98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دعانویس یهودی دربهشهر

یهودی منوهین

موسیقی از هرج‌ومرج نظم می‌آفریند: چون ریتم بر چیزهای ناهمگرا همسانی تحمیل می‌کند، ملودی بر چیزهای گسیخته پیوستگی تحمیل می‌کند و هارمونی بر چیزهای ناسازگار، هماهنگی.يهودي منوهین . . .

الیگارشی یهودی و ایران (1)

تهاجم رومی‌ها به بین‌النهرین بطور عمده به وسیله سه حکمران رومی انجام شد: مارک آنتونی، کاراکالا و الکساندر سوروس. در میان حکمرانان روم این سه تن بیشترین پیوندها را با الیگارشی يهودي داشتند.  . . .

الیگارشی یهودی و ایران (2)

روایات تلمودی از سختگیری و آزار و شکنجه یزدگرد دوم نسبت به يهوديان سخن گفته‌اند. قاعدتاً این نشانه‌ی افزایش تکاپوی الیگارشی يهودي در ایران است تا بدان‌جا که پادشاه ساسانی را به تعارض واداشت.  . . .

در اسلام عمر تورات افضل بر قرآن است

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز
در اسلام عمر،کعب الاحبار يهودي تازه مسلمان معلم اصحاب پیامبر است،
آنقدر در يهودي بودن خود اصرار داشت که در زمان پیامبر عمر ورقه ای از تورات دست گرفت و پیامبر به بلال گفت اذان بی وقت بگو مردم را در مسجد جمع کرد و عمر را توبیخ کرد و گفت اگر موسی هم بود باید از من پیروی میکرد . . .

داستان عاشقانه هلنا و فرانز کامل

سال 1942 بود و یک زن جوان اسلواکی يهودي به نام هلن به آشویتز فرستاده شد. هلنا زیبا بود و یکی از آسان ترین شغل ها در بخشی از کمپ به او داده شد. شغل هلنا مرتب کردن وسایلی یده شده از خانواده های يهودي و فرستادن آن ها به آلمان بود. او می توانست موهای خود را بلند نگه دارد و در خطر کشته شدن نبود. اما بسیاری از افراد خانواده او در بخش های دیگر کمپ کشته شده بودند؛ بنابراین درست مثل سایر زندانی‎ ها تنفر خاصی از نازی ها داشت. وقتی افسر 20 ساله اس اس به ن . . .

قدرت امام علی (ع)

قلعه بزرگ دشمنان يهودي به اندازه ای بزرگ بود که چهل پهلوان آن در را باز و بسته میکردند،مسلمانان،در جنگ خیبر بار ها و بارها به قلعه ی بزرگ دشمنان يهودي حمله کرده بودند ولی نتوانسته بودند که پیروز شوند و کسی که جنگجوی خیبر را کشت و در قلعه را از جا کند ويهوديان را شکست داد امام علی(علیه السلام)بودند.منبع:کتاب هدیه های آسمان پایه هفتم . . .

114

دیشب با یه سنّی با تفکرات يهودي همسفر بودم ، انقدر که از شیعه و امام علی بد گفت و از اون طرف هی از خوبیهای يهودي و انگلیسی و آمریکاییا و نژاد کوروش و پارس  گفت که قشنگ رو نورون های عصبیم راه می‌رفت، هی پشت سر هم چرت و پرت میگفت از خوبیهای عمربن خطاب و ایل و تبارش میگفت، دلم براش سوخت وقتی فهمیدم یه بهیار بازنشسته است با چند تا عروس و داماد و نوه! چون سنش بالا بود و احتمالا تو جاهلیت میمیره وقتی از ماشین پیاده داشتم یک گلوله خشم سرکوب شده بودم، . . .

جلسات آموزشی اولیاء

جلسات آموزشی اولیاء
جلسات آموزشی - توجیهی اولیاء محترم کلاس های 
دوم خانم ها سبحانی و دعانويس
سوم خانم قهرمانی و آقای جامی
چهارم آقایان وثوقی و شیردل
پنجم آقایان تیموری و نوروزی و یوسفی
ادامه مطلب . . .

دراسلام عمری مقام یهودیان بالاتراز اصحاب و خانواده پیامبراست

بسم الله الرحمن الرحیم
از محققان تاریخ اسلام عمری میخواهم راجع به جایگاه يهودي تازه مسلمان (کعب الاحبار)که پیامبر رحمت را ندیده بود و جایگاه امیرالمومنین علی علیه الاف السلام که مولود کعبه بود و در خانه پیامبر بزرگ شده بود و داماد پیامبر بود و پسرعموی پیامبر بود و طبق نظر همه علمای سقیفه یک ضربه شمشیر او در روز خندق از عبادت تمام انسانها افضل است و قرآن ناطق است و کاتب وحی است و فاتح خیبر است و قاتل مرهب است چه جایگاهی دارد؟
آنچه من در منابع . . .

مقدس

منابع در کتاب مقدسمقاله اصلی: تاریخ موسیقی در دوره کتاب مقدس"دیوید با صدای بلندش" پاریس مزدا،ج 960، قسطنطنیهمحققان موسیقی و تئاتری که در مورد تاریخ و انسان شناسی سامی و فرهنگ اولیه ی يهودي مسیحی مطالعه می کنند، ارتباطات مشترک بین فعالیت های تئاتری و موسیقی بین فرهنگ های کلاسیک عبرانیان و یونانیان و رومیان اخیر را کشف کرده اند. منطقه مشترک عملکرد در یک "پدیده اجتماعی به نام Litany"، یک فرم نماد متشکل از مجموعه ای از دعاوی یا دعا است. مجله دین و تئ . . .

رابطه بین قاتل امام علی علیه السلام و یهود

قاتل امیرمؤمنان (ع) یکی از مشهورترین چهره‌های خوارج عبدالرحمن بن عمرو بن ملجم مرادی» است. وی از قبیله حمیر» و از تیره‌های مراد» است.
ابن ملجم اهل و ساکن کوفه بود که همراه با بازمانده خوارج به مکه رفت.
او پس از بیعت مردم با امام علی (ع) چندین بار برای بیعت نزد امام آمد، ولی حضرت ایشان را نپذیرفت، برای بار سوم که خدمت امام رسید، حضرت فرمودند: او محاسن مرا با خون پیشانی‌ام خضاب می‌کند.
ابن‌ملجم از 9 نفری بود که در جنگ نهروان جان سالم به در برد . . .

بازدید از موزه مردم شناسی و میراث فرهنگی شهرستان تایباد

بازدید از موزه مردم شناسی و میراث فرهنگی شهرستان تایباد
بازدید دانش آموزان کلاس های پنجم یک - دو و سه و کلاس دوم دو مدرسه شریعتی .
سپاس و قدردانی از مدیریت محترم مرکز میراث فرهنگی و جناب آقای اعظمی مسئول محترم این مرکز که ولی محترم دانش آموز گلمون در کلاس دوم نیز هستند.
تقدیر و تشکر از همکاران محترم آقایان : عطایی - تیموری - یوسفی - نوروزی و خانم دعانويس که به عنوان سرپرست و مربی همراه دانش آموزان گلمون بودند. . . .

ورزش و ت در تفکر یهودی

یوسف یکوتیلی مدیر باشگاه مکابی از سال ١٩٢۵ تلاش گسترده‌ای برای پیوستن به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) آغاز کرد؛‌ اما با تاکتیکی جدید. او اقدام به راه‌اندازی فدراسیون فوتبال فلسطین» کرد تا به عضویت فیفا درآید.
این اتفاق در تابستان ١٩٢٨ روی داد که پس از آن، به‌سرعت فلسطینی‌های فعال را اخراج کرد و يهوديان را جایگزین آنها کرد. او به‌سرعت زبان عبری را جایگزین کرد و از پرچم يهودي در لوگوی فدراسیون استفاده کرد.
این روزها که وارد سایت اس . . .

یکی مونده به آخر

انگار سال 98 دوست نداره با ما کنار بیاد. به قولا زیاد با ما حال نمی کنه بدشانسی پشت بد شانسی.تا اینکه مراسم ازدواجمم به هم خوردمسئول خوابگاه مون که در جریان مسائل بود، از  سر دلسوزی گفت: افروز جان امسال خیلی بدشانسی اوردی شاید مشکلی تو کارت باشه به نظرم بد نیست پیش یه دعا نویس بری یه کار گشا بگیری.گفتم: آخه میگن ید الله فوق ایدیهم. اعتقادی ندارمگفت: حالا یه بار امتحان کن، نمی کشتت که نهایتش اینه که یه چن تومن ضرر کردی. هی ما انکار کردیم و ایش . . .

دو ملت

‏می‌گویند که در روی زمین انواع و اقسام ملت‌ها هستند، از يهودي‌ها گرفته تا آلمانی‌ها و انگلیسی‌ها و. ولی من باور نمی‌کنم. به عقیده من فقط دو جور ملت هستند و دو نژاد که با هم آشتی‌ناپذیرند: یکی اغنیا و دیگر فقرا."ماکسیم گورکی" . . .

حکایت خر در گل مانده»

       مردی خری دید که در گل گیرکرده بود و صاحب خر از بیرون كشیدن آن خسته شده بود. برای كمك كردن دُم خر را گرفت و زور زد! دُم خر از جای كنده شد.فریاد از صاحب خر برخاست كه  تاوان بده! مرد برای فرار به كوچه‌ای دوید ولی بن بست بود.خود را در خانه‌ای انداخت. زنی آنجا كنار حوض خانه نشسته بود و چیزی می‌شست و حامله بود. از آن فریاد و صدای بلند در ترسید و بچه اش سِقط شد. صاحب خانه نیز با صاحب خر همراه شد. مرد گریزان بر روی بام خانه دوید. راهی نیافت ، از بام ب . . .

الیگارشی حاخامی و انقلاب مسیحیت

انقلاب مسیحیت در زمان نرون، امپراتور روم، آغاز شد و سپس به دستور تیتوس فلاویوس وسپاسین، طی جنگ‌های خونین و طولانی بی‌رحمانه سرکوب شد. سهم الیگارشی يهودي در این سرکوب شایسته پژوهش جدی است.  . . .

یهودیان، جهان اسلام و بغداد (2)

در زمان معتضد، يهوديان نفوذ زیادی در بغداد به دست آوردند، از این پس، تا اقتدار الیگارشی زرسالار يهودي در اسپانیا،‌ بغداد مرکز ی و دینی و اقتصادی يهوديان جهان به شمار می‌رفت.   . . .

اقسام ملت ها

‏می‌گویند که در روی زمین انواع و اقسام ملت‌ها هستند، از يهودي‌ها گرفته تا آلمانی‌ها و انگلیسی‌ها و. ولی من باور نمی‌کنم.به عقیده من فقط دو جور ملت هستند و دو نژاد که با هم آشتی‌ناپذیرند: یکی اغنیا و دیگر فقرا. . . .

الیگارشی حاخامی و یهودیت جدید

صدوقیون تداوم کهانت سنتی (کهنیم) قبیله یهودند و فریسیون بیانگر ت جدید يهودي (حاخامیم). در سده نخست میلادی از آمیزش فریسیون و صدوقیون، با غلبه گرایش فریسی، الیگارشی حاخامی پدید شد.  . . .

پاورپوینت غزه

این پاورپوینت در 22 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت در مورد تاریخچه غزه،شهر غزه در دوره هخامنشی،مجامع يهودي در شهر غزه،مردم و شهر غزه،جاذبه های گردشگری غزه،مقاومت غزه و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد غزه در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب نماید
 
 
جهت دانلود فایل کلیک کنید . . .

یهودا ناسی و یهودیت جدید

سهم یهودا ناسی در بنیان‌گذاری نهادهای ی و فقهی يهوديت و اقتدار اقتصادی و ی الیگارشی يهودي چنان عظیم است که به درستی می‌توان او را بنیان‌گذار يهوديت جدید نامید.  . . .

اصحاب پیامبر در اسلام عمری احترام و ارزش ندارند

بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
در حکومت عمر و عثمان يهودي تازه مسلمان شده که پیامبر را درک نکرده است حق دارد فتوا داده و حکم کنند بر اساس تورات و اباذر که از سابقین در اسلام بود را به دیوانگی متهم کرد و به ربزه تبعید کرد و
ابن مسعود هم به شهادت رساندن
علی هم از مدینه اخراج شد
  . . .

با کدام قدرت

وقتی مرد بی مانند جنگ های بزرگ، کشنده مرهب يهودي می گوید با کدام قدرت باید تو خود حدیث مفصل را بخوانی از این مجمل. عده ای به برگشت پذیری تاریخ و تکرار آن اعتقادی ندارند
ادامه مطلب . . .

مسیحیت مظلوم و قراردادهای استعماری علیه ایران و تجزیه و قحطی و.

بسم الله الرحمن الرحیم
یا اباصالح المهدی ادرکنی
اگر طرف تمام قرادادهایی که مردم ایران را به قحطی و فقر مبتلا کرد و ایران را تجزیه کرد را مطالعه کنید متوجه میشوید
توسط یک مسیحی یا یک يهودي اتفاق افتاده است و بس
وای به حال آنکه ادعای ایرانی بودن دارد و به مسیحیت دلخوش میکند؟ . . .

رهبر معظم انقلاب:محو دولت اسرائیل به معنای محو مردم یهودی نیست

صبح امروز در عید میلاد با سعادت پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع)، سران قوا، جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت کننده در سی و سومین اجلاس بین المللی وحدت اسلامی با رهبر انقلاب دیدار کردند.اقتدار پایدار . . .

کسانی که بر انها سلام نباید کرد

امام صادق علیه السلام از پدرش نقل فرموده که سلام نکنید بر يهودي و مسیحی و زرتشتی و بت پرست و بر انکه سر سفره شراب نشسته و بر شطرنجباز و نردباز و بر مخنث و بر شاعری که زنهای پاکدامن را نسبت به میدهد و بر کسی که در نماز است زیرا نمازگزار نمیتواند جواب سلام بدهد چونکه سلام از مسلمان مستحب ولی جواب ان واجبست و سلام نکنید بر کسی که ربا میخورد و بر کسی که در حال تغوط است و بر کسی که در حمام است و بر کسی که متجاهر به فسق است.(خصال) . . .

می خواستم از جادوی نگاه بنویسم، زیادی رمانتیک میشد

 همیشه جادو را دوست داشتم تا در دنیای واقعی شواهدش مرا ترساند. حالا باز جادو را یواشکی و در کتاب های داستان و غیر داستان دوست دارم و حتی فیلم های مستند. اولین بار که با یک موضوع غریبه آشنا شدم در یک کتاب بود. که می خواست روح را ثابت کند و نویسنده ادعا می کرد در زمان رعد و برق روی شیشه ی بعضی خانه ها، چهره ای نقش بسته که مربوط به یک روح است. شاید هم موضوع چیز دیگری بود ولی چون این مطلب مربوط به اولین سال یا نهایتا دومین سال سواد دار شدن من می شود هیچ . . .

باورها

 مبارزه چه معنی‌ای دارد؟ 
حاضرم آسیب ببینم چون فکر میکنم من درست میگویم؟ یا حداقل من درست‌تر میگویم.
چرا چیزی که آدم باور دارد انقدر مهم است؟ 
چرا آنها که باور دارند اسلام درست است و من که حتم دارم کسشر است انقدر باورهایمان برایمان اهمیت دارد؟ 
چرا مردم برای باورهایشان میجنگند؟ اگر ماندلا نمیجنگید، با سیاهپوستا هنوز مثل سگ رفتار میشد و اگر هیتلر نمیجنگید هزاران يهودي زنده بودند.
چرا باورها انقدر برایمان مهم است؟ . . .

بنای سازمان ملل بر ابتذال و فساد

آوای سنت :آیا می‌دانید که سازمان ملل متحد چگونه ایجاد شد؟در خانه خانم سالی استانفورد آمریکایی که اصالتا يهودي بود و مشهورترین مرکز فساد را در سانفرانسیسکو اداره می‌کرد و مالک هتل بزرگی بود که برای همین کار بکار می‌گرفت.در سال ۱۹۴۵ میلادی، نمایندگانی از ۵۰ کشور در خانه او گرد هم آمدند و پس از نشست‌های پیاپی، منشور سازمان ملل متحد را ارائه کردند و آن را بر جهان تحمیل نمودند!! ادامه مطلب در سایت آوای سنت  . . .

اروین دیوید یالوم

آروین دیوید یالوم  در واشنگتن دی سی متولد شد. حدود پانزده سال قبل از تولد او در ایالات‌متحده، پدر و مادر يهودي از روسیه مهاجرت کردند (گرچه کشور آن‌ها لهستان بود) و در نهایت یک فروشگاه خواربار فروشی در واشنگتن افتتاح کردند.
یالوم بیشتر کتاب‌های دوران کودکی خود را در خانه خانوادگی بالای مغازه خواروبار و در یک کتابخانه محلی خواند.
در ادامه با کلینیک اعصاب و روان هیربد همراه باشید.
ادامه مطلب . . .

نقش فلسفه در ترویج اندیشه یهود

آیا يهوديان از فلسفه به عنوان ابزاری برای ترویج افکار خود استفاده می‌کنند؟ تئوری توطئه؟ 
 
يهوديت دینی است که به نژاد خاصی تعلق دارد و سعادت را بر اساس مفهوم نژاد تعریف می‌کند.  در سایر نژادها قابلیت سعادت نیست. پس آنها برای يهودي‌شدن دعوت نمی‌شوند و تبلیغ يهوديت در بین سایر نژادها منتفی است. اما آیا ترویج اندیشه‌های عهد عتیق با عنوان فلسفه جایگزین مناسبی برای تبلیغ يهوديت نیست؟ پولس یک يهودي متعصب و ضد مسیح بود که اکنون سخنان او بخشی . . .

کتاب : دوست بازیافته

چقدر کتاب قشنگی بود. چقدر آرامش داشت. چقدر مرتب بود همه چی. و چه پایان خیره کننده‌ای! چقدر رئال! آرامش کتاب منو یاد کتابای هسه مینداخت. حتماً دلم میخواد بازم از فرد اولمن کتاب بخونم. ترجمه هم عالی بود.
داستان در مورد پسر نوجوان آلمانی ایه که زندگی ساده‌ی خودش رو در مواجهه با جنگ بیان میکنه. بر خلاف کتابها و فیلمهای جنگ جهانی دوم که به اردوگاه های نازی تکیه دارند، و در آخر هم به سرزمین موعود اسراییل میرسن، در این کتاب با يهودي‌ای مواجهیم که فقط . . .

روایت واشنگتن پست از زندگی تندروترین فرقه های یهودی در سرزمین‌های اشغالی

 رومه آمریکایی واشنگتن‌پست به گزارشی درباره یک فرقه مذهبی اسرائیلی معروف به حریدی‌ها» پرداخت که به طور کل از جهان کناره‌گیری کرده است؛ تاجایی که طرفداران این فرقه در زندگی خود تا به ‌حال نه رادیو گوش کرده اند٬ نه یک تلفن هوشمن دیده‌اند و نه از وجود اینترنت خبر دارند.این گزارش با پرداختن به زندگی دختری به نام روث بوروفسکی که قبلا عضو فرقه حریدی‌ها بوده و اکنون از آن جداشده آغاز می‌شود. واشنگتن پست نوشت که روث بوروفسکی در یک کتابخان . . .

با خدا باش ، پیروز باش

 
7 : محمدصل الله علیه و آله را در مکه ، همه امین می دانستند. حتی بعدها هم که پیامبر شد و خیلی ها مخالفش بودند ، باز هم وقتی میخواستند پول و کالاهایشان را دست کسی امانت بدهند ، می رفتند در خانه ی او . حتا اگر حرف هایش را قبول نداشتند. پیامبر صل الله علیه و آله  که میخواست از مکه برود سمت مدینه ، امانات را سپرد دست علی علیه السلام. خبر رفتن محمد صل الله و آله پیچید. آمدند سراغ امانتی هایشان. این میان ، نامردها یکی را فرستادند سراغ علی علیه السلام. - . . .

جایگاه موعوددرآیین یهود

 
جایگاه موعود» در آیین یهود
 
(بسم الله الرحمن الرحیم)
 
دورنمایی از جهان نوین که در آثار نویسندگان يهودي آمده‌ است، بیان کننده این معناست که خدا در آخرامان جهان را دگرگون خواهد کرد و صالحان از ظالمان و اشرار جدا خواهند شد، هر چند این پیروزی در آثار یهود به رهبری مسیح حاصل می‌‌شود.
 
 
 
انتظار موعود، موضوعى است که در همه مذاهب بزرگ جهان و از جمله دین یهود، از اهمیت ‌خاصى برخوردار است
ادامه مطلب . . .

رمان فرمان یازدهم

نقد رمان فرمان یازدهم
 
نقد رمان فرمان یازدهم : یکنواخت بودن کل داستان و بدون هیجان بودن اتفاقات باعث خستگی می شود.
 
 
نقد رمان فرمان یازدهم نوشته ی زهره عارفی
هرچقدر تلاش کردم تا این رمان را با علاقه بخوانم نشد!
نه به خاطر اینکه محتوا نداشت!
و نه چون اینکه قلم و سبک نداشت!
و نه بخاطر نویسنده و یا حتی انتشاراتش!
و نه به دلیل گرمای هوا و سردی مزاج…!
بلکه کتابی که با سبک واگویه ی فکری و ذهنی نویسنده با خودش نوشته شده است و هدف مشخصی هم دارد، آن قدر . . .

بودن

بهشت و جهنم ،مکان یا موقعیتی نیست که بدانجا میرویم ،بلکه مقامی است که در طول حیات خود در زمین خلق میکنیم .یعنی هر عمل ما ،عکس العملش را درحواس میبنیم اما این تمام حقیقت نیست ،در بعدی دیگر این عمل، درحال شکل دادن بهشت ویا جهنم هست.بهشت ،آن وادی حقیقت است ،که با اقلیم سرشت ما ،یکسان است و چون از جنس تعادل و حقیقی هستیم ،درآن به آرامش هستیم ،و جهنم ،آن وادی که از جنس سرشت و حقیقت ما نیست و در آن بیقرار و نا ارام هستیم .در هنگام ظهور پیامبران ،اسم . . .

فیلم سينمايي The Pianist 2002 (پيانيست)+دوبله فارسی+زيرنويس فارسي

ژانر فیلم : بیوگرافی,جنگی,دراممحصول کشور : آمریکاییزبان فیلم : دوبله فارسیکارگردان : Roman Polanskiمدت زمان : 2 ساعت و 30 دقیقهسال انتشار : 2002کیفیت : 720pستارگان : Adrien Brody,Emilia Fox,Frank Finlay,Thomas Kretschmannپیانیست 2002 ، در اوایل آغاز جنگ جهانی دوم ارتش آلمان نازی به رهبری هیتلر به لهستان حمله می کند در این میان هنگامی که شهر در محاصره نیرو های آلمانی قرار می گیرد ، ولادیسلاو اشپیلمان پیانیست يهودي تلاش می کند تا مردمش را نجات دهد ولی.
 
تماشای آنلاین فیلم با اینت . . .

کراو ماگا چیست

کراو ماگا (به عبری: קרב מגע - نویسه‌گردانی لاتین: Krav Maga) یک سیستم رزمی غیر رقابتی است که توسط ایمی سِدِءور يهودي براتیسلاوایی‌الاصل در اسرائیل ابداع شد. این رشته امروزه علاوه بر ارتش اسرائیل در نیروهای نظامی دیگری چون اف‌بی‌آی، پلیس لس آنجلس و نیویورک و ارتش سوئد آموزش داده می‌شود. . . .

مستند متولد اورشلیم

خلاصه داستان : ستند متولد اورشلیم» ساخته حسین شمقدری که با روایت محمد دلاوری و به همت موسسه آرمان مدیا تولید شده است. متولد اورشلیم» مستندی ۴۷ دقیقه‌ای با روایت محمد دلاوری است که با ۵ شخصیت يهودي اثرگذار گفت‌وگو می‌کند و چگونگی شکل‌گیری بنیان اسرائیل را به چالش می‌کشد.
لینک دانلود: مستند متولد اورشلیم . . .

تهمت زدن این جماعت دلیل حقانیت ما

بسم الله الرحمن الرحیم
یاابافاضل ادرکنی
با یک شبکه ماهواره‌ای تماس میگیرد و میگوید شیعه هستم
از اومیخواهند تشهد نماز شیعیان را بگوید،میگوید اشهد آن علی ولی الله
 
دیگری زنگ میزند میگوید شیعه هستم
قرائت قرآن را بلد نیست و هیچ آشنایی با آیات نازل شده در شأن اهل  بیت ندارد
شخص دیگری زنگ میزند میگوید هستم و شیعه و مداح،برای دفاع از ولایت مولایم امیرالمومنین علی علیه السلام و آقا امام زمان یک آیه قرآن بلد نیست
دراولین  جمله بحث . . .

لوط رباط کریم

.دیروز به مزار حضرت لوط علیه‌السلام شدیم. برای من جای شگفتی داشت که این نبی مکرم در رباط کریم صاحب مزار است. متحیر گوشه‌ای نشستم و قرآن را جست‌وجو کردم مگر از او نشانه‌هایی در آیه‌ها ببینم. زنش نیز در میان لوطیان شنیع‌کار به قعر جهنم رفت. این را خلاصةالاخبار نوشته بود. من نمی‌دانم سرگروه آن چندین فرشته که سوی حضرت ابراهیم علیه‌السلام آمده بودند که بود. آن‌قدر دیدم که جناب جبرائیل برای اجرای عذاب آمده بود، اسرافیل برای مژده اسحاق‌دار شد . . .

آلمان | قسمت اول

در این سری از مقالات که در وبلاگ ضمیمه منتشر می کنیم، قرار است به بررسی کشور آلمان بپردازیم. در صورتی که قصد مهاجرت به آلمان را دارید، بهتر است اطلاعات کاملی از این کشور داشته باشید. همچنین اگر قصد تحصیل در آلمان را داشته باشید نیز این سری از مقالات شما را با کشور آلمان بیشتر از پیش آشنا می کند.
 
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)