98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دانلوداهنگ هنوزچشم انتظارم.بیای

متن آهنگ کامی یوسفی چشم انتظار

کامی یوسفی–چشم انتظار
هنوز چشم انتظارم بیای با ذوق بگی من اومدم
دلم تنگ شده بمونه جای لبات رو صورتم
عطرتو بو کنم چه زود ازت دور شدم
نه خندهامو نبین من از تو نابود شدم
هنوز چشم انتظارم بیای یه دل سیر نگات کنم
برگرد دیگه خستم از این که هی بی هوا صدات کنم
بعد یهو یادم بیاد که چند روزه نیستیو
بری دیگه تنهام بذاری نمیخوام دیگه جز اون هیچکیو
مشاهدهآهنگ ایرانی . . .

کوچه عشق

 تو از کوچه  عشق گذر کنمن پشت پنجره حسرت در انتظارمو نظاره گر پرستوهای  شادعطر نفست را در تمامی وجودم حس میکنمو به یاد وسوسه های عشق سر میکنمای نشسته در تمنای وجودماز کوچه عشق گذری کنمن به همراه سحر بر تو گذر خواهم کردپری ت 97/2/1 . . .

بستنی ذغالی، به رنگ نبودنت

دو روز قبل امتحان داخلی رفتم سلی را دیدم.آخرین دیدارمان را دم بستنی شاد با جمله ی "خیالت تخت من همیشه آخرین نفر شروع می کنم و ماکس می شم" و "مگه بد گذشت بهت حالا؟" تمام کردیم.او رفت.من برگشتم خانه. ساعت یازده شب را رد کرده بود. با توجه به صدای مادرم آن ور خط می دانستم ماجرای جالبی انتظارم را نمی کشد.خلاصه بحثمان گرفت و فلان، که خب چیز جدید یا خارج عرفی نیست. همه جا وجود دارد، خصوصا که خیلی انتظارم را کشیده بود و نمی دانست با سلی ام.منتها سیلی اص . . .

سال ها

تا به سر حد جنون چشم انتظارم سال هاستشاعری شوریده و شب زنده دارم سال هاستجای جایِ شهر دنبالِ تو می گردم هنوزبی تو ای آرام جانم! بی قرارم سال هاستدر نبودت با جهان سازش ندارم هیچگاهدر نبودت با جهان ناسازگارم سال هاستسرنوشتِ من همین دلتنگی و آوارگی استسرنوشتی تلخ دارم، سوگوارم سال هاستاز هوای سرد و دلگیرِ زمستان خسته امدرک کن، در حسرتِ فصلِ بهارم سال هاست شاعر: مهدی ملکی الف . . .

یار بی پروای من

انتظارم میگذاری تا دم فردا مرا،
گرچه فردا می کُشی تو از غم و سودا مرا.
یار بی پروای من، باری اگر یادم کنی،
پس، دگر پروا نباشد از همه دنیا مرا.
از دلت هرگز نرفته اشتیاق کُشتنم،
این هوس آخر کُشد، ای یار بی پروا، مرا.
مرده-مرده زیستم من بر امید روی تو،
تا غم من میخوری تو، میخورد غمها مرا.
از بیابان فراقت بگذرد دریای غم،
کرده ای غرق هوس در دامن دریا مرا.
عشق عرفانی اگر در اشک من توفان نکرد،
می کند این عشق پیری عاقبت رسوا مرا . . .

بیدار شو،

توی این روزهای آخر دارم فریاد میزنم که بیدار شی.دستمو بگیری و گرمش کنی.میخوام از این قطار ۱۰ ساله،  پیاده بشم.شاید ایستگاه بعدی کسی غیر از تو به انتظارم نشسته.تا سوت قطار منتظرت میمونم شاید دامنم به دست های تو گیر کنه،،، تا آخرین نفس توی این قطار میمونم.بیدار شو.فریادم را بشنو.اینبار تنهایی بدون من سخته.قلبم جا میمونهقلبی که عاشق شد، شکست، خرد شد، انتظار،انتظار، انتظار.با هر ضربه، زمزمه میکردبیدار شو میلادم. . . .

فراغت مادرانه ۲

بعد از یک پیاده‌روی کوتاه بارانی، آمده‌ام به کتابخانه. کنار پنجره نشسته‌ام و دفتر و قلم و یک عاشقانه آرام را پهن کرده‌ام روی میز مقابلم. هیچ وقت در هیچ کتابخانه‌ای رمان نخوانده بودم! دارم فکر می‌کنم چه زیباست که مادرم. چه زیباست که دو جفت چشم کوچک در خانه انتظارم را می‌کشند. این زندگی تازه که دیگر تنها متعلق به خودم نیست را دوست دارم و بیشتر از همه عمرم احساس مفید بودن می‌کنم. دارم بنده‌های کوچک خدا را با صبوری بزرگ می‌کنم و مثل همیشه شا . . .

آهنگ بمون . علی رهام

                            بمون  آهنگ بمون از علی رهامبمون به پای عشق بدون که من یه عاشقمبخون به ساز دل من که تشنه ی نوازشممنی که بی تو بی کسم بیا نموند هیچی ازمبیا که من منتظرم از رفتنت حرفی نزندرد منو خدا میدونه بیا عزیز نگیر بهونهبیا بمون یه عمر کنارم دلبرکم کسی ندارمآروم ندارم یه بی قرارم از وقتی رفتی چشم انتظارمبیا که بی تو تنها میمیرم با این که رفتی به پات میشینم بمون به پای عشق بدون که من یه عاشقمبخون به ساز دل من که تشنه ی نوازشم . . .

صد و بیست و دو

 بیست روز دیگر هجده سالگی ام تمام میشودو من متعجب از این که سالهای نوجوانی ام چه بیهوده و بیخودی گذشت!مثل دوران کودکی ام، و همینطور خردسالی ام.بنا بود هجده سالگی بهتر از این ها باشد.اما مگر همه چیز آن طور ک باید شد!؟ دیگر نوجوانی ام رو به اتمام است و من وحشت دارم از بزرگ شدن،از عاقل شدن، از این که دوره ی جدیدی در انتظارم است و این که بعد از آن قرار است سالها پی در پی و بی توقف بگذرد و شور و حال جایش را به بزرگسالی بدهد.بزرگسالی که باید پا روی روی . . .

چشم انتظار - سعید دامغانیان

چند تا خواب رنگی ببینم تا بیایگل از کدوم گار ،  بچینم تا بیایوقتی دنیا فهمید احساس دلموتا کی چشم انتظار بشینم تا بیایسعید دامغانیان . . .

چو شادم می‌توانی داشت، غمگینم چرا داری؟

حرف از دلِ تنگ و بی‌قرارم بزنمیا از غم و درد و انتظارم بزنم؟دلتنگ تو دلتنگ تو دلتنگ تواَممن با تو چه‌قدر حرف دارم بزنمبا دلت حسرت هم‌صحبتی‌ام هست ولیسنگ را با چه زبانی به سخن وادارم؟ . . .

انگار کن کسی دنبالش گذاشته

بسم الله الرحمن الرحیمهر چه پیش می رود اندازه قدم هایش بلندتر می شود. یکی هم نیست بزند سر شانه اش و بگوید: هی با تو ام? کجا با این همه دستپاچگی? روزهای ۲۶ سالگی را می گویم. با این که هیچ وقت، تصور خاصی نسبت به هیچ سنی نداشته ام و هیچ حس خاصی با سن مشخصی تو ذهنم گره نخورده، ولی خاطرم هست آن موقع ها که کوچکتر بودم، گمان می کردم ۲۶ باید برای سن یک آدم عدد بزرگی باشد. یعنی انتظارم بود کسی که به ۲۶ و ۲۷ رسیده باشد، لابد خیلی خیلی بزرگ شده است. حالا ولی او . . .

چلّه نشین

       
.
 ( چلّه نشین )
.
منزل کنم بعد ار تو در ویرانه هامجنون شوم همراه با دیوانه ها
.
آتش به جان افتاده از دوریِ توخود را کُنم رسوایِ در میخانه ها
.
در انتظارم باز آیی از سفروانگه رها گردم از این بیگانه ها
.
گمراه گشتم در مسیرِ عاشقیباز آی باطل گردد این اَفسانه ها
.
تا کی خمارِ دیدن رویت شوَمچشمم به ره درحسرتِ پیمانه ها
.
شهرِ مرا روشن نما با نورِ خودچون مانده درظلمت همه کاشانه ها
.
عمری به دیدارِ(حبیبم) زنده امآیی اگر بوسه زَنم برشانه ها
.
امّا کنا . . .

بی حال

این هورمون های لعنتی، وضعیت جسمی ویران، سرماخوردگی های مکرر، سی سالگی که دم در با لبخندی کذایی انتظارم را می کشد، این محیط مسموم، سردرد های موذی، روزهای پاییزی که بدون تغییری با شتاب می گذرند. آدم های نمایش، اسنوب ها به قول پروست، بی‌پولی. همه و همه از من یک آدم عصبی تمام عیار ساخته است. از هر سوال و جوابی، صدایی، برخوردی به هم می ریزم. هنر به عنوان مخدر تاثیر کوتاه مدتی روی من دارد. همه چیز را در هاله ای از ابهام میبینم. انگار داخل یک قطار سر . . .

بيا ايدل

بیا   ایدل ،که نقد عشق   بازیم   به عشق ومعرفت ماسر فرازیم چنان گندم  بزیر    سنگ ،هستی   بمیریم  وحیات از، نو بسازیم   ندارم خواب ،شدطاقت ز،دستم   خمار آلوده  از شوق    تو مستم  به راهت روز وشب   در انتظارم گل روی تو را من     می پرستم  بکوی عشق     بازان  جان ببازم به مهر وعشق جانان  جان ببازم دل ودین باخته  هم کفر وایمان ز، هجران غمت در  سوز وس . . .

متن مجری روز میلاد امام زمان

*گفتم به مهدی به من عاشق نظر کن / گفتا تو هم از معصیت صرف نظر کنگفتم بیا که جانم پر از شهد صفا کن / گفتا به عهد بندگی با حق وفا کنگفتم به جان مادرت من را دعا کن / گفتا که جانت را پاک از بهر خدا کنگفتم زهجران تو قلبی تنگ دارم / گفتا ز قول بی عمل من ننگ دارمگفتم دمی با من ز رافت گفتگو کن / گفتا به آب دیده دل را شستشو کنگفتم دل از بند غم آزاد گردان / گفتا که دل با یاد حق آباد گردانگفتم که از هجران رویت بی قرارم / گفتا که نور وصل را در انتظارم *باید به پای نام . . .

چه اتفاقی قراره بیفته

در حال حاضر دو روزه که محل کارم عوض شده. البته نه اینکه از این محله به اون محله این که برای من عادی شده اما دیگه الان چند روزه که در یک شهر دیگه مشغول به کار شدم. البته الان دو روزه و تا الان که همه چی از نظر اقتصادی و محیطی خیلی تغییر کرده اصلا نمیدونم چی در انتظارم هست. من که قصدم رفتن از ایران بود اینجا چیکار میکنم. زمانی که شاغل نبودم یکی از بستگان گفت نگران نباش، یک روز شروع به کار میکنی و کار مثل یک دریا میمونه زمانی که وارد بشی موج ها تو را ب . . .

انتظارم از دنیا چیست

خیلی وقتها به این فکر می کنم که چه انتظاری از دنیا دارم؟ دنبال چی هستم؟ کجا را می خوام بگیرم؟
وقتی خیلی سطحی فکر می کنم آرزوها و خیالات بزرگی دارم ولی وقتی عمیقتر نگاه می کنم می بینم دنبال یک چیز بیشتر نیستم و تمام تلاشم صرفا در این راستاست.
شادی
 
اما معنی این شادی چیه؟ آنچه که در اعماق وجودم حس کرده ام احساس رضایت از لحظه ها است. مثلا وقتی در حال عبور از خیابان هستم با برداشتن یک تکه آشغال از روی زمین احساس رضایت می کنم. وقتی با یک کودک با مهرب . . .

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام کاش

♫♫
کاش راه دوری بین ما بود….
کاش سرنوشت ما جدا بود…
از تو فکر من رها بود…
گر ندیده بودمت ای یار!
عــــشــــــق دیدی خانه ات خراب است!
عــــشــــــق هر چه گفته ای سراب است!
این چه حق انتخاب است….
دگر ندارم خبر از دلدار…
دل توبه کردی و شکستی 
 دل با چه رویی عاشق هستیتو امید هر که بستی 
 رفت و آخرش شدی تنها…من یک غم ادامه دارم
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  onemovies  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
 من بغض آخرین قرارمکه هنوز در انتظارم 
 برسی به داد این شب ها…تو هما . . .

متن ریمیکس آهنگ مو به مو رضا بهرام

مو به مو قدم قدم
به زلفِ تو قسم قسم
رسیده عشقِ تو به جانِ من
به یاده تو نفس نفس
بریده ام از این قفس
زندان است جهانِ من
عشقت چرا تاوانِ من شد
رفتی غمت پایانِ من شد
از هر گناهی توبه کردم
چشمان تو ایمانِ من شد
تو را چون جانِ خود میدانمت
تو را چون سایه میپندارمت
هر چه تو دوری من صبورم
مرا از غم جدا نمیکنی
مرا یک دم صدا نمیکنی
من که گذشتم از غرورم
قبلِ از تو من عاشق نبودم
تو آمدی با هر نگاه
مرا گرفتارم کنی
این قرارمان نبود
از عشق بیزارم کنی
به یاده تو من . . .

بدون توقع بدون انتظار

برای هیچکس مهم نیست من گوشی ندارم
یعنی اهمیتی نداره
واقعا برام تعجب برانگیزه که حتی خانوادمم از اینکه تو راه موندم چون گوشی نداشتم هیچ واکنشی نشون ندادن
فقط دعوام کردن چرا نگفتم دوستم منو میرسونه !!! من موندم دقیقا با چه وسیله ای بهشون اطلاع میدادم؟
حتی کسی که ادعا میکنه دوستم داره هم تلاشی نمیکنه 
براش مهم نیست
براش مهم نیست دارم با تلفن خونه بهش میزنگم
حتی نگفت بهم حتی شده پنجاه تومن کمک میکنه که گوشی بخرم
حتی نگفت گوشی قبلیتو بده تعمیر کن . . .

رانندگی

امروز رفتم امتحان رانندگی، آیین نامه رو هفته ی پیش دادم و این هفته اولین بارم بود ک میخواستم امتحان توشهری بدم
4 نفر اول اسممو خوند. سوار شدیم. اولی فورا رد شد دومی هم فورا رد شد سومی دوستم بود ک با هم کلاسای آموزشیو میرفتیمخوب رفت اما وقتی میخاست دور دوفرمونه بره خاموش کرد و رد شد. با این همه خیلی افسر خدش اخلاقی بود و اصلا دعوا نمیکرد برخلاف انتظارم!
من نشستم، یه دو سه تا سوتی دادم اما خیلی نرم و با اعتماد ب نفس میرفتم یهو گفت نگه دار کنار کا . . .

اذر98 اخرین روزای منتهی ب وصال

ی ده روزی اینترنت قطع بود.آذر اومدو دیگه کم کم داریم ب وصال نزدیک میشیم.حس عجیبوغریبیه. باباییت کلللی ذوق داره و همش تصورت میکنه.الهی ک صحیح و سالم بیای بغلم.سشنبه باید برم ک خانوم دکتر معاینه کنه ک زودی بیای بیرون. . . .

صلح اعظم

جلد اولقسمت هشت
.از زبان جک-واقعا متاسفم نمیدونستم اینقدر گذشته تلخی داری._اره ، خیلی تلخ بود هرکسی که جای من بود الان دیگه شاید مرده بود._بعدش چی شد ؟ بعد از اون وقتی که تورو به بلک ویزارد داد پدرت کجا رفت ؟ الان کجاست؟_بعدش بلک ویزارد منو به عنوان غرامت از پدرم گرفت ، فکر نمیکردم پدرم منو به ازای یک صلح به کسی بده ، حالا که چاره ای نداشتم ، من آنقدر ضعیف بودم که حتی توان دفاع از خودمم نداشتم._درکت میکنم واقعا سخته که پدر پسرشو برای یه صلح احمق . . .

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام کاش

 
♫♫
کاش راه دوری بین ما بود….
کاش سرنوشت ما جدا بود…
از تو فکر من رها بود…
گر ندیده بودمت ای یار!
عــــشــــــق دیدی خانه ات خراب است!
عــــشــــــق هر چه گفته ای سراب است!
این چه حق انتخاب است….
دگر ندارم خبر از دلدار…
دل توبه کردی و شکستی 
 دل با چه رویی عاشق هستیتو امید هر که بستی 
 رفت و آخرش شدی تنها…من یک غم ادامه دارم
♫   ♫   ♫   ♫
♫   ♫  numbermusic  ♫   ♫
♫   ♫   ♫   ♫
 من بغض آخرین قرارمکه هنوز در انتظارم 
 برسی به داد این شب ها…تو . . .

یک روز .

دل تنگم ، خسته ام .
امروز رفتم مدرسه دخترم . برای مسابقات و مربی سوال کردم . خیلی راحت گفت ما هزینه ای برای مربی و باشگاه نمیدیم و اگه تیم مدرسه مدال گرفت فقط به جایزه بهشون میدیم . یعنی اصلا براش مهم نیست بچه ها دارند چیکار می کنند . وقتی با مدیر سال قبل مقایسه می کنم خیلی متاسف میشم . تازه دارم می فهمم سه سال گذشته دخترم توی چه مدرسه خوبی بوده و چه مدیر با کفایت و خوبی داشتند . دلم تنگ شده برای سیمین . انتظارم از مدیر مدرسه رو خیلی بالا برده . نمی ت . . .

خوابِ اَبدی

جاذبه عمودِمُنصف بر پیکرِ بی‌جان من است و بالغ بر حجمی فرای پانصد پوند بر افکار چروکیده و زائل‌گشته‌ی من فشار وارد می‌آورد. همه‌چیز ناجوانمردانه تیره‌و‌تار است و نیروی عظیمی گریز از مرکزِ انفاس و ادراکِ من، مهره‌ی چهارم ستونِ فقراتِ مرا به درد می‌آورد. خوابِ‌شَب این‌گونه سخت به یغما می‌رود و چشمانِ سردم بی‌اراده به خماریِ ابدی فرو می‌رود. مرگ دندانِ تیزش را بی‌اختیار نشانم می‌دهد و جسم بی‌مهابا پوزخند عریان‌شده‌اش را به باد م . . .

امیر این سری اصلا برام مهم نیست قراره چی بشه یعنی دقیقا به چپمه برام مهم نیست دیگران چی میگن پس ول کن خببببمن هیچ انتظاری ازت ندارمخببب پس ول کن انتظار ندارم بیای منو بگیری چه اصراری داری هی بیای بگی برم با این حرف بزنم ،برم با اون حرف بزنمعهههههاین داستان ته نداره می دونم پس ولش کن برام مهم نیست . . .

عشق دنباله دار

عشق تو عزت و افتخارم           مهر تو گرمی روزگارمای که تابیده ای بر دل من              با تو من عشقِ دنباله دارم          رونق این چمنزار عمری               بی تو پاییز و با تو بهارمتو هوایی پر از ابر و بارانمن غباری پر از انتظارمخنده و گریه های بهاری همدم لحظه بیقرارمجویبار زمان جاری و منبرگ زردی بر این جویبارمای حیات دل عاشق من              بی تو میمیرد این روزگارم وا کن آغوش خود را به رویم من به جز تو کسی را ندارم . . .

کوچ صد ُ نــهُــمــ .: منــ ِ ارزشــ مند :.

مدتی می شه اینجا ننوشتم. دلم تنگ شده بود! شاید اگه وبلاگم زنده بود، با ی آغوش گرم بغلش می کردم و بخاطر اینهمه مدت که در کنار خودش، آرومم میکرد ازش تشکر میکردم. جالبه!! تا حالا با این دید به وبلاگم نگاه نکرده بودم. اینکه واسه م حکم یک شنونده رو داشته. شنونده ای که بدون هیچ برداشت یا قضاوتی حرفامو پذیرفت و حفظ کرد. این روزها حال ِ درونم خوبه، الکی نه!!  واقعیه، ابدا تظاهر نیست یا حتی از سر اجبار و تحمل نیست. این روزها حتی وقتی حس درد می کنم دیگه . . .

اخرای تو دلیم.

تو هفته 35از سونو و 36واقعی هستم. یواش یواش داریم میشمریم ک بیای! از طرفیم  دوس دارم تو شیکمم باشی .ینی بت وابسته شدم جیگر مامان.نمیدونم وقتی بیای دنیای منووبابایی چه رنگی میشه.ولی خیلی دوستت داریم کوشولوی مامان و بابا.واقعا زمان تند میگذره.چ زود گذشت.برای اینکه ببینیمت و مححکم بوست کنیمو کیف کنیم لحظه شماری میکنیم. . . .

دانلود مداحی مهدی اکبری هر کی سینه زده اون حسابش جداست

دانلود مداحی مهدی اکبری هر کی سینه زده اون حسابش جداست
شب 29 صفر 1398نوحه زمینه
 
برای دانلود کلیک کنید
 
متن شعر مداحیهر کی سینه زده اون حسابش جداستمزد یش سفر کربلاستاین شبا روی لبام ذکر همه رضا رضاستآخر صفر تو مشهد چه قیامتی به پاستسی ام صفر مثه اربعین کربلاستامید همه ی جا مونده ها یا علی بن موسی الرضابیا دلمو نسوزون آقاحواله ی من کن کربلا  یا علی بن موسی الرضایا رضا مدد علی موسی الرضاانتظارم اینه که تو م آقاتو ضمانت کنی م . . .

انتظار.

امشب ساز دلم کوک است و با هر تپش دوست داشتنت را مینوازد. با هر نگاه تو، آواز نوازش را در سکوت رویایی ام طنین انداز میکند. فرسنگ ها دور از تو ، پشت پنجره ی خیال تو، همچون برگی خشک و زرد، در همهمه ی بادهای نسیم گونه و از اعماق دریای بی کران و موج های خروشانش، به یمن حضورت عاشقانه ایستاده و به رسم عادت هر روزه ام منتظرت مانده ام.ساز دلم بی حضور تو هم کوک است.این بار هر تپش قلبم به یاد تو و به انتظار تو به صدا در می آید.هر ثانیه نبودنت را با دلتنگ . . .

دوم

تئودورحالا که این نامه را برایت می‌نویسم ناخوشم. فاصله‌ی حملات اضطراب کمتر شده و نفسم مدام سنگین می‌شود. سر کار که باشم تحمل فضا و مردم و یک جا نشستن برایم مشکل می‌شود و در خانه، انجام هرکاری به جز دراز کشیدن و تلاش برای پرت کردن حواسم، یا خیره شدن به سقف. تا به‌حال برایت اتفاق افتاده که حیوانی وحشی دنبالت کند؟ یا اینکه حس کنی در وجودت یک وجب هم جا برای نگه‌داشتن خشمت نیست؟ آن لبریز شدن مدام؛ حس و حال حمله‌ی اضطراب از این جنس است. با این تف . . .

هوای تو

دوباره دلم هوای تو را کرده است،دوباره دلتنگت شده ام و دلم گرفته است!برایم بگو از عشق ، تا آرام شود دلم ،  من که جز تو کسی را ندارم ،  برایم درد دل کن تا دیگر احساس دلتنگی نکنم!در کنارم باش تا احساس تنهایی نکنم ، من که تنها تو را دارم ،  دلم نمیخواهد احساس بی کسی کنم!عشقم مدت هاست  که چهره مهربان  تو را ندیده ام ، لحظه های دور از تو بودن را تحمل کرده ام  و از تو شکایتی نشنیده ام!دوباره دلم هوای تو را کرده است ، دلی که به خیال دیدن تو تنها نشسته اس . . .

صد و شصت و پنج

سلام.صبح اولین شنبه آذرماه ۹۸ تون به خیر و شادی.اومدم بعد مدت ها یه سک سکی بدم و برم چون دسترسیم به نت خیلی محدود هست.اینجا کشوریه که مسئولانش خیلی راحت تصمیم میگیرند ما رو تو قرن۲۱ از ابتدایی ترین حقوق مون که همون دسترسی آزاد به جریان اطلاعات هست محروم کنن به این بهانه که الان مصلحت شما در این است که از همه چیز و همه جا بی خبر بمونید!
مامانم هفته پیش عمل کردند و من یک هفته ای از خونه م و شهرم و میم و بچه ها دور بودم و این یک هفته تجربه خوبی بود در . . .

در سمت توام

یا نور 
نمی دانم، شاید روز و سال عمر را شمردن، بازی بی جهتی باشد. اما می دانم که هر روز صبح، نظرگاه تازه ای گشوده می شود و من امروز، به لطفت، با عمیق ترین حالات شکر چشم از خواب گشودم. یادم نمی آید، شاید خواب خوشی دیده باشم، "این می دانم که مست برخاسته ام."
از فکر نعمت تو قلبم دارد از جا کنده می شود. فکر می کنم در این بیست سال، اگر هیچ یک از خواسته هایم تحقق نیافته بود، باز هم آنچنان منعَم بودم که بعضی از خواهش هایم رنگ و بوی ناشکری داشته باشد.
آن رو . . .

پشیمونم

سلام عشقم سلام عمرم سلام همه هستیم سلام مهربونمیدونم حال خوبی نداری این روزا حال جفتمون تعریفی نیست اینکه من مقصرم شکی ندارم اینکه من خیانت کردم هم قبول دارماینجا مینویسم من رفتم و اشتباه کردم اما همینجا هم میگم التماس میکنم که برگردی بیای پیشم تا همه چیز رو از نو سروع کنیماین بار از ته قلبم از عمق وجودم میخوام ازت بانو که از لج بازی دست برداری بیای تو که دیدی پشیمونیمو تو که حال منو دیدیچرا نمیای با هم زندگیمون رو بگیریم دستمون؟؟؟ای خدا ای . . .

۲۵۳

دلم به فکر کردن به تو شاید خو گرفته.که شاید هر لحظه، میخواد تو رو یه گوشه واسه خودش نگه داره.که توی شلوغیای روزها.قاطی آدمایی که میان و میرنقاطی حرفایی که آدما میزنن بازم وقتی به اون گوشه‌ی مال خودش نگاه کنه، تو رو ببینهمی‌دونی وقتی یکی، هر کسی بهم میگه تو میای بهم میگه شاید من و تو چیزایی هست بینمون که شاید خودمونم ندونیم چیه دلم میخواد پر در بیارم شایدم بال دربیارم و فقط همون حرفشون رو همون باور تحققش رو زندگی کنم تا ببین . . .

ده

میدونین چیه؟این "باید"ها زندگی رو سخت میكنه.مثل باید با فلان چیز كنار بیای.باید اون كارو بكنینفس ادم یجایی میبره.چه زود چه دیر دست خودش نیست.از یجایی به بعدمیگه كافیه دیگه مردم!من اون خستگی ای رو دوست دارم كه از فرط یه كار مفید باشه.اون خستگی ایه كه ادم میتونهنفس رفته شو برگردونهچند تا ادم دیگه مثل من تو همین ساعت و همین دقیقه ها دارن از گلو درد و سرماخوردگی كلافه میشن؟ . . .

مخدر عشق

و تو بهانه این زندگانی هستیآنگاه که خدا هم از آفرینشت لذت بردو ندا سرداد :( فتبارک الله الاحسن الخالقین )و از روح خود در تو دمید و تو شدی نماینده تمام فرشتگان آسمان بر زمین.و من چه خوشبخت که دوست داشتن تورا دارم.بانوی شعرهایمحال من با تو عجیب خوب استکوک ، کوک ، کوکترانه عاشقی مینوازم، و از لمس دستانت.وای دستانت ،توصیف نمیشوند این پهنای آرامش.حالا دیگر که میگوید جمعه ها دلگیر است؟جمعه ها برای ما روز زندگی است.پرشور تر از همیشه عاشقی را میتوان . . .

پاییز،ماه دوست داشتنی من .

 توی جاده ام و داره نم بارون میزنه.شیشه رو پایین میکشم.دستمو میبرم بیرون.قطرات خنک بارون به دستم میخوره.حس خوشایندی بهم دست میده.هر وقت بارون بزنه این آهنگ میاد تو ذهنم  بارون می باره و تو رو دوباره پیشم می بینماشک تو چشام حلقه می شه دوباره تنها می شینمقول بده وقتی تنها می شم بازم بیای کنار منشب های جمعه که می یاد بیای سر مزار منبه زیر خاکم و هنوز نرفتی از خیال منغصه نخور سیاه نپوش گریه نکن برای مندیگه فقط آرزومه بارون بباره رو تنمدوبار . . .

حقیقت تلخه

 اون حقایقی كه گاهی مثل پتك میخوره تو سرتو گرمپی صدا میدهخیلی سخت میشه باهاشون كنار بیایخیلی سخت میشه به خودت(خوده نفهمت!) بفهمونی كه بدبخت اونا همه توهم بود همه خیالات تو بوداین چیزی كه تلخه حقیقته بپذیرش بفهم نفهم!ولی تا این پروسه ی جون درآره فهمیدن حاصل بشهتو دیگه اون آدمه قبلی نیستیدیگه اون خوشحالیای قبلو نداری دیگه اون اعتماد سابقو به آدما نداریو این نتیجه ی چشیدن همون تلخیه بی انتهای حقیقتهتلخی كه هرگز با هیچ شیرینی از یادت نخواهد . . .

ماژول PIR مدل HC-SR501

ماژول PIR مدل HC-SR501 
قیمت محصول : 25000 تومان
برند : Miscellaneous
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
 
 
 
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.
تصاویر بیشتر  
 
 
 
[google] . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)