98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

داردی ترک اعتیاد پرفوسورخیراندیش

ترک ترياک

ترک تریاکاگر به مراکز ترک اعتياد کمپتو سری بزنید، متوجه خواهید شد که درصد بیشتری از افراد بستری شده، اعتياد به تریاک دارند. اعتياد به تریاک، یک مشکل عمده در جامعه امروزی است و برخلاف دیگر مواد صنعتی جدید، رنج سنی خاصی را در برنگرفته است. متاسفانه، از نوجوانان و جوانان گرفته تا میانسالان و سالخورده‌ها ممکن است به این ماده اعتياد داشته باشند. از هر جایی جلوی ضرر گرفته شود  منفعت است. بنابراین بهتر است جلوی ضرر اعتياد، از هر مرحله&zwnj . . .

اعتیاد به رابطه جنسی چیست؟

اعتياد به رابطه جنسی چیست؟
اعتياد به رابطه جنسی چیست؟ اعتياد به رابطه جنسی ( addiction) گونه ای از اعتياد است که استرس و ناملایمات دوران کودکی میتواند علت آن باشد.

ستاره | سرویس شویی - زمانی که فرد قادر به تعویق انداختن تمایلات و رابطه‌های جنسی نباشد به اعتياد به رابطه جنسی یا اعتياد جنسی مبتلا میباشد. در واقع رابطه جنسی و اندیشدن به آن افکار فرد معتاد را تحت سلطه خود قرار داده و نیاز به انگیختگی جنسی جای نیاز به صمیمت را در وی می‌گیرد. علت ا . . .

واکنش دخترای افغان بخاطرخودکشی سحر خدایاری در استدیوم کابل.

ای گروه از ختران میگه که خود سوزی سحر به همه دختران آزادی خواهی جهان مربط میشود. ومبارزه برای بدست آوردن آزادی باید ادامه داشته باشد.فرحناز فروتن» این بسیار دردناک است که یک انسان بخاطری کوچکترین حق ممکن خودش در حدی برسه که خودش را به آتش و این یک زنگ خطر بزرگ است وو نشان دهنده یک مبارزه است ما با ن ایرانی ابراز هم داردي داریم و در کنار آن ایستادگی آنهارا میستایم » و در ورق که درآن هشتگ(#) دختری آبی نوشته و حاضر شده در افغانستان ن و دخت . . .

کمک به معتادین از سوی خانواده

اعتياد یکی از اعضای خانواده، پدر و مادر، فرزند، همسر یا خواهر و برادر، چالشِ بزرگی است که شما و دیگر اعضا را به لحاظ احساسی، ذهنی، فردی و اجتماعی، درگیر می کند و آسیب هایی به دنبال دارد. برای کم کردن و ترمیم این آسیب ها و هدایت فرد معتاد در مسیر ترک اعتياد، باید مهارت هایی داشته باشید تا بتوانید به درمان فرد معتاد کمک کنید.کمک به فرد معتاداگر یکی از اعضای خانواده تان معتاد یا در حال ترک است؛در رفتار با یک فرد معتاد این کارها را انجام دهید:اول . . .

وابستگی دارویی یا اعتیاد

وابستگی دارویی یا اعتياداعتياد به معنی تمایل به مصرف مستمر یا متناوب یک ماده برای کسب لذت یا رفع احساس ناراحتی اطلاق می‌شود که قطع آن ناراحتیهای روانی اختلالات جسمانی ایجاد می‌کند. در گرایش به اعتياد عوامل مختلفی شناسایی و مطرح شده‌اند. این عوامل هر چه باشند (که البته در مباحث مربوط به علت شناسی حائز اهمیت هستند.) سرچشمه بسیاری مشکلات فردی ، خانوادگی و اجتماعی هستند. اعتياد به سبب ویژگیهای ذاتی خود ، اغلب با سایر آسیبها همراه می‌شود و مو . . .

نبایدهای هنگام متوجه شدن اعتیاد در اطرافیان

-رفتار هیجانی و تکانشی-سرزنش-قضاوت-طردکردن-نادیده گرفتن اعتياد-کتک زدن-دروغ گفتن-پنهان کردنو.محمدرضاگودرزی کارشناس ارشدروانشناسی بالینی ((فعالیت تخصصی درمان اعتياد و خانواده))آدرس:یاسوج هجرت یکم مرکز مشاوره پرنیانتلفن رزرو نوبت:۰۹۱۷۰۶۴۴۷۳۹-۰۹۱۴۶۶۴۵۱۵۱  . . .

راهنمای نصب گام به گام اسپلیت

پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید و اگر سوالی در مورد نصب کولر گازی داردي از سایت های تعمیارتی و نصب کولر مانند تاسیسات سرویس درخواست کمک کنید. این مطلب از سایت بانه 90 گردآوری شده است. . . .

شرايط سلب حضانت از پدر به دليل اعتياد

به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، در ماده 1173 قانون مدنی برخی از مهم ترین موارد سلب حضانت مورد اشاره قرار گرفته که " اعتياد زیان آور به الکل ، مواد مخدر و قمار " نیز جزء آنهاست . با عنایت به این مطلب در می یابیم که اگر پدری به الکل ، مواد مخدر و یا قمار اعتياد داشته باشد ، به دلیل اینکه مصلحت فرزند به خطر می افتد ، می توان برای لغو حضانت پدر معتاد اقدام نمود که این امر نیازمند ارائه دادخواست به دادگاه خانواده و پیگیری موضوع دارد . برا . . .

انواع اعتیاد موجود در جامعه

انواع اعتياد موجود در جامعه
اعتياد به مواد مخدر:  ممکن است به عنوان یک عمل به ظاهر بی‌ضرر و داوطلبانه استفاده از مواد مخدر آغاز شود، اما در آن زمان می‌تواند تبدیل به یک عادت اضطراری و غیرقابل‌کنترل شود. با ادامه مصرف مواد مخدر، این روند می‌تواند به اعتياد مواد مخدر تبدیل شود که به شدت بر شیمی مغزی فرد تاثیر می‌گذارد و زندگی آن‌ها را کنترل می‌کند.
اعتياد به الکل و مواد دیگر یک نوع بیماری است که ممکن است در نهایت منجر به از د . . .

بهترین روش ترک اعتیاد به تریاک

در میان مخدرها ، مخدری که وابستگی جسمانی زیادی در مصرف کننده ایجاد می کند، تریاک است. ترک اعتياد به تریاک با آشفتگی، سردرگمی، و دردهای مختلف جسمانی همراه است که همین امر سبب در تنگنا قرار گرفتن فرد در زمان ترک اعتياد می شود.3 چالش اصلی در ترک اعتياد به تریاکفرد مصرف کننده در زمان ترک اعتياد به تریاک با سه چالش بزرگ روبرو می‌شود که عبارت‌اند از :-چالش اول در ترک تریاک، خماری است. خماری  حالاتی مانند درد در بدن، تعریق شدید ، ضربان قلب بالا، نگر . . .

تاثیر خانواده در اعتیاد فرد

خانواده،در شکل گیری اعتياد نقش بسزایی دارد چرا که اولین مکان برای شکل گیری شخصیت،باورها و کسب الگوهای رفتاری برای فرد است.از این رو نا آگاهی والدین،عدم ارتباط قوی با فرزندان،عدم انضباط در خانواده،آشفتگی و از هم گسیختگی در خانواده نقش زیادی در گرایش به مواد مخدر دارند.بنابر این هرچه روابط بین اعضاء بر پایه عشق،محبت،احترام بنا شود بازخورد بهتر داشته و فرد کمتر در معرض خطر اعتياد قرار میگیرد . . .

روش های درمان اعتیاد و ترک اعتیاد به مواد مخدر

اعتياد به مواد مخدر یک بیماری اصلی، پیش رونده و کشنده است. این عارضه، نوعی ارتباط تسکین دهنده با یک مادۀ روان گردان یا تأثیر گزار بر ذهن و یا رفتاری که مارا در برابر میل بیش از حد، ناتوان می کند می باشد. اعتياد به عنوان حالتی که در آن بدن انسان برای انجام فعالیت های عادی خود به یک ماده یا یک رفتار خاص وابسته می شود تعریف شده است. زمانی که که ماده مورد نیاز در اختیار بدن قرار نمی گیرد یا انجام رفتاری که شخص معتاد بدان وابسته شده است امکان پذیر نم . . .

پیشگیری از اعتیاد

یکی از مشکلاتی که باعث میشه نوجوان ها دیگر سالم نباشند و از موفقیت دور بمانیم اعتياد است.یکی از راه های پیشگیری از آنها آگاه کردن خانواده ها مخصوصا پدران و مادران دررابطه با رفتار فرزندان و تربیت و کنترل صحیح آنها دراجتماع و آشنایی آنها با مضرات اعتياد به وسیله رسانه های گروهی به خصوص صدا و سیما.راه دوم ,ایجاد تحول در آموزش و پرورش و تقویت کادر آموزشی و مربیان پرورشی مخصوصا در روش ها و ایجاد فضای آموزشی مناسب که مسلما می شود مضرات مواد مخدر . . .

خدمات کمپ ترک اعتیاد

خدمات کمپ ترک اعتياد
در کمپ همت  خدماتی همچون ترک هروئین، ترک تریاک، ترک شیشه، ترک کوکائین، ترک شیره، ترک متادون، ترک ترامادول، ترک گل، ترک قارچ و… ارائه می‌شود. شما می توانید برای انجام مشاوره رایگان با مرکز ترک اعتياد همت تماس بگیرید.
نکته‌ای که باید به آن توجه کنید پیدا کردن کمپ های ترک اعتياد مجاز و غیرمجاز و توانایی تشخیص آن را از یکدیگر است. معمولاً در کمپ های ترک اعتياد غیرمجاز روش های صحیح برای ترک اعتياد استفاده نمی شود . . .

نقش خانواده در ترک اعتیاد به مواد اعتیاد آور ( مواد مخدر، محرک و توهم زا )

نقش خانواده در ترک اعتياد چیست؟ خانواده درمانی در ترک اعتياد چه کمکی می‌کند؟ زمانی که در خانواده یکی از اعضا معتاد می‌شود، نه تنها زندگی شخصی خود را متأثر کرده بلکه بر دیگر اعضای خانواده نیز اثر می‌گذارد و باعث می‌شود وظایف و نقش‌های معمول اعضای خانواده تغییر کند و یا از انجام امور روزمره‌ی خود غافل شوند و جایگاه دیگری در خانواده پیدا کنند. به طوری که نیرو و انرژی خود را صرف محافظت از خانواده در برابر آسیب‌ها و اثرات مخ . . .

کپسولهای ترک اعتیاد یا ترکیب انواع مواد مخدر و محرک

طبق یافته های پژوهشی که ستاد مبارزه با مواد مخدر انجام داده است این کپسولها یا داروهای ماهواره ای ترک اعتياد که در عطاری ها با اسامی دتا، دراگون،فلفلی و۰۰۰۰۰بفروش میرسند، همگی از ترکیباتی مثل: ترامادول، دیفنوکسیلات،متادون،سیلدنافیل،دگزامتازون،قرصهای خواب۰۰۰۰ساخته شده است۰متاسفانه خیلی از بیماران اعتياد بدون آگاهی از عوارض خطرناک مصرف این داروهای به اصطلاح گیاهی به مرور دچار مشکلات متعدد مثل مسمومیتهای حاد و مشکلات شدید روحی و روان . . .

تحقیق اعتیاد به مواد مخدر

تحقیق اعتياد به مواد مخدر
دانلود تحقیق با موضوع اعتياد به مواد مخدر، در قالب doc و در 49 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق پژوهشی: اعتياد : اعتياد یک بیماری اصلی ، پیش رونده و کشنده است.این عارضه ، نوعی ارتباط تسکین دهنده با یک ماده روان گردان یا تأثیر گذار بر . . .

تحقیق اعتیاد به مواد مخدر

تحقیق اعتياد به مواد مخدر
دانلود تحقیق با موضوع اعتياد به مواد مخدر، در قالب doc و در 49 صفحه، قابل ویرایش. بخشی از متن تحقیق پژوهشی: اعتياد : اعتياد یک بیماری اصلی ، پیش رونده و کشنده است.این عارضه ، نوعی ارتباط تسکین دهنده با یک ماده روان گردان یا تأثیر گذار بر . . .

برخی عوامل زمینه ساز اعتیاد

یکی از عوامل مهم زمینه ساز اعتياد وجود اختلالات روانی در فرد است بطوریکه در حدود۷۰ درصد موارد همراه با اعتياد اختلالهای دیگر روانی نیز وجود دارد.شایع ترین این اختلالات عبارتند از:افسردگی،شخصیت ضد اجتماعی،انزوا و گوشه گیری،فوبی یا ترس،شخصیت وسواسی،اسکیزو فرنی(دو شخصیتی)، و۰۰۰۰۰۰نگرش مثبت به مواد نیز از عوامل زمینه ساز اعتياد در فرد میباشد بطوریکه افرادی کهنگرشها و باورهای مثبت و یا خنثی به مواد دارند احتمال مصرف و اعتيادشان بیش ازدیگرا . . .

قانون جذب چیست ؟ نحوه استفاده از قانون جذب

به اولین نفر در سری پست های ما خوش آمدید تا به شما در درک و کسب بیشترین استفاده از قانون جذب - بدون هیچ گونه اعتياد به اعتياد به مواد مخدره و چرخش کمک کنید.
 آموزش کسب درآمد از اینترنت . . .

درمان اجباری اعتیاد نتیجه ای دارد

درمان اجباری اعتياد نتیجه ای دارد ؟ ئو کمپ همت در این راه چه کارهایی انجام دادهدر حقیقت جمع آوری معتادن و انتقال آنها به مراکز درمانی نتیجه زیادی نداشته و احتمال بازگشت آنها به مصرف مواد بالاست.شرایط بستری و مسائل مربوط به کمپ اجباری ترک اعتيادشرایط ترک اجباری معتاد به اینعمومی . . .

فیلمی با طعم اعتیاد

امروز صبح به پردیس سینمایی باغ کتاب رفتم و فیلمی که تعریفش را زیاد شنیده بودم و صد البته با بازیگران آن نیز کم و بیش آشنا بودم را تماشا کردم.بله درست حدس زدید فیلمی که طعم اعتياد و مواد مخدر می داد و به این حوزه از نگاه کشمکش بین سرگرد مبارزه با مواد مخدر و همکارانش و درگیری انها و تعقیب و گریزشان با یک عمده فروش مواد پرداخته بود.متری شش و نیم با بازی پیمان معادی و نوید محمد زاده که 130 دقیقه طول کشید هر چند با توجه به جذابیتی که فیلم داشت می توان . . .

جلسه شورای اعتیاد

به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان قرچک،پنجمین جلسه شورای اعتياد با حضور مهندس بهمن خطیبی فرماندار،اردشیر بهرامی ریاست بهزیستی و دیگر مسئولین در محل فرمانداری شهرستان برگزار گردید.در این جلسه آقای بهرامی گزارش جامعی از وضعیت اعتياد شهرستان و عملکرد بهزیستی در راستای اسکان بیماران متجاهر و خود معرف در 5 مرکز اقامتی،3 مرکز گذری و یک مرکز dic را تشریح نمودند.همچنین آقای بهرامی در خصوص طرح اجتماع محور و اقداماتی که موسسات تحت نظارت ب . . .

ترک متادون

ترک متادون
احتمالا شما هم نام متادون را بارها و بارها برای درمان اعیتاد به مواد افیونی شنیده‌اید. این داروی مخدر که خواص درمانی فراوانی برای درمان اعتياد دارد، گاهی خود موجب یک اعتياد جدید را فراهم می‌کند. در موارد بسیاری دیده شده که فردی با ترک تریاک یا هروئین، به ترامادول اعتياد بدتری پیدا کرده است.برای همین مصرف ترامادول یا عدم مصرف آن برای درمان اعتياد به مواد افیونی، همیشه مورد بحث است. ما در این مقاله به هر آنچه که باید درباره مص . . .

بیماری اعتیاد چیست؟

اعتياد به الکل و مواد مخدر یکی از بیماری های مردمی است. مبتلا شدن به اعتياد به الکل بدین معنی است که ترک یا کاهش سوء مصرف بسیار دشوار است. بدن با تحت تاثیر بودن عادت کرده و برای رسیدن به اثر مورد نظر به دوز های هر چه بزرگتر ضرورت داشته میباشد. عدم استفاده از مواد نشئه آور منجر به علائم عدم استفاده از مواد نشئه آور میگردد. علائم عدم استفاده از مواد نشئه آور ممکن است در صورت سوء مصرف الکل، مواد مخدر و یا هم بعضی ادویه های مسکن و نیکوتین و قهوه نیز . . .

چگونگي تشخيص اعتياد

علائمی که می توانند ما را به مصرف و اعتياد فرزندمان مشکوک کنند بسته به مدت شروع مصرف و نوع ماده مصرفی می توانند متفاوت باشند.مصرف مواد در بسیاری از موارد باعث تغییر برخی از صفات شخصیتی شخص می شود، نوجوانی که مدت ها گوشه گیر بوده و تمایلی به برقراری ارتباط نداشته، به طور ناگهانی تمایل زیادی به جمع های دوستانه پیدا می کند، پرحرف می شود ، دوستی های جدیدی برقرار می کند و. مصرف مواد می تواند بر عملکردهای تحصیلی  شخص موثر باشد.برخی از د . . .

آزمایشات عدم اعتیاد

تستهای عدم اعتياد در معاینات طب کار توسط کارفرمایان در خواست می شوند و جزء تستهای روتین معاینات بدو استخدام محسوب نمی شوند.کارفرمایان می توانند مطابق با قوانین و ضوابط داخلی شرکت ها در خواست نمایند که این تستها برای هر فردی انجام شود. این تستها انواع مختلفی دارند.تست مورفین ، آمفتامی و متافتامین که تست سه پارامتری محسوب می شود از شایعترین تستهای درخواستی هستند.تستهای کاملتر شامل بررسی وجود متادون ، ترامادول ، بنزودیازپینها و … می باشد .ل . . .

مشاوره رایگان ترک اعتیاد در تهران

مشاوره ترک اعتياد رایگان
ما در کمپ همت  جلسات آموزشی توجیهی برای بیماران برگزار می‌کنیم و مددجویان توسط مدد یاران ارزیابی می‌شوند . پاسخگویی تلفنی ما به صورت شبانه روزی است و همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند. هزینه کمپ های ترک اعتياد نیز طبق تعرفه مصوب از سوی سازمان بهزیستی استان تهران اعلام می شود.
 
  . . .

اعتیاد چیست

کلینیک ترک اعتياد آکسون ، مرکز ترک اعتياد آکسون : مواد مخدر، اعتياد و عوارض آن یکی از معضلات دنیای امروز است و بسیاری از کشورها در تلاش هستند با این معضل مبارزه کنند. گرچه درباره مواد اعتياد آور و راه‌های پیشگیری از اعتياد اطلاع رسانی می‌شود ولی هم مصرف مواد مخدر شیوع بیشتری پیدا کرده و هم سن اعتياد پایین آمده. در این مقاله اعتياد را تعریف و مکانیسم آن را بررسی میکنیم.اعتياد چیست؟اعتياد را به صورت‌های گوناگون تعریف کرده‌اند، از جمله: ضعف . . .

تهمت به اعتیاد زوج، توسط خانوم چه مجازاتی دارد؟

 
تلفن استاد فتح اللهی ۰۹۱۲۱۴۶۳۲۴۸ 
 
تهمت به اعتياد زوج، توسط خانوم چه مجازاتی دارد؟
باسلام علیرضا هستم تقریبا ۹ماهه ازدواج کردم بارها شده همسرم به من تهمت اعتياد زده من به خودم شک ندارم و هر مرجع قانونی باشه ازمایش میدم و قطعا جواب منفی هست میخواستم ببینم جرم این تهمت چیست چون الان بار دومه که با این تهمت منزل رو به مدت طولانی ترک میکنه 
 
ایراد تهمت و اتهام دروغ و نسبت کذب به افراد تحت عنوان افتراء قابل شکایت است و حبس دارد. . . .

خاطره ترک اعتیاد

خاطره ترک اعتياد
 
خاطره ترک اعتيادآنقدر با دختر دایی ام سر وکله زدم و با استدلالهای من درآوردی اش کشتی گرفتم که گفت: هرچه تو بگویی، اصلا یک هفته نمی خوانم، با خنده ادامه داد ببینم تو دیگر چه از جانم میخواهی!ماچی به لپ های تپلویش فرود آوردم و گفتم پس بیا این ۳ تا کتاب را بگیر به جای این رمان اینترنتی هایت بخوان.باغر و ناله مخصوص دهه هشتادی ها قبول کرد!
هنوز ۳ روز نشده ۲ تا کتاب هارا پس آورد و گفت تموم شد دختر عمه توروخدا کتاب داری بدی؟خندیدم و ک . . .

تاثیر و عوارض مواد مخدر بر بدن

تأثیرات مخرب مخدر ها بر اندام های حیاتی بدن بر کسی پوشیده نیست اما علاوه بر آن مصرف موادمخدر عوارض عمومی هم دارد که این عوارض هم جسمانی هستند و هم روانی و سبب می شوند که فرد مصرف کننده مقاومت خود را در برابر ابتلا به بیماری های مختلف از دست بدهد.اعتياد به مواد مخدر امروزه به عنوان یک بیماری در نظر گرفته می‌شود . یکی از راه‌های پیشگیری از اعتياد به مواد مخدر و ترک آن اطلاع‌رسانی در مورد تأثیر و عوارض مصرف آن است.مواد مخدر چیست؟مواد اعتيادآور . . .

راه های پیشگیری از اعتیاد

برای پیشگیری از معتاد شدن می توان راهکارهای مختلفی را برشمرد که هم در سطح فردی و هم اجتماعی قابل طرح است:1- آگاه کردن خانواده ها مخصوصا پدران و مادران دررابطه با رفتار فرزندان و تربیت و کنترل صحیح آنها دراجتماع و آشنایی آنها با مضرات اعتياد به وسیله رسانه های گروهی به خصوص صدا و سیما.2- ایجاد تحول در آموزش و پرورش و تقویت کادر آموزشی و مربیان پرورشی مخصوصا در روش ها و ایجاد فضای آموزشی مناسب که مسلما می شود مضرات مواد مخدر را به نحو ظریفی در کت . . .

فعالیت های انجام یافته در زمینه ی طرح یاریگران زندگی در دبستان سبلان 2

1-نشست تخصصی اولیا2-نشست تخصصی دانش آموزان3-پخش بروشور پیشگیری از اعتياد در بین اولیا و دانش آموزان4-پخش فیلم پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای دانش آموزان5- شرکت اولیا ودانش آموزان در نماز جمعه6-پیاذه روی دور دریاچه ی شورابیل7-غبار روبی مزار شهدا8-جلسه ی پرسش و پاسخ و مشاوره9- کارگاه تخصصی کارکنان10-بازدید از مرکز ترک اعتياد11-کتابچه ی پیشگیری از اعتياد و پخش ان در بین دانش آموزان12-بازدید اولیا و دانش آموزان از کتابخانه ی مرکزی برای پیشگیری از آس . . .

عوارض افسردگی

عوارض افسردگی افسردگی یک بیماری جدی و مهم می باشد که می‌تواند اثرات وحشتناکی برروی فرد و خانواده‌ی او بگذارد.افسردگی درمان نشده، باعث به وجود آمدن مشکلات عاطفی، رفتاری و جسمی‌ می شود.این عوارض می‌توانند شامل:اعتياد به الکلاعتياد به مواد مخدراضطرابمشکلات درسی و یا کاریمشکلات خانوادگیمنزوی شدنخودکشیآسیب رساندن به بدن، مثلا زخمی کردن خود   . . .

ناجا: کاهش سن اعتیاد در ایران به 16 سال

جانشین ناجا گفت: متاسفانه سن اعتياد در کشور به ۱۶ سال کاهش یافته است. ایوب سلیمانی صبح امروز در حاشیه معارفه فرمانده جدید انتظامی گلستان اظهار کرد: سن اعتياد در کشور به ۱۶ سال رسیده است. وی ادامه داد: در ۴۰ سال گذشته بیش از ۱۲ هزار تن انواع مواد مخدر را در کشور کشف کرده‌ایم. جانشین ناجا خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از ۸۰۰ تن مواد مخدر کشف کردیم.
سلیمانی تاکید کرد: حضور ما در مدارس و دانشگاه‌ها فعال است و تلاش می‌کنیم با رویکرد پیشگیرانه در ک . . .

روياي آبي پرواز (قسمت يازدهم)

هوس در مکتب عشقت حرام است اگر غافل شوی کارت تمام است هوس بازی گناهی ناسپاس است همه مردی بنام یک کلام است جدایی از هوس نوعی مرام است به شخصه باورم این است برخی انسانها به  هوسبازی و خیانت اعتياد ابدی دارند. ع ع  . . .

پیشگیری از اعتیاد در محله ها

پیشگیری از اعتياد در محله ها
در مقاله‏ی حاضر که پژوهشی در پیشگیری از اعتياد در محلات است، به ابعاد استراتژی‏‌‌های پیشگیری از اعتياد بوسیله‏ی اجتماعات مردمی نهاد، اهداف و فرایند مشارکت در گروه‏‌‌های محلی و توانمندی‏‌‌های سازمان مردمی نهاد ارایه طرح CB( اجتماع محور) در محلات و نیز اهداف CB و فعالیت‏‌‌های CB در محلات و پیگیری و پایداری طرح‏‌ها پرداخته شده است و به منظور پیشگیری از اعتياد راهکارها و نتایج زیر ارایه شده است: ١- نهادهای ب . . .

حدود 10 سالی هست که به خودیی اعتیاد دارم.

پرسش :سلام.پسری هستم 26 ساله ،حدود 10 سالی هست که به خودیی اعتياد دارم، تقریبا هر روز و متاسفانه باعث شده چشمم ضعیف بشه ، الان قصد ازدواج دارم و میترسم دچار زود انزالی هم باشم لطفا منو راهنمایی کنید سوال دوم اینکه اندازه آلتم کوچیکه حدود 11 سانتیمتر به نحوی که برای اولین رابطه استرس دارم چکار کنم؟ ممنون 
روابط جنسی سالم و شرعی±وبلاگ . . .

جنگجوی درون

بدترین نوع شکست و به عبارتی تنها نوع شکست، شکست از خوده و در اعتياد، این شکست هر روز تکرار می‌شه؛ باختن هر روزه به خود. اعتياد تحقیر کننده‌‌ترین چیزیه که یک نفر می‌تونه دچارش بشه. در اعتياد، تأکید زیادی وجود داره روی ناچیز بودن و ضعیف بودن تو. در واقع تو با هر شکست، این پیام رو از همه‌ی دنیا دریافت می‌کنی، بدتر از همه اینه که خودت داری به شکل ناگواری این پیام رو به خودت تزریق می‌کنی. این شکستی نیست که دیگران ببینند، این باخت در خلوت ذهن تو . . .

29."می خواهم تو را هر روز بِکِشَم"

مثل سیگار شدی برایم.لباس هایم بوی تو را می دهند.تمام تنم بوی تو را می دهد.و ترک اعتياد سخت است.و من این را با در آوردن هر تکه لباس که بوی عطرت را می دهد فهمیدم.من این را وقتی که در حمام آخرین ذره های عطر تنت تنم را ترک می کرد و آب آن را از من می گرفت و با خود می برد فهمیدم.و من این را از چپاندن شال سرمه ای در کمد لباس و دست نزدن به آن تا عطرت باقی بماند و بین لباس هایم پخش شود فهمیدم.که بر عکس سیگار نمی خواستم تنم را ترک کند که مایه شرم و خجالتم نشود.می . . .

خود کم‌بینی با اعتیاد به اینستاگرام؛ کارهایی که افراد با اعتماد به نفس پایین در شبکه‌ های اجتماعی

خود کم‌بینی با اعتياد به اینستاگرام؛ کارهایی که افراد با اعتماد به نفس پایین در شبکه‌ های اجتماعی انجام می‌ دهند!
 0

 
امروزه عزت نفس پایین مشکل بزرگی در زندگی بسیاری از آدمهاست و البته فاکتور هایی باعث به وجود اومدن کمبود اعتماد به نفس در افراد میشن، از هر شخص نسبت به شخص دیگه ای متفاوت هست؛ ژن ها، زمینه فرهنگی، تجربیات دوران کودکی و بچگی و اتفاقاتی که در زندگی رخ میدن، همه و همه می تونن نقشی در این امر داشته باشن.
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)