98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دانلود رایگاه آرماتور بندی درجه 3 همراه با جواب

آرماتور بندی سازه های بتنی

از اصول مهم در اجزای سازه های بتنی آرماتور بندي مناسب است که تاثیر بسزایی در استحکام سازه دارد آرماتوربندي مقاومت کششی سازه را ارتقا می دهد و در برابر تنش های محیطی مستحکم می کند. در اجرا آرماتور میلگردها با نظم خاصی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و از طریق بست های فی و یا جوشکاری سرد متصل می شوند. آرماتور بندي به سه روش آرماتور بندي منظم،گره ای و کرواتی انجام می شود.ر هر سه روش برای کنار هم نگه داشتن میلگردها از جوشکاری سرد استفاده می گردد زی . . .

مراحل اجرای ستون

ستون ها مهمترین جزء یک سازه بتنی را تشکیل می دهند که وظیفه ی اصلی آن ها انتقال بار ساختمان به زمین است. اگر ستون به درستی اجرا شود سازه در برابر نیروهای بیرونی از جمله زله به خبی مقاومت می کند که در این مطلب قصد داریم مراحل اجرای ستون را شرح دهیم.                                    قدم اول برای اجرای ستون این است که ریشه ها را آمده کنیم که در واقع همان میلگردهای انتظار ما هستند منظور از آماده سازی این است که آن ها را از هر نوع آلودگی پاک نماییم دومی . . .

درجه بندی افراد جامعه

متاسفانه در جامعه ما درجه بندي افراد کاملا معمول و مقبول شده است. اصطلاحاتی مانند ژن خوب و آقا زاده و . نیز درست است که شبیه شوخی شده است و مردم بعنوان شوخی به آن نگاه می کنند ولی در اعماق وجود همه افراد نوعی حس انزجار را همراه دارد.
اینکه در یک جامعه افرادی به دلایلی غیر از شایسته سالاری درجه بندي شوند باعث انواع و اقسام ناهنجاری ها می شود. روحیه کار عملا با این سبک کشته می شود و روحیه تملق و چاپلوسی به حد اعلا می رسد.
 
کاش شایسته سالاری به مع . . .

درجه بندی گریس ها

درجه بندي گریس ازنظر قوام و سفتی، گریس ها نیز مانند روغن ها با درجاتی مشخص می‌ شوند. این درجات به درجات NLGI یا نفوذپذیری معروف هستند و با اعدادی از سه صفر (000) تا (6) طبقه بندي می‌ شوند. سفت ترین گریس ها با درجه NLGI6 و روان ترین آنها با درجه NLGI000 براساس آزمایش نفوذپذیری گریس کار کرده، مشخص می‌ شوند.درجه بندي گریس ها برمبنای قوام آنها از جانب انستیتوی ملی گریس های روانکار (آمریکا) (National Lubricating Grease Institute) انجام می‌ شود.درجه بندي NLGI برمبنای آزمون . . .

پاورپوینت آزمایشگاه مصالح ساختمانی - آزمایش درجه نفوذ قیر

 
پاورپوینت آزمایشگاه مصالح ساختمانی - آزمایش درجه نفوذ قیر
در این پروژه پاورپوینت آزمایشگاه مصالح ساختمانی - آزمایش درجه نفوذ قیر در 15 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویرطبق شرح زیر ارایه شده است:
مشخصات فایل

تعداد صفحات
15

حجم
450 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندي
عمران و ساختمان

توضیحات کامل
در این پروژه پاورپوینت آزمایشگاه مصالح ساختمانی - آزمایش درجه نفوذ قیر در 15 اسلاید کاملا قابل ویرایش همراه با شکل و تصاویرطبق شرح زی . . .

دانلود نمونه سوالات درسی امار استنباتی با جواب پیام نور

دانلود نمونه سوالات درس آمار استنباطی با جواب
دانلود سوالات پیام نوردانلود نمونه سوالات درس آمار استنباطی با جوابکد درس : 1117005-1240022_361نمونه سوال آمار استنباطی نیمسال دوم ۹3-۹2 با جواب تستینمونه سوال آمار استنباطی نیمسال اول ۹3-۹2 با جواب تستینمونه سوال آمار استنباطی نیمسال دوم ۹۱-۹2 با جواب تستینمونه سوال آمار استنباطی نیمسال اول ۹۱-۹2 با جواب تستینمونه سوال آمار استنباطی نیمسال دوم ۹۱-۹۰ با جواب تستی  نمونه سوال آمار استنباطی نیمسال اول ۹۱- . . .

پـــــــندآموز

پـــــــندآموزلقمان حکیم گفت:من سیصد سال با داروهای مختلف، مردم را مداوا کردم؛ و در این مدت طولانی به این نتیجه رسیدم؛که هیچ دارویی بهتر از "محبت" نیست!کسی از او پرسید: و اگر این دارو هم اثر نکرد چی؟لقمان حکیم لبخندی زد و گفت؛"مقدار دارو را افزایش بده! "ِجواب سلام را باسلام بدهجواب تشکر را با تواضعجواب کینه را با گذشتجواب بی مهری را با محبتجواب دروغ را با راستیجواب دشمنی را با دوستیجواب خشم را به صبوریجواب سرد را به گرمیجواب نامردی را با م . . .

دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود

دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود
دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول دوم و سوم) اثر احمد محمود
فرمت فایل ها: mp3 تعداد فایل ها: 56 حجم کل فایل ها: 952 مگابایت مدت زمان پخش: 65 ساعت و 15 دقیقه نویسنده: احمد محمود انتشارات: معین درباره کتاب: رمان مدار صفر درجه ی زنده یاد احمد محمود از رمان هایی است که به نیاز وضعیت کنونی جامعه ی تشنه و در رکود ما برای آشنایی با جامعه .
دریافت فایل
دانلود کتاب صوتی مدار صفر درجه (جلد اول د . . .

دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱

دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱
دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک پایه ۱دانلود سوالات پیام نور درس فیزیک عمومی ۱ و آزمایشگاه با جوابسوالات پیام نور درس با کد درس : 1113089-1113094-1113098-1113101-1113262_7نمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹2 با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال تابستان ۹۱ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال دوم ۹۱-۹۰ با جواب تستی و تشریحینمونه سوال فیزیک ۱ نیمسال اول ۹۱-۹۰ با جواب تستینمونه سوال فیزیک ۱ . . .

دانلود سوالات پیام نور اقتصاد کشاورزی

دانلود سوالات پیام نور اقتصاد کشاورزی
دانلود سوالات پیام نور 
اصول اقتصاد کشاورزی-اقتصاد کشاورزی
کد درس : 1121009_1121051_1221107 دانلود نمونه سوالات درس اصول اقتصاد کشاورزی-اقتصاد کشاورزی نیمسال دوم 93-92
دانلود نمونه سوالات درس اصول اقتصاد کشاورزی-اقتصاد کشاورزی نیمسال دوم 93-92 با جواب
دانلود نمونه سوالات درس اصول اقتصاد کشاورزی-اقتصاد کشاورزی نیمسال دوم 92-91
دانلود نمونه سوالات درس اصول اقتصاد کشاورزی-اقتصاد کشاورزی نیمسال دوم 92-91 با جواب
دانلود . . .

دانلود نمونه سوالات رایانه کار حسابداری با جواب

دانلود نمونه سوالات رایانه کار حسابداری با جواب دانلود نمونه سوالات رایانه کار حسابداری فنی و حرفه ای و کارو دانش با جواب
دسته بندي
فنی و حرفه ای

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
323 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
10

دانلود یک دوره نمونه سوالات رایانه کار حسابداری با جواب
 
بخشی از این سوالات
 
1-چه کسانی از سیستم های مالی استفاده می کنند؟
. دولت
. بستانکاران
. سرمایه گذاران
. همه موارد
2- کدام یک از گزینه های زیر جزء شاخه های حسابداری می باشد؟
. حیابداری دول . . .

نمونه سوالات قلم زنی درجه ۲

نمونه سوالات قلم زنی درجه ۲
 
لینک دانلود :
 
 
http://bit.ly/37MmNXi
 
 
) تلفیق هنر ایرانی وعوامل فرهنگی وهنری یونانی به چه دورانی باز میگردد؟1- اشوریان2- هخامنشیان3- سلوکیان ⭐️4- ساسانیان
)الیاژ مرغ از چه فاتی که تشکیل شد؟1- مس و قلع ⭐️2-قلع و طلا3- آهن و قلع4- مس و آهن
) هنر فکاری در ایران در چه دوره ای از رونق آن کاسته شد؟1- با آغاز یورش مغول ها2- دوره تیموریه3- اواخر دوره صفویه ⭐️4- دوره معاصر) در دوره قاجاریه کدام شهر ایران در ساختن ظروف نقره مشبک و مفت . . .

مفهوم گواهينامهي IP68 و IP67 چيست؟ تفاوتهاي اين دو باهم در چيست؟

 همه‌‌ی گوشی‌‌های هوشمند زمانی که وارد بازار می‌شوند دارای گواهینامه‌‌ی مقاومت در برابر آب یا همان درجه‌‌بندي IP (حفاظت در برابر نفوذ) هستند. البته همانطور که می‌دانید درجه‌‌بندي ضدآب بودن در تمام گوشی‌‌ها یکسان نیست. مفهوم درجات IP68 یا IP67 یا سایر موارد چیست؟ برای آشنایی با این مفاهیم تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.  . . .

بهترين آهنگ هاي ايراني

برای دانلود بهترین آهنگ های ایرانی بر روی لینک های زیر کلیک کنید دانلود آهنگ جدیددانلود آهنگ علی زند وکیلی بر باد رفته به همراه متندانلود آهنگ بهنام بانی خوابتو دیدم به همراه متندانلود آهنگ محمدرضا فروتن ژنتیک به همراه متندانلود آهنگ مرتضی پاشایی عشق جنجالی به همراه متندانلود آهنگ محمد علیزاده بارون نم نم به همراه متندانلود آهنگ جدید رضا بهرام به نام عادلانه نیست به همراه متن . . .

دانلود رایگان نمونه سوالات بنای سفت کار درجه 2

لینک سوالات:
http://bit.ly/2ElXVZW
برای مشاهده کامل سوالات بر روی لینک بالا کلیک کنید:
تعدادی از سوالات لینک بالا:
گونی رطوبتی باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟الف)نو و بدون آلودگی ب)کاملا سالم ج)ریز بافت د)همه موارد
برای اینکه از عبور رطوبت جلوگیری کنیم رعایت کدامیک از موارد زیر اامی است؟الف)قیر و گونی ب)بلوکاری ج)کرسی چینی د)سیمان کاری
بهتر است برای پر کردن داخل کرسی از چه مصالحی استفاده کنیم؟الف)خاک طبیعی ب)سیمان ج)بلوکاژ د)اهک
کدام وسیله برای دوغاب . . .

دانلود سوالات پیام نور اشنایی با کتابخانه

دانلود سوالات پیام نور آشنایی با کتابخانه
دانلود سوالات پیام نورآشنایی با کتابخانه و اصول کتابداری- مدیریت کتابخانهکد درس : 1211020_1211046دانلود نمونه سوالات درس آشنایی با کتابخانه و اصول کتابداری- مدیریت کتابخانه نیمسال دوم 93-92دانلود نمونه سوالات درس آشنایی با کتابخانه و اصول کتابداری- مدیریت کتابخانه نیمسال اول 93-92دانلود نمونه سوالات درس آشنایی با کتابخانه و اصول کتابداری- مدیریت کتابخانه نیمسال اول 92-91دانلود نمونه سوالات درس آشنایی با کت . . .

دانلود گزارش کارآموزی (رایانه کار درجه 1)

گزارش کارآموزی (رایانه کار درجه 1) پارتیشن بندي دیسک سخت آشنایی با مفهوم و کاربرد پارتیشن بندي دیسک سخت (Hard Disk) که در کارخانه تولید می شود در ابتدا اصطلاحاً خام است و هیچگونه تقسیم بندي بر روی آن انجام نشده است برای اینکه بتوان از یک هارددیسک خام استفاده نمود و بر روی آن اطلاعات را ذخیره نمود ، باید عملیات زیر را بر روی آن انجام داد
دسته بندي
گزارش کارآموزی و کارورزی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
3713 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
98

فهرست مطالب
 
عنوان . . .

مراحل اجرای فونداسیون

بتن به تنهایی در برابر نیروهای فشاری مقاومت بالایی دارد. اما نمی تواند از ساختمان در برابر نیروهای کششی محافظت کند.  از این رو از میلگرد ساده و آجدار در بتن استفاده می کنند. بتن ریزی پی ساختمان نیاز به میلگردگذاری دارد. اولین قدم جهت احداث پروژه ی ساختمانی میلگرد گذاری پی و فونداسیون می باشد. پی نقش پایه ی ساختمان را دارد. بارهایی که از جهات مختلف به ساختمان وارد می شود در نهایت به پایه ها و سپس به زمین منتقل می شود. در این بخش از زاگرس آهن به ب . . .

دانلود رایگان نمونه سوالات بنای سفت کار درجه 1

لینک دانلود:
http://bit.ly/34tgPc5
برای مشاهده کامل سوالات بر روی لینک بالا کلیک کنید:
قسمتی از سوالات لینک بالا:
 
- فاصله آکس تا آکس تیرچه ها در سقف تیرچه بلوک چقدر است؟
الف) ۴ سانتی متر     ب) ۵ سانتی متر      ج) ۵۵ سانتی متر     ☑د) ۵۰ سانتی متر
 
- کاربرد تیشه در کجاست؟
☑الف) شکستن آجر ب) شکستن سنگ    ج) بریدن سیم                 د) هیچکدام
 
- رنگ و بافت یک آجر برای مصرف ساختمان ………………………
☑الف) مهم است             ب) مهم نیست                 ج) . . .

درس آزاد فارسی نهم با جواب

درس آزاد فارسی نهم با جواب درس 5 و 15 فارسی نهم فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت نام درس : فارسی | موضوع : جزوه آموزشی | نویسنده : – منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه نهم   درس آزاد فارسی نهم با جواب : امروز هم […]
نوشته درس آزاد فارسی نهم با جواب برای اولین بار در نمره برتر. پدیدار شد. . . .

آزمون گزینه 2 پایه نهم

1_به ازای هر 1000متر افزایش ارتفاع در لایه ی تروپوسفر چند درجه از دمای هوا کاسته می شود ؟ 1_8 درجه                         2_10 درجه                          3_12 درجه                 4 _ 6 درجه 2)مدارها و نصف النهارها را به ترتیب چگونه درجه بندي کرده اند؟1_صفر تا 0 درجه شرقی و غربی _صفر تا 360 درجه2_صفر تا 90 درجه شمالی و جنوبی _صفر تا 360 درجه 3_صفر تا 90 درجه شمالی و جنوبی _ صفر تا 0 درجه شرقی و غربی 4_صفر تا 0 درجه شمالی و جنوبی _ صفر تا 0 درجه سرقی و غربی 3)به چه علت میا . . .

سوالات درس به درس علوم نهم همراه با پاسخ

سوالات درس به درس علوم نهم همراه با پاسخ سوالات متن علوم نهم همراه با جواب فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت نام درس : علوم | موضوع : سوالات متن | نویسنده : – منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه نهم   سوالات درس به درس علوم […]
نوشته سوالات درس به درس علوم نهم همراه با پاسخ برای اولین بار در نمره برتر. پدیدار شد. . . .

دانلود گام به گام درس های نهم

دانلود گام به گام درس های نهم گام به گام نهم با جواب فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت نام درس : تمام درس ها | موضوع : گام به گام درسی | نویسنده : نمره برتر منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پایه نهم   دانلود گام به […]
نوشته دانلود گام به گام درس های نهم برای اولین بار در نمره برتر. پدیدار شد. . . .

نمونه سوالات نقشه کشی سازه فنی حرفه ای همراه با جواب

نمونه سوالات نقشه کشی سازه فنی حرفه ای همراه با جواب
 
لینک دانلود :
 
https://20begir.com/product/structural-drawing/
 
 
 
1سوال 1. بیس پلیت یعنی ؟1. صفحه یا ورق اتصال در قسمت جان پل ها2. صفحه یا ورق جوش شده به ستون جهت اتصال ل به آن3. صفحه یا ورق در قسمت بال پل ها4. صفحه یا ورق فونداسیون زیر ستونسوال 2. کدام مورد جزء خصوصیات خاموت نیست1. مقاومت در برابر برش2. مقاومت در برابر فشار3. حفظ فاصله میلگردهای طولی4. مقاومت در برابر ترکسوال 3. حداکثر درجه دما برذای بتن ریزی چند درجه . . .

تست هوش-سن پسر چقدر است؟

از پدری پرسیدند:پسر شما چند سال دارد؟
او پاسخ داد:سن پسر من 5 برابر سن دختر من است و سن همسرم 5 برابر سن پسر من است و سن خودم دو برابر سن همسرم است و بالاخره سن مادر عزیز من مساوی با مجموع سن همه ی ماست،که امروز هشتاد و یکمین سال زندگی او را جشن میگیریم.
سن پسر چقدر است؟
در بخش نظرات جواب هایتان را بنویسید
روش های جذب همسر . . .

سورتینگ محصولات باغی و کشاورزی

سورتینگ اصطلاحی به معنای درجه بندي و دسته بندي محصولات است. در واقع، سورتینگ محصولات کشاورزی به درجه بندي انواع میوه ها و سایر محصولات کشاورزی براساس اندازه، رنگ، شکل ظاهری و سایر عوامل و جداسازی ناخالصی ها، میوه ها و محصولات خراب و فاسد شده اطلاق می شود در بیشتر موارد، سورتینگ، مقدمه ای برای بسته بندي محصول کشاورزی است؛ ضمن اینکه در بازارهای میوه و تره بار جوامع مدرن، به طور تقریبی تمامی میوه ها و سبزی ها به صورت سورت و لیبل گذاری شده عرضه . . .

یوبوت

یوبوت سازه ای پیش ساخته و قابل بازیافت از جنس پلی پروپیلن که به عنوان دال مجوف و سقف سازه در ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد.دلیل عمده استفاده از سازه یوبوت، وجود ستون های قارچی شکل با اشغال فضای حداقل میباشد.
سقف یوبوت یک نوع سیستم سازه ای از نوع دال دو طرفه مجوف ( توخالی ) میباشد که در آن در حد فاصل مش های میلگردی بالا و پایین، بلوک های پلاستیکی توخالی یا بلوک پلی استایرن جایگزین بتن غیرسازه ای در وسط سقف خواهد شد. سقف مجوف بتنی از دو لای . . .

سوالات استخدامی نمونه برداری و مدیریت آزمایشگاه و ایمنی در آزمایشگاه

سوالات استخدامی نمونه برداری و مدیریت آزمایشگاه و ایمنی در آزمایشگاه
نمونه سوالات استخدامی بیوشیمی و بیوشیمی بالینی ۱۹۰ سوال با جواب
نمونه سوالات استخدامی خون شناسی و بانک خون ۴۴۰ سوال با جواب
نمونه سوالات استخدامی میولوژی ( ویروس – باکتری – قارچ و انگل )۶۰ سوال با جواب
نمونه سوالات استخدامی ایمونولوژی و سرولوژی ۱۵۰ سوال با جواب
نمونه سوالات استخدامی نمونه برداری و مدیریت آزمایشگاه و ایمنی در آزمایشگاه۷۰ سوال با جواب
نمونه سوال ز . . .

درس آزاد فارسی چهارم با جواب

درس آزاد فارسی چهارم با جواب نمونه درس آزاد فارسی چهارم ابتدایی فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت نام درس : فارسی | موضوع : جزوه آموزشی | نویسنده : – منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : چهارم ابتدایی   درس آزاد فارسی چهارم با جواب : در این […]
نوشته درس آزاد فارسی چهارم با جواب برای اولین بار در نمره برتر. پدیدار شد. . . .

دانلود گام به گام علوم پنجم

جواب فعالیت های علوم پنجم
گام به گام علوم پایه پنجم ابتدایی
فرمت PDF + لینک دانلود مستقیم قرار گرفت
نام درس : علوم | موضوع : گام به گام | نویسنده : نمره برتر
منتشر شده در نمره برتر | پایه و رشته : پنجم ابتدایی
 
جواب فعالیت های علوم پنجم : یکی از درس های مهم و کاربردی در پایه پنجم مربوط به درس علوم میباشد . در این مطلب برای شما گام به گام علوم پنجم را آماده کرده ایم . گام به گام پنجم درس علوم با جواب میباشد که در لینک زیر به صورت رایگان در اختیار . . .

نمونه سوالات فرزکاری درجه 2 فنی حرفه ای {امتحانی}

لینک دانلود:
http://bit.ly/34qTXtw
برای دانلود سوالات بر روی لینک بالا کلیک کنید:
تعدادی از سوالات:
مختصات دهی نقاط در دستگاه مختصات دکارتی به کدام روشها انجام پذیر است ؟الف – نسبی و قطبیب – مطلق و نسبیج – مطلق وقطبید – نسبی و زنجیره ای
 
نمونه سوالات فرزکار درجه ۲ فنی حرفه ای
 
باز خورد Feed Back در ماشینهای CNC به چه منظوری است ؟الف – برای اندازه گیری فواصلب – برای اطمینان از مقدار صحیح حرکت محورهاج – برای تامین سرعت پیشروید – برای ایجاد سرعت بیشتر در ا . . .

نکاتی در باره فرمول ساعت

نکته1.برای تعلیم زاویه بین دو عقربه ساعت شمار و دقیقه شمار باید ساعت را در 30و دقیقه را در 5/5ضرب کرده سپس جواب ها را از هم کم کردهنکته2.اگر جواب از0درجه کم می کنیم تا زاویه مورد نظر بدست آیدنکته3.برای بدست آوردن تصویر یک ساعت در آینه کافیست آن عدد مرکب را از 12 کم کنیم . . .

بارم بندی دروس متوسطه نظری 99-98

با سلام خدمت همكاران محترمفایلهای جدید و به روز متوسطه اول و فنی و کاردانش  بدستم نرسیده است  اگر فایل به روز شده هر یك از موارد را در اختیار دارید به این وبلاگ ارسال نمایید تا به این مطلب افزوده شود بارم بندي دروس دهم و یازدهم نظری و دوازدهم 99-98  به صورت فایل پی دی اف جهت دانلود و استفاده همكاران محترم در  وبلاگ قرار می گیردجهت دانلود فایل مورد نیاز خود روی فایل مربوطه كلیك كنید دانلود بارم بندي دروس دهم نظری99-98  دانلود بارم بندي دروس یازد . . .

دانلود پی دی اف کتاب شریف الصوارم المهرقة فی جواب الصواعق المحرقة

پی دی اف کتاب شریف الصوارم المهرقة فی جواب الصواعق المحرقة» تالیف شهید ثالث قاضی نور الله شوشتری قدس الله روحه الشریف به زبان عربی برای اهل تحقیق
این کتاب در رد و جواب کتاب پلید الصواعق المحرقة» تالیف ابن حجر مکی لعنت الله علیه که بر ضد شیعه در اثبات کفر شیعیان و وجوب قتل شیعیان نوشته بود تالیف شده است.
لینک دانلود . . .

دانلود بازی فکری Path of Sin: Greed Collector#039;s Edition

دانلود رایگان بازی فکری Path of Sin: Greed Collector's Edition، دانلود بازی Path of Sin: Greed، دانلود بازی هیدن آبجکت جدید همراه با لینک مستقیم، بازی PCآ هفت دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام چه حالی میشی به همراه متن موسیقی

دانلود آهنگ جدید هوروش بند به نام چه حالی میشی به همراه متن موسیقی
DL New Song By Hoorosh Band Called Che Hali Mishi With Direct Links And Text
 
دانلود با کیفیت 320
 
دانلود با کیفیت 128
 
در حال حاضر این آهنگ منتشر نشده است در اولین فرصت برای دانلود قرار داده میشود . . .

جواب امتحان ریاضی و آمار دوازدهم شهریور 98

جواب امتحان ریاضی و آمار دوازدهم شهریور 98
سوالات و پاسخنامه امتحان ریاضی و آمار
لینک دانلود دو ساعت پس از برگزاری آزمون قرار میگیرد.
امروز هم امتحان ریاضی و آمار برای دانش آموزان شهریور ماه برگزار شد . درس ریاضی و آمار در پایه دوازدهم یکی از دروس اختصاصی رشته انسانی میباشد. امتحان ریاضی و آمار در خرداد ماه بسیار دشوار بود .
جواب امتحان ریاضی و آمار دوازدهم شهریور 98 . . .

دانلود دوبله فارسی فیلم نل Nell 1994

دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم نل Nell 1994 با لینک مستقیم و کیفیت بلوری 1080p BluRay & 720p HDTV با زیرنویس فارسی به همراه نسخه کم حجم x265 HEVCنسیم آر دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود تلاوت قرآن ترتیل استاد کریم منصوری به تفکیک صفحه

 
دانلود صفحه 1
دانلود صفحه 2
دانلود صفحه 3
دانلود صفحه 4
دانلود صفحه 5
دانلود صفحه 6
دانلود صفحه 7
دانلود صفحه 8
دانلود صفحه 9
دانلود صفحه 10
دانلود صفحه 11
دانلود صفحه 12
دانلود صفحه 13
دانلود صفحه 14
دانلود صفحه 15
دانلود صفحه 16
دانلود صفحه 17
دانلود صفحه
دانلود صفحه 19
دانلود صفحه 20
دانلود صفحه 21
دانلود صفحه 22
دانلود صفحه 23
دانلود صفحه 24
دانلود صفحه 25
دانلود صفحه 26
دانلود صفحه 27
دانلود صفحه 28
دانلود صفحه 29
دانلود صفحه 30
دانلود صفحه 31
دانلود صفحه 32
دان . . .

پاسخ به سوالات درس دهم علوم پنجم با جواب

پاسخ به سوالات درس دهم علوم پنجم با جواب
علوم پنجم درس دهم با جواب در یک فایل ورد 7 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن سوالات درس دهم علوم پنجم با جواب را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد.
این گام به گام پنجم علوم درس 10 خاک با ارزش می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ، گفتگو ک . . .

برنامه های شش ماهه دوم سال 1398 کانون کوهنوردی و طبیعتگردی فرهنگسرای شفق

تعریف و طبقه بندي درجه سختی:درجه ۱: پیاده‌روی بی‌خطر در مسیری مسطح و یا شیب ملایم طی زمان کوتاه 1 الی 2 ساعت ( رفت و برگشت)درجه ۲: پیاده‌روی روی شیب ملایم طی یک زمان کوتاه 1 الی 3 ساعت ( رفت و برگشت) و احتمال استفاده خیلی کم از دست‌ها در مواجهه با سنگ درجه ۳: کوهپیمایی در زمان 3 الی 5 ساعت (رفت و برگشت) در یک شیب متوسط با احتمال استفاده کم از دست‌ها در مواجهه با سنگ و احتمال استفاده خیلی کم از طناب درجه ۴: کوهنوردی در زمان 6 الی 8 ساعت (رفت و برگشت) از م . . .

دانلود بازی پارکور Vector 2 Premium 1.1.1 برای گوشی های اندروید

دانلود بازی پارکور Vector 2 Premium 1.1.1 برای گوشی های اندروید، دانلود بازی جذاب پارکور Vector 2 همراه با نسخه مود شده پول بی نهایت، دانلود بازی اکشنآ هفت دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

دانلود بازی Stickman Revenge 3 v1.6.0 برای گوشی های اندروید

دانلود بازی Stickman Revenge 3 v1.6.0 برای گوشی های اندروید، دانلود گیم جذاب Stickman Revenge 3 همراه با نسخه مود شده پول بی نهایت، دانلود بازی برای اندرویدآ یک دانلود | دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ . . .

عشق چیست ؟؟

از کودکی پرسیدند:عشق چیست؟گفت:بازیاز نوجوانی پرسیدند:عشق چیست؟گفت:رفیق بازیازجوانی پرسیدند:عشق چیست؟گفت:پول وثروتاز پیری پرسیدند:عشق چیست؟گفت:عمر از عاشقی پرسیدند:عشق چیست؟چیزی نگفت وسخت گریست (به نظر شما عشق چیه ؟ )  . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)