98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

خانم جهت امور منزل در کرج

خانم های بازیگر

آیا ما بازیگران مومنه که حجاب واقعی دارد هم در خارج از منزل نداریم. چرا کسانی که نقشی را بازی می کنند، از خانم های بی حجاب و بی حیا هستند؛ در واقع. آیا در جامعه بازیگران خانم هستند که واقعن در دنیای واقعی درباره ی حجاب خود حساس هستند؛ یا این اطاعت را برای خدا در فیلم ها فقط انجام می دهند.
صبر کن تند رفتیم، بیا بگییم حجاب دارند اما خود مان را بازی دهیم گوییم بد حجاب. و بی حیا مگه میشه؛ یک چند تا هورمون، آن هم از نوع وارداتی هستش چون در تهاجم فرهن . . .

اسامی دریافت کنندگان وام در پایان شهریورماه

1- خانم  ملیحه  بیگی2- خانم  تکتم  علیخواه3- خانم  فاطمه  متولی4- خانم  تکتم  اختری5- خانم  ملیحه  علی اکبری6- خانم  فاطمه  ترشیزی7- خانم  الینا  رحیمی نژاد8- آقای  احمد  کاووسی . . .

خانم سعیدی وارد کارزار انتخاباتی می شود

یک منبع موثق اعلام کرد :خانم شمسی سعیدی قمصری در انتخابات ثبت نام می کند.ثبت نام ایشان حاصل دعوت معتمدین منطقه،یون،فرهنگیان و بانوان از وی خواهد بوددر کارنامه خانم سعیدی ؛مسئول نمایندگی آموزش و پرورش و مسئول امور بانوان  و مسوولیت دفتر ارتباط مردمی مرحوم دکتر صفاری در بخش قمصر دیده می شود.وی همچنین در سالهای اخیر در بخش توسعه کسب و کار خانگی فعال بوده است. . . .

وکیل دادگستری خانم در بیان صلاحیت دادگاه خانواده

یکی از دادگاه‌های تخصصی در امور حقوقی دادگاه خانواده است که صلاحیت رسیدگی به امور خانواده را دارد. در این مقاله قصد داریم با معرفی این دادگاه، به موارد صلاحیت آن از زبان وکیل دادگستری خانم در بیان صلاحیت دادگاه خانواده می‌پردازیم.

ادامه مطلب . . .

خانم ها در انتخابات به چه کسی رای می دهند

خانم ها به چه کسانی رای خواهند داد: 
به کسانی که خانم خود را با اسلحه به قتل می رسانند؟
به کسانی که مثل مهاجرانی و نجفی و برخی مسوولان الان، چند همسر دارند( گاه بیش از ۴ همسر)؟
 
به کسانی که به جای اشتغال و ازدواج خانم ها،  دغدغه شان رفتن چند نفر خانم به ورزشگاه است؟
کسانی که با بی ادبی به خانم جوان در جمع می گوید قرص ضد بارداری همراه داشته باش؟
 
کسانی که از بزرگترین هنرهایشان این است که به جای استفاده از ظرفیت خانم های نخبه، ع ها را در تابل . . .

ماشین ظرفشویی ال جی مدل DC35T (بخش اول)

 
با پیشرفت تکنولوژی و توسعه زندگی صنعتی و مدرن دیگر نمی‌توان از خانم‌های خانه‌دار انتظار داشت که وقت خود را صرف انجام کارهایی مانند شستن ظروف کنند. فشرده بودن برنامه کاری و کار در بیرون منزل دیگر زمان زیادی برای خانم‌ها باقی نگذاشته تا بتوانند مانند گذشته به امور منزل رسیدگی کنند. ماشین ظرفشویی یکی از ابزارهای کارآمدی است که می‌تواند شستن ظروف را تسهیل کرده و در وقت و زمان صرفه‌جویی کند. شرکت ال‌جی تولیدکننده نام‌آشن . . .

شکایت توسط نماینده انحصاری - وکیل امور تجاری

با سلام، خانم محترمی که ظاهرا شرکتان نماینده انحصاری یک شرکت خارجی است خواسته اند بدانند چطور می توانند از شخصی که از برند سوء استفاده می کند شکایت بکنندخانم محترم، در این باره چند مورد زیر را مدنظر قرار دهید:اگر علامت تجاری شما در ایران ثبت شده است که مورد بعد را بخوانید، اما اگر علامت تجاری را تا به حال ثبت در ایران ننموده اید نسبت به ثبت ان اقدا نماییدچون علی الاصول و یا در قرارداد، واگذارنده علامت تجاری باید علامت تجای را در ایران ثبت کن . . .

کار در منزل

کار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم. 
آموزش کسب درآمد از اینترنت . . .

کار در منزل

کار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم. 
آموزش کسب درآمد از اینترنت . . .

شرکت پرستاری و نظافت تهرانی

 تعدادی آقا باتجربه جهت همراهی در بیمارستان به صورت مقطعی ۱۲ ساعته و ۲۴ ساعته  آقا باتجربه و سابقه جهت نگهداری از آقای ۵۰ساله پوشکی  به صورت روزانه ۹ تا ۶عصر محل کار اسلام شهر حقوق ۱۶۰۰      فوری فوری فوری   خانم جهت نگهداری کودک ۱ ساله با امورات منزل و آشپزی به صورت شبانه روزی محدود گیشا رنج سنی ۳۵ تا۴۵ سال      ۱۵ روز درماه۰۹۳۳۸۳۰۱۸۸۳ تعدادی خانم وآقا کاری وفعال جهت نظافت منزل رنج سنی۲۰ تا۴۵تماس      ۰۹۳۸۵۵۸۱۸۲۰ شرکت پرستاری خدماتی به . . .

کار در خانه

کار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم.
خیلی از افراد اصلا کار کردن در خارج از منزل را دوست ندارند و بنا به یک سری دلایل نمی‌توانند در بیرون از خانه کار کنند و مشغول به کاری بشوند به همین دلیل ب . . .

استخدام کارمند خانم در اندیشه

#استخدام منشی خانم مسلط به کامپیوتر اکسل با روابط عمومی بالا با ۳ سال سابقه کار نیازمندیمکهنز 09916366304به یک نگهبان شیفت شب جهت کار در مغازه میوه فروشی نیازمندیمحقوق ۱۵۰۰ساعت کار ۲۲ الی ۸شهریار09353291737در شرکت معتبر صنعتی به تعدادی نیروی نیازمند استبرشکار، جوشکار ، پرسکار ، رنگ‌کار ، سوارخ کار ، حقوق کمی بالاتر از وزارت کاربیمه بعد از دوره آزمایشیحق فنی ، صبحانه ، کارانه سن ۲۰ الی ۳۵ مدرک حداقل دیپلم شهریار09356405837به یک جوشکار ب . . .

وادی السلام

پس از مرگ داماد خانم خواب دیده بودند خانم به درب خانه ی محقر دختر کوچک و دامادش آمده است و میخواهد وارد شود به داماد خانم "آقا" می گفتند. یکی از اهالی خانه از او پرسید  خانم چرا تنها آمده ای؟ "آقا" کجاست ؟ گفت ایشان وادی السلام نجف است.  . . .

منزل آخر

منزل آخردیروز صبح می خواستم به خانم هوشنگ زنگ بزنم و عید را تبریک بگویم غافل از آنکه هوشنگ در بامداد از همسر و فرزندانش خداحافظی کرده بود. این قصه به آخر رسید و امروز جسمش بدرقه شد تا به منزل آخر. در حالی که فرزندان همه ما غرق شادی لباس نو و عید و عیدی بودند فرزندان او اولین ساعات عید را به شیونی دردناک و ماندگار سپری کردند . . .

کارگر جهت بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری نزدیک به شما حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های خصوصی دولتی اتوبار نزدیک به شما ارائه خدمات باربری وبسته بندی اثاثیه منزل VlPاتوباروبسته بندی اثاثیه منزل درتهران، . . .

وکالت کاری در انجام امور اداری

وکالت کاری در انجام امور اداری
 
ایرانیان مقیم کشورهای خارج میتوانند با یک وکالت کاری به این موسسه انجام کلیه امور اداری را به راحتی و بدون حضور در ایران به انجام رسانند
 
 
انجام کلیه امور توسط کانال ایران یار . . .

رنگ مبل در خانه

بیشتر خانم‌های خانه داری که خودشان دکوراسیون منزلشان را دیزاین می‌کنند با این موضوع موافق هستند که نحوه چیدمان و ترکیب بندی رنگی که انتخاب کرده‌اند بین شش ماه تا یکسال دوام نخواد داشت از این رو در انتهای سال و با فرا رسیدن فصل بهار، در کنار امور خانه تکانی، دستی هم به چیدمان و ساختار خانه می‌کشند و گاهی نیز هزینه کرده و به دنبال خرید وسایلی نظیر مبل و سرویس خواب می‌روند. با این حال این تغییرات با توجه به مساحت و فضای خانه، مسائل مالی و اق . . .

حمل بار منزل

حمل بار و اثاثیه به منزل و یا محل کار جدید در تهران به علت دوری مسافت منازل و ترافیک و شلوغی های داخل شهر چالش های خاص خود را دارد و نیازمند رعایت اصول و قواعد صحیحی  است تا بتوانیم اسباب کشی بی دردسری را تجربه کنیم. همکاری با شرکت های باربری ما کمک می کند تا با سپردن کار به کاردان با اطمینان بیشتر و نگرانی و کمتر فرایند اسباب کشی را پشت سر بگذاریم. شرکت های باربری از جمله باربری تهران آتی بار خدمات بسیاری در زمینه حمل بار منزل را برای آسودگی م . . .

زندگی آقای الف و خانم ب

آقای الف که با خانم ب ازدواج کرد، هرگز قصدش عشق و عاشقی نبود؛ او حتی درست و حسابی خانم ب را نمی‌شناخت. آقای الف همیشه طرف‌های ظهر از پنجره‌ی آشپزخانه‌اش که روبه‌روی منزل خانم ب بود، او را می‌دید که با موهای ژولیده می‌رود سراغ یخچال و پس از لحظاتی تفکر نیمه عمیق، کیکی شکلاتی به همراه خامه برمی‌دارد و فراموش می‌کند در یخچال را ببندد! آقای الف وقتی به خانم ب درخواست ازدواج می‌داد در فکرش این بود که خب اگر ازدواج کند دیگر کسی به خوابیدن‌ه . . .

وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور میتواند حداکثر به مدت سه سال تقسیط نماید

دانا محاسب پاسارگادماده 167موزارت امور اقتصادی و دارایی یا سازمان امور مالیاتی کشور می تواند حداکثر به مدت سه سال تقسیط نماید. وزارت امور اقتصادی و دارایی یا سازمان امور مالیاتی كشور می تواند نسبت بـه  مؤدیـانی  كـه  قـادر  بـه پرداخت بدهی مالیاتی خود اعم از اصل و جریمه به طور یكجا  نیستند از تاریخ ابـلاغ  مالیـات  قطعـی  بـدهی  مربـوط  را حداكثر به مدت سه سال تقسیط نماید.دانا محاسب . . .

نظافت منزل، دفتر کار و مطب در شیراز

نظافت منزل، دفتر کار و مطب در شیراز
نظافت منزل و کارگر نظافتچی در شیراز
 
نظافت دفتر کار و واحدهای تجاری و اداری
 
کارگر نظافتچی آقا و خانم در شیراز
 
با استفاده از افراد با تجربه و آموزش دیده
 
 
 
 
 
www.asayesh-gostar.ir
#تمامی خدمات آسایش گستر با ضمانت رضایتمندی مشتری انجام می شود و قابل پیگیری است#
09170500753 - 07136301326
 
ثبت سفارش
 
 
 
  . . .

حمل بار منزل

حمل بار و اثاثیه به منزل و یا محل کار جدید در تهران به علت دوری مسافت منازل و ترافیک و شلوغی های داخل شهر چالش های خاص خود را دارد و نیازمند رعایت اصول و قواعد صحیحی  است تا بتوانیم اسباب کشی بی دردسری را تجربه کنیم. همکاری با شرکت های باربری ما کمک می کند تا با سپردن کار به کاردان با اطمینان بیشتر و نگرانی و کمتر فرایند اسباب کشی را پشت سر بگذاریم. شرکت های باربری از جمله باربری تهران آتی بار خدمات بسیاری در زمینه حمل بار منزل را برای آ . . .

خدمات پرستار کودک در منزل

پرستار کودک
خدمات پرستار کودک در منزل
بسیاری از خانواده های شاغل که در ساعت هایی از شبانه روز به خاطر مشغله های کاری یا هر دلیل دیگری فرصت کافی برای رسیدگی به امور فرزندان خود ندارند از شخصی تحت عنوان پرستار کودک برای مراقبت از کودکان خود کمک می گیرند و این شخص با هدف کسب درآمد، روزانه حداقل دو ساعت در خصوص نگه داری و آموزش کودکان از طریق بازی و سرگرمی به صورت خصوصی فعالیت می کند.
ادامه مطلب . . .

۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم

۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم. از همین امروز با کار در منزل، کارآفرینی با سرمایه کم را شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده کسب و کار با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.
نکته مهم. این مطلب در سال ۱۳۹۴ نوشته شده است. در صورت تمایل می‌توانید به ایده های کار در منزل جدیدتری هم دسترسی پیدا کنید.
ادامه مطلب . . .

روش های ست کردن رنگ فرش با مبلمان و پرده

خانم های با سلیقه که به فکر زیبایی منزل خود بوده و میخواهند تمام وسایل خانه با یکدیگر هماهنگی خوبی داشته باشند پیشنهاد میکنم این مطلب رو دنبال کنید تا بهترین ایده ست پرده ، مبل ، فرش  و . را در خانه خود پیاده مکنید .
ادامه مطلب . . .

انجام امور اداری در ایران

انجام امور اداری در ایران
 
انجام کلیه امور اداری و خدماتی در ایران برای ایرانیان عزیز که امکان حضور در ایران را ندارند و یا در آن تایم زمانی خاص فرصت مسافرت به وطن برایشان وجود ندارد ایران یار انجام اینکار را به عهده میگیرید  . . .

به خانم ح»

خانم ح عزیز، سلام.امیدوارم که حالتان خوب باشد و موفق باشید. در این پنج ماه که ندیدمتان حسابی دلم برایتان تنگ شده؛ کاش حداقل قبل رفتن، آدرس یا شماره تلفنی برای ما می‌گذاشتید!حالا رفته‌اید و من ماندم و آن مکان بی روح که هیچ نشاطی در آن نیست.راستش را بخواهید هنوز هم وقتی یادم می‌آید که آن اوایل چقدر با شما سر لج داشتم از خودم ناراحت می‌شوم و می‌گویم:آخر خانم به آن خوبی؛ چرا با او رفتار بهتری نداشتی؟!»امیدوارم که شما مرا بخشیده باشید. خانم ح ع . . .

جنس حسود

در فرهنگ شهر ما واژه ای وجود داره به نام لَـلِـه LALE. این واژه رو خانم ها خطاب به آقایون به کار میبرن. این برچسب رو خانمها به مذکری نسبت میدن که خودشو وارد امور نه میکنه.
جالب اینجاست که این واژه معادل مع نداره، در صورتی که بیشتر این خود خانمها هستند که در امور آقایون سرک میکشن. متاسفانه این موضوع برخاسته از حسادت زنهاست. همه میدونن که یکی از ویژگی های بارز جنس مونث حسادته و کلآ جنس مونث هست که به جنس نر حسادت میورزه. من قصد توهین به همه خا . . .

علت درد های لگنی در خانم ها

 
 
یکی از شایعترین شکایات خانم ها در تمامی سنین درد های لگنی است .ده علت شایع دردهای لگن در خانم ها شامل1)درد هنگام تخمک گداری2)عفونتهای مقاربتی و منتقله از راه جنسی
ادامه مطلب . . .

کابوس بود درواقع

اون خواب کذایی رو دیدم که رفته بودم کلینیک و گفتن به جای اینکه برم پیش درمانگر همیشگی خودم خانم ب ؛ باید برم پیش خانم پ ؛ و من دنیا روسرم خراب شده بود چون همیشه شنیدن اینکه درمانگرم عوض بشه واسم ترسناک بوده و این تو خواب تحقق پیداکرده بود و از اون بدتر! خانم ب هم جلسه قبلش هیچی ب من نگفته بود!!! . . .

حال عمومی

حال دلم خیلی بهتره :) باورم نمیشه 5 روز کاری تنها گذشته . از شنبه ی این هفته تا حالا . از همکارای جدید بگم بی اندازه بودن حس نگی خانم همکار هم منطقه ای انگار روی منم تاثیر گذاشته :) یه بشر پر از جینگولاتور بودن و رنگای صورتی و زنده :) از افتخارات این هفته بگم نفوذ به خانم گلی و خانم پنبه ریز و خانم موسیقی اواز و خانم نِرس و خانمی که طلاق گرفتن . خیلی حس شیرینی بتونی ارتباط برقرار کنی با ادمایی که بی اندازه نچسب و ایرادگیر و ظاهرا اعصاب خرد ک . . .

تقسیم بندی فاینانس

◀️فاینانس به سه گروه تقسیم می شود
personal financeامور مالی فردی 
business finance امور مالی شرکت های تک مالکی مانند تضامنی، سهامی خاص و مسئولیت محدود
corporate finance  امور مالی شرکت های سهامی عام
@financialdictionary . . .

برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس

بمناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات فرهنگی برگزار گردید که نفرات برگزیده آن به شرح ذیل می باشد. نفرات برگزیده مسابقه نهج البلاغه خوانی:1.خانم مهدیه روزبهانی2.خانم سمیه سرگرفته سفلی3.خانم پری محمدی نسبنفرات برگزیده مسابقه مقاله نویسی:1.خانم اعظم امیری2.خانم عاطفه لطفی3. خانم حنیفه آزادینفرات برگزیده مسابقه پیامکی:1.محدثه معظمی گودرزی2.مریم یار3.مریم آزادیبه نفرات منتخب هدایایی برسم یادبود از طرف عقیدتی ی مرآمهن بروجرد اهداءگردید. . . .

پویش بزرگ کتابخوانی در گنبدکاووس +تصاویر

پویش بزرگ کتابخوانی در گنبدکاووس +تصاویربه گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، این پویش بزرگ کتابخوانی  به همت انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان،فرهنگی ناحیه مقاومت ، اداره نهاد کتابخانه ها،اداره اوقاف و امور خیریه، هنگ مرزی اترک،گردان بیت المقدس شهید صمد اسودی حوزه رسالت ،بنیاد شهید و امور ایثارگران،انجمن اولیا و مربیان مدرسه بیک زاده در مناطق کم برخوردار(طرح شهید شوشتری شهرستان گنبد کاووس برگ . . .

پویش بزرگ کتابخوانی در گنبدکاووس +تصاویر

پویش بزرگ کتابخوانی در گنبدکاووس +تصاویربه گزارش راه شلمچه از گنبدکاووس، این پویش بزرگ کتابخوانی  به همت انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با همکاری فرمانداری ویژه شهرستان،فرهنگی ناحیه مقاومت ، اداره نهاد کتابخانه ها،اداره اوقاف و امور خیریه، هنگ مرزی اترک،گردان بیت المقدس شهید صمد اسودی حوزه رسالت ،بنیاد شهید و امور ایثارگران،انجمن اولیا و مربیان مدرسه بیک زاده در مناطق کم برخوردار(طرح شهید شوشتری شهرستان گنبد کاووس برگ . . .

میزان همکاری شوراها در امور بهداشتی و بوفه مدرسه

کمیته بهداشت مدرسه با به کار گیری دانش آموزان علاقمند اقدام به فعالیتهای چشمگیری در خصوص امور بهداشتی وتعاون صورت داده است از جمله جمع آوری کمکهای مالی به دانش آموزان نیازمند و پخت غذای سالم در آموزشگاه و فروش وجمع آوری مبالغ حاصله به نفع مردم سیل زده ویا برگزاری طرح پاکسازی مدرسه در روزهای آخر سال و جمع آوری نذورات وتدارک افطاری برای دانش آموزان پایه سوم تاششم و اموزش اموربهداشتی به دانش آموزان با همکاری مسئول کمیته بهداشت سرکار خانم اک . . .

پیشونی آدمها.

کاش روی پیشونی ادمهایی که دارن زیر بار غصه هاشون له میشن یهچیزی نوشته شده بود. تا بقیه کمی مراعاتشون بکنن.مثلا نوشته بود:این اقا دارد دیر به خانه میرود تا چشمهای شرمنده و دستهای خالیش را بچه هایش نبینند .این خانم سالهاست بغل نشده.این اقا قول داده برای خانمش طلابخرد اما نتونسته.این خانم تا حالا کسی بهش هدیه نداده .این اقا خیلی حالش بده.این خانم  شکستنی ایست.+ کاش میشد بهت بگم درکم کن . . .

معرفی همکاران

با سلام واحترامبا تشکر از کلیه همکارانی که در سال تحصیلی 98-97همکاری های لازم را با گروه آمادکی دفاعی شهرستان اندیمشک  نمودند وتشکر ویژه از :سرکار خانم فرخی رادسرکار خانم رحیمیسرکارخانم صداقتیسرکار خانم بهاروند . . .

خانم های شاغل, حقوقی بگیرید که ارزش بیکاری یه مرد رو داشته باشه

سلام
من یه سوال در مورد استخدام نیروی خانم دارم. امروز داشتم دنبال کار تو راهنمای همشهری میگشتم که به یه آگهی استخدام برخورد کردم. طرف نزدیک 30 تا کارمند میخواد همه رو داره از خانم ها انتخاب میکنه.
میخواستم ببینم چرا خانم ها حاضرن با حقوق کمتر به جای آقایون برن سرکار و در نتیجه اون امثال این شرکت فقط نیروی خانم بگیرن؟
تو آگهی کارمند همون راهنمای همشهری برید ببینید از هر 10 تا آگهی 8 مورد نیروی خانم میخواد و اون 2 مورد دیگه که آقا میخواد یا برای ر . . .

نظافت منزل و دفتر کار و نظافتچی در شیراز

 
 
نظافت منزل و کارگر نظافتچی در شیراز
 
نظافت دفتر کار و واحدهای تجاری و اداری
 
کارگر نظافتچی آقا و خانم در شیراز
 
با استفاده از افراد با تجربه و آموزش دیده
 
 
 
 
 
 
www.asayesh-gostar.ir
# با ضمانت رضایتمندی مشتری #
 
09170500753 - 07136301326
 
ثبت سفارش . . .

علت گریه برخی خانم ها بعد از رابطه جنسی چیست؟

دلیل گریه و اشک ریختن برخی خانم ها بعد از رابطه جنسیشاید غیر قابل تصور باشد اما خیلی از ن بعد از اولین روابط جنسی خود گریه می کنند، و این مورد در میان خانم های جوان تر بیشتر دیده می شود. طبق یکی از تحقیقاتی که در این باره انجام شد، در نتیجه محققان دیدند که ۴۶ درصد از خانم ها در اوایل داشتن رابطه جنسی گریه کرده اند. یکی از درمان گران جنسی دلیل این مساله را هورمونی می داند، وی بیان می کند که: در ن رابطه جنسی و ارگاسم هورمون اوکسی توسین را تر . . .

حمل اثاثيه منزل در اصفهان

 اسباب کشی بی خطر با شرکت حمل بارخانم رنجبر یکی از مشتریان خوب فرهاد بار است که وقتی از او خاستیم اگر تجربه ای در زمینه ی اسباب کشی در اصفهان دارد برای ما بگوید لبخندی می زند و شروع به تعریف می کند.خانم رنجبر اینطور می گوید که اوایل سال 91 بود و من آن موقع یک سال بود که عقد کرده بودم و قرار عروسی را با خانواده ی شوهرم گذاشته بودیم. اسباب کشی در اصفهاناسباب کشی آنقدر کار سختی هست که فکرش هم نگران کننده و وحشتناک به نظر برسد.حتی انگلیس . . .

عمر مفید

اگر قرار باشد از ترسناکترین چیز دنیا بنویسم تمام آن در کلمه پیری» خلاصه میشود.پیری ناخوشایندترین مرحله و دوره از زندگی ما آدمها به شمار می‌آید.انگار با گذاشت زمان انسان آب میرود ناتوان و کم حوصله میشود.گاهی فکر میکنم پیری چقدر کسل کننده میتواند باشد اگر به آداب پیر شدن آگاهی نداشته باشیم.انسانهای پیر همواره برایم قابل احترام اند.بابا بزرگ تازه پروستاتش را عمل کرده.عوارض عمل حتی روی کیفیت تکلمش هم تاثیر گذاشته به سختی تشخیص میدهم چه میگو . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)