98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

خواب دیدن تخم مرغ زیاد

تعبیر خواب خر

 
تعبیر ديدن خر در خواب چیست؟
ديدن خر در خواب خوب است. برخی خر را مردی احمق دانسته اند که به زندگی بیننده خواب وارد می شود و اگر چه نعمت و فراخی و روزی می آورد ولی مزاحمت ایجاد می کند و خریت و نادانی او بیننده خواب را می آزارد.
از دانیال نبی نقل شده که ديدن خر در خواب عزت و بزرگواری است و بخت خوش است برای او و خوبی و بدی خر به او یعنی بیننده خواب برمی گردد.
ادامه مطلب . . .

تعبیر خواب یده شدن

خواب ديدن آدم ربایی نشانگر این است که شما تحت شرایط خود یا شخصی دستکاری می شوید. شما فاقد کنترل زندگی خود هستید.

ديدن آدم ربایی در خواب ، احساس ناامیدی را نشان می دهد.

خواب ديدن اینکه آدم دیگری را ربوده می شود ، دلالت بر این دارد که شما در حال نگه داشتن چیزی هستید که باید بگذارید. ممکن است شما نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید
عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی . . .

تعبیر خواب یده شدن

خواب ديدن آدم ربایی نشانگر این است که شما تحت شرایط خود یا شخصی دستکاری می شوید. شما فاقد کنترل زندگی خود هستید.

ديدن آدم ربایی در خواب ، احساس ناامیدی را نشان می دهد.

خواب ديدن اینکه آدم دیگری را ربوده می شود ، دلالت بر این دارد که شما در حال نگه داشتن چیزی هستید که باید بگذارید. ممکن است شما نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید
عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی . . .

برای سومین شب پیاپی هست که خوابهای عجیب و رمزآلود و کمی ترسناک می بینم. با اینکه به تعبیر خواب و . اعتقادی ندارم و اهمیتی هم نمی دهم، اما سه شب پشت سر هم خواب ديدن، این تصور را در من به وجود آورده که این اتفاق زياد هم نباید بی معنا و مفهوم باشد. . . .

تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن | بارداری ، زایمان و بچه دار شدن در خواب

تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن | بارداری ، زایمان و بچه دار شدن در خواب
اگر به تازگی خوابی در رابطه با حاملگی و بارداری دیده اید تعبیر خواب حاملگی و حامله بودن را میتوانید در این نوشته پیدا کنید. 
تعبیر خواب زن حامله, تعبیر خواب ديدن زن حامله, تعبیر خواب زن باردار, تعبیر خواب زن, خواب زن حامله, تعبیر خواب حامله شدن زن, خواب ديدن زن حامله, تعبیر خواب حامله بودن زن, خواب ديدن زن باردار, تعبیر خواب بارداری زن, خواب زن حامله ديدنخواب زن بارد . . .

تعبیر خواب معتاد بودن سیگار کشیدن

خواب ديدن اینکه معتاد هستید ، نشانگر این است که شما دیگر نمی توانید یک موقعیت را کنترل کنید. شما قدرت خود را تسلیم کرده اید و مسئولیت اعمال خود را رد کرده اید. خواب همچنین نماینده ترس ، کمبود اعتماد به نفس و عدم امنیت است. . . .

تعبیر خواب اسید پاشیدن روی صورت

ديدن اسید در خواب نشانگر احساس نفرت ، خشم و انتقام است. صداقت شما ممکن است به خطر بیفتد یا مورد سؤال قرار بگیرد. از طرف دیگر ، ديدن اسید در خواب نشانگر این است که شما توسط یک وضعیت یا توسط شخصی دستکاری می شوید. این رویا همچنین ممکن است استعاره ای باشد برای نشان دادن تأثیر منفی در زندگی شما. چیزی یا کسی در حال خوردن شما است.
ادامه مطلب . . .

اختلالات خواب در کودکان و نوجوانان

بسته به مرحله رشد و تکامل کودکان، حدود %۲۵ کودکان، مشکلاتی در زمینه خواب دارند. یعنی از هر ۴کودک یکی، یک یا چند نوع از انواع مشکلات خواب را دارند.به عنوان مثال در کودکان کم سن تر بیدارشدنهای شبانه زياد و مقاومت در برابر خوابیدن بیشتر دیده می‌شود.در نوجوانان دیر به خواب رفتن شبانه و خواب آلودگی مفرط روزانه شایعتر است.نکته مهم اینست که در حدود نیمی از کودکان و نوجوانانی که مشکلات خوابیدن دارند، اختلالات روانپزشکی همراه هم دارند.بهداشت خوابم . . .

تعبیر خواب حجامت کردن در خواب

خواب ديدن طب سوزنی نشان می دهد که شما به بهبودی احتیاج دارید. شاید لازم باشد انرژی های خود را به سمت اهداف مختلف منحرف کنید. از طرف دیگر ، رویا می تواند استعاره ای برای مسئله یا مسئله ای باشد که شما باید آن را مشخص کنید. . . .

تعبیر خواب بارداری | معنی دیدن حامله بودن در خواب چیست

تعبیر خواب بارداری | معنی ديدن حامله بودن در خواب چیستدسته بندی : تعبیر خواب
در این نوشته از بخش تعبیر خواب پرتال دلبرانه قصد داریم تعبیر خواب بارداری را درج نماییم.
ديدن خواب باردار بودن می تواند حالت های مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن میپردازیم.
در این مطلب شما میتوانید انواع تعبیر خواب در رابطه با این موضع را از نظران معبران مختلف مطالعه نمایید
با ما همراه باشید…
تعبیر خواب بارداری | معنی ديدن حامله بودن در خواب چیست
از دیدگاه اس . . .

رنج دوران

خواب میبینم با مامان و آبجیام بحثم شده. تو خواب یادم میاد دیگه ندارمش که باهاش حرف بزنم. تو خواب گریم میگیره از خواب پامیشم صورتم پر اشکه و گریه امون نمیده. چجوری بهش پیام ندم آخه. . . .

تعبیر خواب دیدن درخت بلوط

ديدن بلوط در خواب شما نمادی از قدرت و دوام است. به نظر می رسد شروع های کوچک بزرگترین پتانسیل رشد را دارند. اهداف جزئی خود را دست کم نگیرید. از طرف دیگر ، این رویا به معنای این است که شما قصد دارید وارد مرحله جدیدی از زندگی خود شوید.
ادامه مطلب . . .

راز های طراحی دکوراسیون اتاق خواب

 اتاق خواب: بعد از یک روز طولانی سخت و خسته کننده، بعد از رهایی از کارهای روزانه هیچ چیز به اندازه ی دراز کشیدن روی تخت خواب و آسودن در خواب دلپذیر شبانه، دلچسب نیست. صرف نظر از اینکه شما از اتاق خواب تان چه استفاده هایی می کنید – کار، مطالعه، خواب – بسیار مهم است محیطی ایجاد کنید که در آن احساس راحتی نمایید و در این باره رازهایی برای طراحی داخلی اتاق خواب وجود دارد که ممکن است شما به آن ها نیندیشیده باشید. با ما همراه باشید.  . . .

تعبیر دیدن در خواب چیست؟

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: در خواب یا دوست است یا مهمان است و یا مسافر و از این سه خارج نیست. در خواب‌های ما آنچه می‌د مهم نیست و هیچ تعبیری ندارد بلکه برداشت ما از ديدن اهمیت دارد و تعابیر مختلفی به وجود می‌آورد. در علم تعبیر ترس نیز شادی است. یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با رو به رو شود می‌ترسد بنابراین از دیدار یک دوست قطعاً شاد و خوشحال می‌شود. اگر در خواب دیدید ی به خانه شما آمده مهمانی برای شما می‌رسد یا . . .

خريد تخت خواب هاي جهيزيه قسطي

خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی: بزرگترین مركز فروش تخت خواب های تك نفره، دو نفره و جهیزیه عروس و تخت های تاشو در استان البرز و كرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.بازار مبلمان کرج . . .

کابوس

الان یه خواب ترسناک رو بار ها و بار ها پشت سر هم دیدم و باز بارها و بارها خواب دیدم از خواب بلند شدم و برای مادرم تعریفش کردم نمیدونم الان خوابم و دارم خواب میبینم که از خواب بیدار شدم یا جدی جدی بیدارم!!میترسم اتفاقای ترسناک تو خواب دوباره برام اتفاق بیوفتن الان . . .

خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی

خرید تخت خواب های جهیزیه قسطی: بزرگترین مرکز فروش تخت خواب های تک نفره، دو نفره و جهیزیه عروس و تخت های تاشو در استان البرز و کرج. اگر به دنبال خرید سرویس خواب و تخت خواب اتاق خواب با تنوع طرح و رنگ بسیار و به قیمت تولیدی هستید،این فرصت را از دست ندهید.
ادامه مطلب . . .

خواب و خواب و خواب

میلی به زندگی ندارم، از خودکشی و مرگ می‌ترسم فلذا به خواب پناه میارم. از صبح تا حالا که ساعت ۳ بعدازظهر هست خوابم. فقط پاشدم صبونه و نهار خوردم و باز خواب. حالم بده و میلی برای ادامه ندارم. همه‌ش هم بخاطر رفتارهای اخیر میم هست. سرد و بی‌حوصله شده. خوابم میاد. باید برم به علم مردگان .
عصر بخیر  . . .

☘ اختلالات خواب در کودکان و نوجوانان

بسته به مرحله رشد و تکامل کودکان، حدود %25 کودکان، مشکلاتی در زمینه خواب دارند. یعنی از هر 4کودک یکی، یکی یا چند نوع از انواع مشکلات خواب را دارند.به عنوان مثال در کودکان کم سن تر بیدارشدنهای شبانه زياد و مقاومت در برابر خوابیدن بیشتر دیده می‌شود.در نوجوانان دیر به خواب رفتن شبانه و خواب آلودگی مفرط روزانه شایعتر است.نکته مهم اینست که در حدود نیمی از کودکان و نوجوانانی که مشکلات خوابیدن دارند، اختلالات روانپزشکی همراه هم دارند.  . . .

خواب زیاد نوزاد | علت بیدار نشدن نوزاد از خواب

خواب زياد نوزاد در اوایل تولد امری طبیعی است و جای نگرانی ندارد. هر چه سن نوزاد بیشتر می‌شود، الگوی خواب سازگاری بیشتری با الگوی خواب شما خواهد داشت. احتمالاً کودک شما ۱۱ تا ۱۷ ساعت در روز بخوابد تا خواب کافی داشته باشد. خواب کمک می کند تا رشد فیزیکی، توسعه مغز و توسعه عصبی درستی داشته باشد و همچنین در یادگیری بهتر نوزادان و خلق و خوی آنها موثر است. اما چه زمانی این خواب زياد می‌تواند نگران کننده باشد. در ادامه به طور کامل درباره این . . .

یک خواب راحت شبانه با حمام آب گرم

خواب راحت با دوش آب گرم
دستور العمل هایی وجود دارد که کسانی که میخواهند یک خواب راحت در طول شب را داشته باشند.به عنوان مثال : میدانیم که ورزش منظم ، اتاق خواب خنک راهکارهای خوبی برای استراحت شبانه است.
حمام یا دوش گرفتن قبل از خواب نیز یک درمان شناخته شده برای یک خواب راحت میباشد. زیرا بعد از حمام کردن دمای بدن کاهش میابد که میتواند به خواب راحت ما کمک کند.

ادامه مطلب . . .

تعبیر خواب کرم

تعبیر خواب کرم
خواب کرم یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم کرم در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب کرم می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب کرم را مطالعه نمایید و متوجه شوید کرم چه تعبیری دارد.
ممکن است خواب شما به گونه ای باشد که برای تفسیر خواب خود نیاز به تعبیر خواب مار و تعبیر خواب مارمولک داشته باشید ، روی لینک آبی رنگ مرتبط کلیک نمایید و وارد صفحه مورد نظر شوید.
تعبیر خواب کرم به طور کلی
ديدن کرم به طور کلی معنا . . .

هلا! برق به پا خواهد خاست

خواب می‌بینم که پیاده و تنها رفته‌ام کربلا؛خواب می‌بینم که گیاه می‌کارم؛خواب انگشتر عقیق و انگشتر فیروزه می‌بینم؛خواب سنگ‌های قیمتی و زینتی می‌بینم؛.مثل مسافری که در تاریکی شب و مه شدید، صدای هلهله‌ای از دور می‌شنود. صدا نزدیک و دور می‌شود؛ صدا کم و زياد می‌شود؛ اما نوری دیده نمی‌شوددو هفته است که داریم دیده می‌شویم. کم‌کم سر و کله‌ی خواستگارها پیدا می‌شود؛ همان‌طور که کم‌کم سر و صدای رقیبان بلند شده است: وَما بَدَّلوا تَبد . . .

مراقب باشيم به خواب حرفه اي فرو نرويم

مراقب باشیم به خواب حرفه ای فرو نرویم.میگویند وقتی انسان در حال غرق شدن است بخواب می رود، یعنی حس می کند که در حال شناست، اما خواب است و دارد غرق می شود! یکی از آفت هایی که هر حرفه را تهدید می کند خواب حرفه ای است .خواب حرفه ای عبارت است از حسی که به هر یک از ما دست می دهد و فکر می کنیم که کارمان را به بهترین نحو انجام می دهیم در حالیکه بر اثر روزمره‌گی به خواب فرو رفته ایم و روز به روز احتمال غرق شدن یا واژگون شدن را بالا می بریم.تو این بین برنام . . .

نور خواب آور موبایل

درسته از نظر متخصیص نور موبایل اذیت کننده است قبل از خواب و باعث میشه بد خواب شیمولی گاهی توانایی گوشی در مشغول کردن ذهن میچربه به نور آبی گونه ی مضرش و لذا باعث خواب آوری میشه. . . .

تعبیر خواب پرواز کردن | معنی دیدن پرواز کردن در خواب چیست

تعبیر خواب پرواز کردن | معنی ديدن پرواز کردن در خواب چیستدسته بندی : تعبیر خواب,سرگرمی
در این نوشته از بخش تعبیر خواب پرتال دلبرانه قصد داریم تعبیر خواب پرواز کردن را درج نماییم.
ديدن پرواز کردن در خواب می تواند حالت های مختلفی داشته باشد که در ادامه به آن میپردازیم.
در این مطلب شما میتوانید انواع تعبیر خواب در رابطه با این موضع را از نظران معبران مختلف مطالعه نمایید
با ما همراه باشید…
تعبیر خواب پرواز کردن | معنی ديدن پرواز کردن در خواب . . .

تعبیر خواب تمساح

تعبیر خواب تمساح
خواب تمساح یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم تمساح در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب تمساح می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب تمساح را مطالعه نمایید و متوجه شوید تمساح چه تعبیری دارد.
ممکن است که خواب شما به گونه ای باشد که برای تعبیر خواب خود نیاز داشته باشید تعبیر خواب دریا و یا تعبیر خواب مارمولک را بدانید ، برای ديدن این مطالب کافی است که بر وری لینک آبی رنگ کلیک نمایید تا خود به خود به صفح . . .

20

دیشب خواب دیدم فکرامو نوشتم، یکی از بچه ها اینجا دیدتشون و خونده و به بقیه نشون داده.
خواب دیدم گریه کردم. وقتی می نوشتمشون.
خواب دیدم جرئت حرف زدن داشتم.
خواب دیدم برای یکی مهم بود.
خواب دیدم خسته شده بودم از اینکه همون چیزی باشم که ازم میخوان. خواب دیدم دلم میخواست یه بار مهم باشه من چی میخوام.
ولی خب. نیستم؟ اگه خسته شده بودم الان وضعم این نبود.
اگه خسته شده بودم هر روز به همه پیام نمیدادم که یک دقیقه بعدش حذفش کنم.
اگه خسته شده بودم، فرقی می کر . . .

این خواب جانفرسا

خواب ها در نقش شکنجه گران قهار عمل میکنند. احساست در خواب به چنان درجه ای می رسد که می خواهی خودت را از عشق، اشتیاق، غم، هجران،پشیمانی،درد و. به هلاکت برسانی. همچون یک فیلم سینمایی با موسیقی متن دردآلود چنان از نمادها و خاطره های شخصی ات  برای بازی با احساست بهره می گیرند که از شدت درد با‌صدای بلند در سکوت گریه سر میدهی. خواب ها برای نابودی ما به‌ سراغ ما می آیند. و معیار دقیقی است برای اندازه گیری خوشبختی آدم. حتا خواب خوب هم جانفرساست.‌ خوش . . .

نکات خرید انواع تخت خواب

نکات خرید انواع تخت خواب به شما کمک می کند که بفهمید چه نوع سرویس خواب و تخت خوابی را بهتر است خریداری نمایید. دلیل این که سرویس خواب ها اینقدر ارزان و برخی اینقدر گران هستند چیست؟ دوام سرویس خواب اهمیت دارد یا زیبایی آن؟ در صورتی که قصد خرید سرویس خواب ها را دارید ممکن است برای شما سوالاتی مانند پرسش های بالا مطرح شده باشد. . . .

تزیین اتاق خواب

در هر منزلی اتاق خواب از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ چرا که اتاق خواب برای هر فردی بهترین مکان برای استراحت و آرامش محسوب می‌شود. به احتمال زياد شما هم مثل شمار زيادی از افراد بیشترین نیازتان بعد از یک روز سخت و پرمشغله‌ کاری یک جای امن و دنج است تا بتوانید در آن خود را از خستگی‌های روزمره رها کرده و برای یک روز جدید و پرمشغله‌ی دیگر آماده شوید. بنابراین دقت در دکورسیون، چیدمان و البته تزیین اتاق خواب بسیار مهم است. چرا که در صورت ایده آ . . .

داستان شماره ۶ - درمانگر»

خواب زياد همیشه از روی سستی نیست؛و همیشه هم نشانگر تنبلی نیست؛گاهی خواب زياد از فرط خستگی است اما همیشه هم اینگونه نیست!من به وفور کسانی را می‌شناسم که از روی ترس، زياد می‌خوابند!ترس از دست دادن عزیزان، ترس نزدیک شدن موعود خرید دوچرخه‌ی وعده داده شده، ترس از زندگی، ترس از آخرت، ترس از بودن در میان این مردمان، ترس از هر روز ناامیدتر شدن، ترس قرض، ترس بدهی، ترس بی‌پولی، ترس سر ماه و عرق و جبین، ترس از نیمه‌شب و خاطره‌ها، ترس از نشخوار حرف‌ . . .

28."خسته از بودن تو خسته تر از رفتن تو"

بله.من خواب را به همه چیز.تقریبا هر کاری ترجیح داده ام.نه به خاطر این که در خواب از حدود امکان خارج می شوم.و نه به خاطر این که در خواب هایم از دنیایی که دوست ندارم به جایی دیگر,هر جا, می روم و از مشکلات روزمره ام رها می شوم.اگر بخواهم راستش را بگویم چون خواب برادر مرگ است.و هر وقت که انرژیم برای تحمل این دنیا تمام می شود و مستهلک و خسته ام -که این روزها زياد پیش می آید- سرم را روی بالش می گذارم,آرزو می کنم که کاش نبودم و چشمانم را می بندم:"کارهایی بود . . .

حتی در خواب

دیشب،سرم را روی بازویت نگذاشتمتا هوایت در سرم نپیچدخواستم بی تو بودن را تجربه کنم اما.خواب مرا نبردشعر متولد نشدسحر نیامدبوسه کال ماندآغوش نرسیدعاشقانه گم شدلبخند یخ زدو در تب سوختم!چقدر بی تو سخت و بی لذت است دنیا؛حتی در خواب! . . .

خواب.

خواب دیدم مامان بزرگم حالش خیلی بد بود همونطوری که داخل بیمارستان دیدمش نمیتونست حرف بزنه فقط با چشماش بهم التماس میکرد که کمکش کنم 
تو خوابم به همین حالت بود
یه حالت التماس که فقط عموم زنده بمونه 
منم تو خواب از اینکه میدونستم عموم میخواد بره گریه میکردم
خیلی خواب تلخی بود 
ولی کاش فقط خواب بود 
وقتی از خواب پریدم صورتم خیس شده بود پاشدم که عمو رو بغل کنم ولی نبود.
الان  ده ساله که عمو نیست
خیلی زياد دلتنگشون هستم .
از اینکه رفتم بیمارس . . .

تعبیر خواب تنفر داشتن از کسی

این خواب را که از شخص خود متنفر هستید ، نشان دهنده بیزاری و بی علاقه بودن شما برای آن شخص است. شما احساس نیتی یا پرخاشگری می کنید و احساس می کنید که این شخص به شکلی کمتر از افتخارآمیز عمل کرده است.

خواب ديدن اینکه از دیگران بیزار هستید ، نشان می دهد که ممکن است نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید. شما به دیگران به روش اشتباه مالش می دهید.
عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی . . .

تعبیر خواب نمک | 30 تعبیر دیدن نمک در خواب

تعبیر خواب نمک
خواب نمک یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم نمک در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب نمک می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب نمک را مطالعه نمایید و متوجه شوید نمک چه تعبیری دارد.
ممکن است خواب شما به گونه ای باشد که تعبیر آن به تعبیر خواب نمکدان هم مربوط بشود ، اگر این چنین است کافیست روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید و به صورت خود به خود به صفحه مورد نظر منتقل شوید.
تعبیر خواب نمک از دید محمد بن سیرین
نمک پول . . .

تعبیر خواب تنفر داشتن از کسی

این خواب را که از شخص خود متنفر هستید ، نشان دهنده بیزاری و بی علاقه بودن شما برای آن شخص است. شما احساس نیتی یا پرخاشگری می کنید و احساس می کنید که این شخص به شکلی کمتر از افتخارآمیز عمل کرده است.

خواب ديدن اینکه از دیگران بیزار هستید ، نشان می دهد که ممکن است نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید. شما به دیگران به روش اشتباه مالش می دهید.
عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی . . .

پست نیمه شبیه 136 چنگیز سیبیل

 
دیشب خواب دیدم با خانمم رفتیم پاساژهی اون میخره هی من کارت میکشم
یهو از خواب پریدم دو سه بار موجودی گرفتم …
آخرش بانک گفت بخدا خواب دیدی تو اصن زن نداری بگیر بکپ…!
  . . .

دیدن در خواب چه معنی دارد ؟

    یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با رو به رو شود می‌ترسد بنابراین از دیدار یک دوست قطعاً شاد و خوشحال می‌شود.    اگر در خواب دیدید ی به خانه شما آمده مهمانی برای شما می‌رسد یا مسافری می‌آید. اگر مسافری در راه دور ندارید منتظر مهمان نا خوانده باشید.   تعبیر خواب روانشناسی . . .

تعبیر خواب لچک

تعبیر خواب لچک
خواب روسری یکی از خواب های معمول است.اگر شما هم روسری در خواب دیده اید و دنبال تعبیر خواب روسری می گردید می توانید در این مطلب از سایت جسارت براحتی تعبیرخواب روسری را مطالعه نمایید و متوجه شوید روسری چه تعبیری دارد.
ممکن است شما بریا تفسیر خواب خود نیاز داشته باشید که تعبیر خواب چادر را نیز بدانید با کلیک بر روی لینک آبی رنگ می توانید این مطلب را نیز مشاهده نماید.
تعبیر خواب مقنعه و روسری از دید حضرت امام جعفر صادق ع
ديدن روسر . . .

نمایندگی مرکزی فریجیدر

نمایندگی مرکزی خدمات پس از فروش فریجیدر در ایران
تعمیرگاه رسمی فریجیدر
مرکز تعمیرات ساید بای ساید فریجیدر
خدمات پس از فروش فریجیدر با بیش از 25 سال سابقه . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)