98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دریافت کارنامه نهایی98go

رفتار والدین هنگام دیدن کارنامه فرزندان

زمان گرفتن کارنامه خودتان را به خاطر دارید؟کارنامه فرزندتان را چگونه ارزیابی می کنید؟نمرات خوب و بد چه تاثیراتی دارند؟زمانی که کارنامه فرزندتان را می‌بینید،ابتدا به کدام نمره های او توجه می کنید؟اغلب افراد زمانی که  کارنامه فرزندشان را می بینند،اول نمره‌ای که پایین تر از همه است را درنظر می‌گیرند.این موضوع چگونه رابطه والدین و فرزندان را تحت تاثیر قرار می دهد؟ . . .

کارنامه های ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی

چند کارنامه های ارشد ژئوفیزیک و هواشناسی را برای اطلاع دانشجویان را در سایت قرار داده ایم. کارنامه های رتبه های 7 ، 34 و 101 ژئوفیزیک و رتبه 9 و 25 هواشناسی را در زیر مشاهده می فرمایید. 
ادامه مطلب . . .

کارنامه ماهانه(رایگان) تنظیمی برای مدارس متوسطه اول و دوم

با سلام به اطلاع مدیران محترم مدارس متوسطه اول و دوم می رساند کارنامه ماهانه اکسلی که به منظور ارائه به اولیای دانش آموزان تهیه و تنظیم شده است جهت هرگونه بهره برداری لازم به حضور ارسال می گردد. بعد از دريافت از سایت در هنگام باز نمودن فایل اکسل رمز 1 را وارد نموده و بعد از دريافت و ثبت اطلاعات دانش آموزان می توانید نسبت به ثبت نمرات ماهانه دانش آموزان اقدام نمایید.
دريافتعنوان: کارنامه ماهانه دوره اول ودوم متوسطهحجم: 1.1 مگابایت . . .

کارنامه ماهانه + سوالات هوش

با سلام و عرض ادب خدمت خانواده های گرامیکارنامه ماهانه (ابتدای سال تحصیلی تا نیمه آبان ماه) تحویل دانش آموزان گردید. این نمرات براساس ارزشیابی شفاهی و کتبی و فعالیت در کلاس می باشد. همچنین برگه آزمون علوم به دانش آموزان داده شده است.-سوالات هوش(اختیاری)برای دريافت کلیک کنید. . . .

کارنامه ماهانه(رایگان) برای مدارس متوسطه اول و دوم

1-کارنامه ماهانه بصورت اکسلی می باشد و رمز عبور فایل اکسل 1 یک است.
2- ابتدا شیت مشخصات آموزشگاه را تکمیل کنید.
3- سپس اسامی دانش آموزان را  تایپ کنید یا از سناد کپی کنید.
4- نمرات هر درس و هر ماه را درج کنید.
5- کارنامه ی آماده شده را پرینت بگیرید.


منبع farhangkhoy.blog.ir . . .

کارنامه کنکور دکتری ۹۸ منتشر شد

کارنامه کنکور دکتری ۹۸ منتشر شد : کارنامه نتایج نهایی آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ منتشر شد و داوطلبان می توانند با شماره پرونده و شماره داوطلبی، کارنامه خود را مشاهده کنند.
کارنامه کنکور دکتری ۹۸ منتشر شد
به گزارش دانشگاهیان، فهرست اسامی ۲۲ هزار و ۴۴۴ نفر پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکتری (نیمه متمرکز سال ۹۸) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی ۷ شهریورماه منتشر شد که از این تعداد ۲۲ هزار و ۴۴۴ نفر، ۹ هزار و ۴۰۴ نف . . .

کارنامه قبولی رشته پزشکی دولتی

داوطلبایی که قصد شرکت تو کنکور تجربی و قبولی تو رشته پزشکی دانشگاه های دولتی رو دارن با بررسی کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه های دولتی میانگین درصدی که برای هر درس احتیاجه دستشون یاد و به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، با بررسی کارنامه قبولی پزشکی دولتی می تونین برنامه ریزی دقیق تر و کامل تری رو انجام بدین .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1052/کارنامه-قبولی-رشته-پزشکی-دولتی.htm . . .

کارنامه قبولی رشته پزشکی پردیس خودگردان

داوطلبایی که قصد ادامه تحصیل تو رشته پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان رو دارن با بررسی کارنامه قبولی پزشکی پردیس خودگردان میانگین درصد لازم برای هر درس دستشون میاد و به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، بعد از بررسی کارنامه قبولی رشته پزشکی دانشگاه های پردیس خودگردان می تونین برنامه ریزی دقیق تری برای هر درس انجام بدین .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1055/کارنامه-قبولی-رشته-پزشکی-پ . . .

کارنامه قبولی رشته های پرطرفدار کنکور سراسری

داوطلبایی که قصد شرکت تو کنکور گروه های آزمایشی مختلف رو دارن با بررسی کارنامه قبولی رشته های پرطرفدار کنکور و حداقل درصد هایی که داوطلبا زدن می تونن برنامه ریزی دقیق و جامع تری رو برای کنکور سراسری انجام بدن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، کارنامه قبولی رشته های کنکور سراسری می تونه ملاک خوبی برای یک برنامه ریزی دقیق باشه .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1050/کارنامه-قبولی . . .

ارسلان مطهري به استقلال پيوست

مهاجم سابق ذوب آهن طی توافقی با مسوولان استقلال  با عقد قراردادی به مدت یک سال و نیمه به این تیم پیوست تا اولین خرید زمستانی آبی‌ها لقب گیرد.  مطهری که در نیم فصل اول لیگ نوزدهم با پیراهن ذوب آهن موفق به ثبت 5 گل شده، طی فصول اخیر همواره با شایعه حضور در استقلال همراه بود و بارها تمایل خود را به این انتقال اعلام کرده بود و اکنون به این رویای خود دست یافته است.مطهری سابقه بازی برای تیم‌های نفت تهران و تراکتور را هم در کارنامه‌اش . . .

کارنامه ی سبز کنکور چیست و چه کاربردی دارد؟

کاربرد کارنامه ی سبز کنکور چیست؟می توان گفت کارنامه ی سبز یا کارنامه ی تکمیلی جعبه سیاه انتخاب رشته ی شما است.این کارنامه انتخاب های شما را به طور دقیق بررسی می کند.نکات و سوالات متداول در بررسی و تحلیل کارنامه ی سبزکارنامه ی سبز برا چه کسانی است؟کارنامه ی سبز یا کارنامه ی محرمانه ی کنکور تنها برای کسانی که یکی از رشته های انتخابی خود را قبول شده اند قابل مشاهده است پس اگر در انتخاب رشته ی خود مردود شده اید کارنامه ی سبز ندارید.معنی رتبه ی دا . . .

کارنامه قبولی رشته گفتار درمانی دولتی

داوطلبایی که خودشون رو برای قبولی تو رشته گفتار درمانی آماده می کنن با بررسی کارنامه قبولی گفتار درمانی دولتی می تونن یک برنامه ریزی جامع تری برای رسیدن به هدفشون داشته باشن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو داوطلبا با بررسی کارنامه قبولی رشته گفتار درمانی دانشگاه دولتی از میانگین درصد لازم برای هر درس مطلع می شن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1112/کارنامه-قبولی-ر . . .

کارنامه قبولی رشته علوم آزمایشگاهی دولتی

داوطلبایی که خودشون رو برای قبولی تو رشته علوم آزمایشگاهی آماده می کنن با بررسی کارنامه قبولی علوم آزمایشگاهی دولتی می تونن یک برنامه ریزی جامع تری برای رسیدن به هدفشون داشته باشن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو داوطلبا با بررسی کارنامه قبولی رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه دولتی از میانگین درصد لازم برای هر درس مطلع می شن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1111/کا . . .

کارنامه قبولی رشته علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان

داوطلبا با دیدن کارنامه قبولی علوم آزمایشگاهی پردیس خودگردان و بررسی میانگین درصد های زده شده می تونن یک برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه هر درس داشته باشن . داوطلبا با بررسی کارنامه قبولی رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه پردیس خودگردان به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، دستشون میاد که تو کدوم درس ها ضعف دارن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1123/کارنامه-قبولی-رشته-علوم-آز . . .

کارنامه قبولی رشته گفتار درمانی پردیس خودگردان

داوطلبا با دیدن کارنامه قبولی گفتار درمانی پردیس خودگردان و بررسی میانگین درصد های زده شده می تونن یک برنامه ریزی دقیق تری برای مطالعه هر درس داشته باشن . داوطلبا با بررسی کارنامه قبولی رشته گفتار درمانی دانشگاه پردیس خودگردان به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، دستشون میاد که تو کدوم درس ها ضعف دارن .
 
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :
 
www.tahsilico.com/web/articles/view/1124/کارنامه-قبولی-رشته-گفتار-درما . . .

نتایج آزمون‌های تستی ورود به حرفه مهندسان مهر ماه ۹۸

پیرو اطلاعیه‌های قبلی در مورد برگزاری آزمون‌های ورود به حرفه مهندسی مهرماه ۹۸ بدینوسیله به آگاهی کلیه شرکت کنندگان محترم آزمون‌ها می‌رساند، نتایج قطعی آزمون‌های یاد شده مشخص گردیده و با توجه به اطلاعیه‌های قبلی، داوطلبان محترم می‌توانند از عصر امروز چهارشنبه مورخ ۹۸/۰۹/۲۰ با مراجعه به سامانه آزمون‌ها به آدرس الکترونیکی http://www.inbr.ir نسبت به دريافت کارنامه خود اقدام نمایند.
ضمناً چنانچه قبلاً نیز اعلام شده است، در اجرای مفاد مندرج در . . .

تجربه رتبه 25 کنکور ارشد فیزیک 98 از کنکور به همراه کارنامه

تجربه یکی از اعضای خانواده بزرگ همپا
خانم سمانه سرباز موفق به کسب رتبه 25 کنکور ارشد فیزیک 98 شده اند. این موفقیت در سایه تلاش ایشان و برنامه همپا میسر شده است. کارنامه ایشان در انتهای متن موجود است. با عرض تبریک به ایشان تجربه ایشان را  می خوانیم:
ادامه مطلب . . .

فردا تعطیل شد.

فردا قرار بود کارنامه میانترم بدنا، تعطیل شد، به بابا گفتم خوشحال شدید تعطیل شد نه؟ دیگه مجبور نیستید بیاید مدرسه:/
گفت مگه قرار بود بیام؟ :)
+ :/
- ولی خیلی بهت افتخار میکنما، می دونستی؟ دوماه کامل تونستی، دیدی می تونی :)
+ آره ولی خودم به خودم افتخار نمیکنم بابا،اصلا نمی کنم.همشم تقصیر شماست.
- :)  به عنوان تعریف ازت قبول میکنم :))
+ -_-
-حالا کارنامه میخوای چیکار؟ 
+یعنی چی میخوام چیکار؟ شما کارنامه میخواستید چیکار؟ 
- بفهمم چندتا تجدید آوردم :) نکنه . . .

قبل از مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 باید بدانید

قبل از مشاهده نتایج کنکور سراسری 98 باید بدانید
داوطلبان و متقاظیان کنکور سراسری 98 باید بدانند در مرحله اول خونسردی خود را حفظ کنید، رتبه ها هر سال با میانگین سختی محاسبه شده و ظرفیت دانشگاهها افزایش یافته و در بدترین حالت و رتبه کارنامه کنکور 98 می توان یا با بهترین نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری 98 و یا در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نمود و وارد دانشگاه شد.
توصیه می شود: برای مشاهده نتایج کنکور نهایی و اولیه کارنامه سراسری 98 خود، . . .

برندهای ما

گروه مهندسی مفید افتخار دارد تا در کارنامه خود همکاری با شرکت های بزرگ تهویه مطبوع را داشته و سبد متنوعی از محصولات و برندهای داخلی و خارجی را به مشتریان ارائه نماید تا مشتریان محترم در هنگام خرید با دست باز اقدام نمایند. . . .

انتخاب رشته کنکور سال 98

فرآیند انتخاب رشته کنکور سال 98انتخاب رشته کنکور 98یک : معرفی رشته های دانشگاهیدو : رزرو انتخاب رشته و تکمیل فرم شماره 1سه : دريافت کارنامه بررسی رتبه در زیر گروه ها و تحویل فرم شماره 2چهار : بررسی و اصلاح انتخاب رشته اولیه و تحویل فرم شماره 3پنج : تایید انتخاب رشته نهایی و ارسال به سازمان پاسداران : 22775567تهران پارس : 77760368انقلاب : 66702194همراه : 09301004011 . . .

انتخاب رشته کنکور 98

فرآیند انتخاب رشته کنکور سال 98انتخاب رشته کنکور 98یک : معرفی رشته های دانشگاهیدو : رزرو انتخاب رشته و تکمیل فرم شماره 1سه : دريافت کارنامه بررسی رتبه در زیر گروه ها و تحویل فرم شماره 2چهار : بررسی و اصلاح انتخاب رشته اولیه و تحویل فرم شماره 3پنج : تایید انتخاب رشته نهایی و ارسال به سازمان پاسداران : 22775567تهران پارس : 77760368انقلاب : 66702194همراه : 09301004011 . . .

کارنامه قبولی آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان و حداقل درصد لازم

داوطلبان کنکور سراسری که قصد پذیرفته شدن در رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان را دارند برای برنامه ریزی کنکور خود به دنبال کارنامه قبولی آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان 98 ، حداقل درصد لازم برای قبولی آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان 99 هستند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، به منظور مساعدت داوطلبان در برنامه ریزی خود درصد دروس برای قبولی آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان ۹۸ را جمع آوری و در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده است .
برای مطا . . .

کارنامه و حداقل درصد لازم برای قبولی مدیریت بازرگانی شبانه 98

داوطلبان کنکور سراسری که قصد پذیرفته شدن در رشته مدیریت بازرگانی دوره نوبت دوم را دارند برای برنامه ریزی کنکور خود به دنبال درصد دروس برای قبولی مدیریت بازرگانی شبانه ۹۸ ، حداقل درصد لازم برای قبولی مدیریت بازرگانی شبانه 99 هستند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، به منظور مساعدت داوطلبان در برنامه ریزی خود کارنامه قبولی مدیریت بازرگانی شبانه 98 را جمع آوری و در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده است .
برای مطالعه متن کامل خبر بر . . .

کارنامه قبولی آموزش شیمی دانشگاه فرهنگیان و حداقل درصد لازم

داوطلبان کنکور سراسری که قصد پذیرفته شدن در رشته آموزش شیمی دانشگاه فرهنگیان را دارند برای برنامه ریزی کنکور خود به دنبال کارنامه قبولی آموزش شیمی دانشگاه فرهنگیان 98 ، حداقل درصد لازم برای قبولی آموزش شیمی دانشگاه فرهنگیان 99 هستند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، به منظور مساعدت داوطلبان در برنامه ریزی خود درصد دروس برای قبولی آموزش شیمی دانشگاه فرهنگیان ۹۸ را جمع آوری و در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده است .
برای مطالع . . .

کارنامه و حداقل درصد لازم برای قبولی مدیریت بازرگانی روزانه 98

داوطلبان کنکور سراسری که قصد پذیرفته شدن در رشته مدیریت بازرگانی دوره روزانه را دارند برای برنامه ریزی کنکور خود به دنبال درصد دروس برای قبولی مدیریت بازرگانی روزانه ۹۸ ، حداقل درصد لازم برای قبولی مدیریت بازرگانی روزانه 99 هستند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، به منظور مساعدت داوطلبان در برنامه ریزی خود کارنامه قبولی مدیریت بازرگانی روزانه 98 را جمع آوری و در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده است .
برای مطالعه مت . . .

کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان و حداقل درصد لازم

داوطلبان کنکور سراسری که قصد پذیرفته شدن در رشته آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان را دارند برای برنامه ریزی کنکور خود به دنبال کارنامه قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 98 ، حداقل درصد لازم برای قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان 99 هستند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، به منظور مساعدت داوطلبان در برنامه ریزی خود درصد دروس برای قبولی آموزش زیست شناسی دانشگاه فرهنگیان ۹۸ را جمع آوری و در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده اس . . .

کارنامه قبولی آموزش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان و حداقل درصد لازم

داوطلبان کنکور سراسری که قصد پذیرفته شدن در رشته آموزش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان را دارند برای برنامه ریزی کنکور خود به دنبال کارنامه قبولی آموزش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان 98 ، حداقل درصد لازم برای قبولی آموزش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان 99 هستند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، به منظور مساعدت داوطلبان در برنامه ریزی خود درصد دروس برای قبولی آموزش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان ۹۸ را جمع آوری و در اختیار متقاضیان . . .

کارنامه قبولی آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان و حداقل درصد لازم

داوطلبان کنکور سراسری که قصد پذیرفته شدن در رشته آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان را دارند برای برنامه ریزی کنکور خود به دنبال کارنامه قبولی آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان 98 ، حداقل درصد لازم برای قبولی آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان 99 هستند . سامانه مشاوره تحصیلی هیوا، به منظور مساعدت داوطلبان در برنامه ریزی خود درصد دروس برای قبولی آموزش تربیت بدنی دانشگاه فرهنگیان ۹۸ را جمع آوری و در اختیار متقاضیان این رشته قرار داده اس . . .

my last day

خب دیگه!امروز اخرین روزمه و از فردا دیگه این موجود رو مخ نخواهد بود.البه فعلللللللللللا. تا زمانی که کارنامه بیاد و شاید بیشتر نیستم.در غیاب من مراقب خودتون باشید(مخصوصا تو کوشول)5 ماهگی ویستین هم پیشاپیش مبارک چون اون موقع نیستم.مراقب خودتون باشید.مخلصیم. . . .

مقایسه رتبه ۳ کنکور دکتری ۹۷ و رتبه ۳ کنکور دکتری ۹۸

سال گذشته مطلبی را در سایت قرار دادیم که چرا رتبه ۳کنکور سال ۹۷ درصدهای فراتر از تصور زده بودند. چند نکته درباره مقایسه این دو رتبه به همراه کارنامه رتبه 3 را مشاهده کنید. هر دوی این عزیزان از دانشجویان همپا بوده اند.
ادامه مطلب . . .

کارنامه حقوق بشری سازمان مجاهدین

همه ساله  همزمان با نشست سالانه شورای حقوق بشر سازمان ملل در ژنو سران فرقه رجوی هیاهو راه می اندازند و در تبلیغات شان به دروغ خود را مدافع سرسخت حقوق بشر معرفی می کنند در صورتیکه خودشان در مناسبات قرون وسطایی و استالینی شان نقض فاحش حقوق بشر و آزادی بیان وجود دارد. و حتی در  زمینه نهادهای حقوق  بشری نظیر دیدبان حقوق گزارشی در مورد اعدام و شکنجه و زندان در سازمان مجاهدین در زمان صدام حسین منتشر کرده است حالا سوال اینجاست که مگر یک سازمان فرقه . . .

یاد گرفتم که نوشتن بیشتر کمکم می کنه

بسم الله الرحمن الرحیمقبلً پدری مهربونمیه تیکه کلامی داشتهر وقت درس میخوندم یا نمی خوندم بهم می گفت: "بنویس بنویییس"اون موقع که هیچی، بعدشم هیچ وقت به این توجه نکردم.ولی یکی دو ماهی هست که به این نتیجه رسیدم وقتی می نویسم بهتر تو ذهنم می مونهاصلً تو ناخودآگاهم بود که این وبلاگو ساختم.التماس دعاعلی الله توکلت#نکته_های_زندگی#درسهای_اخلاقی#نوشتن#زندگی#کارنامه#برنامه  . . .

دریافت اطلاعات از سناد

با سلام خدمت همکاران محترم


 
کلیه همکارانی که در روزهای گذشته قادر به دريافت اطلاعات از سناد در سامانه عملیات متوسطه دوم نبودند از امروز این مشکل رفع شده است
 کلیه تغییراتی که در دو هفته قبل در سناد انجام شده بود ولی به دلیل نقص فنی در سناد قابل دريافت نبود از امروز در عملیات متوسطه دوم قابل دريافت می باشد مدارسی که نیازمند دريافت اطلاعات از سناد به عملیات متوسطه دوم اعم از نمرات کارآموزی-تصویر دانش آموزان-نمرات تغییر یافته-نمرات تغییر . . .

هواکش

مجموعه ی هواپویش از دهه ی هفتاد فعالیت خود را در زمینه های مشاوره ، فروش ، نصب هواکش های مختلف آغار کرده است. این مجموعه با استفاده از افراد جوان و مجرب کشور به ارائه خدمات نصب ، کانال کشی ، تعمیرات تهویه کننده های هوا پرداخته است. هواپویش نمایندگی اصلی فروش محصولاتی مانند ebmpapst محصول آلمان است. وافتخار همکاری با شرکت ها و برند های معتبری همچون سینک اخوان، شرکت بهداد و تاژ را در کارنامه خود دارد. . . .

بورسیه دافی برای دانشجویان افغانستانی

۲- مراجعه حضوری برای امضای قرار داد. هر سال میلادی باید مجددا برای تمدید قرارداد اقدام نمایید.”
۳- هر ترم باید برگه اشتغال به تحصیل، برگه انتخاب واحد و کارنامه ترم قبل را پست، فکس و یا ایمیل نمایید و مواظب باشید معدلتون افت نکنه.
ادامه مطلب . . .

The Irishman

فیلم داستان فرانک شیران است. یک عضو گروه مافیا که کارش آدمکشی است و در عین حال کهنه سرباز جنگ جهانی دوم است. او در مدت خدمتش در ایتالیا مهارت‌هایش را توسعه داده است. او روی ماجراهایی که کارنامه‌اش را به عنوان یک آدمکش شکل دهد تامل می‌کند. به خصوص نقشی که در حذف جیمی هافا، دوست قدیمی‌اش و رهبر اتحادیه‌ی کارگران داشت. به علاوه درگیری‌هایی که در دوره‌ای با خانواده‌ی مافیایی بوفالینو پیدا کرد.پیکو موویز . . .

زمان اعلام نتایج کنکور 98

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1398 بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون مذکور می‌رساند که نتیجه اولیه آزمون در روز چهار‌شنبه مورخ 98/05/16 به صورت کارنامه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به آدرس: www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت. 
ادامه مطلب . . .

حیف شد

پیرمرد آذری با صفا هر روز رو به قبله می ایستاد و دست بر روی سینه اش می گذاشت و هفتاد بار یا فتاح می گفت. عاشق امام حسین ع بود سلامش به آن حضرت فراموشش نمی شد.
سالها در مغازه نجاری اش خاک اره خورده بود ولی یک لقمه حرام نخورده بود. دلش میخواست سبکبار از دنیا برود. همینطور هم شد. چند ماهی که بیمار شد از بدنش فقط پوست و استخوانی مانده بود. 
پس از مرگش پسرش در خواب دیده بود مانند همان حالتی که در حال حیاتش رو به قبله می ایستاد و سلام می فرستاد ایستاده اس . . .

جلسات اولیا و مربیان

بعد از نوبت های اول ، نوبت دوم امتحانات ترم و میان ترم و ماهیانه مدرسه طبق نمراتی گرفته ایم به ما کارنامه میدهد که اولیای هر دانش آموز باید به مدرسه بیاید و با معلم ها درباره وضع درسی بچه هایشان صحبت کند ؛ ای کاش میشد به جای اینکه فقط اولیا بیاید ، دانش آموزان هم می آمدند تا مشکلات خود را متوجه شوند. . . .

عمر مفید

اگر قرار باشد از ترسناکترین چیز دنیا بنویسم تمام آن در کلمه پیری» خلاصه میشود.پیری ناخوشایندترین مرحله و دوره از زندگی ما آدمها به شمار می‌آید.انگار با گذاشت زمان انسان آب میرود ناتوان و کم حوصله میشود.گاهی فکر میکنم پیری چقدر کسل کننده میتواند باشد اگر به آداب پیر شدن آگاهی نداشته باشیم.انسانهای پیر همواره برایم قابل احترام اند.بابا بزرگ تازه پروستاتش را عمل کرده.عوارض عمل حتی روی کیفیت تکلمش هم تاثیر گذاشته به سختی تشخیص میدهم چه میگو . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)