98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

داستان کلبه وارونه

وارونه درمانی چیست و برای چه بیماریهایی مناسب است


وارونه درمانی چیست و برای چه بیماریهایی مناسب است
 
  
 وارونه درمانی برای درمان کمر درد مزمن
 
وارونه درمانی تکنیکی است که در آن شما وارونه آویزان می شوید تا ستون فقراتتان را کشش دهید و دردتان تسکین یابد. تئوری این است که با تغییر گرانش بدن، فشار از کمر خارج می شود و همچنین کششی برای ستون فقرات ایجاد می شود.
وارونه درمانی برای این اشخاص میتواند موثر باشد:
ادامه مطلب . . .

کلبه من

اینجا کلبه منه یه خونه درختی تو جنگل که کسی ازش خبر نداره که من هر وقت خسته میشم از دود و دوروغ تهمت میام این بالا میشینم فک می کنم کمتر پیش میاد تو خوشحالی هام اینجا سر بزنم من عاشق کلبه ام جای که توش من خود منم نه یه کلمه اینور نه اونور خود خود من سرم درد میکنه. خدایا شکرت  . . .

وارونگیِ خیال

سُقوط از طبقه‌ی همکفِ یک ساختمانِ شصت‌وچهار طبقه! در دنیایی که وارونگی، نام کوچکِ مرا فریاد می‌زند. این‌بار وارونه دیگری است؛ بر روی دست‌هایش راه می‌رود؛ با پاهایش کسانی را در آغوش می‌کشد؛ ذهنِ بیمار او در میانِ پاهایش جاخوش کرده است و چیزی که میانِ دست‌هایش باقی‌مانده است را از کسانی‌دگر پنهان می‌دارد! کسی که جان می‌گرفت، امروز جانی دوباره می‌بخشد، و آن کس که روزی‌آورنده بود، سمِ کشنده‌اش را به خوراکِ شبانه‌ات آغشته می‌کند. وا . . .

درون جنگل پاییز

دلم یک کلبه می خواهددرون جنگل پاییزبه دور از رنگ آدم ها،من و آواز توکاهامن و یک رودمن و یک کلبه ی پر دودمن و چای و ،کتاب حافظ و خیامبه دور از ننگ،به دور از نام،چه غوغایی،چه بلوایی،بسان برگکه از شاخه جدا گردددرون من پر از شورش،پر از فریاددرون جنگل پاییزدلم یک کلبه می خواهد . . .

کام سون:)

دیروز رفتم وب ی خانمی،اسم وبش پنجِ وارونه بود:)و تا چشمم ب عنوان وبش افتاد براش نوشتم::))))اسم وبتون منو یاد داییم انداخت:)چقد دلم براش تنگه نمیدونم کی میاد ببینمش:)))ی تابلو داشت ک زنداییم براش کشیده بود ی نقاشی عاشقونه بود دور و بر نقاشی نوشته بود:پنج وارونه چ معنا دارد؟خواهر کوچکم از من پزسید پنج وارونه چ معنا دارد؟دوش دیدم ک مهران پسر همسایه پنج وارونه به مینو داده بغلش کردم و بوسیدم و گفتم بی گمان وقتی عشق سقف کوتاهه دلت را خم کرد ان زمان می . . .

چرا بازگشت به اسلام؟! مگر ما کافر هستیم؟!

در واکنش به شعار بازگشت به اسلام افراد عامی، کم سواد و تنگ نظر می گویند: مگر ما کافر هستیم که به اسلام بازگردیم؟! چرا منصور هاشمی خراسانی چنین نامی برای کتاب خود برگزیده است؟!مَثَل اینها، مَثَل کسی است که پوستینش را وارونه پوشیده بود! به او گفتند این چه وضعی است؟! چرا پوستینت را وارونه پوشیده‌ای؟ اما او جاهلانه و شتابزده پاسخ داد: مهم این است که پوستین را پوشیده‌ام!آری اسلام این‌ها همان پوستین وارونه» است؛ همچنانکه امیر مومنان علی بن ا . . .

دانلود فیلم کلبه با دوبله فارسی The Shack 2017

دانلود فیلم کلبه با دوبله فارسی The Shack 2017 1080p, دانلود دوبله فارسی فیلم کلبه The Shack 2017 720p, دانلود فیلم The Shack 2017 BluRay دوبله فارسینارون دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

دانلود فیلم کلبه با دوبله فارسی The Shack 2017

دانلود فیلم کلبه با دوبله فارسی The Shack 2017 1080p, دانلود دوبله فارسی فیلم کلبه The Shack 2017 720p, دانلود فیلم The Shack 2017 BluRay دوبله فارسینجوا آر دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. . . .

زهرای من

زمستان دارد می اید و من رویای شیرینم!.دور از ادمهاروی بلند ترین قله هابا کلبه ای چوبیو یک تویی!که در میان بوران برف با هیزم هایی که میشکنمو غذاهایی که از شکار بدست میاورم .با دسپخت لذیذت انها را طبخ کنی و با اغوش گرمت کنار شومینه ی سرد،  سرما را سپری کنیم.حصاری بسازیم دور زندگیمان دور کلبه یمان از جنس دوستداشتن.که گرگهای حرامی نتوانند بر ما وارد شوند و جدایمان سازند.
#محمد_حامدزاده  . . .

کلبه ی درختی.

این اولین نوشته ی من نیست، من از همان سالهای دور که مردم فانوس به دست توی جنگلها میچرخیدند مینوشتم،
یک کلبه درختی داشتم در بلاگفا ، یک طوفانی گرفت و درخت و کلبه و جنگل را با خودش برد. من ماندم و بی کسی ها و حرفهایی که توی دلم مانده بود و باد میکرد ، ترسیدم غمباد بگیرم دنبال دوست گشتم، پیدا نکردم ، هر روز بالای سر تکه چوب های کلبه ام اشک میریختم تا اینکه به خودم آمدم ، یکهویی! فکر کردم من که بیست و دو سال بیشتر عمر نکرده ام و زود است برای غمباد گرف . . .

دانلود فیلم کلبه ای در جنگل با دوبله فارسی The Cabin in the Woods 2011

The Cabin in the Woods 2011 1080p BluRay,تماشای آنلاین فیلم,دانلود دوبله فارسی فیلم The Cabin in the Woods 2011,دانلود زیرنویس فارسی The Cabin in the Woods 2011,دانلود فیلم The Cabin in the Woods با دوبله فارسی,دانلود فیلم ترسناک,دانلود فیلم جدید,دانلود فیلم کلبه ای در جنگل The Cabin in the Woods 2011,دوبله فارسی,فیلم سینمایی کلبه ای در جنگل ۲۰۱۱ دوبله فارسی,کلبه ای در جنگل,
ادامه مطلب . . .

کلبه ای خواهم ساخت .

 
کلبه ای خواهم ساخت .در دیاری که در آن ، ردّی از آدم ها نیست .هیچکس آنجا نیست .دور خواهم شد از این شهر ، از این حصر ، از اجبار ، جنون .میله های قفسِ عادت را ؛به درَک خواهم داد ،
و به خورشید ، سلام . و رها خواهم شد ،و رها خواهم زیست .بوف ها ، در دلِ شب همدمِ تنهاییِ منماه ، امّیدِ شب ورود ، لالاییِ من .خاکِ اطراف من از ریشه ی گل ها لبریز ،
بیشه ام غرق در آرامش اعجاب انگیز .آسمان ها آبی .شاپرک ها خندان .و زمین ، سبز و دلم بی خبر از بیتابی .دل به در . . .

چاپ دوم مجموعه داستان در خانه ما کسی یانگ را دوست نداشت» منتشر شد.

چاپ دوم مجموعه داستان گروهی در خانه ما کسی یانگ را دوست نداشت» از سوی نشر داستان منتشر شد. این کتاب مشتمل بر مجموعه داستان‌های منتخب دوره اول و دوم و سوم جایزه داستان کوتاه سیمرغ است که مصطفی بیــــان آن را گردآوری کرده است. این مجموعه، داستان‌هایی از نویسندگان جوان نیشابوری را شامل می‌شود که از سوی داوران کشوری سه دوره جایزه داستان کوتاه سیمرغ از سال‌های ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۶ گردآوری شده‌اند. در این کتاب هفده داستان از نویسندگان مختلف آمده است . . .

که آتشی که نمیرد همیشه در دل ماست

تخیل وما وارونه حقیقت نیست، بلکه روی دیگر آن است.
خیال می‌پرورانم در ذهنم. روزی را که سرباز نیستم و می‌توانم صبح با خیال راحت بلند شوم و شیر را گرم کنم و با کمی عسل مخلوطش کنم. دوش بگیرم. با دوچرخه به محل کار بروم.
هیچوقت هیچ‌کس نمی‌تونه خیال رو از شما بگیره! این خلاصه همه داستان‌های تاریخ بشریته. . . .

پاییز ۹۸

توی گرگ و میش صبح ،هراسان و نگران بودم و با هول فراوون. بیقرار ولی میدونم بخاطر چی بود. شاید چیزی ساده. ولی برای من بزرگترین دغدغه.  بی توجه به زیبایی های اطراف  تمام توجهم به راهی بود که  مستقیم به کلبه ختم میشد. ولی این هوایی که نفس میکشیدم دیگه حال و هوای تابستان نداشت. کم کم نقاش خوش سلیقه ی طبیعت داشت رنگ زرد و نارنجی و قرمز و قهوه ای به بوم‌نقاشی طبیعت میپاشید.  از دور شیروانیه کلبه نمایان شد و و من با سرعت بیشتر به سمت کلبه میدویدم.  نفس ن . . .

شیوانا – چون دیگران نبودند!

روزی شیوانا در مدرسه، درس اراده و نیت را می گفت، که ناگهان یکی از شاگردان مدرسه که بسیار شوق زده شده بود از جا برخاست و با هیجان گفت:” من می خواهم ده روز دیگر در کنار باغ مدرسه یک کلبه برای خودم بسازم.من تمام تلاش خودم را به خرج خواهم داد و اگر حرف شما در باره نیروی اراده درست باشد باید تا ده روز دیگر کلبه من آماده شود!”
همان شب شاگرد شوق زده کارش را شروع کرد. با زحمت فراوان زمین را تمیز و صاف کرد و روز بعد به تنهایی شروع به کندن پایه های کلبه نمو . . .

حضرت عشق سلام

خیلی وقت بود که به کلبه عشقمون سر نزده بودم.نمی دونم چی شد این مدت که گرمی این خونه رو دادم به سردی خونه ای که خالی از عشق بود.هرچی که بود این مدت تلخ گذشت سخت گذشتو خودمو در مسیری خارچ از راه عشق گم کردم.امشب باز سرنوشت منو به مسیر واقعی هدایت کردو بعد مدت ها دوری از کلبه گرم عاشقونمون باز گشتماجازه ورد هست حضرت عشق؟؟؟ . . .

اتاق فرار کلبه وحشت

اتاق کلبه وحشت بدون شک محبوب ترین و مهیج ترین اتاق در بین 3 اتاق فرار اولیه افتتاح شده در مجموعه ی انیگما واقع در برج میلاد شهر تهران به شمار می رود. بسیاری مجموعه ی انیگما را با کلبه ی وحشت آن می شناسند. اتاق کلبه وحشت اولین بازی اتاق فراربا ژانر ترسناک در ایران می باشد، در شرایطی که مجموعه ی انیگما دست به راه اندازی یکاتاق فرار با ژانر ترسناک زد، این اقدام، اقدامی جسورانه به شمار می آمد، چراکه پیش از آن اتاق هایی با ژانرها . . .

من و پنج وارونه

من و پنج وارونه : آگاهی لازم برای پیشگیری از بیگاری عاطفی(عاشقانه ی عاقلانه)
 
من و پنج وارونه
نویسنده: محمد داستانپور، انتشارات : حدیث راه عشق
بریده هایی از کتاب:
*کاش انسان‌ ها به اندازه کالایی که می‌ خرند،در دل بستن ها و محبت کردن ها هم حوصله و وسواس به خرج دهند.
*حیف است که دل‌ها بی در و دروازه باشدو عشق ها بی‌ هویت و بی‌ شناسنامه؛ چرا بعضی به (گدایی عشق) می‌ پردازند و بعضی به (حراج عشق) باید از چه گذشت، تا به چه رسید.
*آیا آنچه از دست می‌ دهی . . .

منتظر حضور تو

دوستت خواهم داشت. چنان قبل و چونان که در آینده. باشد که بودن در آسمان این خانه را از ستاره بیاموزم. که من در شب خودم را یافته ام. تو را و حضور نوری که خفتگان را به عشق بیدار می‌‌کند. ستاره منور من، دنیای قشنگم، دوستت خواهم داشت باشد که هر پنجره خاطره ای باشد برای انتظار در باران. و بارانِ در انتظار، در انتظار با تو بودن درکوچه همین کلبه، در همین حوالی. پر از عطرِ دیدار‌های دوباره، و به زودی می آیی، به کلبه که اکنون دلم بسی تنگ است در آن. . . .

کلبه هور و دیدنی های جزیره ی کیش

نقشه کیش را که نگاه کنیم، آن بالای بالا و نوک دماغه، جایی‌ هست که به
آن کلبه هور کیش می‌گویند. خلوت و دنج است و پیست دوچرخه‌سواری جزیره از
کنارش می‌گذرد؛ جایی که می‌گویند غروبش را نباید از دست داد.
کلبه هور کجاست؟

 
کیش،
جاده جهان، قبل از میدان غروب؛ این آدرس دقیق کلبه هور کیش در غرب جزیره
است. رفتن به این ساحل صخره‌ای زیبا در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن است و
برای دیدن زیبایی‌های آن نیاز به خریدن بلیط و پرداخت ورودی نیست. اما این
را هم . . .

لینک گروه تلگرام کلبه عشق

کلبه عشق ️
لـــینلـــ مـــمـــنـــو؏
فــــیـــلم وعــکـــس مـــثــــبــت ممـــنـــو؏
تـــوهـــیـــݩ بی احترامی اکیدا ممنوع 
برخورد شما نشانه شخصیت شماست
موقعیت مکانی:تمامی استانها
لحظات خوشی براتون آرزو مندیم
لینک عضویت گروه تلگرام کلبه عشق
 
لینک عضویت بهترین لینکدونی فعال رایگان تلگرام
روی بنر زیر کلیک کنید.
اگه کانال با کلیک باز نشد این آی دی کانال هستش:
telro@ . . .

بهترین دیدنی های کیش در غروب آفتاب

نقشه کیش را که نگاه کنیم، آن بالای بالا و نوک دماغه، جایی‌ هست که به
آن کلبه هور کیش می‌گویند. خلوت و دنج است و پیست دوچرخه‌سواری جزیره از
کنارش می‌گذرد؛ جایی که می‌گویند غروبش را نباید از دست داد.
کلبه هور کجاست؟

 
کیش،
جاده جهان، قبل از میدان غروب؛ این آدرس دقیق کلبه هور کیش در غرب جزیره
است. رفتن به این ساحل صخره‌ای زیبا در هر ساعتی از شبانه‌روز ممکن است و
برای دیدن زیبایی‌های آن نیاز به خریدن بلیط و پرداخت ورودی نیست. اما این
را هم . . .

پیله ئ مهتاب

صدای لالایی باد را در گوش زمانو خستگی مفرط پائیز نگاهم را در غریبانه های قاب چشمان و خزان تکه وارونه شده ئ دلم را و نجوای اغواکننده ئ چاشتگاه آفتاب را در گهواره ئ پروانه های جسته ازپیله ئ مهتابی آرام را بیا و به نظاره بنگر . . مهرانگیز . . . .

عروسک های خیمه شب بازی

میخوام یه داستان کوتاه و کوچیک بنویسم،داستان این روزامون؛این روزاتون،داستان اسارت،زندان،درد،سردرگمی،داستان عروسکو خیمه و شبای پر از دست سیاه!صدای سوت و تشویق نخراشیده خیل سیاه و سفید کوچک ها و بزرگ ها،چنان شلاق نامرعی مخمل سرخ فام صفحه را پاره کرد.عروسک های خیمه شب بازی،داستان غم بار خود را با رقصی تلخ شروع کردند . . .

اجاره ویلا و کلبه در ماسال با ارزانترین قیمت | رزرو آنی |

 اجاره آنلاین ویلا و سوئیت و کلبه،ماسال تجربه سفری جذاب و لذت بخش در کنار میزبانهای مهمان نواز اجاره 24 ساعته اقامتگاه ارزان و 100% تمیز رزرواسیون 24 ساعته در تمام روزهای هفته رزرو آنی اقامتگاه شما با پشتیبانی 24 ساعته تخفیف ویژه برای تور های گردشگری و مسافران غیر بومی جهت رزرو آنلاین از طریق واتس آپ اقدام نمائید 989211720961+ لینک گروه وایبر املاک ماسال 95  لطفا جهت عضویت روی لوگوی وایبر کلیک کنید www.AmlakMassal.ir Email : amlak.massal@gmail.com سایت املاک ماسال 95 . . .

حوادث پس ازعاشوراقسمت چهارم

ملل مختلف زیرپای یزیددرظاهرسجده مینمودند.درواقعیت دردل ازیزیدمتنفربودند.احکام اسلام درگیرتغییرشده بودازجمله رباکه حکم مبارزه باخداوپیامبرراداشت روی حکومت به ظاهراسلامی یزیدسوارشده بودوکشورهای همسایه میبایست هنگام قحطی باج میدادند.اتفاقی که پس ازعاشوراافتاده بودپوشیدن لباس وارونه برتن امت اسلامی بود. . . .

صبح بخیر

امیدوارم در این روز زیباکلبه دلتون گرم باشهچراغ امیدتون روشنوجودتون سبزوسلامتلبتون همیشه خندونودعای خیرهمراه زندگیتونروز تون بخیرقلبتون سرشارازعشقزندگی‌تان مملوازنیکی . . .

دانلود,پاورپوینت بررسی کلبه تفریحی در جزیره مانشوسن (Manshausen) در سواحل شمالی نروژ،pptx

دانلود,پاورپوینت بررسی کلبه تفریحی در جزیره مانشوسن (Manshausen) در سواحل شمالی نروژ،pptx

تاریخ ایجاد 06/10/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 19 اسلاید بهمراه نقشه و تصاویر   قیمت: 8500 تومان   
 تعدادمشاهده  1
 
دانلود,پاورپوینت بررسی کلبه تفریحی در جزیره مانشوسن (Manshausen) در سواحل شمالی نروژ،pptx فهرست مطالبمقدمهکلبه‌های تفریحی نروژ پناهگاه شما برای ماجراجویی مکان کلبه فضاهای کلبه  طرح پناهگاهساختار چوبی کابینتمامی جزئیات کلبه  کابین‌ها پلان  نما  . . .

1000 داستان کاربردی و پند آموز در نرم افزار هزار داستان برای اندروید

نرم افزار ایرانی 1000 داستان یک برنامه اندرویدی جالب و زیبا با داستان های آموزنده و کاربردی میباشد که میتوانید ساعت ها شما را سرگرم کند. این برنامه که از محیط گرافیکی جذابی و رابط کاربردی ساده ای برخوردار است امکان تبادل داستان ها با دیگران را نیز دارد.
فروشگاه لوازم یدکی و لوکس خودرو میلادنور . . .

میم مثل مادر

حرف زیاد هست و گله ها و دردها و اشک ها و سوزِ دل ها و آه که در سینه نهفته اما بی هیچ کدومشون و بی هیچ مقدمه ای میدونم هرچند که رهگذری هستی و شاید به تصادف پنجره ی کلبه ی مجازآبادی من به روت باز شده اما تمنا دارم برای خوب شدن حال یک مادر دعا کن.+مادر تکه سهم زمینی فرزند آدم است از خدا. . . .

معرفی کتاب:: ته خیار

ته خیارپرداختن به داستان‌هایی با موضوع‌های اجتماعی همیشه یکی از دغدغه‌های بعضی از نویسندگان کودک و نوجوان بوده است. یکی از این نویسندگان هوشنگ مرادی کرمانی است که داستان‌هایش را به زبان طنز می‌نویسد. داستان ته خیار یکی از این داستان هاست .کتاب ته خیار» مجموعه داستان کوتاه با درون‌مایه اجتماعی است که به نظر می‌رسد برای مخاطب نوجوان است اما کودکان سال‌های آخر دبستان و بزرگسالان هم می‌توانند بخوانند و ضمن لذت بردن با یک اثر طنز» خوب . . .

لنگه کفش

روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.
 
یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم . . .

روزنه ای به رهایی

"سرزمین نور"، محمد رضا سرشار، انتشارات پیام آزادی  این مجموعه که مخاطب اصلی آن نوجوانان هستند، در هر مجلد به فرازی از زندگی رسول گرامی اسلام پرداخته است. قالب نوشته ها داستان است و جدا از نام کلی مجموعه (از سرزمین نور)، هر مجلد نیز عنوان ویِژه خود را دارد.این عناوین به ترتیب عبارت‌اند از: داستان زمزم (داستان زندگی نیای پیامبر)، آنچه خدای کعبه اراده کند(داستان زندگی پدر پیامبر)، و آن ستاره که دنباله دار می آید(داستان تولد پیامبر) ، آن یتیم نظ . . .

رویایی پوچ

 میل به شمال بودن دارد من را میکشد. میل به درختی که روی تنه اش یک چیزهای سبزی پرورش داده بودن، میل به سنگ های صیقلی لب رودخانه بودن، میل به مه بودن. آنقدر غلیظ که بتوانم یک درخت و یک بخش از رودخانه و یک کلبه را در خودم گم کنم. توی کلبه کرسی باشد، روی کرسی لحاف چهل تکه باشد، یک گوشه سماور باشد، روی دیوار روبه رو پنجره ی آفتابگیر باشد. هی تمام آفتابهای دنیا را بگیرد بیاورد بندازد روی کرسی تا وقتی که باز هوا ابری شود، سرد شود، مه که من هستم بیایم بپی . . .

رنجنامه

و اینکه چرا باید در دنیایی از وارونه هاحرکت دوار زمینفصل پاییز را رقم زند؟بارانی از قطرات خیسکه آهنگ رعد و برق را تداعی گر لحظات فرود زندگی می داندو اینکه چرا روز راشب راتکرار راعادت رارنجنامه ی زندگی انسان باید دانستو روزگاری که حرف ابتدای آنخودخواهی نوع بشر استو انتهای آنضجه های هق هق گونهشعری از فهیمه خراسانی . . .

داستان چهار (تکمیل شونده)

این داستان یک قهرمان نیست
داستان یک انسان عادی هم نیست
داستان کسی است که در بیشتر کارهای زندگی شکست میخورد، فرصت و توان بلند شدن پیدا نمیکند و مانند همه ی ما غرق میشود
ولی او ضد قهرمان هم نیست
یک انسان خوب با تصمیمات و اقبالی بد
درست مثل بعضی از کسانی که هر روزه در کنارمان زندگی میکنند.
ادامه مطلب . . .

ثانیه ها در بند تو (قسمت دوم)

ثانیه ها در بند تو (قسمت دوم) 
 ناامیدبه سمت قطار برگشتم وغمگین به سمت قطار رفتم تو را دست به دست جوانی دیدم  وارد آن کلبه چوبی کهنه وقدیمی شدید درجا خشکم زد
ادامه مطلب . . .

نامه‌های پنج‌شنبه [۶]

معشوق پاییزی من!
سلام!
حال که این نامه را می‌خوانی هنوز بوی آش‌رشته در فضای کلبه پراکنده است و حتی بوی گلدانِ یاس‌ روی میز هم نتوانسته است عطر خوش آش‌رشته را دور کند!
بعد از پخت آش با ظرف کوچکی میان گل‌ها و درخت گیلاس حیاط رفته و در کنار موسیقی لذت بخش گنجشک‌ها آش‌رشته‌ای که طعم دوری میان عدس و لوبیاهایش حس می‌شد را مزه کردم؛ راستش را بخواهی چند سالی بود که دست و دلم به پختن آش نمی‌رفت، خاطرات شب‌های زمستانی و کاسه‌‌های داغ آش وسط خیابا . . .

با ؟

لیست کارایی که تا قبل از سی سالگی دلم میخواد انجام بدم؟از یک شروع کن تا هزارلیست کارایی که تا قبل از سی سالگی میتونم انجام بدم؟شاید یکی یا دو تا.یه کلبه ی جنگلی که شومینه ش روشن باشه و یه تشک و پتو روی زمینبا . . .

دیوانه خانه آن سوی این دیوار

در باغ یک دیوانه خانه، جوانی رنگ پریده, جذاب و شگفت انگیز را دیدم.
بر نیمکتی کنار او نشستم و گفتم : چرا این جایی؟» مرد با تعجب به من نگاه کرد و گفت :چه سوال عجیبی، اما جوابت را می دهم. پدرم می خواست مثل او باشم؛ عمویم هم می خواست من مثل خودش باشم. مادرم می خواست من تصویری از شوهر دریانوردش باشم و از او پیروی کنم. برادرم فکر می کند باید مثل او ورزشکاری ماهر باشم.» استاد فلسفه و استاد موسیقی و استاد منطق هم می خواستند مثل آنها باشم، مصمم بودند که . . .

تعطیلات خود را در هند چگونه برنامه ریزی می کنین

سرزمین با زبان ها ، فرهنگ ها و مردم متنوع ، هند واقعاً رنگارنگ ترین کشور است. با برخورداری از رشته کوه های قدرتمند خود از هیمالیا ، مناظر زیبا از کشمیر ، گستره ای از کویر در جیزالمر ، جنگل های سرسبز کرالا و سواحل دیدنی گوا ، هند یک لیست بی پایان از هیبت و زیبایی را برای همه کسانی که به اینجا سفر می کنند ، دارد.
اگر قصد سفر بعدی خود را به این سرزمین عرفانی دارید اما اشتباه گرفته اید که در کدام هتل ها اقامت داشته باشید تا از پوسیدگی اجتناب کنید ، م . . .

نمرات کلاسی درس طراحی با کامپیوتر(اتوکد) دانشکده فنی- رشته متالورژی

امام علی(ع):زکات علم نشر آن استنمرات کلاسی درس طراحی با کامپیوتر(اتوکد) دانشکده  فنی- رشته متالورژیسه شنبه  1398/02/31 زمان کلاس : 17:35 تا 20:45ردیفنام و نام خانوادگیترسیم شکلامتحانک( امتحان کتبی پایان ترم)98/02/31مجموع کوئیز های گرفته شده  در طول ترم از 2 نمره1بنیامین  امیدی-حذف-2مصطفی باوی-30.303فرزاد بختیاری-40.604محمد رسول جلی فتحی-40.205حسین حزبائیان-30.56محمد امین حمیدی-1.50.57رضا دورقی-1.50.258سجاد دورقی-20.359حسین زارع زلقی زاده-20.1010سجاد زرگانی فیاضی-3.5011محمد سلما . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)