98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دعا وطلسمات نایاب ابوداوود

آسيل

مهره ی T12پلاتینخیره به سقفاعصاب، اعصاب، اعصاب آدمایی كه به جای من فكر میكنن، لطف دارن، ولی لطفاً زحمت نكشنآدما همین كه به جای خودشون فكر كنن كافیه ایزمیر بر وزن ایحدیر فكر میكنین من نگران اینكه بعداً چی میشه نیستم، ولی اولین سرچ بعد از عمل تا همین الان راجع به همین بوده و حالا حالا هم هست، این وسط بنزین و اینترنت هم ناياب شدن، فكر اینكه نكنه سفر هم با این وضعیت من ناياب شه شده خوره ی فكر من، فقط پرهام فهمید و راجع بهش حرف زد . . .

محسن رحیمی نویسنده وشاعر با همکاری محمودبراتی .قوچان دیزادیز.

سلام خدمت هموطنان عزیز کتاب خوان  .عزیزان از همه شما  پوزش میطلبم به خاطر کم کاری چاپ کتاب جمله های ناياب که قرارداد کار نوشته شده و در چند روز اتی در همین وبلاگ. رونمایی خواهیم کرد  .عزیزان ما هنوز مشتاقانه منتظر نظرات خوب شما هستیم از همه شما دعوت میکنم برای رونمایی ازکتاب جمله های ناياب ما را یاری کنید عزیزان برای قیمت گذاری روی کتاب از شما نظر خواهی میشود .امید به خدا بعد از کتاب اول برای منتشر کتاب شعر و در دل تاریخ . که سرگذشت کتاب عبدل ح . . .

به نایاب چون کس کند آرزو 

هرکس چیزی را که نمی یابد بخواهد , به زیور پرهیزکاری آراسته نیستبه ناياب چون کس کند آرزو        نماند ورا عزت و آبرونه دیبای تقوی بود دربرش        نه تاج خرد باشد اندر سرش . . .

به نایاب چون کس کند آرزو   

هرکس چیزی را که نمی یابد بخواهد , به زیور پرهیزکاری آراسته نیستبه ناياب چون کس کند آرزو        نماند ورا عزت و آبرونه دیبای تقوی بود دربرش        نه تاج خرد باشد اندر سرش . . .

حرير نور

 ز دریای نگاهت من دُر ناياب می گیرمحریر نور گویی از رخ مهتاب می گیرمچنان در سینه بی تاب است دل از آتش عشقتکه از چشمان خود هر شب گلاب ناب می گیرمعجب سودای شیرینیست این رویای روح افزابه آغوشم تو را شبها اگر در خواب می گیرمگوارای نگاهت باد ای جبریل شعر منغزلهای روانی را که از محراب می گیرممن آن آواره ی راهم که از خوش باوری اینجاسراغ خانه ی آباد از سیلاب می گیرمنظر بر وسعت دریاست واسع را و می دانمز سستی های خود جا در دل مرداب می گیرم#سید_علی_کهنگ . . .

BDW Thanksgiving Throwdown 2019: Benwood, West Virginia, USA MLB

BDW Thanksgiving Throwdown 2019: Benwood, West Virginia, USA Bosscast Altitude  ?????????????? BDW Thanksgiving Throwdown 2019: Benwood, West Virginia, USA MLB TV ABC BeIN MamaHD????????????  CPCSaturday, 02 November 2019YIFZ8375299154054043531Friday, 25 October 2019 20:27:417302 Dec 2019 03:27 PM PDT2019-12-21T09:27:41239LRTLFriday, 15 November 2019 03:27:4165114487641236770828411/25/2019772610104CMI63833130426 Oct 2019 12:27 AM PDT6991308701979299020 - Event @ Diamondplex524044IJOZS54741967BDW33066106 Oct 2019 08:27 PM PST87839RJake Garrett: Jake Garrett is also the real name of Jake Garrett. Jake Garrett was born in Lexington, Tennessee (United States of America) Garrett is 240 lbs. (109 kg) and 5"8. 1.73 m) you want to read more information about Jake Garrett, j . . .

خداحافظی.

سلام 
این مدت یجوری بود که آدم دلش می خواست پست بنویسه ولی آخه چی میشد گفت؟!بی‌خوابی‌های شبونه هنوز برقراره،افکار بی‌جهت و غیرارادی،افسردگی که برگشته و این بار دیگه توان جنگیدن باهاش رو ندارم و انگیزه هم نمونده برای جنگیدن باهاش،امتحانات پشت سر هم میانترم،دانشکده‌ای که ازش خسته شدم،خونه‌ای که عین سریالهای آی فیلم تکراریه،کتابهایی که میخونم بدون اینکه دلیلی برای خوندنشون داشته باشم،مشاوری که نمیرم دیگه،آهنگ گوش نمیدم،فیلم نمی‌بین . . .

محسن رحیمی شاعر نویسنده ترانه سرا قوچان قوچانی

سلام خدمت هموطنان عزیز کتاب خوان به زودی در این وبلاگ نسخه کامل از کتاب جمله های ناياب ادبی رونمایی خواهد شد که حاصل تلاش اقایان براتی و رحیمی میباشد امید است که شما علاقمندان به این هنر ما را دراین راه یاری و همایت کنید با تشکر از همه شما  . . .

تعصبات تبلیغاتی

تمایز، وقتی دنیا زینگ می زند، شما زنگ بزنیدسن مخاطبان هدف خود را در نظر بگیریدچرا تمایز انقدر ناياب است؟عادتتبلیغ درلحظه های تاملمنبع: The Choice Factory: 25 behavioural biases that influence what we buy, Author    Richard Shotton . . .

شعر زیبای مولانا

عاقبت خاك شود حسن جمال من و توخوب و بد می گذرد وای به حال من و توقرعه امروز به نام من و فردا دگریمی خورد تیر اجل بر پر و بال من و تومال دنیا نشود سد ره مرگ كسیگیرم كه كل جهان باشد از آن من و توهر مرد شتربان اویس قرنی نیستهر شیشه ی گلرنگ عقیق یمنی نیستهر سنگ و گلی گوهر ناياب نگرددهر احمد و محمود رسول مدنی نیستجایی که برادر به برادر نکند رحمبیگانه برای تو برادر شدنی نیست . . .

کمیل

بارالها، چه بسیار از بدی که از من دور کردی و چه بسیار از تعریف زیبا که سزاوار آن نیستم؛ پراکندی» خدایا ممنونم که به بیانِ گویا و قدرتمندی که در توانِ ذهنی‌ام نبود، مجهزم کردی. در اوراق کتاب نیایشت، لذتی ناياب نهفته است. ای همه دارایی تو کریم‌تری از اینکه از نظر بیندازی؛ کسی را که پرورش داده‌ای یا آنکه دور کنی کسی را که نزدیک خود کشیده‌ای، یا برانی آن را که به او جا داده یا به سوی بلا بسپاری آن را که به او کفایت کرده و رحم نموده‌ای» . . .

حریر نور

 ز دریای نگاهت من دُر ناياب می گیرمحریر نور گویی از رخ مهتاب می گیرمچنان در سینه بی تاب است دل از آتش عشقتکه از چشمان خود هر شب گلاب ناب می گیرمعجب سودای شیرینیست این رویای روح افزابه آغوشم تو را شبها اگر در خواب می گیرمگوارای نگاهت باد ای جبریل شعر منغزلهای روانی را که از محراب می گیرممن آن آواره ی راهم که از خوش باوری اینجاسراغ خانه ی آباد از سیلاب می گیرمنظر بر وسعت دریاست واسع را و می دانمز سستی های خود جا در دل مرداب می گیرم#سید_علی_کهنگی  . . .

مجله طنز و کاریکاتور شماره 293 منتشر شد

 شبانه منتشر و منفجر شد!شب عیدی با مجله شبانه روزی طنزوکاریکاتور همراه شوید!. مجله ای تمام کاغذی، تمام زرورق و تمام ضرر! با مهمانان نوروزی خاص! مستر هیچکاک استاد دلهره و مستر تیستر استاد مزمزه! بشتابید تا کاغذش ناياب نشده . . .

دانلود کتب علوم غریبه

بسم الله الرحمن الرحیم مژده برای علاقه مندان علوم  غریبه کتابهای تخصصی *ناياب* و بسیار کاربردی  ○علوم غریبه○ موجود میباشد که  به صورت نسخه خطی و چاپ قدیم و جدید فقط در دسترس افراد عامل عادل و متقی و با سطح معلومات کافی  با مبلغ منصفانه  در قالب فایل پی دی اف  قرار میگیرد برای عوام  معذور میباشم و عفو بفرمایند
از طریق  تلگرام این شمارهبا دوستان آماده ارتباط و خدمترسانی هستم 
والسلام علیکم 09028425714 . . .

گلدون های عتیقه

واقعا تنها و تنها و تنها باعث خوشحالی و علت تحمل کردنم در این روزهای دردآلود دوستامن و لاغیر.کنارشونم انرژی با واحد گیگاژول بهم تزریق میشه. نیاد روزی که نداشته باشمشون.نیاد روزی که لاکی که شکستم دوباره بیاد خودشو دورم بسازه.برنگردن روزای بد قدیمی. رد شن روزهای بد فعلی.بمونن رفقای خوب همیشگی همون سکه های نايابهمون گلدون های عتیقههمون شعرای نگفته  . . .

سروده اي زيبا از ايرج ميرزا

عاشقی محنت بسیار كشیدتا لب دجله به معشوقه رسید نشده از گل رویش سیرابكه فلك دسته گلی داد به اب نازنین چشم به شط دوخته بودفارغ از عاشق دلسوخته بود دید در روی شط اید به شتابنو گلی چون گل رویش شاداب گفت به به چه گل زیباییستلایق دست چو من رعنایی است حیف از این گل كه برد اب او راكند از منظره ناياب او را زین سخن عاشق معشوقه پرستجست در آب چو ماهی از شصت خوانده بود این مثل ان مایه نازكه نكویی كن ودر اب انداز خواست كازاد كند از بندشاسم گل برد در اب اف . . .

, دانلود آهنگ نفسم بند اومد از حسین تهی

 
,
,دانلود آهنگ نفسم بند اومد از حسین تهی
,دانلود موزیک ویدیو تا ازم دور شدی تهی
,دانلود اهنگ تو ازم دور شدی دستات هم سرد شد
,دانلود اهنگ تا ازم دور شدی تهی با لینک مستقیم
,دانلود اهنگ تا ازم دور شدی تهی ریمیکس
,دانلود اهنگ نمیتونم از فکرت درام پر شده از فکرت شبام
,دانلود اهنگ تو ازم دور شدی دستاتم سرد شد
,اهنگ ملانی و تهی
,اهنگ یه عطر یه بالش از تهی
,دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

زیباترین شعر مولانا

زیباترین شعر مولاناعاقبت خاک شود حسن جمال من و توخوب و بد می گذرد وای به حال من و توقرعه امروز به نام من و فردا دگریمی خورد تیر اجل بر پر و بال من و تومال دنیا نشود سد ره مرگ کسیگیرم که کل جهان باشد از آن من و توهر مرد شتربان اویس قرنی نیستهر شیشه ی گلرنگ عقیق یمنی نیستهر سنگ و گلی گوهر ناياب نگرددهر احمد و محمود رسول مدنی نیستبر مرده دلان پند مده خویش میازارزیرا که ابوجهل مسلمان شدنی نیستجایی که برادر به برادر نکند رحمبیگانه برای تو برادر ش . . .

برخی از این حیوانات

یوزپلنگ ایرانی:طبق گفته کارشناسان یوز ایرانی که جزء تیره ای خاص از یوزپلنگ در غرب آـت رو به انقراضه؛ به طوری که طبق نظریه کارشناسان محیط زیست، تخمین زده می شه کمتر از 60 قلاده یوز ایرانی در تمام ایران زیست می کنه. برای کسب آمار دقیق از تعداد این نوع جانـور ناياب، دوربین هایـی در محل هایی که احتمال حضور این جانور وحشی می ره، کار گذاشته شده تا آمارگیری دقیق تری صورت بگیرد ـ . . .

جغد طلایی

جغد طلاییبر فرق سرم شُرشُر باران خوب استهر آنچه رسد ز جمع یاران خوب استصد بار اگر توبه کنم ، میشکنمقانون شکست توبه کاران خوب استای جغد طلایی نشسته به دلممُردن ز غم طلایه داران خوب استبی مایه و بیمارم و سرمایه توییبیچاره شدن ز مایه داران خوب استتنها به گناه عاشقی دربندماین دسته از این گناهکاران خوب استدر این رمضان اگر غمت را خوردمغم خوردن دست روزه خواران خوب استبا پای ، پنجه در پنجه ی هماینگونه روم به زیر باران خوب استخالق که تویی کعب . . .

, دانلود آهنگ hot n cold 320

 
,دانلود آهنگ hot n cold 320
,دانلود اهنگ hot and cold کیتی پری
,متن آهنگ hot n cold
,دانلود آهنگ hot n cold از کیتی پری
,دانلود موزیک ویدیو کیتی پری hot n cold
,اهنگ hot n cold از کیتی پری
,دانلود آهنگ et از katy perry با کیفیت 320
,دانلود آهنگ firework
,دانلود آهنگ های کیتی پری
,دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

محسن رحیمی قوچان دیزادیز .شاعر نویسنده ترانه سرا

سلام خدمت هموطنان عزیز .من مشتاقانه منتظر نظرات شما هستم .عزیزان ما رو حمایت کنید .خیلی مامنون میشم ازتون .من به تمام نظرات شما احترام میگذارم .با تشکر از شما محسن رحیمی هستم نویسنده شاعر ترانه سرا .یکی از مطالب کتاب جملات ناياب خطاب به گروهگ تروریستی داعش وامثال ان یا محمد ،در جامعه ات احدی حق تعرض به مردمانت را نداشت .حال شمشیرهای اخته نه برای دین میجنگند ونه غریبه اند ،انها بر فرق مردمانی فرود می ایند که ثروتمندان بیشتر انباشته کنند و بیچ . . .

, دانلود اهنگ ضد قانون از تی ام بکس

,    ,    دانلود اهنگ ضد قانون از تی ام بکس,    دانلود اهنگ تی ام بکس,    دانلود اهنگ های شاد تی ام بکس,    دانلود اهنگ تی ام بکس رپ,    اهنگ تی ام با,    اهنگ دختر تی ام بکس,    دانلود آهنگ تی ام بکس مازراتی,    اهنگ تی ام بکس لازممی,    دانلود اهنگ های تی ام بکس ریمیکس,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

توضیح تست حقوقی

توضیح تست ونکته ناياب تستی:در توضیح تست در ابتدا باید عرض کنم که لازمه پاسخگویی به هر سوالی فهم درست و دقیق صورت سوال است در سوال تالیفی گفتم که: وجوب رسیدگی دعوا، دلالت . بر وجوب تقدیم دادخواست برای رسیدگی است. وجوب رسیدگی دعوا یک جمله مستقل است که بیان میکنه واجبه به دعوا رسیدگی بشه و قاضی یا دادگاه به فرض مکلف به رسیدگیه در ادامه جمله دیگری آمده و گفته دادخواست لازمه تقدیم یا ارائه بشه و این جمله هم مستقل و معنای مستقلی دارد حال با فهم . . .

, دانلود اهنگ تی ام بکس غیب شیم

,    دانلود اهنگ تی ام بکس غیب شیم,    دانلود اهنگ ریمیکس تی ام بکس فید شیم,    دانلود اهنگ محو شیم از تی ام بکس,    دانلود موزیک فید شیم از تی ام بکس,    دانلود ریمیکس اهنگ فید شیم,    اهنگ فید شیم تی ام بکس اپارات,    دانلود اهنگ تی ام بکس تولد,    دانلود آهنگ تی ام بکس مازراتی,    دانلود آهنگ tm bax میریم جلو,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

, دانلود اهنگ تی ام بکس غمگین

,    ,    دانلود اهنگ تی ام بکس غمگین,    دانلود اهنگ های شاد تی ام بکس,    دانلود آهنگ های تی ام بکس,    اهنگ جدید تی ام بکس ۹۷,    دانلود اهنگ تی ام بکس بیس دار,    دانلود آهنگ جدید تی ام بکس تیمارستان,    دانلود اهنگ شاد رقصی از تی ام بکس فراموش,    دانلود تمام اهنگ های تی ام بکس به صورت یکجا,    دانلود اهنگ های تی ام بکس ریمیکس,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

, دانلود اهنگ mp3 محمد nr مژه

,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr مژه,    دانلود اهنگ mp3 مرگ محمد nr,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr عروسک,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr نرو,    دانلود فول البوم محمد nr,    دانلود اهنگ mp3 میلاد سایمون باتلاق,    محمد nr غیرت,    دانلود آهنگ mp3 دائم الخمر از محمد nr,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr بدمست,    دانلود آهنگ,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

یادمان رفت.

بچه که بودیم . ثانیه به ثانیه . لحظه ها را زندگی می کردیم . خوشی تنها هدفمان بود . انگار خدا سفت در آغوشمان گرفته بود. تنها زمانی از آغوشش بیرون بودیم . و سخت می گذشت . که مشق شبمان . از دو خط به ده خط می رسید. لذت هایمان را . با تغییر فصل ها منطبق می کردیم. بزرگتر که شدیم . لحظه ها و ثانیه ها و ساعت ها . همانقدر بی ارزش شدن . که زندگی کردن . یادمان رفت . دست هایمان بلندتر شدند . تا آغوشمان بزرگتر باشد! یادمان رفت آغوش مادر. عطری ناياب د . . .

, دانلود آهنگ تی ام بکس فید

,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس فید,    دانلود آهنگ تی ام بکس فید شیم ریمیکس,    دانلود اهنگ محو شیم از تی ام بکس,    دانلود ریمیکس اهنگ فید شیم,    اهنگ فید شیم تی ام بکس اپارات,    دانلود اهنگ تی ام بکس,    دانلود اهنگ تی ام بکس تولد,    دانلود آهنگ تی ام بکس مازراتی,    تی ام بکس لازممیدانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

بچه که بودیم

بچه که بودیم ثانیه به ثانیه لحظه ها را زندگی می کردیم خوشی تنها هدفمان بود انگار خدا سفت در آغوشمان گرفته بودتنها زمانی از آغوشش بیرون بودیم و سخت می گذشت که مشق شبمان از دو خط به ده خط می رسیدلذت هایمان را با تغییر فصل ها منطبق می کردیمبزرگتر که شدیم لحظه ها و ثانیه ها و ساعت ها همانقدر بی ارزش شدن که زندگی کردن یادمان رفت دست هایمان بلندتر شدند تا آغوشمان بزرگتر باشد!یادمان رفت آغوش مادر، عطری ناياب دارد که ریه هایمان را تازه می کند،یادما . . .

, دانلود اهنگ mp3 محمد nr عروسک

,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr نرو,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr عروسک,    محمد nr غیرت,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr بدمست,    اهنگ mp3 محمد nr قرمز,    دانلود اهنگ mp3 بابا من عاشقتم چشم درشت زبون دراز,    دانلود اهنگ mp3 مرگ محمد nr,    نرو خواهش میکنم نرو دیگه عزیز من تو که خودت میدونی بدجوری مریضتم,    اهنگ mp3 نرو خواهش میکنم نرو دیگ عزیز من,    دانلود آهنگ,    ,   دانلود اهنگ ناياب . . .

, دانلود اهنگ mp3 مرگ محمد nr

,    ,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr جدید,    دانلود اهنگ mp3 مرگ محمد nr,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr نرو,    دانلود فول البوم محمد nr,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr عروسک,    دانلود آهنگ mp3 جدید میلاد سایمون و محمد nr بنام مجنون,    اهنگ mp3 جدیدمحمدان ار,    محمد nr غیرت,    اهنگ mp3 محمد nr عشق یواشکی,    دانلود آهنگ,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

آخرین حکایت تربت لیلی

 
ببین دیوانه به هم ریختی جهان مرا بریده ، زخمِ دل کندنت نفس مرامی دانی بی قرار خواهد شدهرکس به هر زبان بنویسد داستان مراشهرزاد ، خالی ام از تو و گذشتم از هزار ویک شب های بی توگرفته داغ ِعشق تو روان مرادر اندیشه معجزه ای ناياب بودم وناگاهخدایم گرفت به فراق تو جوانی مرانه تو یوسف صدیقی و نه من زلیخای شیداقفل هفت در بگشا و در دم بگیر جامه ی مرا تو را به حرمت کعبه ی عشق سوگند برو و زهرآگین تر مکن کام مراچه حکایت عجیبی است بعد وداع تو مهری تابان . . .

, دانلود اهنگ mp3 محمد nr قرمز

,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr قرمز,    اهنگ mp3 محمد nr عشق یواشکی,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr عروسک,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr نرو,    دانلود اهنگ mp3 مرگ محمد nr,    دانلود آهنگدانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

, دانلود آهنگ تی ام بکس غلطی کردم من

,    ,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس غلطی کردم من,    دانلود اهنگ تی ام بکس غلط کردم سردمه,    دانلود ریمیکس اهنگ غلط کردم تی ام بکس,    دانلود موزیک ویدیو غلط کردم تی ام بکس,    دانلود اهنگ چیزی نمیگه ولی چشاش از تی ام بکس,    ریمیکس غلط کردم تی ام بکس,    دانلود آهنگ نه نه نه چه غلطی کردم,    دانلود آهنگ عجب غلطی کردم ساسی مانکن,    اهنگ چجوری ببرمت پیش ننه وقتی لباسای تن . . .

, دانلود اهنگ تی ام بکس غلط کردم با لینک مستقیم

,    ,    دانلود اهنگ تی ام بکس غلط کردم با لینک مستقیم,    دانلود ریمیکس اهنگ غلط کردم تی ام بکس,    دانلود اهنگ تی ام بکس غلط کردم سردمه,    دانلود موزیک ویدیو غلط کردم تی ام بکس,    ریمیکس غلط کردم تی ام بکس,    دانلود اهنگ چیزی نمیگه ولی چشاش از تی ام بکس,    دانلود اهنگ وای وای تی ام بکس,    غلط کردم سردمه تی ام بکس,    دانلود آهنگ جدید تی ام بکس هیولا,   دانلود اهنگ ن . . .

, دانلود اهنگ mp3 محمد nr سیندرلا

,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr عروسک,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr مرگ,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr سیندرلا,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr نرو,    محمد nr غیرت,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr محمدت,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr باتلاق,    دانلود اهنگ mp3 محمد nr بدمست,    دانلود اهنگ mp3 فاطمه گار عروسک خرسی,    دانلود آهنگ,    ,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

, دانلود آهنگ mp3 محمد تی دی غروبا

,    دانلود آهنگ mp3 محمد تی دی غروبا,    دانلود اهنگ mp3 غروبا تی دی با کیفیت 320,    دانلود آهنگ mp3 تی دی غریبه,    تی دی خاطرات,    متن اهنگ mp3 غروبا از تی دی,    دانلود اهنگ mp3 t-dey خاطرات,    دانلود آهنگ mp3 تی دی تصویرا تاره,    دانلود آهنگ mp3 تی دی بعد من,    دانلود آهنگ mp3 تی دی هنوز همونم,    دانلود آهنگ,    ,    ,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

نازنین خاتون من

نازنین خاتونِ من! به به! صفا آورده ایای عجب که بعدِ عمری رو به ما آورده ای گرچه دیر اما چه خوشحالم که با این آمدنرسمِ دیرینِ محبت را به جا آورده ای ذوق و شوقِ رقص در سبکِ و سیاقِ ساقِ توستخوش خرامان، سینه لرزان، عشوه ها آورده ای گیسوانت برگِ زیتون، چشمهایت شابلوطاینهمه زیبا شدن را از کجا آورده ای؟ ماهِ ناز و غرقِ راز و دلنواز و عشوه سازروی و موی و بوی و خویِ دلربا آورده ای با خبر از شورِ فرهادت هوایِ عشق راشوخ و شیرین لهجه و شیرین ادا آورده ا . . .

, دانلود آهنگ تی ام بکس غلط کردم 320

,    ,    ,    دانلود آهنگ تی ام بکس غلط کردم 320,    دانلود اهنگ تی ام بکس غلط کردم سردمه,    دانلود موزیک ویدیو غلط کردم تی ام بکس,    ریمیکس غلط کردم تی ام بکس,    دانلود اهنگ چیزی نمیگه ولی چشاش از تی ام بکس,    دانلود اهنگ وای وای تی ام بکس,    غلط کردم سردمه تی ام بکس,    موزیک ویدیو تی ام بکس غلط کردم در استیج,    ریمیکس اهنگ غلط کردم تی ام بکس,   دانلود اهنگ نای . . .

, دانلود اهنگ تی ام بکس غلط کردم سردمه

,    دانلود اهنگ تی ام بکس غلط کردم سردمه,    دانلود آهنگ غلط کردم سردمه,    دانلود ریمیکس اهنگ غلط کردم تی ام بکس,    دانلود موزیک ویدیو غلط کردم تی ام بکس,    ریمیکس غلط کردم تی ام بکس,    دانلود اهنگ چیزی نمیگه ولی چشاش از تی ام بکس,    غلط کردم سردمه تی ام بکس,    موزیک ویدیو تی ام بکس غلط کردم در استیج,    دانلود اهنگ وای وای تی ام بکس,   دانلود اهنگ ناياب - کمیاب . . .

VA - Ultimate Rock: The Classics [5CD] (2019) MP3 320 kbps

دانلود 100 ترک از بهترین ستاره های راک با کیفیت عالی
VA - Ultimate Rock: The Classics [5CD] (2019) MP3 320 kbps
 original quality
سبک : Rock, HardRock, ClassicRock
حجم آلبوم : 928 مگابایت
کیفیت : mp3 | 320 kbps
تعداد :  100 ترک
مدت زمان آلبوم :  06:11:33
وضعیت لینک : 1 پارت مستقیم 
((به رایگان دانلود کنید و لذت ببرید))
((این مجموعه بسیار ناياب است))
-تمام هدفم رضایتمندی شماست-
دانلود آلبوم Download The Lastest Music Albums . . .

تاثیر استرس بر قلب انسان چیست؟

اولین نکته در مورد تاثیر استرس بر قلب این است که داشتن استرس بیش از حد، برای سلامت قلب شما بسیار بد است. اگر اغلب استرس دارید و نمی توانید به خوبی آن را کنترل کنید، بیشتر احتمال دارد که دچار بیماری قلبی، فشار خون بالا، درد قفسه‌ سینه، یا ضربان قلب نامنظم شوید.
 
در ادامه به بررسی تمام جانبه تاثیرات استرس و نگرانی بر سلامت قلب انسان می پردازیم. 
ادامه مطلب . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)