98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دروغ شیرین من قسمت ۱۲

دیباچه کتاب چرا تمداران دروغ می گویند(قسمت اول)

دیباچهی کتابِ
چرات مداران دروغ می گویند؟
(حقایقی در باب دروغ در ت بین الملل)
قسمت اول
 
 
یکی از روزهای بهار سال 2003، سِرژ اِشممان، از رومهی نیویورک تایمز،
یکباره با من تماس گرفت و گفت برای بخشِ هفته ای که گذشت»
در رومه ی ساندِی سرگرم نوشتن مقاله ای دربارهی دروغ پردازی در ت بین الملل است.
او گفت اسم من به دلایلی به ذهنش خطور کرده و تصمیم گرفته است تا با من صحبت کند.
تا پیش از آن من نه او را دیده بودم و نه با او صحبت کرده بود . . .

این روزها حال دلتان چطور است

یا مهربان ❤️سلام عزیزان❤️❤️این روزها حال دلتان چطور است ؟این روزها خیلی ها تراز امیدشان یک طرفی شده است .این روزها دروغ زیاد می شنویم .دروغ تلویزیونی ،دروغ تلگرامی اینستا گرامی ،دروغ های کوچه بازاری وذهن باید راست باشد تا دروغ در آن اثر نکند .اگر ذهن ما کاغذی و سبک باشد در گردباد دروغ به فنا می رود و حتی بدتر این که خودش اعتیاد پیدا می کند به شنیدن دروغ های بیشتر .گمشده همه ما یک کلمه است و آن" ایمان" است .در این فرصت مغتنم ماه رمضان به حبل . . .

دروغ سوم

دراز می کشم و  قبل از خوابیدن توی سرم با لوکاس حرف می زنم، کاری که سال هاست می کنم. تقریباً همیشه یک چیز به او می گویم. بهش می گویم که اگر مرده است، بخت با او یار بوده و این که کاش من جای او بودم. بهش می گویم که قسمت خوب نصیب او شده و بار سنگین ترین قسمت افتاده روی دوش من. بهش می گویم که زندگی بیهودگی مطلق است، پوچی، حماقت، رنج بی پایان، ابداع یک ناخدا که رذالتش از فهم فراتر می رود. تو نقشت رو تا آخر بازی می کنی، کلاوس. اگر می دانستم همچین قلب سختی د . . .

دنت لای

از همه مهمتر، "به خودت دروغ مگو". کسی که به خودش دروغ میگوید و به دروغ خودش گوش میدهد؛ به چنان بن بستی میرسد که حقیقت درون یا پیرامونش را تمیز نمیدهدبرادران کارامازوف - صفحه ۶۸نویسنده :فیودور میخاییلوییچ داستایفسکیترجمه :صالح . . .

دروغ

الان به خطی که گفتی ماله مامانته زنگ زدمو خودت برداشتیحتی همینم بهم دروغ گفتی واقعا چراهمون موقع که جلوم پسره هی زنگ میزد بهتو اول که به دروغ گفتی دختره بعدم که گفتی پسرعمته بایدمیفهمیدم که چقدردروغگوهستیولی من هیچوقت فکربدیامنفی نکردم دربارتوفکرمیکردم واقعارو راستی باهاماونم سوتی دادیو اشتباهی با اون خطه دیگت پیام دادی بهم بعدم به دروغ گفتی خط خودت نیست . . .

راست

گوشش باز است چشمانش فراخ تا کسی دروغ بگوید می بیند  می فهمد بلافاصله فرار می کند. از دروغ بیزار است  وفرار می کند نمی  گوید  می دانم چه می گویی می دانم  همه ی حرفهایت بی سر و‌ته و دروغ است او فقط به چشم های گوینده خیره می شود  چشمها همه چیز را لو‌داده اند  ترکیب چهره ، صدا ، نگاه  صادق ترین گوینده ها هستن و بلند می شود و می رود   . . .

چطور بفهمیم همسر (خواستگار) دروغ می گوید ؟

اگر به همسر یا خواستگار خود شک کرده اید که در مورد موضوعی به شما دروغ می گوید و قصد دارید بفهمید آیا واقعا دروغ می گوید یا نه این مقاله را دنبال کنید . در این مقاله روش های تشخیص راست یا دروغ بودن گفته های افراد را می آموزید .
 
ادامه مطلب . . .

دروغ پاشی مثل نقل و نبات

عجب دنیای بدی شده امروز به راحتی آب خوردن دروغ تحویل هم میدیم ودروغ پاشی میکنیم انگار راست . توی زندگی روز مره خیلی راحت دروغ میگیم
انگار نه انگار که دروغ از بزرگترین گناهان کبیرست حتی گناهش از قتل و هم بالاتره .
یه جوری غرق دروغ گویی میشیم که خودمونم باورمون میشه دروغمون رو .به راحتی به دوستانمون عزیزترین کسانمون دروغ تحویل میدیم که به کجا برسیم ؟
به هیچ جا فقط میخوایم کار بدمون رو پشت این دروغ مخفی کنیم یا توجیه کنیم غافل از اینکه اولین . . .

انواع دروغ گویی

آیا شما انواع دروغگویی را  می شناسید ؟
در برخی از فرهنگ ها گفتن دروغ در برخی از موقعیت ها تشویق هم می شود مانند دروغ گفتن برای آشتی دادنبین دو نفر و یا جلوگیری از اسیب رسیدن به کسی؟
برای آشنایی با انواع دروغ ،مقاله ای در این خصوص از دنیای وب جمع آوری نموده است ،با ما همراه  باشید .
 
ادامه مطلب . . .

دروغ‌ گفتن در ن | علل و آسیب های دروغ ن

دروغ گفتن در ن و چه در مردان، خصوصیتی است که تفاوتی در جنسیت ندارد و هرشخصی حداقل چندبار در زندگی خود این کار را انجام داده است. اما ن گاه به دلیل برخی نگرانی‌ها و برای مقابله و فرار از آن‌‌ها، اولین راهی که به ذهنشان می‌رسد دروغ گفتن است. دروغگویی به دلایل کوچک و بزرگی می تواند از طرف ن انجام شود. در هر حال این دروغ‌ها آسیب‌هایی را به‌ آن‌ها وارد خواهد کرد که منجر به پیچیده شدن مسائل نیز می شود. رویدادهایی که ممکن بود درصورت بیا . . .

چگونه دروغ را تشخیص دهیم؟

چگونه دروغ را تشخیص دهیم؟
تا به حال برایتان پیش آمده که ناخودآگاه متوجه شوید فردی به شما دروغ می‌گوید؟ انسان به طور غریزی تا حدی قابلیت شناسایی افراد دروغگو را دارد. اما با دانستن برخی نکات علمی می‌توانیم مجهزتر از همیشه و با اعتماد به نفس بیشتری در این باره تصمیم بگیریم و دروغ را تشخیص دهیم.زندگی در دنیایی که همه در آن راستگو و شفاف هستند بسیار زیباست، اما واقعیت این است که با چنین دنیایی فاصله زیادی داریم. پس به مهارتی نیاز داریم تا بتوان . . .

حقایق

عده ای می گویند: دروغ عامل بسیاری از جدایی هاست،اما نهاین حقایق هستند که انسان ها را از هم دور می کنند.وگرنه ما دروغ می گوییم که نزدیک هم باقی بمانیم،شاید دردناک باشد.اما ما به نوعی محکوم به دروغ گفتن هستیم.درست به همان اندازه که محکوم به زندگی کردن.چار بوکوفسکی” . . .

پاییز عشق

  درون فصل عشاق رنج دیده قدم می زنم پاییز تو تعبیر تمام احساسم نبودی اما همه ی احساسم را به تصویر می کشیدی پاییز ، گفتی به عاشق ها وفاداری ، دروغ گفتی پاییز گفتی ، عشق در تو خلاصه می شود تا ابد ، دروغ گفتی گفتی ، معنای نگاههای گره خورده را تو به وصال فهماندی ، دروغ گفتی گفتی ، دستهای گره خورده را هرگز جدا نمی کنی ، دروغ گفتی گفتی برگ هایت را ، قربانی قدم های عشاق زمانه کردی تا آسیب نبینند ، دروغ گفتی نگاهش را ، به کدامین نگاه غیر من بخشیدی ؟  . . .

دروغ و سانسور کمترین هنر کارشناسان شبکه های کلمه و وصال و .

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ویاابافاضل ادرکنی
با شبکه وهابی تماس میگیرند و پاسخ شبه ها و سوالات بسیار سطحی کارشناسان را میدهد ولی در پخش قسمت پاسخ سانسور شده و بگونه ای نشان می دهند که شخص عاجز از پاسخ می باشد
وقاحت و دروغ تا کجا 
اگر به اعتقادات خود ایمان داشتند جواب شیعیان را  سانسور نمی‌کردند
در نفرتم از وهابیت افزوده میشود هرچه بیشتر در برنامه هایشان دقت میکنم.
  . . .

آلبرکامو

 دروغ گفتنفقط این نیست که حرفی بزنیم که راست نیست!دروغ گفتن، گفتنِ چیزی بیش از آن است که راست است و حقیقت دارد"و در مورد قلب آدمی، به زبان آوردن چیزی بیش از آنی است که واقعا احساس می‌کند."ما همه‌مان هرروز این کار را می‌کنیم تا زندگی را ساده‌تر کند "لذت واداشتن آدم‌ها که به حرفت گوش کنند خیلی دوام نداردآن هم با دروغ "• آلبر کامو • . . .

6شهریور

از این همه دروغ که به او و دیگران می‌گویم خسته می‌شوم و خودم را می‌اندازم توی این اتاقِ تاریکِ گرم و تب‌دار. پوست من سیاه‌است و جای دندان‌ معلوم نمی‌شود. من هم می‌توانم راحت‌تر دروغ بگویم. شما هم نفهمید، دندان‌تان را محکم‌تر فشار دهید. پاهای من تا زانو می‌سوزد اما شما از خودتان تا چشمانم را هم نمی‌بینید چه برسد به پاهای تاول زده‌ی پنهان شده‌ام. من مقابل شما چشمانم را هم از کاسه در بیاورم و پنج‌ بیاویزم به تن‌ام و بخراشم هم گول خنده‌ . . .

دانلود کتاب دروغ

عناوین اصلی کتاب : چرا دروغ می گوییم؟؛ آثار دروغ ؛ دروغ های مجاز؛ راه نجات از دروغ ؛ سخن پایانی ؛ فهرست کتاب های انتشارات مسجد مقدّس جمکران ؛ پی نوشت ها مشخصات کتاب: عنوان و نام پدیدآور : دروغ/ مولف عزیزالله حیدری. مشخصات نشر : قم: مسجد مقدس جمکران ۱۳۸۹.‬ مشخصات ظاهری : […]
نوشته دانلود کتاب دروغ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد. . . .

دانلود قسمت نوزده سریال تلخ و شیرین با لینک مستقیم

قسمت نوزده سریال ترکی تلخ و شيرين زبان اصلی ، اختصاصی کانال 590 | تا ساعاتی دیگر نسخه دوبله فارسی قسمت 19 سریال تلخ و شيرين در همین کانال قرار می گیرد. | لطفا کانال ما را دنبال کنید | استفاده از این ویدئو در کانال ها و سایت های دیگر ممنوع می باشد و در صورت مشاهده برخورد می شود.
لینک دانلود در ادامه .
 پرشین هالیدی- دانلود آهنگ و فیلم و سریال . . .

دروغ ۱۲

زندگی طبیعی یعنی اینکه اگه توی دوازده سالگی خانواده ات فهمیدن با دیدن یه نفر از جنس مخالف ناخودآگاه قرمز میشی با خاک یکسانت نکنن 
و توی سی و چند سالگی اون لحظه عین پتک نیاد روی سرت و بفهمی تمام این سالها با یه دروغ زندگی کردی . . .

علت دروغگویی کودکان

کمال پرهون روانشناس و مشاور درباره دروغ گویی کودکان و علت آن اظهار کرد: دروغ گویی دربین کودکان خردسال نیز تا حدودی شایع است و کودکان معمولاً در سن پیش دبستانی، بین دو تا چهار سال، دروغ گفتن را شروع می‌کنند.
این روانشناس بیان کرد: دروغ گفتن در کودکان خردسال به ندرت باعث نگرانی می‌شود، در حقیقت دروغ گفتن برای کودکان خردسال چیزی غیر عادی نیست و شواهد پژوهشی نشان داده است که این رفتار‌ها در واقع یک نقطه عطف مهم تحولی نیز محسوب می‌شود.
او ادامه . . .

حقارت

یکم پیش داشتم  وبلاگ(20s1) رو میخوندم درمورد یکی از دوستاش نوشته بود به اسم رضا که طرف چند تا دوس دختر داره و وقتی یکی از دخترا بهش زنگ زده بعد نیم ساعت حرف زدن قطع میکنن بعد دختره زنگ میزنه میگه یادم رفت یه چیزی بگم دوستت دارمبعدش پسره با دوستاش میزنن زیر خنده من میدونم چقد احساس پشت اون حرف بود وقتی فکر میکنم هر وقت منم به میم ابراز علاقه میکردم بعدش با دوستاش میخندید حس حقارت بدی بهم دست میده یه جورایی از سادگی خودم حالم بهم میخوره لعنت به . . .

چوپان دروغگو

داستان چوپان دروغ گو رو که هممون شنیدیم . کسی که انقدر دروغ می گفت که از یه جایی به بعد مردم فکر می کنن تمام حرفاش دروغه . من یه ویژگی ای دارم که زود آدما رو چوپان دروغ گو می کنم . فقط کافیه یک بار بهم دروغ بگه دیگه از اون به بعد در مورد تمام حرفاش سوء ظن دارم . غافل از این که آدما ممکنه گاهی اشتباه کنن . نباید به یک اشتباهشون تماما قضاوتشون کرد . 
+ چند روزه بچه ی همسایه مون مریض شده . همون که همبازی محمد حسینِ ماست . ما هم چون می ترسیم محمد حسین هم مری . . .

IMPOSTER

و خب می‌دونی؟ من هر لحظه حس می‌کنم دارم به خودم دروغ می‌گم. وقتی یه لحظه می‌گم که وای، تو چه‌قدر شبیه فلانی هستی، همون صداهه هست که بگه حرف مفت نزن، دروغ نگو. وقتی می‌گم تو اصل اصلی، تو خودتی دختر! باز هم صداهه هست که بگه دروغ می‌گی. حتی همین الان که دارم این رو می‌نویسم، صداهه داره می‌گه هیس، هیچی نگو. کم سر خودت و بقیه رو گول بمال.
و خب می‌دونی؟ عملا هیچی راضی‌ش نمی‌کنه، هیچی، هیچی. اگه بگم هست، می‌گه دروغ می‌گی و اگه بگم نیست همون حرف خ . . .

محکوم به زندگی کردن

عده ای میگویند دروغ عامل بسیاری از جدایی هاست!اما نه! ، این حقایق هستند که انسان ها را از هم دور میکنند!وگرنه ما دروغ می گوییم که نزدیک باقی بمانیم!شاید دردناک باشد!اما ما به نوعی محکوم به دروغ گفتن هستیم! درست به همان اندازه که محکوم به زندگی کردن! . . .

دروغ‌ گفتن در ن | علل و آسیب های دروغ ن

دروغ گفتن در ن و چه در مردان، خصوصیتی است که تفاوتی در جنسیت ندارد و هرشخصی حداقل چندبار در زندگی خود این کار را انجام داده است. اما ن گاه به دلیل برخی نگرانی‌ها و برای مقابله و فرار از آن‌‌ها، اولین راهی که به ذهنشان می‌رسد دروغ گفتن است. دروغگویی به دلایل کوچک و بزرگی می تواند از طرف ن انجام شود. در هر حال این دروغ‌ها آسیب‌هایی را به‌ آن‌ها وارد خواهد کرد که منجر به پیچیده شدن مسائل نیز می شود. رویدادهایی که م . . .

ادعای فضل

پول و دروغ از قدرت مند ترین ابزارهای این روزها هستند, این ادم هایی که ادعای فضل میکنند, چقدر راحت دروغ میگن؟ البته جای تعجب نداره, دیگه هیچی بنظرم جای تعجب نداره. خودخواهی های ما ادم ها داره بیداد میکنه ۰۲۰ روز تا پایان داخلی۰۰۰ . . .

مي خواهمت

دستم را بگیر آنقدر محكم كه خیال تنهایی هم از كوچه امان گذر نكندنگاهم كن آنقدر گرم و عاشقانه كه دلم با نگاهت زیر و رو شودباید بشود خانه ای ساخت هر چند كوچك اما پر از عشقباید بتوان زمانی را با تو قسمت كرد هر چند كوتاه اما شيرينباید بشود عاشق باشی اما دم نزنی از درد هجر در جانتباید بتوان پر از فریاد باشی تنها با لبخندی روی لبتاینجا شهر ماست شهر من شهر تو پر از دلهای شكستهاینجا همه چیز دروغ است اما من چقدر واقعی ترا می خواهماینجا پیوندها همه سست ا . . .

بی نهایت به هیچ

کودکی پنج ساله بودم وقتی برای اولین بار شيرينی دروغ را چشیدم.تلخی عذاب وجدان را که با شيرينی دروغ ترکیب کنی،چیز جالبی میشود.قابل تحمل و قابل پیشنهاد دادن.این طعم تقریبا دل چسب، در مقابل نگاه خیانت دیده ای که رو به رو یم بود، بازی را بی نهایت به هیچ باخت. . . .

انشا در مورد دروغ گفتن

در یک صحبت دوستانه احساس می کنید که طرف مقابل با شما صادق نیست و این موضوع به شدت شما را عصبی کرده است؛ راهکارتان چیست؟
توانایی تشخیص دروغ و فرد دروغگو یک مهارت اجتماعی منحصر به فرد است که معمولا افراد زیادی به دنبال کسب آن هستند.
ادامه مطلب . . .

۲۰۴

من برای شخصی ارزش قائلم که باهام رو راست باشه. کسی که تا دهنشو باز میکنه بوی تعفن دروغ نزنه توی صورتم. کسی که حداقل اگه خواست دروغیم بگه صداش بلرزه نه اینکه جوری حرف بزنه حتی دستگاهای دروغ‌سنج هم نتونن تشخیص بدن. دلم تویی و میخواد که دوسم داشته باشی اندازه ی همونی که عکسش توی پیجت هست و‌من میبینم وبغض قورت میدم.#آلبالو_منهای_او . . .

دروغگویی

دروغ را می توان تابع دو فرآیند پیوستاری و گسستنی دانست.در فرآیند پیوستاری با نظام تنشی و هم تنیدگی گفتمانی مواجه هستیم یعنی دروغ می تواند دو بعد کمی و کیفی داشته باشد و بر اساس محور تنشی افقی و عمودی معنا بررسی شود.در یک نظام گسستنی دروغ امر قطبی در نظر گرفته می شود که همواره و به طور منجمد یکی از قطب های معنا را به خود اختصاص می دهداینک اگر فرآیند نشانه ای آیی را که دیدگاه پییرسی از نشانه است در ارتباط با بحث پیوستار و ناپیوستار گفتمانی قر . . .

یک سوال دارم

به نظر شما اگر برای دروغ گویی(دروغ های بزرگ) مجازات زندان در نظر گرفته می شد ، چند درصد از مردم ایران اعم از مسئول و شهروند عادی زندانی میشدند؟ . . .

آدم بودن کار سختيه؟

دروغ گفتن یه مرضه یه مرض که وقتی مبتلات میکنه، نمیفهمی چقدر درگیری مثل اعتیاد میمونه همش میگی یه ذره تفریحیهغافل از اینکه جوری آلوده شدی که از پا درت بیاره دروغ گفتنم همینه وقتی عادت کنی، درباره همه چیز دروغ میگی همه چی پنهون میکنی حتی خوردن و خوابیدنت همین الان بشمار با توام  تو .آره خود تو که شک داری مخاطب باشی همین حالا بشین بشمار ببین در روز چند تا دروغ به دور و بریات میگی ؟فقط من روزی 7 8 تا شو قشنگ میتو . . .

فعل ناقص

نوشته بود: دوستی های کنسروی ،اصطلاح جالب والبته تلخ ! فکر می کنم این فضاهای مجازی دوستی ها را مع کرده است. چقدر باید شکر بریزم وهم بزنم.شيرينی اش را ازدست داده و شورش را دراورده .فعل هایم ناقص شده اند مثل دیدارهای ما.خوب بودن هایی که فقط توی نوشته هامان جای می گیرند.فعل هایم دوباره متولد می شوند وقتی که توی نوشته هایم به تو فکر می کنم.توی خوابم گریه کردی.این چنین ندیده بودمت. دیدارهامان مجازی،دوست داشتن هارا دروغ .از دروغ بیزارم ودروغگوه . . .

خاموش دل ساده

واسه امید دادن به کسی، واسه آروم کردنش،واسه دل خوش کردنش هیچ وقت به دروغ نگید دوسش دارین. چون بالاخره میفهمه دوسش نداشتین،چون میفهمه بهش دروغ گفتین و هیچی بدتر از این نیست هیچیلعنت به دل ساده ی لعنت.کاش میتونستم از سینه بکشمت بیرون و تیکه تیکت کنم که بفهمی این دنیا جایه اعتماد کردن نیست،همه دروغ میگن.که بفهمی هیچ وقت به هیچ دوست داشتنی بها ندیخاموش بمون هیچی نگو دلم،خسته ام ازت.خیلی خسته ام.دیگه نمیخوام هیچی ازت بشنوم فقط خاموش بمون بزار حد . . .

سلا

چطوری میشه آدم به خودش دروغ بگه وقتی حالش خوب نیست.
وقتی دلش میخواد به خووش باز دروغ بگه که اون آدم دوست داشتنی بوده.
نه. تو یه آدم لاشی رو دوست داشتی.
یه آدم فوق لاشی.
و دوست داری به خودت دروغ بگی که اون خوب بوده که بازم دوستش داشته باشی.
و هنوز بعد از چند ماه شب فکر اون لاشی چشمات رو خیس میکنه.
هنوز دلت میخواد تصور کنی پدرت بوده.
نه .
پدر تو مرده.
و اون هم پدرت نبود.
 
این ها دیگه  تکرار نمیشن.
خیلی دوستتون دارم. مامان. داداش
 
و من نیازی به دلسوزی ک . . .

برگی از یک کتاب / دروغ سفید چیست؟

دروغ سفید # دروغهایی است که برای آسیب به دیگران گفته نمی شوند.برای # اغراق و خود بزرگ بینی و کم نیاوردن پیش دیگران گفته می شود.# پاول_اکمن میگوید:من دروغهای سیاه را بخشودنی می دانم . . .

والدین سخت‌گیر فرزندان دروغگو تربیت می‌کنند

گروه سلامت خبرگزاری فارس: زیبا عراکی پژوهشگر حوزه کودکان در یادداشتی پیرامون موضوع دروغ‌گویی کودکان و نوجوانان و راهکارهای پیشگیری از آن نوشت: همه پدر و مادرها دوست دارند فرزندانی داشته باشند که دروغگو نباشند،صادق باشند و گاهی از دروغ گفتن فرزندان شان نگران می‌شوند، توجه داشته باشید که اگر فرزندتان زیر چهارسال دارد از دروغ گفتن او نگران نباشید این کار جنبه اخلاقی ندارد؛ چرا که او تعمدا دروغ نمی‌گوید و بنا به دلایلی این گونه صحبت می کن . . .

دانلود آهنگ شهاب رمضان به نام دروغ چرا

 
شهاب رمضان دروغ چرا
دانلود آهنگ جدید شهاب رمضان به نام دروغ چرا
Shahab Ramezan - Doroogh Chera
ترانه و موزیک : نیما معین ؛ تنظیم : علی بیات
+ متن ترانه دروغ چرا از شهاب رمضان
بی رودروایسی بگو کم آوردی عین من / طاقت دوری نداری بد آوردیم عین هم
عین قبل دوست داری باشم / دوست دارم باشی کنارم تو همیشه عین قبل
 

ادامه مطلب . . .

دانلود سریال پایتخت 6 (تمام قسمت ها) رایگان

دانلود قسمت اول 1 سریال پایتخت 6 . دانلود پایتخت 6 , دانلود قسمت اول سریال پایتخت 6 , دانلود قسمت آخر سریال پایتخت 6 , دانلود قسمت 1 پایتخت 6 , دانلود قسمت اول 1 سریال پایتخت 6
دانلود سریال پایتخت 6 قسمت اول 1
دانلود سریال پایتخت 6 با لینک مستقیم - تمام قسمت ها
دانلود رایگان کامل سریال پایتخت 6 با کیفیت بالا
 دانلود قسمت اول 1 سریال پایتخت 6 , دانلود قسمت دوم 2 سریال پایتخت 6 , دانلود قسمت سوم 3 سریال پایتخت 6 , دانلود قسمت چهارم 4 سریال پایتخت 6 , دانلود ق . . .

Sherlocked(قسمت سوم)

بالاخره قسمت سوم داستانی Sherlocked رو هم نوشتم.اول از همه بابت فاصله ی زمانی زیادی که بین قسمت دوم و سوم این داستانی افتاد معذرت می خوام.این داستانی چهار قسمته.قسمت اول و دوم این داستانی رو می تونید در پست های قبلی بخونید.اگه از قسمت موضوعات و یا سربرگ وبلاگ،روی قسمت داستانی کلیک کنید به راحتی می تونید قسمت اول و دوم رو هم بخونید.در این پست قسمت سوم رو خواهید خوند و در پست بعدی قسمت چهارم و در واقع همون قسمت پایانی رو می خونید.
خب دیگه.برای خوندن ق . . .

بیزاری

بیزارم از دروغ، بیزارم از تبعیضبیزارم از تبعیضی که بین فرزند دختر و پسر استبیزارم از پدر و مادری که بین فرزندانشان تبعیض می گذارندبیزارم از برادری که به خواهر دروغ نسبت می دهدبیزارم از آدمی که در رویت می خندد و از پشت زهر می پاشدبیزارم از برادری که فقط حال برادرزاده اش را میپرسد و کاری به خواهرزاده هایش نداردبیزارم از برادرزادهای که عمه اش را به تمسخر می گیردبیزارم از تمسخر، بیزارم از توهین، بیزارم از تحقیرو.انتقام همه اش را روزی خواهم گر . . .

خبر سگی

درست موقعی که از گذشته پاک شده ام و همه چیز را بیرون ریخته ام، خبری را دهن به دهن می چرخانند که دروغ است و تنها روزگار فراموش شده را از انتهای ذهن، از پس خروارها دلخوری و عصبانیت بیرون می کشد. خبر سگی، تنها صفتی است که می تواند  هرزگی خبر و عذابش را نشان دهد. هرگز پیران پرمدعی را فراموش نمی کنم، پیران حرص و دروغ با رداهای سفید و ریش های سفید و کتاب های سفید و ذهن های سنگی! پیران غرور و ناداری! بی شرمی و تظاهر! پیران مرگ های آشکار و زندگی های مرده! . . .

آی دلم

بیچاره دلمانقدر گفتم دو دلم دو دلممیترسم شک دارمفک کردم داره دلم بهونه میگیرعبیچاره راست میگفت:)با منطق سر و ته موضوع رو دراوردم گفتم نه این دو دلی عا اشتباههبه زور به یقین رسوندمش.هی دانشگاع میرفتم استادا میگفتن فاطمه مریضی!؟ چرا پریشونی!؟ خسته ای؟!؟نه خسته بودم نه ناراحت فقط داشتم دلمو داشتم خفه میکردماز این به بعد بیشتر به حسام اهمیت میدمبه دلم بها میدم.بیچاره بهم دروغ نمیگه.+++ خدا قضاوت کن+قسم میخورم ک ساده نگذرم از اشتباهم#ت . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)