98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دانشجوی شیطون بلا پارت57

دانشجوی موفّق چه دانشجویی است؟

به نظر من دانشجوي موفّق کسی است که خوب درس بخواند؛ خوب تهذیب اخلاق کند و خوب به ورزش بپردازد. من برای دانشجوي موفّق، سه شاخص دارم. البته ممکن است یک جوان موفّق در خانه، معیارهای دیگری داشته باشد؛ یک کاسب موفّق، یک اداری موفّق، معیارهای دیگری داشته باشد؛ اما دانشجوي موفّق، به حیث دانشجويی، این است: باید خوب درس بخواند، به اخلاق و تهذیب نفس بپردازد، ورزش هم بکند. ۱۳۷۷/۰۲/۲۲
  . . .

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شیطون پرانرژی قهرمان تکواندو امجدیه وپونک زنجان استاد جلیل قلند

یک عکس یادگاری با بروبچ خوب شلوغ شيطون پرانرژی قهرمانان تکواندو   امجدیه وپونک زنجان  استاد جلیل قلندریجمعه سوم آبان ماه 1398 . . .

چند روز پیش که داشتم باهاش تلفنی حرف میزدم دیدم برخلاف همیشه که وقتی مشتری داره رسمی حرف میزنه، هی داره قربون صدقه ام میره وقتی اومد خونه گفتم چی شده بود امروز؟گفت که یه دختر خانومی اومده و خلاصه داشته بیراه میرفته منم سریع به شما زنگ زدم که یعنی غیر مستقیم بهش حالی کنم زن دارم. تازه بعدشم که قطع کردم پررو پررو میگه شما زن دارین؟ منم بهش جواب دارم که آره متاهلم، بعد میگه خوش به حال بعضیا چه شانسی دارن!!!  * خدایا ناموسمون (زن و مرد هم نداره) رو . . .

خودسوزی دانشجوی فرانسوی و اعتراضات دانشجویان

رومه نیویورک تایمز با اشاره به خودسوزی جوان 22 ساله دانشجوي فرانسوی به خاطر ناتوانی در پرداخت شهریه و بلاتکلیفی دانشجويان» درباره آینده، با انتشار یک گزارش از گسترش اعتراضات دانشجويی خبر داده است.
ادامه مطلب . . .

دانشجویان بازداشتی

تداوم بازداشت ملیکا قراگوزلو دانشجوي دانشگاه علامه طباطبایی و بازداشت ابراهیم گرانپایه در دانشگاه تهران
رییس حراست دانشگاه علامه طباطبایی،ضمن تائید خبر بازداشت ملیکا قراگوزلو،دانشجوي این دانشگاه گفت طبق اخبار رسمی دانشگاه علامه طباطبایی ۲ دانشجو بازداشت شده بودند که یکی از این دانشجويان همان شب آزاد شد و ملیکا قراگوزلو همچنان در بازداشت است.بنا بر گزارشی دیگر،ابراهیم گرانپایه دانشجوي معماری دانشگاه تهران در تاریخ ٢٧ آبان‌ماه در . . .

فراری است!

من به عنوان معلم و استاد مقصرم
مقصرم اگه دانشجوي من درس نمی خونه
مقصرم اگه دانشجوي من نمی تونه کار پیدا کنه
مقصرم اگه دانشجو انگیزه نداره، دل نمیده، حالش سر کلاس خوب نیست
.
من اگه عوض بشم، دانشجو عوض میشه
 
اگه استاد در خودش تغییرات مثبتی رو به وضوح احساس کنه، دانشجو هم رو به توسعه خواهد بود
 
  . . .

دور از جونتون

 قشنگی زندگی مناینه که اگه کسی بهمنارو بزنه و برام ثابت بشه بهمنارو زده، مثل تفاله و آشغال از زندگیمو ذهنم و دلم پرتش میکنم بیروناین اخلاق خودمو خیلی دوست دارم، وقتی جرم کسی تو نامردی و بی مرامی و بی تفاوتی نسبت بهم ثابت بشه، مثل خدا که شيطون رو انداخت از درگاهش بیرون، با یه تیپا تو ماتحتش میندازم همچین بیرون که دیگه برنگرده که اگه بخوادم برگرده نمیتونه.تمام . . .

???? پیشخوان | دانشجوی تراز انقلاب اسلامی در کلام حضرت آیت‌الله ‌ای

پیشخوان | دانشجوي تراز انقلاب اسلامی در کلام حضرت آیت‌الله ‌ای
اگر می‌خواهید بدانید که ویژگی‌ها و وظایف یک دانشجوي مومن و انقلابی در تراز انقلاب اسلامی چیست و چگونه باید در جهت رسیدن به تمدن نوین اسلامی» و دانشگاه اسلامی» نقش ایفا کنید، حتما پیشخوان دانشجوي تراز انقلاب اسلامی» را دریافت و مطالعه کنید.
 دریافتحجم: 2.36 مگابایت
◻️ بازنشر از پایگاه اطلاع‌رسانی رهبر انقلاب (KHAMENEI.IR)
ادامه مطلب . . .

دانشجوی نرم افزار

اگه دانشجوي نرم افزار هستید ، دنبال منابع آموزشی هستید که برای ارشد و دکترا آماده بشید ( چیزهای خوب و تخصصی )این سایت ها رو میتونید برید ببنید و منابع که نیازتون رو پیدا کنید . 1 - استاد یوسفی 2 - استاد خلیلی فر (بابان)3 - انجمن مانشت  . . .

لیسانس کاربلد

سلام!شاید تاحالا کم پیش اومده بود که اینقدر یه کلیپ بتونه روم تاثیر بذاره.همین چند دیقه قبل کلیپی رو دیدم از یه سخنران که داشت راجع به مشکلاتی که هست تو نظام آموزش دانشگاهیمون حرف میزد.از اونایی که همه مون میدونیم میگذرم تا برسم به اصل حرف که خیلی برام درد داشت.سخنران که یه صاحب شرکت بزرگ بود از تجربش میگفت و از افرادی که برای استخدام رزومه داده بودند.از اون دانشجوي لیسانس دانشگاه آزاد گناباد که با زیمنس کار کرده بود و از اون طرف دانشجوي دکتر . . .

خیلی جالبه

وب که دنبال کننده نداره 
ولی هر پست حتما بازدیدکننده داره . 1 یا 2 تا گاها به 5 تا هم میرسه !
شيطون بلا کی هستی ؟!؟ خودتو نشون بده ناشناس این پست باز کردم تا یه اثری از خود نمایان کنی !؟!؟!؟ . . .

سها مرتضایی و دو دانشجوی دیگر بازداشت شدند

  سها مرتضایی، دبیر سابق شورای صنفی مرکزی دانشگاه تهران و دو نفر دیگر از دانشجويان همراه او شب گذشته در خوابگاه دختران دانشگاه تهران بازداشت شدند. ایرنا که این خبر را گزارش کرده هویت دو دانشجوي دیگر را روشن نکرده است. مرتضایی، دانشجوي مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم انسانی دانشگاه تهران در دی‌ماه سال ۹۶ به دلیل پیگیری وضعیت دانشجويان بازداشتی در اعتراضات آن زمان بازداشت و سپس در دادگاه انقلاب به شش سال حبس تعزیری و دو سال محرومیت از عضویت د . . .

دانشجوی عشق

پدرم علاقه زیادی داشت که خاطرات دوران جوانی‌اش را برای من تعریف کند. خاطرات دورانی جوانی پدرم به تعداد انگشت‌شماری محدود بود و برای همین پدرم هر کدام از خاطرات دوران جوانی‌اش را برای من به اندازه یک میلیون بار تعریف کرده بود. جوری که خاطرات کذایی را جزء به جزء حفظ بودم و می‌توانستم آن‌ها را برای بقیه با تک‌تک جزئیات موجود در آن‌ها تعریف کنم. البته این را هم بگویم که پدرم هیچوقت از گفتن آن خاطرات خسته نمی‌شد و هر بار با همان هیجان بارهای . . .

ار آدم تا خاتم

شيطون ظاهرا" خیلی خدا را دوست داشت
و خیلی خیلی او را می پرستید
و در دربار او یکه تازی می کرد
خدا آدم را اختراع کرد و بر سر شيطون هوو آورد 
شيطون مزدش را گرفت
آدم سوگلی شد
شيطون حال آدم گرفت
خدا حالشان را گرفت و 
آدم به زمین آمد 
خدا فرمانی داد و هابیل درست عمل کرد
قابیل با بیل زد تو سر هابیل
هابیل مزدش را گرفت 
روزگار دست قابیلی ها بود 
تا اینکه همه جا قابیلی شد 
خدا به نوح دستور داد کشتی بسازد و همه را سوار کند
نوح به خدا گفت همه چه جوری سوار بشن . . .

دورهمی اعضا ارشد کامیاران

دورهمی هایی از جنس عشقما کودکان این شهر و کانون هستیم که امروز قد کشیدیم و بزرگ شدیم و باورمان هنوز این است که خانه امان، برای قد بزرگ ما جا دارد.هنوز بوی بازیها و شادی و شیطنتمان از گوشه گوشه ی این در و دیوار به گوش می رسد!هنوز که هنوز است مربیانی داریم که دوستمان دارند و دوستشان داریم و بهانه ی خوب بودنمان شده اند و بهانه ی اینکه عهدهای کودکی مان را از یاد نبریم.ما جهانمان را هرگز گم نخواهیم کرد و کودکی هایمان را آغشته این جهان پر تزویر نخواه . . .

رویا تیموریان مهمان برنامه دورهمی شد

شامگاه پنجشنبه 21 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری برنامه را با موضوع بهداشت و سلامت آغاز کرد.
 
رویا تیموریان بازیگر خوب کشورمان مهمان برنامه دورهمی بود. رویا تیموریان بعد از سلام و احوال پرسی از مهران مدیری و برنامه دورهمی تقدیر و تشکر کرد.
مهران مدیری اولین سوالش اینگونه مطرح کرد ، در بچگی شيطون بودید و الان خیلی آروم شده اید؟ رویا تیموریان گفت :بله در بچگی خیلی شيطون بودم و کارها . . .

اولین تجربه

اولین جلسه کارورزی خیلی خوب بود. از چیزی که انتظار داشتم صبر و تحملم بیشتر بود و بچه هام اونقدر لوس و شيطون نبودند فقط قسمت سختش یادگرفتن اسم های ناآشنای بچه ها بود ولی خب مزیتش این بود که از بین اسماشون برای پسرم اسم پیداکردم:دی
  . . .

ایموجی

دختره تو بیو ایمجوی ترازو گذاشته بود، 
یکی بهش گفت : ببخشید شما بقالی؟ گفت: خاک تو سرت دانشجوي حقوقم
واقعا از درک نسل جدید عاجزن :)
‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ . . .

مراسم روز دانشجو سال 1398-موسسه آموزش عالی طبری بابل

16 آذر ماه،روز دانشجو مبارک باد.
مراسم روز دانشجو همانند سال های گذشته در موسسه آموزش عالی طبری بابل برگزار می شود.

زمان: یکشنبه 17 آذرماه، ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲


همراه با برنامه های متنوع و اهداء جوایز به

دانشجويان برترعلمی،پژوهشی،فعال فرهنگی و ورزشی

مکان : سالن اجتماعات موسسه

برای مشاهده گزارش تصویری مراسم روز دانشجوي موسسه آموزش عالی طبری بابل در سال های گذشته که به همت بسیج دانشجويی شهید یحیی نژاد برگزار شده بود کلیک بفرمایی . . .

یادداشتی از آقای محمد پیرهادی

سلام و ارادت
نمیدونم چی شد که بعد از حدود 20 سال یکباره یاد استاد فاطمی دبیر ریاضی سال اول و دوم راهنمایی افتادم. استاد گرانقدری که یک تنه مدافع نوجوان بسی شيطون و سر به هوایی شدن که آقای فدایی حتی قصد اخراجش رو داشت. جستجو کردم و وبلاگ شمارو دیدم و از دیدن تصویر ایشون بسیار خوشحال شدم و خواستم ببینم از ایشون خبری دارین احیانا یا خیر؟
ممنونم.                                                                                 pirhadi@live.com
☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼☼ . . .

the first day

سلام امروز 4 مهر ماه نودو هشت میخوام یک سری ویژگی ها و مشخصات خودمو برای اینکه من رو بهتر بشناسید براتون بگم من مطهره هوشمند هستم زاده استان اصفهان متولد هشتمین روز از سومین ماه سال 75 دانشجوي کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی دانشگاه شهید بهشتی البته ی دانشجوي ساده نه از این درس خونای خیلی خفن من عاشق قدم زدن هستم و بعد از اون عاشق شنا کردن واقعا که حس خوبی به ادم میدنپرورش گل و گیاه و البته پرنده ها هم کاریه که واقعا بهم حس خوبی میده اما مهم تر ا . . .

پيامدهاي فاجعه بار حمله به سفارت آمريكا

پیامدهای فاجعه بار حمله به سفارت آمریكامشتی دانشجوي افراطی و نادان به تحریك نیروهای چپ گرا و طرفدار شوروی به سفارت آمریكا حمله كردند كاری كه صد درصد مخالف موازین بین المللی بود متاسفانه عالی ترین مقامات مملكتی هم بجای محكوم كردن این اقدام نابخردانه ( جوگیر شده و این حركت را تائید كردند ) . . .

78

دیروز عصر برگشتیم تهران . و موقعی که رسیدیم عوارضی اعلام کردن امروز تعطیله . امروزم ظهر اعلام کردن فردا تعطیله .خیلی شيطون بلا شدی .نهههه رو غلیظ میگی.با دست بوس میفرستی . ناز میکنی به عروسکات شیر میدی میخوابونی . پوشکشون میکنی .  . . .

نه به سرچ اینستاگرام

من هرشب تا دهن اینستا رو سرویس نکنم نمیخوابم‍♀️
عایا پاکش کنم؟ برای صدمین بار
عایا نباید ی گزینه میذاشتن ک سرچ هارو ببنده آدم شيطون وسوسه ش نکنه
عایا نباید خوددار باشم یکم؟
کو اراده جوان عزیز؟
کو عزم راسخ؟
کو روحیه ی تغییر ساز؟
+ وقتی میخوام مهربون خودمو نصیحت کنم . . .

عکس گربه

عکس گربه ملوس؛ تصاویری از گربه‌های دوست داشتنی و بامزهگربه‌ها بسیار پرطرفدار و دوست داشتنی هستند و عکس‌هایشان می‌تواند هر کسی را برای نگهداری از یک حیوان خانگی وسوسه کند. با دیدن مجموعه عکس گربه ملوس در این مطلب این حس را تجربه خواهید کرد.ستاره | سرویس سرگرمی - گربه یک دار کوچک است که برای هزاران سال و از زمان‌های باستان در کنار انسان زندگی کرده و رابطه تنگاتنگی با او داشته است، با این حال توانسته تا حد زیادی استقلال خود را حفظ کند. . . .

خبر

من پیام نوری ام دانشجوي دانشگاه پیام نور فریمان درمسابقات لیگ استان مقام دوم رشته وزنه برداری را کسب کردبه گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور: دانشجوي رشته حقوق پیام نور فریمان آقای مهدی جهان جام (دبیر کانون فضای مجازی و کانون مسجد)موفق  به کسب مقام دوم وزن 109 کیلو گرم که در سومین دوره لیگ وزنه برداری خراسان رضوی جام ان شهید شهرستان چناران در ۲۴ آبان ماه 1398 برگزار گردید،شد.این نخبه ورزشی علاوه بر این گردن آویز نقره ای در سال جاری مقا . . .

شعر کودک _ جشن تکلیف

من دیگه نُه سالمهیک گل زیبا شدمغنچه بودم که حالاشکرخدا وا شدماین جشن تکلیفمهجشن عبادت مننمازمو میخونمخوش به سعادت منفرشته ها میشیننکنار جانمازمبا هر نماز یه خونهتوی بهشت می‌سازمموهامو میپوشونم چون که خداجونم گفتهرچی که شيطون میگهبرام شده حرف مفتقشنگ ترین روز مندرست همین امروزهقشنگ تر از تولد یا عید نوروزمهزهرا آراسته‌نیا . . .

زندگی در جریانه

 
خدا رو شکر زندگی به خوبی پیش می ره . البته از نظر من
قرار شد حدود ۹۰ متر از  طبقه پایین  رو جدا کنیم برای همتا و حدود ۳۰ متر هم برای اتاق بچه ها و خیاطی و .
 
کلی کار داریم این چند وقت ، خیاطی و بنایی و جابجایی و .
 
 
تو این مدت گاهی همسر از دست همتا ناراحت شده ، همونجور که از دست من ، بعد از این همه سال ،متاسفانه هنوز ناراحت می شه و اشتباهاتی دارم.
سعی می کنم یار باشم نه بار  ، سعی می کنم درکشون کنم و حتی جذابیتها و تازگی ها و  . رو .
البته نمی گم . . .

استعلام تحصیلی شهروز براری صیقلانی

     استعلام تحصیلی.        شهروز براری صیقلانی    یک مورد جدید یافت شد . 
درخواست صدور کارت المثنی دانشجوي کارشناسی ناپیوسته اقای شهروز براری صیقلانی
یک مورد جدید  یافت شد 
مدرک کارشناسی اتومکانیک سیالات شهروز براری صیقلانی. سازمان نظام مهندسی گیلان
 لطفا برای یافت مورد های جدید از سامانه رسمی استفاده کنید . 
 سامانه استعلام تحصیلی آزمایشی نسخه اصلی را دانلود کنید
 
   . . .

پایان شب سیه

پنج سال پیش به خودم قول دادم که هفت سال دیگه جوری پول در میارم که هیچ‌کدوم از این دوستایی که پشت سرم میگن این نمی‌دونه با زندگیش چیکار بکنه حتی فکرشم نتونن بکنن!»
از اون هفت سال، دو سالش مونده. و نکته‌ی قشنگش اینجاست که از الآن دارم نشونه‌هایی از اون دو سال دیگمو می‌بینم :)
 
آره! این زمستون (اگه گوش شيطون کر بشه) آخرین زمستون سخت صدراست ایشالا . . .

خواب فراموش نشدنی من.

دیشب خواب دیدمخواب یه پسر بچه ی ۶_۷ سالهفوق العاده شيطون و مهربون چشمای سبز بابارو به ارث برده بود.و قیافش کپ من بود.خیلی دوسم داشت.و از قضا بچه ی فاطمه هم بود.فک‌ کنم ذهن و قلبم‌.هنوز قبول نکرده که‌.نخود خانومه.اسمشم‌ حناست(هانا)حنا بانودل و جان خاله(تاج سر خاله)دختر کوچیکه ی مامانبزرگقلب بابابزرگسوگلی باباو همدم مامان  . . .

تایپیست

برای انجام یه کار تحقیقاتی روی نسخه خطی نیاز به یه نفر تایپیست دارم که کارم سریعتر پیش بره. اگر دانشجوي دانشگاه اصفهان باشه بهتره میتونیم هماهنگ کنیم اونجا کار رو انجام بدیم. . . .

ماشین پلیسD:

همیشه دلم میخواست راننده ماشین پلیس باشمبلندگو بگیرم دستم بگم :»راننده پژو سفید حرکت کن.»ریو؟ سرت رو بنداز پایین ، مگه خودت خواهر مادر نداری ؟؟؟»لندکروز مشکی؟شيطون دخترای قشنگی سوار کردی»۲۰۶ صندوق دار!!! آهنگت خیلی قدیمیه عوضش کن»بنز مشکی بننننززز فخر میفروشیبزن بغل . . .

اشاره به صورتم بعد از پاک کردن آرایش

دیشب وقتی آرایشم رو پاک کردم و صورتم رو شستم، تو اتاق کار بودم که اومدی با تعجب نگام کردی و اشاره میکردی به صورتم. اولش متوجه نشدم. بعد که اشاراتت کامل شد، با زبون اشاره بهم فهموندی که آرایشم رو پاک کردم. مردم از خنده. شيطون بلا حواست به همه چی هست. نففففففففففففس مامان. . . .

455

کیف گربه ای هر وقت الکی الکی بگه از پسری بدش میاد یا خوشش نمیاد . یعنی بر عکس خوشش میاد :| کیف گربه ای و ی دختر دیگه هم زمان گفتن از "او" بدشون میاد ! بعد اون دختره پاشد رفت جزوه اش رو داد به او ! ( گوش شيطون کر ، دختره بهم گفت از او بدش میاد :/ ) . کیف گربه ای هم دراومده بهم گفته تو میدونی چشمای او آبیه ! :|||||| . . .

پست412

این وبلاگمه و بجز اینجا جایی رو ندارم حرفای دلمو بزنم
پس مجبورم یه جور خودمو خالی کنم
پست قبلی گفتم برام مهم نیست حقیقتا ته دلم یکم مهمه،مهمه بدونم کی اینارو میگه!
مامانم حدسش روی یکی از اقوامشه
این قومشون من تا به امروز فکر میکردم یک درصدم من توی زندگیشون اهمیتی ندارم
چند تا دختر داره
فقط یکشون دانشجوي دکتری یه رشته هست که اصولا اینده شغلی انچنانیم نداره:) و کلن هم همه دختراش دانشگاه دولتی نبودن
بقیه توی کارای زیبایین
ولی درعوض هم خودشون هم . . .

رویای یک دانشجوی پرستاری در شیفت شب

خوابم نمیبره.
تمام فکرم پیش ویال اینترالیپید و مریضی که شاید کد بخوره و اینتوبه بشه است.
یعنی میشه اون ویال اینترالیپید برا من بشه و من یه روزی اینتوبه و سی وی لاین گذاشتن یاد بگیرم؟ . . .

اینترنت واجب تره یا نون شب؟

روز دوشنبه کلاس زبان:
یکی از همکلاسیا که خانوم معلمه میگه دانش آموزانش گفتند حاضرند بنزین بشه 10 تومن ولی اینترنت یک لحظه هم قطع نشه!
استاد زبان از همین نقل قول، آتو می آید دستش و شروع میکنه که تا وقتی ملتمون این هستند همین بلاها هم سرمون میاد.
من وارد بحثشون نمیشم ولی تو دلم میگم حالا دانش آموز ابتدایی بچه ست و ی چیزی گفته  
 
روز سه شنبه سر کلاس خودم با دانشجويان ارشد:
یک دانشجوي به اصطلاح ارشد: استااااااااااد ما حاضریییم بنزین بشه 6 تومن ولی . . .

اتل متل

اتل متل یه گربهپریده روی دیوارکلاغه او را دیدهصدازده قار و قارآی پیشی شيطون بلاچه کار داری تو اون بالا؟گربه میگه میومیوکلاغه به من هیچی نگومن گربه ی نازیمهمش به فکر بازیم**********شاعر:مهری طهماسبی دهکردی . . .

رمان حادثه ی عشق _خلاصه

  این رمان بقلم توانمند شین براری  همون شهروز براری صیقلانی که این روزها حسابی اسم در کرده هستش ولی منتها  این اثر برای دوازده سال پیشه، که شین براری بیست ساله بود، و هنوز سبک خاص مدرنیته رو پایه گزاری نکرده بود.   یعنی ژانر اثر عامه پسنده. مث اثار نسرین ثامنی، فهیمه رحیمی ، .  از پست بانک رمان مرجعیت گرفته شده برای بازنشرش. امیدوارم نویسنده اش مارو نفرین نکنه خخخخ.    مهتاب غفوریان از اکباتان تهران 1398آبان ماه.   **رمان + کلیک نمایید ،دخترونه . . .

یه روز بیاد که این ریش ها به خونم خضاب بسته بشه مثل ارباب

چند سال قبل گیر دادم که (محسن !این ریش ها چیه گذاشتی ؟ کوتاهشون کن !) به شوخی گفتم : شيطون میره لابه لاش ) گفت:(صبر کن ،یه روز بیاد که این ریش ها به خونم خضاب بسته بشه مثل ارباب.)
@modafeanharam77 . . .

امتحان

این روزها خیلی به این نتیجه رسیدم که شيطون هرکسی رو از یه جایی وسوسه میکنه وواقعا وسوسه میکنه ها! طوریکه احساس میکنی اگر کاری نکنی یا حرفی نزنی الانه هست که بمیری یکی رو با پولش یکی رو باسلامتیش خیلیا رو با بچه شون یکی رو با .اما این مدت فهمیدم مدته زیادیه وسوسه ی سخته شيطون برای من شده خانواده همسرم یعنی نه اینطورا! یه وضعی. ببینین من از شوهرم هرچقدر نفرت داشته باشم انگار دلم میخواد سر خونواده ش خالی کنم و بالعکس.حالام شدیدا رو کاراشونو حرف . . .

دانلود منابع درس داستان کوتاه با لینک مستقیم

ترجمه داستان MISS BRILL
با اینکه هوا خیلی عالی بود - آسمان آبی با نقاط درشت نورانی و طلایی که مثل شراب سفید بر باغ ملی افشانده شده بودند- دوشیزه بریل خوشحال بود که توانسته بود تصمیمش را در مورد پوست خزش بگیرد. هوا ساکن بود، اما با دهان باز میشد خنکای ملایمی‌را حس کرد، مثل خنکای لیوان آب یخ قبل از اینکه جرعه ای از آن نوشیده شود، و گهگاهی برگی معلق در هوا می‌آمد، از یک جایی، از آسمان. دوشیزه بریل با دست خزش را لمس کرد. آخی! لمس دوباره آن خیلی لذت داشت. . . .

صدُ نودُ پنج

بگم از این مدّت که از بهداشت سراسری انصراف دادم و الان دانشجوي رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزادم :)+تقریبا اون شکلی که میخواستم شد :) هرچند هیچ وقت آدمی نیستم که از شرایط فعلی(هرچی که باشه!)راضی باشم و خب این خیلی بدع :)پ.ن: دلم میخواد دوباره برگردم و بنویسم :)آدرسِ وبو کردم اون آدرس اولیع :) . . .

آموزش ورد 2013

 

آموزش ورد ۲۰۱۳ | آموزش word 2013

در اینجا قصد داریم تا شما را با آموزش ورد ۲۰۱۳ ( Word 2013 ) آشنا کنیم و همان طور که می دانید این نرم افزار از گروه مایکروسافت آفیس است و خیلی پرکاربرد می باشد که در این آموزش می توانید خیلی سریع و راحت این نرم افزار و کارکرد آن را یاد بگیرید و از آن استفاده کنید.

نصب نرم افزار آفیس

همان طور که می دانید نرم افزار ورد یکی از نرم افزار های زیر مجموعه آفیس می باشد که شامل برنامه های زیادی می باشد و ورد نیز یکی از آنها م . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)