98Blogs

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به 98Blogs بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
هدف 98Blogs این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

دلنوشته وداع با ماه رمضانgo

دلنوشته وعکس

 .مسافر بی بدرقه منآنقدر بیصدا رفتی که از وداع جا ماندمباز به غیرت چشمانمکه آبی پشت سرت ریختند…  . . .

وداع با مهمانی

در وداع با ماه رمضان دعاهای مختلفی نقل شده است‌ولی دعای صحیفه بسیار معارف بلندی دارد که اهل آن باید دریابند.دعای وداع سلام های سوکی دارد. اما برای کسی که در طلب معرفت در صحیفه سجادیه است باید ربط بین اول و آخر دعای وداع را کشف کند. این دعا با خداشناسی مهمی شروع می شود و به چند آیه مهم با موضوع مضاعف شدن حسنات و آیات ترغیب به ارتباط با خدا می رسد: آیه تشویق به توبه، آیه ده برابر شدن حسنات،  آیه مضاعف شدن ثواب قرض الحسنه، آیه اذکرونی، آیه شکر، . . .

شروعی دوباره .

از آخرین پستی که گذاشتم تقریباً 4سال و 10 ماه گذشتهفکر میکردم تا حالا وبلاگم حذف شدهقراره از این به بعد فعالیت اندکی توی وبلاگ داشته باشم. هیچ چیزی مثل مرور خاطرات گذشته حالمو خوب نمیکنه. خوب که نه ولی آرومم میکنهچقدر اتفاقات افتاده توی این سالها که موندم از کجا شروع کنم به نوشتنکانال تلگرام همگانی شد و از حالت دلنوشته خارج شده اما اینجا امن ترین محل واسه مکتوب کردن دلنوشته هامه . . .

مرگ

به روز مرگ چو تابوت من روان باشدگمان مبر که مرا درد این جهان باشدبرای من مگری و مگو دریغ دریغبه دوغ دیو درافتی دریغ آن باشدجنازه ام چو ببینی مگو فراق فراقمرا وصال و ملاقات آن زمان باشدمرا به گور سپاری مگو وداع وداعکه گور پرده جمعیت جنان باشدفروشدن چو بدیدی برآمدن بنگرغروب شمس و قمر را چرا زبان باشدتو را غروب نماید ولی شروق بودلحد چو حبس نماید خلاص جان باشدکدام دانه فرورفت در زمین که نرستچرا به دانه انسانت این گمان باشدکدام دلو فرورفت و پر ب . . .

وداع

وداعجهانم بی الف باشد اگر با من نباشیچه غمگینم اگر قدر سر سوزن نباشیگناه من فقط مجنونِ لیلی بودنم بود مبادا وعده ام گویی ، سَرِ خرمن نباشیاگر چندان درون قلب تو جایی ندارمتو در قلبی و در قلبم تو نامحرم نباشی .سزاوار کمی آغوش و یک بوسه نبودمخلایق هر چه لایق ، لایق این تن نباشی!!به ظاهر عاشقی ، جانم به قربانت عزیزمگهی اما به فکرم می زند دشمن نباشی !چه زیبا آفریدت خالق رنگین کمان هاچنان کامل که دیگر هم از این بهتر نباشیخزان بانو ، مگر از ما خطای . . .

ممنونم از همه تون:)

سلام بچه ها
در مورد این وبلاگ می خواستم بهتون بگم که برخی از دلنوشته های وبم رو توش باز انتشار میکنم:) و اگر توانی باشد دلنوشته جدید هم توش میزارم 
خیلی متشکرم از اون افرادی که حمایت کردند و خواهند کرد
عمری باشد جبران کنیم:) . . .

#دلنوشته‌هام

خاطراتت که هجوم می‌آورنددلم تا اعماق نگاهت پر می‌کشدهمچو پرنده ای که برای کمک به دوستشدل به آب می‌زند و او را نمی‌یابد. . . .

ای مسافر

ای مسافر !  ای جدا ناشدنی ! گامت را آرام تر بردار ! از برم آرام تر بگذر ! تا به کام دل ببینمت .بگذار از اشک سرخ گذرگاهت را چراغان کنم .آه ! که نمیدانی . سفرت روح مرا به دو نیم می کند . و شگفتا که زیستن با نیمی از روح تن را می فرساید .بگذار بدرقه کنم واپسین لبخندت را و آخرین نگاهت  را .مسافر من ! آنگاه که می روی کمی هم واپس نگر باش . با من سخنی بگو . مگذار یکباره از پا در افتم . فراق صاعقه وار را بر نمی تابم .جدایی را لحظه لحظه به من بیاموز.    آرام تر ب . . .

یه روز خوب میاد ؟

 
اگر کسی مرا خواستبگویید رفته باران ها را تماشا کندو اگر اصرار کردبگویید برای دیدن ِ طوفان هارفته است !و اگر باز هم سماجت کرد بگوییدرفته است تا دیگر بازنگردد .  #بیژن_جلالی
 
 
پ .ن : 
دوستی میگفت چرا پست های کوتاه و مختصر میذاری و نوشته های خودتو کمتر انتشار میکنی ! خواستم بگم من دلنوشته زیاد دارم ,دلنوشته های طولانی و بلند بالا ولی خوب مخاطب من متن کوتاه بیشتر ترجیح میده و براش وقت میذاره .
اگه بگم هنوزم دنبال جایی ام بتونم محتویات ذهنمو با . . .

#دلنوشته‌هام

من.نه غمگینمنه خوشحالنه خوش خنده‌امنه کم خندهنه خوش اخلاقمنه بداخلاقنه زشتمنه زیبامن فقط یه آدم معمولی‌ام اون معمولی دوست نداشت:)   . . .

دلنوشته های شما(240)

زینب نوشت
باز دلتنگی ات.من که هیچ.شک ندارم.حتی این گل سر هم دیگر.دل پلاستیکی کوچکش.برای تو ترک خورده.اینجا هوای نبودنت گاه بارانی.و گاه سخت ابریست.و حالا تنها سهم من از تو.
ادامه مطلب . . .

#دلنوشته‌هام

خریت من از اون جایی شروع شد که به جای گفتن دردام و نگران شدن اونها مصنوعی خندیدم و خندونمشونو اونهاهیچ گاه متوجه نشدم لبخند من مصنوعی تر از گلدان روی میزه.!!:) . . .

دلنوشته پاییزی

زیبانیست در سکوت زیستن و دم بر نیاوردن . اما مگر می شود فراموش کرد ،برگ های بر زمین ریخته درختانی را که روزی نماد زیبایی و غرور بودند .امروز دلم آهنگ زیبای پیروزی را میخواهد ولی حیف از همه آنچه که برایش تلاش می کنیم و نتیجه نمی دهد .  . . .

دلنوشته

دلگیرم چه دلتنگم که با خود باز در جنگمنه می در ساغرم مانده نه مانده یا در چنگمنه دیروزی است در پشتم نه فردائی است در پیشمچه تنها مانده ام من  با دل تنهای     درویشمغمی افتاده در جانم نه می میرم نه می مانمعجب حالی شدم من حال خود را هم نمی دانم . . . .

دلنوشته♡

اینگونه که مرا صدا می زنی،درخت پیر حیاط را هم صدا کن،شکوفه می‌دهد!می دانم.بهار مهرگانوبازهم رمزقبلی . . .

دلنوشته های خودم

اوای محرم دلم بی قرار نام حسین استبه تن پیراهن بی تاب حسین استجانم هوایی عشق حسین استدلم سرگشته کوی حسین استبنال ای دل حسین حلال مشکلات استانکه کند تشنه را سیراب حسین است . . .

غروب پنجشنبه یا غروب جمعه

به نام خداجلسه انجمن ادبی پریشان در هفته اخیر هم با حضور 13 تن از علاقمندان برگزار گردید. در این جلسه آقای جوانمرد داستانی با موضوع "خواستگاری کردن کاووس از سودابه دختر شاه هاماوران و به زن گرفتن او" از شاهنامه فردوسی را برای حاضرین در جلسه خواند. خانم حق دوست یک داستان از خودشان با عنوان "نشانه" را برای حاضرین در جلسه خواندند. خانم مهبودی یک دلنوشته از خودشان را باعنوان "غروب پنجشنبه" تقدیم به حاضران نمودند. خانم جعفری زاده هم یک دلنوشته از خو . . .

دانلود آهنگ ترکی الیاس یالچینتاش به نام بو ناسل وداع

 
برای دانلود آهنگ اینجا کلیک کنید
دانلود آهنگ ترکی الیاس یالچینتاش به نام بو ناسل وداع
 
Ilyas Yalçıntaş – Bu Nasıl Veda
دانلود آهنگ ترکی الیاس یالچینتاش به نام بو ناسل وداع
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰
 
متن آهنگ ترکی الیاس یالچینتاش به نام بو ناسل وداع
İnanmak, inanmak istiyorum sanaاینانماک، اینانماک ایستییوروم ساناAnlatsana her şeyi baştan
آنلاتسانا هر شِیی باشتانBir daha çok sevsen de gitmelisin
بیر داها چوک سِوسن ده گیتمِلیسینÖyle mi? Be . . .

دلنوشته انسانیت با نگاه طوقی

در شهری عجیب , دور از تصور من و تو , آنجا که آدمهایش چشم دارند , گوش دارند , دهان دارند, چون من و تو دست و پا دارند و قلب هم دارند .
گرسنگان سنگ بر شکم می بندند .سایت رسمی الهه فاخته . . .

آمدن و رفتن .

عزیزان آخِرِ کار مرگ و میره .کسی آمد بدنیا ، روزی میره .به دنیا هم شاهان ، هم گدایان .روند جائی که روزی هر کی میره . سروده در مراسم ختم دختری ۱۵/۱۶ ساله از اقوام ،  که از غم و افسرگی و . دار دنیا را مشتاقانه وداع گفت .  . . .

گوهر هنر

هنر برترین گوهر عالم است      تسلای بی تابی آدم است
به شعر و هنر میتوان پر کشید       در این عصر آهن گلی تر کشید
به کوی حبیبی که نتوان رسید      به بیتی و شعری خیالی رسید
ادامه دارد.
دلنوشته های دلپر . . .

دلنوشته حرف دلم حرف دل شماست

مـن…!مـرا که میـشنـــــــــاسـی؟! خـودمــــــــــم…کسـی شبیــــــــــه هیچــــــــکس!کمـی کـه لابـه لای نـوشتـه هـایـم بـگـردی پیـدایـم میکنـی…مهـــــــــــربـان، صبــــــــــــور کمــــــــــی هــــــــــم بهـانـــــــــــه گیـر …اگـر نوشتـه هـایـم را بیـابـی ،          منــــــــــــم همـان حـــــــــــــوالـی ام . . .

بغل خدا

شب چرا میکشد مرا تو نشسته ای کجای ماجرامن چنان گریه میکنم که خدا بغل کند مگر مراعمر همه لحظه ی وداع است و صدای پایت آخرین صداستای گریه های بعد از این خاطرم نمانده شهر من کجاستتو نشسته ای کجای ماجرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این اهنگ چرا ایدر با حال من کی شده؟ . . .

دلنوشته آخر ماه صفر

چگونه سخن را آغاز کنم برای دوست.چگونه کلام را جاری کنم به جان دوست چگونه حریف دلم شوم در چنین روزهای غم چگونه مست سازم وجود خود را به دیدار دوست چگونه فریاد برآرم برای گریز از تنهایی.چگونه سر به در آرم ز پیله رسوایی من تمامی ذهنم را  مخشوش خود ساخته ام .من حریف زبانم نمی شوم در سکوت بی تردید فاصله ها رجب و شعبان و رمضان و.و محرم و صفر را با خود به کوله بار پر از محبت دوست می برم تا پرتگاه دوری جستن از دوستان یادم را یاد آوری کند . . .

دلنوشته های شما(233)

پیام یکی از مخاطبین نوجوان
به نام خدایی که :هستی را با مرگ ، دوستی را یک رنگ .زندگی را با رنگ ، عشق را رنگارنگ رنگین کمان را هفت رنگ ، شاپرک را صد رنگ .
مدتی است با کسی اشنا شده ام 
که:در اول شروع هر کاری به این می اندیشم :که اگر او به جایم بود،چه تصمیمی میگرفت ؟!
سعی میکنم مثل او *زندگی* کنم.*****
ادامه مطلب . . .

دلنوشته

به آن هایی که دوستشان داریدبی بهانه بگویید دوستت دارمبگویید در این دنیای شلوغسنجاقشان کرده اید به دلتانبگویید گاهی فرصت با هم بودنمانکوتاه تر از عمر شکوفه هاستشما بگویید،حتی اگر نشنوند…… . . .

دلنوشته های شما (232)

راست است اگر می گویند: جابر، میزبانی ست که مهمانانش را طبابت می کند، اما بی آنکه بدانند! و چنان شیرین میزبانی می کند که میهمان، وقتی که برخواست، عاشق شده است.»
این بار دوم است آمدمآمدم و باز مهمانت شدمبخاطر اخلاص عاشقانتمن نیز عاشقت شدم
ادامه مطلب . . .

#دلنوشته‌هام

این روزها دلم کمی نوازش مادرانه می‌خواهمهمانند کودکی‌هایم در شب‌هایی که بی‌خوابی به سرم می‌زد و او مادرانه بر بالینم می‌نشست و موهایم را نوازش می‌کردتا خوابم ببرداین روزها عجیب دلم یک نوازش دلچسب مادرانه می‌خواهد و بس . . .

دلنوشته ۱۲

دو روزه دوباره بهم ریختم. دلتنگی، دلتنگی، دلتنگی برای آرزویی که ۴ ماه و نیم از رفتنش می‌گذره، برای پدرم، مادربزرگ‌هام و کسانی که دوستشون دارم و ازشون دور هستم. دلم گریه می‌خواد. دلم می‌خواد یه جایی مثل صحرا بایستم و از ته دل داد بزنم و آرزوم رو صدا کنم. دلم می‌خواد خوابش رو ببینم. اما آرزو خیلی سرش شلوغه و الان با مامان بزرگ و بابا کلی بهش خوش می‌گذره. قل کوچیک میگه نباید با گریه و رفتن به سر خاک آرامشش رو بهم بزنیم، اما من وقتی آرامش پید . . .

دلنوشته

هرچی بخاری رو زیاد میکنم گرم نمیشم. پالتو پوشیدم، دو تا پتو به خودم پیچیدم.
خدایا چرا اینطوری میشه؟
دلم داره غنج میره برای خنده هاش، برای قهر کردن هاش، برای غرورهاش، برای سرخ شدن هاش.
یعنی به جایی رسیدم که دارم میلرزم از سرما. کاش بهت حرف دلمو گفته بودم، کاش تنهات نمیگذاشتم . . .

اضداد

  سخن گفتن از تو آموختم     و قهر و آشتی       وداع و سلام           تندی و مهر            فرار بی انجام  به کدامین محفل آموختی             بریدن و دوختن                 دریدن و پیوستن ؟       تو شاهکار خلقتی ای دوست !        که شمع وجودم را                 بیفروزی به یکدم و هم خاموش سازی                             تو هم گرمی و هم سرد                            تو همدردی و هم درد                                                      . . .

درگذشت حاج مختار جودت لاطران

حاج مختار جودن لاطران پدر گرامی آقایان مقصود ،جمشید ،فرشاد،جوادعلی،فتحعلی،آیت،وحدت  دار فانی را وداع گفت .درگذشت این پدیر بزرگوار را به کلیه بازماندگان آن مرحوم تسلیت می گویم روحش شاد و یادش گرامی باد. . . .

دلنوشته باران و دلتنگی و طوقی

باز باران می بارد .
می زند به شیشه، قطره های جادویی باران . گاهی ریز گاهی درشت .
چشمهایت را بیناتر کن و گوشهایت را شنواتر ! قطره ها می بارند .
آسمان خیس است , رعد هم گاهی می غرد .سایت رسمی الهه فاخته . . .

دلنوشته

گریه کار کمی ست برای توصیف رفتنتدارم یه رفتار پرشکوهی شبیه مرگ فکر می کنم تمام تنم میلرزد…از زخمهایی که خورده ام!!من از دست رفته ام…شکسـ ــ ـ ـته اممی فهمی؟؟به انتهای بودنم رسیده اماما…!اشــــــک نمیریزمپنهان شده ام پشتلبخـــندی که درد میــــکند . . .

سفر

چند روزی مهمان خطه سرسبز شمال بودم. مهمان آرامش دریا، تلاطم موج، پاکی ابر و شکوه و جلال دماوند.دیدن دریا آنقدر برایم لذت‌بخش و وصف‌ناپذیره که دل کندن و وداع با آن برایم سخت و ناخوشایند میشه به همین دلیل همیشه روز آخر سفر غم عجیبی به دلم می‌شینه غمی به تلخی دوری از یک عزیز!ولی در کل به لطف خدا سفر خوبی بود. کلی انرژی گرفتم و برای روزهای سختم ذخیره کردم. . . .

درگذشت آقای عزیز جودت لاطران

آقای عزیز جودت لاطران فرزند مرحوم علی خان جودت و برادر آقایان کورشاد و علی آقا(ولی) جودت  دار فانی را وداع گفت در گذشت این پدر بزرگوار که غم بزرگ می باشد به کلیه بازماندگان به ویژه فرزندان آن مرحوم تسلیت می گویم .روحش شاد و یادش گرامی باد. . . .

دلنوشته

میان این همه هیاهومیان شک و تردیدمیان ترس و امیدتو تنها دلیل آرامشی، وقتی هنوز هم صدایت روزهای خوش را نوید می دهند.هرگاه از پس زنجیرهای نا امیدی به چشمانت خیره شدم صدای خدا را شنیدم.گویی آمده ای برای نجات قلبی که سالهاست زندگی را در خود کشته است.و من چگونه تشکر کنم از خدایی که هر بار به عقب برگشتم رد پایش را در زندگیم دیدم. . . .

در گذشت آقای مرحمت شاهماری لاطران

آقای مرحمت شاهماری لاطران پدر گرامی آقایان صراف،خسرو ،فرصت،علی ،وحید و نوید شاهماری دار فانی را وداع گفت .درگذشت این پدیر بزرگوار را به کلیه بازماندگان آن مرحوم تسلیت می گویم روحش شاد و یادش گرامی باد. . . .

دلنوشته شبانه

سلامنمیدونم از چی بنویسم یا از کی بنویسم. فقط امشب یه حال خاصی دارم منتظر رسیدن فردام و اومدن خبرای خوب.امشب اولین شبه ک اینجا مینویسمنویسنده نیستم ولی نوشتن رو خیلی دوست دارمنوشته های خیلی خوبی میزارمامشب برام دعا کنید . . .

دلنوشته انتظاری شیرین با طوقی

طوقی با چشمهای شیرینش نگاه می کند , پر می زند و روی شاخه سبز درختی می نشیند .
درگلستان , آدمی تنهاست . ماه می تابد ,انتظار می کشد . انتظار . انتظار .
انگار جامی از ناکامی نوشیده است اما هنوز امید دارد . که یارش می آید .
منتظر است . منتظر.سایت رسمی الهه فاخته . . .

شعرهای ناگهانی

شعرهایم ناگهانی گاه گاهی از روی یک احساس با یک جرقهمی زند بر سر می تایپم بر صفحه ، زودمی نویسم از درد، رنج ، مهربانیتا زندگی هست باید بودوقت رفتن شعرهای من یادگاری می ماند بر صفحه.  دلنوشته بانو . . .

دلنوشته

تر از جدایی ، بودنهای شکننده ست وقتی که تردید بزرگیست بین ماندن و رفتن وقتی نمیدانی از دست داده ای یا از دست رفته ای. عشق مملو از لحظه های پر رمز و راز دلشوره ، اضطراب و تردیده انگار که بودنها بالت را نمیگشایند و محبوست میکنند در زندان شوق و علاقه ی به سرانجام نرسیده.  . . .

دلنوشته ای به دخترم

سلام به تکه ای از وجودم
 
دختر عزیزم در این دوماهی که مهمون خونه ی من و بابا احسان شدی زندگی ما رنگ و بوی دگری پیدا کرده.الان همه ی فکرمون تو شدی که چیکار کنیم خوشبخت ترین دختر دنیا باشی
دختر عزیزم تو زیبا ترین و ناز ترین دختر دنیایی
دوستت دارم 
 
 
۴دی ماه ۱۳۹۸ . . .

دلنوشته تواین حال و هوا (نسخه جدید)

مثل اون عکسی که هیچوقت پاک نمیکنم ولی تو گالریم هست. مثل اون آهنگی که هیچوقت پاک نمیکنم ولی ردش میکنم. مثل اون پیامایی که هست هنوز نگهشون داشتمو هیچوقت پاک نکردم ولی دیگه نگاشون نمیکنم. مثل خاطراتت که هیچوقت پاک نمیشه ولی فکر نمیکنم بهشون. دقیقا مثل اینا تو ام جات گوشه قلبمه ولی دیگه سمتت نمیام.!  . . .

مبارزه خونین وزیبایی دو تکواندو کار زنجانی(وبلاگ تکواندو استاد جلیل قلندری)

مبارزه خونین وزیبایی دو تکواندو کار زنجانیبچه هایی خوب باحال پرنشاط مجموعه فرهنگی ورزشی پارس پونکپرهام جان و محمد طاها جان عزیز . . .

keyboard_arrow_up
هر هفته 7 فیلم رایگان !!
دانلود اپلیکیشن فیلم آپرا (upera.shop)