دختریم که شاید خودش نفهمه چرا حیوانات رو دوست داره اما این یه عشق بی نهایت و واقعیه و عشق دلیل نمیخواد عشق دیوونگیه:))منم دیوونه ی حیوانات ام:))امروز برام روز خیلی مهمیه :)) 14 آبان^^خوانندگان وب واقعا چجوری میشه ازتون . . .

قوانين حيوانات

قانون گاو:سرت رو بنداز زیر و کار خودت رو بکن تا بقیه تو کارت فضولی نکنن.قانون سگ:تکه تکه کار را تحویل بده، این طوری هم طرف راضی میشه و هم خودت به خواسته ات می رسی.قوانین خر:1. همیشه کوتاهترین راه بهترین راه نیست. 2. در انتخا بین چند چیز، خیلی تعلل نکن.3. گاهی لازم است به طرفت امتیاز بدی تا کار خودت راه بیفته.  . . .

انشا پایه هشتم درباره تصویر سازی با موضوع جنگلبان

مقدمه: این دنیا پر است از شغل های مختلف که مانند یک پاذل تمام اجزای این جهان هستی را در کنار یکدیگر می چیند. هر کدام به اندازه ایی موثر و حائز اهمیت هستند زیرا حتی اگر یکی درست سر جای خود، وظیفه خود را انجام ندهد، پاذل نیمه تمام و ناقص باقی خواهد ماند
تنه نشاء:
صدای زوزه ی گرگ از هر سو به گوش می رسد. هوا ناجوانمردانه سرد و باد هو هوکشان در لابه لای درختان می چرخید. سرما رعشه به جانم می انداخت، اسلحه خالی از هر خشابی را روی دوش هایم گذاشته بودم، اس . . .

هیچ وقت هیچ چیز مثل اول نميشود

تا بحال برایتان پیش آمده؟غذایی كه خیلى دوست دارید از دستتان رها شود و پخش زمین.آنوقت نمیدانید بردارید و نوشِ جان كنید و عواقبش را به جان بخرید یا بگذارید زمین بماند تا سهمِ حیوانات شود!برگشت به یك رابطه ى تمام شدهمثل همین میماندهیچوقتهیچ چیزمثلِ اول نمیشود. . . .

دانلود انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 2019

دانلود انیمیشن The Secret Life Of Pets 2 2019ژانر: انیمیشنکارگردان:  Chris Renaudستارگان:   Patton Oswalt, Eric Stonestreet, Kevin Hart, Lake Bellمحصول کشور: امریکاسال انتشار: ۲۰۱۹امتیاز: ۶٫۵ از ۱۰مدت زمان: ۸۶ دقیقهخلاصه داستان:ادامه‌ی داستان مکس و دوستانش، دیگر حیوانات خانگی، که هر روز در غیاب صاحبانشان زندگی مخفی خود را از سر می‌گیرند. آنها با یکدیگر همراه میشوند تا یک دام پزشک شرور را از آزار و اذیت حیوانات متوقف کنند…
twin rozblog . . .

نکاتی در مورد گوسفندان که شما را شگفت زده خواهد کرد

امروز قصد معرفی نکاتی جالب در مورد انواع گوسنفدان را داریم که می تواند برای شما جذاب باشد .

در حدود یک میلیارد راس گوسفند از حدود 900 نژاد گوناگون در سراسر دنیا وجود دارد.
گوسفندان موجوداتی اجتماعی هستند و برای خود دوستانی انتخاب می کنند.
گوسفندان یکی از مهم ترین حیوانات در ادیان مختلف شناخته می شود و شغل چوپانی در بین پیامبران رایج ترین شغل بوده است.
در سال 2009 سال یک گوسفند به قیمت بیش از 300 هزار دلار در استکاتلند فروخته شده است
گوسفند دارای ح . . .

تاثير تنهايي بر سلامت روان

بررسی موضوع تنهایی و نقش آن بر سلامت روان، موضوعی است که درباره‌اش با دکتر فربد فدایی، مدیر گروه روان‌پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توان‌بخشی، گفتگو کرده‌ایم.اگر موافق باشید بحث را با این سوال شروع کنیم که علاقه‌مندی به زندگی جمعی و گریز از تنهایی مختص انسان است یا در دنیای حیوانات هم دیده می‌شود؟ . . .

چهارصد و بیست و هشت

از رسوایی تازه به دوران رسیده‌ها همین بس که آنچه در اتاق خواب را نفس سلیم روا می‌دارد، در جامعه روا می‌دارند!حتی حیوانات نیز برای جماع حد و حریم قائلند. . . .

کارگاه خلاقیت و کاردستی (ساخت کلاه حیوانات )

کارگاه خلاقیت و کاردستی (ساخت کلاه حیوانات )توسط اعضای کودک در تاریخ 27/ 08/1398، ساعت 16:30 در فضایی صمیمی و دوستانه ویژه گروه سنی کودک با همکاری خانم ها مریم رضاقلی زاده و حمیده سلیمی در بخش کودک کتابخانه مرکزی (آیت الله مهمان نواز) برگزار گردید.تعداد شرکت کنندگان در این کارگاه  10   نفر بودند. . . .

فروش ورمیکولیت

ورمیکولیت در حالت اکسپند شده در غذای حیوانات و خوراک دام و طیور و شیلات بعنوان ماده افزودنی که جاذب خوبی هم است، مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین خوراک دام و طیور را از قارچ و آلودگی محافظت می کند. این کانی به دلیل ظرفیت بالایی که در جذب مایع دارد میتواند بعنوان یک ماده پشتیبانی کننده برای ملاس، ویتامین ها، کولین کلراید، و هر ماده ای که بصورت ذرات ریز در یک مایع بصورت محلول یا کلوئید باشد استفاده گردد.مزایای ورمیکولیت در خوراک دام و طیور: غ . . .

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شیطون پرانرژی قهرمان تکواندو امجدیه وپونک زنجان استاد جلیل قلند

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شیطون پرانرژی قهرمانان تکواندو   امجدیه وپونک زنجان  استاد جلیل قلندریجمعه سوم آبان ماه 1398 . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)