98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

خشکی پوست کودکان 10 روش مقابله با آن

۶ ماده غذایی برای جلوگیری از خشکی پوست

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران به نقل از CAR۲  ، علاوه بر عامل سردی و آب و هوای خشک چندین عامل دیگر مانند سن، جنسیت و عادات غذایی هم باعث خشکي پوست می شوند. در حالی که لوسیون ها می توانند به طور موقت مشکل خشکي پوست را حل کنند، تغییر رژیم غذایی یک راه حل موثر برای رفع این مشکل است. اینها بهترین مواد غذایی هستند که باید برای جلوگیری از خشکي پوست مصرف کرد.
 
ادامه مطلب . . .

چه عواملی باعث ایجاد پوست خشک می شود ؟

چه عواملی باعث ایجاد پوست خشک می شود ؟
 
خشکي پوست ، که بعضاً به عنوان پوست خاکی شناخته می شود ، می تواند قسمت های مختلف بدن شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای برخی افراد ، خشکي پوست فقط یک اذیت جزئی است. برای دیگران ، می تواند منجر به خارش ناراحت کننده ، ترک خوردگی یا سوزش شود. دلایل زیادی برای پوست خاکی وجود دارد ، از آب و هوا تا شرایط اساسی پزشکی.
بیایید برخی از دلایل پوستی پوست ، نحوه درمان آن و راه های جلوگیری از آن را بررسی کنیم. همچنین عادات رو . . .

علت عرق کردن کودکان در خواب

 
عرق کردن نوعی مکانیسم طبیعی بدن است که درآن مایعی شفاف و بی‌رنگ - به استثنای مواقع غیرطبیعی و بروز بیماری که گاهی رنگی می‌شود- از تمام سطح پوست بدن، توسط غدد مخصوص عرق که در داخل پوست قرار دارند ترشح می‌شود.
ادامه مطلب . . .

چگونه می توان آکنه روی پوست را درمان نمود ؟

چگونه می توان آکنه روی پوست را درمان نمود ؟
 
آکنه یک اصطلاح گسترده برای لکه های صورت است ، مانند:
سرهای سفیدسر سیاهجوش هاآکنه اغلب با پوست روغنی همراه است. پوست روغنی هنگامی ایجاد می شود که غدد چربی بیش از حد سبوم تولید کنند. سبوم یک روغن طبیعی پوست است که پوست را روغنکاری و محافظت می کند. خیلی زیاد می تواند منجر به منافذ گرفتگی و برآمدگی آکنه شود.
حتی اگر پوست روغنی و آکنه اغلب دست به دست هم دهند ، آکنه نیز با پوست خشک ایجاد می شود.
هر چیزی که م . . .

سلامت کودکان

سلامت کودکانسلامت کودکان مقوله ای است که به میزان آسایش اقتصادی و رفاه کامل فیزیکی ،روحی و اجتماعی کودک می پردازد و هرچه این میزان بالاتر باشد ، سلامت کودکان بیشتر است.کلیه ی تلاشهایی که برای بالابردن سلامت کودکان در این حوزه انجام   می شود موجب پیشگیری از بیماری در کودکان و بروز اختلال های رفتاری در آنها و در نتیجه افسردگی کودکان می گردد.سلامت کودکان با قرارگیری در محیط امن و سالم و بدون تشنج رابطه تنگاتنگی دارد. برای تامین سلامت ک . . .

میکرودرم پوست چیست؟

میکرودرم روشی فوق العاده برای جوان سازی و زیبایی پوست است. میکرودم در واقع عمل سایدن پوست است. این یک نوع سطحی از عمل سایدن پوست است که مشکلات روی پوست را برطرف می کند. میکرودم به رفع چین و چروک پوست، رفع آثار جوش و رفع آکنه و همچنین رفع خط ها و خراش های کوچک روی پوست کمک می کند. این عمل می تواند نقاط کشیده شده پوست مثل خط لبخند یا خط زیر چشم را برطرف کند. این عمل به طور معمول 30 دقیقه به طول می انجامد که جراحی زیباییروی پوست شما کریستال هایی قرا . . .

چه عواملی باعث خشکی پوست روی آلت می شود؟

چه عواملی باعث خشکي پوست روی آلت می شود؟
 
بررسی اجمالیممکن است اگر متوجه خشکي پوست در آلت تناسلی خود شده باشید ، هشدار داده می شوید ، اما در بیشتر موارد ، این نشانه بیماری پزشکی جدی نیست. خشکي پوست روی آلت تناسلی یک علامت شایع تبخال دستگاه تناسلی ، زگیل تناسلی یا هر بیماری جنسی دیگری نیست (STD).
اگر در آلت تناسلی خود پوست خشک دارید ، ممکن است هر یک از علائم زیر را تجربه کنید:
پوست محکم بخصوص بعد از استحمام یا شناخارش ، پوسته پوسته شدن یا لایه برد . . .

چه عواملی باعث خشکی پوست روی آلت می شود؟

چه عواملی باعث خشکي پوست روی آلت می شود؟
 
بررسی اجمالی   :
ممکن است اگر متوجه خشکي پوست در آلت تناسلی خود شده باشید ، هشدار داده می شوید ، اما در بیشتر موارد ، این نشانه بیماری پزشکی جدی نیست. خشکي پوست روی آلت تناسلی یک علامت شایع تبخال دستگاه تناسلی ، زگیل تناسلی یا هر بیماری جنسی دیگری نیست (STD).
اگر در آلت تناسلی خود پوست خشک دارید ، ممکن است هر یک از علائم زیر را تجربه کنید:
پوست محکم بخصوص بعد از استحمام یا شناخارش ، پوسته پوسته شدن یا لایه . . .

روش های شفافیت پوست در منزل

روش های شفافیت پوست در منزل
بعلاوه ، یک نکته اضافی برای مراقبت از پوست برای زمانی که وقت کافی برای صرفه جویی در اختیار دارید ، می باشد.کشت روزمره پوست شمابه عنوان یک علاقه مندان به مراقبت از پوست ، چیزی بهتر از نخوردن بعد از یک روز طولانی و لای کردن پوست من نیست. و از آنجا که سلولهای پوستی ما در عصر احیا می شوند ، این زمان اصلی برای تمرکز بر روی ترمیم آن است.
من شخصاً بعد از سالها جوش های نوجوانی پوست مستعد آکنه دارم. برای مقابله با این موضوع ، ر . . .

علت قرمزی پوست ؟!

علت قرمزی پوست ؟!
از آفتاب سوختگی گرفته تا یک واکنش آلرژیک موارد زیادی وجود دارد که می تواند باعث قرمز شدن یا تحریک پوست شما شود. ممکن است به این دلیل باشد که خون اضافی برای مقابله با تحریک کننده و ترغیب بهبودی به سطح پوست می رود. همچنین بعد از یک جلسه تمرین قلب تپش قلب ، پوست شما نیز ممکن است از سرخ شدن قرمز شود.
همیشه دلیلی برای نگرانی نیست ، اما قرمزی پوست می تواند تحریک کننده و ناراحت کننده باشد. همچنین ممکن است با علائم دیگری همراه باشد. فهم . . .

آب رساني به پوست

امروزه خانم ها و حتی آقایان خیلی به پوست صورت و دست خود اهمیت می دهند. و آب رسانی به پوست روشی است که می توان پوست خود را سالم نگاه داشت. پوست صورت و دست بیرونی ترین عضو بدن است که بیشتر درمعرض دید و آسیب قرار دارند. پوست بدن بالغ بر 2 متر مربع بزرگترین عضو بدن است. این عضو محافظ رگها و عضله ها در برابر عوامل بیرونی ست. لایه های بیرونی تشکیل دهنده پوست اِستراتوم کورنِئوم و اپیدرم است. این قسمت ها شامل سلول های مرده و زنده بسیاری هستند.در هر فرد . . .

چگونگی مقابله با جوش های بعد از اصلاح

یک متخصص پوست، مو و زیبایی در این مورد گفت : اکثریت افرادی که بعد از اصلاح جوش می‌زنند نیاز به درمان پوستی ندارند چرا که پس از مدتی بدون هیچ درمانی مشکل پوستی‌شان حل خواهد شد.
 
دکتر خلیل صداقت‌پیشه اظهار کرد: خارج شدن مجرای ساقه مو موجب التهاب و مسدود شدن مجرا و ایجاد فولیکول و به بروز جوش منجر می‌شود.

ادامه مطلب . . .

ترس در کودکان

هیچ گاه کودک را برای ترسش مسخره نکنید و او را در بین دوستان و آشنایان ترسو» وبزدل» خطاب نکنید. با بی احترامی نسبت به ترس کودک، نه تنها کمکی به حل مشکل او نکرده اید، بلکه مشکل دیگری نیز که همانا ضعف و کاهش اعتماد به نفس اوست، بر مشکلات او افزوده اید. کودکان برای مقابله و رویارویی با ترس هایشان نیازمند حمایت و محافظت افرادی هستند که بتوانند به آنها اطمینان کنند.هر چه احساس اعتماد کودک قوی تر باشد، ترس خود را راحت تر بروز می دهد و بهتر می تواند . . .

پوسته پوسته شدن پوست و علت های آن

پوسته پوسته شدن پوست و علت های آن :
پوسته پوسته شدن چیست؟
پوسته پوسته شدن پوست از بین رفتن لایه بیرونی اپیدرم در پوسته های بزرگ و در مقیاس است. پوست خشک و ترک خورده به نظر می رسد ، گرچه خشکي پوست همیشه مقصر نیست. پوسته پوسته شدن پوست نیز گفته می شود:
افت مقیاس
پوسته پوسته شدن
پوست لایه برداری
پوست پوسته پوسته شده
پوسته پوسته شدن پوست ممکن است فرد را به خود آگاهی دهد ، خصوصاً اگر روی دست ، پا ، صورت یا سایر نواحی قابل مشاهده باشد. مقیاس ها می توانن . . .

پماد/کرم آداپالن -عوارض، طرز استفاده اصولی و نکات مهم دیگر

آداپالن برای درمان آکنه به کار میرود. این دارو در کاهش تعداد و شدت جوشهای آکنه ای موثر بوده وبه سرعت این جوشها را بهبود میبخشد. این دارو به گروهی از داروها بهنام رتینوئید اطلاق میگردد که با تحت تاثیر قرار دادن رشد سلولها و کاهش تورم و التهاب عمل میکند.
کرم موضعی: ۰٫۱ درصد
ژل موضعی: ۰٫۱ درصد و ۰٫۳ درصد
لوسیون موضعی: ۰٫۱ درصد
نام تجاری: دیفرین
نام عمومی: آداپالن
ملاحظات دارویی

بزرگسالان: در هنگام خواب، پس از شستشوی ملایم پوست با صابون غیر داروی . . .

مراقبت های پوستی در منزل

مراقبت های پوستی در منزل :
 
ممکن است شما شک کنید که پوست خشک ، روغنی یا حساسی دارید ، اما آیا نوع پوست خود را واقعا می شناسید؟ دانستن نوع پوست واقعی شما می تواند دفعه بعد که در راهرو لوازم آرایشی قرار دارید کمک کند. در حقیقت ، استفاده از محصولات نادرست - و یا حتی هک های رایج در اینترنت - برای نوع پوست شما می تواند آکنه ، خشکي یا سایر مشکلات پوستی را بدتر کند.
برای یادگیری ادامه دهید:
نحوه ساخت روال مراقبت از پوست خودنحوه درمان نگرانی های خاص پوست . . .

جلب توجه در کودکان

⬅️ اگر کودکتان رفتارهایی انجام می دهد که فکر می کنید برخاسته از تمایل به جلب‌توجه است، چه کار باید بکنید؟ 
یکی از راهکارهای حذف رفتارهای جلب توجه کودکان، نادیده گرفتن رفتارهای آنهاست.
⬅️ کودکان اغلب مرتکب رفتارهایی می‌شوند که توجهات زیادی را جلب می‌کند. اگر شما به کلمات بدی که به‌کار می‌برد، توجه کنید یا واکنش مثبت بدهید مثلا بخندید یا واکنشهای منفی افراطی نشان بدهید، تقریبا تضمین کرده‌اید که باز هم آن کلمه را تکرار کند.
⬅️ بی‌توج . . .

نکاتی از روکو گیل ردوندوس برای مراقبت از پوست و جوانسازی

در مصاحبه زیر ، متخصص پوست ، روچو ردونو گیل در مورد آخرین تکنیک های جوان سازی پوست و روالهای مراقبت از پوست صحبت می کند. پوست زیبا پوست سالم است. برای سالم ماندن پوست ، نیاز به مراقبت های ویژه و توصیه های خوبی دارد. در مصاحبه زیر ، متخصص پوست ، روچو گیل ردوندو در مورد این مباحث جالب با ما صحبت می کند.
ادامه مطلب . . .

تونر شاداب کننده مناسب پوست چرب و مختلط الارو 200 میل

تونر پاک کننده پوست صورت و آرایش فرش بالانسینگ الارو بدون نیاز به شستشو، هرگونه آلودگی و آرایش روی صورت را پاک کرده ، مکمل پاک کنندگی فوم شوینده، مکمل درمان آکنه و پایه ی کرم های مرطوب کننده است. این تونر علاوه بر پاک کنندگی عمقی منافذ و سلول های مرده سطح پوست، موجب نرمی و لطافت پوست نیز می شود. پس از استفاده از این تونر رطوبت طبیعی پوست حفظ می شود٬ از خشکي و کشیدگی جلوگیری می کند و مانع چرب شدن سریع پوست می گردد.
https://mootanroo.com/ellaro-refreshing-toner-for-oily-s . . .

خواص و عوارض پسته

پسته فواید زیادی برای بدن دارد که ما در این مقاله به طور خلاصه خواص مغز پسته  را برای سلامتی و لاغری، کودکان، ن باردار و پوست و مو شرح داده ایم.
خواص پسته برای پوست و مو
1. آکنه و جوش صورت
2. جوان سازی پوست صورت
3. سرطان و عفونت پوست
4. مرطوب کننده طبیعی پوست
5. ضد آفتاب طبیعی
6. تقویت و افزایش رشد مو
7. نرم کننده طبیعی مو
8. درمان ریزش مو
خواص دارویی و درمانی پسته برای بدن
9. مفید برای نوزادان و کودکان
10.مفید برای جنین و ن باردار
11. تقویت کننده نی . . .

راه و روش های مناسب برای مقابله با استرس

 
 
 
 
راه و روش های مناسب برای مقابله با استرس
 
 
اضطراب و استرس از مشکلات بسیار رایج در جامعه امروزی است که درصد بالایی از افراد جامعه با آن درگیرند.
استرس ناشی از عوامل متعددی است از قبیل عوامل وراثتی،شرایط نامناسب کاری و زندگی شخصی،زندگی ماشینی،عدم کنترل برروی امورو موارد بسیار زیاد دیگر.
اکنون برای مقابله با این مشکل چه باید کرد؟اگرراه مقابله با این مشکل را نمی دانید از شما دعوت می کنم که با ما همراه باشید .
 
ادامه مطلب . . .

روغن موچه

روغن مورچه یکی از روغن های با ارزش و مرغوب در بازار می باشد ، از این روغن برای برطرف سازی موهای زاید استفاده می شود این روغن با خواصی که دارد می تواند برای پوست نیز مفید باشد ، از این روغن برای برطرف سازی موهای زاید کودکان نیز استفاده می شود .
روغن مورچه برای کودکان
 
 
عده زیادی از افراد بر این باور اند که این روغن  می تواند برای رفع مو های زاید در کودکان موثر باشد ، اما لازم به ذکر است اگر بخواهید برای این کار از این روغن استفاده کن . . .

خواص خیار برای پوست؛ ۱۲ خاصیت خیار برای شادابی و زیبایی پوست

خواص خیار برای پوست؛ ۱۲ خاصیت خیار برای شادابی و زیبایی پوست خیار سرشار از ویتامین c و کافئیک است، این دو ماده کمک می‌کنند که التهاب پوست کاهش یابد از جمع شدن آب زیر پوست جلوگیری می‌کنند، به همین دلیل است که از خیار برای درمان پف زیر چشم، سوختگی و التهاب پوست استفاده می‌شود. خیار خواص دیگری هم برای پوست دارد، با ما همراه باشید تا بیشتر از خواص خیار برای پوست بدانید. . . .

اختلال اضطراب جدایی در کودکان

همه انسان ها درجاتی از اضطراب را به عنوان جزیی لاینفک از زندگی روزمره تجربه می کنند. اضطراب و ترس جزیی طبیعی و عملکردی ضروری برای بقای انسان ها به شمار می رود. زیرا از آنجا که میل طبیعی ما به سمت رشد و پیشرفت است، اگر به دلیل توانایی هایمان در ارزیابی، جلوگیری و پرهیز از خطر نبود، به عنوان یک گونه، زنده نمی ماندیم. در واقع اضطراب هشداری است که فرد را گوش به زنگ می کند. یعنی به او هشدار می دهد که خطری در راه است و این باعث می شود فرد بتواند برای مق . . .

درهنگام آلودگی هوا گلاب اسپری کنید

 
فواید استفاده از تونر گلاب بر روی پوست   :
 
 
افزایش شفافیت و درخشندگی پوست 87٪
افزایش نرمی و لطافت پوست 81 ٪
یکدست شدن بافت و ساختار پوست (‌بهبود عملکرد     بافت همبند پوست ) 70٪
بسته شدن منافذ باز پوست 87٪
جوان سازی پوست 70٪
تغذیه و بازسازی پوست 95٪ . . .

جوان سازی پوست

    میکرودرم ابریژن دستگاهی جهت رفع چین و چروک پوست، رفع کک و مک و کلیه لک های غیر مادرزادی پوست، رفع جای جوش، کاهش سوراخ های ریز پوست و منافذ پوستی، جوانسازی و شفاف سازی پوست، براق کنندگی و برگشت خاصیت کشسانی پوست، خارج کردن جوش های سر سیاه و سر سفید از پوست استفاده می شود. معمولا در این روش یک پاکسازی پوست نیز انجام می گردد.این روش هیچ عوارضی ندارد و برای تمام سنین قابل انجام است.مزایای میکرودرم1-از بین بردن لک2-رفع جوش و جای جوش3-بستن منافذ4-ر . . .

نوع پوست بینی

پوست بینی سه نوع مختلف دارد
: ۱.نازک ۲.نرمال ۳.زخیم
در عمل جراحی نوع پوست بینی هیچ گونه تغییری نمیکند ولی نوع پوست بینی در نتیجه جراحی تاثیر زیادی دارد . افرادی که پوست بینی بسیار نازک یا بسیار زخیم دارند نتیجه دلخواه خود را از عمل به دست نمی آورند.
از معایت پوست نازک میتوان به این موضوع اشاره کرد که بعد از عمل عیب های ریزی که توسط جراح ممکن از به وجود بیاید فورا نمایان میشود ، این پوست بیشتر در معرض قرمز شدن و بروز مویرگ های روی پوست است و همچین . . .

فصل پاییز و پوست خشک

فصل پاییز و پوست خشک با شروع فصل پاییز، خارش پوست افزایش می یابد.همچنین خشکي هوا، پوست مان را خشک می کند.هوای پاییز باعث می شود تا پوست شما همانند بیابان های خشک و بدون آب زبر و ترک ترک شود.یکی از مشکلات پوستی آزار دهنده خشکي دست می باشد.در صورت عدم توجه و رسیدگی به آن، می تواند به یک بیماری مزمن تبدیل شود.پزشکان به همه افراد توصیه می کنند در فصل پاییز با آب ولرم حمام کنند زیرا آب داغ می تواند چربی طبیعی روی پوست را بردارد و موجب خشکي بیشتر پوس . . .

نحوه مبارزه با خشکی بیش از حد در زمستان

با روال مراقبت از پوست غیر سمی پوست را مرطوب کنیدبا شنیدن پیکره های کریسمس در نیمکره شمالی ، به احتمال زیاد در بیرون سرد می شود. در ماه های سرد سال هوا خشک تر می شود و مکیدن رطوبت از پوست شما شروع می شود. این زمان سال است که شما بیشتر احتمال خشکي و پوستی را تجربه می کنید. اما نگران نباشید ، ما پشت شما را داریم! یکی از اهداف ما در ماههای سردتر که در پیش رو داریم این است که نکاتی را در مورد چگونگی حفظ درخشش زیبای زمستانی خود به شما ارائه دهد. در این و . . .

قسمت دوم: پوست ترکیبی

پوست ترکیبی
در پوست‌های ترکیبی پیشانی و بینی چرب است در حالی که قسمت‌های دیگر پوست مانند گونه‌ها خشک و تمیز است. پوست ترکیبی هم بخش‌های چرب دارد و هم بخش‌های خشک، برای همین هر قسمت نیازمند روش مراقبت خاص خود است.
ادامه مطلب . . .

همه چیز درباره ضد آفتاب کودکان

ضد آفتاب کودکاناگر تازه مادر شده‌اید احتمالا سوالات بسیاری در رابطه با پوست فرزندتان دارید که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:پوست کودکان پوست حساسی است. با این وجود این پوست حساس هم مانند پوست آدم‌های بالغ در مواجهه با بسیاری شرایط فیزیکی قرار دارد که می‌تواند به آن آسیب برساند.برخلاف آنچه بسیاری از افراد گمان می‌کنند، پوست کودکان چند ساعت یا چند روز بعد از تولد کاملا تکامل پیدا می‌کند و دقیقا مانند پوست یک فرد بالغ کار می‌کند . . .

بهترین ماسک های کیوی برای پوست صورت

 کیوی جزو میوه هایی است که فواید زیادی برای پوست دارد که در ادامه به چند نمونه از آن ها اشاره خواهیم کرد.از فواید کیوی می توان به درمان پوست اشاره کردکیوی به دلیل داشتن ویتامین C باعث می‌شود خراش‌های روی پوست سریع‌تر درمان شود.سفتی پوستاستفاده از پوره کیوی روی پوست باعث می‌شود مواد مغذی به غشاء میانی پوست وارد شده و پوست سفت شود.جلوگیری از آسیب در مقابل آفتابکیوی سرشار از ویتامین C و آمینواسید است که پوست را در مقابل اشعه‌های مضر آفتاب حف . . .

همه چیز درباره ضد آفتاب کودکان

ضد آفتاب کودکاناگر تازه مادر شده‌اید احتمالا سوالات بسیاری در رابطه با پوست فرزندتان دارید که در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:پوست کودکان پوست حساسی است. با این وجود این پوست حساس هم مانند پوست آدم‌های بالغ در مواجهه با بسیاری شرایط فیزیکی قرار دارد که می‌تواند به آن آسیب برساند.برخلاف آنچه بسیاری از افراد گمان می‌کنند، پوست کودکان چند ساعت یا چند روز بعد از تولد کاملا تکامل پیدا می‌کند و دقیقا مانند پوست یک فرد بالغ کار می‌کند . . .

بهترین کرم های روشن کننده پوست

کرم های روشن کننده پوست اگر از برند معتبری باشند از بهترین راه حل ها برای روشن کردن پوست و ار بین بردن لک و جای جوش ها هستند. در این مطلب قصد داریم به شما کمک کنیم با توجه به نوع پوستتان، کرم روشن کننده مناسب را انتخاب کنید.در قدم اول پوست خود را بشناسیدنوع پوست به این معنی است که شما پوستی نرمال، خشک، چرب و یا ترکیبی دارید.برخی از محصولات روشن کننده، ممکن است شامل مواد تشکیل دهنده‌ای مانند آب لیمو باشندکه سبب خشک شدن پوست می‌گردند، یا حاوی م . . .

تفاوت در نحوه مقابله با استرس یا فشار روانی در زن و مرد

تفاوت در نحوه مقابله با استرس یا فشار روانی در زن و مردتفاوت در نحوه مقابله با استرس یا فشار روانیزن و مرد در نحوه مقابله با استرس یا فشار روانی نیز با همدیگر متفاوت هستند و به شکل مختلفی عکس العمل نشان می دهند. به گونه ای که می توان گفت این اختلاف در مواجه با استرس بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم . نتیجه هم ایجاد مشکل در زندگی مشترک زوجین می شود البته اگر به این تفاوت توجه نداشته باشند.
ادامه مطلب . . .

روش های سفید کردن پوست

روش های سفید کردن پوست
خلاصهسفید کردن پوست به استفاده از محصولات برای روشن تر کردن قسمت های تیره پوست یا رسیدن به یک چهره سبک تر کلی اشاره دارد. این محصولات شامل کرم های سفید کننده ، صابون ها و قرص ها و همچنین درمان های حرفه ای مانند لایه برداری شیمیایی و لیزر درمانی هستند.
هیچگونه فواید سلامتی برای سفید کردن پوست وجود ندارد. نتایج تضمین نمی شوند و شواهدی وجود دارد که روشن شدن پوست می تواند منجر به عوارض و عوارض جانبی جدی شود.
از نظر پزشکی ، نی . . .

همه چیز در مورد بهداشت پوست، مو، ناخن ، لیزر پوست، ایمپلنت و ماسک های خانگی ضد چروک پوست

بهداشت پوست و مو, کرم های ضد آفتاب,لیزر پوست, خواص روغن بادام, خواص چای سبز,مراقبت از ناخن ها, غذاهای ضد چروک پوست, انواع ماسک های میوه ای, انواعدانلودمیهن پاورپوینت . . .

10 علت اصلی خارش سر و بهترین روش های درمان سریع (تحقیقات جدید)

زمانی که پوست سرتان خارش می کند، تمرکز روی انجام کارها سخت خواهد شد. شاید فکر کنید هیچ وقت از شر این خارش خلاص نمی شوید ولی شدنی است، برای این کار باید دلیل خارش را پیدا کنید. در اینجا ۱۰ دلیل برای خارش پوست سر آورده شده است و همچنین توصیه های متخصصین پوست در مورد رهایی از این خارش بیان شده است. خارش پوست سر در مردان و ن علل یکسانی دارد.
دلایل رایج تر در ایران

آفتاب سوختگی: یکی از رایج ترین علت ها برای خارش پوست سر است. اگر در طول روز در معرض آ . . .

قرص های جوانسازی پوست

یکی از روش‌های موثر در جوانسازی پوست مصرف مکمل‌ و قرص‌های جوان‌سازی پوست است. این قرص‌ها از پیر شدن سلول‌ها و تخریب آن‌ها جلوگیری کرده و چروک‌های پوستی را از بین می‌برند. علاوه بر مصرف قرص‌های جوان سازی پوست با استفاده از کرم‌های بهداشتی که شامل انواع ضدچروک‌ها، سرم‌های مخصوص لیفت و … است. . . .

خواص شگفت انگیز پوست میوه‌ها که نمی‌دانستید

میوه‌ها سرشار از مواد مغذی‌اند و برای سلامتی و زیبایی فواید شگفت انگیزی دارند. اما پوست میوه نیز مانند خود میوه خواصی دارد.
 
پوست پرتقال
پوست پرتقال برای کاهش وزن بسیار مفید است و به عنوان لایه برداری طبیعی و موثر برای سفید کردن پوست عمل می‌کند. پوست پرتقال، به سلامت دهان، تسکین مشکلات تنفسی، پیشگیری از یبوست و برطرف کردن سوزش معده کمک می‌کند. پوست پرتقال از سرطان پیشگیری می‌کند و ریسک بیماری قلبی را پایین می‌آورد.

ادامه مطلب . . .

درمان پوست سر آلت تناسلي

راه های درمان پوست سر آلت تناسلی چیست
التهاب پوست سر آلت تناسلیbalanitis
balanitis التهاب پوست پوشاننده سر آلت تناسلی است. وضعیتی مشابه به نام balanoposthitis ، كه سر و پوست جلویی سر آلت تناسلی ملتهب می شود. نشانه های balanitis شامل قرمزی، خارش، بثورات جلدی، درد و ترشح بدبو است.
 
بالنیت اغلب در مردان و پسران كه ختنه(برداشتن پوست جلویی به وسیله جراحی) نشده ، و دارای بهداشت پایین می باشند اتفاق می افتد.التهاب میتواند اتفاق افتد اگر پوست حساس زیر پوست ختنه گاه . . .

یهودیانی که از اسرائیل تا کانادا تحت تعقیب و آزارند

یهودیانی که از اسرائیل تا کانادا تحت تعقیب و آزارندیهودیان لِو طاهور (Lev Tahor) – به معنای قلب مطهر یکی از فرقه‌های یهودیان ارتدوکس (یهودیان حریدی یا حاردی) هستند که بیش از سایر فرقه‌های یهودیان به آموزه‌ها و سنت‌های دین یهود و تورات وفادار مانده‌اند و به همین دلیل مورد آزار و اذیت صهیونیست‌ها و لابی‌هایشان قرار گرفته‌اند. از اردن تا کانادا و سرزمین‌های اشغالی با اجتماعات این یهودیان به شدت مقابله می‌شود و نهادهای اجتماعی تلاش می‌کنند . . .

راههای مقابله با گریه کودک چیست؟

راههای مقابله با گریه کودکراههای مقابله با گریه کودکیکی از مهمترین نکات تربیتی که والدین باید بدانند راههای مقابله با گریه کودک است. برخی از کودکان به دلیل اشتباهات تربیتی که والدینشان مرتکب می شوند خواسته های خود را به جای صحبت کردن با گریه کردن نشان می دهند. کودکان هر چه بزرگتر می شوند باید کنترل بیشتری بر احساساتشان پیدا کنند و بتوانند خواسته خود را با زبانشان بیان کنند. کودکی که درست تربیت شود و از لحاظ روحی سالم باشد برای ارتباط برقر . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)